Af r<l V Bekendmakingen gemeente Ven ray |/oningwet wet ruimtelijke ordening De gemeenteraad vergadert twee dagen Opnieuw nood- rerordening in verband met varkenspest Nieuwe lijst monumentale bomen Aanlijngebod en verbod samenkomst dieren TAXATIES N Omroep Venray programma- info De Springplank Venrayse jeugdclubs op bezoek in Kessel Nieuw pand Volleberg Transport techniek g'n;L EN MAAS donderdag 19 juni 1997 - Pagina 9 Ingekomen bouwaanvragen ir voldoening aan het bepaalde in (el 41 van de Woningwet treft u irstaand aan een overzicht van de i afgelopen week bij burgemees- >n wethouders van Venray ingeko- bouwaanvragen. bouwen van een woning met arage aan de H. Bosmansstraat 4 e Venray tnv H.M.L. Nelissen, De Hoge Beek 95 te Venray; vergroten van de woning aan de 'enningkruid 93 te Venray tnv MP.F. Hendriks. Penningkruid 93; bouwen van een varkensstal aan Ie Wusterweg I-3 te Castenray de Maatschap Marcellis. Vu ster weg I te Castenray; bouwen van een woonhuis met jarage aan de Truus ichröderstraat te Venray tnv Fam Boom, Pinksterbloem 44 te /enray; veranderen van een 'arage/woning aan de Joke imitstraat te Venray tnv Janssen )e Jong plancoördinatie, Postbus 31 te Son en Breugel; gedeelteijk vernieuwen/vergro- en van het woonhuis aan de Beekweg 66 te Venray tnv R.J. Icherpenhuijsen, Geijsterseweg 8 te Wanssum; bouwen van een berging/keuken an de Dillingstraat 17 te fsselsteyn tnv J. Versteegen, (ouwkuilenweg 29 te Ysselsteyn; vergroten van een woonkamer aan de Largostraat 31 te Venray :nv J. de Rooij, Largostraat 31 verbouwen/uitbreiden van de woning aan de Isabellahof 10 te Venray tnv T.A.S. Venray v.o.f., 'ostbus 363 te Venray; bouwen van een dubbele dakka pel aan deAkkerweg 14 te Venray tnv A.M.M. Ghielen.Akkerweg 14; uitbreiden van een bedrijfsge- pouw aan de Deurneseweg I44 te Ysselsteyn tnv M.A.C. Couwenberg, Deurneseweg I44; veranderen/vergroten van 30 woningen aan de Annie Romeinstraat te Venray tnv anssen De Jong plancoördinatie, Postbus 131 te Son en Breugel; vergroten van de woning aan de Burgemeester Janssenstraat 10 te Venray tnv J. Poels, Burgemeester Janssenstraat 10; Venray, 19 juni I997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. -het bouwen van 12 woningen aan de Mina Krusemanstraat I t/m 23 te Venray tnv Janssen De Jong plan coördinatie, Postbus I3I te Son en Breugel; -het bouwen van een woonhuis aan de Ossendijk 110 te Ysselsteyn tnv J.A.M. van Haperen, Ossendijk I 10; -het vergroten van de berging aan de Tormentil 7 te Venray tnv J.M.A. Gubbels.Tormentil 7; -het bouwen van een woning aan De Leng 23 te Oirlo tnv F.J.C.M. Janssen, Deputé Petersstraat 14 te Oirlo; -het vergroten van de woning aan de Kaardebol 12 te Venray tnv H.H.J. Cruijs, van Broekhuizenstraat 37 te Oostrum; -het bouwen van een carport aan de Zwanebloem 10 te Venray tnv C. Oudshoorn, Zwanebloem 10; -het bouwen van een woning aan de Oeldershof 8 te Oirlo tnv S.C. Rongen, Deputé Petersstraat 7 te Oirlo; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 19 juni I997 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bouwtoestemming op bouwaanvragen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. -het plaatsen van een tuinhuisje aan de Wasbloem 4 te Venray tnv E. Gunther.Wasbloem 4; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 19 juni I997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen PROCEDURESTART ARTI KEL I 8a WRO T.B.V. BOUW MELDINGEN. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. -het plaatsen van een tuinhuisje aan de Veenmos 43 te Ysselsteyn tnv J.J.M. Claessens,Veenmos 43; -het plaatsen van een tuinhuisje aan de Kaardebol 45 te Venray tnv P.W.J. Ermens, Kaardebol 45; De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 juni I997 gedurende 2 )e gemeenteraad van Venray vergadert deze maand twee dagen. Dat heeft s te maken met de behandeling van de voorjaarsnota 1997 en het meerjarig aven- en investeringsprogramma 1998 tot en met 2001De bespreking hier- vindt plaats op dinsdag 24 juni (vanaf 19.00 uur in het gemeentehuis). Op ensdag 25 juni vindt de vergadering over de overige agendapunten plaats k vanaf 19.00 in het gemeentehuis). Deze luiden als volgt: )pening lededelingen preekrecht publiek aststelling van de agenda. Notulen van de openbare vergadering van de gemeneteraad van 27 mei 1997. igekomen stukken lealisatie regionaal milieustation eschikbaar stellen van een krediet ad f 35.000,-- jaarlijks over de jaren 1997, 1998 en 1999 ten behoeve van de stichting Venray Initiatief oorziening in de per I september 1997 ontstane vacature wethouder De Loo nstemming met het Ammoniakreductieplan/Regionaal Ammoniakbeleid fase 2 nstemmen met de Gewestrekening 1996 Toekennen bijdrage in kosten manifestatiedag Kies Techniek 1997 Decentralisatie huisvesting onderwijs Beïindiging subsidie Netwerk Voorlopige vaststelling van de inkomsten en uitgaven van de openbare basis scholen over 1994 Verkoop en onttrekking aan het openbare verkeer van een onverharde land- bouwweg, gelegen nabij Roland in Castenray Bezwaarschrift tegen besluit tot onttrekken aan het openbare verkeer van een gedeelte van de weg Valkenberg Vaststelling bestemmingsplan "Bedrijventerrein Smakterheide" Voorbereidingsbesluit partiïle herziening bestemmingsplan "Rijksweg A73 Noord" ten behoeve van de uitbreiding van Hotel Asteria aan de Maasheseweg 80a Verkoop grond in bestemmingsplan Smakterheide aan Penn Color International B.V. te Boxmeer Verkoop van reststrook en -kavel ten behoeve van uitbreiding huidige kavel aan Van Mierlo Beheer Veghel b.v. in bestemmingsplan Smakterheide Afscheid van de raadsleden mevr. De Loo en de heer Jansen, afloop van de vergadering zal er gelegenheid zijn om persoonlijk op infor mele wijze betrokkenen te feliciteren/van hen afscheid te nemen. Sluiting. In verband met de uitbreiding n de varkenspest naar aanlei- ig van een besmetting van een drijf in Oirlo heeft de burge- eester van Venray in overleg et het ministerie van indbouw, Natuur en Visserij inieuw een noodverordening tgevaardigd. De noodverordening houdt niet een een aanlijngebod voor honden katten, zoals dat al eerder het (al was, maar bevat nu ook een ver- d op grootschalige bijeenkomsten !t dieren. Gelet op het grote gebied t thans tot het varkenspest-gebied gaan behoren en de strenge maat- gelen die daarbij van rijkswege gel- n, heeft de burgemeester dit besluit nomen. Hij heeft zijn collega's van gemeenten die ook door deze biedsuitbreiding zijn getroffen gead- ieerd eenzelfde noodverordening sc te stellen. In de wijken Vlakwater/Molenklef en de kerkdorpen Castenray, Heide, Leunen, Merselo, Oirlo, Oostrum, Smakt,Veulen,Vredepeel en Ysselsteyn zijn de bijzondere monumentale bomen geïnventariseerd. Naar ver wachting wordt de bomenlijst medio augustus definitief door Burgemeester en Wethouders vastge legd. Daarna zullen de betreffende boomeigenaren daarvan op de hoogte worden gebracht.Voor geïnteresseer den ligt de complete bomenlijst per wijk bij de publieksbalie van de gemeente ter inzage. Nadat de lijsten definitief zijn vastgesteld zal ook het betreffende wijk- of dorpsorgaan daarvan een exemplaar ontvangen. Diefstallen Er werd aangifte gedaan van dief stal van een complete tuinset, bestaande uit vier stoelen en een tafel, vanuit een tuin van een bedrijf aan de Kempkensberg. De waarde van de set bedraagt ƒ750,-. Een 23-jarige inwoner van Castenray deed aangifte van diefstal van zijn jas vanaf de kapstok in het gemeenschapshuis in Castenray. Noodverordening De burgemeester van Venray; overwegende dat het in verband met ernstig besmettingsgevaar voor klassieke varkenspest noodzakelijk is een aanlijnpiicht in te stellen voor honden en katten en grootschalige samenkomsten met dieren te ver bieden; gelet op artikel i 76, eerste lid, van de Gemeentewet; besluit: vast te stellen; Artikel Het is de eigenaar of houder van een hond of kat verbó den die hond of kat buiten onaange- fijnd te hebben. Artikel 2; Het in artikel i gestelde verbod geldt niet indien de hond of kat zich bevindt in een afgesloten ren, op een afgesloten erf of in een afgesloten tuin. Artikel 3: Het is verboden groot schalige samenkomsten mét dieren te organiseren of daaraan deel te nemen. Artikel 4: Deze verordening treedt in werking op 20 juni 1997 en geldt totdat ze wordt ingetrokken. Venray, 19 juni i 997 de burgemeester voornoemd, Overtreding van deze verorde ning is strafbaar ingevolge artikel 443 van het Wetboek van Strafrecht. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Diefstal Mercedes In de nacht van dinsdag op woensdag werd de in het parkeer vak aan het Christoffelkruid gepar keerde groene personenauto van het merk Mercedes type 230E gestolen. De benadeelde is een 30-jarige inwoner. De waarde van de auto bedraagt 15.000 gulden. weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 19 juni 1997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, -het gedeelteijk vernieuwen/vergro ten van een woonhuis aan de Beekweg 66 te Merselo tnv R.J. Scherpenhuijsen, Geijsterseweg 18 te Wanssum; -het vergroten van de woonkamer aan de Largostraat 31 te Venray tnv J. de Rooij, Largostraat 31 -het bouwen van een wintertuin en uitbreiding van de berging aan de Pinksterbloem 49 te Venray tnv E.M.G.G.van Roon, Pinksterbloem 49; -het bouwen van een woning met garage aan de Hoofdstraat 22A te Oirlo tnv C.G.P. Willemssen, Look 30 te Venray; -het bouwen van een woning met garage aan de Hoofdstraat 22 te Oirlo tnv M.H.J. Willemssen, Castenrayseweg IA te Oirlo; -het bouwen van een fruitloods aan de Veulenseweg 4b te Leunen tnv T. van Kempen,Veulenseweg 4b; -het bouwen van een berging/keuken aan de Dillingstraat 17 te Ysselsteyn tnv J. Versteegen, Rouwkuilenweg 29 te Ysselsteyn; -het vergroten van het woonhuis aan de Penningkruid 79 te Venray tnv D.R. Lub, Penningkruid 79; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 juni 1997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 19 juni 1997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Win een reis naar Engeland Als U eind dit jaar GRATIS naar Engeland wilt om bijvoorbeeld uw kerst-inkopen te doen, lees dan even heel aandachtig verder..... Omroep Venray biedt in samenwer king met Munckhof Reizen Horst de kans om dit jaar nog met twee perso nen drie dagen naar York te gaan. Om kans te maken op deze heerlijk ontspannende reis. hoeft u slechts twee vragen goed te beantwoorden en een slagzin af te maken: 1 In welk jaar viert Omroep Venray haar 10-jarig jubileum? 2 Hoeveel officiële kermissen zijn er in de gemeente Venray? 3 Maak op originele wijze de vol gende slagzin af: De kermistoer met Omroep Venray De antwoorden en slagzin schrijf U samen met uw naam, adres en tele foonnummer op een ansichtkaart (maximaal 1 per adres). Inleveren kan alleen tijdens de kermistoer-uitzendin- gen bij de medewerkers van Omroep Venray. De winnaar wordt tijdens de ker- misuitzending in Oostrum bekendge maakt. LET OP! Om te winnen, dient U bij de prijsuitreiking aanwezig te zijn!!! 'n Wandeling door 't Rooyse land Donderdag beginnen we met een nieuwe kijk op de Grote Kerk. Ben Kruysen had het over de geschiedenis, Harrie Vriens vertelde over de archi tectuur; Toon den Brok heeft het de komende weken over het interieur van de kerk en de betekenis die achter de beeltenissen van de heiligen zit. Samen met het IVN-Geysteren- Venray is het team van het programma een avondwandeling gaan maken om de nachtzwaluw te zien. Jan Michels nam hen mee de bossen in om daar tussen 22.00 en 23.00 uur te kijken naar de nachtzwaluw. Het Rooise Land-team had veel geluk. Ze zagen en hoorden hem Donderdag om 19.00 uur, herhaling op maandag om 18.00 uur. Bluesspecial in 'Time Switch' In nieuwste programma van Omroep Venray presenteert Johan Philipsen dinsdagavond 24 juni een bluesspecial. Het uur, waarin veel onbekende maar ook bekende bluesgi ganten uit de USA aan bod komen, zal uit drie onderdelen bestaan. Het eerste gedeelte: akoestisch blues Cafe Zoals de naam al aangeeft akoesti sche blues in een huiskamer danwel cafe-achtig sfeertje. De National Steel Guitar is hier regelmatig te horen. Het tweede gedeelte: Deep Soul Blues blues dus doorspekt met behoorlijk wat 'soul'. Recht uit het hart. In dit gedeelte spelen ook blaasinstrumen ten een behoorlijke rol. Zelfs de wereldberoemde 'Memphis Horns' komen aan bod. Het derde gedeelte: Rockin' the blues. Blues-rock zoals die veel in de daarvoor bestemde cafe's en festivals te horen is. In het laatste gedeelte ech- Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1.de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2.de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: I .G. Wismans, Timmermannsweg 64, 5813 AP te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Timmermannsweg 64 te Ysselsteyn; 2.Maatschap van Bommel-Seegers, Zwartwater 15816 AA te Vredepeel voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder b van de Wet milieubeheer voor het veranderen/uitbreiden van de inrichting en/of veranderen van de werking van de inrichting en het in werking hebben van de veranderingen voor een fokzeu- genhouderij, gelegen aan de Zwartwater I te Vredepeel; 3.M.J.A. van Rijswijck, Daland 2, 5815 CJ Merselo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor het houden van mestkuikens en het hebben van een timmerwerkplaats aan de Daland 2 te Merselo; 4.Janssen Pluimveebedrijven BV, Heesweg 9, 5864 CE te Meerlo voor een nieuwe.de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimvee houderij, gelegen aan de Steegkamp ongenummerd te Castenray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. De besluiten en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk Donderdag 22 mei (vanavond) van 18.30 tot 20.00 uur club voor de kin deren van de groepen 5 en 6. We gaan naar de bossen voor het natuurspel 'vijfgoed', een soort memory. Iedere groep krijgt vijf voorbeerlden uit de natuur en moeten er daar dezelfde bij zoeken. Allemaal de fiets meebren gen" Eveneens op donderdag, instruktie- avond voor alle medewerker aan Rollebol. De avond begint om 22.15 uur. Zaterdag 21 juni. Rollebol in Kessel. Vertrek vanaf de Springplank om 08.45 uur. Meenemen; lunchpak ket, handdoek en reservekleding. Terug in Venray omstreeks 16.30 uur. Zaterdagavond van 19.30 tot 22.30 uur, lekkere avond voor de jeugd van 12-15 jaar. Gelegenheid tot het beoe fenen van diverse tafelsporten, als entree wordt een kleine bijdrage ver langd. Maandag 23 juni van 18.30 tot 20.00 uur, straattekenen en verjaar dagsspelletjes voor de kleintjes van de groepen 3 en 4. Ook op maandag, bijeenkmst van de werkgroep 25-jarig bestaan. Om 20.15 uur bij Jan. Dinsdag 24 juni is het de beurt aan de jeugd van de groep 7 en 8 plus de schoolverlaters. Van 18.30 tot 20.00 uur houdt men zich bezig met pictio- nary. Na afloop om 20.15 uur, teamverga dering voor bestuur en leiding, de laatste van het seizoen. Jongelui: lever de puzzel in, die in ons clubblad staat. Op de club of in de brievenbus op het adres: Prinses Margrietstraat 19. WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Alle soorten taxaties Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 ter een paar heel speciale 'performan ces' met o.a. de allernieuwste sensatie op bluesgebied MONSTER MIKE WELCH, nog maar 18 jaar en die jon gen uit Texas heeft werkelijk alles mee!!!! Luisteren dus, naar Time Switch, dinsdag 24 juni om 20.00 uur. Omroep Venray is via de kabel te ontvangen op 102.4 en in de ether op 90.2. Uw post kunt u zenden aan Omroep Venray, Postbus 91, 5800 AB Venray of deponeren in onze brievenbus aan de St.Antoniusstraat la in Venrav. Telefoon: (0478) 512362 Fax:(0478)513656 ken liggen ter inzage van 19 juni tot 31 juli 1997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke don derdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a.degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b.de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c.degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Zaterdag 21 juni wordt Rollebol '97 in Kessel gehouden. Aan dit jaarlijks terugkerend jeugdgebeuren, nemen ook drie Venrayse clubs deel. Ador Oostrum, SJW Castenray en de Springplank uit Venray, treden in het strijdperk tegen clubs uit Arcen, Lomm en Kessel zelf. Rollebol, was in 1983, een initiatief van de Verenigde Jeugdclubs Limburg (VJL). Deze koepelorganisatie, waar elke jeugdclub en kindervakantie- werkgroep, lid van kan worden, schonk hiermee aandacht aan de wens, vanuit het veld om een vorm van uitwisseling met andere clubs. De eerste Rollebol werd in 1984 in Lomm gehouden. Rollebol wordt georganiseerd en gefinancierd door de deelnemende clubs. Zij worden hierbij begeleid door de VJL. Rollebol '97 wordt om 10.00 uur geopend door Johan van Knippenberg, voorzitter van De Hobbits en de VJL. De toegang is voor iedereen gratis. De prijsuitrei king staat voor 16.30 uur gepland. Castenray verdedigt dit jaar de beker. 21+22 JUNI OOSTSINGEL VENRAY UZ lun STEILE WAND VELE ANDERE ATTRACTIES Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I.D.M.L.M. Hooglugt, Moostdijk 3, 5813 AV te Ysselsteyn voor het bouwen van een opslagput voor vaste mest aan de Moostdijk 3 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 19 juni tot 3 juli 1997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieks diensten). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden inge zien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Bovengenoemde melding moet nog worden beoordeeld. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1.J. Philipsen, Carmelietenstraat 2. 5817 AE te Smakt voor het uit breiden of wijzigen van een melk- rundveehouderij, dan wel het ver anderen van de gebezigde werk wijze, gelegen aan de Carmelietenstraat 112 te Smakt; 2.Kombi bouwmaterialen B.V.. Frontstraat 10, 5405 AK te Uden voor het oprichten van een inrich ting voor de opslag van goederen in het kader van het Besluit opslag goederen milieubeheer, gelegen aan de Vennootstraat ong. te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 19 juni tot 3 juli 1997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden inge zien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, 19 juni 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Volleberg Transporttechniek in Wanssum gaat een feestje bouwen, want de nieuwe loods is klaar. Zo'n vijf en een half jaar gelden begon Wilbert Volleberg in Wanssum een eigen bedrijf. Zijn bezigheden waren vooral het inspecteren en repareren van hijs- en hefmiddelen op locatie. Toen bleek er in de regio een grote behoefte bestond aan een keuringsin stantie voor hijs- en hefmiddelen, werd door Volleberg Transporttechniek een testbank gekocht waar deze hijs- en hefmidde len op beproefd kunnen worden. De testbank voor trek- en drukproeven met een capaciteit van 60 ton werd geplaatst in een loods achter het woonhuis en is goedgekeurd door TNO. Volleberg Transporttechniek is vanaf maart 1994 door de arbeidsin spectie aangewezen als beproevings inrichting en bevoegd tot het afgeven van certificaten. Omdat Volleberg Transporttechniek in het bezit is van het kwaliteitscertificaat van de Erkende Keurbedrijven Hijs- en hef middelen (EKH) wordt Volleberg Transporttechniek jaarlijks zelf ook gekeurd. Het gaat daarbij om de nale ving van procedures die bij keuring van hijs- en hefmiddelen van belang zijn, kennis van zaken en het in acht nemen van veiligheid. Dit gebeurt door het onafhankelijke keuringsinsti tuut TUV-Nederland. Volleberg Transporttechniek heeft een gezonde groei kunnen doorma ken, waardoor de oude lokatie te klein werd. Doordat er ook personeel werd aangenomen, zijn de plannen ontstaan voor nieuwbouw. Naast het oude pand slaat nu een prachtige nieuwe loods. Hier kan Volleberg Transporttechniek verder groeien en is klaar voor de toe komst. Op vrijdag 20 juni wordt het pand officieel in gebruik genomen en wordt er met genodigden een glas geheven, waarna 's avonds het feest wordt voortgezet met familie en vrienden.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 9