Bekendmakingen gemeente Venray Vestiging voorkeursrecht Prijswinnares bij De Textielbeurs Venray woningwet wet ruimtelijke ordening Afdeling Sociale Zaken van de gemeente Venray op vrijdag 3 I oktober gesloten Informatie avond reconstructie Henri Dunantstraat Snuffel- en rommel markt TAXATIES Jera'70 Ysselsteyn presenteert The Flying Embryo's wet milieubeheer De vrolijke Jordanezen in 't Podium Bridgeclub Venray PEEL EN MAAS donderdag 23 oktober 1997 - pa9i[ pEE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het oprichten van een magazijn en produktiehal met kantoren aan de Smakterweg te Venray tnv Penn Color, Handelstraat 20 te Boxmeer; - het bouwen van een bedrijfsloods aan de Puttenweg I22 te Ysselsteyn tnv M.L.J. Arts, Puttenweg 122; het vergroten van de woning aan de Clara Wichmannstraat te Venray tnv De La Roy, Ouverturestraat 36 te Venray; het bouwen van een garage aan de Albionstraat 42a te Leunen tnv H.A.M. Smits, Albionstraat 42a; het bouwen van een loods aan de Rouwkuilenweg 14 te Ysselsteyn tnv Mts. G. en C. Smits, Rouwkuilenweg 14; het gedeeltelijk vernieuwen van de winkel aan de Grotestraat 21 te Venray tnv Pearle b.v., Amersfoortsestraat 84a te Soesterberg; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Pastoor Verheggenstraat 17 te Castenray tnv H.A.J. Nieweg, Pastoor Verheggenstraat 17; het vergroten van de woning aan de Pater Tulpstraat 17 te Ysselsteyn tnv W.G.P. Koonings, Pater Tulpstraat 17; het bouwen van een woning aan de Wilhelmina Sangersstraat te Venray tnv van Nieuwenhoven, Meerlosebaan 7 te Wanssum; het vervangen van ongeësoleerd mastiekdak door geësoleerd pan nendak aan de Molenklefweg 6 te Venray tnv F. Linssen, Molenklefweg 6; het bouwen van een woning aan de Wilhelmina Sangersstraat te Venray tnv J. Wijntjes, Logterheuvel 31 te Gennep; het vergroten van de woning aan de Mina Krusemanstraat 11 te Venray tnv Bouwmij. Janssen, Postbus 2 te Venray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. - het wijzigen van de winkelpui aan de Grote Markt 21 te Venray tnv W.H.A.M. Verheijen, Eikenwal 20 te Horst; het bouwen van een woning met garage aan de Maasheseweg 62 te Venray tnv J.T. Willems/M.J.H.A. Kersten, Hogeweg 26 te Oirlo; - het veranderen van paviljoen St. Oda aan de Merseloseweg I2I te Venray tnv Provincialaat Eerwaarde Zusters Ursulinen, Klein Heumen I te Malden; het bouwen van een woning met garage aan de Wilhelmina Sangersstraat 7 te Venray tnv L.J.A. Fleuren, Pr. Irenestraat I I te Venray; het vergroten van de woning aan de Hoebertweg 33 te Venray tnv F.H.T. Poels, Hoebertweg 33; het vergroten van een horeca/logiesgebouw aan de Maasheseweg 80a te Venray tnv J.W.L.M. v.d. Sterren, Maasheseweg 80a; het bouwen van een woning aan de Suze Robertsonstraat 6 te Venray tnv A.M.E.M. Wijnhoven, Pavanestraat 132 te Venray; het vergroten van de woning aan de Geijsterseweg I la te Oostrum tnv E.G.T. van Mill, Geijsterseweg I la. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Klarinetstraat 31 te Venray tnv D, Rozema, Klarinetstraat 31 het plaatsen van een tuinhuisje aan de Lodewijkhof 10 te Venray tnv C.Th. van Velzen, Lodewijkhof 10. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel ding. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Leikeswei 3 te Castenray tnv J.M. Saris, Leikeswei 3. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 24 oktober I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Pastoor Verheggenstraat 17 te Castenray tnv H.A.J. Nieweg, Pastoor Verheggenstraat 17; - het plaatsen van een garage/ber ging aan de Pelgrimslaan 9 te Smakt tnv M.P.M. Beerkens, Pelgrimslaan 9; - het plaatsen van een stallingsruim te aan de Knopkruid 37 te Venray tnv W.H.G. Franssen, Knopkruid 37; het uitbreiden van de woonkamer aan de Wederik 12 te Venray tnv N.J.M. van Westen, Wederik 12; het vergroten van de woning aan de Vossestaart 20 te Venray tnv E. Sahin.Vossestaart 20. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 24 oktober I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 23 oktober 1997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen= Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken op grond van artikel 4, lid I van de Wet voor keursrecht gemeenten (verder aan te duiden met Wvg) bekend, dat zij krachtens het bepaalde in artikel 8a Wvg op 14 oktober I997 hebben besloten aan de gemeenteraad van Venray een voorstel te doen om gronden, gelegen in het gebied St. Anna aan te wijzen als gronden waar op de artikelen 10 tot en met 24, 26 en 27 Wvg van toepassing zijn. Ons voor het gebied genomen besluit en bijlagen, waaronder het voorstel aan de raad, de kadastrale kaart en lijst met aangewezen perce len, de namen van eigenaren c.q. rechthebbenden op een beperkt recht, liggen met ingang van de datum van inwerkingtreding van het voor keursrecht voor iedereen ter inzage in het Raadhuis, Raadhuisstraat Iop de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van 09.00 tot 17.30 uur. dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur (m.u.v. zon- en feestdagen); buiten deze tijden na telefonische afspraak met de afdeling Economische Ontwikkeling (tel. 0478- 523534). Ons voorstel aan de gemeenteraad treedt in werking op 16 oktober I997, zijnde de dag na de publicatie ervan in de Staatscourant. Bezwaar- en beroeps mogelijkheid: Ons voorstel aan de gemeenteraad wordt ingevolge artikel 9a Wvg aange merkt als een besluit, zodat daartegen op grond van de Algemene wet Bestuursrecht (verder aan de duiden met Awb) bezwaar en beroep open staat. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen een termijn van zes weken een bezwaarschrift indienen. Deze termijn vangt aan op 16 okto ber I997. Het bezwaarschrift moet worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 50, 5800 AM Venray, moet voorzien zijn van een dagtekening en van de naam en het adres van de indiener. Verder dienen aangegeven te worden het besluit waartegen bezwaar gemaakt wordt en de gronden van het bezwaar. Degene(n) die een bezwaarschrift heeft/hebben ingediend, kan/kunnen tevens op grond van artikel 8:81 Awb de president van de Arrondissementsrechtbank te Roermond verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Kenbaar maken zienswijze met betrekking tot ontwerp-raadsbesluit. In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad te nemen besluit tot aanwijzing van gronden, kunnen vorenbedoelde belanghebbenden op grond van arti kel 4:8 Awb hun zienswijze schriftelijk of mondeling naar voren brengen omtrent het ontwerp-raadsbesluit gedurende vier weken na heden. Voor het mondeling naar voren brengen van zienswijzen kan telefo nisch een afspraak worden gemaakt met afdeling Economische Ontwikkeling (tel. 0478-523534). Schriftelijke zienswijzen moeten wor den gericht aan de gemeenteraad van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray Venray, 15 oktober 1997 Burgemeester en Wethouders van Venray drs.J.F.H.A.B.Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris De medewerkers van de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Venray zijn vrijdag 31 oktober I 997 niet aanwezig in verband met een excursie. Dit betekent onder andere dat de vakbalie Sociale Zaken de gehele dag niet is geopend voor De afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray organiseert op dinsdag 28 oktober I997 een informatie-avond over de reconstruc tie van de Henri Dunantstraat vanaf de Oostsingel tot onder het viaduct van de A73 inclusief de aanleg van een rotonde. Deze bijeenkomst begint om 19.30 uur in wijkcentrum De Kiosk en belangstellenden zijn van harte welkom. WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar Parkeercontroleur mishandeld Maandagmiddag omstreeks 13.55 uur constateerde een parkeercontro leur dat een auto op de Langstraat 'gratis' parkeerde. Daar moet name lijk betaald worden. Toen de par keercontroleur een bon aan het uit schrijven was kwam de eigenaar van die auto, een 31-jarige inwoner van Veghel bij de auto terug. Hij vond dat hem onterecht een bon werd uitgeschreven. Hij weigerde de bon en toen de controleur de bon achter de ruitenwisser wilde doen, greep de man de bon en verfrom melde die. Vervolgens drukte de man het hoofd van de controleur achterover. De man raakte opge wonden en toen anderen er zich mee bemoeiden sloeg hij de contro leur met gebalde vuist in het gezicht. De politie kwam en nam de man mee naar het bureau waar hij tijde lijk werd ingesloten. Na kalmering verklaarde de man dat hel niet zo was gebeurd als de controleur ver telde. Na opmaking van proces-verbaal kreeg de man in hel kader van het snelrecht een transactie tot betaling van ƒ400,- aangeboden. De man betaalde dit contant. Zand en bladeren in tank gestopt Een Horster taxi kreeg in de nacht van zaterdag op zondag een rit. Hij moest vier personen vanuit Horst via Veulen naar Loltum brengen. In Veulen stapten twee jongens uit. Zijn plaats werd, alsof het afge sproken werk was, meteen door een andere jongen ingenomen. Maar de taxi kwam niet ver want de motor begon te 'stotteren' en viel stil. Onderzoek wees uit dat de tank- dop er vanaf was gehaald en dat iemand zand en bladeren in die tank had gegooid. Het is niet onmogelijk dat de dader, de in Veulen opgestap te 'klant' is. Hij ging er namelijk meteen vandoor toen de taxi gestopt Poging diefstal auto Door een 34-jarige inwoner van St. Hubert werd aangifte gedaan dat gepoogd was zijn op de parkeer plaats van de Kiosk geparkeerde personenauto te ontvreemden. De dader is in de auto geweest, een VW Passaat, maar heeft hen niet aan de 'praat' gekregen. De schade bleef beperkt. Op zondag 26 oktober organiseert reisvereniging 'Efkes Weg' een grote snuffel- en rommelmarkt, van 10.00 tot 14.00 uur in wijkcentrum Den Hoender aan de Ursulastraat. 2 in Venray. Pogingen inbraken auto's Een 21-jarige Venraynaar deed aangifte dat in de nacht van woens dag op donderdag was getracht in te breken in zijn aan de Hoenderstraat geparkeerde auto. De schade bleef beperkt tot een vernield portierslot. Maandagavond werd geprobeerd de auto van een inwoner van Kevelaer open te breken. Het por tierslot was al geforceerd maar de dader is niet in de auto geweest. De auto stond geparkeerd op een par keerplaats aan het Kierowenepad. Mogelijk is de dader in zijn werk gestoord. het publiek. De reguliere openingstijden van Sociale Zaken zijn: maandag van 09.00 tot 17.30 uur. Van dinsdag tot en met donderdag van 15.00 tot 17.00 uur is de afdeling Sociale Zaken alleen op afspraak te bezoeken. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE Op zaterdag 25 oktober zal de for matie The Flying Embryo's het podi um betreden in de Jera'70. The Flying Embryo's is een punkrock band gemengd met veel humor. Deze band doet wat anders als de gemiddelde band. Dat moge ook al duidelijk zijn uit de bezetting: gitaar, bas, zang, drums en nog twee zangers. The Flying Embryo's hebben er een sport van gemaakt min of meer beken de nummers in punkrock stijl te spe len. Dit is te horen op de eerste cd Piece of Cake, maar vooral ook op de nieuw cd 22 Easy Tunes, die afgelo pen zaterdag werd gepresenteerd in Beverwijk. Aankomende zaterdag staan ze dus in de Jera'70 en dit mag je absoluut niet missen. Met covers als Another Brick in the Wall en Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben en eigen nummers met titels zoals Ik ben geen hond woef woef zul je gegarandeerd de neiging hebben om mee te blaffen. Ze zijn o.a. bekend van radio 3 FM en van ons Jera Open Air Festival van 1996. De zaal is open om 20.00 uur en de entree bedraagt slechts 5 piek. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunningen krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Maatschap Poels, Haag 31, 5815 CB te Merselo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer, voor een melkrundveehouderij, aan de Haag 31 te Merselo; 2. F.A.M. Gommers, Steegse Peelweg 100, 5813 BG te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer, voor een varkenshouderij annex akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Steegse Peelweg 100 te Ysselsteyn; 3. Maatschap Cleven, Eijkenhofweg 2, 5814 AM te Veulen voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer, voor een fokvarkenshouderij, gelegen aan de Eijkenhofweg 2 te Veulen. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 23 oktober 1997 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Tot 20 november 1997 kunnen de stukken ook, na tele fonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedu rende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkin gen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: IW.J. Peeters, Zuivelweg 3,5809 EA te Leunen voor het wijzigen van de hokinrichting van de biggenstal in GL 96.03.033 VI gelegen aan de Zuivelweg 3 te Venray. De melding kan worden ingezien van 23 oktober 1997 tot 6 november 1997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1. A.J.A.M. Goumans, Endepoel 20, 5815 CR te Merselo voor het van toepassing worden van het Besluit opslag propaan milieubeheer op een reeds opgerichte propaan- tank, gelegen aan de Endepoel 20 te Merselo; 2. Autoschade Venray, De Hulst 10, 5807 EW te Oostrum voor het uitbreiden/wijzigen van een her stelinrichting voor motorvoertui gen, dan wel van het veranderen van een daarin gebezigde werkwij ze, gelegen aan De Hulst 10 te Oostrum. De meldingen kunnen worden inge zien van 23 oktober 1997 tot 6 november 1997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besli Burgemeester en wethouderi de gemeente Venray maken bel dat zij in het belang van de best ming van het milieu de verguntii gedeeltelijk wensen in te trekken 1. C.H.J.M. van Cuijck,Veldstraj: 5815 CX te Merselo vooj milieuvergunning voor een kensfokkerij, gelegen aan Veldstraat 34 te Merselo, gedeeltelijke intrekking geldt behoeve van de uitbreiding yj inrichting aan de Peelweg l Ysselsteyn; 2. C.H.J.M. van Cuijck, Veldstraat 5815 CX te Merselo vo« milieuvergunning voor een kensfokkerij, gelegen aan Veldstraat 34 te Merselo, gedeeltelijke intrekking behoeve van de uitbreiding va inrichting aan de Op de Kamp Horst; 3. C.H.J.M. van Cuijck,Veldstraat 5815 CX te Merselo voor milieuvergunning voor een kensfokkerij, gelegen aan Veldstraat 34 te Merselo, gedeeltelijke intrekking geldt behoeve van de uitbreiding vat inrichting aan de Riviereweg Weert. Burgemeester en wethouders van gemeente Venray maken bekend zij in het belang van de beschern van het milieu de vergunning gtl Wiel wensen in te trekken van: I G.M. van Helden, Veldstraat 5815 CW te Merselo voor milieuvergunning voor een kensmesterij, gelegen aan Veldstraat 17 te Merselo. gehele intrekking geldt ten belt ve van de uitbreiding van inrichtingen aan de Keversbrod te Keipen, Kempkensberg li Ysselsteyn en Kempkensbergl Ysselsteyn. Het ontwerp van de besluitenen relevante stukken c.q. gegevens lij ter inzage van 23 oktober 1997? het einde van de beroepstermif het gemeentehuis, Raadhuisstraatl Venray, op maandag van 09.00 uur 17.30 uur en op de overige werk CL11 gen van 09.00 uur tot 13,00 (publieksdiensten). Tot 6 noveml 1997 kunnen de stukken ook,nati fonische afspraak (0478-523630) elke donderdag van 16.30 uur 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van t« weken met ingang van de dag ra dag waarop het ontwerp van besluit ter inzage is gelegd, kam ieder schriftelijk gemotiveerde bei kingen indienen bij het College Burgemeester en Wethouderi bedenkingentermijn). Deze kante verzoeken zijn persoonlijke niet bekend te maken. Er bestaat^ mogelijkheid tot het inbrengen1 mondelinge bedenkingen of eem delinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingeni ÜAA ben ingebracht op de bovenomsd René ven wijze en degenen die aantor [7 daartoe redelijkerwi|s met in sta zijn geweest, zijn later tot het in; len van beroep gerechtigd. Bovengenoemde meldingen m» Schu nog worden beoordeeld. 5801 tel 0 fctek René Venray, 23 oktober 1997 Burgemeester en wethouders noemd, namens dezen, het hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Zaterdag 25 oktober speelt de smartlappensensatie 'De Vrolijke Jordanezen' uit Horst in café 't Podium. Ze brengen allemaal meezingers; meestal Nederlandstalig. Elk optreden wordt gekenmerkt door een verrassen de spectaculaire openingsact (opkom sten met motoren, op het dak van een auto, in een limousine met bodygu ards, vuurwerk etc.). Het podium wordt gevuld met opmerkelijke attributen. De zes bandleden hebben als grote voorbeeld Johnny Jordaan. Aanvang 21,30 uur en de entree is ƒ5,-. Op zondag 26 oktober is er weer het praatcafé-live door Omroep Venray met een optreden van 'My Sister Susan'. Aanvang 11.00 uur. 's Avonds live op grootbeeld Ajax- Feyenoord. De laatste avond van onze eerste competitieronde begon met het uitde len van de eerste Nakaarter van dit seizoen. Hopelijk dat jullie ergens wat inspiratie op doen om in een van de volgende edities een stukje te plaat sen. Dan toch maar de kaarten oppakken en proberen nog een keer zodanig ter scoren dat het totaalresultaat aan de verwachtingen zal voldoen. Omdat er her en der kaarten verwisseld waren, scores in de verkeerde lijn waren opgeschreven, is de uitslag zoals altijd onder voorbehoud en kunnen we ook pas na vanavond berekenen wie er voor promotie en degradatie in aan merking komen. De uitslagen: Geel: 1. ep Van Genugten; 2. ds. Jungslager- Verheijen; 3. ep. Meyer; Rood: 1. hr. Huys-Karagozyan; 2. hr. Keizers- Teunissen; 3. hr. Van Pelt-Zuur; Groen: 1. ep Van Hooft; 2. hr. Colling- Vervuurt; 3. mw. Stock-hr. De Mooy. itfSML-S» all Cliff Ingri 16 Acht 5825 Bel e voori slaap teLO Ge VER 17 doi Theo Versi Oosts 5807 Ge Zo Vlari Ihiji MAD Jacir De heer en mevrouw Verdijk-Cox, eigenaren van De Textielbeurs, heb ben vrijdag 17 oktober met veel ple zier een zeer gelukkige mevrouw Linders uit Broekhuizenvorst gefelici teerd als winnares van en Singer naai machine ter waarde van ƒ699,-. Tijdens de Consumentenbeurs te Venray (9 t/m 13 oktober) konden bezoekers raden hoeveel knopen er in een koker zaten.de animo hiervoor was zeer groot. Bij meer dan duizend inzendingen was mevrouw Linders de enige die het juiste aantal, 802 kno pen, geraden had. De schattingen van de inzenders liepen uiteen van 93 tot 50.000 stuks. Voor De Textielbeurs was de Consumentenbeurs zeer geslaagd. De belangstelling was groot en de consu menten konden kennis maken met een aantal nieuwe producten van Lanaform. Het vooral ook van tv bekende merk heeft onder meer afslankbroeken. Verder het verwarm de massagestoelkussen, heerlijk ont spannend en pijnverlichtend bij rug-, spier- en reumatische aandoeningen. Het Merdiflow waterkussen laat slaapstoornissen verdwijnen en nek pijnen tot het verleden behoren. Ook was er alle aandacht voor de ver- Hoofd fel, 0-' warmde en masserende voetsteun,1 pijnlijke en vermoeide voeten eeni spanning binnen enkele mini! >anH maar ook voor koude voeten absolute uitkomst. Producten geschikt voor jor oud. Voor degenen die de beurs npl ben bezocht is het dan ook zeker te raden deze en andere producten nog in de zaak te bezichtigen, cadeautip voor de komende feeS gen. Ook natuurlijk wat betreft welbekende producten, kleinv kinderstoffen, naaimachines en Is werkartikelen. Uiteraard geldt alles betreft dat deskundige voort ling verzekerd is. De Textielbi klein van omvang, groot in assj ment en kwaliteit. Een bezoei beslist de moeite waard. Inbraak in woning Donderdag is tussen 18.45 22.15 uur ingebroken in een wc aan de Vossenstaart. Door force is toegang verkregen. Ontvret werd een draagbare telefoon voor de dader van weinig waard want het moederstation bleef ad1

Peel en Maas | 1997 | | pagina 14