Sfc&itr e*t fyen&ttyiay&vUeoccwi Elfde A&S Intersport tennistoernooi geslaagd JBC Venray'80 Jeugdnatuur wacht Tennisvereniging Ysselsteyn Schuttersgilde St. Anna Red Caps Venray LVB Oostrum Rincón Espanol KBO Koor Chrisko MBVO 't Zandakker Gilde St. Jan Venray Confetti Op 't Nipperke De Hakkespits PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Ouderenkoor Crescendo Koninklijke Harmonie Euterpe MMSK St. Petrus Banden Venray's Mannenkoor Zangers van St. Frans Zangvereniging Venrode Symfonie-orkest De Kiosk De Springplank JUM Merselo Orkest Niemes na PEEL EN MAAS donderdag 3 juli 1997 - Pagina 15 Op tennispark Vlakwater van ten nisclub TCV werd de afgelopen week het inmiddels bekende A&S I Intersport toernooi georganiseerd. ~i A&S Intersport is dit jaar voor de 11 keer hoofdsponsor van dit regionale tennis evenement. Net zoals in voor gaande jaren is de belangstelling groot, in totaal hebben zo'n 170 ten- nissers/tennisters aan het toernooi deelgenomen. Helaas waren de weergoden ons dit jaar niet goed gezind en is er op donderdag/vrijdag en de finale dag op zondag in de Schaapskooi gespeeld. Met name de zondagmiddag stonden de banen volledig blank. Echter met de nodi ge improvisaties en flexibiliteit bij de deelnemers kon het toernooi toch nog zondagavond worden afgeslo ten. Op zaterdag is er nog een ten- nisclinic gehouden, met circa 50 deelnemers, waarbij de serveersnel heid kon worden gemeten. De hoog ste snelheid bedroeg meer dan 170 I km/uur, niet eens zover van het offi- I ciele record. I De volgende finales zijn er gespeeld: I HE-C1: Jorg Niederholz - Martijn vd Berg 7-6,7-6 HD-C1: Bernd Rottgering/Bjorn van Rijn - Thom Spee/Dolf Matulessy 6-3,7-6 Ook in juli zijn er voor ons bereikbare wedstrijden. 2 Juli: mid- weektoernooi doubl. bij Le Careauin Tilburg; 6 juli: Tripl. bij SV Swift in Helmond; doubl. toer- i nooi bij JBC Plop in Uden en bij j JBV Petangeske in Bergen op M Zoom. Bij La Donnée is er een - doubl. toernooi op 9 juli. 13 Juli: tête a tête bij PV 't kös Krèk in Asten en doubl. bij PSV Poortugaal in Poortugaal. 16 Juli: doubl. bij PC Amitié in Best. 17 Juli: tripl. bij ACC de Mortel in Eindhoven; 19 Juli: doubl. toernooi bij JBV 't Zwijntje in Apeldoorn; 20 juli: doubl. bij conc. Des Carreaux in Netersel; ook 20 juli: doubl. toer nooi bij PV 't Lover in Asten. 23 Juli: doubl. bij Le carreau in nd Tilburg, bij Amicale Cuijk in Cuijk, bij JBV 't Zwijntje in Apeldoorn en PV DOB in Oudenbosch. 27 Juli: bij PC 't Zwaantje in Eindhoven, bij SV Swift en bij Rond en Roestig in Apeldoorn is er een doubl. toernooi. 30 Juli: doubl. bij PC Amitié in Best; 3 augustus: doubl. bij Le li Carreau in Tilburg; 6 augustus: p- Kermistoernooi bij JBV Venray 80 uit Venray. Het belangrijkste toernooi voor onze vereniging is het kermistoer nooi op 6 augustus op ons terrein Vlakwater in Venray. Verder is op 5 juli de tweede dag van het Klaver 5- toernooi in Cuijk. Het Klaver 5- toernooi is een regiotoernooi tussen PV 't Kös Krêk uit Asten, JB Boxmeer uit Boxmeer, Gemert de Boules uit Gemert, JBV Amicale Cuijk uit Cuijk en JBC Venray 80 uit Venray. De uitslag van de eerste dag is: JBC Venray 80 uit Venray 60%; Gemert de Boules uit Gemert 60%; PV 't Kös Krêk uit Asten 53,33%; JB Boxmeer uit Boxmeer 44%; JBV Amicale Cuijk uit Cuijk 37,5%. Ómdat er verschillende aantallen van spelers zijn in de diverse vereni gingen wordt de uitslag in procenten uitgedrukt. Verder is een triplet van onze vereniging, het triplet W. Broers, G. Verheijen, W. v.d. Meer, met als reserve E. Zeelen, na een play off gepromoveerd naar de tweede Klas. Verder trainen de jeugdleden van Boxmeer, Cuijk en Venray op 19 juli op ons terrein in Venray (Vlakwater). Kom allemaal kijken naar de trainingen van onze jeugdle den. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS HE-C2: Sander Rottgering - Patrick Zwiers 6-3,7-6 HD C2: Sander Rottgering/Robert Terhaag - Anton vd Hurck/Hub Thuyls 7-6,6-3 DD C2: Carla Herrman/Yvonne Verheijen - Riny v Sundert/Gre vd Waarden 6-0,4-6,6-3 GD C2: Lisette Stoter/Rene Stoter - Annelies Pennings/Roel Creemers 6-4,6-1 HE Dl: Twan v Osch - Rikus ten Brucke 7-6,3-6,6-4 DE Dl: Lisette Stoter - Carina Dirkx 6-3,6-3 HD Dl: Rikus ten Brucke/Nico Postma - John Janssen/Coert Voesten 6-4,3-6,6-1 DD DLNicolle den Bekker/Carin Cox - Carina Dirkx/Yvonne Volleberg 6-0,7-6 GD Dl: Jeanette Lodewijks/Free Dols - Nicolette Alkemade/Robert Terhaag 6-1,6-2 HE D2: Leon Vievermans - Ruud Bakens 6-1,6-3 DE D2: Monique Janssen - Jeanne Peeters 6-1,6-0 HD D2: Erwin Lups/Paul Faas - Jan de Bruyn/Frank Janssen 6-1,6-3 DD D2: Ingrid van Kempen/Jeanne Peeters - Ida de Jong/Fonny Kousemaker 6-1,6-4 Hallo Jeugdnatuurwachters. Afgelopen zondag hebben we onder ideale weersomstandigheden onze laatste puzzelwandeltocht van dit seizoen gehouden. Waarschijnlijk als gevolg van het mooie weer was de opkomst zeer groot. Er waren ongeveer 300 deelnemers, waarvan ca. 130 JNW-ers. De vragen bleken toch wat moeilijkheden op te leve ren, met name de pauze-vraag 10, wat de Vlier moest zijn. Ook het verschil tussen de tamme- en paar- denkastanje was niet voor iedereen duidelijk. Maar door deze fouten leer je natuurlijk ook weer het een en ander en daar is het tenslotte om begonnen. Iedereen kreeg na afloop de drie verdiende stempels. Volgende week zullen we het nog even hebben over de lopende acties Vlijtig Liesje en Courgette en daar na gaan we vakantie houden. Tot volgende week in Peel en Maas. 40+ Toernooi Het 40+ toernooi spelen we dit jaar in het weekend van 19 en 20 juli. Alle seniorenleden kunnen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op 6 juli, dus dit is de laatste mogelijkheid om je op te geven. Liptonice Toernooi Vrijdag en zaterdag 4 en 5 juli spelen we het Liptonice Toernooi. De wedstrijdschema's hangen bij de kantine. Venray's Open 1997 Het Venray's Open is een tennis- evenement voor alle tennisvereni gingen in de gemeente Venray. Doelstellingen van dit toernooi zijn o.a. het meer gaan samenwerken en er achter komen wie nou echt de sterkste teams van Venray heeft. Het evenement is dit jaar op 22, 23 en 24 augustus op het tennispark van Tennisclub Venray (Vlakwater). Men kan vanaf 16 jaar deelnemen. Men speelt in teamvorm in 3 op speelsterkte gebaseerde categorieën. Zo is er een categorie voor D2/E spelers, Dl spelers en een open categorie (B, C-spelers). Iedere ver eniging mag per categorie één team inschrijven, (bij teveel aanmeldin gen maken we zelf een selctie). De teams spelen tegen elkaar vijf wed strijden, t.w. 1 heren- en 1 dames dubbel en 1 mixdubbel. We spelen in poules, waarvan de winnaars op zondag de finalewedstrijden spelen. Net zoals bij de Daviscup vertegen woordigt een team de club. Je kunt je voor dit toernooi opgeven bij Jan (tel. 541781). Junioren Clubkampioenschappen Afgelopen zondag was het zo'n slecht weer dat we de finales NIET hebben kunnen spelen. Deze zijn nu vanavond, donderdag 3 juli. De finale van de meisjes begint om 18.00 uur en aansluitend is de finale van de jongens. Hierna is de prijs uitreiking, iedereen die mee heeft gedaan krijgt een leuke herinnering. Dus kom allemaal jullie clubgeno ten aanmoedigen. Venray's open 1997 Tijdens de Venray's Open is er op zondagmiddag 24 augustus een ten- nisclinic georganiseerd onder lei ding van Cees Lodewijks op het ten nispark van Tennisclub Venray. Hij heeft onder andere samengewerkt met Stanley Franker. Van iedere ver eniging kunnen 6 junioren aan de clinic deelnemen. Op zaterdagavond presenteren we voor allemaal een hapje en een drankje in het clubhuis van Tennisclub Venray. Je kunt je hiervoor opgeven bij José (tel. 541428). Als er teveel aanmeldin gen zijn zullen we loten wie er mee Afgelopen zaterdag schoten de schutters voor de Pielhaastrofee. Uitslagen: 1. John v.d. Broek 22 p.; 2. Roek Kreemer 18 p.; 3. Peter Willems 18 p.; 4. Carl de Bruijn 17 p.; 5. René Janssen 16 p.; 6. John de Bruijn 12 p.; 7. Pascal Janssen 12 p. Uitslagen extra ronde: 1. John v.d. Broek 20 p.; 2. Peter Willems 19 p.; 3. Carl de Bruijn 15 p.; 4. Roel Kreemer 15 p.; 5. Pascal Janssen 15 p.; 6. René Janssen 12 p.; 7. John de Bruijn 10 p. Aanstaande zondag 6 juli is er wederom een schietwedstrijd. Ditmaal vindt de eerste ronde van het kampioensschieten plaats. Aanvang 14.00 uur; schietterrein: Schuttersweide Loonsedijk/Endepoel. Honk- en softbal vereniging Zoals iedereen wel gemerkt zal hebben, was het afgelopen weekein de niet echt geschikt voor buitenwedstrij den. De regen had echter maar een beperkt invloed op de wedstrijden van Red Caps Venray. De softbal senioren 2 en de honkbal senioren 1 zagen hun wedstrijd in de plassen verdwijnen. Voor de honkbal senio ren 1 betekend dit, dat hoogstwaar schijnlijk komend weekeinde twee wedstrijden op het programma komen te staan. Op zaterdag de inhaalwedstrijd in Rosmalen tegen de Knuppelaars, de zondag thuis tegen Mulo uit Helmond. Voor de club als geheel, komt deze inhaalda- tum erg slecht uit. Aanstaande zater dag stond namelijk een demonstra tiedag op het schouwburgplein gepland. Door de inhaalwedstrijd komt de bemensing van deze dag in gevaar. Red Caps probeert er echter alles aan, om de demonstratie toch door te laten gaan. Voor actuele informatie kunt u terecht op de kabelkrant, waar het al/dan niet doorgaan zal worden aangegeven. De softbal senioren 1 hadden een wedstrijd in Eindhoven. Jammer genoeg voor de Venrayse ploeg waren de weergoden de Studs goed gezind, omdat Red Caps met 12-2 in vijf inningen het onderspit moest delven. De wedstrijd, die overigens in een recordtempo van 1.20 uur gespeeld werd, was de return van een wedstrijd, die eerder in het sei zoen nog ruim door Red Caps gewonnen werd. Ook de honkbal senioren 2 had den een wedstrijd. In Nijmegen moest, zonder echte werpers, aange treden worden tegen Hazenkamp. Door het ontbreken van een echte verdediging kon Nijmegen snel uit lopen tot een comfortabele voor sprong, die niet meer uit handen gegeven werd. De eindstand werd voortijdig bepaald op 14-4. Op zaterdag moesten de jongste van Red Caps Venray aantreden tegen de nog puntloze pupillen van de Bullfighters uit Cuyk. Enkele onderbrekingen voor regen zorgde ervoor, dat de werpers van Red Caps hun vorm kwijt raakten, waar door de Bullfighters konden toe slaan. Het gevolg was, dat Red Caps niet meer tegen de Bullfighters aan het spelen was, maar meer tegen zich zelf. Toch wist Red Caps goed terug te komen en de opgelopen schade te beperken. De eindstand bracht de eerste punten voor Cuyk, namelijk 17-19. Uitslagen PUP Red Caps-Bullfighters 17-19 ASP All Stars-Red Caps SB1 Studs-Red Caps 12-02 SB2 PSV-Red Caps Afg. HB1 Knuppelaars-Red Caps Afg. HB2 Hazenkamp-Red Caps 14-04 Programma: ZA 05-067 PUP Starlights-Red Caps 10.30 ASP Vrij SB1 Roef!-Red Caps 17.00 HBlKnuppel.-Red Caps 14.30 11.45 ZO 06-07 HB1 Red Caps-Mulo 14.00 SB2 Red Caps-Blue Sox 11.00 HB2 Gemert-Red Caps 14.30 V/A tijdstip vertrek of aanvang Mensen die interesse hebben om mee te gaan naar port World Port Tournament in Rotterdam op 4, 5 of 6 juli dan kun je hierover meer informatie verkrijgen bij Jack Verstegen (589520) of Hennie Arieus (586050). Onze vereniging Red Caps Venray is dringend op zoek naar leden en kader. Wil je lid worden van een vereni ging, waar je zowel in een team speelt, als als individu bezig bent? Kom dan eens kijken naar een van onze oefenwedstrijden in het week einde, of trainingen door de week (vanaf 18.30 uur op dinsdag en don derdag). Iedere week kun je hier de tijden zien, waarop Red Caps Venray speelt. Ons veld ligt bij hotel "Wieënhof'. Informatie: Richard Draaisma 0478-582907 of stuur een email naar: redcaps@dds.nl of bezoek onze site op internet: http://www.inter.nl.net/users/R-Dr aaisma/redcaps Fietsdagtocht Datum: dinsdag 15 juli a.s.; ver trek: 9.30 uur bij de Rabobank. We woren rond 12.30 uur ver wacht bij vliegbasis de Peel, waar we (met de fiets) worden rondgeleid over het hele terrein. We kunnen er in het zelfbedieningsrestaurant, op eigen kosten, een keuze maken uit verschillende lunchhapjes. Aangezien wij ruim van tevoren een lijst met namen van bezoekers moe ten sturen (voor legitimatie), ver zoeken wij u om opgave t/m van daag 13 juli) bij T. Duun, tel. 58439o. Öok bij slecht weer gaan deze excursie door, we gaan dan met auto's. Kosten: koffie, eventueel vlaai, lunch. P.S.: denkt u nog aan de El proximo fin de semana aün estara el centro abierto, después se cerrara por vacaciones hasta media- dos de Agosto lo cual se nofificaré a su tiempo. Hemos recibido un escri- to de la Consejena Laboral donde nos comunican que en Amsterdam y sus alrrededores han conseguido otra vez la TVE por el cable lo que quiere decur que, algo se consigue cuando alguien se mueve. Para emi grantes que estén interesados en la politica, el instituto Symbiose ubi- cado en la ciudad de Roermond organizara al final de ano unos cur- sos de orientación 'Gemeentepolitiek en migranten 1997-1998' las personas interesadas pueden ponerse en contacto con dicho instituto Tlf. 0475-315525 fax 0475-311190 o con cualquier miem- bro de la JD de la Colonia de Venray. A todos deseamos unas felices vacaciones tanto a los que se van como a los que se queden. al escri- bir estas lineas nos enteramos de la triste noticia de la mueerte en Madrid de Victoria la Sra. de Nicolas Vega, lo cual sentimos de corazón y desda aquf, les acompana- mos en su sufrimiento y dolor. Un saludo de HACE. Aanslag op koopkracht 65-pIus- sers in 1998 Als gevolg van wijzigingen in de premieheffing voor de Algemene Arbeidsongeschiktheidsregelingen gaat het tarief van de inkomstenbe lasting op 1 januari 1998 met 5.05% omhoog. Voor mensen die nog wer ken wordt deze belastingverhoging gecompenseerd doordat zij geen premies voor de AWW/WAO meer behoeven te betalen, maar voor 65- plussers betekent het een verlaging van hun inkomen. Voor een 65+ echtpaar met een bruto-inkomen van 50.000 gulden betekent dat een achteruitgang van maar liefst 1975 gulden per jaar. Voor de KBO is dit onaanvaardbaar. Daarom is er op 9 juli een gesprek van de ouderenbon den met minister Melkert om te voorkomen dat de inkomens van 65- plussers achteruit gaan. Ombudsman van de KBO Sinds kort heeft de KBO een ombudsman, die mensen wil helpen met problemen op het gebied van overheidsvoorschriften, ingewikkel de formulieren, problemen met overheidsinstanties of andere instanties. Deze hulp is kosteloos. Het telefoonnummer is: 546540 Agenda activiteiten 3 juli: Kennemer Koor Geijsteren in het Schuttersveld, aanvang 19.30 uur. 10 juli: Koor Crescendo in het Schuttersveld, aanvang 19.30 uur. 15 juli en 2 aug.: kienen in het Schuttersveld, aanvang 14.30 uur. 14 aug.: Muziekavond door Sjeng uit Horst in het Schuttersveld, aan vang 19.30 uur. 21 aug.: Kienen in het Schuttersveld, aanvang 19.30 uur. 6 sept.: Volksdansdemonstraties door Hakkespits en Volksdansgroep uit België in het Schuttersveld, aan vang 15.00 uur. Meerdaagse reis naar Zeeland Vertrek per bus op 11 september aanstaande als het zeewater nog goed op temperatuur is. De kosten bedragen 550 gulden per persoon, alles inbegrepen. U krijgt daarvoor niet alleen de busreis, maar ook het verblijf in een eerste klas hotel met volledig pension, dus inclusief alle maaltijden, koffie enz. Voor inlichtingen over activiteiten en/of over het lidmaatschap van de KBO kunt u contact opnemen met een van de volgende personen: dhr. A.C. Hoogeveen, Den Aldenweg 18, tel. 583592; mw. P. v.d. Kerkhof, Helfrichstraat 80, tel. 583122; mw. A. Noy, Rooseveltstraat 5, tel. 583494. Zaterdag 5 juli: opluistering H.Mis Vredeskerk 19.15 uur. Eerste repetitie in het nieuwe sei zoen: maandag 1 september! Ons koor Chrisko bestaat uit een kleine enthousiaste groep jonge dames. We zingen in zowel Vredes- als Paterskerk en af en toe bij instel lingen. We hebben een afwisselend repertoire en een gezellige koffiep auze. Wie heeft er tijd en zin om op de maandagavond van 19.30 tot 21.00 uur met ons mee te repeteren. We oefenen in het parochiezaaltje van de Vredeskerk aan de Whistlerstraat la. Voor meer infor matie: Marly Driessen, tel. 0478- 588176 of Norma Ansinger, tel. 0478-585234. Zwemclub de Meerpaal Op 1 juli begint weer het nieuwe kwartaal. Gelegenheid om te zwem men op woensdag van 18.00-18.45 uur en op vrijdag van 16.00-16.45 uur en van 16.45-17.30 uur. Wij zwemmen onder deskundige leiding, zowel in het diepe als bewe gen in het ondiepe. Het bad is geslo ten wegens werkzaamheden van 10 tot 30 augustus. Bent u 55 jaar of ouder, meld u zich dan aan de balie van het zwem bad of voor inlichtingen: tel. 583309 of 511597; de kosten zijn nog steeds ƒ40,- per kwartaal. Schutterij Afgelopen zondag heeft de schut terij het St. Jansfeest gevierd; onze patroonheilige. De dag begon met een mooie gildemis in de Grote Kerk; met dank aan onze gildepries- ter, die in zijn slotwoord onze schut terij in een prachtig daglicht plaatste door zijn bemoedigende woorden, 's Middags hadden enkele dames en heren een prachtig programma gemaakt waarin bijna alle leden hun zangtalenten konden laten horen. Het feest werd gekenmerkt door de geweldige sfeer die er binnen de vereniging heerst. Een echte broe derschap. De dag werd besloten met een koud buffet; voor deze prachti ge Gildedag danken wij de organi satie en ook de mensen achter in de keuken. Ook haduen wij deze dag een geweldige sponsor, de Plusmarkt Van Dijck uit Landweert; bedankt. Deze week oefent het A- en B- zestal voor het OLS, kom ze eens aanmoedigen. Hedenavond is het ook weer oefenen schieten voor alle leden, de aanvang is om 19.30 uur. O.L.S. Aanstaande zondag 6 juli neemt de schutterij deel aan het Oud Limburgs Schuttersfeest wat gehou den wordt in Kaulille België. Bijeenkomst om 09.30 uur bij gilde- huis café de Klomp. De bus vertrekt om 10.00 uur. Alle leden betalen ƒ5,- en de niet-leden ƒ10,- voor de reis naar Kaulille. In de optocht en tijdens de wedstrijden hebben wij nummer 61. In de optocht zijn wij om 14.45 uur aan de beurt, dus zorg dat je op tijd gekleed bent voor de aanvang van de optocht. Tijdens de schiet wedstrijden hebben wij boom 10. Het korpsschieten begint om 17.00 uur voor onze schutterij. Het muziekkorps wat opgaat in de derde divisie moet om 16.20 uur op voor hun werk, dus om 16.00 uur aanwezig zijn op het terrein met de wit-blauwe vlag. De beoordelingen van de Sappeurs, marketentsters, koning- keizerspaar is vanaf 16.00 uur op het terrein met de witte vlag. Zorg er voor dat u extra kleding meeneemt, denk vooral aan uw spullen. Zaterdag 6 juli gaan wij zoals afgesproken hebben de materiaal wagen laden. Vanaf 18.00 uur kunt u alle spullen brengen naar de schut- Close-Harmony groep Onze groep bestaat uit een 20-tal zingende leden, aangevuld met een begeleidingscombo bestaande uit gitaar-bas en piano. Dit geheel staat onder leiding van Gertie Creemers- Sikes. Wij brengen een gevarieerd programma met sprankelende muziek, verweven met een showele ment. Wij zijn nog op zoek naar een lid voor onze bas-partij. Interesse? Voor informatie en boekingen: N. Steegh, tel. 0478-586821. Agenda: 4 Juli: optreden Grote Markt, aan vang 21.40 uur. 5 Juli: receptie Joke en Paul Halmans, aanvang 18.30 uur. 27 Aug.: eerste repetitie na zomer vakantie. 13 Sept.: feestavond. 23 Nov.: zondagochtenconcert Schouwburg. Wijkgebouw Maandag 7 juli: Volksdansen: VAKANTIE TOT 8 SEPT. 19.00 uur Biljartclub Op 't Nipperke. Dinsdag 24 juni: 14.00-17.00 uur Vereniging voor Ouderen Ons Genoegen, kaarten en biljarten. Country- en dansgroep Green River met de country-dansles, aanvang 20.00 uur. Woensdag 25 juni: Beter bewegen, daarna koersbal:VAKANTIE TOT SEPT. Country- en dansgroep Green River, 20.00 uur. Donderdag 26 juni: 19.00-23.00 uur Kaarten Biljarten. Folkloristische dansgroep 7 Juli: laatste oefenavond voor de vakantie komt te vervallen. Met de optredens gaan we gewoon door, en wel op: 5 Juli: Ruurlo, Internationale folklo- redag. 12 Juli: Lanaken Belgie: Kijk op Limburg. 19 Juli: Schaijk: De nieuwe hoeve. Contactadres voor de Hakkespits i.v.m. optredens etc.: dhr. O. Pijpker, tel. 0478-586260. Donderdag 10 juli verlenen wij onze medewerking aan de ontspannings avond voor de bewoners van Het Schuttersveld, aanvang 19.30 uur in uniform. Dit is tevens ons laatste optreden voor de vakantie. Het optreden van de H.Mis op zaterdag 12 juli gaat NIET door! Onze vakantie zal zijn van 16 juli t/m 6 aug. Op 13 aug. starten we dan weer met frisse moed. Wilt u eraan denken de contributie van het derde kwartaal voor de vakantie te voldoen. Bedankt. Afmelden: mevr. A. v.d. Bekerom, tel. 580409 of mevr. M. v. Hooren, tel. 580378. Heeft u belangstelling voor ons koor of wilt u informatie, dan kunt u altijd bellen naar de voorzitter, mw. M. v. Hooren-v. Els, tel. 580378. Harmonieorkest Donderdag 3 juli: 20.00 repetitie. Donderdag 10 juli: 20.00 repetitie. Afmelden: H. v.d. Steeg, tel. 582539. Agenda: Zaterdag 5 juli: serenade 19,45 uur Witte Hoeve. 17 juli: laatste repetitie. 21 augustus: eerste repetitie na de vakantie. 4 sept.: repetitie in de Maaspoort, vertrek, 18.45 uur. 6 sept.: clinic koper. 13 sept.: repetitie/concert Tilburg. Zaterdag 27 sept.: Heythuizen, inspelen 19.15 uur, optreden 20.45 uur; vertrek 18.00 uur vanaf de Perdstal. 5 okt.: Gemeentetoernooi. 7 okt.: 20.00 repetitie. 10 okt.: generale repetitie. 12 okt.: Concours in Venlo. Jeugdorkest Donderdag 3 juli: 18.45 uur Repetitie. Donderdag 10 juli: 18.45 uur Repetitie. Afmelden: R Noten, tel. 587858. Agenda: 17 juli: Laatste repetitie voor de vakantie. 4 sept.: Eerste repetitie na de vakan tie. Drumband Maandag 7 juli: 20.00 uur Repetitie. Maandag 14 juli: 20.00 uur Repetitie. Afmelden: D. v.d. Giessen, tel. 589317. Agenda: Jeugdopleiding: Volgens afspraak. 9 nov.: Concours Oud Gastel. Nov.: Concours. Bestuur 25 augustus AB. Majorette-opleiding Repetitie op woensdag van 16.30 tot 18.00 uur. Tamboerkorps Repetitie op woensdag en zondag volgens rooster. Opleidingsorkest Repetitie op woensdag van 18.45 tot 19.30 uur. Verder ondersteunings- lessen volgens rooster. Muziekkorps Repetities op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur en zondags van 10.30 tot 12.00 uur. Optredens: 4 juli: Venray Muzikaal Totaal: voor muziekkorps, tamboers en majoret- ten. Optreden op de Grote Markt om 18.30 uur; vertrek vanaf de Opmaat 17.30 uur. S.V.R op tijd aanwezig zijn i.v.m. het nemen van foto's. 6 juli: taptoe-show in Oisterwijk. 24 aug.: Optocht in Hermalle België. 30 aug.: Districtsfestival Venray- Venlo voor drumsectie in Horst. 28 Sept.: TAPTOE PEELLAND te Venray. 5 okt.: majorettenconcours in Brunssum. 5 okt.: Gemeentelijk Muziektoemooi. Overige korpsactiviteiten Op 29 juni en 13 juli wordt van iedereen verwacht at men aanwezig is op de repetitie in verband met exercitie-lessen. Op zaterdag 12 juli wordt er ten bate van MMSK een grote Rommel- en snuffelmarkt gehouden in de OPmaai. zie de aankondigingen elders in dit weekblad. Laatste repetitie voor de vakantie: 16 juli. Eerste repetitie na de vakantie: 13 aug. Helpen met kienen: ma 7 juli: Fam. Baltissen; wo. 9 juli: fam. Smits, Serenadestr.; ma 14 juli: I. Beerkens; wo. 14 juli: fam. Smits, Gezellenbaan. Afmelden: Bij verhindering dienen alle leden van het jeugd- enVnuziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mondeling, tel. 511647 of uiterlijk tot een half uur voor aan vang van de repetitie in de Opmaat, tel. 513593. Majorettes melden zich mondeling af bij de betreffende begeleiding. Donderdag 3 juli: 19.30 uur Repetitie voor Bas 1 en bas II; 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Donderdag 10 juli: 19.30 uur Repetitie voor Tenor I en Tenor II; 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. 21.30 uur: Extra ledenvergadering. Donderdag 17 juli: 19.30 uur Repetitie voor Bas 1 en bas II; 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Donderdag 24 juli: 19.30 uur Repetitie voor Tenor I en Tenor II; 20.00 uur: Repetitie voor het gehele koor. Na afloop: kwartaaltoepen! VMK-vakantieperiode van 25 juli tot 21 augustus! Oud papier kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg.let op: de container is links 50 m. verder geplaatst! Afmelden bij Justien Janssen, tel. 512610 tussen 18.30 en 19.00 uur. Vrijdag 4 juli: 19.00 uur Repetitie voor sopranen en alten; 19.30 hele koor. Zaterdag 5 juli: Tussen 10.00-12.00 uur oud papier inleveren in de papiercontainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg; Kennedy-mars. Dinsdag 8 juli: 19.00 uur Repetitie sopranen en alten. Woensdag 9 juli: 18.30 uur oud papier ophalen Landweert I II. Woensdag 2 juli: Repetitie voor het hele koor, aanvang 20.00 uur. Bij verhindering graag je afmelding doorgeven aan Jeanny Jenniskens, tel. 584794. Agenda: 18 sept.: Concertreis Wales. Orkestvereniging Venray Repetitie woensdagavond van 20.00 tot 22.15 uur onder leiding van Laurens Boogaarts. Locatie": aula van het Vincent van Gogh Instituut, Noordsingel. Afmelden bij fam. Grootemaat, tel. 580358. Wijkcentrum Donderdag: 19.30u Computercursus; 19.30u Bridgeclub Venray Maandag: 19.30u Fobiegroep; 20.30u Hakkespits. Woensdag: 19.00u Balans Slankcursus; 19.30u Bridgeclub Doublet; 20.00u Sjoelclub Schuivers. Jeugdvereniging Donderdag 3 juli van 18.30-20.00 uur kimspelen voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Vanavond: koor- kim, proefkim, voelkim, ruikkim en zienkim. Eveneens op donderdag, evaluatievergadering van Rollebol. Deze wordt gehouden in Lomm. Onze delegatie vertrekt om 20.00 uur. Zaterdag 5 juli: 'Buitendag'. Vertrek om 9.45 uur. Denk om het lunchpakket; terug om 17.00 uur. Wegens omstandigheden gaat de clubavond van de jeugd van 12-15 jaar NIET door. Maandag 7 juli: club voor de kleintjes van de groepen 3 en 4. Van 18.30-20.00 uur gaan we buiten spe len en een eigen ontwerp op petjes tekenen. Dinsdag 8 juli: zwemspullen en fiets meenemen want we gaan een avontuurlijk uitstapje maken. Van 18.30-20.00 uur houden we met de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverlaters een survival in de Geysterse bossen. Vlotbouwen en touwslingeren staan op het pro gramma. Woensdag 9 juli bijeenkomst van de werkgroep 'Opening nieuw sei zoen', om 19.30 -ur bij Sjang. LET OP! foto's beschikbaar voor bestelling blijven géén weken han gen. Haast je. Vrijdag 4 juli: is er disco voor de jeugd van 12-15 jaar. Geopend van 19.00-22.00 uur. Je kunt weer lid worden van JUM voor f5,- tot 1-1- 98. Zaterdag 5 juli: geopend vanaf 20.30 uur voor 15 jaar en ouder. Zondag 6 juli: geopend voor 15 jaar en ouder van 15.00-19.30 uur. daar na gesloten. Agenda Vrijdag 4 juli optreden op de Grote Markt van 21.00-21.30 uur; aanwezig zijn uiterlijk 20.30 uur. Zondag 6 juli: family middag in café 't Podium aanvang 14.00 uur; aanwezig zijn uiterlijk 13.30 uur. Orkest Niemes repeteert elke woensdag van 20.00-22.30 uur in café de Evenaar.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 15