- Verbouwing Aldi Brukske van de baan VVV-Nieuws VVV-Nieuws anv^ Kerken in actie tegen de 24-uurseconomie Proficiat! Loopgroep De Barrier Lopersgroep Peelrunners Aktiviteiten Agenda St.-Petrus'Bandenkerk Bereikbaarheid geestelijkheid van de Grote Kerk in zeer dringende gevallen Ongelofelijk De diensten rond Pasen Werd door Vormsel en H. Communie in onze kerk opgenomen. Vastenactie 1998 EL EN MAAS donderdag 26 maart 1998 - Pagina 21 agiri T Mogelijk verkoop units aan winkeliers )e geplande renovatie van win- centrum Brukske gaat niet or of loopt op z'n minst flinke rtraging op. De nieuwe eigenaar huitema Vastgoed wil voorlopig een achterstallig onderhoud n het winkelcentrum uitvoeren, armee wordt deze zomer gonnen. Ook de verbouwing supermarkt Aldi is bij het niet orgaan van de baan. iperniarktketen Aldi wil niet ogen of de vestiging in Brukske verdwijnt. In een eerder stadi- i was uitbreiding steeds voor- iarde voor Aldi om in Brukske (lijven. Woordvoerder Zwijnenberg van huitema (onder meer eigenaar de winkelketen Cl000) beves- dat een ingrijpende verbouwing het winkelcentrum er niet inzit, een gezamenlijke brief van huitema en Winkelbeleggingen derland, die het winkelcentrum ijjt wil, wordt uitgelegd dat reno- lie van het winkelcentrum onher- jpelijk zou leiden tot verhoging ode huren. En dat zou een aantal nkeliers niet kunnen opbrengen, vendien valt het draagvlak voor uitbreidingsplannen wat tegen en twijfelt de belegger of de investe- gwel voldoende rendement ople- rt En daar is het WBN, een doch- van pensioenfonds ABP, eindelijk om begonnen, leen grootscheepse verbouwing dus. Althans niet op korte termijn. Na de overdracht -uiterlijk I juni, zo zeggen beide partijen nu- wordt begonnen met het wegwerken van Het is goed toeven bij loopgroep Barrier. Een groep fanatieke en nder fanatieke lopers die elkaar iee tot drie keer per week vinden hun gezamenlijke passie. Het rdlopen. Voor de een is de drijf- ;rom iets aan de gezondheid te en en de ander durft zelfs te zeg- n dat hij alleen voor de koffie imt. Toch vinden we elkaar iedere ek weer om onder begeleiding n de trainer ons programma af te rken. De ene keer is het een inter- met kort herhalingen en de ande- keer zijn de herhalingen zes tot ■aalf honderd meter lang. De wisseling is groot en zo vliegt de d altijd om. Zelfs voor nieuwelin- ngaat dit altijd gemakkelijk. Voor ginnende leden past de trainer het jgramma aan terwijl de snelleren i eigen programma kunnen en. Zo komt iedereen aan zijn kken. Twee keer per week is er interval training, en een keer per :k wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtraining. Twee weken geleden stond er in dit weekblad een artikel over "lang- laufbaas boven baas". Dhr. Sulsters is al bijna vijfjaar lid van loopgroep de barrier en onderhoud op deze manier zijn conditie. Ad proficiat met je derde world Loppet. Op naar je volgende!! De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafé "de Ban ier" Zaterdag van 16.30 lot 17.30 vanaf Zwembad "de Sprank" vanaf 31 Januari vertrek weerom 16.30. Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot- niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, tele foon 589880. achterstallig onderhoud. Onderwijl wordt onderzocht of er andere mogelijkheden zijn om het winkel centrum wat nieuw elan in te blazen. Volgens WBN-woordvoerder Hazewinkel wordt serieus gekeken naar verkoop van units aan de ondernemers in het centrum. Door het niet doorgaan van de verbouwingsplannen zijn alle win keliers in Brukske gedupeerd, maar supermarkt Aldi het meest. Uitbreiding van Aldi stond centraal in het plan, dat 2,5 miljoen zou gaan kosten. De discount-supermarkt zou zelfs vertrekken als de uitbreiding niet zou doorgaan. Bij Aldi in Best wil niemand zeggen of dat nu daad werkelijk gebeurt. Een woordvoer ster wil alleen kwijt dat Aldi graag in Venray wil blijven en ook nog steeds streeft naar een grotere win kel, in Brukske of ergens anders. Ook het Wijkplatform Brukske maakt zich zorgen. Het platform heeft in februari een brief gestuurd naar de betrokken partijen. Er ging ook een exemplaar naar de gemeen te Venray. In de brief vraagt het plat form zich onder meer af hoeveel tijd en geld de gemeente -voor niets- in de renovatie heeft gestopt. Tot op heden heeft het Wijkplatoform van de gemeente Venray nog geen reac tie gehad. In het plan van Schuitema ver- De geplande renovatie van het winkelcentrum in B rukske gaat niet door of loopt op z'n minst flinke ver traging op. huist de PTT-vestiging naar een andere plek. Zwijnenberg heeft een locatie op het oog, maar definitief is die nog niet. PTT Post kondigde begin dit jaar aan dat uiterlijk febru ari 1999 de verbouwing klaar moet zijn. Zo niet dan verdwijnt het post agentschap uit Brukske. Wil eigenaar pauwhaan zich melden Aan de Aubadestraat werd door een diervriendelijke inwoner een pauwhaan gevangen en bij zijn woning in een afgerasterde wei gezet. Als de eigenaar zich niet zal melden wil de Venraynaar de zorg voor het prachtige dier op zich nemen. De eigenaar kan zich mel den bij de politie. Ruit ingetrapt Een 25-jarige inwoner van Ysselsteyn deed aangifte van ver nieling van een ruit van zijn voor deur aan de Dopheide. Of het balda digheid was of dat getracht is in te breken is niet bekend. De schade bleef beperkt. Trainingen: Dinsdag: Duurloop, aanvang Horst 18.50 uur bij Ad Comperen in de Berkelstraat. In Sevenum om 19.30 uur bij v.d. Beele in de Peperstaat. Denk aan de hesjes. Donderdag: Interval en loopscho ling, aanvang 19.00 uur. Zaterdag 28 maart: aanvang 15.30 uur. Degenen die niet mee zijn naar de City-Pier-City; Piramideloop. Wedstrijden: Zaterdag 28 maart: City-Pier-City. De bus vertrekt om 08.00 uur in Sevenum (kerk); 08.15 uur Horst (sporthal De Berkel); 08.30 uur Venray (sporthal De Wetteling). Mededelingen Donderdag 26 maart is/was de laatste training op het terrein van de PHV, Dijkerheideweg te Horst. Op dit terrein hebben we met z'n allen verschillende jaren erg goed kunnen trainen. Het grasveld lag er elke week perfect bij. Menige voetbal club uit de eredivisie betaald voet bal kan niet aan deze grasmat tip pen. Ook werden we elke week gastvrij ontvangen in de kantine waar leden van PHV ervoor zorgden dat we na afloop van de training nog wat konden drinken. Aangezien we in ledental de laatste jaren flink groeiden werd dit trainingsveld voor ons te klein. Hartelijk dank voor al die jaren dat we zo gastvrij ontvan gen zijn. Op zaterdag 20 maart is onze jaar- vergaderingin gehouden. Er zijn ook enkele wisselingen geweest in het bestuur. Voor wat betreft de publica ties in de weekbladen is er wat ver anderd. Na ongeveer vijfjaar deze publicaties verzorgd te hebben gaat men ingang van heden Frank de Pon dit overnemen. Uitslagen van wed strijden of mededelingen die in weekbladen gepubliceerd moeten worden, kun je dan aan Frank door geven, tel. 077-3987372. Uitslagen: Baanwedstrijden Venlo: Jan Peeters 18.15; Jan Rijs 18.18; Arno Jeurissen 18.22; Piet Aerts 18.37; Eric Aerts 21.44; Frans Hoebers 24.06. Het eindklassement van de crosscompetitie zal in het Doorlopertje worden geplaatst. Enkele klasseringen: Dames korte cross: senioren: Janine Martens 2; veteranen: Ria v.d. Goor uit Sevenum 3e. Heren sen. korte cross: Hein Hoeymakers 3e. Heren sen. lange cross: Bert van Wijlick Sevenum 1 le. Heren vet. I lange cross: Ton Aerts 2e; Jan Peeters 3e; Hay Keijsers 5e; Geert Tielen 8e. Heren vet. 2 lange cross: Piet Aerts 2e; Wim Philipsen Sevenum 5e; Guur Herraets 6e. ;n kalender april ws tulrrspeehul «popWCirmMt Peel uotwj.U.OO oor, 19 VloolmmiitllnSoortKiil (l( Wcftdbt li Vtnray 0i.on.os 10.00 our. a 25 CD lUBBilallt en ntoikk no dt.liraqi "Shll Wiend T«i" de Vlié 01 fo Veulen. Asn.jns2»J0iiar. i de GnXe Keii vanaf 10.00 i "De otg Ihor"; opgraitapn co lonihlen lanpdc.\23, rar ook de origindc Fibub It taidillgenk. Tnrtooosldliog duurt IM10 opril 1905. AHc mil itojantrtteflWflwntai lijn untcmcld bij de ■ACSV en komen in aonmerlins roor veraieldlni op de VconyApndi AANBIEDING VAN DE MAAND. Handig, kleine zaklamp met een krachtige lichtstraal. Voorzien van sleu telhanger, twee batterijen en reservelampje. Tijdens de aanbiedingsperio de die loopt van donderdag 19 maart t/m woensdag 15 april, betaalt u voor de zaklamp geen 14,95 maar 12,50. Hij is te koop bij de ANWBA/VV Venray. DUIZEND REDENEN OM LID VAN DE ANWB TE ZIJN. Lid worden van de ANWB? Daar zijn wel duizend redenen voor. Want of u nu een dagje uit wilt in het voorjaar. In de zomer of winter op vakantie gaat. Een weekendje weg wilt in de herfst. Of om een andere reden de weg op gaat. De ANWB maakt het u gemakkelijk: met informatie advies, kortingen, hulp bij pech in binnen- en buitenland en nog veel meer. Het hele jaar door. Voor 34,25 ben u al lid van de ANWB. Dit lidmaatschap kunt uitbreiden met een Wegenwacht lidmaatschap en een Internationale Reis- en Kredietbrief. Voor meer informatie VVV/ANWB Venray. i Brfólie Kiwvdurp Amsterdam Disney's Worid oo lee Den Boieti Freek de Joop:8ip»db Amsterdam Loerein Mc. Keruitt Amslmfaro Hoek HoBud Festiial Hoek r. HoDind 10 Nederland Openlucht Museum Arnhem Berdien Stenheiï Seherenlnjen Die fledermiws Lrlyrtad Lookv. Dijk lan Vatoe Lelystad Poèiic Fcslital landgraaf Frans Bsuer&Marisnne Weber Kaatsheuvel Unn Fytf Sehevroinscn I The Chipprsdaler - 1,2 Moulin Blues Festival 1 t/m 51 Brisille Kaandorp 2J De Aardappeleters 5,15 Furfesa 9 Nino D'Aiigeïo 9 BZN Pearls 22 Mtoleal Crease 2WI Dynamo Open Air JWI Pinkpop 2 l/m 14 De Jantjes 5 Kulh Jacoll 12 Tlve Kelly Family Den Hug Eindhoven Landgraaf FIETSEN IS IN! Bij de ANWBA/VV Venray vindt u alle informatie over fietsen; Het Fietsboek; Alles wat u moet weten om met plezier uw fiets te onderhou den. De gids Fietsen 1998: met 12 sterrenfietsroutes in Nederland met kaarten; de elfsteden tocht, evenemtent etc. Alle fietsgidsen van Nederland; in elke fietsgids staan 20 fietsroutes die bijna allemaal beweg- wijzerd zijn. Dit is een greep uit ons assortiment dus kom gerust even langs bij de VVV/ANWB Venray. BELGELDKAART: DE TELEFOONKAART VOOR GOEDKOOP INTERNATIONAAL BELLEN Heeft u vrienden of familie in het buitenland en u wilt graag zo goedkoop internationaal bellen, dan is de Belgeldkaart van de VVV een tip voor u. U bespaart met deze kaart minimaal 20% en maximaal 80% van uw tele foonkosten. Met de Belgeldkaart kunt u met elk land buiten Nederland telefoneren. Praktisch is ook dat u kunt kiezen uit kaarten voor onder andere Europa, USA en intercontinentale landen. De Belgeldkaarten zijn bij de VVV/ANWB Venray te koop in waarde van 25,==, en 50, 27 llnnlcnpop Feliv»! VarstMcr vvv venray grote markl 23. posll js 330, 5800 ah venray, holland, lel (0978) 510505. la» (0978) 512736 Berichten van onze kerkgemeenschap 1998-2 Werden door het DOOPSEL kind van God en lid van onze kerk. Maarten Bisschops, Koen en Daan de Vos, Anne Peeters, Anoek Stoks, Patrick Claus, Anne Marja Verhaegh, Anoek Thielen. We strekten onze hand uit, om jul lie te laten weten, dat God zijn lief devolle Vaderhand beschermend over jullie uitstrekt, maar ook om tc laten weten, dat wij, Christenen, jul lie altijd de hand boven het hoofd zullen houden, wat er ook gebeurt. Vervolgens ontvingen de ouders met jullie op de arm de ouderzegen. Ze zullen jullie in contact brengen met Jezus, die het Goede Nieuws bracht en is! Proficiat! Kerkradio Voor wie aan huis gebonden is, bestaat de mogelijkheid om alle vie ringen van de kerk thuis te volgen. Dit kan d.m.v. de kerkradio. De kos ten voor een PTT-aansluiting bedra gen ƒ75,-, excl. de eerste aansluit kosten. Inlichtingen: Drs. Bloemen, Stationsweg 15, tel. 583869. In zeer dringende gevallen, wan neer geen geestelijke direct bereik baar is, kunt u gebruik maken van een oproepsysteem: u kunt deken Coenen, danwel Kapelaan Bouman bereiken door de receptie van het ziekenhuis te bellen (522222). Vanuit de receptie wordt dan via een oproepsysteem een der geestelijken benaderd. Samenstelling priesterteam Deken J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740 Kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790 Diaken P. Hoedemaeckers, Whistlerstraat 1. tel. 582385. De kerken in ons land zijn een grote actie begonnen om te waarschuwen voor de gevaren van de 24-uursecono mie. Nederland ste vent af op een eco nomie die 24 uur per dag op volle toeren draait. En dat zeven dagen per week. Het wordt gebruikelijk dat er 's avonds en in het weekeind gewerkt wordt. Ook nachtarbeid wordt steeds gewoner. De economie gaat meer en meer bepalen. Het menselijk patroon van wer ken, ontspannen en rusten wordt daardoor ernstig verstoord. Stress en gezondheidsproblemen zijn het gevolg. Momenten voor gezamenlij ke vrije tijd verdwijnen. De moge lijkheden om samen te zijn met gezin, familie en vrienden worden kleiner als een ieder op een ander tijdstip werkt. Ook de kerkgang komt in het gedrang, zeker als de zondag als een "gewone" werkdag wordt gezien. De 24-uurseconomie werkt ook zeer nadelig op tal van sociale verbanden. Het wordt voor mensen steeds moeilijker om deel te nemen aan het verenigingsleven. Verenigingen worden in hun voort bestaan bedreigd. Het is geen gewoonte om bij ver jaardagen publiekelijk te feliciteren. Maar soms moeten we een uitzon dering maken. Dat geldt zeker voor mevr. Miesje Arts die binnenkort 80 jaar wordt. Binnen ons zangkoor is ze altijd een heel actief lid geweest, en nog! Ze coördineert, geeft van alles aan de leden door, kortom een echte "werkbij". En ook binnen de administratie van de Gezinsbijdrage is ze nog steeds heel actief en zeer discreet. Als je haar hebt leren ken nen kun je niet anders dan haar in het hart sluiten. Ze gaat het nu iets rustiger aan doen, iets. niet veel. En zou je niet, als je 80 jaar wordt! We wensen haar een mooie verjaardag en Gods rijkste zegen toe. En U kunt haar feliciteren op zondag 29 maart tussen 13.00 en 14.30 uur in "De Witte Hoeve". Wiesje. van harte proficiat! J. Coenen, deken HANDTEKENINGENACTIE Voor deze gevaren vragen de ker ken de aandacht. Maar liefst 6.000 parochies en kerkelijke gemeenten zijn benaderd om aan de actie deel te nemen. Men wil een signaal afge ven dat het nodig is de ontwikkeling naar de 24-uurseconomie af te rem men. Een twintigtal kerkgenoot schappen heeft de handen ineen geslagen, waaronder alle grote christelijke kerken en drie joodse kerkgenootschappen. Zij starten half maart een handtekeningenactie onder het motto "neem tijd tot leven". De actie loopt tot eind mei. Het doel is om zoveel mogelijk handtekeningen aan te bieden aan minister H Wijers. De minister van Economische Zaken heeft toege zegd binnenkort opnieuw de ope ningstijden van winkels te willen bekijken. Een paar jaar geleden maakte hij het mogelijk dat winkels tot tien uur 's avonds en op bepaal de zondagen geopend zijn. Deze evaluatie van de Winkeltijdenwet grijpen de kerken aan om minister Wijers een groot aantal handteke ningen aan te bieden. Handtekeningen van mensen die regering en parlement oproepen om het verruimen van winkel- en werk tijden zoveel mogelijk te beperken en terug te dringen. De actie van de kerken krijgt veel bijval. Verschillende grote maat schappelijke organisaties, zoals de vakcentrales CNV en FNV onder steunen de kerken. Zij sporen hun leden aan om de oproep aan rege ring en volksvertegenwoordiging te ondertekenen. ACTIE IN VENRAY Ook in Venray willen we deze actie van harte ondersteunen. We zullen in onze kerken lijsten klaar leggen die u dan kunt ondertekenen, wij zorgen voor het doorzenden. Ook kunt u een korte verklaring aan de pastorieën doen toekomen waar in u protest aantekent tegen de 24- uurseconomie. DOEN! Het is de moeite waard! J. Coenen pastoor-deken Pasen lijkt een ongelofelijk feest. Het is het feest dat Jezus uit de doden is opgestaan, en dat wij in Zijn spoor mogen volgen. Maar ver onderstel nu eens dat de dood wel het einde is. Is dit te geloven? Ik ken een jongen die altijd in het verdomhoekje heeft gezeten. Hij had geen blijde jeugd. Zijn moeder, aan wie hij gehecht was, stierf toen hij nog klein was. Zijn vriendschap pen mislukten. Hij leek niet voor het geluk geboren. Hij zag geen zin in zijn leven en maakte er een eind aan. Zou dit meteen zijn einde zijn? Wie durft dat te zeggen? Zou er geen God zijn die zegt: "Kom nu maar eens eindelijk thuis?" Gerechtigheid Ik denk ook aan het kind, geboren in een vluchtelingenkamp. Het leef de altijd in onmenselijke omstandig heden, was vaak ziek en stierf ten slotte uitgemergeld. Zou de beul de uiteindelijke winnaar zijn? En niet God Of de vrouw die jarenlang pijn leed tijdens haar ziekte. Zij steunde op haar naaste omgeving en was dankbaar voor de hulp. Zou dit dan ook het einde zijn en niet het woord van de Heer: "Komt geze gende van mijn Vader, neemt bezit van het rijk dat voor u gegrondvest is vanaf de schepping der wereld?" Zou de goedheid van Jezus en van zoveel lieve mensen uitlopen op de dood en meer niet? Laatste woord Al die mensen hadden een hard of triest leven. Hoe komen wij dan op het idee om te veronderstellen dat de ellende voor hen het laatste woord heeft? Hoe durven wij te denken dat hun leed de laatste macht heeft? Ik vraag me zelfs af; hoe kunnen wij echt begaan zijn met die mensen als wij voor hen niet op uitkomst hopen? Wat is menselijker: de overwinning geven aan de beu len, de oorlogen, de ziekten, de zonde, de doocf, of aan het leven, de gerechtigheid, de vrede, de Heer van alle leven? Dirk Braakman Pastor St. Lauren- tiusparochie Oudorp/Sint Pancras Gingen ons door de DOOD voor naar het eeuwig Vaderhuis. Frieda Driessen-Kersten 58 jaar. An Heijnen-Blonk 76 jaar, Gerrit Linders 54 jaar, Dorus Linders 95 jaar. We missen hen, onze dierbare doden. Maar hun afscheid van ons is tijdelijk, wij geloven - met vallen en opstaan - in een Adieu", een "tot ziens bij God". Wij bidden dat deze dierbaren bij Hem mogen zijn. En wij vragen voor onszelf kracht en geloof, opdat ook wij nu al groeien in Godsverbondenheid. Mogen onze overledenen rusten in vrede! Hoewel minder romantisch is het Paasfeest toch het meest belangrijke feest dat wij, christenen, hebben. We vieren in de verrijzenis van Jezus dat niet duister, ellende en dood maar de liefde en het leven het laatste woord hebben. Het lijkt me daarom vanzelfsprekend dat wij de laatste gang van Jezus massaal mee beleven in onze kerken! Ik nodig u daar dringend en van harte voor uit: Palmzondag 4-5 april zondag: 11.00 uur Gezinsmis Maandag 6 april: 19.00 uur Boeteviering Witte Donderdag 9 april: 19.00 uur Instelling Eucharistie aansluitend tot 21.30 uur aanbidding. Goede Vrijdag 10 april: 15.00 uur Lijden en Sterven van Jezus; 19.00 uur Kruisweg. M.m.v. Vocaal Ensemble Venray Paaszaterdag II april: 19.00 uur Gezinsviering; 21.00 uur Feestelijke Wake Pasen 12 april: H.H. Missen als op zondag. Neem tijd om te leven. Marja Meijs-v.d. Linde en Marjolein Meijs. Moeder en dochter hebben al lan ger de wens om "er helemaal bij te horen". Jullie voelen je thuis in onze kerk. mede door die fijne en actieve Werkgroep Gezinsmis, waarvan de leden als "peet-broer en -zussen" optraden. Via de Gezinsmis werden jullie helemaal opgenomen in onze geloofsgemeenschap. Dank je wel. Marja, voor de inzet voor onze kerk, al zo lang. Proficiat, moeder, en dochter, met deze belangrijke en feestelijke stap! En dank jullie wel, dames van de Werkgroep Gezinsmis, voor alles wat jullie doen en voor de manier waarop! COLOFON INFO OVER DE ST. PETRUS BANDENKERK EN HET DEKE NAAT VERSCHIJNT OM DE VIER WEKEN. REDAKT1E-ADRES: NIESSEN- STRAAT 9, 5801 RN VENRAY OF DEKEN COENEN. EIND- STRAAT 6 VENRAY OPDRACHTGEVER: KERKBE STUUR ST. PETRUS BANDEN Ook dit jaar is de opbrengst van de VASTENACTIE in de Venrayse parochies (Grote Kerk en Venray- zuid) bestemd voor het project aan gereikt door de Venrayse oud-mis sionaris Jan Peters (voor sommigen beter bekend onder de naam Jan van de Hiept). Pater Peters heeft meer dan 30 jaar gewerkt in Irian Jaya (het voor malig Nieuw Guinea). Momenteel verblijft hij in de gemeenschap van de paters Franciscanen, die tijdelijk gehuisvest is in legerkamp Budel. Tijdens een gesprek aldaar infor meerde hij ons over de actuele situ atie in en rond het kindertehuis in Sentani aan de hand van het laatste halfjaarverslag. Daaruit blijkt dat ondanks bemoedigende resultaten de nood nog steeds hoog is. In het huis verblijven 150 kinderen. Zij zijn wees of daar gebracht door ouders die niet voor hen kunnen zorgen. In het huis ontvangen zij behalve onderdak en eten ook kle ding, onderwijs en medische verzor ging. Men kampt met ruimtege brek. De kleuterafdeling moet nodig verbeterd worden. Het huidige onderkomen is veel te klein. Minstens twee lokalen moeten wor den bijgebouwd. Ook moet er een dependance komen om een aantal opgroeiende jongeren te huisvesten. Er is geld nodig voor de aanschaf van noodzakelijke medicijnen. Nog steeds komt het voor dat de patiën ten sterven (bv aan tbc) vanwege gebrek aan medicijnen. De begeleiding in het huis gebeurt door een groep van vijf Indonesische zusters. Ze worden bijgestaan door mensen die op de een of andere manier zelf tijdelijk hulp nodig hebben en zo door te werken in hun eigen onderhoud kunnen voorzien. Door de directe communicatielijn tussen pater Jan Peters en zijn medebroeders in Sentani zijn de administratieve kosten uiterst laag: nagenoeg de totale opbrengst van onze VASTENACTIE kan dan ook ter plaatse direct besteed worden. Uw financiële bijdrage vanuit Venray wordt dus niet alleen uiterst zinvol maar ook efficiënt besteed. U kunt uw gift voldoen: in de kerk achteraan in de daartoe bestemde bussen. Of rek.nr. 49.60.08.188 t.n.v. Vastenactie Wereldkerk deke naat Venray. Mevr. A. Vervoordeldonk

Peel en Maas | 1998 | | pagina 20