i 'Wereldwijd beleggen in die sectoren waarin ik kansen zie. Dat maakt voor! mij beleggen interessant.' Europees kampioenschap voor modelstockcars op circuit De Peel ISO-certificaten voor ComputerWork d Meimaand - "A Mariamaand Oude fofo Nog 9 dagen... L Rabobank PEEL EN MAAS woensdag 20 mei 1998 - Pagl Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindstraat 6. tel. 550740: kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4. tel. 550790: diaken: P. Hoedemaeckers. Whistlerstraat I. tel. 582385. Priester in ernstig nood geval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30- 10.30 uur. Zaterdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis overl. ouders Neeteson- Cüsters: Nol Broers. 19.00 H. Mis jrd. Mariet Clephas-Wismans (colI jrd. Chris Rongen; overl. lam. J. Jacobs-Maessen; Dorus en Nel Rozijn-Philipsen (coll); Joost Rutten (coll); jrd. Riek Beelen-Beerkens. Zondag: 7e Zondag van Pasen. 9.30 Latijnse hoogmis Harrie Rengen: overl. lam. P. Janssen- Oudenhoven. 11.00 H. Mis Annemie Steeghs-Bonants (coll); overl. ouders Janssen-v.Sambeek en kleinzonen Peter en Igor: Martien Bonants (coll): jrd. Arie Verlaan: zwd. Erna Raedts; Jan Mertens en lam. Maandag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis overl. ouders H.Th.H. Oudenhoven-Rutten en overl. kinde ren. Dinsdag: H. Filippus Neri. 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis overl. fam. De Vilder-Rutte. Woensdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis Piet en Annie Claassen- Euwals. Donderdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis Jan Schiks en Truus Schiks-Ramsteyn; overl. fam. Van Hout-Gossens. Vrijdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis voor de kinderen die hun Eerste Heilig Communie deden. 19.00 Marialof. Dienbeurten: za 19.00: Stefan, simone. Bert. Jasper: zo 9.30: L. Truyen, P. Vosbeek. Eomer. Joost, Le'on. Thijs; 11.00: Pascal, Sjoerd P., Ties T.. Paul (m). Lectoren: za. 19.00: W. Bistervels; zo 11.00: G. de Groot. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. d. Hartog. Lectrice: P. Wittenbols. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. d. Hartog. Lectrice: G. Olislagers. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgie-vie ring in de Vincentiuskapel. Voorganger: W. d. Hartog. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Woensdag: Geen Psalmengroep. Donderdag: 14.00-15.00 Spreekuur P. Zandvliet. 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pas torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 16.30 Doop Casper Jans- Beken, Foxtrotstraat 5. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang. Geen kinderwoord dienst: Bert Fleuren (coll). Zondag: 8.30 Voor onze parochie Vcnray-Zuid. 10.30 M.m.v. Zonnelied: Jacobus Naus: Ben Janssen (coll): Sef Claessens. 12.00 Doop Ralf Thijssen, Feldberclaan 10. Maandag: 18.30 Annie Claassen- Euwals; Noud en Tinij Cremers- Philipsen. Dinsdag: 7e Dindsdag van de Autoniusnoveen. 18.30 Agatha Theuvenel en overl. fam.: Ans Essa. Woensdag: 18.30 Jacobus Naus; t.i.v. St. Joseph. Donderdag: 18.30 Overl. ouders Theo Lindcrs en Cato Strijbosch. Vrijdag: 13.30 Huw. C. v. Well en Manuela Holla. St. Servatiusweg 22. 18.30 Bcr en Wim v. Ooi en overl. fam. Gedurende de maand mei elke maandag- t/m vrijdagavond om 18.10 uur de Rozenkrans gebeden worden. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 lot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Overl. ouders Willemse- Weijs: Bert en Door Kleuskens- Kusters: Dina Linders en Harrie Linders. Zondag: 9.30 M.m.v. Herenkoor Vredeskerk: voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie Venray-Zuid; overl. ouders Flinsenberg-Erkelens; Antoon Huijs (coll); Jac v. Ass (verjaardag): Wim v. Ham. Mededeling: Na zijn priesterwij ding zal de heer P. Hoedemaeckers ook in onze Vredeskerk een eerste H. Mis opdragen en wel op zondag 14 juni a.s. om 10.00 uur. Allen van harte welkom! Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Voor de vrede in de wereld; voor het behoud van het geloof in onze gezinnen: Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Overl. ouders Hendrix- Geurts; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; Piet Litjens (Gem.koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. (met Rozenkransgebed). Dinsdag: 9.00 Voor 'n zieke (met Rozenkransgebed). Woensdag: 9.00 T.e.v. O.L. Vrouw. 19.00 PI. Lof met Rozenkransgebed (Aostrumse Zangkompeneej). Donderdag: 9.00 Moeke Vermeulen (met Rozenkransgebed). Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 Voor *n goede uitkomst (met Rozenkransgebed). Misdienaarsbeurten: za 19.00: Bas Vermeulen, Guus Op de Camp, Giel en Niki Emons; zo 8.30: Job Euwes. Luuk Gielens, Lennart Peeters. Willem Verheijen; 10.00: Annemiek Moraal. Daniele Wijnen, Brandy v. Dyck. Susan Felder; wo 19.00: Anneke Denissen, Geertje de Kleijn. Attentie: Dinsdag 26 mei grote poetsdag van de kerk. Graag vele vrijwilligsters, dat maakt het werk lichter en gezelliger. De vlaai staat klaar. Parochie Oirlo Zaterdag: 18.30 H. Mis m.m.v. muziekvereniging Ons Genoegen ivm 90-jarig bestaansfeest; lev. en overl. leden en oud-leden van muziekvereniging Ons Genoegen; overl. fam. Noyen-Claessens; Frans Maas. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); Mien Linskens-Takken; Gerrit Bastiaans; Jan Custers (ver jaardag en jrd.). Woensdag: 9.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes (S). Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Parochie Leunen 7e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. ouders Bouten-Verheijen, Anna, Gerrit, Wim en Piet Bouten; Wim Litjens; Frans Rongen en overl. fam., Jan v. Cuijck. echtgen. en overl. fam.: Lies Kusters-Koenen (buurt); Wims Swinkels; Martien Jilesen: jrd. Pierre Hendrikx; gest. jrd. Piet Litjens en Mien Litjens-Lemmen; gest. jrd. Gerard de Mulder. Zondag: 10.00 Hgm. uil dankbaar heid; Piet Martens en Wilhelmina Martens-Ewals: Wiel Keijsers; pas toor Jan Hafmans; wkd. Har Bomm (6). Maandag: 19.00 Lsm. Nella Janssen-Litjens (kaartclub): Sjeng VuIIings en overl. fam. Vullings- Joosten. Dinsdag: Geen avondmis. Woensdag: 19.00 Lsm. Jacques Asselberghes (KBO Leunen); Har Bomm (KBO Leunen). Donderdag: 19.00 Lsm. t.e.v. O.L. Vrouw en H. Gerardus voor zege ning van huisgezin; genezing van een zieke. Vrijdag: 19.00 Lsm. uit dankbaar heid (G): Frans Baltussen. Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen- Loonen. Misdienaars: za 19.00: Jop Janssen en Tim Voermans: zo 10.00: Kim VuIIings en Annelies Heidens: weekb.: Groep 2. Lectoren: za 19.00: Jan Rcintjes; zo 10.00: Goen Reintjes. Gedoopt: Sjoerd Claessens. Weth. Reintjesstraat 7. Huwelijksafk.: Louis v.d. Linden uit Venray en Monique Weijs uil onze parochie (2e roep). Rectoraat Heide Zondag: 7e Zondag van Pasen. 9.30 Hoogmis overl. ouders Heesen-v. Soest. Misd.: Sanne. Chiel. René, Joost, Elke en Joep. Donderdag: 18.30 H. Mis. Mis.: Guus, Mieke en Niek. Rectoraat Veulen 7e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Hgm. Leonardus This,sen en overl. fam. Thissen- Hendriks. Zondag: 10.30 Hgm. als gest. jgt. Francisca Aarts. Dinsdag: 7e van de 9 dinsdagen t.e.v. St. Antonius. 8.00 H. Mis t.i.v. de offeraars Vrijdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Misdienaars: za: Richard Classen en Diana Vermulst; zo: Rogico Holtermans en Loes Smets. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. overl. ouders Hendriks-Poels en kinderen; jgt. Jac. Verlinden en Willi. Bisterveld. Misd.: Linda Hoedemakers en Marlies Peeters. Zondag: 10.30 Eerste H. Communie. Misd.: Angela v. Tilburg en Sanne v. Els. Dinsdag: 19.00 Rozenhoedje, kapel Haag. Woensdag: 19.00 Jgt. Martinus Hub. de Rijk; Frits Hendrikx; jgt. Maria v. Meyel. Kerk poetsen: mevr. Emonts-v. Rhee en Van Dijck. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.00 Fam. Lenkens- Ermens. Maandag: 19.00 M. Jansen. Donderdag: 19.00 Het bidden van het Rozenhoedje. Misdienaars: zo: Ronnie en Joost. Lezers: zo: Anneke Ermers. Rectoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zondag: 7e Zondag van Pasen. 10.00 Hoogmis voor overl. fam. Maas-van Gestel; hoop voor de toe komst; t.i.v. fam. Breedveld. Lectrice: Thca Reijnders. Dienb.: Bernadette Geurts. 15.30 Doopviering fam. Koopmans. In de genadekapel Maandag: Gebedsdienst voor ouderen. In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis uit dank baarheid. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op Hemelvaartsdag, donderdag 21 mei zal in de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck een dienst worden gehouden waaraan door de werkgroep Liturgie wordt mee gewerkt. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er geen kin- dernevendienst en kinderopvang. Na afloop is er koffiedrinken. Zondag 24 mei zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray, mevr. M. Spoelslra uit Deurne voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Ouders bouwt u met vuurbestendige materialen? in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. Donderdag 21 mei om 10.00 uur. Ev. J.A.J. Bals, Horst. Zondag 24 mei om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: J.A.J. Bals, Horst. \s Morgens is er kinderoppas. Bijbel/Contacavond: De eerste keren zijn op donderdag 4 en 18 juni. De aanvang is 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Zangkoor: De laatste keer voor de zomervakantie is op 28 mei. Aanvang 20.00 uur. Bijbelgemeente Venray Zondag 24 mei.Evangelisch en baptistisch! Hartelijk welkom in de diensten die gehouden worden in het wijkgebouw het Stekske, Kruidenlaan 161 te Venray. Kernwoorden: ontmoeting, vriend schap, aandacht en zorg. Laagdrempelig! Voor de kinderen is er iedere zondag zondagschool en er is creche voor de allerklein. De diensten beginnen om 10.00 uur. Na afloop is er de mogelijkheid om gezamenlijk koffie te drinken. Inlichtingen: Predikant R. Lammers, tel. 586001. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen lol oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray. rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Maria, moeder van alle mensen, wees barmhartig. Draag ons in uw wanne liefde. Laat ieder die hier knielt, troost ervaren, begrip voelen. Want wie meer dan U kan kijken in de ziel van ieder mens en wie kan beter met ons meevoelen. Laat dit beeld een oproep zijn naar alle mensen in de hele wereld, dat wij onze handen moeten gebrui ken om te bouwen aan liefdevolle wereld en elkaar moeten dragen in pijn en nood. Dit vragen wij u, door Christus onze Heer. Wees gegroet Maria. In de Meimaand iedere dag na de H. Mis van 09.00 uur bidden we het Rozenkransgebed. Elke woensdag om 19.00 uur plechtig Lof met Rozenkrans- gebed.J Een blik op de Grote Mar! Marktstraat omstreeks Vooraan rechts de zaak in rot tikelen en woonhuis van Piei Opberg, nu Chr. Jansen. V< koster Vermeulen, nu kapj Wilma en Rozemarijn. De bakkerij van Piet Custer bakkerij Pierre Pijpers. Daarai café 't Hert nu café het Upke De oude gietijzeren brieve links achteraan staat voor woonhuis-winkel en bakker Simon Claessen. Later (in Albert Heijn. In het woon daarachter woonde gemeentt vanger Frans Vermaaten. Jan v.d. Pi Zondag 24 mei worden op circuit De Peel in Ysselsteyn de Europese kampioenschappen voor model stockcars verreden. Voor dit kam pioenschap hebben zich reeds zo'n 90 deelnemers uit vijf landen inge schreven uit ondermeer Nederland, Duitsland, België, Schotland en Engeland. Dit is de eerste grote internationa le wedstrijd op hei nieuwe model- stockcar circuit van de organiseren de vereniging De Peeldrivers die hun circuit in juni 1997 officieel hebben geopend.'De laatste weken is er nog het een en ander aange bracht aan het circuit om de veilig heid van de rijders en het publiek zo optimaal mogelijk te maken. Want op zo'n mooie gladde ovale baan als dat van De Peeldrivers kunnen de snelheden van zo'n modelstockcar oplopen tol zo'n 80 a 90 km per uur- Modelstockcars zijn op schaal 1:8 nagebouwd van de grote stockcars die ondermeer op het grote racecir cuit in Ysselsteyn hun wedstrijden rijden. Het verschil van zo'n model wagen is dat deze radiografisch worden bestuurd door middel van een zender. Op donderdag 21 mei zullen de eerste Nederlandse en buitenlandse rijders arriveren met hun caravans en tenten om het hele weekend te kunnen trainen zodat hun wagen op zondag optimaal zijn afgesteld op dit snel en prachtig circuit van De Peeldrivers. Natuurlijk zijn alle grote favorie ten uit Nederland ook van de partij. Bij de rooddakkers zijn het met name Hidde de Jong uit Friesland, Ronald Mosman uit Gemert en Sander Poels uit Horst die tot de grote favorieten behoren op de eind overwinning. Bij de klasse blauw- dakkers zijn het Jarig v.d. Meulen uit Rosmalen en Horsternaar Roland Wereldwinkel Venray Nog negen dagen, om precies te zijn op vrijdag 29 mei, kan iedereen in Venray kennis maken met de ver nieuwde Wereldwinkel. Na de ver bouwing is de winkelruimte meer dan verdubbeld. Dus meer assorti ment en meer ruimte om rond te kij ken. Tijdens de verbouwing was de Wereldwinkel gedurende bijna zeven weken gevestigd in het pand aan het Henseniusplein (voorheen Dagblad). Het viel de medewerken den op. dat daar veel bezoekers kwamen, die zeiden niet te weten, dat er in Venray een Wereldwinkel was. Veel mensen komen nu een maal niet vaak door de Henseniusstraat. Aan hen is nu de weg gewezen. Het enthousiasme, waarmee veel 'nieuwkomers' reageerden op het mooie en veelzij dige assortiment, zal hen ongetwij feld de weg naar het vernieuwde pand doen vinden. Naast hel element van cadeaus hop: kunstnijverheid, muziekinstru menten, sieraden, speelgoed, enz. slaat voor de wereldwinkel de bood schap van de eerlijke handel voorop. Dit geldt allereerst voor dc Max Havelaar producten, waarbij de vijf handelsvoorwaarden er garant voor staan, dat de producenten in de ont wikkelingslanden een eerlijke prijs krijgen, die hen in staat stelt een menswaardig bestaan op te bouwen. Maar ook voor de andere producten geldt, dat ze alleen in de Wereldwinkel verkocht mogen wor den als er een garantie is voor een eerlijke prijs. Verder mogen de pro ducten nooit gemaakt zijn door de onrechtvaardige vorm van kinderar beid. Door bij de Wereldwinkel te kopen levert u een bijdrage aan de verbetering van de leefomstandig heden in ontwikkelingslanden en dal niet door het geven van aalmoe zen, maar door een eerlijke prijs te betalen voor goede producten. We gaan toch niet voor een dubbeltje op dc eerste rang zitten? Versteegen die lot de kanshebbers moeten worden gerekend. Bij de geeldakkers is het een zeer open strijd omdat alle rijders aan elkaar zijn gewaagd. Verder is er de wit- dakkersklasse (beginners) waar ook de jongste deelnemer en tevens lid van De Peeldrivers Dennis v. Asten aan de start komt en een goed kans maakt om Europees kampioen in deze klasse te worden. Maar zij zullen zeer grote concur rentie ondervinden van met name de Schotse en Engelse toprijders. Vooral de Schotse rijders zijn zeer sterk en gingen onlangs nog met de ereplaatsen huiswaarts tijdens het Open NK Indoor in de Merthal in Horst. Donderdag vanaf 10.00 uur zal er getraind worden door de deelne mers. Ook vrijdag en zaterdag zijn er trainingen en wel van 10.00 lot 18.00 uur. Deze dagen zijn voor het publiek gratis toegankelijk. Zondagmorgen moeten de rijders vroeg uit de veren want vanaf 08.00 uur staan de heattrainingen op hel programma waarna om 10.00 uur de voorrondes van start zullen gaan. De kwartfinales zullen om 16.00 uur worden verreden waarna om 17.00 uur de halve finalisten bekend zul len zijn. Het startschot van de grote finale van dit kampioenschap zal om ongeveer 18.00 uur vallen en hierna zal de kersverse Europees kampioen gehuldigd worden met de grote winnaarstrofee, bloemen en campagne. Dus voor dc rijders en publiek een weekend volop spanning, sport en sensatie op en rondom circuit De Peel. Het modelstockcarcircuit van De Peeldrivers in Ysselsteyn ligt bij het grote Auto. Motor en Kartcircuit aan de N277 lussen Ysselsteyn en Rips. ComputerWork CAD BV en ComputerWork Opleidingen BV uit Venray kregen onlangs uit handen v.an J. Wester van bedrijfskundig adviesburo Kooien het ISO-9002 certificaat uitgereikt. In het kader van kwaliteitsverbetering behaalden de twee ComputerWork-bedrijven na een voorbereiding van circa een jaar het beoogde resultaat. Naast de groei die de ComputerWork-bedrij ven doormaken, is kwaliteitsverbe- Leontien Schaeffers-Vervoort van ComputerWork Opleidingen BV krijgt uit handen van J. Wester het ISO-9002 certificaat. tering een van de sleutels om in de toekomst succesvol te blijven. Bedrijfskundig adviesburo Kooien heeft het Venrayse bedrijf onder steund tot het moment dal Lloyds de audit heeft gedaan. Verloren en gevondi voorwerpen In het tijdvak van 10 t/m 17 kwamen bij de politie aan gedaan van vermissing van dc gende goederen: Mari Vide Corr 2D VERLOlKopi Camera van buitendeurbc\ ^WE ging, merk Urmet-Kombi; tri zakdoekje, met de hand gemi Nokai ASM autotelefoon; Son1 Nikon foto- en filmapparai Zippo benzineaansteker; ketli bloemvorm; sleutelbos met 'r sleutels; diskettes in groen da certificaten van echtheid Parkei l rekenmachine; bonte damessja paar Rucanor sportschoenen en enkele schoen; handtas met pi feuille; damestas met sleutels, a da, bankpas, bril en 185.-; k beurs met div. pai herenportemonnee met pasjes wat geld; Lourdes herenporten nee met ƒ300,-; herenportemoi met div. pasjes en geld; herenpi monnee met wat geld en Meerdal; Billford herenporten nee met ƒ100,-, DM 100 en kleingeld; damestas met sleai agenda en ƒ185,-; Rayban zoi bril; kinder armband, hartjes: venarmband met kliksluil geboortearmband, naam Angie;! che, stukje van oude armband speldje: halsketting, steriel* |ujj Ram; gouden trouwring; aqu schilderij; Nokia draagbare i'° foon; Philips draagbare huisi foon; Siemens draagbare huisl foon; verschillende bankpas theorie certificaat rijbewijs; 2d passen; geldkist met 1.400.-; i titeitsbewijs; Duits kentekenbe VIE VL 63; studenten jaark 'h Nederlandse paspoorten; verzekeringsbewijs. Fietsen: Damesfiets met pl'< 1 Poels; damesfiets met pk\v Jacobs; damesfietsen merk Bata x Batavus Select; mountainbi Everest, Shimano, Trek met pla Profil; Puch Maxi snorfiets; hei fietsen Gazelle. Gazelle Impala DIEI I jaar oude kater met tijgervc witte sokjes. foor GEVONDf j Kruiwagen met groene hand) ten. Fietsen: Damesfietsen Future Batavus Touring. Olympia, Rat stein; herenfietsen Future Batavus Touring, Favoriet, Mole 30r cane; omafiets Old Estate jttö Shimano renfiets; safari fiets Uni kinderfiets Union; ATB-I Velamos. Inlichtingen omtrent de verli en gevonden goederen tijdens k tooruren op het politiebureau aan Leunseweg. lor i Tckjp rlofffF Met RG ZelfSelect SectorFund kiest u zélf in welke sectoren u belegt. Ziet u kansen in Financials of Telecom? Of meer in IT? RG ZelfSelect SectorFund biedt u de keuze uit maar liefst tien verschillende sectoren. Zo kunt u eenvoudig inspelen op ontwikke lingen die specifiek voor een bepaalde sector gelden. Beleggers in dit nieuwe fonds van Robeco ontvangen elk kwartai .i5j, het IRIS Sectorrapport, met daarin achtei grondinformatie, vooruitzichten en cot crete adviezen voor de verschillende sectoi fondsen. Tot 29 mei 1998 15.00 uur kuh.6j u kostenloos inschrijven. Geïnteresseerd Ga naar de adviseur van de Raboban o. 7 j a of kijk op internet: www.rabobank.il verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Venmy-Oostrum Zevenrode tel.(0478)530 250 tel.(0478)530490 peelmaas@tref.nl rabol281@tref.nl 'Del S801

Peel en Maas | 1998 | | pagina 18