Is.v.v. Scheidsrechters uit Horst-Venray landskampioen voetbal drinkfles Veteranen opersgroep Venray opersgroep ëelrunners Red Caps Venray H.S.V. De Roerdomp gr" HSV Het Alvertje Rabojongeren rekening Midgetgolf Buitenlust Tennis Tennis vereniging Ysselsteyn Loopgroep De Barrier Atletiek Vereniging Venray-Regio Bridge-instuif Wieënhof drinkfles! St. Christoffël UW ATB-groep Schuhmacher Bowlen Duivensport Bridgeclub Venray Biljarten donderdag 19 juni 1997 - Pagina 13 Heb je niet ^leegedaan aan de avondvierdaagse en dus geen gekregen? sla At ilag: Achates 5-2 Dgramma zaterdag 21 juni: Ona a. 17.00 olgende spelers worden ver- it: A. Arts, F. Eibers, F. Irix, W. Janssen, J. v. Kempen, Mill, H. Phillipsen, J. Smits, A. losch, T. Strijbosch, M. kels, P. Swinkels, T. Swinkels, Strop. ^afmeldingen uiterlijk donder hond bij A. Sijbers, tel. 583196. i up, uit die luie stoel, de schoen- )iniian en lekker uitwaaien in het ïni'ayse buitengebied. Wil je er tral log wat conditie bij dan zit je bij Lopersgroep Venray. liningen: varieerde trainingen in en om inrayse bosgebieden. Dit vol de vier niveaugroepen die leeld zijn op trainingstempo's elstelling van trainen, trainingen voor alle groepen in op Dinsdag en Donderdag of op de atletiekbaan, tijd waarop de trainingen ien is 19.00 uur. straining: iedere zaterdag vanaf Oude Barrier aan de heseweg. Aanvangstijd: 16.30 fedstrijdgroep zaterdagtrai- 15.15 uur verzamelen bij club- iraiiw 't Wisselpunt dstrijdagenda: juni: "Klinkermarktloop" te -N er. uni: 2de competitiewedstrijd in d )'u|uni: baanwedstrijden Venlo ïtuiuni: 11de loop in het"land van de "ABAB Brinkloop" te St. mis. juni: Estafetteloop "Vaals- slagen: 'eerter Singelloop over een ld van 6,2 km.: Twan Lenssen leze wedstrijd, waarin hij wei- Jgenstand had, in een tijd van Jl min.. Mart van Rooij 21.28 Ie), Jan Kirkels 23.06 min.(le Bij de halve marathon in lep werd er aan een stukje milding gedaan door de hele id gezamelijk te lopen. Dat automatisch in dat ze ook allen ruirhten in dezelfde tijd van luur 17sec. De builders waren: laessen, Henk van Dijck, John us, Geert Cornelissen. órmatie: lersgroep Venray is een onder van Atletiekvereniging Venray .Heb je vragen over de lopers- of wil je iets meer weten bel j|len van de onderstaande num- !|5 (wedstrijdgroep) Frank ouwer tel. 586268 (overige >en) Anja Gooren tel. 589486 Manders tel. 585479 Bert lam tel. 514214. ïnmgen: lerdag 19 en 26 juni: irheideweg te Horst, aanvang uur. dag 21 juni: weerstandtraining, lijker bossen, aanvang 16.00 'iramideloop. lagen: duurloop in bossen, aan- 19.30 uur. erdag 5 juni: Dijkerheideweg aanvang 19.00 uur. dstrijden: w 21 juni: van Goghloop te en (NB); halve marathon en s 5, 10 en 15 km. Starttijd uur in het park. ag 22 juni: Leudalbosloop te ïuysen. Start om 10 uur, ver ende afstanden, ag 28 juni: Vaals-Venlo. sdag 16 juli: Stratenloop te ïum. dedeling nstaande zaterdag 21 juni het 'Doorlopertje' were op de ig uitgedeeld, slagen: v.d. Goor (Sevenum) heeft open weekend meegedaan de baanwedstrijden te mond. Haar eindtijd op de meter was 11 min. 23,84 sec. as een verbetering van haar mnlijk record met 11 secon- vereniging Na het verlies vorige week tegen de senioren van Den Bosch, kon RedCapsVenray dit weekeinde wraak nemen. Helaas voor Venray dach' HBS daar andersover. In de eerste inning werd de hoop van Red Caps al de grond ingeboord, doordat HBS een 7-0 voorsprong nam. Pas in de vijfde inning wist Red Caps een punt te scoren, waardoor de eer nog gered kon worden. De dames van Red Caps Venray deden het beduidend beter. In de streekderby tegen Venlo bleken de Mustangs niet meer de ploeg die het ooit was. Nadat Red Caps vrij vroeg in de wedstrijd een 9-0 voorsprong had genomen konden de Mustangs toch nog terugkomen met 8 punten. Het wakker geschrokken Red Caps, dat niet op volle sterkte was, zorgde er meteen voor, dat Mustangs geen verdere illusies hoefde te hebben. In een inning werden 9 punten ges coord, waarmee teven de wedstrijd voorbij was. De eindstand van 19-8 geeft perfect het klassenverschil van afgelopen zondag weer. Voor de softbal senioren 2 eindig de de wedstrijd op zaterdagavond in een desillusie. Nadat de Venrayse ploeg met 3-0 voor had gestaan, besloten de Cardinals uit Oss een Italiaanse werpster op de plaat te zetten. Door haar snelle ballen was Red Caps niet langer instaat om punten te scoren. Hierdoor aangemoedigd wisten de Cardinals in de laatste inning met driehonken bezet nog een gelukkige honkslag te slaan, waar drie punten op binnenkwamen. Hierdoor werd de eindstand 5-3 voor Oss. Het is echter nog niet duidelijk, of dat dit ook de definitieve eindstand is, omdat hetgerucht gaat, dat de Italiaanse werpster met dispensatie speelde en dusniet had mogen wer pen. De honkbal senioren 2 van Red Caps Venray moesten eveneens aan treden tegen de Cardinals. In een gelijkopgaand duel, waarbij beide partij fouten maakten, leek het lange tijd een onbesliste partij te gaan worden. In een van de laatste innin gen besloot Red Caps echter, dat de winst voor het pakken was. De ene na de andere honkslag volgde, waar door de eindstand 11-9 in het voor deel van Venray werd. De aspiranten van Red Caps Venray hadden het zaterdag maar rustig. De tegenstander kon niet komen, omdat een van de bestuur ders op weg naar de vertrekplaats van de Indians een ongeluk had gehad, overigens zonder letsel. Hierdoor konden de Indians niet komen en werd de wedstrijd regle mentair afgelast. PUP Nuenen-Red Caps 22-02 ASP Red Caps-Indians Weert n. o. SB 1 Red C.-Mustangs Venlo 19-08 SB2 Cardinals-Red Caps 05*-03 HBlRed C.-HBS Den Bosch 01-16 HB2 Red Caps-Cardinals Ossll-09 ZA 21-06 PUP Red Sox-Red Caps 13.00 ASP Maastricht-Red Caps 11.00 ZO 22-06 SB1 Red Caps-Hazenkamp 11.00 SB2 PSV-Red Caps 14.00 11.30 HB1 Nuenen 2-Red C. 14.30 11.45 HB2 Red Caps-Nuenen 3 11.00 Mensen die interesse hebben om mee te gaan naar port World Port Tournament in Rotterdam op 4, 5 of 6 juli dan kun je hierover meer informatieverkrijgen bij Jack Verstegen (589520) of Hennie Ariens (586050). Onze vereniging Red Caps Venray is dringend op zoek naar leden en kader. Wil je lid worden van een vereni ging, waar je zowel in een team speelt, als als individu bezig bent? Kom dan eens kijken naar een van onze oefenwedstrijden in het week einde, of trainingen door de week (vanaf 18.30-uur op dinsdag en don derdag). Iedere week kun je hier de tijden zien, waarop Red Caps Venray speelt. Ons veld ligt bij hotel "Wieenhof". Informatie: Richard Draaisma 0478-582907 of stuur een email naar: redcaps@dds.nl Uitslag Venray-Vierlingsbeek op de Ballonzuil 1. A. v. Mill 4650 gr.; 2. G. Robben 4050 gr.; 3. R. Bexkens 3570 gr.; 4. C. Peters 3000 gr.; 5. L. v.d. Hoogenhof 2250 gr. Venray-Vierlingsbeek op de Maas: 1. A. v. Mill 6450 gr.; 2. G. Robben 6100 gr.; 3. J. Weys 4450 Zaterdag 21 juni 2e Jeugdkoningwedstrijd, bijeenkomst 14.00 uur op de Ballonzuil. Zondag 2e wedstrijd Venray- Vierlingsbeek op de Maas. Voor vergunningen kunt u ook terecht bij de secretaris H. v.d. Heuvel, Klaproos 1, tel. 511215; A. v. Mill, Tamboerijnstraat 2, tel. 513086 of Van Grootel Hengelsport, Uitslagen: Lentekoning 1997 K.H. eerste wedstrijd: 1. Henk Hendriks, 2. Nelly Niersmann, 3. Math Houwen, 4. Mat v. Ooyen en 5. Sjaak Theeuwen. Zaterdag 14 juni was de vrije wed strijd van 't Alvertje: 1. Peter Cuppen; 2.Toon Sanders en 3. Henk Vervuurt. Tweede Pickerwedstrijd: A-kl.: 1. Mart v.d. Ven; 2. Wiel Verhaegh; 3. Wil Lenssen. B-kl.: 1. Peter Cuppen, 2. Pieter Kunen, 3. Jan Sanders. Programma: Zaterdag 21 juni: tweede lenteko ning K.H. Eveneens 21 juni: Eerste selectie wedstrijd sr. op de Maas te Afferden. Zondag 22 juni: Derde wedstrijd Pickercompetitie. Vergunningen zijn verkrijgbaar bij Van Grootel Dierengilde, Stationsweg 21 Venray; bij Harry Theeuwen, de Houskui'straat 38, Wanssum en Dierenspeciaalzaak Liagro, Meerloseweg 3, Wanssum. Verdere inlichtingen kunt u ver krijgen bij de secretaris H. Lenssen, tel. 0478-587606. Geen nood! open dan nu een Een bijzonder gemotiveerd eerste team ging op weg naar de banen van MGC Zicht Nirve te Nuth. Spannend bleef het tot en met de derde ronde, toen was er al de ron dewinst voor onze spelers, en had den ze een voorsprong van maar liefst 18 holeslagen opgebouwd en die mag/kun je in de laatste ronde in feite niet meer afgeven. Deze laatste doorgang werd weliswaar verloren, doch het verlies beperkte zich tot zes slagen, zodoende keerden zij met de maximale winstpunten naar huis. Beste spelers: Gerrit Janssen en Gerrit Vermeulen met resp. 103 en 104 slagen over deze vier ronden; gewoon goed gespeeld. Dan de derby tussen het tweede en derde; beide teams in een goede vorm, doch met iets meer ervaring in 't tweede konden zij deze wedstrijd in de volle winst omzetten. Beste spe ler in dit tweede team was Jan Litjens die in totaal slechts 95 sla gen nodig had om deze 72 banen te overwinnen, en een laagste ronde van 20 slagen! In de derde was het Gerard Lemmen die deze eer voor zich opeiste met 102 slagen. Voor Buitenlust 4 stond de thuis wedstrijd tegen Eindhoven 2 op het programma: zij speelden in de eer ste ronde gelijk, nr. twee en drie gin gen helaas verloren, en de laatste ronde was voor de thuisclub; doch het totaal aantal slagen voor onze spelers was elf punten meer dan de bezoekers en zodoende ging de volle winst naar de gasten. Beste spelers: Piet v.d. Eist 105 slagen en Riet Lemmens 108 slagen. Voor deze week uiteraard de onderlinge competitie, die en/of op donderdagavond gespeeld wordt, danwel in het weekend. De afspra ken hierover worden onderling gere geld. In het weexend worden de finale wedstrijden Nationaal Kampioenschap van Nederland gespeeld: het decor is in Haps en in Geldrop; drie van onze leden heb ben zich hiervoor geplaatst, nl. Jan Engels in de cat. Heren en Harrie Lenssen en Huub Straatman bij de heren sen. Donderdag en vrijdag besteden zij nog aan een extra training en dan kijken hoe de 'generale' zich ontwik kelt.. De motivatie is bij alle drie de spelers 100% aanwezig, dus daar ligt het niet aan. I Peel&Maas on line http:www.tref.nl/ I peel&maas/tpkrant Wmmmmmtmammmimmmmmmmm Dorpenkompetitie Aankomend weekend, 21-22 juni worden de finales gespeeld van deze domencompetitie. Zaterdag 21 juni: 09.00 p2a: za LVHl-zo LVH 13.30 plc: za Ysselsteyn-zo LVH 1 Zondag 22 juni: 09.00 plb: za Ysselsteyn-zo LVH 13.30: pla za Swolgen-zo Merselo Aansluitend na iedere wedstrijd wordt de prijsuitreiking van die poule gehouden. Tijdens het landelijk veldvoetbal- toernooi voor scheidsrechters, dat gehouden werd op zaterdag 7 juni 1997 in Heesch, is het team van Scheidsrechtersvereniging Horst- Venray voor de eerste keer in haar 65-jarig bestaan, en als eerste Limburgse scheidsrechtersvereni ging überhaupt, er in geslaagd om de landstitel te behalen. Na een suksesvolle voorronde met vier overwinningen en twee gelijke spe len werd in de halve rinale de ploeg van Utrecht, pas na het nemen van strafschoppen, bedwongen. In de finale werd Gouda met 2-0 versla gen door doelpunten van Tom Joosten en Reinold Wiedemeijer. Dit sukses, alsmede de eerder dit jaar behaalde Limburgse titels bij zowel het veldvoetbal als bij het zaalvoetbal, zal gevierd worden tij dens de door het bestuur aan de ploeg aangeboden receptie, die gehouden zal worden op vrijdag 27 juni aanstaande in clublokaal 'Trefhove' te Horst, aanvang 19.30 Dorpencompetitie Zie voor de uitslagen 'Dorpencompetitie' elders in dit blad. Receptie kampioenen Hierbij nodigen we alle belang stellenden uit om de kampioens teams van TVY te komen felicite ren. Dit kant ijdens een receptie op vrijdag 27 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de kantine. De kampioenen zijn: Heren 1 van de zondag KNLTB-competitie; team IB van de zaterdag dorpencompetitie; team IC van de zaterdag dorpencompetitie. Tevens worden dan de plaatsen waar alle KNLTB en dorpencompetitie teams zijn geëindigd bekend gemaakt. Iedereen is van harte wel kom om langs te komen, dus hou deze datum vrij. Senioren Dorpencompetitie: Zondag spelen de twee kampioens teams van de dorpencompetitie tevens het afsluitingstoernooi van de dorpencompetitie. De aanvangstij den hangen bij de kantine. Open Dorpen Toernooi Het Open Dorpen Toernooi is in volle gang. 40 dubbels van verschil lende verenigingen strijden in 4 categorieUen om de mooie prijzen, die ook dit jaar weer geschonken zijn door A&S Intersport Venray. Gezien de bezetting van het toernooi is het zeer zeker de moeite waard om een dezer dagen eens te komen kijken. Introducé toernooi Afgelopen zondag speelden we het Introducé toernooi. De uitsla gen: pA: Peter Koopmans en Gerda Houwen; pB: Kalle en Yvonne Voigt; pC: Ger Aben en Ria de Wit; pd: John en Ingrid v. Kempen; pE: Robert v. Osch en Harriet Mulder; pF: Jan Jaspers en Truus Martens; pG: Peter-Paul en Carolien Kooings. 40+ Toernooi Het 40+ Toernooi spelen we dit jaar in het weekend van 19 en 20 juli. Alle seniorenleden kunnen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op 6 juli, dus weer er op tijd bij. Bijna 5 jaar bestaat nu loopgroep de Barrier. Het is een recreatieve groep waarin mensen hardlopen op diverse niveaus. Onder begeleiding van een gediplomeerd trainer kun nen er wekelijks drie trainingen gevolgd worden. Deze trainingen zijn voor alle leden van de groep te volgen omdat iedereen op zijn eigen tempo mag lopen. Na een gezamen lijk inlopen en de rekoefeningen gaan we over tot de kern van de trai ning. Voor de één betekend dit 10 keer 600 meter, terwijl een begin nend loper blij is wanneer hij 5 keer 3 minuten kan lopen aan een stuk. Dit dan ook nog met een lange pauze. Nieuwe groepsleden worden snel in de groep opgenomen en krij gen in de eerste weken extra aan dacht van de trainer op het gebied van techniek maar ook op het gebied van kleding en blessure pre ventie. Naast deze interval trainin gen is er ook de mogelijkheid om één lang stuk te lopen de zogenaam de duurtraining. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de "Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Zaterdag Van 16.30 tot 17.30 vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht u interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent u van harte welkom. Voor meer informatie kunt u ook bellen met Piet Dupont telefoon 589880. Sportavond voor gehandicapten Op dinsdagavond 24 juni aan staande organiseert Atletiekvereniging Vernray-regio haar jaarlijkse sportavond voor verstandelijk gehandicapten. Deze sportontmoeting wordt gehouden op de atletiekbaan, gelegen op sportpark De Wieën. Tijdens deze jaarlijkse atletiek- avond, zullen verstandelijk gehandi capten diverse onderdelen van de atletieksport kunnen beoefenen, zoals sprinten, speer- en balwerpen, verspringen. Alle deelnemers ont vangen een getuigschrift waarop de behaalde prestaties staan vermeld. Informatie kan worden verkregen bij H. Verstappen, tel. 0478-584449. De op 5 juni jl. gestarte trainingen voor verstandelijk gehandicapten blijken suksesvol te zijn. Iedere week melden zich nieuwe deelne mers om op de donderdagavond van 19.00 tot 20.00 uur te trainen onder deskundige trainers van AV Venray- regio. Informatie kan verkregen worden bij Ans en André Veugen, tel. 0478-515025. De uitslag van 23 april De top van 16 paren: 1/2 ds. v. Well-Bouwhuijs; 1/2 ds. Curfs-Peeters; 3. ds. Volleberg- Verschuijten; 4. mw. Baak-hr. Merkx. En ontvang naast het leuke kadootje ook een (op—op) Gymnastiekvereniging Afgelopen zondag werden in Heerlen de finales afgewerkt van de turncompetitie in de regio Limburg, 's Morgens waren de jongens asp. kl. 2 groep 1 aan de beurt. Zij moes ten het opnemen tegen GV SVO uit Schinnen. Onze jongens wonnen deze wedstrijd met 150,15 p. tegen 144 p. en waren hiermee kampioen van Limburg in hun klasse. De per soonlijke uitslagen waren: 5e Bart Killaars; 4e Tom Limpens; 2e Matje Houwen en Ie Randy Gerrits. 's Middags waren de meisjes asp. kl. A groep 1 aan de beurt. Zij moes ten het opnemen tegen drie tegen standers t.w. Atalanta Maasbracht, Eendracht Maastricht en Sparte Venlo. Onze meisje werden, met een klein verschil (0,50 p.) op de tweed eplaats, derde met 161,70 p. Hier waren de persoonlijke uitslagen: 24e Lotte Niens; 23e Anne v.d. Ligt; 17e Lian Bonants; 15e Marieke v. Kreij; 8e Judith Koenen en 4e Kim Koppus. Denk er aan zondag op tijd aan wezig te zijn bij de clubkampioen schappen. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Zeker niet nieuw en nog steeds groeiend dat is onze groep. Vooral nu het beter weer is komen er regel matig mensen vragen of het moge lijk is om bij ons mee te doen. Het is altijd wel mogelijk, er is plaats en het tempo is niet te hoog. Als recre atieve groep zijn we al vanaf September 1996 bezig en we willen doorgaan met het ontspannen fietsen en regelmatig rijden van recreatieve tochten. We dagen dan ook iedereen met een All Terrain Bike uit om een keer mee te komen doen. Dames en Heren tussen de 12 en 72 zijn altijd welkom. Trainingen zijn op dinsdag en zondag. Als je liever wat rustiger aan wilt beginnen dan kan dit op de dinsdagavond, deze training is kor ter en er is meer mogelijkheid om rustig aan te doen. Voor de komende weken kun je kiezen uit de volgende mogelijkhe den. Programma voor de komende weken. Zondag 22 Juni vertrek 8.00 voor omgeving Groesbeek. Zondag 29 Juni vertrek 9.00 voor Peellandpad. Nieuw is de dinsdag avond van 19.00 tot 20.30 uur. Deze training is vooral geschikt voor mensen die een keer uit willen proberen wat het is om mee te doen in onze groep. De eerste maand kun je uitproberen of het je bevalt. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar een van de trainingen of bel met Eric Steffers 511056 of Piet Dupont 589880 Bowling Vereniging Venray Verrassingen in eerste Bekerronde. Slechts drie van de acht eerste klassers wisten zich te plaatsen voor de kwartfinale, de overige vijf plaat sen waren voor de tweedeklassers. De meest opvallende prestatie bij die tweedeklassers werd geleverd door de dames of is het meiden van de Nitwits, die twee keer aan de bak moesten, omdat het lot dat zo beslist had. Eerst rekenden ze af met de nummer drie van de eerste klas se, de Strikers, die het verschil in handicap niet wisten te overbrug gen, daarna werd ook klassegenoot B.L.S./Close Encounters aan de zegekar gebonden. De ploeg van Plusmarkt van Dijck, ook uit klasse 2, die de Red Arrows (le klasse uit de beker stootte, is de volgende tegenstander van de Nitwits; zij zijn gewaarschuwd. De kampioen van de tweede klasse en bekerwinnaar van' het vorige seizoen. Hit Miss, vond al in de eerste ronde zijn Waterloo. De nummer twee van klasse 1, de Sigma's, wist wel raad met het handicapverschil, dat pre cies 100 bedroeg. De nummer 7 van de tweede klasse, Scores/Texcar zorgde er onder het toeziend oog van hun sponsor voor, dat de eerste ronde voor eersteklasser Pinhunters ook hun laatste was. Altijd Raak/Masta Sport buitte de gelegen heid om revanche te nemen tegen de ploeg van Magic Line, die in een beslissingswedstrijd het klassebe- houd had veiliggesteld, uit. In het onderlinge duel tussen eersteklas sers bleven de Treffers het team van SVCB/Gommans de baas en treffen in de kwartfinale de Scores. Ook de kampioen van de eerste klasse, B.T. Jamin, bekert verder ondanks het hun best doen van 2e-klasser Wij Doen Ons Best en ontmoeten dan Altijd Raak. B.T. Arts hield 2e-klas- segenoot Club Up na spannende strijd uit de volgende ronde, waar de Sigma's de tegenstander zijn. Als beste persoonlijke prestaties mogen de hoogste game bij de dames en heren worden vermeld; bij de dames was die voor Hit Misser Gerty Arts, die 214 scoorde. Datzelfde aantal brachten ook Treffer Toon van Seccelen en Pinhunter Peter Cleven op de moni tor. Sigma's/Rest.Bowl. Venray Kampioen Periodekampioenen. De nummers een en twee van de drie perioden uit de Trioleague speelden een halve competitie met wedstrijden van één game. AI vanaf de eerste ronden werd duidelijk, wie de beste papieren had. De Sigma's wonnen de eerste twee wedstrijden met hoge scores, die nog eens extra punten opleverden. Slechts een nederlaag moest worden geslikt, maar omdat ook de naaste concur rent, de Bom Losers, dat overkwam, kwam de eerste plaats niet meer in gevaar en met 20,5 punten mochten zij zich de Kampioen der Periodekampioenen noemen en gaan genieten van de bij die titel horende brunch, aangeboden door Bowling Restaurant Venray. Als tweede eindigden de Born Losers, die 17,5 punten verzamelden. Crash finishte met 12 punten als derde, de vierde plaats werd gedeeld door Bokual/Mijling, de Trio-leaguekam- pioen, en We-Je-Be. die ieder 10,5 punten behaalden en de laatse plaats was voor The Flying Strikers, die het tot 8,5 punten brachten. Inbraak in bedrijf Door forcering was toegang ver kregen tot een bedrijf op het indus trieterrein Keizersveld. Uit het kan toor werd een geldkistje ontvreemd. Daarin zat onder andere een geldbe drag van ongeveer 2500,-. De inbraak heeft plaatsgevonden in de nacht van donderdag op vrijdag. PDV De Zwaluw Wedvlucht: Chateauroux 7-6- 97:P. Jansen K 1 6 19 23 24 48; H.Strijbosch 2 13 14 17 22 29 30; Th. Droesen 3 12 26 51;'G. Boom 4 9 10 41 47 53; C. v. Vught 5; P. Strijbosch 7 27 45; Chr. Gerrits 8 18 25; P. Smits 11; Voesten drt. 15 42 50; J. Henckens 16; H. Litjens 20 32 44; J. Jansen 21; W. Smits 28 49 52; J. Basten 31 43; A. v. Gerven 33 34 37 39; M. Basten 35; A. Sijbers 36: v. Haren-Stiphout 38 40; J. Custers 46; W. v, Osch 54. Wedvlucht: Creil 8-6-97: C. v. Vught 1 19 27 81 82 87; J. Gommans 2 4 12 15 20 23 25 28 46 67 49 59 60 74 85; G. v. Houdt 3 18 31 35; Chr. Gerrits 5 7 9 51 52 67 71 75 78 86 91 95; M. Voesten drt. 6 36 40 44 61; H. Hermans 8; W. Smits 10 11 13 14 16 29 3S 56 57 89: P. Loonen 17 30 32 43 45 66; Jac. v.d. Laar 21 34 73; Verdeuzeldonk 22 33 41 48 54 63 69 76; A. v. Gerven 24 26; H. Peters 37 64; Kersten z'n 39 62 80 84; J. Jansen 42 70; P. v. Houdt 50 53 96; v. Haren-Stiphout 55; A. Sijbers 58 83 92; Cuppen- Siebers 65 79; A. v.d. Munckhof 68; H. Litjens 72 97; P. Smits 88; G. Boom 70; M. Loonen 93; J. Basten 94 CC Peel en Maas Wedvlucht: Chateauroux 7-6- 97: I. P. Jansen K Z; 2. W. Drabbels V; 3. M. Driessen W; 4. G. Peters W; 5. H. Strijbosch Z: 6. G. Peters W; 7. Th. Droesen Z; 8. L. Bovee W; 9. G. Boom Z; 10. Th. Kleeven B. Wedvlucht Creil 8-6-97: 1. F. Roelofs H; 2. P. Martens H; 3. G. v.d Heyden W; 4. T. Roelofs H; 5. G. Verheyen H; 6. C. Donders H; 7. C. v. Vught Z; 8. J. Gommans Z; 9. G. v. Houdt Z; 10. G. Cuppen H. PDV De Vredesduif Wedvlucht: Creil H. Ewalts 1 2 3 11 12 13 17 25 26 28; W. Vermeulen 4 9 15 23 24; A. Hendrix 5 6 7 10 16 20 22; W. Drabbels 8; L. Snijders 14 21; L. Willems 18 19 27; Wedvlucht Chateauroux: Wv Drabbels 1 3 5; A. Hendrix 3 4. Leden met en zeer lange staat van dienst bij onze verenigng spraken op het einde van de aspergedrive afge lopen week vaneen ouderwets gezellige drive. Voor iedereen op het einde een portie asperges van zeer goede kwaliteit en een hapje om de avond in stijl af te sluiten dat even eens erg in de smaak viel. De avond begon met de huldiging van een aantal leden. Niet ongebruikelijk zo tegen het einde van het seizoen. De heren Bender en v. Gaal kre gen een aandenken als winnaars van de 'Slemcup'; voor de best uitgebo- den en gemaakte slems gedurende de reguliere competitieavonden. Mw. Verheijen kreeg de trofee als winnares van de biedwedstrijd in ons clubblad De Nakaarter. Dhr. P. v. Genugten heeft ons dit seizoen een aantal problemen voorgescho teld, waar vooral de doorgewinterde bridgers hun tanden op konden stuk bijten. Vanaf deze plaats ook een woord van dank aan Piet voor het vele werk dat hij hieraan heeft besteed. Wij hopen dat deze rubriek ook volgend seizoen een vaste plaats mag krijgen in ons blad. Nog drie avonden resten ons en dat zit het seizoen er voor de vereni ging op. Nog drie avonden in de Kiosk en dan gaan wij ons opmaken voor de verhuizing naar de Witte Hoeve; alwaar we met ingang van half augustus op de donderdagavon den gaan spelen. De uitslagen van afgelopen don derdag: Geel: 1. ep. Peetjens; 2. ds. Verbove-de Weert; 3. ep. Visscher. Rood: 1. ds. Bisscheroux- Mutsaers; 2. hr. Delsing-Verheijen; 3. hr. Janssen-de Mooy. Groen: 1. hr. Arts-Arts; 2. ds. Paris-Stappers; 3. mw. Baak-hr. Merkx. Programma: Vanavond: vierde ronde in de strijd om de zomertrofee. Donderdag 26 juni: vijfde avond van deze serie. D.O.S. Clubnieuws: Omdat ons Clublokaal D'n Oldtimer tot aanvang van het nieu we seizoen op maandag, dinsdag en woensdag gesloten is, hebben wij alleen op donderdag clubavond. Uitslagen bandstoten KNBB: DOS 1 -'t Klotske 1-6 Ad van Gerven bezorgde DOS het laatste competitiepunt. DOS 2 - Inaborg 2-5 Wim Schillings sloot als enige het seizoen met een overwinning af. DOS 3 - Tegelen 2-5 Jolanda Voesten redde de eer tegen de kampioen. Rabobank Venray-Oostrum Rabobank Zevenrode

Peel en Maas | 1997 | | pagina 13