Twee dagen swingen met Zomaarpop '98 in Oirlo Lezers van Peel en Maas mogen voordelig naar het theater Agrarische sector wil het weten qAlle Limburgers krijgen gratis meterkastkaart REGIOKALENDER Prijsuitreiking Manpower "Kies Techniek" 1997 wordt het 'Jaar van het gaatje' De cd komt eraan Rommelmarkt in Meerlo Drie in één theaterarrangement. UW peel en maas donderdag 16 oktober 1997 - Pagina 9 Op donderdag 16 oktober om 500 uur introduceren de iouverneur van Limburg, de direc- eur van MEGA Limburg en de [orpschef van de Politieregio jmburg-zuid de zogeheten meter- astkaart. De meterkastkaart is een aari voor hulpverleners met daarop ontaclpersonen die in geval van oud worden gewaarschuwd. Het is ebedoeling dat de kaart komt te angen in de meterkasten van alle jmburgse huishoudens. Op deze lanier zijn vitale gegevens snel eschikbaar voor de hulpverleners Limburg. De meterkastkaart wordt hij alle huishoudens in Limburg het komend weekend bezorgd. In noodsituaties is een snelle alar mering van familieleden, kennissen, vrienden of de huisarts belangrijk. De meterkastkaart is een eenvoudig middel om tijdens zo'n noodsituatie die gegevens snel beschikbaar te hebben voor alle hulpverleners. Op deze wijze kan het veiligheidsge voel. zeker bij senioren en alleen staanden. toenemen. De meterkast kaart kan en zal zeker bijdragen aan het vergroten van dat gevoel van veiligheid in Limburg. iOp vrijdag 10 oktober jl. werd in (lunstergeleen in de studio's van Theelen de Piëlhaas cd voor het omende vastelaovendseizoen pgenomen. Een grote afvaardiging an de Piëlhaas was \s middags in .studio te vinden om de geselec- ierde liedjes live ten gehore te rengen. Koor en artiesten, niet eheel vrij van plankenkoorts wer en door een uiterst enthousiaste an Theelen op hun gemak gesteld, adat er uiteindelijk in een ontspan- ien sfeertje gewerkt kon worden. )ebegeleidende muziek was vooraf oor Jan Theelens muzikanten op de and vastgelegd. En wat voor nuziek! Schitterende arrangementen, jote bezetting, kippenvel-niuziek us. Het ene na het andere nummer erd tot in de puntjes verzorgd ipgenomen. Ieder braampje, slisje, mgelijkheidje werd door Jan heelen gehoord en weggepoetst, e zijn nog niet klaar, maar het kan ijjna niet anders of er komt een cd ildie zijn weerga niet kent. En dan ebben we het nog niet gehad over e acht stokoude rasechte Venrayse astelaoveskrakers uit vervlogen tij en. Liedjes die nog nooit op cd zijn ilgebracht. opgepoetst, opnieuw earrangeerd. Het wachten is op 16 Dvember aanstaande. Zoals gebrui- elijk zal de cd op de Hazepaeper (orden gepresenteerd. Daarbij kunt uiteraard aanwezig zijn. Jeanny van Vegchel krijgt instruc ties tijdens de opnames in Munstergeleen. Zondagmiddag 16 november aan slaande in de schouwburg. Het kan bijna niet anders of de cd zal gretig aftrek vinden. Door artiesten, stu diomedewerkers en kemissieleden is er alles aan gedaan om er iets unieks van te maken. Vanaf 16 november is de cd op diverse plaat sen verkrijgbaar. Meer weten, bel. 0478-585595. Carnavalsvereniging de Vöskes audi op zondag 19 oktober een rommelmarkt in zaal 't rugeind in Meerlo. Afgelopen zaterdag hebben de den van de grote raad en de jeugd- ad bij ieder huis aangebeld voor rommelmarkt. En het resultaat is ier fantastisch. We hebben veel Iteriaal opgehaald. Of het nu gaat speelgoed, klokken, kachels, lio. tv's kleur en zwart/wit. eels, schilderijen, sieraden, lam- huishoudelijke artikelen, sport ten en stationfietsen, puzzels, reken en platen, klein meubilair, 'ilfts blauw en nog veel meer. Wij In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van YMYYYY:YY>Y Y YeiYYY^^YYY 'Y"Y YY-'Y -'YY' \Y Y Y InC| redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken, ner, Zondag 19 oktober; Steirische Harmonika treffen in Horst, georganiseerd door Harmonika féünde Noord-Limburg. Aanvang 14.00 uur in feestzaal Wiel Cox aan de erstraat. Zondag 19 oktober: De tweede van vier thema-wandelingen door De Groote Peel in herfst- oi staat gepland voor 14.00 uur. Het thema is roofvogels. Donderdag 23 (tober. 10.00 uur, vogeltrek en zondag 26-10, lö.öö uur, paddestoelen, ju de volgende wandelingen. Er is ook een expositie te zien van foto's en unslpadddestoelen. Alles is gratis. Het adres: Bezoekerscentrum Mijl op nen, Moostdijk 28 in Ospel. Zaterdag 18 en zondag 19 oktober: kunnen het jullie zondag bijna alle maal aanbieden. De opbrengst is voor de aanschaf van nieuwe mutsen. Als u niet kunt komen en de car navalsvereniging financieel wilt steunen voor de aanschaf van nieu we mutsen, dan is het mogelijk om een bedrag over te maken op rek.nr. 13.25.02.453, Rabobank Zevenrode o.v.v. donatie mutsen. De rommelmarkt begint zondag om 13.00 uur in de zaal 'l Brugeind. Entree 2,50 en kinderen geheel gratis. Geloof het maar: het wordt weer een gezellige middag. nitator Theo van de Zanden, de man van hel huilende beeld, ondagmiddag een optreden van regionale feestband "Oef' uit Oploo. De Hredens zaterdag zijn gratis, zondag kost een kaartje tien gulden. Zondag 19 oktoberrY Limburgse herfstkeuringen voor trekpaarden en Hafhngers in manege e Vosberg in Panningen. De manege ligt aan de Ninnesweg 173. De keu- ngen beginnen om 10,30 uur. Zaterdag 18 t/m maandag 20 oktober: Nederlands Kanipioenshap Westernriding in het Hippisch Centrum eume, In ongeveer vijftien disciplines betwisten ruiters elkaar de titels in eze spectaculaire Amerikaanse tak van ruitersport. Toegangsprijzen varië- n van tien tot twintig gulden. Het programma begint ai om 09.00 uur. toll-vet-inspr:Zondag 19 oktober: Liedrecital door sopraan Ingrid Constance Kappelle en Miklós Schwalb 'iano) in de aula van de Muziekschool Venlo. Op uitnodiging van de creniging Vrienden van het Lied, afd. Noord-Lintburg brengt het duo lie- eren van Italiaanse en Amerikaanse componisten uit de twintigste eeuw. anvang 12.00 uur, entree 18,50, studenten 10,00. Zondag 19 oktober: Molenm, een auto-kaailleesril voor beginners en gevorderden, georgani- •erd door de autosportclub Boxmeer en omstreken. Inschrijven v'anaf 230 uur bij café-zaal Het Posthuis te Beugen. Vertrek tussen 13.00 en pO uur. Meerijden kost 15,- voor niet-leden en 12,50 voor leden. Meer info: Rinie v.d. Hoogen, tel. (0485) 57 43 83. De Garlic-mobiel die tijdens de consumentenbeurs in Venray was te win nen bij de stand van Rozemarijn Thijm, is gegaan naar Eva van Meyel van de Vredeweg la in Vredepeel. Uit de vele inzendingen werd het winnende for mulier getrokken door Steffy Clephas. Op de foto zit de winnares in haar zojuist gewonnen Garlic-mobiel. Ja, het is weer zover! Het is weer herfstvakantie en dat wil zeggen dat er weer iets te doen is in OJC Watjang?!? En niet zomaar iets, neeee! Ook dit jaar zal Zomaarpop weer in alle hevigheid losbarsten en wel op 18 en 19 oktober. Zomaarpop zegt iedereen zo langza merhand wel genoeg, maar toch nog een keertje voor alle duidelijkheid: Zomaarpop goeie muziek, zeer gezellig en kortom one Big Party, en dit alles twee dagen lang. Het programma is net als alle andere jaren weer zo gevarieerd mogelijk, er staat dus voor iedereen wat op de planken. Het programma wat betreft de muziek is voor dit weekend als volgt: Zaterdag 18 oktober: Unyx, Forefront, Beatbusiers. Zondag 19 oktober: My Sister Susan, Thuss, C of E, Darren Byrne (pauze), Gotterdammerung, Stowistow, Laberinto. DE BANDS Als eerste op de zaterdag om 21.00 uur staat het regionale talent Unyx op het programma. Deze band is met hun originele mix van techno, breakbeats en punkrock de perfecte opening die de stemming er al flink in zal jagen. Als tweede om 22.15 uur zal Forefront op de planken staan. Zij bezitten met hun intense sound en metalinvloeden een nieuw soort geluid. Verder wordt er flink gebruik gemaakt van de mogelijk heden die twee gitaristen bieden. Om 23.45 uur gaat dan eindelijk het dak er helemaal vanaf en wel met The Beatbusters. DE live-act voor zaterdagavond heeft zich onder andere al bewezen op festivals als Lowlands. De muziek van deze podiumbeesten is niet echt in een hokje te plaatsen maar wordt over het algemeen opgevat als ska. Hun voornaamste doel is hel vermaken van een zaal of veld vol mensen, geen twijfel mogelijk dat ze dat zaterdagavond weer zal lukken. 100%- nerdpunk. The Phenomenal Popcombo; dat is dus My Sister Susan, de openingsact voor deze Zomaarpop zondag om 14.30 uur. Deze voormalige leden van Kachuk Whop en Samson's Barber mogen als veteranen beschouwd worden op Zomaarpop. Hun repertoire bestaat uit eigen werk, aangevuld met enke le door de mangel gehaalde covers. Om 16.15 uur zal Thuss het podi um betreden. Thuss staat gewoon voor zeer leuke muziek, een zeer geslaagde act met de nodige humor die swingt als een trein. Neemt notie! C of E is onmiskenbaar de wreed ste band van het ogenblik, en een band om gewoon flink bij uitje dak te gaan. Hun muziek is wat ze zijn en wat dat is zul je snel genoeg mer ken.E of E zondag om 18.00 uur. Net zoals alle andere jaren is er tijdens de pauze om 19.00 uur weer de mogelijkheid om effe uit te bla zen onder in de soos. En dit jaar wel met het Ierse folk fenomeen Darren Byrne. Dit eenpersoons optreden produceert kwalitatief muziek voor tien en dat helemaal in z'n uppie. Na de pauze is het om 20.15 uur tijd voor Gotterdammerung. Een industrial house collectief met als elementen van oorsprong golhic, wave en noise. Een experimenteel mengsel van uiteenlopende invloe den, resulterend in een overweldi gende dansbaar doordringende act Visacard was geblokkeerd Zaterdagmiddag omstreeks 16.00 Ur tankte een nog onbekende Gluurder van een personenauto bij ^station De Romeinse Put aan de '3 voor een bedrag van ƒ20,10. 'it werd contant betaald. Daarna wilde de bestuurder voor bedrag van ƒ205,60 goederen ?P?n» waaronder sigaretten. Hij "de met zijn Visacard betalen. Het 'nnen lukte niet waardoor de ^npbediende het zaakje niet ver duwde. Toen de bestuurder dat liet hij de goederen achter en pet met spoed de zaak. Wet kentekennummer van de auto bekend en het onderzoek wordt "brtgezet omdat de aangeboden ir Sacard gestolen was. it. d Polen winkelden proletarisch In een warenhuis aan de Grotestraat werd een 28-jarige in Venray verblijvende man van Poolse nationaliteit aangehouden omdat hij zonder af te rekenen cas settebandjes ter waarde van ƒ14,95 mee wilde nemen. In een textielzaak in de Grotestraat werd een 23-jarige in Venray verblijvende pool aangehou den omdat hij voor een bedrag van ƒ19,95 kleding mee wilde nemen zonder die te betalen. Beiden werden aan de politie overgegeven die hen na verhoor in het kader van het snelrecht een transactie tot betaling van een bedrag van ƒ220,- aanbood. Snelheidscontroles Dinsdagmiddag werden er weer snelheidscontroles gehouden. Van 10.00 tot 11.30 uur werd op de Deurneseweg gecontroleerd. Daar mag men maar 50 km per uur rijden omdat er wegwerkzaamhe den worden verricht. 493 voertui gen passeerden de controle, 164 reden te snel en de hoogste snelheid bedroeg 92 km per uur. Van 13.30 tot 15.00 uur werden op de Albionstraat 660 voertuigen gecontroleerd. Daarvan reden er 70 te snel. De hoogste snelheid bedroeg 72 km per uur. Van 16.00 tot 16.30 uur werden op de Horsterweg 1145 voertuigen gecontroleerd; 34 reden er te snel. Hoogste snelheid 87 km per uur. (die ook nog eens verdomd goed klinkt ook!). Als een na laatste band om 22.00 uur staat de jonge Limburgse band Stowistow op het programma. Deze band is geworteld in een vette roek- achtergrond met afdwalingen naar seventies-psychedelics en smerige stadsblues. Om 23.45 uur als afsluiting voor Zomaarpop '97 staat Laberinto op de planken. Voor de meesten een begrip, zo niet dan wordt het hoog tijd voor een kennismaking. Dit jaar waren ze onder andere te bewonde ren op Dynamo Open Air. Laberinto heeft zijn wortels in Caracas, Venezuela en wel vanaf 1989. Met hun metallatino zijn ze in heel Europa doorgedrongen, en met suc ces! Ze bezitten een unieke stijl met de hele wereld als inspiratiebron, als je deze muziek kunt verzinnen lijkt niets meer onmogelijk. Dus... vol trots stellen wij u voor: Laberinto. Geniet van deze overweldigende band, en tot op Zomaarpop '97. Wie na dit alles nog effe door wil gaan kan onder in de soos terecht voor nog wat stevige Jungle Breakbeats en Drumm Bass. My Sister Susan opent zondag het programma Uniek 3 in 1 theaterarrangement Peel en Maas en de Venrayse schouwburg gaan op unieke wijze samenwerken. Bij Venrays enige en best gelezen abonnements weekblad gaat het komend seizoen voor haar lezers een unieke theater- aktie van start. Peel en Maas heeft voor een aan tal voorstellingen een aantal kaarten bij de schouwburg gereserveerd tegen een bijzonder aan trekkelijke prijs. Deze voorstellingen worden exclusief aangeboden aan de lezers van deze krant. Drie voorstellingen per drie maanden die u als lezer van Peel en Maas met een prachtig voordeel kunt gaan bezoeken. Voor oktober, november en december hebben wij voor u de volgende theater-uit aanbieding. Muzikaal en cabaret vertier II Donderdag 23 oktober 1997 Purper De heren zijn nu met zijn zessen. Dit betekent natuurlijk óxplezier. Purper brengt muzikale en verbale kolder van de bovenste plank. U zult zich beslist geen moment vervelen en zich verbazen over zoveel kwa liteit verpakt in zoveel absolute non sens. Voor degenen die gewoon lek ker willen ontspannen en veel willen lachen. Woensdag 12 november 1997 Gilbert O'Sullivan Kent u de volgende liedjes nog: Clair. Get Down, Matrimony. Alone Again Naturally, Nothing Rhymed. Allemaal gezongen en geschreven door Gilbert O'Sullivan. Hij is weer helemaal terug en heeft o.a. een nieuwe C.D. uit en is in Nederland voor een viertal concer ten waarvan één exclusief voor Limburg en Zuid/Oost Brabant, in de Venrayse schouwburg. Met een orkest bestaande uit louter top- musici brengt Gilbert als zijn grote hits en natuurlijk liedjes van zijn nieuwe C.D. Een exclusief avondje uit dus. Vrijdag 19 december 1997 Seth Gaaikema Seth, die furore in Aken heeft gemaakt met 'zijn' musical, komt hel komend winterseizoen terug, sterker dan ooit. Zijn conferences zijn contrasterender; kritisch, mooi. Ja, ik profiteer van de theateraanbiedingen van de Venrayse schouwburg en Peel en Maas en kies voor de volgende arragement(en): O Serie II Muzikaal en Cabaret vertier personen O Serie Spektakel, muzikaal en toneel plezier personen Naam: Adres: Postcode en woonplaats telefoon (overdag) Kom met de bon zo snel mogelijk naar de Schouwburg om te profite ren van dit unieke aanbod! absurd, gek. leuk en...natuurlijk met inhoud. De liedjes zijn wederom van hoog niveau. Seth brengt gewoon een avond heerlijke enter tainment. Normale prijs: f 125,- Peel en Maasprijs: f 95,- Spektakel, muzikaal en toneel plezier. Dinsdag 14 oktober 1997 I Pagliacci Cavalleria Rusticana Een geweldig muzikaal spektakel dat zijn weerga niet kent. U hoort twee van de mooiste opera's ooit geschreven (volgens kenners). Een geweldig koor en orkest en top- solisten van het beste opera huis uit Roemenië. Groots opgezet; er doen zelfs vuurspuwers aan dit spektakel mee. Kortom, een weergaloze avond in de schouwburg. Zaterdag 22 november 1997 Lori Spee Voor velen de beste 'gevoels' zan geres van Nederland. Ondersteund door fantastische muzikanten brengt Lori onder andere liedjes van van haar nieuwe prachtige C.D. 'Promises, Lori Spee Sings Herman Van Veen. Deze avond wordt beslist één van de mooiste muzikale 'geniet' avonden van dit seizoen. Zaterdag 13 december 1997 Jane Eyre Jane Eyre is het waargebeurde verhaal van het weesmeisje Jane dat trouwt met haar aristocratische werkgever. Deze prachtige en mee slepende roman van Charles Brönte 1847) heeft veel stof doen opwaai en in die tijd. De toneelbewerking is in Engeland met erg veel succes opgevoerd. De Nederlandse bewer king is groot gemonteerd en kent in haar cast sterren zoals Gerrie van der Klei en Pia Douwes. Laat u meeslepen in dit prachtige toneel stuk. Normale prijs: f 117,50 Peel en Maasprijs: f 80,- Enquête onder 700 boeren moet feitenmateriaal voor eigen visie aandragen Het onderzoek onder 700 agra rische bedrijven in de gemeente Venray en een groot deel van Meerlo-Wanssum gaat op 20 oktober van start. De uitkomsten van de bezoeken worden gebun deld tot een algemene visie voor de sector en door de sector. Voorjaar 1998 moet de visie klaar zijn. Komende maanden krijgt elke agrarische ondernemer die dat wil bezoek van een enquêteur. Samen met de boeren inventariseren ze de stand van zaken op de individuele bedrijven en de plannen voor de toe komst. Op die manier komen knel punten in beeld en goede ideeën boven water. Alle gegevens worden verzameld, getoetst aan de geldende wetten en regels en in een algemeen kader geplaatst. Het project, dat betaald wordt door de twee Rabobanken in het gebied, moet het niveau van een 'wensenlijst' over stijgen. Met de visie willen de ban ken en de boerenbond een einde maken aan het jarenlange gekrakeel tussen partijen op basis van halve waarheden. De visie moet ook een bouwsteen zijn voor beleidsmakers bij overheden. De gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum zijn op de hoogte van de plannen van ban ken en LLTB en hebben instem mend gereageerd. Voor hel opstellen van een regio nale agrarische visie werken de Rabobanken Venray-Oostrum en Zevenrode samen met de kring Venray van de Limburgse Land- en Tuinbouwbond (LLTB) en de Sociaal Economische Voorlichtingsdienst (SEV), die is verbonden aan diezelfde LLTB. Beide partners hebben vanuit hun organisatie belang bij correcte infor matie en kennen de sector, zo moti veerde directeur W. Bens van Rabobank Zevenrode maandag tij dens de start-bijeenkomst voor de land- en tuinbouwvisie de partner keuze. ANDERE TAKEN Meerlonaar M. Poels, voorzitter van de LLTB-kring Venray, legde de waarde van de enquête voor zijn standsorganisatie uit. Zicht op de eigen organisatie in de toekomst, op het aantal leden en de eventueel ver anderende taken voor een onderdeel als de SEV. Anders betekent niet automatisch minder volgens hem. "Minder boeren hoeft niet per se minder werk te betekenen", waar schuwde Poels W. Engels, hoofd van de Sociaal Economische Voorlichtingsdienst (SEV) van de LLTB. de organisatie die het 'veldwerk' gaat doen, ging in op enkele uitvoeringsaspecten. Boeren die meewerken -en de initia tiefnemers hopen dat ongeveer 90% van de agrarische ondernemers een uur of drie de tijd kan nemen voor een gesprek met de enquêteur- kun nen vragen verwachten over een groot aantal onderwerpen. Rendement. bedrijfsopvolging, arbeidskrachten, alternatieve activi teiten, ruimtelijke ordening, milieu, beregening en verdroging, mest- en mestafvoer en afvalverwerking zijn mogelijke thema's die aan de orde kunnen komen. De individuele gegevens worden anoniem behan deld en verwerkt. Ook de initiatief nemers krijgen niet de beschikking over de vertrouwelijke gegevens van de ondervraagden. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Dinsdag jl. vond bij de vestiging van Manpower Uitzendorganisatie in Venray de prijsuitreiking plaats van de door Manpower Techniek georganiseerde montage wedstrijd tijdens de Kies Techniek dag. Alle bezoekers konden deelnemen aan deze wedstrijd, waarbij zo snel en nauwkeurig mogelijk een doosje in elkaar moest worden geschroefd. De deelname aan de Kies Techniek dag was voor Manpower Techniek, sinds kort actief in Venray, één van de eerste kennismakingen met de regionale bevolking en bedrijven. Manpower Techniek is een divisie van Manpower Nederland, onder deel van de grootste uitzendorgani satie ter wereld. Zij voorziet de bedrijven van professionele, tech nisch geschoolde arbeidskrachten. Manpower Techniek is gespeciali seerd in een breed scala van functie categorieën. Voorbeelden hiervan zijn: Werktuigbouw, elektro-/instal- latie-techniek, procestechnologie en vele andere waaronder ook de in Venray zeer ruim vertegenwoordig de metaalindustrie. Een belangrijk kenmerk van Manpower Techniek is dat zowel de bedrijven als de werkzoekenden een gesprekspartner vinden met een technische achtergrond, met andere woorden een "gesprekspartner op niveau". Belangrijk voordeel is dat wensen en vaardigheden perfect op de vacature worden afgestemd. Tenslotte bemiddelt Manpower Techniek voor technici op alle opleidings- en ervarings-niveau's, voor zowel tijdelijk, projectmatig en vast werk. U vind Manpower Techniek in de vestiging van Manpower Uitzendorganisatie. Schoolstraat I te Venray, tel. 0478- 510909. U kunt uw vacatures of c.v.'s ook faxen naar nr. 0478- 588200. De snelste monteurs uit de regio. Martin Kuenen, Nicky van Reeken en Mart Poels, ontvingen hun prij zen uit handen van Manpower Techniek Manager Onno van Domburg Scipio. Vanaf zaterdag 4 oktober zijn ze ook in Nederland verkrijgbaar: de echte Amerikaanse Bagels. Deze 'ronde broodjes met een gat' zijn in de Verenigde Staten onge kend populair. Reden voor de Echte Bakkers van Nederland om ook de Nederlandse consument hiermee kennis te laten maken. De Bugel is een van origine Joods broodje, dat door de Europeanen is meegenomen naar Noord-Amerika. Inmiddels is de Bagel in Amerika onbetwist 'broodje number 1'. Het broodje kan op elk moment van de dag gegeten worden en bevat geen spatje vet, waardoor het helemaal van deze tijd is. In tegenstelling tot de typisch Nederlandse broodjes, is de Bagel een stevig broodje waar je met je tanden aan moet trekken. Dat beetje taaie maakt het broodje ook zo verslavend lekker. CREAMCHEESE De Bagels worden 'standaard' opgemaakt met Creamcheese. een luchtig opgeklopt mengsel van Crème Fresh en een romige smeer kaas. Het broodje wordt nog aan trekkelijker door het beleg, dat onder andere kan bestaan uit pittige vleeswaren, zalm, Hollandse kaas soorten of salades. Ook zoete Bagels met bijvoorbeeld banaan, ahornsiroop en kaneel zijn een lek kernij. De 350 Echte Bakkers van Nederland zijn er klaar voor. Want dat de Bagels ook in Nederland aanslaan, slaat voor hen als een paal boven water. De recepturen zijn uit gebreid getest en ook de belegmo- gelijkheden zijn uitgeprobeerd. Voor die consumenten die zelf hun Bagel willen beleggen heeft de Echte Bakker een folder met allerlei belegtips. Wilt u ook kennismaken met de Bagels? Ga naar uw Echte Bakker. Gommans in de Grotestraat. die u herkent aan het gele logo. Vandalisme Een inwoner van Venray deed aangifte dat de voor zijn woning aan de Veltumse Kleffen geplaatste brie venbus was gestolen. Die werd later in het winkelcentrum in Veltum teruggevonden. In de nacht van vrijdag op zater dag werden uit de voortuin van een woning aan de Veltumse Kleffen diverse vasten planten getrokken en elders op straat gegooid. Een 36-jarig Venraynaar deed aangifte van het bekrassen van zijn bij zijn woning aan het Kamgras geparkeerde personenauto. Een 54-jarige inwoner van Horst deed aangifte van het bekrassen van zijn onder het ziekenhuis geparkeer de personenauto.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 9