alles voor uw bedrijf onder een dak auping MOOI VAK WERK OP MAAT 4.2% 5% van den munckhof bv Welke junior Assurantie Adviseur lift mee naar grote hoogte? Start HAUZER EIU RUIITERS... dé makelaars bieden aan! UIJTERS ▼a Holtermans Assurantiën BV RANSLEMMERS voor goed slapei Verkeersschool WIM CLAESSENS THEORIE-KURSUS P. Bistervelts PEEL EN MAAS donderdag 16 april 1998 - Pagina EE Végio Verzekeringsgroep is een keten van moderne, onafhankelijke assuran" tie-intermediairbedrijven. vanuit een solide basis wordt op professionele en dynamische wijze vorm gegeven aan een op expansie gericht beleid, zodat de consument op het gebied van financiële dienstverlening optimaal kan worden bediend. Lokale identiteit, binding en zelfstandigheid-is daarbij gekoppeld aan regionale uitstraling in z'/j totaliteit vertegenwoordigt de groep een bestand van ruim 35.000 ver zekerden met meer dan ioo.ooo polissen, deze worden op dit moment bediend vanuit io vestigingen met ruim 70 medewerkers. de klant-loyaliteit is hoog. Elke vestiging is zelfstandig eigenaar van de eigen portefeuille. De functie voor junior Assurantie Adviseur is vacant bij Végio Verzekeringsgroep Venray-Oirlo-Horst, gevestigd te Oirlo. Deze vestiging met 15 medewerkers bedient ruim 4000 verzekerden in de regio Horst-Venray. Verder heeft u een HBO opleidingsniveau plus affiniteit met automatisering. Uw belangstelling gaat uit naar de finan ciële dienstverlening in de meest brede zin van het woord. U woont in de omgeving van de kantoorlokatie of bent bereid op termijn te verhuizen. Leeftijdsindicatie vanaf ongeveer 23 jaar. Het profiel Voor deze startfurictie met acquisitie opdracht is een commerciële, flexibele en enthousiaste instelling vereist. Er zijn diverse specialisatie^ mogelijk, maar u dient wel minimaal hpt assurantie B diplo ma te bezitten of bemid zajn dit te behalen. Het aanbod Wij bieden u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Daar naast zijn er ongekende carrière mogelijk heden en is er ruimte voor persoonlijke groei bij een innovatieve organisatie waar persoonlijke betrokkenheid en inbreng hoog in het vaandel staan. Meeliften? Stuur dan uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen naar Végio Verzekeringsgroep Venray-Oirlo-Horst, t.a.v. de heer J. Janssen (directeur), Deputé Petersstraat 30, 5808 BC Oirlo, telefoon 0478-578101. Vegio, uw zekeri n de regio III j H m m H Manders B.V. is gespecialiseerd in centrale verwarming installatii. renoveren en onderhouden, sanitair, gas, airconditioning, meet- t regeltechniek t.b.v. de verwarmings- en koelsystemen. Manders B.V. is een onderdeel van de Keijsers-Holding en opereert geheel zelfstandig. De Keijsers-Holding B.V. is landelijk erkend Installateur en aangesloten bij de VNI en Uneto. Voor Installatiebedrijf Manders B.V. is Start Venray op zoek naar een: - Ervaren loodgieter/sanitair monteur m/v - Leerling loodgieter/sanitair monteur m/v - Ervaren CV-monteur m/v - Leerling CV-monteur mv - Ervaren calculator/werkvoorbereider installatietechniek/Gawalo m/v Werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats in de agrarische en par ticuliere sector. Het betreft fulltime banen. Vaste aanstelling bij ge bleken geschiktheid, geboden worden prima arbeidsvoorwaarden. Interesse Voor meer informatie: Start Venray, Ron van Berlo, tel. 0478-589344. Start Venray Passage 9 tel. 0478-589344 Werkt zeker keuzemogelijkheden die wij onverminderd Pasklare zonwering of terrasoverkappingen, speciaal op uw situatie afgestemd. Maar kijkt u eerst eens rustig rond in onze showroom. mjimmmwanmiainmi HERMAN PEETERS Linnenstraat 10, Horst 077 - 39 84 044. Openingstijden; maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdag van 9.00 tot 1230 uur. Venray Frans Michelsstraat 5 Op zeer centrale lokatie gelegen moderne 2/1 kapwoning met ruime tuin, vrije achterom en privé-parkeerplaats. IndLichte woonk. 33m2) met laminaatvloer, h.h. kozijnen met therm, begl. en toegang tot tuin. Gesloten keuken met lichte inbouwkeuken w. afzuigkap, electr. kookplaat, electr. oven, koelkast (Siemens), een lichte laminaatvloer en toegang tot tuin. 1e Verd: ruime overloop met 3 slpk. resp. 8.5, 9 en 15 m2 allen w. therm, begl. Badk. met douche, toilet, vwt en aansl. wasmachine. CV-ruimte met combi-ketel ('94). Alg: ruime, geheel ommuurde tuin op het zuiden met riante vijverpartij en vrije zij-ingang, berging en zithoek met houten vlonders. Uitstekende staat van onderhoud. Volledig geïsoleerd. Mogelijkheid tot uitbouw van berging voor een garage. Bouwjr 1994, perc. opp. 169 m2. Aanvaarding: i.o.o. Vraagprijs: 329.OOO,- k.k. Venray Morgenster 10 Aan vriendelijk hofje gelegen 2/1 kapwoning met garage, carport serre en diverse extra's. Indeling: hal met tegelvloer en toilet. Ruime L-woonkamer met tegel vloer en vloerverwarming en speelse erker. Open keuken met luxe inbouw keuken voorzien van granieten aanrechtblad, vaatwasser, combi magnetron, koelkast, keramische kook plaat en afzuigkap. Serre met tegelvloer en vloerverwarming en doorgang naar garage. Oprit met carport en licht koepel. 1e Verd: 3 slaapkamers resp. 8, 12,5 en 15,5 m2 allen met draai/ kiep-ramen. Badkamer met toilet, douche, ligbad en vaste wastafel. 2e Verd: vaste trap naar bergzolder met dakraam, c.v.-installatie, aansluiting wasmachine/droger en vaste wastafel. Alg: de woning is geheel geïsoleerd en in uitstekende staat van onderhoud. Bouwjaar 1994, perceel 205 m2. Aanvaarding.' i.o.o. Vraagprijs: 339.OOO,- k.k. Venray m 10 Eigentijdse villa's m Plan Antoniusveld Op korte afstand van het stadscentrum wordt een nieuw plan "St. Antoniusveld" ontwikkeld. Dit nieuwe plan vormt een overgang naar het landelijke buiten gebied. Het plan bestaat geheel uit laagbouw en hoofdzakelijk uit vrije sector woningen met een eigen tijdse architectuur. Bijzondere architectuur, luxe afwerking, zeer royale woonkamer (35m2) met een aparte eetkeuken (18m2), compleet ingerichte badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, 3 slaapkamers waarvan één voorzien van een ruim balkon, volledig af gewerkte zolderkamer, bouwconcept "Duurzaam bouwen" met veel aandacht voor energiebesparende maatregelen, milieu en extra isolatie. Verkoopprijzen vanaf 389.900,- v.o.n. Venray m Veltumse Kleffen 34 m In de nabijheid van winkel centrum gelegen keurig onderhouden drive-in woning met garage, tuinhuisje en vrije achterom. Ind: Inpandige garage met stalen kantelpoort, aansl. wasm./droger en kleine vliering. Hal met tegelvloer en garderobe-nis, toilet, hobby/4e slpk. met combi cv-ketel Vaillant '85. 1e Verd: woonk. met tegelvloer en zonnescherm. Half-open keuken met nieuwe ('94) witte inbouwkeuken v.v. luxe app. (Bosch) en tegelvloer. 2e Verd: vaste trap naar overloop met kurkvloer. Geheel betegelde badk. met ligbad v.w.t., apart 2e toilet, 3 slpk. resp. 14, 10 en 10 m2 waarvan één v.v. wastafel. Alg: Fraai aangelegde tuin op het westen, ruime oprit voor woning, bwjr. 1970, oppervl. 160 m2 Aanvaarding: i.o.o. Vraagprijs: 249.OOO,- k.k. Venray m Zandakker 16 m Centraal in Venray gelegen ruime tussenwoning met garage, berging en vrije achterom. Ind: Entree met tegelvl. en toilet. Z-vormige woonk. met hardh. kozijnen en therm, begl., tegelvl. trapkast en open haardpartij. Open keuken met hoek-inbouwk. v.v. dubbele spoelbak, vaatw., afzuigkap, gasfornuis, electr. oven en koeling. Garage met kantel poort en loopdeur in tuin en berging. 1e verd: 3 slpk. resp. 6, 12 en 18 m2 allen therm, begl. en ouderslpk. met kastenwand. Badk. met ligbad, toilet en v.w.t. 2e verd: Vaste trap naar ruime zolder (54 m2) met 4e slpk. en separate wasruimte met aansl. wasm/dr. Alg: In goede staat van onderhoud. Speels aangelegde tuin. Perceelsoppervl. 160 m2. Bwjr 1980. Aanvaarding: i.o.o. Vraagprijs: 279.OOO,- k.k. Venray m Tarantellastraat 9 m Aan rustig woonerf gelegen goed onderhouden 2/1 kapwoning met grote tuin, garage en 4 slaapkamers. Beg.gr: Hal/entree met CV-ruimte v.v. geyser en ketel ('92), toilet en toegang tot garage met stalen kantel poort met loopdeur en aansl. wasm. Woonkamer (38m2) met tegelvloer. Open keuken v.v. afzuigkap, gascomf., afwasm., koeling en magnetron. Beg.gr. isgeheel v.v. rolluiken en therm, begl. 1e Verd: 4 slaapk. resp. 8, 10, 11 en 11 m'. Badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 2e Verd: vlizo-trap naar bergzolder met ca. 1.50 m. stahoogte. Algemeen: in perfekte staat van onderhoud. Keurig aangelegde tuin met tuinhuisje, vrije zij-ingang. Perc.opp. 297 m2. Bwjr. 1974. Kub. inhoud 430 m3. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 285.OOO,- k.k. Venray m Vingerhoedskruid 46 m In Landweert II gelegen populaire twee onder één kapwoning met garage, vrije zij-ingang en diverse extra's. Ind: Hal met mozaïkvloer, toilet en meterkast met tel. centr. Woonkamer met massief eiken parketvloer. Keuken met mozaïk tegelvloer en luxe Siematic inbouwkeuken met div. luxe inbouwapp. Garage met stalen kantelpoort. Beschutte tuin met plantenbedden en vijver, gelegen op zuid-oosten. 1e verd: 3 slpk. v.v. laminaatvloer, geheel betegelde badkamer met ligbad, douche, vwt. en toilet. 2e verd: Vaste trap naar ruime hobbyzolder met dakraam. Alg: De woning is geheel geïsoleerd en in perfecte staat van onderhoud. Bwjr. 1995, perceelsoppervl. 222 m2. Aanvaarding: i.o.o. Vraagprijs 319.OOO,- k.k. Zie tevens onze informatie op TV-Cazet en teletekst Kantoor Vento ZATERDAGS GEOPEND VMt 10.00 TOT 13.00 UUR Arcen Lingsforterweg 57 m In bosrijke omgeving nabij kasteeltuinen gelegen vrijstaand vooroorlogs herenhuis, fraai verbouwd o.a. woonkamer ca. 75m2. Ind; roy. hal, toilet, bergkast, woonkamer met lichte tegelvl. haard en serre/tuinkr. (ca 75m2), kantoor/ slkr. ca 13m2, woonkeuken (ca 27m2) vv. moderne comb. v.v. app, bergkast, bijkeuken met wasm. aansl, royale garage, via wenteltrap naar provisie kelder alsmede 1e verd, overloop met garderobekast en c.v.-ruimte (Nefit combi HR), 2 slkrs. ca 17 en 12m2, badkr. v.v. ligb, douche, v.w.t. en toil, vliering. Alg: nostalgisch pand inwendig deels modern verbouwd, vloerverw., huis-stereo-inst. Perceel ca. 1000 m2. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 495.OOO,- k.k. Venray Bergkwartier 31 m In 't groene hart van Venray gelegen patio-bungalow met garage en berging Ind: Hal met tegelvloer, ruime bergkast en garderoberuimte met inbouwkastjes. Woonkamer 38 m2) met parketvloer, open haardpartij en afgeschemde verdiepte speelhoek met grenen vloerdelen. Ópen keuken met parketvloer en deur naar patio. 3 Slpk. resp. 12, 10 en 9 m2 allen w. parketvloer. Badkamer met zit/ligbad, vaste wastafel en een hang-/legkast. Separate berging met aansl. wasm./- droger en toegang tot de ruime kelder 48 m2). De bungalow is gebouwd in 1973 en gelegen op 250 m2 grond. Aanvaarding: i.o.o. Vraagprijs 319.OOO,- k.k. Venray m Zilverschoon 22 m Ruim landhuis met garage en berging, grenzend aan brede groen strook op een perceel van 636 m2. Wanssum De Cuyperstraat 19 Vrijstaande woning gelegen op een perceel van ca. 545 m2 met garage en een ruime beschutte tuin (23 m. diep) v.v. vijverpartij en gelegen op het zuiden. Venlo, Noorderpoort 11a, 5916 PJ, Tel. 077-321 91 00 Venray, Julianasingel 8, 5802 AV, Tel. 0478- 51 37 00 Startrente Rente 5 jaar vast UNIEK Gedurende deze hele looptijd rente aanpassing mogelijk Patersstraat 35 5801 AT Venray Telefoon 0478-585383 Fax. 0478-582121 Onafhankelijk hypotheek adviseur Gaat u een huis kopen, of wilt u veranderen van hypotheek, kies dan voor de juiste hypotheek. Laat u daarom vrijblijvend door ons adviseren, voor een advies van A tot Z waaraan geen kosten verbonden zijn. Bemiddelaar voor o.a.: Bouwfonds B.L.G. Pensioenfondsen G.A.K. Hypotheken Centraal Beheer Nationale Nederlanden Postbank ABN-AMRO Amev Bouwfonds H.N.G. I.N.G. Westland Utrecht N.O.G. drukkerij, uitgeverij, boek- en kantoorboekhandel grotestraat 68, 5801 bh venray, telefoon 0478-582727 - fax 0478-510916 Komfortabel Royal. Het ligsysteem Komfortabel Royal biedt 'Individueel lig- comfortf. Voor u betekent dat letterlijk een bed-op-maat. Tevens vormt Komfortabel Royal de basis voor wat wij noemen 'flexibele bedmodellering'. Bedmodel 360. Het bedmodel 360 is een van de mogelijkheden die Auping u biedt. Het is een klassiek bedontwerp met geraffineerde eigentijdse kenmerken, zoals de glooiing in het hoofdeinde en de afgeronde hoeken van het voeteneinde. Goed slapen, mooi wonen, U vindt ons aan de Patersstraat 31, Venray telefoon 0478-585552 start op maandag 27 april a.s. een nieuwe aanvang 20.00 uur. Voor inl. en/of reserveringen: Merseloseweg 88 Venray tel. 0478-582471 Ook voor spoed opleidingen. Het groene gedeelte van Uw tuin kan in geen betere handen zijn dan die van U zelf Voor een complei assortiment, duidelijk advies e scherpe prijzen, staan wij voor u klaar tuincentrum - boomkwekerij Steegse Peelweg 55 LEUNEN

Peel en Maas | 1998 | | pagina 4