VVV-Nieuws VVV-Nieuws ANM% Wat is nu eigenlijk EHBO? 11 Juli Internationale Dealercup Motocross Nu ook Kodak Advantix System bij Chris 1 uur foto's Stuur 'Peel en Maas' een kaartje Aktiviteiten Agenda Bij Intratuin zaait u geeltjes, waardoor u knaken oogst Biodynamische therapie en cursus ontspannings massage s Enorm Leo Hendriks uurtje langer open UW Ars Musica r Hoe heten de bewakers van de Tower of London? Veel camera-nieuws bij Dom Melskens EHBO-vereniging Venray eel en maas donderdag 3 juli 1997 - Pagina Op vrijdag 11 juli organiseert MCC Venray de jaarlijkse Dealercup, voor senioren en juni oren-teams, wedstrijd op circuit de Peel in Venray. Ook heeft MCC Venray een pri- ■i meur tijdens deze wedstrijd. Niemand minder dan de ex-wereld- kampioen John v.d. Berk zal dan zijn debuut maken binnen M.O. m: Nederland. Bij het team van Technoflex zal John samen met Kees Advokaat (leider in het kam pioenschap 25()cc) trachten om de overwinning mee naar Schijndel te nemen. Hierdoor krijgt het team van Horne Motors uit België het dit jaar zeer moeilijk om de titel te prolon geren. Ook komt Ton v. Grinsven. leider in het NK 5()()cc. naar Venray toe voor het team van Pro Grip. Na een lange blessureperiodc zal Peter Herlings willen tonen aan Jjn team Sigmans-v.d. Laar dat hij weer geheel beter is. Echter mag het team van JH MX Service uit Gemerl niet overgeslagen worden. Niemand minder dan Carlo Hulsen en Jurgen Dijsselbloem komen voor dit team aan de start. Het publiek dal p 8 mei aanwezig was tijdens de cross in S Venray zullen zich ongetwijfeld Jacky Thijssen herinneren. Samen 'Smet Jurgen Dijsselbloem wisten zij als enige coureurs de spectaculaire i Maessen-heuvel in een keer te nemen. Zo hoog als de bomen van Blijkbaar fotograferen nog veel mensen met een verouderd toestel, want marktonderzoek leert dat f.5 miljoen Nederlandse fotocamera's aan vervanging toe zijn. Zonder te vervallen in een opsomming van typen en technische kenmerken, betreft hel in grote lijnen camera's ouder dan tien jaar en/of camera's voor afwijkende filmsystemen. Bent u ook de bezitter van zo'n disc-, pocket-, cassette- of meer dan tien jaar oude compact- of spcgelreflex- camera. dan wordt het lijd voor een bezoek aan Dom Melskens. VEEL NIEUWE FOTO- MOGELIJKHEDEN Dom Melskens: 'Er zijn de laatste lijd veel nieuwe ontwikkelingen op cumeragebied die we onze klanten niet willen onthouden. Daarom heb ben we ons toch al ruime camera- j assortiment geheel geactualiseerd met de nieuwste modellen die het fotograferen nog eenvoudiger maken en nog meer leuke mogelijk heden bieden.' WAT IS ER ALLEMAAL TE ZIEN? Zo zijn er camera's die zichzelf automatisch scherpstellen op het onderwerp dat u wilt fotograferen. U kunt kennismaken met fototoe stellen die voorkomen dat ogen rood op de foto komen. U kunt met eigen ogen zien hoe veelzijdig cameralen zen uw foto-onderwerp in beeld kunnen brengen. Ook kunt u Advanced Photo Syslem-toestellen bewonderen, die bij elke opname de keuze bieden uil meerdere fotofor maten (waaronder hel panorama formaat). Voor watersport- of strandliefhebbers zijn er camera's die geen watervrees hebben. Veel camera-nieuws dus bij Dom Melskens en men zal u graag alle mogelijkheden demonstreren. Een Volle container met kabelafval gestolen Namens het bedrijf Strukton werd woensdag aangifte gedaan van dief stal van een 25-tons container vanaf het stationsemplacement in Oostrum. Die container was geheel gevuld met oude kabels en draad. De waarde van het materiaal werd op 7500 tot 10.000 gulden geschat. De waarde van de container is niet bekend. Dinsdagmorgen was nog kabelafval in die container gestort. Het bedrijf wat normaal die contai ners ophaalt was nog onkundig van de volle container. De diefstal moet goed voorbereid zijn en werd in de nacht van dinsdag op woensdag gepleegd. Mochten er personen zijn die in die nacht iets verdachts heb ben gezien dan wel een vrachtwagen met die container hebben zien rij den, gaarne contact op te nemen met de politie onder nummer 531111. gen. Het publiek genoot van het geboden spektakel In totaal zullen tien teams bestaande uit vijf cou reurs in drie manches uit maken wie het sterkste team bezit. Naast het spektakel van de Dealercup voor Seniorenteams komen ook nog tien teams aan de start voor een Junioren Dealercup. Favorieten voor de cup zijn hier ondermeer de teams van fitnesscentrum Stiphout, de Stip Wijchen en hel Belgische team van Horne Motor's. Ben's Cross Shop heeft een team samengesteld met de regiocoureurs Christian en Roy Tcluy (Meterik). Wiel Schalorje (Horst) en Michel Camps (Ysselsteyn). De broers Dirk en Tijs Arts (Castenray) rijden voor hun team de Maaskant. De strijd zal dus zowel bij de seniorencup als de juni orencup weer groot zijn. Naast deze twee wedstrijden komen ook de gezamenlijke 250/500cc junioren en de liefhebbersklasse aan de start. Het starthek zal om 17.00 uur voor de eerste maal naar heneden klap pen. Het publiek kan dan genieten van een stukje motorsport dat slechts eenmaal per jaar aan schouwd kan worden op circuit de Peel. Samen met het debuut van John .d. Berk wordt deze wedstrijd iels dat de ware crossliefhebber zeker niet mag missen. Circuit de Peel is gelegen aan de N277 ter hoogte van de basis van Groep bezoek aan deze zaak is dus beslist een aanrader, vooral omdat u kunt profiteren van extra grote keus, aan trekkelijke aanbiedingen in alle prijsklassen en de zekerheid van een uitstekende service en garantie. Ook na aankoop van uw nieuwe fototoe stel! In de praktijk voor lichaamsge richte psychotherapie te Holthees werkt Leo Oome als biodynamische therapeut en verzorgt hij een cursus ontspanningsmassage/anti-stressbe- handeling. Biodynamische therapie is een lichaamsgerichte psychotherapie die door middel van massage en expres sie-oefeningen de uitwisseling tus sen lichaam en geest (psyche) ver heten Door de mussage wordt het herstellend vermogen van je lichaam en psyche geoptimaliseerd onder andere door verbetering van de werking van het maag/darm kanaal en de ademhaling. Door de therapeutische benadering wordt je levensenergie uilgenodigd je gehele lichaam te doorstromen door het loslaten van energieblokkades en spanningen in spieren, weefsel en darmkanaal. Energieblokkades door spierspanning wordt grotendeels veroorzaakt doordat jij je aanpast aan je omgeving. Hierdoor verlies jij hel kontakt met hetgeen eigenlijk het beste voor je is. Wanneer jij te langdurig (bijv. door opvoeding, werkdruk, weinig sociale ruimte) of plotseling intensief (bijv. door geweld. ongeval, schokkende gebeurtenis) moet aanpassen, ont staat er een (chronische) spierspan ning die vaak leidt tot lichamelijke klachten zoals zwaarmoedigheid, lusteloosheid, stress, onevenwich tigheid. Geblokkeerde energie ver oorzaakt pijn. Stromende energie doet leven. Leven is jezelf kunnen uitdrukken en genieten. Die gewel- dadige biodynamische therapie laat je aan den lijve ervaren wat het bete kent als jij je weer kunt uitdrukken, jij je weer voelt leven. In de indivi duele therapie hervind je jezelf. Met ingang van september starten er op maandagavond, dinsdagoch tend en donderdagavond nieuwe groepen. In twaalf bijeenkomsten leer je hoe je jezelf, je huisgenoten en je vrienden op biodynamische wijze door massage kunt helpen diep te ontspannen. Voor informatie bel je: 0478- 636287. Leo Oome. Biodynamisch therapeut. Eerste Hulp Bij Ongelukken moet u heel letterlijk opvatten: het is de eerste hulp die u wordt geboden onmiddellijk nadat iemand is getroffen door een ongeval. Dat is dus nog voordat een arts, ambulance, politie of w ie dan ook, zelfs nog maar gewaar schuwd is. Dan is er zo maar een voorbijganger die toeschiet en het slachtoffer wil helpen. Die voor bijganger weet wat hij doet. Hij kijkt eerste wat er aan de hand is, probeert vast te stellen welk letsel het slachtoffer heeft, is attent op nog dreigend gevaar en stelt dan vast 'dat moet er gedaan worden'. Hij neemt maatregelen om zelf hulp te verlenen en/of hulp van anderen in te roepen. Dat is eerste hulp bij ongelukken. Die eerste hulp kan sterk variëren. Dat kan zijn een troostend woord voor een kind dat zich bezeerd heeft bij het spelen, terwijl van enig letsel niets te merken is, soms hoogstens Enorm Leo Hendriks is vrijdag 4 juli tijdens Venray Muzikaal Totaal niet tot 23.00 maar tot 24.00 uur open. Bovendien kunt u btw-vrij winkelen tussen 21.00 en 24.00 uur: dus zomaar 17.5% korting op het gehele assortiment! Enorm Leo Hendriks en Profnorm Venray uw Ijzerwaren-speciaalzaak voor Noord-Limburg voor al uw ijzerwaren, tuingereedschappen, hang- en sluitwerk, deurbeslag etc. Enorm Leo Hendriks is gevestigd in hel centrum van Venray en Profnorm Venray op het Industrieterrein Smakterheide voor Bouw en Industrie. IJzerwaren-gereedschappen- machines-inbraakprevenlie-bouw- beslag-hang- en sluitwerk-exclusief deur- en meubelbeslag-electrische en pneumatische gereedschappen- bevestigingsartikelen-aluminium profielen-lijmen en kitten-ladders- trappen-steigers. Enorm Leo Hendriks BV is een ijzerwarenspeciaalzaak gevestigd in het hartje van Venray. Nu al zo'n 15 jaar, en vanaf 1990 aangesloten bij de alom bekende landelijke Enorm- keten. Sinds 1996 is Leo Hendriks uitgebreid tot ruim 2300 m2 op het industrieterrein Smakterheide onder de naam 'Profnorm Venray". Dit fili aal is gespecialiseerd in het leveren aan bouw en industrie. Het assorti ment telt 30.000 artikelen van top kwaliteit waar dagelijks artikelen aan toegevoegd worden. Zowel op de Nieuwhuisweg als in de Hofstraat heeft Leo Hendriks een groot assortiment deurkrukken met accessoires. Van deurknoppen tot deurbellen van diverse bekende fabrikanten en ontwerpers, zoals deurkrukken ontworpen door de wel bekende Jan de Bouvrie. Kom een kijkje nemen in onze showroom bij Profnorm Venray op het industrie terrein Smakterheide of op de eerste etage van ons filiaal in het centrum, gelegen aan de Hofstraat op een steenworp afstand van onze Venrayse Grote Kerk. Enorm Leo Hendriks is ook gespecialiseerd in leveren van diver se inbraakwerende middelen zoals sloten, cilinders, inbraakwerend beslag, bijzelsloten, anti-klimstrips. kluizen en alarminstallaties. Tevens kunnen we voor u de montage ver zorgen. Indien uw huis voldoet aan het politie-kcurmerk kan u dat wel licht schelen in uw verzekeringskos ten. Sinds kort zijn wij ook te vinden op het internet. Via de pagina's van Trefpunt Peel Maas kunt u ons bezoeken of E-mailen: leo.hend@tref.nl. Als u dit jaar kaarten stuurt vanaf uw vakantiebestemming naar het thuisfront, denk dan ook eens aan 'Peel en Maas'. Stuur de redactie van uw Venrays weekblad een ansicht en wie weet wint u een leuke prijs. De vakantieijd is staat voor de deur. Eén paar weken lekker weg. in eigen land of (ver) daarbuiten. 'Peel en Maas', nieuwsgierig zoals dat hoort, wil graag weten waar de lezers zoal uithangen in de vakantie. Stuurt u ons daarom een kaartje met uw vakantiegroe ten. Als prijs stelt Peel en Maas, samen met combifoto Dom Melskens, een fototoestel ter beschikking. Begin september zullen we de leukste, aardigste, origineelste of meestzeggende l inzending bekendmaken. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard een blauwe plek. Dat kan ook zijn met enkele eenvoudige, maar aange leerde handgrepen, iemand die in ademnood is het leven redden. Dat kan zijn iemand letterlijk weer leven in blazen. Daartussen kunt u elke mogelijke situatie vinden, waar eer ste hulp nodig is voor een slacht offer van een ongeval. Weet u. dal EHBO ook is en kan zijn: iemand in nood, in zijn angsten en zorgen die hem bezighouden na een ongeval, bijstaan, gerust stellen, een bemoe digend woord toespreken, soms misschien alleen maar een hand vasthouden. Ook dat kan EHBO zijn van formaat. En daarvoor is geen studiehoofd nodig, geen cursus van jaren en zeker geen ingewikkelde opgaven. Daarvoor is nodig een hel der hoofd, een dosis goede wil en ook belangstelling voor de mede mens. Ieder van ons draagt in grote re of kleinere mate verantwoorde lijkheid voor medemensen, kinderen, familie, ouders en colle ga's (denk hier bijvoorbeeld aan de Vanaf maandag 7 juli t/m zaterdag 16 augustus a.s. krijgen de klanten van Intratuin bij elke volledige bestede ƒ25.- een waardecheque van 2,50. De waardecheques genen in de periode van maandag I l/m dins dag 30 september 1997 recht op contante kassakorting op al onze producten behalve op de Intratuin cadeaubonnen. Met deze waarde cheques kunt u na de vakantieperio de op een goedkope manier uw huis, tuin of balkon weer gezellig en sfeervol maken. Zo heeft het groene warenhuis verschillende artikelen om in de tuin of balkon langer te vertoeven als de avonden korter worden. Belangrijke attributen hier voor zijn o.a. de vuurkorf. de party tent en allerlei buitenlichten. Deze artikelen zijn niet alleen nuttig, ze hebben ook een hoog decoratief gehalte. Bij Intratuin kunt u uw planten en potterie op elkaar afstemmen. Zo wordt een bepaalde sfeer in de tuin gecreëerd. Planten met felgekleurde bloemen in polten met lelie kleuren voor de Mexicaanse sfeer öf grijs achtige mossen en gewassen in ver weerde of naturel potten voor een Toscaanse sfeer. Door het aanbren gen van bepaalde sferen houdt u uw vakantiegevoel ook in eigen tuin. Simpele potterie voor huiskamer ARBO-wet). Misschien bent u op een bepaald moment wel verant woordelijk voor iemand, die u nog nooit eerder gezien hebt en daarna misschien ook nooit meer zult zien: een door een ongeval getroffen medemens die van uw hulp afhanke lijk is. Dan moet u die verantwoor delijkheid kunnen dragen. U kunt dat ook. als u zich daarop voorbereid. Daarvoor is alleen nodig hel volgen van een EHBO- cursus. In veertien wekelijkse lessen van twee uur leert u wat u bij een ongeval moet doen. of juist moet laten, om een slachtoffer te helpen. In september start er weer een nieu we cursus. Verzuim deze kans niet! Geef u zo spoedig mogelijk op i.v.m. de planning van het lessche ma en besprekingen van de lesloka len. Begrijp uw verantwoordelijk heid en volg een EHBO-cursus. Zorg dal u altijd voorbereid bent. Opgave en/of inlichtingen over een EHBO-cursus bij de EHBO-vereni ging Venray. tel 0478-581948. en slaapkamer komt steeds meer in. Intratuin heeft potterie dat simpel van vorm. in één bepaalde kleur en zonder tierlantijntjes is. De potten kunt u heel trendy - in groepjes plaatsen. Klassieke planten, zoals de hertshoornvaren en vrouwentong, zijn terug van weggeweest. Daarnaast ziet u bij Intratuin veel grijsachtige en sobere planten, zoals vetplanten en cactussen. Voor de keuken mogen wat meer drukke pot ten. bijvoorbeeld vrolijk gekleurde potjes met appeltjes of andere 'keu- ken'designs. De planten zijn vaak vrolijk bloeiende planten zoals ger- bera's of sierpepers. Intratuin heeft voor elke gelegenheid/seizoen ande re potten en andere planten. Door middel van verschillende voorbeel den. die bij Intratuin te zien zijn. krijgt u tips over hel arrangeren van de potten in combinatie met kamer planten. Natuurlijk sluit onze interi eur-artikelen hierop aan. PEEL EN MAAS WEEKBLAD APS is het nieuwe systeem op gebied van fotografie. Het systeem is gebaseerd op een "slim filmrol letje" waarin een magnetische laag is verwerkt. Die magnetische laag wordt gebruikt om gegevens vast te leggen zoals datum, belichtingsomstandig- heden. afdrukformaat. Aan de hand van deze gegevens is het ontwikkel- lab in staat uw films optimaal te ont wikkelen en af te drukken met als resultaat nog betere foto's. Maar Advantix heeft meer. Het unieke automatische filminlegsys- teem bespaart u tijd en problemen. Bovendien spoelt de film zich auto matisch naar de juiste plek. U kunt dus een filmrolletje tussentijds zon der problemen verwijderen en later weer terugzetten. Nieuw is ook de mogelijkheid om Alcoholcontrole In de nacht van vrijdag op zater dag werd door de politie een zgn. rijdende alcoholcontrole gehouden. Zes bestuurders van personenauto's moesten in het pijpje blazen. Geen van de bestuurders had teveel alco hol genuttigd. Dat had wel een 36-jarige bestuurder van een personenauto uit Etten-Leur die door zijn rijgedrag in de nacht van zaterdag op zondag op de afrit van de A73 de aandacht van de politie trok. Die bestuurder had dusdanig alcohol genuttigd dat het een rijverbod van acht uur werd opgelegd, dat zijn rijbewijs werd ingevorderd. Proces verbaal werd opgemaakt terzake het rijden onder invloed. andere foto's te maken. Met anders bedoelen we het resultaat. Naast hel klassieke formaat kunt U ook "breedbeeld'Tolo's maken en zelfs panoramafoto's. Dal alles door het intelligente rolletje. Verder ontvangt U bij het ontwik kelen van het rolletje een indexprint waarop U kunt zien welke foto waar op een negatjef staat. Met die gege vens wordt het opbergen van nega tieven een "fluitje van een cent". Een ander nieuwtje van het Advantix systeem is de mogelijk heid om aan de achterzijde van de foto extra informatie over de foto te laten printen. Nieuwe technieken vragen ook nieuwe apparatuur. Chris I uur foto's heeft een nieuwe outwikkel/afdrukunit de stap voor de toekomst gezet. Groot Vocaal Ensemble Vrijdag 4 juli: om 18.15 uur aanwe zig zijn in de Grote Kerk. Concert is om 19.00 uur. Na afloop worden er foto's gemaakt. Dinsdag 8 juli: laatste repetitie voor de vakantie. Dinsdag 26 aug.: eerste repetitie. Indien u verhinderd bent dan gelieve u zich af te melden bij: Riet Jansen. Adelbertweg I. tel. 584227 of Jo v.d. Markt. Matterhornlaan 52. tel. 580892. Oud papier kunt u deponeren in de container bij De la Rov. Gasstraat 6. Zingt u graag? Wilt u eens mee zingen? Informatie geeft u graag Jo v.d. Markt. tel. 580892. AKTIVITEITEN AGENDA JUII 1997 *vr4juli Venray Muzikaal Totaal.1630 tot 01.00 uur Optreden van diverse muziekgroepen in het centrum van Venray op de diverse pleinen. *za5/di8 Kennis Ysselsteyn *zaS+zo6 Beach- en Voetvolleybal toernooi op het Schouwburg plein. *zall/zol3 Int. Jeugdmolorcrossweekend op Circuit De Ped te Venray. Aanvang vr 15.30 en za en zo 08,00 uur. *vrl8/zal9 Wijkfeest Landweert aan de Kruidenlaan Ie Venray. *zo20 Aanvang vr 20.00 za en zo 11.00 uur *zal9/zo20 Int. Autospeedway op Circuit dc Peel te Venray Aanvang za 16.00 en zo 13.00 uur. Zomerfeest div. aktiviteiten en muziek op het dorpsplein te Leunen. Aanvang 11.00 uur. Zeskamp en dorpsfeest op de Vlies 41 te Veulen Aanvang 10.00 uur. Jaarmarkt in hel centrum van Venray *22/2Sjuli Fietsvierdaagse Venray. Start vanuit de Schouwburg in Venray elke dag vanaf 9.00 uur. *27 juli Model Stockcar Racen op het Circuit De Peel te Venray. Aanvang 11.00 uur. Expositie 3 mei-17 nov Hotel Brasserie de Zwaan: de Gouden Broche van de Vrouwe van Lull. Replica vervaar digd door Juwelier Verlioden, omlijst met diverse soorten archeologische foto's. Bezichtiging van de Grote Kerk maandag t/m zaterdag van 14.00-16.00 uur Elke dinsdag Stadswandeling o.I.v. een VVV gids start vanaf het VVV/ANWB kantoor Ie Venray urn 13.30 uur. Elke donderdag Zomer bridge-avond in wijkcentrum de Kiosk tc Venray aanvang 19.15 uur. Kosten deelname 5,-. Galerie De Lochting 6 mei t/m medio augustus zomer expo sitie met schilderijen en beelden van diverse kunstenaars, za+zo 13.00-17.30 en op afspraak. Alle met een gemerkte evenemente zijn aangemeld bij de ACEV en komen in aanmerking voor vermelding op de VenrayAgenda. PERSBERICHT Hieronder volgt een greep uil de vele voorstellingen die U bij ons kunt boeken. JULI *io 20 *zo20 *ma2l 1 t/m 5 American Cireus Maastricht 5 Walter Hellendoom 10 10 to 10 Houseparty Arnhem 12 Rumadog Nieuw-Schoonebeek 12 Beachpop Renesse- 22 t/m 24 American Circus Arnhem 23 t/m 26 La Fura Dels Baus Amsterdam AUGUSTUS 1 l/m 14 Fleurig '97 Ede 8/9 15e Antilliaanse Feesten België 8 t/m 13 Cirque Plume Den Bosch 19 t/m 31 American Circus Rotterdam 20 t/m 3llbeh.ma)Joe. dc Musical Amsterdam 22J3 Pukkelpop 1997 België 28 Urbandan Den Haag SEPTEMBER 5 Schlagerfestival '97 Kerkrade 7 Frans Bauer/Sugar Lee Kaatsheuvel 9 t/m 14 American Cireus Nijmegen 22 Frans Bauer live in concer Den Haag 27 The Dubliners Markelo 28 Andre Huttf Marianne Weber Kaatsheuvel OKTOBER 3 Artiestengala Nijkerk 4.7.8.9.10 West Side Story Den Haag 10 l/m 12 American Circus Roermond 18 Shadovvlands Rave Heerenveen 20 Amadeus Den Haag 21t/m14J8J9 Grease Den Haag 23.24 Hans Klok Sittah Amsterdam STADSWANDELINGEN EN FIETSTOCHT Op de dinsdagen 15 en 29 juli. 19 augustus en 2 en 16 september kunt u deelnemen aan de stadswandelingen o.l.v. een VVV gids. De gids verteld u over de historie van gebouwen en monumenten van Venray en laat u alle bezienswaardige plekjes in en rondom de kerk zien. Op de dinsdag 26 augustus kunt deelnemen aan de fietstocht o.l.v. een VVV gids. Deze fiets tocht duurt ongeveer 2 uur en U komt langs een aantal historische punten in Venray. Vertrek van de stadswandeling en de fietstocht om 13.30 uur vanaf het VVV/ANWB kantoor op de Grote Markt. Kosten volwassen 4.== en kinderen 2,50. DAGJE UIT IN NEDERLAND Jong. oud, rustig, sportief, ver dichtbij... in het boekje "Er op Uit" vindt u altijd het ideale idee voor een lekker dagje uit. Hierin vindt u 1001 ideëen en lips en aanbiedingen in Nederland. Bijv. een pretpark, op een zeilboot, of voor een survivaltocht maar ook voor een wandel- of fietstocht, evenementen, musea of een heerlijk relaxte dag. Het boekje kost 5.75. ENTREEBEWIJZEN VAN ATTRACTIEPARKEN Hollywood in Germany, hier wordt Movie Magic werkelijkheid in Warner Bros Movie World in Bottrop. U kunt genieten van talrijke shows en unike attracties. Wat dacht u van de Police Academy Stunt Show en van Batman Adventure. Of misschien ontmoet u in Main Street wel een van u lievelingssterren tijden een van de bonte parades. Kaarten a 40.== en kinderen 34.== zijn bij de VVV verkrijgbaar. Adembenemende attracties in Phantasialand in Briihl. snel opwindend mysterieus of spannend zoals Galaxy, een unieke reis door het universum. In het Scala of het Tanagra Theater kunt u genieten van fascinerende shows kortom Phantasialand heelt voor elk wat wils. Kaarten voor ANWB-leden a 35,== zijn bij de VVV/ANWB Venray verkrijgbaar. Ook van het attractiepark Bobbejaanland in Lichtaart in België zijn kaarten voor ANWB-leden volwassen 34,50 en kinderen 18.50. Openluchtmuseum in Arnhem Kaarten voor ANWB-leden volwassenen 14.= vanaf' 65 jaar 15.00 en kinderen 11,50. Attractiepark Walibi Flevo Kaarten voor ANWB-leden a .32.50. Voor meer informatie kunt u terecht bij de VVV/ANWB Venray. AANBIEDING VAN DE MAAND De compacte mini reisventilator houdt u koel op warme dagen. Hij werkt op één penlite batte rij (niet meegeleverd) en past makkelijk in uw tas. Nu de mini-ventilator is verkrijgbaar voor 4,95 en de reisventilator voor 6.95. De moneybelt is een heup- of tailleband van huidkleurig polyester en katoen, waarin u uw waardepapieren onzichtbaar kunt opbergen. Kosten 12.95. Deze aanbieding is geldig tot 20 augustus 1997. VVV Venray grote markt 23. postbus 330. 5800 ah venray. holland, tel. (0478) 510505. fax (0478) 512736 dc Peel. 7.0 hoog waren hun spron- Geleide Wapens De Peel. U zult het uzelf maar afvragen, aan de voet van die Tower. Altijd handig om dan meteen zo'n vraag te kunnen beantwoorden. Door nog even uw reisgids erop na te slaan. Of thuis al goed uw reisbestemming te hebben bestudeerd! Bij de Blz. Kantoorboekhandel kunt u uw kennis testen. Daar loopt op dit momenteen prijsvraag van de Marco Polo reisgidsen met als hoofdprijs ieen reis voor twee personen naar London. Iedereen die de vijf vragen kan beantwoorden maakt kans op de reis naar die prachtstad aan de overkant van de zee. Marco Polo reisgidsen bewijzen dat het veel leuker is om ergens te zijn waar u precies weet wat de mensen daar eten en wadr de mooiste piekjes zijn. Marco Polo reisgidsen beantwoorden dergelijke vragen. Ze voorkomen dat u als een dolende hebt rondgewandeld op uw vakantie en thuis pas al het moois op TV ziet In een handzaam formaat kunt u ze op een stedentrip meenemen, waardoor het altijd een plezierige reispartner is. Uitgevoerd in kleur, met overzichtelijke plattegronden voor slechts ƒ11,90. Dus snel naar uw Blz. Kantoorboekhandel v.d. Munckhof in de Grotestraat! Zodat u daar niet alleen mee kunt doen aan de London-wedstrijd, maar ook alvast een reisgids kunt kopen over uw al geplande vakantiebestemming, fi/z. de betere Kantoor Boekhandel herken je zo.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 9