Een huis kopen voordeliger dan huren? k ntermezzo Voorronde karaoke Ook actie naast het podium in de schouwburg Opnieuw concert Gé Reinders in Theehuis Die Fidelen losentaler bij Omroep Limburg 25 jaar Eikenhofkapel Café 't Podium Rabobank Antwoordcoupon Omroep Venray programma-info Alleen het beste is goed genoeg." VAN OORSCHOT MODE Endless Wire in De Bonte Koe WACHT NOG 2 WEKEN met het afsluiten van uw hypotheek - PacipEEL EN MAAS donderdag 16 oktober 1997 - Pagina 3 De schouwburg Venray wil u 0g meer laten genieten van de ansvoorstellingen. Daarom orga- jseert zij in samenwerking met jS.K.V. Noord-Limburg, onder jding van Karin Janssen, extra ctiviteiten naast het podium, in foyer van de schouwburg- Zélf .actie komen of u laten informe el over achtergronden en her fst van de voorstelling en het ezelschap, waar u die avond naar ,e gaat. In actie komt u tijdens de dansw- kshops. Hierbij ervaart u zelfde msen die 's avonds op het podium orden uitgevoerd. Zoals bij de West Side Story, op zondag 9 november. In de workshop vooraf gaand aan deze voorstelling zult u een stuk choreografie uit de musical leren, onder leiding van een ex-dan seres van de West Side Story. Vóór Ochol. op dinsdag 18 november, leert u van dansers uit de groep de geheimen van de ocho. een vloeiende tango-beweging. In de workshop vóór The Sikulu Company, op donderdag 15 januari, komt u helemaal in Afrikaanse stemming. U beleeft de felheid, vro lijkheid en stevige ritmes van de Afrikaanse dans. De workshops zijn voor teeners en volwassenen, met en zonder danservaring en kosten ƒ5.-. Vooraf inschrijven is nodig in verband met het beperkte aantal plaatsen. Een interview met dansers en/of de choreograaf geeft u een kijkje in de keuken van de danswereld. Bij het Zwanenmeer, zondag 29 maart, bent u vóór de voorstelling van harte welkom zo'n inleidend gesprek bij te wonen. U kunt alleen komen luisteren, maar er is ook gelegenheid vragen te stellen over wat u nu altijd al had willen weten. Opgeven van tevoren is niet nodig. Nieuwsgierig? Informeer dan bij de schouwburg voor verdere infor matie zodat inschrijfformulieren thuisgestuurd kunnen worden. A.s. zaterdag in de schouwburg Ontroerend mooie Nederlandse ongs, prachtige muziek en een pret- ieedosering van humor, dit alles in krachtig sobere enscenering, mee onderscheidde Intermezzo in het vorige programma 'Still In Tour 97 gaat Intermezzo verder I de ingeslagen weg. De groep hrijft grotendeels zelf haar teksten imelodieuze composities. Ze laat ;h inspireren door alle mogelijke uziekstijlen en slecht moeiteloos grenzen tussen genres. Maar venal zijn vijf formidabele stern en te horen, soms begeleid door n enkel instrument. De warme irmonieuze klank waar ze om kend staan, is gebaseerd op een 0t. ingdurige samenwerking. Vanwege de enthousiaste ont- ƒ150,- ingst van Tour 97 speelt iiermezzo dit programma nog een irte periode in het najaar. De cd it eigen Nederlandstalige num- irs verschijnt in het voorjaar '97. Het vijftal werd bekroond met de Iveren Harp van Conanius en won Duitsland de kleinkunstcultuur- js van de stad Wilhelmshaven. A.s. zaterdag dus in de schouw- irg, aanvang 20.00 uur. De Roermondse zanger Gé finders treedt volgende week lerdag in Venray op in het ider van zijn nieuwe theatertoer faege nemes zègke'. Hij brengt aarbij een aantal nummers ten ihore van zijn nieuwe dialect- ö'Man van 'n kleine sjtad'. De djes gaan vooral over familie en de provincie Limburg. Ze len afgewisseld door korte, ^landstalige sketches, die als ikel tussen de nummers die- Reinders wordt begeleid door kies Nagtzaam (bassen) en Cor lutsers (gitaren en djembé). die iinsporen al hebben verdiend in de igeleidingsbands van o.a. lalhilde Santing en Harry icksioni. De reacties van de lande- ke pers op eerdere optredens van Reinders waren lovend, uziekkrant Oor schreef: "De zaal rngl in een waas van gezelligheid an zijn lippen." en de Telegraaf wilde Reinders 'een van de beste, niet de beste liedjesschrijver van fderland.' Reinders probeert tij- ns zijn optredens een intieme eer te scheppen, zodat mensen ren kunnen stilstaan bij of meefilo- iferen over het leven. Volgens de (olse Courant 'is zo'n concert niet navondje uit, maar een avondje uis...bij Gé.' .Zaterdag 25 oktober treedt hij op iet Theehuis in het Odapark in jray. De aanvang is 20.30 uur en ntree is 20 gulden. Voor reserve ten kan er gebeld worden naar imer 0478-513690 of 589071. Zaterdag 18 oktober zijn Die c delen Rosentaler uitgenodigd Ween live optreden in het tv-pro- annna 'Het ei van Sint Joost', ansluitend op het tv-programma orden ook opnames gemaakt voor 'radioprogramma met de gelijk- mige titel. Oiri de opnames een werkelijk ve tintje te geven worden suppor- rsuitgenodigd om dit live-optre- bij te wonen. De opnames van tv-programma beginnen om •10 uur, Wanneer het programma 'gezonden wordt, zal ter zijner lijd Ibekend gemaakt worden. supportersbus vertrekt om HO uur bij Den Tommes. De lames vinden plaats in de stivillage (de voormalige ronxzaal) te Maastricht. Supporters die deze opnames mee "en maken kunnen zich opgeven Wim van Osch. tel. 0478- WI8. Wees op tijd, er zijn maar beperkt aantal plaatsen voor [Porters beschikbaar in de studio. V|e het eerst komt die het eerst alt. EN MAAS n abonnement waard Kerst in Spijshuis "Roond d'n Tojfel odU'n t° Hoenderstraat 2, Venray, tel. 512038 U kunt een keuze maken uit de volgende gerechten: Voorgerechten Zalmtartaar met komkommer dille dressing Salade van gerookte eend met Jrambozedressing De bekende garnalencoctail Kalkoensalade met huisgemaakte kerriesaus Soepen Wildbouillon Gebonden tomatensoep met gourgettes Runderbouillon met broodcroutons Garnalensoep Tussendoortje Een glaasje verfrissende sekt Hoofdgerechten Hertebiefstuk met rodeportsaus Varkensmedaillons gevuld met zalm overgoten met bernaisesaus Kalfsoester in combinatie met zalm met charonsaus Konijntournedos met jachtsaus Nagerechten Dessert "Roond d'n Toffel" Den Zwamboks Prijs per persoon ƒ52.50 Wilt u het menu tijdig doorgeven?? Tel. nr.: 0478-512038 Vraagt u naar onze speciale kindermenu's en het vegetarische kerstmenu. Tijdens de kerstdagen werken wij alleen op reservering Op 23 oktober 1972 werd de Eikenhofkapel opgericht. De kapel bestaat uit twintig leden van harmo nie Sub Matris Tutela die met veel plezier hun hobby uitoefenen. De Eikenhofkapel verzorgt optre dens in de regio maar ook ver daar buiten met optredens in onder ande re Duitsland en België. Ook neemt de Eikenhofkapel met veel succes deel aan concoursen en festivals. Op dit moment bestaat het reper toire uit dans- en amusementsmu ziek, Egerlander en Tsjechische muziek. De kapel staat onder muzi kale leiding van Gerard Kessels en dirigent is de Pieter Poels. Op zondag 19 oktober wordt het 25-jarig bestaan van de Eikenhofkapel gevierd in café-zaal De Karklingel in Oostrum. Het programma van deze dag is als volgt: 10.00 uur: H. Mis met muziek van de Eikenhofkapel. 14.30-15.30 uur: Receptie. 14.30 uur: Kapellenmiddag met medewerking van De Klutsers uit Zeilberg: de Gendergalm uit Veldhoven: de Kelderband uit Oirlo en Die Stevenslander uit Stevensbeek. Tot ziens op 19 oktober. Karaoke is in! Een ieder is inmiddels vertrouwd met hel zingenen er zijn zelfs al ware artiesten uit voorgekomen. Mensen die eerst dachten hele maal niet te kunnen zingen! Het leuke is dat je met karaoke op een onge dwongen manier jezelf en anderen vermaakt. Net als vorig jaar bestaat ook in 1997 de mogelijkheid om met het karaokezingen leuke prijzen te win nen. Aanstaande zondag 19 oktober zal er een voorronde van de Nederlandse Karaokekarnpioenschappen worden gehouden in café 't Podium te Venray. Smile Entertainment, het entertainmentbureau voor dc horeca organiseert al jaren de succesvolle Nederlandse Karaokekarnpioenschappen. Aanstaande zondag bestaat vanaf 20.30 uur de mogelijkheid om je te kwa lificeren voor de halve finale, waar reeds mooie prijzen te winnen zijn. zoals tv's en videorecorders. Echter in de grote finale, waar de beste zan gers en zangeressen van iedere halve finale naar toe gaan, zijn de grote prijzen te wmnen. Zo is de eerste prijs een rondreis door Azië!'De tweede prijs is een reis naar Amerika en de derde prijs is een reis naar Cran Canada. Tijdens de aankomende voorronden kunnen de kandidaten zich opgeven bij de presentator of geluidstechnicus van de show. De uitgebrei- dé titellijsten zullen in het café aanwezig zijn. J U twijfelt tussen huren of kopen? Kom dan eens praten met de hypotheekadviseur van Rabobank Huis &C Hypotheekadvies. Die kan u meteen voorrekenen hoeveel hypotheek u kunt krijgen en wat de maandelijkse kosten daarvan zijn. Zodat u precies weet of kopen voordeliger is dan huren. Bel of kom langs voor een deskundig advies. Of stuur vandaag nog de antwoordcoupon in! Met de hypotheekadviseur van Rabobank Huis Hypotheekadvies sta je er niet alleen voor. verzekeringen - financiële planning - beleggen - betalen - lenen - sparen Venray-Oostrum Zevenrode tel. (0478) 530216 tel. (0478) 530 340 Ja, ik wil graag weten of een huis kopen voor mij voordeliger is dan huren. Neem contact met mij op voor nadere informatie. adres postcode/woonplaats telefoon Opsturen in een envelop aan: Rabobank Huis Hypotheekadvies, Antwoordnummer 1001, 5800 VB VENRAY (Een postzegel is niet nodig) Burgemeester Hahn herbenoemd Bij Koninklijk Besluit van 17 september jl. is burgemeester Joep Hahn van de gemeente Meerlo- Wanssum met ingang van 16 okto ber herbenoemd. Namens de gemeenteraad werd hij afgelopen maandag daarvoor gefeliciteerd. Hahn had duidelijk zin in een nieuwe periode in Meerlo- Wanssum. "We gaan er weer de volle 100% tegenaan, ook om als zelfstandige gemeente voort te blijven bestaan. Pompoenen niet veilig Een bewoner van de Overloonsweg meldde bij de politie dat maandagavond drie voor zijn woning gelegen pompoenen waren verdwenen. Nieuw bij Omroep Venray: Klojo Radio' "Klojo Radio", zo heet het nieuwe programma van Omroep Venray om 17.00 uur op zaterdagmiddag. Een nieuw familieprogramma gepresen teerd door Nico Broers en Paul Verhoeven. Naast de nodige opmerkelijke berichten presenteert Klojo Radio wekelijks de CD van de Week. Deze CD kan tijdens de uitzending wor den gewonnen. Om half zes is het tijd voor koffie met smaak verzorgd door Harrie Sjaak. Kortom, Omroep Venray brengt 's zaterdags het nodige vermaak! ÊeJeafé 'De Barrier" Maasheseweg 93, 5817 AA Venray Tel. 0478-580001 C\e-ze.W\c) Keest vieeen in éEethuis "De Oude Soeeiee" V heeft keuze uit: Zalmspiesje met garnalensaus Gerookte kip op een bedje van gemengde sla Frisse walnootsalade met een notendressing 0*0 Gebonden vissoep Dwars door de tuinsoep Preisoep op grootmoeders wijze 0*0 Als tussendoortje een glaasje sekt met een balletje ijs 0*0 Gegrilde Meerval met een zachte dillesaus Lamskotelet in combinatie met haastoumedos honingthijmsaus Mootgebakken zalm in korstdeeg met een bieslooksausje Getrancheerde varkenshaasmedaillons met paté 0*0 Dessert "le Piek" huisgemaakte soesje met slagroom Dessert "du Bal" jochurtbavarois met kiwisaus en mandarijn Voor dit vijf-gangen menu betaald u f49.so per persoon Voor vragen over het vegetarisch menu en voor de kinder menu's kunt u terecht bij de kok. 7 Vergeet u niet het menu tijdig door te geven? v'»< Tijdens de kerstdagen werken wij alleen op reservering 1 Tel. nr 0478-580001, fax nr. 0478-550086 "Ik heb een heel eenvoudige smaak. OSCAR WILDE Fleece trui 179,- Katoenen koltrui in diverse kleuren 59,- Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Prettig geholpen. Prima gekleed. Aanstaande zondag om 20.00 uur speelt de Venlose band Endless Wire in café De Bonte Koe. Endless Wire staat voor krachtige melodieu ze rockmuziek. Een energieke 'eigen wijze' rockband die zich zoals Bonte Koe bezoekers wel kun nen herinneren, vooral live weet waar te maken. Een combinatie van verschillende muziekstijlen leidt tot een lekker fris geluid. Dit geluid wordt voornamelijk bepaald door de gitaar, (snel) elektrisch en (subtiel) akoestisch. In de loopbaan van Endless Wire is het eindelijk tijd voor een cd. Volwassen en energiek. De kwaliteit van deze mini cd is erg hoog gewor den. Met deze vier nummers en nog vele andere ballads laat de band aanstaande zondag horen wat en wie ze zijn. Endless Wire, aanstaande zondag, aanvang 20.00 uur, entree ƒ5,-. Nieuwe homepage Sinds 4 oktober is de homepage van Omroep Venray geheel ver nieuwd. Naast uitgebreide informa tie over de gemeente Venray en onze omroep, kunt u er ook terecht voor Venrays nieuws. De gehele homepage (WWW.EASY.NL/LOV) heeft een nieuwe 'look' gekregen en is onder verdeeld in verschillende hoofdru brieken. Kijk zelf op Internet. 'n Wandeling dur 't Rooise land Donderdag vertellen we u meer over de opgravingen van het Antoniusveld. Mark Spanjer vertelt wat er in een archeologische put allemaal te zien is en we laten u horen wat er te zien is als een water put gedeeltelijk uitgegraven wordt. In de Castenrayse vennen komen we in het droge gebied waar we plantjes zien die alleen op heel arme grond voorkomen. Daarnaast vor men de struiken om het gebied een uitstekende broedplek voor vogels zoals de geelgors. (donderdag 19.00 uur. herhaling maandag 18.00 uur) Waar zijn de troubadours geble ven Op 16 oktober is Cor Swanenberg uit Berlicum te gast. De reden van zijn komst is het verschijnen van zijn CD "Dik vur mekare!". Dit is een vertel- en zang CD waaraan allemaal solisten of groepen meede den waar Cor al eerder liedjes voor heeft geschreven. Volgende week (23 oktober) komt Nico van de Wetering weer naar de studio van Omroep Venray. Weer, omdat dit de tweede keer is voor Nico. Aanleiding is nu zijn tweede CD getiteld "Wor ik mij content vuul". Deze komt 19 oktober uit. Luisteraars kunnen zoals altijd tele fonisch reageren op telefoonnum mer 512362. (donderdag 21.00 uur) Omroep Venray: kabel 102.4/ether 90.2. Postadres: Postbus 91, 5800 AB Venray. Studio-adres: St. Antoniusstraat Ia, 5801 AR Venray. Telefoon: (0478) 512362. Fax (0478) 513656. World Wide Web: WWW.EASY.NL/LOV. E-mail: lovenray@dds.nl PEEL EN MAAS 'n abonnement waard ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabeler. H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: M. van TIEL Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz. J. de Vocht. M. v.d. Acker. P. Henkes en G. v.d. Weyer: G. van LOON Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkl, Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage I. tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 584504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure. V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling V. GEURTS en H. van WINDEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 077-3981450 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maan dag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel 06-52851493 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur Onder invloed In de nacht van zondag op maan dag hield de politie op de Drabbelsweg in Veulen een perso nenauto staande. Bij controle bleek de 26-jarige bestuurder uit Veulen teveel alcohol gedronken te hebben. Blaasproeven rechtvaardigde een rijverbod van vijf uur. In het kader van het snelrecht kreeg de man meteen een dagvaardiging uitge reikt. PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albeis Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3