tot 50% korting Nieuwbouw 0.5 rentekorting Loon naar werken. REORGANISATIE hoge kortingen Tl© 3m©©TI© TteOÜ© COLLECTIE Uw financiële toekomst? Nieuwenh Bergmans Jansen Auto Arena PEEL EN MAAS donderdag 23 oktober 1997pa^ pg WNBJWTCtoevl NIEUWS in 't KORT.... ....voor hen die willen huren gedurende een bepaalde tijd, als over brugging of in verband met tijdelijke detachering in deze regio, kunnen wij namens de eigenaren goede gestoffeer de huurwoningen aanbieden, vry gele gen, en afhankelijk van de condities en huurtermijn tegen redelijke maandhu- ren vanaf 950,-. Deze panden liggen in Grubbenvorst, Wanssum en Overloon. ....voor hen die starten op de huizenmarkt hebben wij een goed onderhouden tus senwoning te koop op de hoek van de Kruidenlaan in Venray, dichtbij de Stationsweg. Dit pand uit 1981 heeft een ruime hal met bijkeuken en een doorgang naar de later aangebouwde hobbyruimte aan de straatzijde (20 ma met spouwmuren), woonkamer met zithoek vóór en eethoek met open keu ken achter. Boven, zijn drie ruime slaap kamers en een moderne badkamer met douche. De tuin is niet groot, is wel mooi afgezet en biedt een vrije achter om, uitkomend op een 'groen' speelter rein. Vraagprijs ƒ208.000,-k.k. ....voor hen die een bijzondere kijk hebben op wonen, en die echt iets aparts zoe ken, kunnen wij in Horst een prima onderhouden en zeer mooi afgewerkte en ingerichte pyramidewoning aanbie den. Basismaten 10 x lOx 10, en van binnen veel ruimer dan u van buiten denkt. Een pand waarin je alle privacy hebt, in een moderne en comfortabele woonruimte Koopsom is nader over een te komen ....voor hen die ruimte en rust zoeken en toch een paar km van Venray willen wonen, hebben wij in Holthees een ruime vrijstaande semi-bungalow te koop met een royale living (48 m"), dichte moderne keuken, en boven 4 slaapkamers met badkamer en was ruimte. Inpandige garage, eventueel ook als leefruimte in gebruik te nemen. Grote zolder. Vraagprijs ƒ489.000,- k.k. ....voor hen die rond de 2,8 ton willen uitgeven en toch ruim willen wonen, in een goed onderhouden woning in Landweert Venray. 't Gaat hier om een tussenwo ning met garage gebouwd in 1984 met woonk. in L-vorm van ruim 9 m diep, open keuken en drie echt ruime slaapk. met moderne badkamer op de verd. Vaste trap naar zolder met studeer- en logeerhoek. Garage met vrije achterom door loop- deur achter in de tuin. ....voor hen die te jong zijn voor een seniorwoning maar toch op de b.g.g. willen kunnen slapen en douchen, staat in Oirlo een modern vryst. woonhuis uit 1992 met verder een gezelüge woonkamer, dichte moderne eetkeuken, bijkeuken en dege lijke inpandige garage met zolder. Op de verd. zijn nog drie slaapkamers, waar onder één hele grote. Goede isolatie. Fijne rustige ligging met tuin op het zui den. Snelle oplevering. Vraagprijs ƒ369.000,- k.k. ....voor hen die van de 30-er jaren houden staat in Well een halfvrijstaand heren huis te koop, op een kavel van 780 m" overlopend in het bos. Dit huis heeft een erker aan de woonkamer, aparte keuken, eenv. achterbouw en boven drie slaapkamers en een badkamer. Een vaste trap leidt naar de zolder met ruimte voor een extra kamer. Keuken en badkamer zijn ooit gemoderniseerd. Bouwkundig inspectierapport aanwe zig i.v.m. achterstallig onderhoud (verf- werk, goten e.d.) Uw budget moet dus hoger zijn dan vraagprijs Vraagprijs ƒ289.000,- k.k. VAN 10.00 TOT 16.00 UUR Tienerkamers Seniorenbedden Lattenbodems |g Boxsprings :vkr Waterbedden "VOOR UW WELVERDIENDE NACHTRUST" DE BRAKKEN 1, BAKEL TEL: 0492 - 342314 Vrijdag koopavond, 's maandags gesloten uitverkoop Wegens reorganisatie van ons bedrijf gaan wij de zojuist ontvangen najaars- en wintermode van de betere merken met verkopen Mantels - Coats - Jacks - Japonnen Deux-pieces - pantalons - rokken - blouses pull-overs en combinatiemode Venray, De Bleek 78, tel. 0478-512384 Venlo, Parade 76, tel. 077-3544582 Van de Nieuwenhof Financiële Planning objectief en onafhankelijk advies Weet u niet zo goed welke weg u moet bewandelen om optimaal met uw financiële middelen om te gaan? Wilt u ook in de toekomst uw financiële situatie kunnen beheer sen? Praat dan eens vrijblijvend met Van de Nieuwenhof Financiële Planning, een 100% onafhankelijk adviseur die niet gebonden is aan banken of verzekeraars en provisie. Van de Nieuwenhof haalt voor u het onderste uit de kan en dus het maximale rendement uit uw geld. Uw financiële situatie goed doorgelicht? Bel voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek, Oeurne: 0493 351307of 06-53923816 Van de Nieuwenhof Financiële Wanning te Oeurne is aangesloten bij de Federatie Financiële Planners. Gedragscode ter inzage. van de Pensioenen Hypotheken Bedrijfsbeëindigk Herstructurering financieringsopw bedrijven Beleggingen Pensioen-BV's Second opinion Offertebegeleidïnaj -beoordeling INTERNET U vindt ons op Internet onder http://www.huislijn.nl, samen met onze LMV-collega's, en met onze Eigen Site op http: /www. wonenintgroen.club.tip.nl assurantie adviseurs Patersstraat 24 5801AV Venray Tel: 0478-552600 spaarhypotheek 10 jaar vast 6.05 10 jaar marge 5.4 spaarhypotheek 15 jaar vast 6.3 15 jaar marge 5.7 spaarhypotheek 20 jaar 6.55 ©QD©©©© gj)©[pCP©[l©iT)g)©©CrTla De Caddy van Volkswagen is door de vakjury van het blad 'Automobiel Management' onlangs uitgeroepen tot Bestelauto van het Jaar '97/'98. Een be kroning die natuurlijk niet zomaar uit de lucht komt vallen. Omdat voor een ondernemer elke cent telt, is de Caddy extreem zuinig. Een Caddy met direct ingespoten 1.9 liter SDI dieselmotor bijvoorbeeld, rijdt al gauw 22 kilometer op 1 liter*. Bovendien heeft 'ie doorgaans pas om de 30.000 kilometer een grote beurt nodig. Maar de Caddy bezuinigt uiteraard niet op de verkeerde dingen. Dankzij z'n standaard stuurbekrachtiging stuurt u de Caddy soepel en comfortabel door het verkeer. En mocht er ooit eens een pro bleempje zijn met uw Caddy, dan helpt onze 24-uurs hulpdienst u snel weer op weg. Het werk gaat tenslotte altijd door. Ook bij ons. De Caddy van Volkswagen. Bestelauto van het Jaar. Leunseweg 47a - Venray Telefoon (0478) 583 535 Koopavond: donderdag tot 20.00 uur Bedrijfswagen!

Peel en Maas | 1997 | | pagina 4