Sftwit ctt 1/ewtatf Presentatie MotorCross Team De Maaskant Winst voor Dennis v.d. Laar en Joe Maessen Motorcrossweekend circuit Duivenbos Overloon Rooyse V.K. G-Groep A.V. Venray-regio Basketbalclub Jumpers'76 Triatlon Vereniging Regio Venray Ruitersport St. Jan Red Caps Venray Red Stars HSV Het Alvertje Judo Vereniging Venray Bridgeclub Venray Geslaagd sportweekend voor ISBV- sporters H.S.V. De Roerdomp ATB- vereniging Mudhunters Spio Ij - apoiT3 2b|03-1998 16:40 Pagina 1 (1,1) "Speel en maas donderdag 26 maart 1998 - Pagina 15 bras hoi spel agli Voor de tweede keer vond in café-zaal 't Trefpunt de presentatie plaats van het rec|MotorCross Team De Maaskant. Het team is uitgegroeid van zes naar acht rijders die met z'n allen rijden in de verschillende klassen van Motorsport Organisatie J" iNederland. De kleuren van het team worden bij de 250 junioren B vertegenwoordigd door d Michel Camps uit Ysselsteyn, bij de 500 junioren rijdt Peter Stiphout, ook wonend te Ysselsteyn. Bij de 125 promotie,rijden Edwin Logtens uit Holthees en Kevin de Porto "W-uil Den Helder. Dirk Arts uit Gastenray vinden we bij de 500 promotie en Hubér Simons uit Deurne en Bart Verstraaten uit Horst zullen hun opwachting maken bij de 250/500 senioren. Het team wordt ondersteund door Vink motorservice Veenendaal, Bo motor-oil Middelbeers, café-zaal 't Trefpunt Holthees, spuittechniek Lobo Holthees, fitness centrum Stiphout Venray, Van der Horst autoschadebedrijf Deurne, glasbouw Minten Vianen. Technoflex racing-suspension Schijndel, Coppens warenhuis Vol kei, Pro- Sport motorkleding Hilversum en de bloemen worden geschonken door Intratuin Venray. Het team wordt bijgestaan door teamleider Mart Siroo. itvai Motorcrossers Regio Venray Afgelopen zaterdag was de jeugd van de MON te gast op het circuit Stanserhorn te Heeswijk-Dinther, waar bij de PW 50cc Tommy de Bruyn beide manches goed afsloot. Zijn broer Nicky wist bij de 60cc automaten na een felle strijd in de daguitslag een 10e plaats veilig te stellen. Bij de versnellingen kwam de 9e stek op naam van Kevin Gielens en wist Paul Eickmans nog net binnen de top 10 te eindigen. Bij de 80cc groep B ging de tweede beker mee naar Venray, waar hij in de kast kwam te Staan, van Jimmy v.d. Laar. Na een,felle strijd was de 7e plaats in het algemeen klassement voor Rob v. Benthum. Bij de A-groep reed Dennis v.d. Laar de ster ren van de hemel en werd als dagwin naar gehuldigd. In de klasse 125 jeugd reed Niek v. Benthum een prachtige wedstrijd en legde na twee manches beslag op een 7e plaats. Bij de wedstrijd van zondag in Heeswijk-Dinther was bij de blasters de hoogste trede van het erepodium voor Joe Maessen. Bij de 250 junioren B reed Mare v. Dijck een sterke wedstrijd en voor hem was de 8e plaats weggelegd; Michel Camps werd algemeen 23e. In de finale-manche van de 125 junioren reed Ad Coenen voor wat hij waard was en eindigde op een 15e plaats en was de 21e plaats in de daguitslag voor Dirk Janssen. In dezelfde klasse werd Mark Jacobs 23e en Sjoerd Bongers 25e. Komende zaterdag is de jeugd te gast in Overloon en rijden de nationalen op het vernieuwde circuit de Duivenbosch hun wedstrijd. Op zaterdag 28 maart is de dag hoofd zakelijk gewijd aan de jeugd van. Motorsport Organisatie Nederland. De Jongste deelnemers in de klasse 50cc 'mini/autom., 50cc mini/versn., 80cc A en B 125cc jeugd. Het programma voor zaterdag zal worden aangevuld door de. veteranen en de liefhebbersklasse. De hoofdschotel voor zondag 29 maart is het Nederlands kampioenschap 125 inters. Verder deze dag 250 jun. B, 500 jun., 125 prom., 250 prom, 250/500 inters. Inschrijven: voor zaterdag en zondag in café zaal Duivenbos vanaf 08.30 uur. De trainingen beginnen zowel zater dag als zondag om 09.30 uur. De wed strijden beginnen rond het middaguur. Voor verdere informatie: secretariaat MSV Overloon, tel./fax 0478-636885. Programma zaterdag 28 maart: Weert-DI a.20.00 Broekhuizenvorst-D2 a. 18.00 Grashoek-D3 a. 16.00 Maasbree-D4 a. 15.00 Beesel-H I a. 17.00 Neerkant-H2 a. 15.00 Belfeld-MB2 v. 13.00 o.d.r.: X. v.d. Eist, C. Oudenhoven en D. Straetmann. Programma zondag 29 maart: VC Kessel-HV2 v.08.30 Tupos Baarlo-H V3 v.09.15 Arcen-MDl v. 11.00 o.d.r.: Josien v. Veghcel. Velden-MD2 v. 12.30 o.d.r.: Josien Versteegen. Sevenum-JDl v. 13.00 o.d.r.: T. Gooren en Programma maandag 30 maart: DV3-Horster VR1 Wetteling Programma woensdag 1 april: Oltimers I Horst-DVI Oltimers 2 Horst-DV2 PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Nu het winterseizoen weer voorbij is gaan de G-atleten van de atletiekver eniging a.s. donderdag 2 april weer buiten trainen op de atletiekbaan van sportpark de Wieën. Onder leiding van hun trainers, Ans en Andre Veugen, gaan de G-atleten weer volop trainen op de vele atletiekonderdelen zoals; hoogspringen, verspringen, speerwer pen, discuswerpen, kogelstoten, sprin ten, afstandlopen etc. Al bijna een jaar trainen de meesten van hen^op deze onderdelen en er is dan ook duidelijk verbetering te constateren in hun con ditie en techniek. De groep zal binnen kort wat vaker aan wedstrijden deel gaan nemen. Lijkt het jou ook wat om bij deze G- groep te komen sporten, kom dan op donderdagavond van 19,00-20.00 uur eens kijken of doe direct mee. Het is echt te gek. Mee doen bij een echte sportvereniging en trainen tussen vele atleten van Venray Regio in; dat moet je mee maken Voor meer informatie bel je: 515025. Uitslagen: Heren I-Den Dungk 85-79 Heren 2-BIack Eagles 69-55 Jongens Jun.-Venlo Sport 58-54 Meisjes Jun.-PSV 48-30 Kadetten 2-Achilles 29-23 J.Mini's 2-Yellow Soc 38-18 Programma vrijdag 27 maart: Meisjes Jun.-BV Rooi 19.00 jury tafel: Joost Janssen en Loek Claessens; scheidsrechters: Joep Vaessen en Ivo Gerrits. Mini l-PSV 19.00 jurylafel: Abe Bram Palmen en Mikke Leenders; scheidsrechters: Paul Menheere en Marouane Guachati. Abe-Bram Palmen en Mare Deegens; N.B.: vrijdag 27 maart vervallen de trainingen vanaf 19.00 uur. Programma zaterdag 28 maart: Attacus-Kadetten I 16.30 EBCG-Kadetten 2 18.00 TSM All Stars-Heren I 18.30 EBCG-Heren 2 19.30 Programma zondag 29 maart: Quo Vadis-Heren 3 15.00 Nipte overwinning voor Jumpers'76 In een thuiswedstrijd tegen den Dungk uit Dungen had Jumpers'76 het moeilijker dan verwacht. De nummer twee van onder speelde namelijk een goede pot basketbal en dwong daardoor de nummer twee van de ranglijst tot de nodigde inzet. In het begin van de wed strijd lieten de gasten al zien dat ze niet zomaar de punten in Venray wilden laten. Door als team goed te spelen namen ze een voorsprong en de thuis ploeg, die twee spelers miste, had duide lijk moeite om in het ritme te komen en de aansluiting te houden. Na tien minu ten kwam Jumpers'76 op gelijke hoogte en vanaf dat moment werd het eigenlijk een aardige wedstrijd. Beide ploegen bleven scoren waardoor ook de span ning in de wedstrijd bleef. Soms leek het alsof de thuisploeg afstand kon nemen maar door hard werken wisten de gasten iedere keer terug te komen. Na een rust stand van 45-43 zagen de toeschouwers in de tweede helft een zelfde beeld. Om en om namen de ploegen een of meerdere punten voorsprong waardoor het tot het eind een wedstrijd bleef. Met nog vijf minuten te spelen kon Jumpers'76 enige afstand nemen door vooral als collectief te spelen en daar ontbrak het juist op de beslissende momenten bij de tegenstander aan. eindstand 85-79. Topscore Bas Mickers en Mikel Lammerts van Bueren met 19 punten en Tristan Lammerts van Bueren met 23 punten. Na 20 wedstrij den Staat Tristan op een gemiddelde van 16.4 per wedstrijd. Met déze overwinning blijven ze op een gedeelde tweede plaats staan. De wedstrijd van concurrent Kimbria tegen BBC is door omstandigheden afgelopen weekend niet doorgegaan. Zowel Kimbria als Jumpers'76 moeten nog twee wedstrijden. De ploeg van Jan Kraus moet a.s. zaterdag tegen TSM All Stars en pas begin mei tegen Quo Vadis, de ploeg uit Maastricht moet dus nog tegen BBC en tegen Vido. Met ander woorden, de spanning blijft er vermoe delijk tot de laatste wedstrijd in. Run-bike-run Valkenburg Afgelopen zondag vond in Valkenburg een run-bike-run plaats over de lange afstand. Eerst diende er 10 km gelopen te worden over een heuvelach tig en onverhard parcours. Daarna wer den zes ronden van 6.5 km afgelegd en tenslotte werd er voor nog eens 5 km de loopschoenen aangetrokken. Frank Timmermans deed mee en ronde het zware parcours af in een tijd van 2.07.30. Hiermee zat hij minder dan 13 minuten achter winnaar Huub Maas. Ook Mark v.d. Munckhof nam deel aan deze wedstrijd. Zijn eindtijd was 2.13.01. TV Venray-lid Jan van Ass jureerde de wedstrijd en kon het spekta kel zo van dichtbij meemaken. Zomertijd Leden let op! Over anderhalve week gaat de zomertijd weer in. Dit houdt in dat de trainingstijden dan op zaterdag veranderen. Vanaf I april zal het moun- tainbiken van 15 tot 16 uur zijn, en de daarop volgende looptraining begint om 16.00 uur (dus nog niet aanstaande zaterdag). Programma zaterdag: 14.30-15.30 uur mountainbi- ken; 15.30-17.00 uur lopen: piramide loop zondag: 09.00-10.00 uur zwemmen in de Sprank; 10.15-12.00 uur fietsen dinsdag: 19.15-20.15 uur zwemmen in de Sprank woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai- ning. In het weekend van 21 en 22 maart gingen een aantal ponyruiters naar Haps waar een dressuurwedstrijd georgani seerd werd. In de prijzen reden: Janine v. Ooi, Falco, klasse DL een mooie Ie plaats met I73p. Eveneens een mooie le plaats voor Simone v. Ooi met Rowan in de klasse DB met 177p. Kathelijne Maessen wist met Esperancé in de klas se DE B een 3e plaats te behalen met 159p. Tenslotte behaalde Ingrid Arts met King A in de klasse DE Ml met 163p een 4e plaats. Aankomende zondag 29 maart wor den in Wanroy de nationale clubkam pioenschappen verreden. Ook onze ver eniging wist zich hiervoor te plaatsen. Honk- en softbal vereniging Afgelopen weekend speelden de dames van tafeltennisvereniging Red Stars een dubbel programma in de eredi visie. In de zaal aan de Kiosk ontving Red Stars zaterdag om 17.30 uur DOV uit Heerhugowaard. Door sterk spel van Danielle Poels werd deze ploeg met 4-3 verslagen. Poels won haar beide enkel spelen, tegen De Smet en Wenstedt, en zorgde met Petra Staps ook voor winst in het dubbel. Het vierde punt kwam op naam van Mariëlle van Gooi, Staps kon haar enkelpartijen niet in winst omzet ten. Zondag om 13.30 uur waren Emily Noor, Vanja Santic en Guusje Hendriks van ROC-CEA/Noordkop le gast aan de Kiosk. De formatie uit Den Helder gaat dit seizoen weer voor de titel en staat met nog een wedstrijd te spelen op de eerste plaats. Zondag won de ploeg met 2-5 van Red Stars, dat in Danielle Poels wederom een sterke kopvrouw had. Hendriks bond ze aan haar zegekar en het scheelde niet veel of Noor had ook een nederlaag te pakken. Uiteindelijk bleef het bij die ene winstpartij van Poels en het dubbel van Poels en Staps. Bij Red Stars viel Mirjam Franssen in voor Mariëlle van Gooi. De heren van Red Stars wonnen in Oegstgeest de lastige wedstrijd tegen Pecos 3 met 2-8. Ronald Bogaard en Erik van Veenendaal bleven tegen onder andere twee sterke verdedigers ongesla gen, Patrick Zwiers won tweemaal. Hierdoor is alleen TTCV/Van Herwaarden uit Veghel de belangrijkste concurrent van Red Stars voor het kam pioenschap. Meisjes I won met 9-1 van Vsi/Tence en gaat daardoor aan kop in Landelijk B groep 3. Zaterdag verloor alleen Eefke Hoex een partij. Kelly Willems en Mieke Hagens wonnen beiden driemaal en het dubbel. Zondag werd in Baarlo een A-rarig- lijsttoernooi gespeeld voor de jeugd. Voor Red Stars werden geen slechte resultaten gehaald. Bij de Meisjes Junioren haalde Sabina Larmené de finale, maar verloor daarin helaas van Lea Kooy, de nummer één van de Junioren-ranglijst. Susan Lenssen verloor in de kwartfinale van Cathry Hof en werd uiteindelijk vijfde. Kelly Willems verraste door de finale te bereiken na een knappe overwinning op Sigrid van Ulsen, de nummer één van de Pupillen-ranglijst. In die finale verl oor ze in drie games van Kapo Yu, die op de ranglijst de tweede plaats inneemt. Jeroen Renkens speelde bij de Jongens Junioren een goede poule, waarin hij eerste yerd. Daarna ging het iets minder en werd hij uiteindelijk 14e. Robert van den Bosch speelde zijn eer ste A-ranglijsttoernooi niet onverdien stelijk. Hij bereikte de hoofdronde om uiteindelijk, na een aantal spannende partijen op de vijftiende plaats te eindi gen. Uitslagen: Heren: Red Stars 5-Red Stars 4 2-8 Red Stars 6-Maasbree 1 3-7 Red Stars 7-llooping 4-6 Red Stars 11 -Red Stars 9 2-8 Pecos 3-Red Stars 1 2-8 Hutaf -Red Stars 2 2-8 Renata-Red Stars 3 6-4 Dames: Red Stars 1-DOV 4-3 Red Stars 1 -Noordkop 2-5 Red Stars 2-Hercules 1 7-3 Red Stars 3-Furst Kantoors 1-9 Red Stars 5-Cosmos/TTVV 0-10 Quick/Sch.-Red Stars 4 0-10 Jongens: Red Stars 4-Red Stars 3 1-9 Red Stars 5-Armada 7-3 Red Stars 7-Red Stars 6 1-9 De Toekomst-Red Stars 1 2-8 Flash-Red Stars 2 8-2 Meisjes: Red Stars 1 - Vsi/Tence 9-1 Wap In-Red Stars 2 7-3 Jeugdstarters: Red Stars 2-Armada 1-4 Uitslagen: Zaterdag 21 maart was de eerste onder linge wedstrijd aan de vijver: 1. Henk Cox; Peter Gerrats; 3. Wiel Verhaegh; 4. Math v. Oyen; 5. Peter Cuppen; Toon Langenkamp. Programma: Zaterdag 28 maart tweede onderlinge wedstrijd aan de vijver, bijeenkomst is om 12.30 uur. Zondag 29 maart is de eerste 5-dorpen wedstrijd van Horst. Deze worden ver- vist aan 't Leuken te Well van 08.00 tot 11.30 uur. De bijeenkomst is om 07.00 uur bij de brug aan 't Leuken. Maandag 30 maart ledenvergadering in ons clubhuis café-zaal De Karklingel te Oostrum, aanvang 20.00 uur. Vergunningen 1998: Maak gebruik van de acceptgiro voor het betalen van uw contributie en betaal tijdig. Na betaling ontvangt u z.s.m. alle bescheiden voor 1998. Let op, het boek je met de lijst van viswateren 1997 t/m 1999 wat u bij de vergunningset 1997 hebt gekregen, dient u toe te voegen aan de nieuwe vergunningset voor 1998. Vergunningen (ook dag- en weekver- gunningen voor visvijver Het Wanssums Ven) zijn ook verkrijgbaar bij: H. Theeuwen, de Houskuilstraat 38, Dierenspeciaalzaak Liagro. Meerloseweg 3, Wanssum en bij Dierengilde Van Grootel aan de Stationsweg te Venray. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de secretaris H. Lenssen, tel. 0478- 587606. Afgelopen zondag waren wij met tien judoka's te gast op het Herman Verhagen Toernooi 1998 in Horst. Het was een goed bezet toernooi. Van de tien judoka's gingen er zes met een prijs naar huis jongens, geb. in 91-92: -22 kg: 3e Stijn Luyckx: geb. in 89-90 -28 kg: 2e Burak Kusvaran; geb. in 89-90 -34 kg; 2e Danny Mulder: geb. in 87-88 +50 kg: 2e Stefano Wirjopawiro; -34 kg: 2e Marco Kuysters; -45kg: 2e Yoel Welerubun. Voor de meeste teams werd het afge lopen weekeinde alweer de tweede oefenwedstrijd gespeeld. Helaas konden de softbal junioren niet in actie komen, omdat hun tegenstander. Mulo, al gerui me tijd van te voren had aangegeven dit seizoen niet over een junioren team te beschikken. De softbalsters hebben dus hun zaterdag middag al trainend op de velden van Red Caps doorgebracht. Na de afgelastingen van het voor gaande weekeinde konden het afgelopen weekeinde zowel de pupillen als aspi ranten in actie komen. De pupillen wis ten met een 6-13 eindstand de overwin ning op de Bullfighters uit Cuyk voor zich op te eisen. Opmerkelijke prestatie was wel, dat er door de jongsten van Red Caps uitermate goed gepitched en gecatched werd, waardoor de tegenstan ders bijna niet op de honken kon komen. De enkele tegenstander die wel op de honken kwam deed dat door het wach ten op 4-wijd, een vrije loop naar het eerste honk. In tegenstelling tot de Bullfighters was Red Caps wel sterk op de honken, waardoor er diverse mensen konden scoren. Zoals het er nu naar uit ziet, zal het seizoen voor de pupillen veelbelovend zijn, maar er mag niet ver geten, dat er nog een lange weg te gaan is. De aspiranten wisten in een spannend duel de winst net niet naar zich toe te trekken. Met een 12-9 score ging de winst naar DVS uil Waalre. Voor de aspiranten is het oefenprogramma dub bel zwaar, omdat zij hun vaste coach gedurende het oefenprogramma moeten missen. Hierdoor moeten zij teruggrij pen op bereidwillige senioren. Voor de aspiranten zullen de oefenwedstrijden vooral tot doel moeten hebben om op elkaar ingespeeld te raken. Gedurende de eerste competitiewedstrijden zal het gehele team zich dan snel kunnen vor men. Na het bezoek van de pupillen daags ervoor, mochten de softbal senioren afgelopen zondag naar Cuyk om aan te treden tegen de Bullfighters. Het softbal seniorenteam is nog ijverig op zoek naar de juiste pitcher/catcher rotatie, waar door grote delen van de wedstrijd niet door tactiek maar juist door deze rotatie worden bepaald. Zo ook de wedstrijd van zondag waar de dames met 14-6 vooralsnog hun meerdere in de Bullfighters moesten erkennen. De honkbal senioren 2 hadden de eer om de Bullfighters voor de verandering thuis te ontmoeten. In een duel, dat gekenmerkt werd door zwak pitchen, iets dat eigenlijk normaal is in dit stadi um van het seizoen, van beide partijen kwam het aan op het plaatsen van honk- slagen en het daaruit volgende honklo- pen. Hierin bewezen de Bullfighters zich als de meerdere van Red Caps. Red Caps kon helaas geen mogelijk vinden om de verdediging van de Bullfighters te breken en bleef met een ergerlijke 0 op het scorebord achter. De gasten had den echter meer succes op de honken en wisten uiteindelijk 8 punten te scoren. De honkbal senioren 1 tot slot konden thuis aantreden tegen DVS, dat een klas se onder Red Caps zal spelen in de com petitie. Na een aanvankelijk goed begin Waren het de zenuwen die menigeen parten speelden op de eerste avond van onze kampioenscompetitie, waren het de spellen die meer dan normaal tegen zaten of waren de anderen gewoon net iets beter. De tijd zal het leren. Feil was wel dat op het einde van de avond er nogal wat verrassende scores en derhal ve uitslagen te noteren vielen. De twee promovendi in de gele en rode lijn scoorden er lustig op los en wisten na 24 spellen de hoogste score in hun lijn te behalen. De tegenstanders zijn dus gewaarschuwd. De komende weken zul len we zien of dat zij echt als nieuwe clubtalenten de boeken in zullen gaan. Maar liefst 23 paren hebben zich nu al opgegeven voor de Koninginnedrive op 30 april a.s. Wanneer u er ook bij wilt zijn, wacht dan niet te lang met aanmel den. De uitslag van vorige week: Geel: ep. V. Hooft; 2. hr. Arts-Arts; 3. mw. Poels- hr. Bender. Rood; Iep. V.d. Wee; 2. ds. Meyer-Peetjens; 3. ep. Janssen- Grachten. Groen: I. ds. Arts- Verstappen; 2. ds. Janssen-Coenen en mw, Baak-hr. Merkx. Programma: Vanavond: Tweede avond van de Kampioenscompetitie. Donderdag 2 april: Derde avond van dc Kampioenscompetitie. Je fitter voelen en tevens je lichamelijke conditie verbeteren Lopersgroep De Peelrunners biedt je de mogelijkheid om, buiten, in de bos sen, in de frisse lucht, in groepsverband, op eigen niveau, afwisselend wandelend en hardlopend, te werken aan de licha melijke conditie. Onder het motto - iedereen moet aan alles mee kunnen doen - is het de bedoe ling de lichamelijke conditie geleidelijk te verbeteren. Dit geschiedt op een ver antwoordelijke wijze. Behalve aan hard lopen wordt er aandacht besteed aan kleding, schoenen, voeding blessurepre ventie, enz. Na ongeveer acht maanden ben je in staal een heel uur hard le lopen. Natuurlijk blijft het zich als indi vidu en groep happy voelen voorop staan. 'Presteren' en gezelligheid zijn beiden belangrijk. Zowel echte beginners als mensen met enige loopervaring zijn welkom. Als minimumleeftijd geldt ongeveer 18 jaar. Wie gebruik wenst te maken van dit schitterende aan bod en/of zich sportief uitgedaagd voelt, kan gerust (in sport- kleding) een kijkje komen nemen. We starten op zaterdag 4 april om 16.00 uur vanaf parkeerplaats de Bergsteeg in de Schadijkerbossen te Horst-Meterik. Een tweede training is er elke donderdag om 19.00 uur op onze eigen nieuwe locatie in de Kasteelse Bossen aan de Tienrayseweg te Horst (parkeerplaats bij ingang zwembad). begon Red Caps de greep op de wed strijd te verliezen toen in één inning enkele grote en kleinere veldfouten een reeks van punten voor DVS lieten bin nenkomen. In de volgende innings ont brak het Red Caps aan slag aan kracht om nog enige spanning in de wedstrijd terug te krijgen. Bovendien was de opstelling van Red Caps volledig aange past om te kijken welke uitwijk moge lijkheden er gedurende het seizoen mogelijk zijn. Vanaf de vierde inning werden opnieuw de posities omgezet en tegen het einde van de wedstrijd kreeg Red Caps nog enkele blessures erbij. Door een verkeerde aangooi kreeg de korte stop last van zijn arm en bij het proberen te blokken van die aangooi verrekte de eerste honkman een spier in zijn bovenbeen. De uitslagen: Pup.: Bullfighters Cuyk-RCV 6-13 Asp.DVS Waalre-RCV 12-9 SJ: RCV-Mulo Helmond afg. SS: Bullfighters Cuyk-RCV 14-6 HS 2: RCV-Bullfighters Cuyk 0-8 HS IRCV-DVS Waalre 5-10 Recr: training Programma 28 en 29 maart: Pup: RCV-DVS Waalre a. 11 00 Asp: PSV Eindhoven-RCV a. 11.00 SJ: RCV-PSV Eindhoven a. 15.00 SS: RCV-Mulo 2 Helmond a. 11.00 HS 2: Nuenen 3-RCV a. 11.00 HS IBears (België)-RCV v. 11.30 Recr: training Voor de komende tijd staan er ook nog enkele vergaderingen op de agenda, waarvan er eentje is, die niet vaak voor komt. Maandag 6 april zal om 20.00 uur in de kantine de voorjaars kader verga dering gehouden worden. De genodig den zullen voor die tijd nog een agenda toegestuurd krijgen, maar worden er aan herinnerd c.q. verzocht die avond vrij te houden! De afgelopen weken hebben zich diverse geïnteresseerden in de honkbal en softbal sport bij Red Caps Venray gemeld. Bent u ook in honkbal en/of softbal geïnteresseerd, dan kunt u con tact opnemen met Richard Draaisma 0478-582907 of via email: RedCaps@dds.nl Sinds de oprichting van het recreantenteam is Red Caps niet meer volledig op prestatie gericht. Wilt u voor de lol een balletje slaan, maar bent u niet van zins om elk weekeinde op de sportvelden door te brengen? Neem dan contact op met Roger Brauckmann (0478-512017) en vraag hem naar de mogelijkheden die het recreantenteam voor u te bieden heeft. Tot slot nog een mededeling voor alle surfers onder u: de site van Red Caps Venray heeft een gedaantewisseling ondergaan. Vanaf deze week kunt u er terecht voor de trainingsdagen en tijden, het oefenprogramma en het competitie programma. Omdat de site over de hele wereld gelezen kan worden is de tekst in het Engels, maar desalniettemin voor iedereen te begrijpen. U kunt de site vinden op de onder staande url: http://www.inter.nl.net/ users/R.Draaisma/redcaps/. Op- en aan merkingen en suggesties zijn welkom op het bekende emailadres. De sporters van de 1SBV Venray e.o. kunnen terugkijken op een druk, maar zeer geslaagd weekend. Bij de sjoelwedstrijden t.g.v. het 12,5 jarig bestaan van Sjoelclub Den Hoender in Venray op zaterdag 21 maart werden er vier prijzen behaald. In de A- klasse werd Twan van Dijck overtui gend eerste met een gemiddelde van 129.00. In de B-klasse behaalde Wilma Wismans de tweede prijs met een gem. van 116.10. In de C-klasse tenslotte werd Diny v.d. Bungelaar derde met 110.45 en Martien Manders eerste met gem. 112.85. Bij het Tafeltennistoernooi van GSA Arnhem in Duiven werd op zaterdag 21 maart de klasse 4 gedomineerd door ónze Venrayse deelnemers, met als resultaat een finale tussen Jan Theeuwen en Maria Wilmsen die door Jan gewon nen werd met minimaal verschil en hij dus de beker voor de eerste en Maria voor de tweede plaats in ontvangst mocht nemen. In het dubbelspel werd in de samen gestelde klasse 3, 4 en 5 het gelegen- heidsdubbel Marie-Louise Theeuwen en Maria Wilmsen fraai tweede na een enerverende finale waarin zij het net niet konden redden tegen hun tegenstan ders. De dit jaar naar de 2e klasse gepro moveerde Peter Verhaegen wist drie van de vijf wedstrijden in zijn poule te win nen en eindigde hiermee op de vierde plaats. Tijdens zwemwedstrijden van Werkenrode in Nijmegen behaalden zaterdag 21 maart Mary Wieërs en Erica van Well onder aanvoering van Wilbert Janssen een fraaie derde plaats in het ploegenklassement. Contributie 1998 Alle leden die de contributie van 1998 nog niet betaald hebben krijgen deze week een herinnering thuis gestuurd. Maak van deze gelegenheid gebruik voor het voldoen van uw con tributie. Dit voorkomt straks veel narigheid aan de waterkant. 5-dorpen A.s. zondag 29 maart is de eerste wedstrijd van de 5-dorpen. Gevist wordt er op 't Leuken, van 08.00 tot 11.00 uur. bijeenkomen om 07.00 uur op de brug. Opgeven en informatie: L. v.d. Hoogenhof, tel. 586449 of A. v. Mill, tel. 513086. Vergunningen Voor vergunningen en dagvergun ningen kunt u terecht bij Hub Hendriks, Past. v.d Gaetstraat 48 of Dierengilde Van Grootel. Stationsweg. All Terrain Biking oftewel Mountainbiking is erg populair in Nederland. Dit overkomt ook Atb ver eniging Mudhunters. Als kleine vereni ging gestart, en nu al ruim 40 leden. Deze leden zijn dames en heren in de leeftijd van 12 tot 54 jaar. Allemaal mensen die het leuk vinden om op zon dag een eind door de bossen te fietsen. Af en toe gaat het er wel fors aan toe maar in het algemeen kunnen mensen die nog moeten beginnen in deze sport het tempo al snel volgen. Dit komt omdat we in niveau groepen fietsen. Na het gezamenlijk infietsen is er voor iedereen de mogelijkheid om op zijn of haar eigen tempo een aantal ronden te fietsen. Op deze manier komt iedereen aan zijn trekken. De snelleren fietsen 5 rondes van 4 kilometer en degenen die het wat rustiger aan doen fietsen 5 ron des van 3 kilometer. Omdat de lente weer voor de deur staat en we dan vaak een grote toe stroom van mensen krijgen doen we iedereen die het wil proberen een aan bod. Kom Nu meedoen en fiets 2 in plaats van I maand gratis met ons mee. Beslis daarna of je wel of niet lid wil worden van onze vereniging. Dit aanbod geldt voor iedereen van 12 tot 88 jaar. Voor de jongere jeugd hebben we jam- mergenoeg nog geen speciale afdeling. Vooral de dames en meisjes zijn wel kom binnen onze vereniging, de dames die al lid zijn wachten op jullie. Wat doen de Mudhunters eigenlijk? Wekelijks een training in de omgeving van Venray of wat verder weg. Regelmatig bezoeken van tourtochten. Vanaf eind april ook weer de doorde weekse training op dinsdagavond. Hel af en toe bezoeken van wedstrijden. En dat alles in de erg mooie en unieke ver- enigingskleding. Bel onderstaand num mer voor meer informatie. Programma komende weken: Zondag 29 maart vertrek 8.00 uur voor training in BelfeldVReuver. Kom op (zomer)tijdü! Reiskosten maxi maal ƒ5, Zondag 5 april maken we foto's in de verenigingskleding. Probeer allemaal te komen. Na het maken van de foto's gaan we richting Tienray voor een training. Zondag 12 april vertrek 9.00 voor trai ning rond Venray, tevens helpen bij de Powerman Duathlon. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar een van de trainingen of bel met Piet Dupont, tel. 589880. Wedstrijdzwemmen Afgelopen zondag hebben de starlver- gunninghouders gezwommen in Helden. Opnieuw sneuvelde er vele persoonlijke records. Hier volgen de uitslagen: 100 m. schoolslag dames: Kim: 1.30.4; Lieke: 1.37.0; Rianne 1.42.4. 100 m. schoolslag heren: Rens: 1.22.1 Merijn: 1.33.2. 100 m. schoolslag m. 84 el: Linda C. 1.47.7; Anneke 1.48.5; Yvonne 1.49.6. 100 m. schoolslag j. 84 el: Eomen 1.37.7. 50 m. vrije slag dames: Maartje 0,34.0; Lieke 0.33.7; Rianne 0.38.2. 50 m. vrije slag heren: Stefan 0.29.1; Rik 0.31. 100 m. vrije slag m. 82 el: Kim 1.20.8; Nieneke 1.34.9. 100 m. vrije slag j. 82 el: Dirk l.l 1.3: Sjuul 1.14.6. 100 m. schoolslag m. 80 el: Sandra 1.39.0: Mikayla 1.46.1; Femke 1.48.4. 100 m. schoolslag j. 80 el: Rik 1.22.8; Niels 1.26.9. 100 m rugslag dames: Maartje 1.38.0. 100 m, rugslag heren: Rens 1.14.0. 2e pi. Stefan T. 15.8. 100 m. vrije slag m. 84 el: Linda C. 1.21.9: Anneke 1.27.8; Yvonne 1.28.5. 100 m. vrije slag j. 84 el: Eomer 1.17.6. 100 m. vrije slag m. 80 el: Mariska 1.26.5; Mikayla 1.26.9: Sandra 1.28.6. 100 m. vrije slag j. 80 el: Niels 1.07.0; Merijn 1.24.3. 100 m. rugslag m. 82 el: Femke 1,53.0; Nieneke dis. 100 m. rugslag j. 82 el: Dirk 1.23.8; Sjuul 1.27.2. 4* 100 m. wisselslag dames: Lieke, Kim, Rianne, Maartje 6.05.0; Tamara, Anneke. Yvonne, Linda, Dis. 4* 100 m. wisselslag heren: Stefan, Rik. Rens. Niels 5.11.2. Synchroonzwemmen Alsnog volgt de uitslag van de cate gorie Fina-junioren van de 3e competi tiewedstrijd. Janneke van Berlo 7e met 54.085; Antoinette Nelissen 9e met 53.382; Judith Hendriks 10e met 53.334: Miranda Franssen lie met 52.581 en Anneke Loeffen 14e met 50.794. A.s. zondag oefenen voor LK-B: solo Céline. duet Karin en Melanie, groep wedstrijddiploma's. Waterpolo Trainingen: Heren: maandag en vrijdag van 20.00- 21.00 uur; Heren-Jeugd en Aspiranten van 18.30 tot 20.00 uur. Programma zaterdag 28 maart: Heren Jeugd-DZT a. 19.15 W.officials: P. Flinsenberg, E. Streefland en J. Bosch. Heren 2-Zeester Meerval a.20.00 W.officials: R. Versleyen, O. Nijboer en G. Mommen. Punderman-Aspiranten v. 18.00 Programma zondag 29 maart: WPTilburg-Heren 1 v. 17.50 De homepage voor waterpolo is klaar: http:/home.wxs.nl/-jdemaat/index,html Post? Spio E-mail adres: spiovenrya@freemail.nl PEELENMAAS 'n abonnement waard

Peel en Maas | 1998 | | pagina 14