t.m. 13 oktober - industrieterrein Keizersveld Een veelzijdig en actief spektakel OPENINGSTIJDEN: 9 oktober 12.00-20.00 uur - 10 oktober 12.00-22.00 uur 11 oktober 12.00-22.00 uur -12 oktober 12.00-20.00 uur 13 oktober 12.00-20.00 uur Harold Lenssen Keukeninrichting alles in eigen hand Nieuw in Nederland! Koopmans Ook lokale Omroep Venray actief op Consumentenbeurs Venray 1997 Grote prijsvraag met schitterende prijzen op Consumentenbeurs 1997 te BEURSAANBIEDING SAMEN voor slechts 13,50! CLAESSENS VAN KEMPEN 0478-589508 aw-M Openingstijden Consumenten beurs Venray Zuiver drinkwater: koud en warm! IEEL en maas donderdag 9 oktober 1997 - Pagina 11 Consumentenbeurs 1997 Consumentenbeurs Venray 1997 Op donderdag 9 oktober 1997 om 2()0 uur gaan dc poorten open van grote Consumentenbeurs in jiiray. Op het bedrijventerrein eizersveld in Venray staan dan nkele gigantische paviljoens, waar vijf dagen lang. tot en met maan- ig 13 oktober, met uw hele gezin unt genieten van een gezellig en nieressant evenement. Vele expo rten zullen er hun nieuwste pro- licten tonen op hel gebied van onen. interieur, hobby en vrije lijd. Organic..ebureau Regio Expo is jnges'. -d een grote veelzijdig- ;id aan deelnemers voor deze Ijï geïnteresseerd te krijgen. |)e aeeste bedrijven en instellin- i;' n uit Venray en de regio er iteimheen. zodat voor de bezoe- an de beurs een duidelijk jeld gegeven wordt wal er zoal te oop is in deze regio. In onze opinie «heel veel. Een paar tips van de luier willen wij nu vast oplichten. gemeente Venray en de VVV >ven u voorlichting over alles wat gemeente Venray u te bieden £ft. Bij de Wereldwinkel krijgt u Ie ins en outs te horen betreffende (Derde Wereld. WONEN Als u een huis wilt kopen, dan kan öllermans makelaardij en assuran- ênu daar natuurlijk een goed en akkundig advies geven voor uw jpotheek en ook voor de juiste ver kering. Ons interieur verfraaien doen we iluurlijk allemaal graag, zolang het uiget dit toelaat. Op de onsumentenbeurs zijn diverse andhouders aanwezig, die voor dere beurs en verschillende sma- altijd een passend antwoord jbben. Op een steenworp afstand beurspaviljoens. ook op het eizersveld. staat het bedrijfspand n de Ambachtelijke leubelmaker. Hier worden de meu- lls gemaakt precies volgens de laak en de afmetingen zoals de lantdit wil. Als u meer van antiek «d. dan heeft de Sloffelhoeve uit Ooslrum altijd wel een oplossing voor u. Voor de meer exclusievere meubels verwijzen wij u graag naar de stand van Marquis Meubelen uil Boxmeer, waar ze u ook voor de verdere inrichting zeer goede tips kunnen geven. Deze meubelen komen natuurlijk pas goed lol hun recht als ze op de juiste ondergrond staan. Hierin kunnen Parketworld uit Venray en Classens parket uit Wanssum u met raad en daad bijs taan. want deze bedrijven hebben keuze en vakmanschap genoeg in huis. Het nieuwste van het nieuwste op keukengebied ziet u op de stand van Harold Lenssen Keukens. Dit bedrijf maakt alles in eigen fabriek, bij wijze van spreken van boom lot keuken, uw keuken geheel naar wens en eigen smaak. Voor uw bad kamerinrichting en tegels verwijzen wij u naar de stand van het Helmonds Tegel Centrum, waar u De expotenl op Keizersveld verbaasd zult staan van de vele mogelijkheden die er op dit gebied zijn. Laten wij hel slapen niet verge ten, want op slaapgebied heeft Primabed uit Tegelen een zeer uitge breid assortiment, zowel het con ventionele slaapgebeuren als het slapen op een waterbed, kortom u zie het allemaal. MOOI Ramen en decoraties in glas-in- lood kan ontzettend mooi zijn. Dit laat Estrella uil Vierlingsbeek u zien. Is uw keuken aan nieuwe deur tjes toe of"wilt u uw deuren opnieuw bekleden, dan vertelt de firma Portas uit Venray u er alles over. Wilt u iets apart doen met uw pla fonds. Kees Thijssen uit Beek legt u uil wat u kunt met spanplafonds of andere mogelijkheden, die voor u op De enige watercooler/heater zonder gesjouw met flessen. Dit unieke apparaat bezit een compleet zuiveringssysteem dat van iedere soort water puur HzO maakt. Het zuiverste water dat er bestaat. Dit schitterend gestileerde sys teem is een aanwinst in uw kantoor, restaurant en huiska mer: kortom in elke omgeving. Het bijzondere van dit systeem in vergelijking met andere sys temen: a. Het systeem wordt aangeslo ten op de water aan- en afvoer. Via uw kraanwater beschikt u te allen tijde over zeer smaakvol gekoeld of verhit water zonder kalk. b. Het systeem is een eenmali ge investering. Eenmaal per jaar wordt uw filter vervan gen. c. Geen periodiek terugkerende kosten van waterflessen, e.d. Artic Watercoolers zijn lever baar met diverse zuiveringsmo gelijkheden. De meest uitge breide is voorzien van Reserve Osmosis Systeem, ook mogelijk met geruisloze boos- lerpomp voor zeer hoge wateropbrengst. Reserve Osmosis Systeem zuivering staat garant voor hyper gefilterd water, d.m.v. membraan-technologie, waarmee wij ook in de toekomst garant kunnen staan voor het zuiverste water, puur H;0. (Membraan-tech nologie is het modernste zuiveringsprincipe). Bovendien zijn alle modellen met fles voorzien van een UV-lamp, die automatisch functioneert. Gekoeld drinkwater Het Osmose-water is zuiver en zuurstofrijk en zeer belangrijk voor het reinigen van uw lichaam. Het water kan volledig zijn taak vervullen in het lichaam, omdat bel niet belast is met verontreinigingen, die soms wel inde voeding maar niet in het water thuis horen. Voor bet optimaal functioneren van het zuivere water, heeft bet lichaam 2,5 tot 3 liter water per dag nodig. Technische beschrijving Hoogte: 99.5 cm, Diepte: 33.5 cm, Breedte. 34 cm Aansluiting direct op de waterleiding, d.m.v. 6 mm dikke kleurloze leidingen, zonder zagen of solderen. Keuze uit zuiveringsgraad. Keuze uit capaciteit van 90 liter tot 380 liter, kleinere modellen vanaf 35 liter. Keuze uit verschillende modellen. Keuze uit verschillende kleuren. Vrijblijvende informatie- Eikhofweg 4, 5824 AR Holthees Tel./Fax 0478-636245 Op zaterdag 11 oktober geeft de lokale Omroep Venray acte de presence op de Consumentenbeurs Venray 1997. Tussen 14.00 en 18.00 uur zullen de medewerkers van de omroep live uitzenden vanaf het beurscomplex. Geen enkele moeite hebben ze zich gespaard om u als luisteraar een gevarieerd programma te bieden. Er zijn nu al optredens gepland van groepen als No Exit, In Clover, Theo Sturmen en Marij Verhaag, Si ma 4 Project, Happy Trumpets en de Wazelvollen. Nu nog zijn de medewerkers van de omroep in onderhandeling met andere groepen. Volgens een medewerker is met bezig met een 'wereldacf De organisatie van de Consumentenbeurs is dan ook erg verguld met de medewerking de lokale Omroep Venray. maal gesneden zijn. Voor uw zonwering, binnen of buiten, verwijzen wij u graag naar de firma Fran,sol uit Venray. Gaan wij nu even naar buiten, want wie kijkt er nu niet graag naar een goed verzorgde tuin. Een goed advies hierin kan Tuincentrum Keuten u altijd geven. Over bloemen, pom poenen en kalebassen weet bloe- menhuis Elma alles. Sierhekken van de firma Ten Brinke verfraaien ieders tuin natuurlijk. De tuin moet natuurlijk ook bijgehouden worden en de materialen hiervoor kan Van Ophoven Baarlo u allemaal tonen. Zwembaden voor binnen en bui ten, sauna's, zonnenhemels en fit- nessapparatuur, dit alles is te bewonderen op de grote stand van Mari uil Wanssum. Misschien zult u mensen van organisatiebureau Regio Expo de laatste maanden regelmatig hebben zien rijden in Venray en omstreken met een recla mewagen met hel opschrift Najaarsbeurs Venray 1997 erop, welnu deze Peugeot 306 is beschik baar gesteld door Autobedrijf Nabuurs uit Venray. die ook nog vestigingen heeft in Bergen. Haps en Grave. Autobedrijf Nabuurs komt op deze beurs te staan met een scala aan nieuwe modellen. Iets wat nog vrij nieuw is op autogebied zijn de zogenaamde overdekte brommers op vier wielen, dit voertuig, waar u geen rijbewijs voor nodig heeft, kunt u bewonderen op de stand van Auto Vink uit Asten. Het inbouwen in uw auto van geluidsapparatuur laat firma De Lauw uit Venray u zien in een tweetal auto's, waaron der een heuse formule .3 wagen, die boordevol snufjes op geluidsgebied in auto's laat zien. KOFFIE MET GEBAK Als u over deze beurs aan het lopen bent en u wilt even uitrusten, iets eten of drinken, bent u in goede handen van Party-Catering Gorree uit Blitterswijck, dezelfde mensen die ook hel grote familierestaurant 't Roekenbosch exploiteren. Deze mensen zullen u voor redelijke prij zen voorzien vanaf een kof koffie met een stuk gebak tot en met een smakelijk gericht, waarvan u zult smullen. Een glaasje bier of iets fris gaat er natuurlijk ook altijd in. Op zondag 12 oktober is er op een speciaal podium een grote bruids- show te zien. Deze show wordt diverse keren gehouden en wordt ook bijtijds aangekondigd. Deze bruidsshow wordt georganiseerd door het gerenommeerde bruidshuis Jolina uil Oostrum. Dit spektakel wordt omlijst door optredens van dansgroepen van Dansschool Janssen uit Venray. Op zaterdagavond geven Eugene Eijdems en Henrietta van Osch van het welbekende trompetduo De Amazing Trumpets een uitvoerig bewijs van hun kunnen. De heer Eijdems heeft ook een eigen stand op deze beurs met een keur van blaasinstrumenten. Verder zijn er nog talloze andere bedrijven present op de beurs. Organisatiebureau Regio Expo wil u allen welkom het op deze veelzijdige beurs en wenst de bezoekers heel veel beursplezier toe. Tot ziens op 9. 10, 112 of 13 oktober. Ondernemers waren volop bgezig met het opbouwen van hun stands. Bij een van de standhouders op de Consumentenbeurs Venray 1997 zijn schitterende prijzen te winnen door middel van een prijsvraag. Het postor derbedrijf Myösötis Kristal uit Veghel zal u op hun stand een formulier geven, waarop een paai' vragen staan, die als u de stand goed bekeken heeft altijd het juiste antwoord kunt geven. Daarnaast moet u ook nog een slag zin afmaken met een zo origineel mogelijke inhoud. De prijzen die u kunt winnen zijn grandioos, b.v. de eerste prijs is een Tontem kandelaar geheel van kristalde t Fontein kandelaar geheel van kristal, de tweede prijs een zittende ook van kristal en derde de prijs zijn beren op een wip van kristal. Verder zijn er nog vijf troostprijzen. De winnende inzenders krijgen de uitslag de prijzen thuis gestuurd. Harold Lenssen Keukeninrichting is een bedrijf fat zich bezighoudt met het ontwerpen, fabriceren en plaatsen van keukens op een speci fiek klantgerichte manier. VVV Venray tel.0478-510505 fax 0478-512736 Tegen inlevering van deze advertentie bij de VVV/ANWB-stand ontvangt u tijdens de beursdagen het Fietsboekje en Wandelboekje "In en rond Venray" (Normale prijs 7,95 per boek|e> In het fietsboekje staan 10 routes van diver se afstanden. Het wandelboekje beschrijft 13 prachtige wandelroutes, die u langs bij zondere plekjes in Venray voeren. HANDELSONDERNEMING INKOOP EN VERKOOP VAN OUDE BESTRATINGSMATERIALEN Diverse soorten gebakken klinkers, kinderkopjes Tevens alle bestratingswerkzaamheden Nostalgische tuinverlichtingen, brievenbussen, zitjes Betonnen tuinornamenten Modeltuin aanwezig Janslust 8, 5812 AT Heide-Venray Graag bellen voor afspraak De openingstijden van de Consumentenbeurs zijn als volgt: Donderdag 9 oktober'van 12.00 tot 20.00 uur; Vrijdag 10 oktober van 12.00 tot 22.00 uur; Zaterdag II oktober van 12.00 tot 22.00 uur; Zondag 12 oktober van 12.00 tot 20.00 uur; Maandag 13 oktober van 12.00 tot 20.00 uurj De belangrijkste doelstelling van het bedrijf is een kwalitatief zeer hoogwaardig product te leveren.» Daarnaast wordt veel aandacht besteed aan bij elkaar passende kleuren en materialen, waarmee de wensen van de klant zo goed moge lijk kunnen worden vervuld. Ervaring en vakkundige mede werkers staan borg voor klasse keu kens en badkamermeubels van hoge kwaliteit. Alles in eigen hand: eigen ontwer pers. productie in eigen fabriek en zorgvuldige eigen montage. Harold Lenssen Keukeninlichting is gevestigd aan de Stayerhofweg 2b te Wanssum. Dagelijks geopend van 08.00 tot 17.00 uur; zaterdags van 09.00 lot 16.00 uur. Advies aan huis. ook 's avonds: bel geheel vrijblij vend voor een afspraak. Toeleveringsbedrijf J. Koopmans in Holthees heeft een watercooler/heater in zijn leverings programma, waarmee zuiver drink water wordt gemaakt. Volgens Koopmans is het apparaat zeer geschikt als drinkwaterpunt voor koud of warm water in kantoor of bedrijf. De cooler/heater is voor zien van een filtratie (uv-lamp en osmose membraan), waarmee gifti ge en schadelijke stoffen uit het water worden gehaald. Verder levert Koopmans water- ontkalkers waarmee water zocht en kalkvrij wordt gemaakt. Het pro gramma omvat ook ontijzerir.gs en ontmantganingsinstallaties. Weer een ander product van de toeleverancier uit Holthees is ver zorging van afvalwater- en ierug- winsystemen voor het buitengebied. Tenslotte heeft hij pompen in het leveringsprogramma. J. Koopmans. Holthees. tel. 0478- 636245.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 11