Zes zilveren en drie bronzen plakken voor synchroonzwemsters Spio I Zomerbridge in Venray Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan St. Jan Merselo Spio Zangvereniging Venrode Triatlon Vereniging Regio Venray MMSK St. Petrus Banden Hallo korfbalfans! Loopgroep de Barrier Zangers van St. Frans KBO Koninklijke Harmonie Euterpe Venray's Mannenkoor Computerclub Regio Venray Ysselsteyn JUM Merselo Symfonie orkest Red Caps Venray Ouderenkoor Crescendo donderdag 10 juli 1997 - Pagina 11 Limburgse A-Kampioenschappen Synchroonzwemmen [Vorig weckend zijn in Sitlurd de Jinhuigse A-Kampioenschappen Ivnchroonzwemmen gehouden. Ter nluidclijking: synchroon/.wem- In is de nieuwe naar voor het ncgcre kuns'zwemmen. In een eivol zwembad de Nieuwe fiilcboer streden negen Limburgse heiligingen om de hoogste eer. 's blcrdags werd de techniekwed- Brijd gehouden. *s zondags werden 'veelal indrukwekkende solo's, ellen en groepsnummers gehou den. Zaterdag is er door elf zwem sters van Spio gezwommen in drie [■atcgorieën. te wegen Agcgroup 3. Fina junioren en Kina senioren. Kr 4[.ijn tijdens deze techniekwedslri j- l|cn geen ereplaatsen behaald, wel lijn er limieten behaald in de cate gorie Fina senioren voor de Nederlandse Kampioenschappen floor Anelte Clisters. Natasja ichuurmans. Monica Clephas en 10 itfiarriël Flinsenberg. Zondagmiddag vervolgens gingen synchroonzwemsters van Spio te 'Mater om hun beste beentje voor te ter|cllen. ledereen zag er op en top uit. 'p'iompleet met make-up. rijk versier- kni^c badpakken en haarstukjes en niet - ^fe vergeten de neusklem. Deze ploeg van Spio heelt elf uitvoerin- :n laten zien aan hel publiek, dat al Jiim van tevoren aanwezig was om d kleit plaatsje te bemachtigen op de ribune boven. Want vooral met syn- Jiroonzwemmeri laat het zicht van meig)ven de mooiste stukjes van de uit- 'i;4oering goed zien. Spio was verte genwoordigd met vier solo's, vier II gdjuctten en drie groepsdansen. De Muziekkeuzes van de verschillende crenigingen varieerden enorm. De Jeer op de tribunes was uitstekend :gn dankzij de vele aanmoedigingen lande lans uil Spio en omgeving 'fehben de zwemsters van Spio maar 20 jielt dm'; nsl ■nel! larar dal rijd Zoals de laatste jaren gebruikelijk fin: aan de vier Vcnrayse bridgeclubs dar ok dit jaar weer een aantal zomer- l| pinden de gelegenheid geven om tcib bridgen. Bridgeclub Doublet, irei jarten Drie. Klavertje Vier en 't /enray gaan bij toerbeurt op de don- lerdagavonden om 19.30 uur in De (iosk in het Brukske bridge-a\on ion verzorgen. L' kunt vanaf 19.15 en ur inschrijven, vijl'gulden per paar ij halen en een avondje lekker ont- I v pannen kaarten. Op het einde heeft eii'C i üe gelegenheid om met een aardi- I' e prijs naar huis te gaan. De avon- en zijn bedoeld voor clubleden. "'•M oor thuisbridgers. voor personen kb' ie net een of meerdere lessen evolgd hebben en het geleerde wel ons in de praktijk willen brengen. )ok voor bridgers die mogelijk in ;U|[ ei nieuwe seizoen lid van een v an unlo beslaande verenigingen willen en i vorden is dit de uitgelezen gelegen- w0 loidom de verenigingssfeer eens te v;proeven. Van alle avonden wordt er Ion totaalstand bijgehouden en 101 paren die in dezelfde samenstelling II cl Binimaal vijl' van de zeven avonden [tnwezig zijn geweest hebben de tans om de wisselheker te winnen lio beschikbaar is gesteld door Jo en [rio van de Kiosk. Dit jaar bridget u non om de erfenis v an de heren |SM Jolvverk en v. Gaal die vorig jaar not de hoogst eer gingen strijken. Do donderdagavonden dat er in de ';IS (iosk gespeeld worden zijn: 10. 17. "r 4en 31 juli en 7. 14 en 21 augus tus. We gaan dit jaar een week lan ter door als in het verleden omdat C zomervakanties in deze regio pas lat beginnen en derhalve ook laat Eindigen. ollfi m liefst negen ereplaatsen in de wacht gesleept. Bij de solo's dertien jaar en jonger behaalde Tane Hlstak de tweede plaats met haar uitvoering op de muziek van Jurassic Park. Bij de solo's vijftien jaar en jonger werd Janneke v. Berlo eveneens tweede. In de categorie behaalde hel duet de tweede plaats, gezwommen door Anneke Loef l'en en Antionetle Nelissen. Christel v. Bracht en Anja v. Leuken, de zwemsters van hel duet in de leeftijdsgroep zeventien jaar en ouder, werden derde. Tenslotte werden Tessa Essing en Sandra Hermans vijfde bij de duel ten senioren. Dan de groepsuilvoe- ringen. De groep van meiden in de leeftijd van dertien jaar en jonger, waarin Moniek Classens. Lotte Dupont. Wendy Franssen. Cinderella Goemans. Bianea Hofmans. Kim Janssen. Hanneke Peelers en Amandine v.d. Ven zwommen, werd verdienstelijk derde. De groep vijftien jaar en jon ger met Janneke v. Berlo. Tane Klstak. Sandra Franssen. Yvon Franssen. Lea Janssen. Maaltje Kaleman. Anneke Locffcn en Antionetle Nelissen werd tweede. Bij de groepen zeventien jaar en jonger hebben Christel v. Bracht. Miranda Franssen. Judith Hendriks. Silvia Jacobs. Brcgje Janssen. Audrey Janssen. Anja v. Leuken en Kelly Swinkcls eveneens de tweede plaats behaald. Alle zwemsters, met dank aan hun trainsters. hebben tij dens deze dagvullende happening een uitstekende prestatie neergezet. In een zeer kort tijdsbestek, vanwe ge de grote show die de afdeling synchroonzwemmen van Spio gege ven heeft in februari, zijn zij er toch in geslaagd deze A- Kampioenschappen tot een succes te maken. Hedenavond oefenen schieten op p'Schutlersweide. in de Hndepocl. EpVpig 19 30 uur. Of er zondag- Dorgen geoefend wordt is nog niet k'kend. Dal hangt af van het resuI- )l'S van a s' /:i,e,'tli,g tijdens het Algelopen zondagavond hebben- zes schutters, buksmeesier en k®iïipluman bloemen gekregen voor Hjiet geweldige succes, gesponsord |bor de bloemen/aak van Toon («Is. hartelijk dank daarvoor. Tijdens liet OLS te Kaulillc heb ur1' di«i në| F i I' w'-' vc,'der He volgende pri jzen ktfrliaald: Hay Volleberg. eerste prijs arwste Tamboermailre: Piel v. l ierop Woede prijs beste Sappeur: Jo lissen, derde prijs beste Koning: H-'l muziekkorps: ijlde prijs. Ruitersport Op het evenemententerrein 'D'n Umswing' in Sevenum organiseerde ponyclub Si. Joris van Metcrik op zondag 6 juli een ponyconcours. Afdelingsdressuur: 8-lal CDH. kl. L. 5e prijs met 130 p.: 4-tal ABC. kl. L. 3e pri js met 124 p. Dressuur: Chantal Ponjee met Goldy. kl. EB. Ie pr. mei 175 p.: Ingrid Arts met King A. kl. EL. 2e pr. met 172 p.: Joyce Brenkman met Flika. kl. DL. 2e pr. met 166 p.. Jim v. Schijndel met Shadow, kl. DB. 3e pr. met 163 p. Springen: Paul v. Haercn met Ralael. kl. F,B. 4e pr.: Ingrid Arts met King A. kl. EB. 5e pr.; Janine v. Ooi met Falco. kl. DB. Sc pr. Ponyspelen: Jim v, Schijndel met Shadow, spel C. Ie pr. met 114 p.: Roel v. Haercn met Rafael, spel C. 2e pr. met I0S p.: Daphne Gecrts met Vera, spel A. 2e pr. met 86 p.; Jolanda Willems met Es me. spel B. 3e pr. met 97 p. Tijdens deze wedstrijd werd ook een rubriek voor hestgaande rijpony verreden. Diverse combinaties van onze vereniging namen hieraan deel. Uiteindelijk zat er voor twee combinaties een vijfde plaats in. Dit betekent voor Vincent Geerls met Domincaen voor Roy Swinkcls met Kdurina een reserveplaatsing voor deelname aan de/elfde rubriek tij dens de Limburgse Kampioen schappen in augustus. Zondag 13 juli aanstaande gaan we met de pony's naar Roggel. Wedstrijd/wemmen De uitslagen van de Limburgse A-kampioenschappen synchroon zwemmen te Sitlurd treft u elders in dit blad aan. Kamp september 1997 Willen de trainsters die bereid zijn mee te helpen aan de voorbereidin gen voor het kampo. o.a. spellen verzinnen en dergelijke, zich zo spoedig mogelijk melden bij Anelte of Natasja. Dan kunne we voordat iedereen op vakantie is een keer bij elkaar komen om taken te verdelen. Woensdag 9 juli: Repetitie voor hel hele koor. aanvang 20.00 uur. Bij verhindering graag je afmelding doorgeven aan Jeanny Jenniskens. tel. 584794. Agenda: IS sept.: Concertreis Wales. Halve triatlon Areen Over enige maanden, eind sep tember om precies te zijn. begint alweer het nieuwe triallonjaar. Misschien een reden om eens na te denken ol' de triallonsporl iels voor jou is. Laat je niet afschrikken door de iiedachte dal in zo'n triatlonver- eniging alleen plaats is voor mensen die topsport bedrijven. Hooldzaak is hei op een gezellige manier mei triatleten onder deskundige begelei ding goed en verantwoord met de sport bezig te zijn. Ook voor oudere duursporlcrs en veteranen is er alle ruimte en bege leiding op eigen niveau mee te doen en te trainen Ook al bent u 40+. kom van de bank af. wordt akticl en gezond, het is nooit te laai om in beweging te komen. U zult zien waartoe een veteraan in de duur- sport nog in staat is en hoeveel ple zier je" daarmee kunt hebben. Daarbij is hel helemaal niet belang rijk nl ti net begint ui al gevcirtlerd bent. De individuele begeleiding is dusdanig dat zowel recreanten, jeugd, vetarancn en wedstrijdatlelcn volledig aan hun irekken komen. Wal TVRV zoal te bicden heelt blijkt uit de activiteiten an 1997: gezamenlijke trainingen: zwem- trainingen (in de Sprank), looptrai ningen (ook op atletiekbaan) en fietstrainingen; deskundige (jeugd)begelcidng (4 gediplomeerde trainers): algemene en persoonlijke trai ningsschema's: mogelijkheid tot aanvragen N I B- liccntic (tri- en duathlon): clubblad 'Tri-post*. clubkampioenschappen: trainingsweekend en/ol trainings kamp: elubkleding: ATB-tochtcn in de wintermaan den: gezamenlijke deelname vcicm- gingswedstrijden/ tcamcompctilic: gezamenlijke deelname aan toer tocht klassiekers; kortingen op materialen door gezamenlijke aanschaf ol door aan koop bij een van onze sponsoren: jaarlijkse feestavond. Kortom. TVRV is een bruisende vereniging voor elk wal wils. Mocht u belangstelling hebben in onze ver eniging'. dan kunt u geheel vrijblij vend een maand gratis meetrainen om te kijken of de vereniging aan uw wensen voldoet. Kom eens kij ken op woensdagavond om 9.uu uur op de atletiekbaan en maak een praatje met de trainer ol neem con tact op met onze trainingscoordina- tor Jos ebben (0478-5121 SS) ol onze voorzitter Leo Crompvoets (0478-636372). kopje.Trainingslijdcn seizoen 1996/1997. Zondag: 09.00 fietstraining in twee groepen. Dinsdag: 19.15-20.30 uur uur Zwemmen in De Sprank. Woensdag 19.00-20.30 uur uur Baantraining lopen. Majorette-opleiding Repetitie op woensdag van 16.30 tot 18.00 uur. Tamboerkorps Repetitie op woensdag en zondag Volgens rooster. Opleidingsorkest Repetitie op woensdag van 18.45 tol 19.30 uur. Verder ondersteunings- lessen volgens rooster. Muziekkorps Repetities op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur en zondags van 10.30 lot 12.00 uur. Optredens: 24 augOptocht in Hernialle België. 30 aug.: Distrielsl'esiival Venray- Venlo voor drumsectie in Horst. 14 sept.: herdenkingsdienst 'Engels kerkhof' 28 Sept.: taptoe Poolland te Venray. 5 okt.: majorellenconeours in Brunssum. 5 okt.. Gemeentel. Muziektocrnooi. Overige korpsactiviteilen Op 13 juli wordt van iedereen ver wacht al men aanwezig is op de repetitie in verband met exercitie- lessen. Op zaterdag 12 juli wordt er ten bate van MMSK een grote Rommel en snuffelmarkt gehouden in de OPmaat. zie de aankondigingen elders in dit weekblad. Laatste repetitie voorde vakantie: 16 juli. Eerste repetitie na de vakantie: 13 aug. Helpen met kienen: ma 14 juli: I. Beerkcns; wo. 14 juli: lam. Smits Gezellenbaan: ma 21 juli: lam. v. Vege hel: wo. 23 juli: lam. Ballissen. Afmelden: Bij verhindering dienen alle leden van hel jeugd- en muziekkorps zich af le melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mondeling, tel. 511647 of uiterlijk tot een half uur voor aan vang van de repetitie in de Opmaat, tel. 51359.3. Majorettes melden zich mondeling af bij de betreffende begeleiding. Met dit schrijven willen wij. Korfbalvereniging Oostrum. jullie op de hoogte stellen van ons voor nemen om op zondag 24 augustus 1997 weer een FAMILIE-KORF- BAl.TOERNOOI op ons sportpark in Oostrum organiseren. Aan dit toernooi mag jong en oud van een of enkele families deelne men. Maak een team. samen met familie(s)!!! De wedstrijdregelge ving is extra aangepast op deze 'gemixte' samenstelling van de teams. Ben je geïnteresseerd en heb je familieleden die ook graag een bal letje in een korf deponeren, geef dan je team op met onderstaand formu lier voor 1-8-1997 bij: Trudy Tonnissen. Binnenhof 17. 5807 BV Oostrum. Een team bestaat uit minimaal 8 personen met een leeftijd van 12 jaar en ouder, waarvan maximaal 4 heren per wedstrijd ingezet mogen worden. De kosten zijn ƒ!().- per team. Stur dus het formulier zo spoedig mogelijk op. zodat wij reke ning kunnen houden met jullie komst en jullie een leuke dag tege moet kunnen zien!! Tot zondag 24 augustus, wij heb ben er zin in! Je moet je tijdig inschrijven, voor 1-8-1997. groepsnaam: tenue-kleuren: contactpersoon: adres: woonplaats: tel. nr.: Inschrijvingsgeld voor 1-8-1997 storten op nr. 14.000.40.84 Rabobank Oostrum. Je ontvangt na inschrijving bericht over de aanvangsttijd en poule-indeling en vvedstrijdregelement. Bijna iedereen is nu voorzien van groepskleding. Degenen die dit nog niet op hebben kunnen halen aub kontakt opnemen hiervoor. Onze loopgroep is een recreatieve groep waarin mensen hardlopen op diverse niveaus. Onder begeleiding van een gediplomeerd trainer kun nen er wekelijks drie trainingen gevolgd worden. Deze trainingen zijn voor alle leden van de groep te volgen omdat iedereen op zijn eigen tempo mag lopen. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen programma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per weck is er een interval training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. Alle mensen die de vcrenigings- kleding besteld hebben kunnen deze as maandag op de training op komen halen. Denk wel aan de eigen bijdrage. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 lol 20.30 vanaf eclcafc "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf ectcafe "de Barrier" Zaterdag Van 16.30 lot 17.30 vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht u interesse hebben om een keer te komen mcctrainen dan bent u van harte welkom. Voor meer informatie kunt u ook hellen met Piet Dupont telefoon 589S80. Vrijdag 11 juli: 19.00 uur Repetitie voor sopranen en alten: 19.30 hele koor. Zaterdag 12 juli: Tussen 10.00- 12.00 uur oud papier inleveren in de papiercontainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg: Kennedy-mars. Zondag 13 juli: 09.45 uur inzingen in de Galmhut: 10.30 uur H.Mis in de Paterskerk. Dinsdag 15 juli: 19.00 uur Repetitie sopranen en alten. Agenda: Zaterdag 19 juli: 07.00 uur: vertrek vanaf de Galmhut. Algemeen: De Zangers van St. Frans hebben een Vriendenclub. Wilt u ook lot de Vriendenclub ban de Zangers van Sl. Frans behoren, dan kunt u legen een minimaal bedrag van ƒ40.- per jaar ons koor mede mogelijk in stand houden. U onlvangd daarbij gratis ons koorblad de Galm met actuele informatie en verdere inte ressante aanbiedingen. Onze bank relatie is: CLBN Venray. rek. nr. 23.18.36.104. Voor verdere infor matie kunt u terecht bij dhr. Megens. tel. 513971. Fietser gewond Vrijdagmiddag omstreeks 17.15 uur werd een 17-jarige fietser op de Veltumse Kleffen door een perso nenauto geraakt. De fietser kwam ten val en moest voor behandeling van verwondingen aan zijn onder been naar het ziekenhuis worden vervoerd. Omtrent de oorzaak stelt de politie een onderzoek in. Even de dochter ophalen Zondagavond omstreeks 23.25 uur parkeerde een 61-jarige inwo ner zijn personenauto op de par keerplaats bij het AC restaurant aan de A73, om zijn dochter af te halen. Omdat het maar even zou duren sloot hij de auto niet af. Toen hij bij zijn auto terugkeerde bleken de autopapieren en zijn rijbewijs gestolen te zijn. Ziekenfondsgrens 65-plussers omhoog Met ingang van I juli 199/ is tic inkomensgrens voor AOW-gepen- sioneerden verhoogd lol 38.300 gul den per jaar. Dit was voor die datum 35 300 gulden. Als uw inkomen hoger is dan .38.300 gulden dan ver andert er voor u niets. U blijlt parti culier verzekerd. Maar als uw inko men beneden 38.300 gulden ligt bent u verzekerd bij hel zieken fonds. U moet zich dan wel in laten schrijven bijeen ziekenfonds. Als u onder de nieuwe inkomensgrens zit en particulier verzekerd was. is het verstandig uw particuliere verzeke ring pas op le zeggen, als u van liet ziekenfonds de bevestiging hebt ontvangen, dat u bent ingeschreven. Ombudsman van de KBO Sinds kort heeft de KBO een ombudsman, die mensen wil helpen met problemen op het gebied van overheidsvoorschriften, ingewikkel de formulieren, problemen met overheidsinstanties of andere instanties. Deze hulp is kosteloos. Het telefoonnummer is: 546540 Agenda activiteiten 10 juli: Koor Crescendo in hel Schuttersveld, aanvang 19.30 uur. 15 juli en 2 aug.: kienen in hel Schuttersveld, aanvang 14.30 uur. 14 aue.: Muziekavond door Sjeng uit Horst in hel Schuttersveld, aan vang 19.30 uur. 21 aug.: Kienen in het Schuttersveld, aanvang 19.30 uur. 6 sept.: Volksdansdemonstraties door Hakkespits en Volksdansgroep uil Belgic in het Schuttersveld, aan vang 15.00 uur. Meerdaagse reis naar Zeeland Vertrek per bus op 11 september aanstaande als hel zeewater nog goed op temperatuur is. De kosten bedragen 550 gulden per persoon, alles inbegrepen. U krijgt daarvoor niel alleen de busreis, maar ook het verblijf in een eerste klas hotel met volledig pension, dus inclusief alle maaltijden, koffie enz. Voor inlichtingen over activiteiten en/of over het lidmaatschap van de KBO kunt u contact opnemen met een van de volgende personen: dhr. A C' Hoogcvecn. Den Aldenweg 18 tel 583592: mw. P. v.d. Kerkhol. Helfrichstraat 80. tel. 583122: mw. A. Noy. Rooseveltstraat 5. lel. 58.3494. Harmonieorkest Donderdag Hl juli: 20.00 rcpclilic. Donderdag 17 juli: 20.00 repetitie Afmelden: H. v.d. Steeg. lel. 582539. Agenda: Zaterdag 5 juli: serenade 19,45 uur Witte Hoeve. 17 juli: laatste repetitie. 21 augustus: eerste repetitie na de vakantie. 4 sept.: repetitie in de Maaspoort, vertrek. 18.45 uur. 6 sept.: clinic koper. I 3 sept.: repetitie/concert Tilburg. Zaterdag 27 sept.: Heylhui/en inspelen 19 15 uur. optreden 20.45 uur: vertrek 18.00 uur vanaf de Perdstal. 5 okt.: Gemeenieloernooi. 7 okt.: 20.00 repetitie. 10 okt.: generale reoetitie. 12 okt.: Concours in Venlo. Jeugdorkest Donderdag 10 juli: 18.45 uur Rep. Donderdag 17 juli: 18.45 uur Rep. Afmelden: P Noten. tel. 587858. Agenda: 17 juli: Laatste repetitie voor de vakantie. 4 sept.: Eerste repetitie na de vakan tie. Drumband Maandag 14 juli: 20.00 uur Rep. Maandag 18 aug: 20.00 uur Rep. Afmelden: D. v.d. Giessen. tel. 589317 Agenda: Jeugdopleiding: Volgens afspraak. 9 nov.: Concours Oud Gastel. Bestuur 25 augustus AB. Donderdag 10 juli: 19.30 uur Repetitie voor Tenor I en Tenor II. 20.00 uur: Repetitie voor liet gehele koor Donderdag 17 juli: 19.30 uur Repetitie voor Bas I en bas II: 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Donderdag 24 juli: 19.30 uur Repetitie voor Tenor I en Tenor II: 20.00 uur: Repetitie voor hel gehele koor. Na afloop: kwarlaaltoepen! VMK-vakantieperiode van 25 juli tol 21 augustus! Oud papier kunt u afleveren bij de VM K-container aan de Molenhofweg.let op: de container is links 50 m. verder geplaatst! Afmelden bij .lusiien Janssen, lel. 512610 tussen 18.30 en 19.00 uur. Vrijdag 11 juli organiseert de Computerclub regio Venray weer een bijeenkomst voor al haar leden. Deze avond vindt plaats in de Coninxhof aan de Tinnegielerstraal te Vellum. De clubavond begint rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met onze secretaris: Frans. lel. 0478-586198. Tennisvereniging Lipton ice Toernooi Afgelopen weekend is bel Liptonicc Toernooi gespeeld. Ondanks liet kleine aantal deelne mers was liet enthousiasme waar mee werd gespeeld geweldig. In een zeer spannende finale tussen Ti Ha en Jeu de Wit en Willy v. Dijek en Peter Koopmans wisten de laatslen uiteindelijk in de tie-break de winst naar zich toe te trekken. Dit koppel zal TVY dus ook vertegenwoordi- gen in de regionale finale, die in liet weekend van 30 en 31 augustus wordt gespeeld. Beginners Toernooi Zondag 24 augustus spelen we liet Beginners Toernooi. Dit is een toer nooi. bedoeld voor seniorenleden die in 1995 of later lid zijn gewor den van onze vereniging. De leden die hiervoor in aanmerking komen zullen hiervoor binnekort schrifte lijk worden uitgenodigd. De kosten bedragen ƒ2.50 per persoon. De inschrijving sluit op 10 augustus. Clubkampioenschappen In de periode van 6-21 september spelen we de Clubkampioenschappen. U kunt zich hiervoor opgeven middels de speciale inschrijfkaarten die in de kantine liggen. Evenals voorgaande jaren spelen we in dames- en heren- enkel. dames- en herendubbel en mixdubbel. Denk eraan dat u voor de dubbels een partner vermeld. De inschrijving sluit op 10 augustus. Venray's Open 1997 Hel Venray's Open 1997 is een tennisevenement voor alle tennis verenigingen in de gemeente Venray. Doelstellingen van dit toer nooi zijn onder andere het meer gaan samenwerken en er achter komen wie nou echt de sterkste teams van Venray heeft. Het evene ment is dit jaar op 22. 23 en 24 augustus op het tennispark van Tennisclub Venray (Vlakwater). De speeltijden zijn: vrijdag van 19.30- 23.30 uur. zaterdag van 09.30-21.00 uur. zondag van 09.00-17.00 uur. Vrijdag 19.00 opening en presenta tie van alle teams, zaterdag 21.00- 24.00 uur gezellige feestavond met lilemuziek. zondag 13.00-15.00 uur tcnnisclinie voor de jeugd. Men kan vanaf 16 jaar deelne men Men speelt in teamvorm m drie op speelsterkte gebaseerde categorieën. Zo is er een categorie voor D2/E sperlcrs. Dl spelers en een open categorie (B.C spelers). Iedere vereniging mag per categorie één team inschrijven (bij teveel aan meldingen maken we zeil een selek- lie). De teams spelen tegen elkaar vijl'wedstrijden, le welen I lieren- cn I dames enkel. I heren- en 1 damesdubbel en I mixeddubbel. We spelen in poules, waarvan de win naars op zotidg de finalewedstrijden spelen. Nel zoals bij de Daviscup vertegenwoordigt een team de club. Je kunt je voor dit toernooi indivi dueel opgeven bij Jan (tel. 541781 Junioren Clubkampioenschappen Ondanks de regenbuien hebben we afgelopen donderdag de finales gespeeld, veel jeugdleden hebben onze kampioenen aangemoedigd tij dens deze spannende wedstrijden. De poulewinnaars bij de meisjes zijn: A. Lennie v. Asten. B. Ilse Litjens. C. Marlon v. Dijek. D. Annemarie Geurts. E. Mandy Tillemsn. F. Tineke Vergeldt, tevens beste basissehoolspcelster. G. Janneke Janssen. De eindstand is: I Kathelijn de Wil. winnaar wisselbe ker. geschonken door schoenh. v. Dierendonck. 2. Lindsey Pouwels. 3 Kim Klisters. 4. Janneke Janssen. Bij de jongens zijn de poulewin naars: A. Ruud Litjens. B. Robhen v. Etnpel. De einduitslagen waren als volgt: IBart Poels. derde keer winnaar wisselbeker, geschonken door iransporlbedr. Einders, hij mag de beker dus houden. 2 Eue Reinljes. tevens beste basisschool speler. 3. Jhonny Peelers. 4. Robbert v. Empel. Venrav's Open 1997 Tijdens Venray's Open 1997 is er op zondagmiddag 24 augustus een tcnnisclinie georganiseert o.l.v. Cees Lodewijks op liet tennispark van Tennisclub Venray. Hij heelt onder andere samengewerkt met Stanley Franker. Van iedere vereni ging kunnen zes junioren aan de cli nic deelnemen. Op zaterdagavond presenteren we voor iedereen een hapje en een drankje in liet clubhuis van Tennisclub Venray. Je kunt je hiervoor opgeven bij José (tel. 541428). Als er teveel aanmeldin gen zijn zullen we loten wie er mee kan. Vrijdag 11 juli: geopend vanaf 19.00 tot 22.i)0 uur voor de jeugd van 12-15 jaar. Nieuwe leden ƒ5.- tot I -1 -*98. Zaterdag 12 juli: geopend vanaf 20.30 uur voor 15 jaar en ouder. Zondag 6 juli: geopend vanaf 15.00 uur voor 15 jaar en ouder. Orkestvereniging Venray Repetitie woensdagavond van 20.00 tot 22.15 uur onder leiding van Laurens Boogaarls. Locatie: aula van hel Vincent van Gogli Instituut. Noordsingel. Afmelden bij lam. Groolemaat. lel. 580358, Honk- en softbal vereniging Het afgelopen weekeinde was een druk weekeinde voorde honkbal senio ren IOp zaterdag moest de inhaalwed strijd van de zondag ervtxir worden inge haald. Deze wedstrijd tegen de Knuppelaars uit Rosmalen werd toen afgelast omdat liet veld niet bespeelbaar was in verband met de regen. Helaas vtxir Red Caps bleek het uitstel van de wedstrijd niet goed uit le komen. Zaterdag werd er namelijk op hel schouwburgplein een honk- en softbal demonstratie georganiseerd. Deze demonstratie is echter gewoon doorge gaan. Niet alleen was liet meteen na de stail eig duik. gedurende de hele dag was liet een komen en gaan van mensen, die eens een balletje wouden slaan in de slag- tunnel. die speciaal daarvwr wils opge bouwd. Al met al een goeden promotie vixir de honkbal- en softbalspoit en Red Caps Venray in het bijzonder. Ondanks grote duik bij de bond. bleek hel niet mogelijk te zijn. de wedstrijd te verzetten Wegens vakanties en andere verplichtin gen" moest daarom met een sterk aange paste selectie worden gespeeld. Dit leid de ertoe, dal Red Caps al snel tegen een achterstand aan moest kijken. Pas toen Red Caps een pitcherwissel toepaste ble ven de tcgenpuntcn op nul steken. Aan slag openbaarde zich echter de grixitste zwakte van Venray. Slechts enkele spe lers slaagden erin een goede honkslag neer te leggen. In totaal wist Red Caps daaukxir slechts met een puntje de eer te reden. De eindstand was dan ixik 8-1 in hel vixirdeel van Rosmalen. De dag na de inhaalwedstrijd moest vixir de normale competitie aangetreden worden tegen MULO uit Helmond. Mulo had haar inhaalwedstrijd (nik de dag ervoor in moeten halen, ware het niet. dal de tegenstander niet op kwam dagen. Hierdoor hadden de spelers van MULO een beter uitgebalanceerd team. Er hoefde immers geen rekening gehou den te worden met rustperiodes en opgelopen blessures. Aan slag begon liet voor MULO goed. Diverse slagmen sen sloegen mooie honkslagen. Daarnaast hielp Red Caps een handje d(xir een p;iar fouten le maken, waardoor of slagmensen op de honken konden komen of honklopers punten konden scoren. Wederom kon Red Caps zich aan slag niet profileren. Pas in de zevende inning kwam Venray op dreef. Hel was echter al te laat. want na nog een inning kon de I O-punten regeling worden toege past. waaukxir MULO met 4-17 de wed strijd op haar naam kon schrijven. C)ok op zaterdag stond een ontmoeting gepland tussen de sottbal senioren I van Red Caps en die van ROEF! in Moergestel. Gedurende de hele wedstrijd ging de stand gelijk op. maar doordal ROEF! de honkslagen sloeg op liet moment, dat er ixik honklopers in sco- ringsposilie stonden wist ROEF! de wed strijd naar zich toe te trekken met 4-3. De wedstrijd, die over 7 inningen ging. werd trouwens in een razend tempo gespeeld. Al na 5 kwartier kon de umpire "Ball Game" roepen, ten teken, dat de wed strijd vixxbij was. Op zondag speelde de senioren 2. De softbalsters mwsten aantreden tegen de Blue Sox uit Bladel. In een spannende wedstrijd, waarin beide partijen konden pmfiueren van eikaars zwakten bleek Red Caps aan het langste eind te mogen trek ken. Bladel werd met 9-7 verslagen. De honkbal senioren moesten uit legen Geinen. Al vnx:g in de wedstrijd bleek, dat Gemeu beter was en dit ix>k in pun ten kon omzeilen. Hoewel de eer nog gered kon worden verkxir Red Caps met 9-1 van Gemeil. Uitslagen PUP Starlights Schijndel Red Caps Venray ()2 ASP Vrij SB I R(x.T!-Red Caps SB2 Red Caps-Blue Sox HBI KnuppelaatvRcdCaps K-' HBI RedCaps-MULO 4-17 H B2 Gcmerl-Red C aps 9-1 Programma: Za 124)7 PUP Red Caps-CanJinals 11. (X) ASP Cracks-Red Caps I LOC) RedCaps-Cnteks SB I Starlights-Red Caps 18.00 15.15 ZO 134)7 HBI BulllïglitcivRedCaps 14.30 12.(X) H B2 Mustangs-Red Caps 14.( X V/A tijdstip vertrek ol aanvang Onze vereniging Red Caps Venray is dringend op /<x:k naar leden en kader. Wil je lid worden van een vereniging, waai' je zowel in een team speelt, als als individu bezig bent? Kom dan eens kij ken naar een van onze (xTcnwedstrijden in liet weekeinde, of trainingen door de week (vanaf 18.30 uur op dinsdag en donderdag). Iedere w eek kun je hier de tijden zien. waarop Red Caps Venray speelt. Ons veld ligt hij hotel "Wieënhof. Informatie: Richard Draaisma 0478- 582907 ol' stuur een email naar: red- eapsCo'dds.nl of he/ix.'k onze site op internet: litip:/Avw'w.iiiler.nl.nelAisers/ RI Jraaisi na/redeaps. Vandaag, donderdag 10 juli optreden vixir de hcwoneis van liet Schuttersveld, aanvang 19.30 uur. in imilbnn. Gntag aanwezig zijn om 19.15 uur. Het oplui steren van ile H.Mis in de Paterskerk zaterdag 12 juli gaat NIKT du>r. On/c vakantie /al zijn van 16 juli t/ni 6 augus tus. In deze periode komen geen mede delingen in de krant. Na de vakantie /lil len ile repetitietijden veranderen. We beginnen dan om I81X) uur! Irt dus op ile nieuwe aanvangstijd'

Peel en Maas | 1997 | | pagina 11