Sfeant i*t t/ewiaty Biljarten Rooyse V.K. Red Caps Venray Lopersgroep Venray Basketbalclub Jumpers'76 Loopgroep De Barrier MBvO Zwemclub De Meerpaal St. Christoffel Motorcrossers Regio Venray Lopersgroep Peelrunners H.S.V. De Roerdomp Bridge- Koninginne- drive Spio Bridgeclub Venray Koninklijke HBV Diana 1897 ATB- vereniging Mudhunters Triatlon Vereniging Regio Venraj Ruitersport St. Jan Merselo PEEL EN MAAS donderdag 2 april 1998 - Pagina 0 Handbalvereniging MannaI beschikt momenteel niet over een eerste damesteam in de reguliere competitie. In de recreantencompetitie is echter wel een team actief. Dit team heeft onlangs een sponsor gevonden. Installatiebedrijf Fa. J. Kengen heeft de dames in een nieuwe outfit gestoken. D.O.S. Clubkampioenschappen 3-banden DOS: Op maandag 6 april wordt gestart met de eerste ronde. Aanvang is om 19.30 uur. Svp allen tijdig aanwezig. Uitslagen pk's VBB: Tijdens de voorronde 7e klas behaal den 2 spelers de finale; Hans Siroo deed dat met 8 punten en Theo Mertens behaalde 6 punten. Tijdens de finale 3-banden Ie klas werd Theo Kronenberg kampioen en Henk Hendriks legde beslag op de 3e plaats. Tijdens de finale 2e klas 3-banden werd Sur Lubbers (ook lid van DOS) kampioen. Piet de Haart behaalde de 3e plaats. Joyce Voesten (de titelverdedig ster) werd dit keer 4e, Sef Peelers werd 6e voor Huub van Rhee die de 7e plaats innam. Programma pk's VBB: Op maandag 6, dinsdag 7 en woens dag 8 april speelt Ad van Gerven de @all-mag-inspr:voorronde 5e klas bij De Evenaar, terwijl op 6. 7 en 9 april Frank Voermans aantreedt in dezelfde klasse, maar dan in Merselo bij OPM. Uitslagen KNBB: DOS Cl-De Peel 5-2 Winstpartijen waren er voor Leo Cuijpers en Wiel Vermeulen. Inaborg-DOS C3 8-1 Alleen Joyce Voesten kon een punt mee nemen uit Arcen. Programma bandstoten KNBB: Maandag 6 april: De Peel I -DOS A Donderdag 9 april: Poedelhaters-DOS B DOS C-Inaborg Toernooien KNBB: Op vrijdag 3. zaterdag 4 en zondag 5 april strijden Silvia Nouwens en Joyce Voesten in de finale van de Ladycup om de hoogste eer. Zij doen dat bij BC Tegelen. De aanvang op vrijdag is om 19.00 uur. terwijl op zaterdag en zondag om 11.00 uur gestart zal worden. Dames, succes. Op zaterdag 4 april zal bij D'n Oldtimer de finalewedstrijd worden gespeeld tussen de kampioen van de C2- klasse A en de kampioen van klasse B van het district Venlo van de KNBB. Persoonlijke kampioenschappen Venrayse Biljart Bond Driebanden le klasse: Op 26. 27 en 28 maart zijn de finale wedstrijden Driebanden le klasse gespeeld. Een zeer spannende finale wal dan ook resulteerde in een barragepartij op het sluitstuk van het toernooi. De barragepartij tussen Theo Kronenberg van Dos en Henk Stevens van DVM/Steeg was in het voordeel van Kronenberg. Kampioen en nummer 1 met 10 matchpunten en een algemeen moy. van 0.571 was dus Theo Kronenberg van DOS. Op een voortreffelijke 2e plaats kwam Henk Stevens van DVM/Steeg met eveneens 10 matchpunten en een algemeen moy. van 0.498. De derde prijs was voor Henk Hendriks van DOS die 8 matchpunten behaalde en door een beter procentueel moy. Martien Gommans van L'67 voor bleef. Hoogste partij gemiddelde 1.250) en hoogste serie (9) behaalde de kampioen Theo Kronenberg. De organisatie was in handen van OGO uit Overloon. Driebanden 2e klasse Ook op 26. 27 en 28 maart zijn de finalewedstrijden gespeeld in de 2e klasse van het driebanden. Nummer I en de kampioen in deze klasse is geworden Sur Lubbers van OBK. Hij behaalde 12 matchpunten en kwam uit op een algemeen moy. van 0.393. De tweede plaats was voor Herman Veltrop van L'67. 10 matchpun ten speelde hij bij elkaar en zijn moy. bedroeg 0.319. Piet de Haart van DOS tenslotte eindigde als derde met 8 matchpunten en een algemeen moy. van 0.398. Een geslaagd toernooi dat door DOS uit Venray goed was georganiseerd. 7e klasse: In de afgelopen week zijn in een tweetal lokaliteiten de voorrondewed- strijden van de 7e klas gespeeld. Voor de finalewedstrijden hebben zich geplaatst: 1. J Schreurs HGL. 2. E. Godschalk VOP. 3. J. Pijpers HGL. 4. H Siroo DOS; 5. W. Claessens HGL. 6. N. Schreurs-Klomp HGL; 7. P. Rongen HGL; 8. Th. Mertens DOS; le reserve: B. Roozeboom VOP; 2e reserve; A. Hanen HGL. De finalewedstrijden zijn op 9. 10 en II april in lokaliteit De Lantaarn. Vierlingsbeekseweg 6 te Overloon en de organisatie van het sportieve gebeuren is in handen van OGO Overloon. Programma zaterdag 4 april: Wetteling, zaal open 14.00 uur Dl-Revoc a. 16.30 tellen: D3. Karin en Cindv. D2-Revoc 3 a. 18.30 tellen: MB2, Marion en Sharon. D3-Set Up 2 a. 18.30 fluiten: Peter; tellen: MB1. Annika en Jose. D4-Set Up 3 a. 16.30 fluiten: Simone; tellen: D2, Math en Paul Hl-Thor *70 a. 16.30 tellen: H2. Sef en Ger. H2-Athos 4 a. 18.30 tellen: JB1Max en Marijn. MB 1-Set Up a. 14.30 fluiten: Dl, Wilma; tellen: MC2, Lonneke en Femke. MB2-Holyoke 2 a. 14.30 fluiten: D4. Marieke; tellen: Marion en Lisa. JBI geen wedstrijd, taken komen te ver vallen. Zaalwacht: dames recreanten: 14.00- 17.00 uur: Adri en Marta 17.00-20.30 uur: Coby en Gonny. Programma zondag 5 april: De Weert, zaal open 09.30 uur. Fluiten/tellen: 3 zalen Hl, Robert Oostveen. Mark Berkhout en Peter Jeuken. Meisjes C2 4 wedstr. a. 10.00 Jongens CI 4 wedstr. a. 10.00 Programma woensdag 8 april: Touch* 80-DV2 Meterik 4-DV4 VC Tornado I-DV5 Heren: net niet Beesel - Heren 1 3-2 Revanche, daarvoor waren de Venrayse heren naar het verre Beesel getogen om aldaar de verloren thuis wedstrijd te wreken. Daar zag het de eerste set zeker naar uit, goed spel van beide kanten bracht spanning alom. Juist de eerste set was uitermate belangrijk. Het was Rooyse VK veel waard die winnend af te sluiten. Een gelukkige side out van Beesel bleek echter beslis send: 14-16. De tweede set een zelfde scenario; goed spel van beide kanten. Waar Beesel scoorde via een snelle buitenaan- val, scoorde middenaanvaller Robert Ooslveen naar hartelust voor de Rooyse Heren. Het blok van Beesel kon geen hand krijgen tussen de door Arno Hermans goed geplaatste set ups en de afrondende klap van Robert Oostveen. Het mocht niet baten. Ook de tweede set ging enigszins geflatteerd verloren. Beesel was gewaarschuwd. Rooyse kwam terug in de derde set: 14-16. Rooyse rook meer en putte zicht baar kracht uit die derde set. In de vierde set liet Beesel het volledig afweten en werd in een snel tempo naar 9-15 gespeeld. De vijfde set kende via een achters tand van 5-8 een ongekende apporliose bij de stand 10-10. Rooyse nam welis waar een voorsprong tot 10-12 maar moest lijdzaam toezien dat Beesel ook deze keer weer aan het langste eind trok: 15-12. Jammer dat Rooyse de aangegeven tactiek niet altijd uitvoerde, dan had er meer ingezeten en had de inmiddels ruim twee uur durende titanenstrijd win nend afgesloten kunnen worden. Ook verlies voor de dames 3-0 Facopa/VC Weert - Dames setst. 15-2 15-8 15-9 Ondanks een technisch mankement aan een van de auto's kwamen de dames toch nog op tijd aan om de wed strijd tegen Facopa te spelen. De dames uit Weert hadden aan twee gewonnen sets voldoende om kampioen te wor den. De eerste set ging voor onze Venrayse dames niet goed, de passes kwamen niet bij de spel verdeelster, zodat er ook geen aanval volgde. Binnen 10 minuten had de Rooyse VK de le set al verloren. Toch overtuigd van eigen kunnen begonnen de dames aan de 2e set. Tot 7- 7 konden zij goed weerstand bieden tegen de aanvallen van V.C. Weert. Er werd vrijuit gevolleybald. Daarna was Weert ontketend en maakte de set goed af met 15-8. In de derde set werden door allebei de teams veel wisselspeelsters ingezet. Rooyse kwam op een achterstand te staan, maar maakte die toch nog goed en kon bijblijven tot 9-11. Daarna werd de wedstrijd uit handen gegeven en is Facopa/V.C. Weert verdiend kampioen geworden. Lichtpuntje is dat de Rooyse dames niet door dit kampioensteam is weggespeeld. Komende thuiswedstrijd is komende zaterdag tegen Revoc uit Reuver 16.30 uur. Honk- en softbal vereniging Nog twee oefenweekeinden en dan gaai de competitie voor het seizoen 1998 weer van start voor Red Caps Venray. In feite was het afgelopen week einde voor de senioren het laatste week einde waarin volop geëxperimenteerd kon worden om een goede samenstel ling van het team te krijgen, want vol gende week is er voor de honkbal en softbal senioren een mixed softbal toer nooi in Duitsland en daarna kan er dan een oefenwedstrijd worden afgewerkt in de optimale bezetting. De aspiranten konden afgelopen zaterdag hun speloverwicht niet omzet ten in punten, waardoor de tegenstander, PSV uit Eindhoven de gelegenheid aan greep om de winst te pakken. Met een pitcher van het Nederlandse kadetlen- team in de gelederen was het voor PSV niet al te moeilijk om de aanvalskracht van Red Caps te beteugelen. De eind stand van 14-3 in het voordeel van PSV is dan ook niet echt representatief voor hel niveau waarop de aspiranten van Red Caps zich op dit moment bevinden. De softbal junioren hadden het zater dag aanzienlijk moeilijker met hun thuiswedstrijd tegen PSV. Het softbal junioren team van Red Caps is een rela tief onervaren team en zal het komende seizoen dan ook veel kunnen leren en daardoor veel verbeteren. Dat er nog veel te verbeteren is bleek in de wed strijd. Enkele tactische basisregels zijn nog niet bekend en de accuratesse is nog in opbouw. Toch wist het team van Venray hel de tegenstander af en toe moeilijk te maken. De ruime overwin ning van PSV is dan ook niet zozeer een verdienste van de ploeg uit Eindhoven als wel het gebrek aan wedstrijdervaring aan de kant van Red Caps. De uitslag werd overigens 2-22. De softbal senioren hadden geen kind aan het team van Mulo2 uit Helmond. Door optimaal gebruik te maken van de zwakheden van de tegenstander, zoals hel matige pitchen, en het goed plaatsen van honkslagen wist het team van Red Caps zich een ruime marge op te bou wen. Door enkele ondoordachte acties en goed geplaatste honkslagen kon Mulo toch nog enkele puntjes noteren. Het team uit Helmond vormde echter nooit een bedreiging voor Red Caps, dat uiteindelijk met 26-3 de overwinning claimde. Uitslagen: asp: PSV Eindhoven-RCV 14-3 sjun: RCV-PSV Eindhoven 2-22 ssen2: RCV-Mulo 2 Helmond 26-3 hsen 1Bears B )-RCV afg. Programma 4 en 5 april: pup: Mulo Helmond-RCV a. 11.00 asp: RCV-MULO Helmond a. 11.00 sjun: Knuppelaars-RCV v.09.30 hs2: RCV-Mulo 3 Helmond a. 11.00 Senioren Toernooi Duitsland Voor meer informatie omtrent honk bal, softbal of Red Caps Venray kunt u terecht bij Richard Draaisma tel 0478- 582907, of per e-mail: RedCaps@ dds.nl. Natuurlijk kunt u voorde actuele informatie ook terecht op het internet: http://www.inter.nl. net/users/R.Draaism a/redcaps Maandag 6 april is de voorjaars kadervergadering om 20.00 uur in de kantine. De agenda wordt nog rondge stuurd. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard De klok is weer verzet dus kunnen we de bossen weer in. Lekker in het Venrayse buitengebied. Trainingen: De beginnersgroep heeft de finale afgesloten. Afgelopen week werd de doelstelling 10 km achterelkaar rennen, binnen een uur, gehaald. Lopers profi ciat! Zij sluiten zich nu aan bij de overi ge 4 groepen die ingedeeld zijn op tempo en doelstelling van training. Het programma bestaat uit gevarieerde trai ningen in het Venrayse buitengebied of op de atletiekbaan. De trainingen starten op Dinsdag en Donderdag om 19.00 uur. Bostraining: iedere zaterdag vanaf de Oude Barrier aan de Maasheseweg. Aanvangstijd: 16.00 uur. Wedstrijd- groep zaterdagtraining: 15.15 uur verza melen bij clubgebouw 't Wisselpunt. Jan Poels Nederlands kampioen bij de ambtenaren 40+ 25 maart 1998 zal nog lang in het geheugen van Jan gegrift staan, Op deze dag werden de nationale titels verdeeld bij de ambtenaren op de 6 en II km. Op het mooie parcours in Lisse wat voor een deel over het terrein van de Keukenhof liep deed hij mee aan de 6 km. Bij deze wedstrijd ontstond na I km. een kopgroep van 4 personen waar in Jan al veel kopwerk deed. Aangekomen bij de atletiekbaan waar nog 300 m. gelopen moest worden pro beerde een van zijn concurrenten hem te verrassen met een lange sprint. Maar onze Jan liet zich niet verrassen, reageerde meteen, ging eroverheen, en won overtuigend de lange sprint in een tijd van 22.18. Hij mag zich nu dus een jaar lang Nederlands Kampioen in de klasse 40+ noemen. Jan proficiat! Ook Wim Crooymans liet zich niet onbetuigd en liep naar een vijfde plek bij de 55+ in een tijd van 27.10. Informatie: Lopersgroep Venray is een onderdeel van Atletiekvereniging Venray Regio. Heb je vragen over de lopersgroep, bel dan een van de onderstaande nummers: (wedstrijdgroep) Frank Rijshouwer, tel. 586268. (overige groepen:) Anja Gooren. lel. 589486, Jos Manders tel. 585479, Bert Oosldam. tel. 514214. Uitslagen: Meisjes jun.-BV Rooi Mini s l-PSV TSM All Stars-Heren I EBCG-Heren 2 Quo Vadis-Heren 3 25-36 12-60 54-57 52-55 73-70 Programma zaterdag 4 april: Mini's 2-Grave 13.30 Heren 3-Yellow Sox 14.30 Mini's I-Black Eagles 16.00 Jongens jun.-Akros 18.45 Jumpers'76 in slotfase naar winst In de uitwedstrijd tegen TSM All Stars uit Maasbracht wisten de basket ballers uit Venray eerst in de slotfase de winst naar zich toe te trekken. Beide teams hadden de punten nodig. De thuisploeg omdat ze nog gevaar lopen te degraderen en Jumpers'76 omdat ze nog kansen hebben voor het spelen van pro motiewedstrijden. Vooraf wist de nummer twee van de ranglijst dat het moeilijk zou worden. Zo was coach Jan Kraus er niet bi j i.v.m. griep. Tristan Lammerts van Bueren nam zijn taak over, maar zou slechts in geval van nood spelen omdat hij niet echt fit was. Verder was het TSM, die Jumpers*76 in de openingswedstri jd van dit seizoen, direct op een nederlaag trak teerde. Het werd vanaf het begin geen goede wedstrijd maar de spanning vergoedde veel. Beide teams hadden veel moeite met scoren. Bij de thuisploeg was de oorzaak vooral dat ze weinig ruimte in de aanval kregen en hun belangrijkste man, Richard Rutten. werd redelijk uit de wedstrijd gehouden. Bij die Jumpers'76 was de oorzaak vooral dal ze opnieuw moeite hadden met de zone- verdediging van de tegenstander en in het begin hadden ze veel last van de harde borden, waardoor simpele ballen jammer genoeg gemist werden. Aan beide kanten werden ook veel slordige fouten gemaakt, maar de teams hielden elkaar op dit gebied ook in evenwicht door deze fouten niet goed af te straffen. Een ruststand van 22-26 maakt dit ook duidelijk. Na rust zagen de toeschouwers min of meer hetzelfde beeld. Twee hard wer kende ploegen, een gelijk opgaande score, maar mede door de spanning speelde beide teams te slordig. Na tien minuten leek die Jumpers'76 afstand te nemen door vier driepunters op rij van Mikel Lammerts van Bueren. maar ook de thuisploeg wist het wapen van de driepunter in stelling te brengen en kwa men sterk terug. In een spannende slotfase speelden de mannen uit Venray het net iets slimmer dan hun tegenstander en grepen daar door de winst en de punten. Eindstand 54-57. Topscore Bas Mickers met 16 en Mikel Lammerts van Bueren met 20 punten. Door deze winst blijft het dus span nend in de strijd om de tweede plaats. Begin mei is er de laatste competitie wedstrijd tegen Quo Vadis in Gemert. Het is weer zomertijd, dat betekent voor de lopers van loopgroep de Barrier dat er weer in het bos gelopen dan wor den. Voor de een een vervloeking en voor de ander een opluchting, die opluchting is ook voor degenen die het moeilijk vinden om op asfalt te lopen, vanaf nu tot het einde van de zomertijd zijn alle drie de trainingen in het bos. Ook voor mensen die willen beginnen is dit de beste tijd. Een zachte ondergrond is hiervan de reden. De natuurlijke dem ping van de bosgrond verminderd de kans op blessures. Het is goed toeven bij loopgroep de Barrier. Een groep fanatieke en minder fanatieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week vinden in hun gezamen lijke passie. Het hardlopen. Voor de een is de drijfveer om iets aan de gezond heid te doen en de ander durft zelfs te zeggen dat hij alleen voor de koffie komt. Toch vinden we elkaar iedere week weer om onder begeleiding van de trainer ons programma af te werken. De ene keer is het een interval met kort her halingen en de andere keer zijn de her halingen zes tot twaalf honderd meter lang. De afwisseling is groot en zo vliegt de tijd altijd om. Zelfs voor nieu welingen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen programma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er een interval training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtrai- ning. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag van 16.30 tot 17.30 vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrai nen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. 1 april starten wij weer met een nieuw kwartaal. Bent u 55 jaar of ouder meldt u zich bij ons aan, tel. 583309 of aan de balie. Zwemtijden zijn: op woensdag van 18.00 tot 18.45 uur en op vrijdag van 16.00 tot 16.45 of van 16.45 tot 17.30 uur. Er is deskundige leiding in het diepe als ook in het ondiepe. We gaan op 16 april weer naar Smakt. Er is om 15.00 uur een H. Mis voor onze overleden leden en daarna een gezellig samenzijn met een uitgebreid warm/ koud buffet in het Pelgrimshuis. Gymnastiek vereniging Zaterdag hadden de junioren klasse A groep 1 hun competitiewedstrijd in en tegen GV Jan van Weert te Weert. Deze wedstrijd werd gewonnen door Jan van Weert met 132,45 punten voor Jan van Weert en 128.40 punten voor GV St. Christoffel. De persoonlijke uitslagen waren: 12e pl. Femke van Gestel; 10e pl. Loes Goumans 9e pl. Ellen Geurts: 8e pl. Sanne Niens 6e pl. Loes Rouwette en 5e pl. Saskia Grootemaat. Ook de meisjes aspiranten klasse A groep 3 hadden een competitiewedstrijd tegen Jan van Weert. Zij wonnen deze wedstrijd met 160,30 punten tegen 155,70 punten voor Jan van Weert. Door dit resultaat werden deze meisjes kam pioen van hun poule. De persoonlijke uitslagen waren: 7e pl. Simone Beterams; 6e pl. Rianne Kallen; 3e pl. Loes van Dijk: 2e pl. Lisanne Franssen en le pl. Nena van Hagen. Meisjes pro ficiat met het behaalde kampioenschap. Zaterdagmorgen moesten de jongens al heel vroeg uit de veren voor de twee de voorrondewedstrijd om het Nederlands Kampioenschap in Sittard. Aan deze wedstrijd werd in vier ver schillende categorieën door onze jon gens meegeturnd. De uitslagen waren als volgt: Cat. 7: 12e pl. Kevin van der Linden. Cat. 6C: 24e pl. Siem van Kreij en 20e pl. Roel Arts. Cat. 6B: le pl. Randy Gerrits. Randy heeft zich hiermede gepiaatst voor de plaatsingswedstrijd op 18 april te Zuidwolde. Cat. 5C: 23e pl. Matje Houwen; 22e pl. Tom Limpens en 21e pl. Bart Killaars. Leiding denk aan de leidersvergade- ring a.s. zondag om 10.00 uur in de Kiosk. Op het vernieuwde circuit van MSV Overloon was afgelopen zaterdag de jeugd van Motorsport Organisatie Nederland te gast. Op de zware zand- baan de Duivenbos wist Tommy de Bruyn bij de PW 50cc een sterke wed strijd te rijden. Broer Nicky behaalde bij de 60 automaten na een felle strijd na twee manches een prachtige 9e plaats. Ook Paul Eickmans eindigde op een 9e plaats maar dan wel bij de 60 versnellin gen; Kevin Gielens werd I2e. In de 80cc groep A bezette Dennis v.d. Laar na twee manches de hoogste trede en bij de B-groep ging de 2e beker naar zijn broer Jimmy. In dezelfde klasse was de 9e plaats voor Rob v. Benthum. Niek v. Benthum werd 5e in de klasse 125 jeugd. Bij de veteranen wist Huber Simons de grootste beker in de wacht te slepen. Ben Bruining werd 14e. Bij de liefhebbers werd Peter v. Hoof 8e en Rob Munters 9e; lie werd Reiner Rehring en Ramon Bongers werd 16e. Bij de wedstrijd van zondag op het circuit de Duivenbos eindigde Maarten v.d. Aa bij de inters 250/500cc net bin nen de top 10. In de klasse 250 promotie reed Marco Classens een prachtige wed strijd en eindigde als 2e; Thijs Arts werd 7e. In de eerste manche eindigde Dave Jacobs op een 32e plaats. Bij de 125 promotie werd Edwin Logtens 16e. In de finalemanche van de 500 junioren werd Ben Bruining 24e en Ronald Driessen 33e. Mare v. Dijck reed een sterke wedstrijd en werd bij de 250 juni oren B 2e. Michel Camps behaalde in de eerste manche een I7e stek, terwijl hij in de tweede manche niet aan de start ver scheen wegens machine problemen. Komende zaterdag rijdt de jeugd in Lottum en de wedstrijden van zondag zijn in Lottum en Zeeland. Trainingen: Dinsdag: Duurloop, aanvang Horst 18.50 uur bij Ad Comperen in de Berkelstraat. In Sevenum om 19.30 uur bij v.d. Beele in de Peperslaat. Denk aan de hesjes. Donderdag: Interval en loopscholing, aanvang 19.00 uur. Nieuwe trainingslo catie Kasteelse Bossen Zaterdag 28 maart: aanvang 16.00 uur. Let op zomertijd: vier uur. Wedstrijden: 13 april: Paascross 4, 8 en 12 km. 19 april: Rotterdam Marathon. 26 april: City-Lauf Korschenbroich 5. 8 en 10 km. Uitslagen: De wedstrijd van dit seizoen: City-Pier- City te Den Haag, 28 maart. De uitsla gen: Halve marathon: Hennie Meijer 1.30.44; Twan Arts 1.30.14; Geert Duyckers 1.30.35; Wiel Dinghs 1.30.23 pr: Truus Hiddema 1.46.36; Frans Hoebers 1.57.44; Joop Wijnhoven 1.33.00; Jan Nellen 1.39.00; Carla Meijer 1.45.20. 10 km: Erik Aerts 45.39; Geert Tieien 59.54; Frans Beurskens 45.50; Rianne Aerts 45.50; Marlies v.d. Munckhof 1.00.55; Theo Pouwels 44.20; Jacqueline Pouwels 59.30; John Coppus 44.09; Gerda Verhaegh 55.29; Ad Comperen 55.30; Janine Martens 47.38; Annemie Hendriks 57.30; Annie Joosten 57.45. 5 km: André Roelink 19.32; Ron Beurskens 18.15; Angelique v.d. Linden 23.11 Koen Steegs 25.45: Wiel Steegs 25.15; Chris Beurskens 16.50 (5e plaats totaal. Zondag 5 april 5-dorpenwedstrijd van Oostrum. Aanvang 08.00 uur, bijeen komst 07.00 uur op de brug van 't Leuken. Opgave lot donderdag 20.00 uur bij H. Hendriks, lel. 582994. Vergunningen Jaar- en dagvergunningen verkrijg baar bij Hub Hendriks. Past. v.d Gaetstraat 48 of Dierengïlde Van Grootel, Stationsweg, Venray. Onder auspiciën van het Oranjecomité wordt op Koninginnedag weer een bridgedrive georganiseerd. Bij toerbeurt zorgt een van de Venrayse bridgeclubs voor de organisatie. Dit jaar gebeurt dat door Bridge Club Doublet. Door de verbouwing van de schouw burg moest naar een andere locatie wor den gezocht. Hotel Asteria heeft enige zalen ter beschikking gesteld waardoor er in principe een onbeperkte inschrij ving is. Tevens is het mogelijk rekening te houden met mensen die graag rook vrij willen spelen of aan een vaste tafel. Bridgers die rookvrij of aan een vaste tafel willen spelen moeten dat bij aan melding aangeven. Zowel clubbridgers als thuisbridgers kunnen inschrijven. Inschrijfgeld ƒ10,- per paar. U wordt ingedeeld naar speel- sterkte. In iedere lijn zijn er weer prijzen te verdienen en meesterpunten. De drive begint om 19.30 uur. De zalen zijn open vanaf 19.00 uur. Inschrijfformulieren worden verspreid via de bridgeclubs in Venray en omge ving. U kunt zich ook schriftelijk of telefo nisch aanmelden bij mevr. F. Messemaekers. Van Venrodelaan 7, 5801 BV Venray. tel. 585504. onder ver melding van uw naam, de naam van uw partner, uw speelsterkte en daarbij aan geven of u het op prijs stelt rookvrij of aan een vaste tafel te spelen. Wedstrijdzwemmen Wedstrijd zondag 5 april in Geldermalsen, aanvang wedstrijd 14.30 uur. vertrek 12.15 uur vanaf zwembad De Sprank. Deelnemers: Yvonne, Kim, Linda P, Anneke. Merijn, Sjuul, Rens, Dirk, Maartje, Lieke, Stefan, Rik, Moniek, Femke, Rianne, Niels, Sandra, Yvonne. Mikyala, Mariska, Eomer, Roy, Tamara. Nieneke, Linda C. Officials: L. v. Stokkem, J. Dircks, A. Ploegmakers. Chauffers: fam. Christians, Cuijpers. Custers, Dircks, Franssen, Pelzers en Van Stokkem. Synchroonzwemmen Zaterdag 4 april is er om 17.00 uur commissievergadering op De Sprank. Zondag 5 april is er om 09.30 uur kadervergadering op De Sprank. A.s. zondag oefenen: groep wedstrijd diploma's, groep aanloop diploma's, groep senioren LK-A,s groep ol7jr LK- A, groep o 13j LK-A. De rest in overleg met de trainster. Waterpolo Trainingen: Heren: maandag en vrijdag van.20.00r. 21.00 uur: Heren-Jeugd en Aspiranten van 18.30 tot 20.00 uur. Programma zaterdag 4 april: Aspiranten-VZV Njord a. 19.15 W.officials: E. Streefland en R. Brands. Gorgo-Heren-Jeugd v. 18.45 ZVB Brunssum-Heren 2 v. 17.15 Programma zondag 5 april: Heren l-Thalassa a. 17.15 W.officials: E. Nellen, A. v. Corven en R.J. Reurslag. Afgelopen weekend werd Heren 2 kam pioen van de le klasse kring! De homepage voor waterpolo is klaar: htip:/home.wxs.nl/~jdemaat/index.html Post? Spio E-mail adres: spiovenrya@freemail.nl Soms wijkt de voorlopige uitslag die op de speelavond bekend wordt gemaakt bijna niets af van de definitieve die een week later wordt gepubliceerd. Dan is er niets aan de hand en voegt iedereen zich gemakkelijk in de kleine wijzigingen die er aangebracht zijn. Maar er zijn van die avonden dat er van alles niet helemaal goed verloopt. De voorlopige uitslag is dan verre van cor rect. De keuze die we maken is om op de speelavond binnen een half uur na het einde van het laatste spel een uitslag te hebben. De meeste leden stellen daar prijs op en wachten dan ook op die bekendmaking. Zouden we alle correc ties eerst doorvoeren, dan duurt het wel erg lang. Wanneer er vragen zijn over de definitieve uitslag dan kunt u daarmee altijd terecht bij een van de leden van de technische commissie. Voor onze Paasdrive volgende week donderdag om 20.15 uur zijn de eieren al weer besteld. Voor ieder is er dan weereen attentie. De avond lelt niet mee voor de competitie. De voorlopige uitslag van vorige week: Geel: 1. ds. Jungslager-Verheijen; 2. mw. Poels-hr. Bender. Rood: I. ds. Paris-Stappers: 2. hr. Delsing-Verheijen: 3. ep. Schoonbeek. Groen: I. ds. Ameyer-d. Vocht; 2. ds. Kousemaker- Verstappen; 3. ep. V.d. Broek. Programma: Vanavond: Derde avond van de Kampioenscompetitie. Donderdag 9 april (Witte Donderdag): 20.15 uur Paasdrive. Donderdag jl. werd er deelgenomen aan het St. Joristoernooi te Leunen. De pres taties waren niet om over naar huis te schrijven, men kan het een doordeweek se training noemen. Team I belandde in de middenmoot. Hoogste schutter M. Thijssen. Korps 2 bracht het er beter vanaf. Een plaats bij de eerste tien gaat nog. Hoogste deelnemer hier L. v.d. Hoogenhof. Donderdag OC persoonlijk Zaterdag 7e ronde 1 pijl competitie. Alle teams bij St. Sebastiaun Heide. Mo All Terrain Biking oftei Mountainbiking is erg populair Nederland. Dit overkomt ook Atbv eniging Mudhunters. Als kleine vert ging gestart, en nu al ruim 40 lei jef Deze leden zijn dames en heren in leeftijd van 12 tot 54 jaar. Allem mensen die het leuk vinden om op zc dag een eind door de bossen le fiets (01 Af en toe,gaat het er wel fors aam [udc maar in het algemeen kunnen men* die nog moeten beginnen in dezesp iele het tempo al snel volgen. Dit kti fits: omdat we in niveau groepen fietsen,! )ago het gezamenlijk infietsen is er vc 801 iedereen de mogelijkheid om op zijn haar eigen tempo een aantal ronden fietsen. Op deze manier komt iedere aan zijn trekken. De snelleren fletse; rondes van 4 kilometer en degenen; het wat rustiger aan doen fietsen 5 ra des van 3 kilometer. Omdat de lente weer voor de de staat en we dan vaak een grote stroom van mensen krijgen doen bij !ar iedereen die het wil proberen een a; bod. Kom Nu meedoen en fiets 2 Si- plaats van I maand gratis met ons ra 1 Beslis daarna of je wel of niet lidi 33 worden van onze vereniging. Dit aanti a- geldt voor iedereen van 12 tot 88 jaï1!1' Voor dc jongere jeugd hebben we jaitó- mergenocg nog geen speciale afdeln X Vooral de dames en meisjes zijn \v; kom binnen onze vereniging, de dam die al lid zijn wachten op jullie. Wat doen de Mudhunters eigenli Wekelijks een training in de omgevt van Venray of wat verder Regelmatig bezoeken van tourtocht: Vanaf eind april ook weer de doord weekse training op dinsdagavond. H af en toe bezoeken van wedstrijden dat alles in de erg mooie en unieke vt enigingskleding. Bel onderstaand nur AN' mer voor meer informatie. Programma komende weken: Zondag 5 a pril maken we foto's ïm verenigingskleding. vertrek 9.00 Probeer allemaal te komen. Na h £n maken van de foto's gaan we richt Tienray voor een training. Zondag 12 april vertrek 9.00 uur va )8C training rond Venray. tevens helpen! Pel de Powerman Duathlon, Dinsdag 14 april pasavond voor zomerkleding. Zondag 19 april vertrek 8.00 uur voor; ar Brunsuminerheide. bellen voor vervoe Het vertrek is altijd van Zwembad Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar een v de trainingen of bel met Piet Dupoi 589880 3 SJ Run-bike-run Gemert Afgelopen zondag vond onder zome se omstandigheden de jaarlijkse Ru: bike-run in Gemert plaats. De af te let gen afstand was lOkm rennen. 40kt fietsen en vervolgens nog eens 5km ra nen. Aangezien deze wedstrijd teven als kwalificatiewedstrijd voor het Eli geldt, was stayeren voor één keer toege staan. TV Venray-lid Huub Maas kwams! tweede binnen in een tijd van 1.41.1: slechts 2 seconden achter winnaar Joh Aalbers. Huib Rost volgde zeven mint ten hierna. Daarna kwamen drie ledenii le minder dan drie minuten tijd binnen Mark v/d Munckhof deed 1.53.27 ovt de afstand. Peter Scheres had liici 1.54.30 voor nodig en Marcel Marlens kwam na 1.56.13 over de meet. Veteran Jan van Ass kwam binnen in een voor treffelijke tijd van 2.04.38. Tension P kwam Dave Ewalts. na wat pech op k laatste loopsluk, binnen in 2.10.1? T Dave Rost moest helaas uitstappen ra een opspelende blessure. Zomertijd Leden let op! De zomertijd is weet ingegaan, dit houdt in er verschil lend< trainingstijden veranderen. Op zaterda zal het mountainbiken van 15 tot 16 us zijn, en de daarop volgende looptrainint t begint om 16.00 uur. Op zondag word j er voortaan om 9 uur gefietst. Programma zaterdag: 15.00-16.00 uur mountain!» ken; 16.00-17.45 uur lopen: testloop zondag: 09.00-11.30 uur fietsen dinsdag: 19.15-20.15 uur zwemmen ii de Sprank woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai Op zondag 29 maart mocht een team van ponyruiters in Wanroy deelnemen aan de nationale clubkampioenschap pen. De eerste drie plaatsen gingen naar Brabant. Onze ploeg behaalde een mooie 4e plaats. In Susteren werd afgelopen weekend de grote dressuur sanibroyeur finale vet reden. De via voorselectie geplaatste Ja» Janssen met Grey Fellow in de klas* Z2 behaald hier een 8e plaats. In Overasselt. waar nog een laatst' indoor dressuurwedstrijd georganiseerd werd, pakte Brigitte Kreuzer ntf< Katinka H de le plaats in de klasse' met I69p. Vanaf april t/m september hebben «r weer lekker de buitenconcoursen. gaan aankomend weekend onze ponv ruiters naar Overloon. Voor cnkek ponyruiters is dat toch wel er spannend zo voor het eerst op concours of met eer: nieuwe pony op slap.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 18