Sfeont cn 1/evtoatf, Bowlen Bèkse Klinkertjes vier keer Nederlands kampioen Oproep aan alle oud leden van MHCV Darten De Piëlhaas Inge en Patrick Limburgs kampioen Bridgeclub Venray Biljarten HSV Het Alvertje St. Christoffel Rooyse V.K. ATB- vereniging Mudhunters H.S.V. De Roerdomp Loopgroep de Barrier Lopersgroep Peelrunners Ruitersport St. Jan Merselo Motorcrossers Regio Venray Bridgeclub Doublet Spio Hciubey TAX kvEHSTRAATEN»| PEEL EN MAAS donderdag 9 april 1998 - Pagina; Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A: Hit Miss-Magic Line/Mad. 18-17 BT Feller Heftr.-Pinhunters 29.5-5.5 Red Arrows-Sigma's/RBV 11 -24 Strikers/Groeip.-Dr Winters 27.5-7.5 Sigma's lopen uit De Sigma's verstevigden hun leiden de positie door een ruime zege op Red Arrows, waarin Ria Latimer de beste dame van de poule bleek met de hoogste game (204) en serie (582). Bij de heren was Sigma-speler Joos Peelers deze speelavond de hoogstscorende met een game van 246 in een 652-serie. Ook zijn teamgenoten Hay Lenssen (203), Harrie Peeters (203) en Leo van der Rijt (211) kwamen boven de 200. De nummer twee. Winters, verloor van de Strikers, waarin Wim Minten de beste was met zijn 548-serie. Bij Winters was dat Cyriel Winters weer met 2 200-games in een 606-serie. Feller won enigszins ver rassend van de Pinhunters. Henk Janssen (233) en Theo Goossens (214) lieten 200-games noteren; bij de Pin hunters deed Eric Wong dat met 202. Math Offermans (221) en Han Rooij- akkers (227) konden niet verhinderen dat Hit Miss toch. al was het maar net, won met Johan Janssen als de man met de hoogste score (serie 557). Uitslagen poule B: Altijd Raak/MSp.-BLS/CIose Ene.27-5 VvGI/v. Rensch-Texcar/Scores 16-16 The Nitwits-BT Hoeijmakers 10-22 Bokual/Mijling-WDOB 16-16 WDOB dwingt koploper gelijkspel af Het met nieuwkomer John Joosten versterkte Wij-Doen-Ons-Best-team kwam zeer verrassend tot een gelijke eindstand tegen de heerser in deze klas se, Bokual/Mijling. B.M-er René Geurts tekende de hoogste herenserie aan mei 608 en pakte tevens 3 pers. punten. Bij W.D.O.B. was ook Wim Vervuurt aardig op dreef met zijn 505-serie. De nummer twee, V.v.G.I./van Rensch, kwam ook niet verder dan een gelijkspel tegen de Scores, waarin Serge D'Amore de hoog ste herengame met 222 voor zijn reke ning nam. In het V.v.G.I.-leam bleek Jeanne Swinkels de beste bij de dames, zowel in de game (215) als serie (531). De strijd tussen de nummers laatst en voorlaatst, The Nitwits en B.T. Hoeij makers, werd in het voordeel van num mer voorlaatst beslist. Daverende scores vielen hier niet te melden. Altijd Raak verdrong B.L.S./Close van de derde plaats via o.a. 200-games van Firmin Apers (212) en Gerard Slroecken (201). Bij B.L.S. was alleen de 516-serie van reserve Johan Janssen noemenswaard. Uitslagen Trioleague: Crash-BT Feller Heftr. 8-21 Bokual/Mijling-Born Losers 22-7 Treffers'94-Sigma's/RBV 21-8 Hit Miss-Dreamteam 2-27 Hit Miss-BT Kuijten Ass. 9-20 Evenaring baanrecord door Leo van der Rijt Het onlangs door Cyriel Winters ver beterde record op baan zes werd op deze speelavond al geëvenaard en wel door Sigma Leo van der Rijt met ook 279. Maar ondanks dat en ook nog de hoog ste herenserie (661) was er geen winst voor de Sigma's weggelegd; Ze werden verrast door de Treffers, die in H. Derks hun grootste puntenpakker hadden met o.a. een 206-game. Bokual/Mijling kwam dichter bij de koploper door de Born Losers hun naam eer aan te laten doen. Bij Bokual was Peter Cleven met een 630-serie de beste (games: 202-208 en 220). Bij de Engelsen scoorde Pele Eusman 232. Ondanks de hoogste game (201) en serie (549) van Crash-dame Fien Jenniskens ging de winst met ruime cijfers naar het Feller-trio, waarin Els Willems 3 persoonlijke punten vero verde. Het Dreamteam met Piet Minten en Bert van Elswijk als 3-puntenpakkers wandelde over de Flying Strikers heen, waarvan geen uitschieters te melden waren. Het Kuijtentrio, met Piet van Dijck in de hoofdrol (tweemaal 202) bleek te sterk voor Hit Miss. Nationale League Bokual/Mijling Kampioen De verre reis naar Hoogerheide bracht de tiiel in de 3e Klasse van de Nationale (5-"mans") League voor het Bokual/ Mijlingteam. Via een 2-1 zege op Erica uit Mill en tweemaal 3-0 winst op Sacharia (de thuisploeg) en Never Down Proshop uit Breda kon de kam- pioensvlag worden gehesen en de pro motie naar de tweede klasse gevierd. Met nog een wedstrijddag te gaan zijn zij al onbereikbaar voor de nummer twee, Heerlen. Ook het Sigma's/Rest.Bowl.Venray- team kon terugzien op goede prestaties in de 2e Klasse. Ook zij brachten drie overwinningen mee uit 's-Hertogen- bosch via 2-1 winst op B.V. Waalwijk en Wimpies Proshop uit Veldhoven en een 3-0 zege op Cerestar uit Sas van Gent. Met nog een wedstrijddag voor de boeg leidt het Venrayse team met 3 punten voorsprong. Mix-trioleague Afd. 3 Het al kampioen zijnde Rest. Bowl. Venray wist in de laatste speelronde nog twee overwinningen te behalen. In eigen huis bleven zij met 3-0 de meerdere van Stardust 1 uit Sittard en met 2-1 van Taurus Tropical uit Velden. De laatste wedstrijd ging echter naar het Stardust- 2-trio en wel met maximale cijfers. Van Alles Wat nam afscheid van de laatste plaats via 2-1 winst op V.B.V.l en 2 en een 1-2 nederlaag tegen B.C. Venlo. Paastoernooi Maandag 13 april, 2e Paasdag, wordt in cafe De Pielhaas het originele paas- danen gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefo nisch onder nr. 582187. Het toernooi begint om 13.30 uur. In Heerlen werden dit jaar de Jeugdafdelingskampioenschappen geor ganiseerd, die door de Limburgers stee vast Limburgse kampioenschappen wor den genoemd. Met 21 leden werd aan dit evenement deelgenomen en dit jaar bij zonder succesvol. Maar liefst twaalf leden wisten zich via de voorronden te plaatsen voor de finale en voor vier van hen was een podiumplaats weggelegd met als apotheose twee Limburgse titels voor Inge Lenssen en Patrick Smits, het sterke tandem van dit seizoen. Pupillen Hier wist Sandra Minten bij de Meisjes zich verrassend voor de finale te plaatsen en na afloop mocht zij de beker voor de tweede plaats in ont vangst nemen. Sandra scoorde 113 gem. over vijf games. Kim Kortenray (Maas tricht) toonde zich hier de sterkste. Bij de Jongens gingen Bart van Rens (als 3e), Lars Lenssen (7e) en Nicky Claessens (8e) de finale in. Bart kon zijn fraaie serie uit de voorronde geen ver volg geven en zakte naar de 6e plaats. Nicky had wel het heilige vuur en klom naar de 4e stek en kwam uiteindelijk 14 pins te kort voor een podiumplaats. Lars had moeite met de laatste game en werd 8e. De titel ging naar Yordie Kortenray (Maastricht). Aspiranten In deze verreweg het sterkst bezette klasse lieten Inge Lenssen en Patrick Smits er geen twijfel over bestaan, wie recht had op de Limburgse titel. Beiden gingen ruimschoots als eerste de finale in. Bij de Meisjes wist ook Kim Pelzer zich te plaatsen, door clubgenote Jacqueline Clerkx met 6 pins verschil achter zich te laten. Na de finale met o.a. de hoogste meisjesgame (222) van de dag voor Inge, was duidelijk, dat de Limburgse titel haar niet kon ontgaan. Loes Hendriks (Heerlen) en Wendy Meuwissen (Sittard) flankeerden de winnares op het podium. Inge scoorde 167 gem. over 7 games. Bij de Jongens mochten naast Patrick ook Ronny v.d. Wielen, Mike Thijssen en Danny Jacobs zich finalist noemen. Patrick scoorde in de finale gedegen en ondanks enkele plaagstootjes van de concurrentie werd hij dik verdiend Limburgs kampioen met 174 gem. over 7 games. Nick Buursen (Sittard) en Dominic Bruynzeels (Maastricht) kon den alleen maar in Patrick's kielzog blij ven. Ronny kon nog twee plaatsen klim men en werd 4e, Mike 9een Danny lie. Junioren Bij de Jongens wisten Dennis Steers (3e) en Björn Cleven (4e) zich te plaat sen voor de finale. Na de finale waren de rollen omgekeerd en stond Björn na een sterke finale op de derde podium plaats met 132 gem. over 7 games. Dennis werd dus 4e. Heerlenaar Michael Extra was in deze categorie een klasse apart en pakte hier de titel met het hoogste gem. van de dag 186). Bedrijfsbowlen Hoeijmakers 2 kampioen 7e Klasse In de extra ronde pakte het Hoeij- makers-2-team de meeste punten en werd daardoor onbereikbaar voor de andere ploegen. Tweede in deze ronde werd Plussertjes Verbeeten 2, derde Cactus Houterman, vierde Rabo Zevenrode 2, vijfde B.T. Buitenbedrijf en laatste Hoeijmakers 1. In de achtste klasse zijn nog geen beslissingen gevallen. De ploeg van Tuincentrum bereikte de hoogste totaal score en kreeg daarvoor 4 punten. 3 punten waren voor Verdellen Champig non Cultuur, twee voor Rabo Zevenrode 3, 1,5 voor Hofstee de Turfhoeve, een voor Nestlé 4 en een half puntje voor Bergmans Jansen Ass. Het is opvallend dat in de groene groep, waar toch de beginnende club bridgers zitten naar verhouding de min ste fouten gemaakt worden bij het aan de juiste tafel gaan zitten, de juiste spel len spelen en hel noteren van de correcte scores. De anderen zijn of meer bezig met de kaarten of denken dat ze die een voudige zaken toch wel weten. Niets is echter minder waar. Ook bij het randge- beuren moet men blijven opletten. Wanneer men als tweede paar aan een tafel komt gaat u er dan niet vanuit dat de twee vrije plaatsen zeker voor u zijn. Op de loopbriefjes staat welke spellen u moet spelen. Daar moet dus ook niet van afgeweken worden. In het vervolg van de avond merkt u dat enige spellen dub bel gespeeld zijn en andere niet. Dat zou dus niet moeten kunnen gebeuren. Voor het overige blijft het een alleraardigst spel dat ook na het spelen voldoende gespreksstof biedt, Vanavond spelen we zes rondes van drie spellen omdat we pas om 20.15 uur starten vanwege Witte Donderdag. Het is een vrije speelavond, De uitslag van vorige week: Geel: 1. mw. Delsing-hr. Meyer; 2. hr. Hendriks- ter Horst en ep. Willemsen. Rood: 1. hr. Collin-Vervuurl: ds. Huys-Karagozyan; 3. ds. Keizers-Martens. Groen: 1. ep. V.d. Broek; 2. ds. Gorree-Kuyer; 3. ds. Meyer-v.d. Vocht. Programma: Vanavond: 20.15 uur Paasdrive. Donderdag 16 april: Vierde avond van de Kampioenscompetitie. D.O.S. Clubkampioenschappen 3-banden DOS: Op dinsdag 14 april wordt de tweede ronde gespeeld. Aanvang is om 19.30 uur. Uitslagen pk*s VBB: Tijdens de voorronde 6e klas behaalden zowel Jolanda Voesten als Silvia Nouwens de finale. Programma pk*s VBB: In de finale 7e klas spelen Theo Mertens en Hans Siroo op 9, 10 en april bij OGO in Overloon. Op donderdag 9, vrijdag 10 en zaterdag 11 april speelt Jac Verhalle de voorronde 4e klas bij SNA in Oosirum. Bandstoten KNBB: Programma onderdag 16 april: TOP 63 - DOS B DOS C - De Toerist Toernooien KNBB: Tijdens de finale van de Ladycup, dis trict Venlo, werd Joyce Voesten kam pioen met 12 punten en een toernooige- middelde van 1,92. Hierdoor plaatst zij zich voor de Limburgse finale, die op 24, 25 en 26 april gespeeld zal worden in het district Maastricht. Silvia Nouwens behaalde 8 punten en en gemiddelde van 0,99 (35% boven haar kunnen), zodat ook zij zich plaatst voor de Limburgse finale. Dames, gefelici teerd. V.O.P. Uitslagen KNBB: K: BC Kessel-VOP 2-0 Winst was er alleen voor Jan Zanders met 43.75 gem. K: De Paasberg-VOP 2-0 Ditmaal was de winstpartij voor Piet Volleberg met 15.38 gem. C3: VOP-KOT 7-2 De winstpartijen waren voor Wim Janssen met 2.34, Caspar Michels met 2.70 en Henk Kamerman met 2.24 gem. Bandstoten: VOP 2-VOP 1 2-5 Voor het tweede team won Henk Kamerman zijn partij met 1.48 gem. René Dericks 13.63 en Wilfried Godschalk met 2.29 gem. wonnen voor het eerste team. Pers. kampioenschappen VBB Van 9 t/m 11 april wordt door biljart vereniging OGO in Overloon de finale van de 7e klas libre georganiseerd. Van onze vereniging heeft elke Godschalk zich voor de finale weten te plaatsen en is Brenda Roozeboom eerste reserve. V.B.B. Pers. kampioenschappen 6e klasse In het afgelopen weekend zijn de voorrondewedstrijden libre 6e klasse gespeeld. Voor de finalewedstrijden hebben zich geplaatst: l .J. Dahlkamp OGO; 2. R. Janssen SVD; 3. S. Nouwens DOS; 4. C. de Bruijn OBK; 5. J. Creemers HGL; 6. J. Keunen OGO: 7. J. Voesten DOS: 8. M. v. Abel OGO; le reserve: A. Broers HGL; 2e reserve: A. Hendriks VOP. De finalewedstrijden zijn op 16, 17 en 18 april in d'n Oldtimer aan de Henseniusstraat te Venray en de organi satie berust bij OBK uit Venray. Uitslagen: Zaterdag 4 april was de derde onderlin ge wedstrijd aan de vijver: 1. René Wijnhoven; 2. Toon Sanders; 3. Toon v. Oyen. Zondag 5 april was de tweede 5-dorpen van Oostrum. 1. Toon Sanders; 2. Peter Gerrats; 6. René Wijnhoven; 7. Peter Cuppen; 10. Harry Theeuwen; 11. Toon v. Oyen; 12. Ton Deenen. Programma: Zaterdag 11 april koppelwedstrijd van Siebengewald. Maandag 13 april is de derde 5-dorpen wedstrijd van Well. Deze wordt vervist aan 't Leuken te Well van 08.00 tot 11.30 uur. De bijeenkomst is om 07.00 uur bij de brug aan 't Leuken. Vergunningen 1998: Vergunningen (ook dag- en weekver- gunningen voor visvijver Het Wanssums Ven) zijn ook verkrijgbaar bij: H. Theeuwen, de Houskuilstraat 38, Dierenspeciaalzaak Liagro, Meerlose- weg 3, Wanssum en bij Dierengilde Van Grootel aan de Stationsweg te Venray. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de secretaris H. Lenssen, tel. 0478- 587606. Gymnastiekvereniging Vrijdag hadden de jongens aspiranten groep 12 en 3 een onderlinge competi tiewedstrijd. Deze werd gewonnen door groep 1 met 140.5 punten, Tweede werd groep 2 met. 121.95 en derde werd groep 3 met 115.05 punten. De persoonlijke uitslagen: 10. Dennis de la Roy; 9. Kees Hendriks; 8. Mirko van Hagen; 7. Glen Gielens; 6. Kevin v.d. Linden; 5. Godain Teeken; 4. Siem v. Kreij; 3. Roel Arts; 2. Roy Tissen; 1Randy Gerrits. De meisjes aspiranten klasse A groep 2 hadden een competitiewedstrijd thuis tegen GV Wilskracht uit Nederweert. Zij wonnen deze wedstrijd met 162.85 tegen 152.50 punten voor Wilskracht. Door dit resultaat werden deze meisjes kampioen van hun poule.De persoonlij ke uitslagen: 7. Sofie Manders; 5. Aletta Kouwenberg; 4. Lotte Niens; 2. Bo Bakens en Eefje Koopmans; 1. Iris Kallen. Ook de meisjes junioren klasse A had den zaterdag een competitiewedstrijd uit tegen RKSV Linne. Ook zij wonnen hun wedstrijd met 129.50 tegen 126.45 pun ten. De persoonlijke uitslagen: 7. Judith Koenen; 6. Petra Goumans; 5. Marieke v. Kreij; 4. José de Jong; 3. Kim Coppus: 1Fleur Kersten. Alvast een klein berichtje over de clubkampioenschappen. Deze worden gehouden op zondag 5 juli in sporthal De Wetteling. Programma donderdag 9 april: DV1 naar Bonte Koe. Programma zaterdag 11 april: Baarlo-MB 1 v. 16.00 o.d.r.: i.o.o. (inhaalwedstrijd). Belangrijke overwinning Rooyse heren Rooyse VK - Thor 3-0 15-2 17-15 15-7 Vrij van degradatie zijn de Rooyse heren nog niet maar hoop doet leven. Thor uit, werd een nederlaag en dat kwam hard aan. Dat Thor boven Rooyse staat in de competitie mag gezien het zaterdag vertoonde spel zeker in de eer ste set een raadsel heten. Rooyse pakte furieus uit in die eerste set en voordat Thor het goed en wel in de gaten had stond het achter met 6-0. Nee, de gasten kwamen er niet aan te pas, zowaar gun stige vooruitzichten voor de thuisploeg. Echter zoals dat vaker het geval is bij onze heren na een gemakkelijk gewon nen set werd vervolgens niet goed opge let in de tweede set en volgde de ene kromme bal na de andere. Thor had zijn opstelling gewijzigd en daar gingen onze jongens in aanvang niet goed en creatief mee om. Donkere wolken boven de Wetteling en Thor tegen alle ver wachting in op matchpoint. Dat kon Rooyse zich niet permitteren en vocht terug om uiteindelijk met enig geluk de set met 17-15 in te pikken. De wedstrijd bleek duidelijk gelopen voor Thor, op een enkele gescoorde bal na konden ze Rooyse VK niet meer tot wanorde bren gen hetgeen in de tweede set wel dege lijk het geval was. Regulier werd de derde set naar een setwinst van 15-7 gespeeld en Thor al dan niet met een kater huiswaarts gestuurd. Laatste thuiswedstrijd dames Rooyse V.K. teleurstellend Rooyse VK - Revoc 3-0 13-15 13-15 11-15 Met goede moed begonnen de Venrayse dames aan de wedstrijd tegen Revoc. Alhoewel het begin van de eerste set goed verliep en ze zelfs een voor sprong opbouwden tot 11 -2 gaven ze die set uiteindelijk toch uit handen door de tegenstander met 15-13 te laten winnen. Dit was met name te wijten aan de vele pass-fouten. De tweede set verliep ongeveer het zelfde. Door een goede service-beurt wist de Rooyse de stand op 9-2 te bren gen. Maar helaas kwam de pass niet meer aan bij de spel verdeelster, waar door ook deze set verloren werd met 13- 15. In de derde set gingen de Venrayse dames slecht van start met een aantal foute passes. Het geloof in een goede afloop was inmiddels flink afgenomen en het was moeilijk om de spirit erin te houden. Ondanks een aantal mooie aan vallen konden de Rooyse 'uames deze set niet winnend afsluiten. De stand werd 11-15. De dames hadden de jarige Ellen graag op een leuker verjaardagscadeau tje willen trakteren dan deze nederlaag. Eerst nog een weekje genieten van de paaseieren, zodat de laatste uitwedstrijd tegen de nummer 2 van de promotie klasse S'62 uit Swalmen succesvoller zal zijn. Atb'en is een sport voor jong en oud. voor dames en heren. Zo is ook onze vereniging opgebouwd. De jongste is 13 en de oudste heeft abraham al gezien. Wat we gemeen hebben is plezier in het fietsen in de bossen. De een gaat er dan flink tegenaan en de ander wil het iets rustiger aan doen, Binnen de Mudhunters is er voor iedereen plaats. Er zijn enkele leden die regelmatig wed strijden rijden en er zijn ook mensen lid die alleen op zondag komen om dan lek ker 2 uur te sporten. Tijdens de trainin gen gaat dit prima samen. Dit is omdat we trainen in niveau groepen. Samen in en uitfietsen, en tijdens de kern gaat ieder op zijn eigen snelheid te werk. Afgelopen weekend gingen twee van onze leden naar een wedstrijd in het Drenthse Norg. Peter werd 24e in een veld van 60 renners en Sjaak kwam tot de 10e plaats. Goede prestaties in een goed bezochte wedstrijd. De week ervoor bracht Juniorlid Rick nog een beker mee naar huis. Een eerste plaats in zijn klasse was zijn prijs. Omdat de lente weer voor de deur staat en we dan vaak een grote toe stroom van mensen krijgen doen we iedereen die het wil proberen een aan bod. Kom Nu meedoen en fiets 2 in plaats van 1 maand gratis met ons mee. Beslis daarna of je wel of niet lid wil worden van onze vereniging. Dit aanbod geldt voor iedereen van 12 tot 88 jaar. Voor de jongere jeugd hebben we jam- mergenoeg nog geen speciale afdeling. Vooral de dames en meisjes zijn wel kom binnen onze vereniging, de dames die al lid zijn wachten op jullie. Wat doen de MUDHUNTERS eigen lijk? Wekelijks een training in de omge ving van Venray of wat verder weg. Regelmatig bezoeken van tourtochten. Vanaf eind april ook weer de doorde weekse training op dinsdagavond. Het af en toe bezoeken van wedstrijden. En dat alles in de erg mooie en unieke ver- enigingskleding. Bel onderstaand num mer voor meer informatie. Programma komende weken Zondag 12 april vertrek 9.00 voor trai ning rond Venray, tevens helpen bij de Powerman Duathlon. Dinsdag 14 april pasavond voor de zomerkleding, 20.00 uur DAC- Dageraad. Zondag 19 april vertrek 8.00 voor de Brunsummerheide, bellen voor vervoer. Dinsdag 21 april Algemene ledenverga dering, 20.00 uur DAC-Dageraad. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar een van de trainingen of bel met Piet Dupont, tel. 589880. Op de Nederlandse kampioenschap pen, georganiseerd door de Nederlandse Danssport Organisatie, behaalden de Bèkse Klinkertjes uit Vierlingsbeek met vier dansen het Nederlands Kampioen-schap. Bij de solo's jeugdklasse eerste divi sie behaalde Loes de Groot met 489 punten de eerste plaats en werd Nederlands kampioen. In dezelfde categorie danste Elke Houben. Zij behaalde met 457 punten de zevende plaats. De meisjes van de Garde jeugdklasse eerste divisie behaalden met twee dan sen eveneens het Nederlands kam pioenschap. Hun gardedans en hun showdans 'La vie Parisienne' behaal den met resp. 466 en 475 punten beiden een eerste plaats en beiden de titel Nederlands kampioen. Ook de meisjes van de Garde jeugd klasse tweede divisie behaalden een derde plaats met 412 punten. De Garde juniorenklasse tweede divisie behaalde een vijfde plaats met 404 punten. Milly Tjin danste bij de solo's junio renklasse eerste divisie. Zij werd zevende met 447 punten. Lise Cornelis scoorde met haar solodans bij de junio renklasse tweede divisie een vijfde plaats met 408 punten. De Mini's dansten hun show-karak- terdans 'We gaan op reis naar Tirol". Met deze dans behaalden ze evenals hun oudere clubgenoten een eerste plaats. Hun dans werd gewaardeerd met 522 punten. Ook zij werden hier mee Nederlands kampioen. Op 25 en 26 april zal er in Mannheim, Duitsland, gestreden wor den om de Europese kampioenschap pen. Zaterdag 11 april: Koppel Siebengewald op de Maas van 11.00 tot 15.00 uur. Maandag 13 april: 5-dorpenwedstrijd van Well. Er wordt gevist aan 't Leuken te Well van 08.00 tot 11.30 uur, bijeen komst 07.00 uur op de brug van 't Leuken. Opgave tot donderdag 20.00 uur bij H. Hendriks, tel. 582994. Vergunningen Jaar- en dagvergunningen verkrijg baar bij Hub Hendriks, Past. v.d Gaetstraat 48 of Dierengilde Van Grootel, Stationsweg, Venray. Ter ere van de opening van het twee de kunstgrasveld van MHCV alsmede het 100-jarig bestaan van de KNHB vin den er op 18 april a.s. de gehele dag een aantal feestelijke activiteiten plaats. Vanaf 15.00 uur is het de bedoeling een aantal wedstrijden te spelen met 'oud-leden'. Vervolgens zal om omst reeks 17.00 uur de officiële opening van het tweede kunstgrasveld plaatsvinden. Daarna zetten wij de dag voort met een happy hour, buffet en besluiten met een feestavond vanaf 21,00 uur. Vindt u, als oud-lid, het ook leuk nog eens met uw 'oude hockey-maatjes' te spelen stuur dan direct onderstaande strook aan ons op zodat er bij de organi satie met uw aanwezigheid rekening gehouden kan worden. Uw deelname aan dit toernooi en aan wezigheid op deze dag wordt zeer op prijs gesteld. Het enige wat u hoeft te doen is uw stick mee te nemen en sport- kleding te dragen. Op deze wijze trachten wij alle 'oud leden' te bereiken voor deze dag. Indien u oud-leden treft, vraag hen zich dan aan te melden. Onderstaand strookje kunt u retourne ren aan MHCV, Postbus 286, 5800 AG Venray of in de rode brievenbus (copy- bus) bij de ingang van het clubhuis deponeren. Telefonisch aanmelden kan ook op een van de volgende nummers: 581964, 550596 of 515377. Naam: Adres: Aantal personen: 0 Wil deelnemen aan het toernooi vanaf 15.00 uur 0 Wil deelnemen aan het buffel 0 Komt naar de feestavond Aankruisen wat van toepassing is Vooral nu we weer zomertijd hebben is het lopen bij loopgroep de barrier in trek, Mensen maken in de lente een nieuwe start en kunnen dan heerlijk in de bossen trainen, dit is vooral voor de beginnende loper goed omdat de dem ping van de bosgrond de gewrichten niet zo zwaar belast. Voor de rest is het goed toeven bij loopgroep de Barrier. Een groep fanatieke 'en minder fanatieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week vinden in hun gezamenlijke pas sie. Het hardlopen. Voor de een is de drijfveer om iets aan de gezondheid te doen en de ander durft zelfs te zeggen dat hij alleen voor de koffie komt. Toch vinden we elkaar iedere week weer om onder begeleiding van de trainer ons programma af te werken. De ene keer is het een interval met kort herhalingen en de andere keer zijn de herhalingen zes tot twaalfhonderd meter lang. De afwis seling is groot en zo vliegt de tijd altijd om. Zelfs voor nieuwelingen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan lerwijl.de snelleren hun eigen program ma kunnen lopei-. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er. een interval training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtraining. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrai nen en het verplicht je lot niets. Voor meer informatie kunt je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Trainingen: Dinsdag: Duurloop. We vertrekken om 19.00 uur op de parkeerplaats van de Schadijker Bossen Meterik. Donderdag: Interval en loopscholing, aanvang 19.00 uur. Nieuwe trainingslo catie Kasteelse Bossen Zaterdag: aanvang 16.00 uur; par keerplaats Schadijker Bossen Mete rik. Wedstrijden: 13 april: Paascross 4, 8 en 12 km. 19 april: Rotterdam Marathon. 26 april: City-Lauf Korschenbroich 5, 8 en 10 km. Voorjaar Het was druk, afgelopen donderdag, op onze nieuwe trainingslócatie. Iedereen was wel een beetje nieuwsgie rig hoe het zou zijn. De baan was gegra ven en de betonnen randen lagen er al zodat je duidelijk kon zien hoe het eind resultaat zal worden. 400 meter sintels lagen ongeduldig in hopen op het par keerterrein langs de baan in aanleg. Wij moesten het nog doen met het wandel pad rond de zwemvijver, ca. 1250 meter per rondje werd ons gemeld. En dat ter wijl wij gewend waren aan het veld(je) van de PHV, 240 meter per ronde. Het is heerlijk om op een van de eerste avon den van de zomertijd met de geur van het voorjaar in de neus daar tussen het gras en het water door te rennen. Halverwege.de training betrok opeens de lucht. Een flinke wind stak op en de slagregen striemde in onze gezichten, alsof Moeder Natuur wilde zeggen: 'Het is hier dan wel heel mooi, maar dat wil nog niet zeggen datje het gemakkelijk gaat krijgen hier!' Zondag 5 april gingen onze ponyrui- ters naar Overloon, waar het eerste con cours hippique in het groene seizoen door de plaatselijke vereniging georga niseerd werd. Afdelingsdressuur: 4-tal klasse M 3e met 129 punten; 4-tal L 2e met 118p. Individuele dressuur: Eva v. Ooi, Hapollo, klasse DM1 een mooie le plaats met 167p; Ingrid Arts, King A, DEMI, 3e met 166p; Ingrid Willems, Robby, DL, le met 166p; Janine v. Ooi, Falco, DL, 3e met 165p; Kathelijne Maessen, Espérance, DEB, 2e met 176p; Rianne Schellekens, Boyke, BB, 3e met 162p; Roel v. Haeren, Rafaël, DEB, 4e met 163p; Simone v. Ooi, Rowan, DB, 6e met I62p. Springen: Ingrid Willems, Robby, D 2e; Rick Janssen, Tarzan, BL 2e; Paul v. Haeren, Jenny, EB 2e; Roel v. Haeren, Rafaël, EB 4e. Afgelopen weekend bezocht Ton Arts met succes een concours in Erlecom. Ton die hier met het paard Hooghof in de springklasse Z startte, behaalde een mooie 2e plaats. Op Paasmaandag hebben onze ponyrui- ters een concours in Ysselsteyn en onze grote ruiters gaan naar Overloon. Afgelopen zaterdag toog de jeuj naar circuit de Hanekamp te Lottii voor het rijden van hun wedstrijd. Biji PW 50cc reden Tommy de Bruyn i Emile Cox twee prachtige manches, de 60 automaten werd Nicky de Bruj 9e, terwijl Kevin Gielens 9e werd biji versnellingen en Paul Eickmans 14e,! hel rijden van een sterke wedstrijd w bij de 80B de derde beker voor Rob Bethum. Bij de A-groep was wederoi de hoogste trede voor Dennis v.d. La en zijn broer Jimmy, die zijn eerste we strijd bij de A reed, werd 8e. Bij de I jeugd werd Niek v. Bethum 7e. In klasse veteranen werd Gerrit Hermst na twee manches als winnaar gehuldig Bij de liefhebbers bezette André Coxi derde trede; Leon Janssen werd 8e Rob Munsters 13e. Bij de wedstrijd van zondag Lottum werd Maarten v.d. Aa 13e biji inters 250/500cc. Bij de blasters kwai Joe Maessen in de eerste manche ten v en moest de strijd staken. De twee; manche wist hij winnend af te sluite Bij de 500 promotie eindigde Pen Pijpers op een achtste plaats in het da; klassement, Henk Hagens was \i Pech was er voor Dirk Arts. In de eers manche was hij betrokken bij een va partij en moest het rennerskwartii opzoeken. Na een felle strijd sleep: Marco Classens bij de 250 promotiei derde beker in de wacht en werd Gen Hermsen 8e. Ben Bruining eindigdeb de 500 junioren als 13e en Rona' Driessen als 23. Bij de andere wedstrijd van de MOI die verreden werd te Zeeland, wei Huber Simons in de klasse 250/5(1 senioren 28e. Edwin Logtens eindigi bij de 125 promotie op de 25e plaats. T de 250 junioren B red Mare v. Dijck i sterke wedstrijd en werd 4e, Mich Camps werd algemeen 25e. In de final manche van de 125 junioren bezel Ruud Pijpers een 16e plaats en eindig Ad Coenen op een 19e stek. Di; Janssen werd 21e. Komende paasdagen zijn de wedstri den te Boekei. Kofferbridge Deze manier van thuisbridge blij i; aan te slaan. Er staan weer twee me we koffertjes met spannende spell; voor u klaar bij Trudy Jeuriss® Julianasingel 46, tel. 588212. Ieders die lid is van een van de Venrfyi bridgeclubs kan gebruik maken deze unieke gelegenheid om thuipi 'competitieverband' te bridgen. De uitslag van de eerste roni Kofferbridge, georganiseerd doorB Doublet. 1. ds. Baak-Arts 60,74%; Collin-Vervuurt 59.73%; 3. Kuypers-hr. Den Brok 53.01%; 4. m Heinekamp-hr. Hartong 51.51%; 5) ds. Arts-Verstappen, ds. V.d. Bei Alkemade 51.16%; 7. ep. Van Tarlwi 50.30%; 8. hr. Manders-Fiers 50.09! 9. hr. Willemsen-de Groot 49.91%; ep. Ellemers 49.70%; 11/12. Kousemaker-v. Gils, ds. Alkemad; Jeurissen 48.84%; 13. mw. Hartong-! Heinekamp 48.84%; 14. rr Alkemade-hr. Seuren 46.99%; 15. Blok-v.d. Brink 40.27%; 16. Jenniskens-Strijdbos 39.26%. Kofferbridge 2: 1. ds. Hilhor Buytendijk 62.50%; 2. ds. Baak-Ai 62.08%; 3. mw. Hartong-! Heinekamp 57.08% 4/5. mw. Kuypi hr. Den Brok, hr. Van Klink en parte 52.29%; 6/7. hr Fiers-Willemsen,' Manders-de Groot 50.00%; 8. r Heinekamp-hr. Hartong 52.92%; $1 mw. Alkemade-hr. Seuren, ds. 'Vi Klink-v. Waayenburg 42.08%; 11. Jenniskens-Strijdbos 37.91%; 12' Van Haren-v.d. Munckhof 37.50%; PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Synchroonzwemmen Zondag 12 april is er geen training verband met Pasen. Zaterdag kan er nog geoefend word voor het muziekzwemmen tijdens clubkampioenschappen. Als je nog een zwemzeem wilt besti len kan dat dit weekend nog. Bij beSi ling s.v.p. meteen betalen. Waterpolo Trainingen: Heren: maandag en vrijdag van 2010 21.00 uur; Heren-Jeugd en Aspiraifi "-f van 18.30 tot 20.00 uur. De training op 2e Paasdag vervalt. De wedstrijd van de Heren Jeugd tej Die Heygrave wordt gespeeld op za" dag 18 april om 15.30 uur in Vlijmt De homepage voor waterpolo is kla) http:/home. wxs.nl/~jdemaat/index.hic Post? Spio E-mail adit spiovenrya@freemail.nl Mixed Venray V JF XÊT 64266 L Uitslagen: Jongens: BI: Helden 1-Venray 1-2 C1Venray-Heerlen 1 3-6 C2: Uden 1-Venray 10-2 Meisjes: AlVenray-Boxmeer 1 3-0 B1Venray-Geel Zwart 1 1-4 B2: Boxmeer 1-Venray 3-2 C1Venray-Geel Zwart 2 7-0 DlVenray-Tegelen 1 1-1 Mini's: M8DL'Venray-Venlo 1 3-2 M6E2: Venray-Weert 1 J8D1: Venray-Blerick J8D2: Weert 1-Venray J6E1: Venray-Venlo 1 J6E2: Horst-Venray Heren: 1Venray-Lochem 1 2: Mierlo 3-Venray 3: HMHC 7-Venray Vet.A: Venray-HUAC A Vet.B: Hopbel E-Venray Dames: 1Mierlo 1-Venray 16

Peel en Maas | 1998 | | pagina 20