Manifestatie rond drugsproject Join It Vrijdag opent Jongereninfotheek Raayland in 2000 op één locatie Open Huis bij Groep Geleide Wapens De Peel Opknapbeurt voor Binnenhof Oostrum Houbensteyn Porkhof neemt Dielen Vlees over GESLOTEN Kom op voor je zelf! Arbeids ongeschikten Platform Limburg WACHT NOG 2 WEKEN met het afsluiten van uw hypotheek Geslaagd Cursus omgaan met geld Rommelmarkt in het St. Jorisk war tier Tentoonstelling Missienaaikring Oirlo Oud papier 'agir, PEEL EN MAAS donderdag 16 oktober 1997 - Pagina 7 Op maandag 20 oktober zijn wij i.v.m. slagersbeurs Als alles volgens plan verloopt zitten de ongeveer 2500 leerlingen van het Raayland College rond de eeuwwisseling in één schoolge bouw. Op dit moment formuleert een commissie van de scholenge meenschap de eisen waaraan die uniiocatie moet voldoen. Dat zegt J. van Casteren. lid van de commissie en locatie-directeur van Raayland-Noord, de voormalige technische school aan de Sl. Jozefweg. Volgens Van Casteren komt er op de hoek Zuidsingel- Leunseweg een drie verdiepingen tellend nieuw schoolgebouw met een oppervlakte van ongeveer 11.000 m2. De bouw gaat zoals eer der bekend werd zeker vijftien tot twintig miljoen kosten en kan vol gens de huidige planning starten in I999. In het jaar 2000 kunnen de scholieren overhuizen. Van Casteren flo'emt het tijdschema "hel meest gunstige, maar niet onrealistisch". Belangrijke uitgangspunt bij het programma van eisen voor het nieu we schoolgebouw is het behoud van de eigen identiteit van de verschil lende schooltypen. Ook moet wor den Voorkomen dat er een onper soonlijke en massale leerfabriek ontstaat. Het Raayland College ontstond in I995 door een fusie van vijf scho len: Jerusalem. Boschveld. Mavo, Marianum en KTS gingen op in een brede scholengemeenschap. Bij de fusie werd afgesproken om te pro beren op termijn de scholen op één plaats te huisvesten. Sinds de fusie zijn alle eerste klassen van Mavo, Havo en VWO gehuisvest in de voormalige Mavo aan de Mgr. Nolensstraat, tegenwoordig Raayland. locatie Oost. De techni" sche opleidingen zijn op de St. Jozefweg gebleven. Een training door Synthese Al eert aantal jaren organiseert Synthese. vanuit het Maatschappelijk Werk, een training Sociale Vaardigheden. Deze training wordt gegeven in de vorm van een cursus voor mensen van 18 jaar en ouder, die willen leren beter voor zichzelf op te komen. In een groep van 10 deelnemers heeft men de mogelijkheid om met elkaar te leren en te oefenen in onder andere: hoe je contact met anderen kunt leggen; hoe je een gesprek kunt voeren; hoe je beter voor jezelf kunt opkomen; hoe je je mening kunt uiten; hoe je met kritiek/conflicten om kunt gaan; iets te zeggen in een groep. Daarnaast komen in de cursus een aantal ontspanningsoefeningen aan bod. De training Sociale Vaardigheden bestaat uit tien wekelijkse bijeen komsten van twee uur. Per bijeen komst ligt de nadruk op één thema. Deelnemers worden met name ook uitgenodigd hun eigen specifieke situatie in te brengen om zo te leren ef óp een meer effectieve manier mee om te gaan. Daarbij krijgt u begeleiding van twee beroepskrach- len van Synthese. Onderzoek onder ex-deelnemers heeft aangetoond dat de meeste mensen ook na beëindiging van de cursus, nog lang daarna zeer tevre den zijn over wat men geleerd heeft. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden bij het unitkantoor in Venray. tel. 0478-583100. Er volgt vooraf een gesprek met een maat schappelijk werker waarin bekeken Wordt of de training voor u wense lijk- is. Coniferen in brand gestoken Zaterdagmiddag ontdekte een 43- jarigê Ven ray naar dat de in zijn tuin aan de Luzerne staande coniferen in brand stonden. Hij kon de beginnen de brand zelf blussen en de brand weer Hoefde niet in actie te komen. Vast staat dat de coniferen opzet telijk in brand zijn gestoken. Lichte schade met gevolgen Zaterdag omstreeks 20.00 uur vond doör het niet verlenen van tyorrang, op de Maasheseweg- Kdizersveld, een botsing plaats tus sen twee personenauto's. Het bleef $j materiële schade maar de politie (flntdelae dat één van de bestuurders, :*n 61-jarige Venraynaar teveel jdèohol had genuttigd. Hij kreeg een Perbod van zeven uur en in het rader van hét snelrecht een dagvaar- <®ng om voor de rechter te verschij- aangeboden. Muziek, theater en discussie in 'hol van de leeuw' Zaterdag wordt het genieten in Venray. Genotmiddelen als drugs, gokken, maar ook tabak en alco hol, staan centraal. Het project Join It vraagt al heel het jaar aan tal van doelgroepen aandacht voor het gebruik van genotmidde len en de (negatieve) effecten ervan. Met theater, muziek en dis cussies beleeft Join It z'n hoogte punt. De middag vormt niet de afsluiting van het project, hoewel dat oorspronkelijk wel de bedoe ling was. Gaandeweg het project kwamen de deelnemers meer en meer tot de overtuiging dat genotsmiddelen een vaste plek moeten krijgen op de diverse agenda's. En liever nog in de uitvoeringsprogramma's. Bijvoorbeeld van scholen voor voortgezet onderwijs. Want, hoe breed Join It -waarin het woord joint nauwelijks verborgen aanwezig is- ook is opgezet, de jeugd van het Raayland vormt de belangrijkste doelgroep. Zij zijn de consumenten van hasj en wiet. xtc en alcohol en in mindere mate van cocaïne, speed enzovoort. Join It wil het gebruik van deze middelen bespreekbaar maken. Bij jongeren, ouders, onder wijzend personeel van het Raayland en de hoogste klassen van de basis scholen. Partners in het project zijn de politie, gemeenten. Synthese, het CAD Noord-Limburg, de GGD, het Raayland College, basisscholen en scholen voor speciaalonderwijs. Afgelopen maanden werd op tal van manieren voorgelicht. Over gebruik, handel, gezondheid, wat mag en wat niet mag en andere zaken. Er werden lezingen gehou den bij de vrouwenbond, een reizen de tentoonstelling werd ingezet in voetbalkantines. Gesprekken wer den ook gevoerd met de Venrayse horeca. Daar werd een opvallend belangstellend oor gevonden, maar een oplossing hebben de cafébazen ook nog niet. Het Raayland bracht Join It onder in het landelijke pro ject 'De gezonde school', de basis scholen konden een leskist van de GGD aanvragen. Op Focus, de school voor speciaal onderwijs, werden gastlessen verzorgd. In de weekbladen en de dorps- en wijk- bladen verschenen artikeltjes over het gebruik van allerlei genotmidde len. GEMEENTELIJKE KOFFIESHOP? Zaterdag is café 't Podium in de Kruisstraat de centrale plek in de afsluitende manifestatie. Volgens jongerenwerker (en voormalig café baas) Wilbert Jeuken een bewuste keuze. "Wekelijks wordt juist dit café door honderden jongeren, voor al van het Raayland. bezocht". In het café en in de naastgelegen tent is vanaf 14.00 uur live muziek en theater. Leerlingen van de deelne mende basisscholen voeren een modeshow op rond het thema 'levensstijlen'. "Om te laten zien dat elke stijl haar eigen genotmiddelen kent", verduidelijkt" Piet Selten. namens drugshulpverlener CAD actief in de Join It-werkgroep. Daarnaast zijn er demonstraties met drugshonden en kunnen bezoekers testen hoe alcohol je rijgedrag ver andert. Behalve in 't Podium is ook in café Pigs op het Henseniusplein wat te doen. Het CAD houdt om 15.00 uur en 16.30 uur twee works hops. De manifestatie wordt om 18.30 uur afgesloten met een forumdiscus sie tussen deskundigen en publiek in 't Podium. In het forum zitten bur gemeester Jos Waals, plaatselijke politiebaas Mart Manders. automa tenhalexploitant Van Dessel. Eric Peters namens de Venrayse horeca en Piet Selten van het CAD. Omproep Venray-presentator Ruben de Jong fungeert als dagvoorzitter. Publiek en deskundigen worden gevraagd te reageren op een aantal stellingen. Ze krijgen onder meer de stelling voor hun kiezen dat het hoog tijd wordt dat Venray een offi ciële koffieshop krijgt, door de gemeente gecontroleerd. Of deze; 'Het zijn vooral de open jongeren centra waar genotsmiddelen gebruikt worden'. Ook de stelling dat in het jaar 2000 -niet zo heel ver meer weg- jongeren die geen genot middelen of drugs gebruiken in de minderheid zijn, is prikkelend. De regio Noord-Limburg en oost Noord-Brabant maken zich dit jaar op voor het 'Open Huis' van de Groep Geleide Wapens De Peel in Vredepeel (aan de N277) op zaterdag 18 oktober aanstaan de. De voorbereidingen namen een half jaar in beslag, maar het resultaat mag er zijn. De poorten Venray en Bakel gaan om 10.00 uur open. Parkeerplaatsen zijn aanwezig op ons onderdeel. Auto's parkeren op de startbaan en rijwielen, moto ren, enz. kunt u kwijt op de paral- lelbaan (volg de borden). PRIJSVRAAG Bij binnenkomst ontvangt eenie der een programmaboekje. In het midden van dit boekje is een prijs vraagformulier aanwezig. U beant woordt de vragen en deponeert dit formulier in de bakken in het infor matiecentrum (grote I). De uiteinde lijke winnaar heeft dan een drie daagse busreis naar Euro Disney bij Parijs gewonnen. Deze reis geldt voor maximaal vier personen. Eén attractief loket voor alle jeugdhulp Vrijdag 17 oktober om 15.00 uur openen in noordelijk Noord- Limburg de Jongereninfotheken hun deuren. Wethouder Frans Janssen van de gemeente Venray opent 'het hoofdkantoor' van de infotheken aan de Schoolstraat 16 en daarmee het hele project. Een jongereninfotheek is een laagdrempelige voorziening, waar jongeren tussen de 13 en 25 jaar informatie kunnen halen over uit eenlopende zaken waarmee zij in het dagelijks leven van doen heb ben. Werk, uitkeringen, relaties, sex, huisvesting, school- en studiekeuze, studiefinanciering, problemen thuis en noem maar op. Een Jongereninfotheek is het ene loket waar jongeren met alle hulpvragen terecht kunnen. De Jongereninfotheek Venray is de belangrijkste 'winkel' voor jon gereninformatie in de regio. De ves tiging in de Schoolstraat kent de meeste openingsuren en is ook dis tributiecentrum voor de overige voorzieningen. Naast Venray krij gen Horst en Bergen een infotheek, respectievelijk bedoeld voor de regio Horst, Sevenum, Maasdorpen en de regio Bergen/Gennep. Deze kleinere voorzieningen worden gehuisvest in de kantoren van Synthese en bevoorraad vanuit Venray. Deze infotheken zijn twee halve dagen per week geopend. Het project beslaat verder uit circa tien zogenaamde D-infotheken, onder gebracht in bibliotheken en jonge rencentra. In dit pand is de infotheek gevestigd Het totale project werkt met een budget van 78.000 gulden, waarvan Synthese 24.000 gulden investeert. Het gewest betaalt de resterende 54.000 gulden, op basis van 50 cent per inwoner. De instelling van een netwerk van Jongereninfotheken is een gevolg van de toegenomen maatschappelij ke en politieke aandacht voor jonge ren. Individuele en samenwerkende gemeenten spelen in de uitvoering van het beleid voor jeugd en jonge ren een belangrijke rol. Twee jaar geleden trok de provincie Limburg 1,2 miljoen uit voor preventieve jeugdzorg. Met een deel van dat geld wordt het infotheekproject gefinancierd. De Binnenhof in Oostrum krijgt een opknapbeurt. De gemeente gaat de bodem verbeteren, ach terstallig onderhoud aan groen en bestrating inhalen en de inrich ting wat veranderen. Het project kost circa 30.000 gulden. Daarvan neemt de buurt door eigen werk er drie voor haar rekening. De bewoners gaan in de toekomst ook zelf het groen onderhouden. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 6 l/m 12 okto ber kwamen bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Enkel bank- en europasjes Rabobank; bril, donker montuur, grote glazen; sportbriI, ronde gla zen, extra ver doorlopend achter de oren; kinderbril, Pompey; dame sportemonnee met bankpas, 350.- en persoonlijke bescheiden; dame sportemonnee met SNS-, bieb- en videopas; damesportemonnee met identiteitsbewijs, 75,- en schake larmband; portemonnee, envelop model, naam Joop en 225,-; herenportemonnee met Rabopas en 200,-; Nederlandse rijbewijzen t.m.v. Lok en Hollanders; verzeke- ringsplaatje van bromfiets, PST 659. GEVONDEN Draagbare telefoon, Profon; fiet stas AGU; portemonnee, Ajax met 100,-; jonge Husky, lichtkleurig. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politiebureau aan de Leun.se weg. Kern van het plannetje is dat er een centrale plek wordt ingericht voor het huisvuil van de omwonen den. De vuilnisauto hoeft dan niet meer zoveel bochten te maken om overal de zakken en containers op te pikken. De plek wordt met palen omheind en aan het zicht onttrok ken. Op het middenterrein komen wat parkeerplaatsen. Verder worden beschadigde fruitbomen wegge haald, net als de palissaden een klusje voor de buurtbewoners. Als alles in orde is gebracht gaan zij ook zelf het groen van Binnenhof onder houden. Binnenhof kampt al langer met achterstallig onderhoud. Daarnaast is de inrichting zo ongelukkig dat bijvoorbeeld de vuilnisauto steeds over trottoirbanden moet om de bocht te kunnen nemen. Daardoor zijn verhardingen in de loop der jaren stukgereden. Bewoners is dat natuurlijk al jaren een doorn in het oog. In juni en vorige maand heeft de gemeente overlegd met de bewo ners. Daaruit kwam de hierboven geschetste aanpak naar voren. Nog dit najaar wordt met het werk begonnen. Autogordelcontrole Vrijdagmiddag werden weer con troles gehouden op het dragen van de autogordel. Óp de rondweg Brukske en op de Noordsingel wer den 75 bestuurders staande gehou den; 30 daarvan kregen een transac tie aangeboden omdat de autogordel niet om hadden. Dinsdagmiddag werden er ook controles gehouden op het dragen van de autogordel. Drie bestuurders kregen een transactie aangeboden. Voor de spreekuurhouders in deze regio is de vakantie voorbij. Vanaf heden zijn er weer reguliere spreek uren voor die mensen die vragen of problemen hebben ten aanzien van (gedeeltelijke) WAO/AAW. ziek zijn, ARBÓ diensten. WW. enz. en de samenloop daarvan, de contacten met de bedrijfsvereniging, de herbe oordeling. hulp bij bezwaarschriften etc. Uit ervaring weten wij dal er tij dens de ziekteperiode al problemen kunnen ontstaan. In Venlo is iedere maandag spreekuur in het gebouw van de Volksuniversiteit, Leutherweg 8 van 14.00 tot 16.00 uur. tel. 077- 3515281. Weg was te smal Wegens werkzaamheden rond de Deurneseweg was een omleidings route voor het verkeer over de Lemmenweg in Heide geleid. Toen dinsdagmiddag omstreeks 14.30 uur een 41-jarige bestuurder van een trekker met aardappels moest uit wijken voor een tegemoetkomende vrachtauto raakten de achterbanden van de trekker de wegberm, zakten weg cn de trekker kantelde. De aardappels kwamen in de wegberm terecht. Omdat de Lemmenweg maar 3.45 meter breed is werd door de gemeente een andere omleidings route gemaakt. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor maar het verkeer over de Lemmenweg was vele uren afgesloten. 7 UE VROUW VAN NU KOOPT MODE BIJ... VAN OORSCHOT MODE d, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Varkensslachterij Houbensteyn Porkhof BV (onderdeel van Houbensteyn Groep) koopt de handelsnaam Dielen Vlees, de inventaris en voorraden en zet ook de handelsactiviteiten van Dielen Vlees voort. Een deel van het personeel van de vrijdag jl. gefailleerde vleesgrossier Dielen Vlees uit Venray zal bij Houbensteyn Porkhof gaan wer ken. Volgens algemeen-directeur E. Houben is het overnemen van de activiteiten van Dielen Vlees een belangrijke versterking voor Houbensteyn Porkhof. 'Wij leveren nu onder de handelsnaam Porkhof vooral aan vleesgrossiers en vlees- warenindustrie', aldus E. Houben. 'Dielen Vlees heeft juist grootwin kelbedrijven en slagers in het klan tenbestand". Doordat ongeveer de helft van de circa 30 personeelsle den naar Ysselsteyn gaan zullen de leveranties van Dielen Vlees direct door blijven lopen. Houben zegt dat door deze doorstart van Dielen Vlees bij Porkhof verbetering van de marktpositie mogelijk is. 'Door de varkenspest en de herstructure ring krijgen we als varkensslachterij te maken met een verminderd aan bod van varkens en daardoor een onderbezetting van de kostbare pro ductiemiddelen. Nu kunnen we die weer perfect gaan benutten", zegt Houben. 'Daarnaast zie je de ont wikkeling dat juist grootwinkelbe drijven direct zaken willen doen met slachterijen omdat die betere garan ties af kunnen geven'. 'Commercieel directeur Paul Dielen heeft door deze doorstart voor zijn bestaande klantenkring een prachtig verhaal want er is in Nederland maar één leverancier die de var kenskolom 'van zaadje tot karbo- naadje' in eigen beheer heeft en dat zijn wij". Aan de Katholieke Universiteit Nijmegen is Michiel Hermans geslaagd voor het doctoraal examen bedrijfscommunicatie. Het budgetproject van de gemeen te Venray start in november weer met een cursus 'Omgaan met geld'. In de cursus komen onderwerpen aan de orde als: hoe kom ik uit met mijn inkomen, welke uitgaven heb ik allemaal? Welke verzekeringen zijn noodzakelijk. Er zijn twee cursussen: maandag ochtend van 09.30-11.15 uur (och tendcursus) en maandagavond van 19.30-21,15 uur (avondcursus). Dc cursus omvat vier bijeenkom sten en start op maandag 3 novem ber. Plaats: de Clockert. Bergweg 4. Venray. De cursus is gratis en voor iedereen toegankelijk. Aanmelden kan tot 30 oktober bij gemeente Venray, mevr. G. Aerts. tel. 523401. Boom op fietspad De brandweer moest in actie komen voor het verwijderen van een omgewaaide boom die op het fiets pad van de Sparredreef terecht was gekomen. Op zaterdag 25 oktober zal in de gemeenschappelijke ruimte van het Woonzorgproject voor Ouderen Het St. Joriskwartier een rommelmarkt plaatsvinden, aanvang 14.00 uur. Het adres is Burgemeester Esserstraat 20 te Venray, Kom op 25 oktober allen een kijk je nemen bij de rommelmarkt, want er is voor ieder wat wils! Indien u spullen heeft die geschikt zijn voor de verkoop dan kunt u deze aanleveren op het bovenstaan de adres, op donderdag 16 oktober van 10.00 lot 12.00 uur of op woensdag 22 oktober van 14.00 tot 17.00 uur. Vriendelijk verzoek om geen elektrische apparatuur en meu bilair aan te leveren. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Synthese, afdeling Ouderenwerk Venray. tel. 0478-586245. Ook dit jaar organiseert Missienaaikring Oirlo weer een handwerk- en hobbytentoonstelling, die gehouden wordt in feestzaal De Ruif. Hoofdstraat 43 te Oirlo. Wij zullen het zeer op prijs stellen u tijdens deze tentoonstelling te mogen begroeten, uiteraard zijn ook uw vrienden en bekende van harte welkom. De entree is gratis. De data en openingstijden zijn: zaterdag 18 okt. van 14.00 tot 21.00 uur en zondag 19 okt. van 10.00 tot 13.00 uur. Ook kunt u tijdens onze tentoon stelling ten allen tijde terecht voor een kop koffie met gebak of andere versnapering. Poging tot inbraak Een 60-jarige Venraynaar bemerkte dinsdagmiddag, bij terug keer bij zijn woning aan de Athoslaan, dat er was gepoogd in te breken. Er konden diverse braak sporen worden veilig gesteld. Maar de vergrendeling bleek te sterk te zijn. DEMONSTRATIES Gedurende de gehele dag kunt u kijken naar het laden van Hawkraketten op een lanceerinstal- latie. het werken met dc bewakings honden. mobiele optredens van grondverdedigingspersoneel. het oplaten van grote vliegers, een para- chutistensprong (rond 13.00 uur), de vliegkunsten van modelvliegtuigen, het keukenpersoneel werkzaam bij de veldkeuken (een bekertje soep staat voor u klaar) en demonstraties terreinrijden met diverse voertuigen. Daarnaast vindt u de Palriot-appara- tuur (bekend uit de Golfoorlog), de Stinger raketten waarmee u met een trainingsrakel gesimuleerd een vliegtuig kunt afschieten, de Flycatcher/40L70-kanon. pantser voertuigen van de Koninklijke Marechaussee, de gronduitrusting, de Personeelsdienst, communicatie voertuigen en een dia-show van de Dienst Gebouwen Werken Terreinen, over de prachtige natuur bij en op hel onderdeel enz. Tussendoor treft u allerhande kraampjes aan waar u diverse arti kelen kunt kopen en/of informatie krijgt over de taken en werkwijze van de Groep Geleide Wapens De Peel. VOOR DE KLEINTJES Ook aan de kinderen hebben ze gedacht. Hiervoor hebben ze een kleine kermis ingericht. Deze bestaat uil een stokkenvangspel. kinderkop van Jut. 5-meter sjoelbak, hoepelring. ringwerpen, gatenkaas, limo(nade)koe. suikerspinstand en door een heuse clown grimeren en maken van ballonfiguren en twee springkussens. PERSONEELSWERVING Omdat het onderdeel en de rest van de Koninklijke Luchtmacht altijd op zoek zijn naar enthousiaste jongeren die bij het willen komen werken, is er ook een speciale wer vingstent opgesteld waar belangstel lenden informatie kunnen krijgen over banen bij de Groep Geleide Wapens De Peel. Uiteraard kan men zich daar ook opgeven voor een baan. HORECA-VOORZIENINGEN Over het gehele demonstratieter rein staan diverse kraampjes opge steld. Hier kunt u kopen: drankjes, friet met snacks, hamburgers, braad worsten, Hot Dog's, popcorn, shoar ma en onder voorbehoud roomijs. In de grote tent kunt u tijdens het nutti gen van een drankje luisteren naar de vier regionale muziekkorpsen die bijna de gehele dag zullen optreden. VERDERE INFORMATIE Het Open Huis begint om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur. Op de wegen naar de Groep Geleide Wapens De Peel toe staat duidelijk aangegeven welke route u moet vol gen en waarde parkeerplaatsen zijn. De poorten Venray (bij autocircuit De Peel) en Bakel zijn gedurende het Open Huis voor u geopend. Via de hoofdpoort (aan de N277) heeft alleen dienstvervoer toegang. Grotestraat 93 Venray BASKETBALL-VERENIGING Zaterdag 18 oktober wordt er weer papier opgehaald door Basketbal Vereniging Jumpers '76 in de wijk begrensd door: Oostsingel. Prins Bernhardstraat. Julianasingel. Raadhuisstraat. Dr. Kormanweg, Industrieweg en de Nieuwe Maasheseweg. Wij verzoeken u vriendelijk het papier gebundeld of in dozen, voor 10.00 uur buiten te zetten. Geen klant van de kapper... Woensdagmiddag omstreeks 14.30 uur kreeg de kapperszaak aan de Albionstraat een wel zeer ongewone klant, namelijk een tractor die met grof geweld de gevel ramde en in de zaak tot stil stand kwam. De 21-jarige bestuurder van de tractor uit Oirlo moest uitwijken voor een tegemoetkomende auto. Bij die uitwijkmanouvre verloor de bestuurde de controle over zijn tractor. Die kwam tegen dé gevel terecht, doorboorde die en hij kwam uiteindelijk in de zaak tot stilstand. Daarbij werd zelfs het interieur vernield Op dat moment waren twee kapsters en drie klanten in de zaak. Gelukkig werd er niemand gewond. Technisch onderzoek aan de tractor werd verricht, maar de uit slag is nog niet bekend.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 7