I Bali-sticfl Team De Peel kampioen Ars Musica Zangers van St. Frans )e Bandelieren Tomorrow People Confetti Wijkcentrum Noord-West De Springplank Adelbert- vereniging Jaar vergadering ANBO Derde Orde Katholieke Vrouwen Vereniging Bridgeclub Venray K.B.O. Noord-West Darten DC De Pielhaas UW St.Theobaldus Gilde Vacaturebank vrijwilligers- centrale Synthese Omroep Venray bezoekt TrefPunt Bowlen Duivensport agine pEEL EN MAAS donderdag 16 april 1998 - Pagina 13 kei Groot vocaal ensemble linsdag 21 april: Jaarlijkse ledenverga- jrihg in De Opmaat om 20.00 uur. linsdag 28 april: Repetitie van 20.00 tot 2.15 uur in De Opmaat, Oostsingel 37. londerdag 30 april: Rommelmarkt in In :n Engel van 10.00 tot 16.00 uur. Indien u verhinderd bent dan gelieve zich af te melden bij Riet Jansen, lilelbertweg I. tel. 584227 of Jo v.d. larkt. Matterhornlaan 52. tel. 580892. Oud papier kunt u deponeren in de jniainer bij De la Roy. Gasstraat 6. Zingt u graag? Wilt u eens meezin- ;n? Informatie geeft u graag Jo v.d. larkt. [Vrijdag 17 april: Geen repetitie. JZaterdag 18 april: Tussen 10.00 en uur oud papier inleveren in de ■piercontuiner bij Eurodump aan de ■ieuwhuixweg. 19.30 uur Repetitie Tomo-koor. ■Dinsdag 21 april: 19.00 uur Repetitie ipranen en alten. Kinderkoor luandag 20 en 27 april: Koorrepetitie n 15.30 tot 16.30 uur en van 16.00 tot f.00 uur. Agenda: iterdag 20 juni: Kooruitstapje. oterdaii 27 juni: Bloemenactie. lijdag 3 juli: VMT. Iindag 5 juli: Korenmiddag. Bndag 12 juli: Gezinsviering. Ktor informatie: Joke Halmans. tel. |3806. Jeugdkoor ■nsdag 21 en 28 april: Koorrepetitie In 19.00 tot 20.30 uur. lAgenda: Indag 7 juni: Korenfestival Venray. Blerdag 27 juni: Bloemenactie. lijdag 3 juli: VMT. lindag 5 juli: Korenmiddag. llerdag 11 juli: Viering voor jongeren lor informatie: Jose Kusters, tel. |5083. Close Harmony Group foensdag 22 en 29 april: Koorrepetitie m 20.15 uur in de Galmhut. fmelden bij Gerti. tel. 631306. Voor formatie: Nel'y Sleegh. onderdag 16 april: 20.00 uur iragnoste. laandag 20 april: 15.30 uur Verlengde hooldag activiteit streetdansen. 20.00 ur Sjoelen, sjoelclub Den Hoender, anaf 19.45 uur aanmelden nieuwe den. Minimum leeftijd 16 jaar. insdasi 21 april: 19.00 uur Yosa. Info 1.514269. 'oensdag 22 april: 09.00 uur blksdansen, groep I. 10.30 uur Groep volksdansen. 14.00 uur andwerkgroep. 19.00 uur ounirydansen. 21.00 uur Volksdansen, olksdansgroep Den Hoender. Vanaf 045 uur aanmelden nieuwe leden, ïeftijd van 18 l/ni ca. 55 jaar. 22.15 urNog een gezellig uurtje vertoeven. Onderdag 23 april: 13.30 uur cliviteitenmiddag Ouderenvereniging tlkoersbal en kaarten. Jeugdvereniging inderdag 16 april (vanavond) een na- ïaseier-z.oekactie van de kinderen die 'de groepen 5 en 6 zitten. Paashaas Jos «ft het zo gepland, maar goed, we A landus zoeken in de bossen. Neem dus 1^7 llemaal je fiets mee. We vertrekken om 8.30 uur en hopen om 20.00 uur alles cvonden te hebben en weer terug te ine l; ijde recordverbetering van afgelopen inderdag werden drie records gebro- tn. Emmerbal: Danielle Janssen van 41 naar 27.34 sec. Ballon kapot bla- 'n: Tom Achten van 1.17.31 naar •07.52 minuut. Eilandje lopen: Kim t. Putten van 40.87 naar 35.99 sec. pieens op donderdag «llebolvergadering van alle deelne mende clubs. Aanvang 20.30 uur in ons "bgebouw. aierdag 18 april is er geen club voor de 'ugd van 12 t/m 15 jaar. Dit in verband W wijkucti viteiten. luandag 20 april van 18.30 tot 20.00 irkinderkoken voorde kinderen van groepen 3 en 4. Eet niet te veel voor- je komt. want we gaan allerlei lekke- hapjes maken. insluitend om 20.15 uur program- avergadering voor de maandagleiding, 'insdag 21 april is er kienen voor de !ugd van de groepen 7 en 8 plus de •hoolverlaters. Van 18.30 tot 20.00 uur yier leuke pri jsjes te winnen, ineens op donderdag exploitatiever- «lerilig om 19.15 uur en bestuursver- «lering om 20.15 uur. onderdag 23 april de kwis "wie. wat. a'Jr ben ik', voor de kinderen van de "«■■pen 5 en 6. Op dinsdag 21 april zal prof. Dr. W.F.C.M. Derkse van de Radboudstichting spreken over: 'Kunnen geloof en wetenschap gesprekspartners zijn? Wijsgerige reflecties bij de relatie tussen de natuur wetenschappen en de religie*. Alle geïnteresseerden zijn van harte welkom om 20.15 uur in de bezoekers- zaal van Beukenrode. De ANBO afdeling Venray houdt haar jaarvergadering op 27 april om 14.00 uur in De Kemphaan aan het Kennedyplein. (Dus niet op 20 april in d'n Opstap zoals vermeld staat in de Schakel!) De agenda voor deze jaarvergadering luidt als volgt: I. Opening; 2. Jaarverslag 1997 (ter inzage bij de secretaris): 3. Benoeming bestuursle den. De voorzitter, mevr. M. Theuws is aftredend en stelt zich herkiesbaar. Voorstellen voor tegenkandidaten kun nen tot 19 april ingediend worden bij het secretariaat; 4. Verslag kascommissie; 5. Voorstel tol samenwerking met KBO Venray-kom t.a.v. gezamenlijk te orga niseren themamiddagen; 6. Toelichting over Gehandicaptenplatform; 7. Voorstellen voor specifieke onderwer pen tijdens themamiddagen. Van onze leden vernemen wij graag in hoeverre er behoefte bestaat om specifieke onder werpen tijdens de te organiseren thema middagen aan de orde te stellen; 8. Rondvraag: 9. Pauze; 10.0 Lezing met diapresentatie door dhr. R. v.d. Brand over de geschiedenis van onze regio; 11 Sluiting. Wij hopen op een grote belangstelling en betrokkenheid van onze leden. Op woensdag 22 april houden wij om 14.30 uur onze maandvergadering. Evenals andere jaren brengen wij ook dit jaar een bezoek aan een Maria-oord. Dit jaar kozen wij voor Ommel in Noord-Brabant. Deze middag-bedevaart zal worden gehouden op dinsdag 19 mei. We vertrekken om 14.00 uur vanaf Het Schuttersveld en men kan daarna opstappen tegenover het politiebureau. Om 15.00 uur is er een eucharistievie ring in Ommel. Bij goed weer kan men een kleine wandeling maken door het processie-park, gelegen naast de kerk. Intussen wordt de koffie gereed gemaakt en kunnen we genieten van koffie met vla. De kosten bedragen ƒ15,-. Graag opgaven op de komende verga dering (geld in envelop met naam en adres). Eventueel telefonische bij mevr. Naus, tel. 581409. Dames, 21 april kan men in het kleine zaaltje van In den Engel de foto's komen bekijken van ons 50-jarig jubi leum van 14.00 tot 17.00 uur. Men kan dan ook de foto's, a ƒ1,- bestellen Uitstapje Breda Op 28 april is ons uitstapje naar Breda. We vertrekken om 08.00 uur bij het gemeentehuis. Het programma is: Dagtocht champignonkwekerij en droogbloemenkwekerij. We rijden recht reeks naar het plaatsje Bavel. waar we om 10.00 uur bij champignonkwekerij De Witte arriveren. Bij aankomst kun nen we genieten van koffie met een appelflap. Daarna begint een ca. 1,5 uur durende excursie door het bedrijf. De excursie omvat o.a. een rondleiding door de kwe kerij. een videopresentatie en het proe ven van een speciaal champignonge recht. Omstreeks 12.15 uur eindigt de excursie en rijden we naar het centrum van Breda. Hier kan ieder op eigen gele genheid de lunch gebruiken en krijgen we tot 14.30 uur de tijd om te winkelen. Daarna vervolgen we onze weg en rij den we naar Prinsenbeek waar we om 15.00 uur een bezoek brengen aan Droogbloemerij Kooy. In een circa 2 uur durend programma krijgt u alles te zien op het gebied vrfn droogbloemcultuur d.w.z. zaaien, kweken en drogen alsme de het maken van allerlei droogbloemar rangementen. Het bezoek eindigt om 17.00 uur. De thuisreis wordt omstreeks 18.30 uur onderbroken voor een diner zodat we om ongeveer 21.00 uur bij het ver trekpunt arriveren. Uitslag Paasdrive: Geel: I. ep Willemsen: 2. ep. V. Hooft; 3. ep. V.d. Broek: Rood: I. mw. Poels- hr. Bender: 2. hr. Bolwerk-Maessen; 3. hr. Huys-Karagozyan: Groen; I. ep. V.d. Wee; 2. mw. Delsing-hr. Meyer; 3. ds. Jungslager-Verheijen en ep. Lommen. Door deze uitslag gaat hr. Bender aan de leiding in het klassement om de vrije avond competitie met 151 punten, gevolgd door mw, Delsing met 143 pun ten en ep. V. Hooft, elk met 142 punten. Met nog twee vrije avonden te gaan zijn er nog ongeveer 15 kanshebbers op de titel aan het einde van het seizoen. Programma: Vanavond: Vierde compelitieavond. Donderdag 23 april: Vijfde avond. Katholieke Bond van Ouderen Start met Juristentelefoon De Unie KBO start met een Juristentelefoon voor KBO-leden. Het team van de Juristenlelfoon zit klaar om KBO-leden goed te woord te staan en ze te helpen met vragen op juridisch, of financieel, of sociaal-economisch gebied. De Juristentelefoon is voorlopig bereikbaar op elke tweede en vierde donderdag van de maand tussen 14.00 en 16.00 uur op nummer 0900-8212183 (22 cent per minuut). De data voor de komende periode zijn: 23 april en 14 en 28 mei. Ombudsman van de KBO De KBO heeft een ombudsman, die mensen wil helpen met problemen op het gebied van overheidsvoorschriften, ingewikkelde formulieren, problemen met overheidsinstanties of andere instanties. Deze hulp is kosteloos. Het telefoonnummer is 548040. Ouderen achter de pc Onder degenen die zich aangemeld hebben voor de cursus 'Ouderen achter de pc' zijn mensen, die nog niet eerder met een pc hebben gewerkt en mensen die al enige pc-ervaring hebben. Voor beide groepen zal een aangepaste serie lessen worden gegeven. De eerste cur- suslessen zullen worden gegeven op 21 en 22 april a.s. in het Raaylandcollege aan de Zuidsingel. Indien ei1 voldoende belangstellenden zijn zal in het najaar een tweede cursus worden gestart. Verkiezingsdebat op Internet: primeur voor ouderen! Op het 'Seniorenweb', waarin de ouderenbonden samenwerken, is deze week gediscussieerd over veiligheid en criminaliteit. Voor de meeste mensen is, na gezondheid en gezondheidszorg, dit wellicht het belangrijkste onderwerp. Deze week gaat het over ouderenbon den, ouderenpartijen en andere politieke onderwerpen. Algemene ledenvergadering De jaarlijkse algemene ledenvergade ring wordt gehouden op 21 april in zaal In den Engel en begint om 14.00 uur. Na de normale vergadering, waarin onder andere nieuwe besluursledenmoeten worden gekozen, zal er een leuke toneelvoorstelling worden gegeven. Komt u dus zoveel mogelijk naar de vergadering. Het is ook voor het bestuur een mogelijkheid om rechtstreeks van u te horen welke wensen of problemen u hebt. zodat wij kunnen proberen daar iets aan te doen. Activiteiten: 28 april: Kienen in Het Schuttersveld, aanvang 14.30 uur. Voor inlichtingen over activiteiten en/of over het lidmaatschap van de KBO kunt u contact opnemen met de volgende personen: mevr. P. v.d. Kerkhof, Helfrichstraat 80. tel. 583122 of mevr. A. Noy, Rooseveltstraat 5. tel. 583494. Vereniging Voor Ouderen Op maandag 20 april zal om 19.30 uur in wijkgebouw Den Hoender aan de St. Ursulastraat een symbolisch bedrag van het fonds Zomerpostzegels aan de Vereniging Voor Ouderen Noord-West worden overhandigd voor de aanschaf van spelmaterialen. De overhandiging wordt gedaan door leden van de plaatse lijke afdeling zomerpostzegels. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 6 l/m 12 april kwa men bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen; VERLOREN Autoped fel rood en groen, blijven liggen bij basisschool De Keg; bankpas- jes Rabo: draagbare Panasonic telefoon; PTT Tango zaktelefoon; portemonnee met ƒ35.-. eurocheque en bankpas; iden titeitsbewijs; paspoort; 2 rijbewijzen; GSM JAZ PTT Telecom telefoon. GEVONDEN Vespa bromfiets; Halfords fiets type Medly: cadeaubon IJzerwarenhandel Hendriks; damesportefeuille met ƒ65.- en Edah card: Airdale Terrier. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kantooruren op het politiebureau aan de Leunseweg. Whiskydarten Zaterdag 18 april wordt in caf_ de Pielhaas weer het whiskydarten gehou den. Eenieder die hier aan wil deelne men kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via ons tel.nr. 582187. De aanvang van het dar ten is om uiterlijk 20.30 uur. PEEL WEEKBLAD U hebt het natuurlijk al geruime tijd kunnen zien wat daar aan de Stevensbeekseweg uil de grond aan het komen is. Juist. '_t Gildehuus' van het Gilde van Overloon. Vrijdag 17 april is het zover. Dan gaat nl. de vlag in top van het nieuwe gildehuis. Dan wordt het hoogste punt bereikt. Als alles meezit zal de ruwbouw eind mei worden opge leverd. Het is dan dus nog niet klaar. Dan zullen de gildebroeders het verder moeten gaan afwerken, zoals o.a. hel maken van de verwarming, het elektra, de aftimmering, het sanitair, de betege ling van vloer en wanden, het schilder werk, het straatwerk en het inricht. Zoals u ziet nog heel veel werk. Indien u misschien mocht denken om ook een steentje te kunnen bijdragen aan bovengenoemde projecten dan bent u natuurlijk altijd van harte welkom. Ook u en/of uw kinderen kunnen hier straks gebruik van gaan maken. Nog steeds geldt: Vele handen maken licht werk. Prijsuitreiking Op zaterdag 18 april zal in het gilde- huis de prijsuitreiking plaats vinden van de kruisboogcompetitie. Deze competi tie heeft plaats gevonden op 15 zaterda gen. Door verschillende Overloonse bedrijven en winkels waren voor elke zaterdag fraaie dagprijzen geschonken. Deze prijzen gaven een extra cachet aan deze wedstrijd. Er kon in verschillende categorie3n geschoten worden. Er was een klasse- indeling voor dames, jeugd, ongeoefen de en geoefende schutters. Iedereen kon dus een prijs winnen in zijn klasse. Na de prijsuitreiking kan men de nodige inlichtingen krijgen over deze boeiende, milieuvriendelijke en mooie sport. Bent u nog niet op een van deze avon den geweest, loop zaterdag 18 april vanaf 20.00 uur gerust even het gilde- huis binnen en laat u informeren. Onze gildebroeders wachten op u. Gildemanifestatie Op zondag 19 april zal het St. Theobaldusgilde deelnemen aan het schuttersfeest dat in Siebengewald zal worden gehouden. Dit zal worden geor ganiseerd door verenigde schutterij Ons Genoegen vanwege het 100-jarige bestaan van deze vereniging. Het zal dan ook een Limburgs schuttersfeest worden. Om 14.00 uur vertrekt de optocht waaraan zo'n 49 gilden en schutterijen o.a. ook uit Duitsland zullen deelnemen. Na de optocht zijn er muziek- en ven delwedstrijden en is het traditionele schieten, zowel op de wip als op de hark. De route van de optocht is geheel ver anderd in de stijl van 100 jaar geleden. Het St. Theobaldusgilde vertrekt om 12.45 uur bij het gildehuis met eigen De vrijwilligerscentral van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activiteiten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hier voor geplaatst worden. GASTVROUW/HEER DISCO-ACTIVITEIT Synthese zoekt voor een behandel centrum in Oostrum een gastvrouw/heer voor een bar en disco-activiteiten. De persoon moet enige affiniteit hebben met verstandelijk gehandicapten en een beschikken over een gastvrije houding. De werktijden zijn een avond per week van 18.30 tot 21.30 uur. Bij deze activi teit is altijd een groepsleider/ster aanwe zig. Voor meer informatie over deze vaca ture kunt U contact opnemen met Synthese Venray, Bergweg 4, 5801 EG Venray. tel. 0478- 586245 (Kees Moerkerk of Karen Longstaff). Ontlading van statisch elektriciteit Vrijdagmiddag werd de ambulan ce gealarmeerd voor vervoer van een werknemer van een bedrijf aan de Maasheseweg, die bewusteloos bij een lopende band was aangetrof fen. De man moest met een lucht drukpistool bakjes van de lopende band reinigen. Hij was bewusteloos geraakt na een plotselinge knal, gevolgd door ontlading van statisch elektriciteit. Toen de ambulance arriveerde bleek de man weer in orde te zijn. De arbeidsinspectie stelt een onderzoek in. Het team van De Peel is kampioen in dëCI -klasse van hel district Venlo e.o. De kampioenen houden op 25 april om 18.00 uur in het clublokaal receptie. Op de foto v.l.n.r.: Jo Poels. Jac v. Horne en Harrie Mennen. Drie heerlijke broodbolletjes aan een satéprikker. Gevuld met pinda's, gebakken uitjes, stukjes rookworst en een groentenmelange. Voor het bakken zijn ze even in de seroendeng gerold. Mmmm... dat is exotisch genieten. Ter introductie voor 1,50 Geldig t/m zaterdag 25 april 1998 <T. a VAN 20 T/M 25 APRIL Indonesische week in onze winkel met nog meer Indonesische specialiteiten A.s. vrijdag en zaterdag Tarwebollen 5 stuks 2,50 Multikoren 400 gr 2,05 Botervlaai met zuivere roomboter bereid 13,75 - - grotestraat 57 echte bakker venray 0475-512628 Eerste cd Shit! Wiend Ien 'lene stap veuruut. maar daornao wer twie terug, samezien mit ow. is 'n loede last op miene rug. Langzaam raak ik durgedrejt. stilaan wurdt 't donker, as 'n buuj die noeit mer overwejt'. Dal is het eerste couplet van een num mer van Shit! Wiend Ien uit Veulen. Hét is een van de in totaal 15 op hun debuut- cd D'n Urste Stap. Daarop een keur van gewoon lekkere muziek. De nummers geven een goed beeld van een live optreden van de groep. Na beluistering kunnen we dat bij Omroep Venray beamen! Zaterdagavond 25 april presenteert de groep hun cd in hun eigen plaats in een tent bij De Vlies. Het feest begint om 20.30 uur. ledereen is van harte welkom de verrassende presentatie bij te wonen. De toegang is natuurlijk gratis. Vanaf die avond is de cd ook te koop. De luisteraars van Omroep Venray krijgen donderdag 16 april oni 18.00 uur alvast een voorproefje. Gerrit Baten praat dan met Peter Baueriks, Coen Classens en Henk Jacobs van Shit! Wiend Ien en natuurlijk laten we een paar nummers horen, bijvoorbeeld het al eerder genoemde nummer 'lene stap veuruut'. Leunen in 'n Wandeling Dur 't Rooise Land Donderdag 16 april beginnen we onze wandeling door het zesde kerkdorp: Leunen. Wim Jenniskens. voorzitter van de dorpsraad, heeft voor ons een bezoek geregeld aan het waterpompstation Breeheide. Hier wordt bijna al het drink water voor de gemeente Venray opge pompt, gezuiverd en hel waterleidingnet ingestuurd. In een van de volgende afle veringen over Leunen brengen we een bezoek aan Carel Jeuken. Voor zover wij weten de enige klompenmaker in Noord-Limburg. Natuurlijk komt Leunen zelf in de komende afleveringen ook aan bod. Donderdag 0111 19.00 uur. herhaling maandag 0111 18.00 uur Waar zijn de troubadours gebleven Roed Zien de Roez.e en De Alpenexpress zijn twee bekende grote hits van hel duo Taai Taai. De Alpenexpress stond wekenlang nr. I in de Limburgse Top 10 van Venray. Hun nieuwe cd heet De Ansichtkaart die alles te maken heeft met Roed Zien de Roeze. bij Omroep Venray de cd van de week. De twee heren zijn donderdag 16 april te gast bij Oscar Hovens tussen 21.00 en 22.00 uur. Volgende week (23 april) zullen de programma's Ger Gedaon en Waar zijn de troubadours gebleven rechtstreeks vanuit caf_-z.aal De Evenaar in Venray uitgezonden worden. Aanleiding is de nieuwe cd van Sjef Diederen. 'Gisteren en vandaag' die dan gepresenteerd zal worden. Ook zullen Jos Meessen en het duo The Sheltons optreden. Het pro gramma begint om 20.00 uur en duurt lot ongeveer 22.00 uur. Iedereen is wel kom deze live-uitzending bij te wonen vanuit caf_-/.aal De Evenaar aan de Merseloseweg 96 in Venray. De toegang is gratis. U kunt alvast plaatsen reserve ren via onderstaand telefoonnummer. Rond de tafel Het team komt zondagochtend weer bij elkaar om te praten dan wel te dis cussieren over een bepaald onderwerp. Het programma begint om 10.00 uur. Een uur eerder presenteert Rein Wortelboer een aflevering van Peelgrass met bluegrassgospel. Na Rond e tafel brengt hij een nieuwe Music World Country Top 10. Omroep Venray is via de kabel te ont vangen op 102.4 en in de ether op 90.2. Paard op rijbaan Donderdagavond omstreeks 22.45 uur kwam er bij de politie een mel ding dat op de Stationsweg een loslopend paard op de rijweg gevaar voor het verkeer opleverde. Toen de politie arriveerde hadden buurtbewoners en personeel van het VvGI het dier op het terrein van het Instituut gedreven, waar het later door de eigenaar kon worden gevan gen. Elke minuut verandert uw lokale wereld. Als u niets aan uw aandacht wil laten ontsnappen, bent u bij TrcfPunt aan het goede adres. TrefPunt Is een unieke provider die lokale ontmoetings plaatsen op Internet biedt. Op eik TrefPunt kunt u terecht voor actuele informatie over sport, theater, film. eve nementen of gemeentelijke activiteiten. Bovendien kunt u In de levendige winkelstraten van TrefPunt uit eenlopende producten bekijken en kopen - van cd's tot reisgidsen. Zo brengt TrefPunt uw eigen wereld binnen handbereik. Dag en nacht. lat era ctalxaa n e m en t U heeft nog geen Internetabonnement? Geen probleem. Dat kunt u voordelig afsluiten bij TrefPunt. Zo beschikt u over e mail en kunt u inbellen tegen het lokale telefoontarief. Bovendien kunt u bij TrefPunt onbeperkt surfen op Internet. Zonder extra kosten. Tot slot: TrefPunt is een initiatief van de Rabobank. U kunt rekenen op gratis en deskundige hulp van de servicedesk. Bij een jaarabonnement ontvangt u de eerste drie maanden gratis. TrefPunt. vertrouwd terrein op Internet Meer Informatie? Vul dc bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: TrefPunt Peel&Maas, antwoordnummer 1001. 5800 VB. Venray. U kunt ons ook bereiken via tel.: (0478) 53 02 03. fax: (0478) 58 98 20. e mailadres: peelenm@tref.nl Ja, Ik wil liilni Hialio «nor toii TrefPunt Peel&Maas Tref.nl Uitslagen poule A Pinhunters-Arts 30-2 Magie Line/Mad.-Red Arrows 19-13 Winters-Feller Heftrucks 10-22 Sigma's/RBV-Strikers/Groeip. 10-22 Pinhunters naar tweede plaats Dankzij een daverende overwinning van de Pinhunters rukken zij op naar de tweede plaats ten koste van Winters, dat klop kreeg van Feller. Ook de koploper Sigma's moest in het stof bijten tegen de Strikers, die op de vierde plaats ook nog niet kansloos .zijn voor de titel. Magic- Line verkleinde zijn achterstand op de nummer 8 door winst op de Red Arrows. De beste prestatie bij de dames werd geleverd door marlies Thijssen van Red Arrows, die de hoogste game (204) en serie (536) bij de dames scoorde. Bij de heren nam Pinhunter Toon Fleurkens met 234 de hoogste game voor zijn rekening en Wintersman Jan Weiten met 663 de serie. De Sigma's leiden met 527.5 punten, gevolgd door de Pinhunters met 503. Winters is derde met 489 en de Su ikers vierde met 475.5 punten. Uitslagen poule B: The Nitwits-Club Up 12.5-22.5 WDOB.-Plusm. van Dijek 25-10 Bokual/MijJing-BLS/Close Enc.5.5- 29.5 Hoeijmakers-Scores/Texcar 23-12 B.L.S./CIose zorgt voor verrassing Bokual/Mijling. de onbetwiste koplo per. kreeg een onverwacht grote neder laag te slikken tegen B.L.S./CIose, dal als reserve Inge Lenssen in de gelederen had. die zowel de hoogste damesgame (211) als serie (573) voor haar rekening nam. W.D.O.B. won met John joosten als beste (hoogste herenserie 543) van het steeds verder terugzakkende Plusmarkt van Dijckteam. waarin Leo Jansen de hoogste herengame scoorde (202). Hekkensluiter Nitwits ging eervol ten onder tegen Club Up en Hoeijmakers bleef Scores/Texcar de baas. Bokual leidt met 543 punten. 103 meer dan V.v.G.l./van Rensch. B.L.S. is derde met 416 en Altijd Raak vierde met 406 punten. Uitslagen Trioleague: Treffers '94-Flvinu Strikers 21-8 Sigma's/RBV-BT Feller 21-8 Bokual/Mijling-Dream Team 8-21 Bom Losers-Alacarte 25-4 Crash-Hit Miss 5-24 Sigma's vergroten voorsprong Door de 21-8 winst van de Sigma's en de nederlagen van de nummers twee en drie. Bokual en Crash tegen resp. het Dreamteam en Hit Miss wordt de punlenvoorsprong vergroot tot liefst 77 punten voor de koploper. Het winnende Bom Loserstrio rukte op naar een gedeelde tweede plaats via winst op Alacarte. Hert middenmotersduel tussen de Treffers en het steeds verder afzak kende Flying Strikers werd in het voor deel van eerstgenoemd team beslecht. Bij de dames kreeg Toos Janssen de eer van de beste dame met een hoogste game van 184 en een serie van 532. ter wijl Twam Claessens zich met 223 en 597 de beste tonnde hij de heren. De sig ma's leiden met 485 punten en de plaat sen twee en drie worden gedeeld door Bokual en de Born Losers met ieder 408 punten Crash is met 398.5 vierde. Bedrijfsbowlen Uitslagen Ie Klasse, laatste ronde: V.v.G.l I-Xerox 3-1 Nel. V. Egteren- Van Raltingen I 0-4 Vinc.v.Gogh Inst 3-lnalfa 1-3 Nestlé I-Van Elswijk 3-1 Door de 3-1 winst van Vinc.v.Gogh Inst.l op de naaste concurrent Xerox Boys Girls prolongeerde hel Vinc.v.Gogh Kwartet zijn titel in de eer ste klasse. B.T. van Elswijk moet vol gend jaar zijn heil zoeken in de tweede klasse en Nelissen/van Egteren mag via een promotie/degradatiewedstrijd pre- beien in deze klasse te blijven. Uitslagen 2e Klasse, laatste ronde: Custers Hydr.-Rank Xerox 4-0 (regl) Nestlé 2-Vinc.v.Gogh Inst 3 4-0 Franke R.V.S.-Jan Linders 3-1 Rest.Bowl.Venray-Clephas 0-4 "Twee honden vechten om een been en een derde loopt er ras mee heen", dat gold voor Neslé2 dat profileerde van de onderlinge strijd om de titel van Franke en rest. Bowling venray. Met 49 pins meer in de totaalpmfall mochten de bowlers uil het Oostrums bedrijf zich kampioen noemen met promotie naar de eerste klasse. Franke R.V.S. mag dat via een promotiewedstrijd alsnog proberen en Custers Hydraulica wacht de num mer twee van de derde klasse om uit te maken wie 2e-klasser blijft of wordt. P.D.V. De Zwaluw Wedvlucht Houding, 4 april: Chr. Gerrils I 5 7 26 35 36 42 97 100 101 102 135 138: Voesten drt. 2 16 28 46 99 127 129 130 139 140; Jac v.d. Laar 3 59 III 113: C. v.d. Vueht 4 6 10 II 12 13 17 37 41 86 105 148: A. v.d. Munckhof 8 14 62: H. Litjens 9 18 21 34 40 75 83 114 124 150 151M. Basten 15 19 23 71 73 74 77 80; A. Sijbers 20 27 39 120 133 141: G. v. Houdt 22 24 25 52 67 143: J. Gommans 29 30 49 56 78 79 81 84 98 109 110 119 123 125 149; P. Loonen 31 69 72 95 106; Verdeuzeldonk 33 50 66 82 92 93 115 121 137 142: J. Snijders 43 117 128 136: A.M. Hendriks 44 57 96 122 152: P. v. Houdt 45 87 90 94 107. P v. Zwamen 47 112: Comb. Verdellen 48 132: J. Basten 51 54 103: Cuppen Siebers 52; J. Sijbers 53 104 118; J. Leyssen 55: P. Strijbosch 58 63 70; H. Hermans 60 61 91. J. Voesten 64 65 116: Haren Stiphout 68 I08 I47: J. Kerste.is 76 88: H. Vermeulen 85: J. Henckens 89: J. v. Kessel 116: P Janssen K 126 I 34: J. Versieyen 131; J. Voesten K 144 145. C.C. Peel en Maas Wedvlucht Houding: I H. Jansen Y; 2. L. Bovee W; 3. H. Jansen Y: 4. Chr. Gerrits Z; 5. Voesten drt. Z: 6. F. Roelofs H; 7. P.M. Cox Y; 8. Jac v.d. Laar Z; 9. W. Bouten B; 10. G. Pouwels H. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard

Peel en Maas | 1998 | | pagina 13