Nieuw huis op het oog? Wij regelen voor u de perfecte hypotheek! REGIOKALENDER Doe 4iee net «|et terair café >'l Waar jongeren r xperimente- t ren, kan Synthese f adviseren! Friends in Music '97 Zesde Bonte Koe Top 100 Bijzondere onderscheiding voor Rein Wortelboer Country- dansen Githa huis De Evenaar, café met sfeer Niet-rokers Bridgeclub Venray Oud papier Filmnieuws Doe mee aan de Comeo fancy fair ill EN MAAS donderdag 5 juni 1997 - Pagina 3 an dj n tf i nd) opgave van de maand mei bestaat uit het opsporen van het gedicht, waaaruit dit kwatrijn afkomstig is: Ie zon legt haar verguldsel op de velden ei lijkt wel of zij alle schapen kast... n ni - ai ,n t "h n n nu) Vs 1 im kle t at er helaas 'ai copyright op rust." e is de auteur en uit welk gedicht zijn deze regels afkomstig? fesingen van het gevraagde probleem kunt u voor maandag juni sturen naar het secretariaat van het Literair Café Venray-regio, chusstraat I, 580i RR Venray. i gedicht dat in april centraal .stond in deze rubriek was van de hand van ui van Ostayen en heette "Melopee". Na het bijtellen van 10 punten op 1 saldo van de goede oplossers is de stand nu: evrouw W. Vink met 40 punten. Op de 2e plaats, ieder met 30 punten: de mes H. van Beek. L. Col sen, L. Geurts, W. Nel issen-Wijnhoven, T, ters-ten Have en de heer AKroft. De 3e plaats wordt gedeeld door evrouw R. van Dael. en Mevrouw T. Smits met 20 punten. Mevr. L. van irlo-Lensink en de heer A. Lcyssen scoorden tot op heden 10 punten. idit aan Gaston B urssens opgedragen gedicht gaat het vooral om het me en her muzikale element van poëzie. Paul van Ostayen schuift op ar het absolute gedicht. De betekenis is ondergeschikt gemaakt en ieder :dit gedicht op de juiste manier leest heeft geen behoefte meer aan: ver- einterpretatie. Het stemmingsbeeld is voldoende! ilbpee - Paul van Ostayen. dust» or Gaston Burssens rit v; ipw: kzh ihk; ider de maan schuift de lange rivier er de lange rivier schuift moede de maan der de maan op de lange rivier schuift de kano naar zee ngs het hoogriet - he igs de laagwei huift de kano naar zee m huift met de schuivende maan de kano naar zee Vzijn ze gezellen naar zee de maan en de man aarom schuiven de maan en de man getweeën naar de zee ke laatste.donderdag van. de maand .zal er een citaat van een of meer ihtregels verschijnen op het speciale plekje in Peel en Maas. Aan elke «zieliefhebber of poëziekenner wordt de vraag gesteld van welke dichter f luit welk gedicht de aangehaalde dichtregels afkomstig zijn. r keer verdient men 10 punten: voor de juiste naam van de dichter en voor de juiste titel van het gedicht. lör het eerst is er voor mensen, die wel eens de oplossing weten, maar et aan de jaarwedstrijd mee willen doen, ook een prijs te verdienen armee wordt ook voor hen deze wedstrijd aantrekkelijk, leder dus, die in like maand ook de oplossing weet, kan naar deze prijs voor incidentele êinemers meedingen! itprogramma - vol met verrassingen - voor het seizoen 1997/ "8 is bijna rond. Indien u donateur bent krijgt u dit programma gratis er wordt u op de hoogte gehot den 1 m He ueiivu-? ten - w giterair Café. lor informatie over het Literair Café kunt u terecht bij het Secretariaat: lochusstraat 1Venray, Telefoon: 0478-582948.j f. ft Li ItBijna elk dorp in de regio Wd-Limburg heeft wel een k waar jongeren terecht kun- i. De algemene naam daarvoor Jopen jongerenwerk. 'pen jongerenwerk is een verza- Inaam voor de samenwerking -^-isen de jongerenwerker en de jon- ren. Meestal gebeurt dit op een ntrale plek, een zogenaamd Open ngeren Centrum. Een open jonge- i centrum is een gebouw waar igeren vanaf 16 jaar terecht kun- n voor een praatje aan de bar, een Ije voetballen of flipperen. Ook nje samen met anderen activitei- 8 organiseren zoals concerten of voorbeeld beachparty's. Omdat organiseren van dergelijke avon- neen hele klus is, kan dejonge- Riwerker voor begeleiding en (iersteuning zorgen en tips geven ïrhoe je de avond zorgeloos kunt run01 ve lopen. ""Dejongerenwerker, in dienst van nthese, is goed opgeleid en op de ogte van de jongste trends en ont- kkelingen binnen de jongerencul- »r. IN tegenstelling lot een disco- •ek of de gevestigde horeca waar je laat vermaken, is een open jon- rencentrum een plek waar zelf- irkzaamheid centraal staat en iar de creatieve geest van jonge- i zich kan ontplooien. Alles beurt vóór en dóór jongeren. Het ijwilligerswerk in een open jonge ncentrum is voor jongeren een irzame ervaring. Je leert bijvoor- eld hoe een tapinstallatie werkt, lede organisatie in elkaar zit en P belangrijk jouw eigen inbreng Een jongerencentrum is een echt (Irijfje. Zelfs het hele reilen en ilen van de financiën wordt zelf regeld en uiteraard, wanneer Wenst, bijgestaan door de jonge nwerker. Vrijwilligerswerk is hartstikke uk en voor elke inzet krijg je wel ier iets terug. Als je geïnteresseerd nt in vrijwilligers-/jongerenwerk, im dan een keer langs bij het jon- rencentrum bij jou in de buurt en nag naar de mogelijkheden. De ngerenwerkers van Synthese zijn bereiken in Venray: tel. 0478- '3100HOrst: 077-3978500 en in ïrgen: 0485-342770. Lynn Steverdink, die al jarenlang als zangdocente lichte muziek, pro fessioneel ingestelde vocalisten opleidt en begeleidt, maar daarnaast ook de pure hobbyzanger scholing geeft, presenteert in samenwerking met 'Schouwburg Venray' op zater dag 28 juni, alweer voor de derde keer, haar allround show 'Friends in Music '97'. Zij wordt bij deze show vakkun dig bijgestaan door haar gemaal en muzikaal collega, pianist Lex Steverdink, die niet alleen tekent voor de orkestbegeleidingen, maar ook voor de sfeer in het theatercafé, voor en na de voorstelling. De show wordt gekenmerkt door een veelzijdig aanbod van zang-, dans- en acteertalent. De dans is op hoog niveau vertegenwoordigd, nl. door dansers van het 'Koninklijk Ballet van Vlaanderen', leerlingen van het 'Stedelijk Instituut voor Ballet' uit Antwerpen en leerlingen van de 'Dansacademie Arnhem'. De vocalisten, zowel studenten van Lynn Steverdink als haar gasten, zullen verbazen door hun aantrekke lijk interpretatie van het internatio nale song-repertoire. Daardoor blijft het programma zeer afwisselend. Tesamen met directie, medewerkers en staf'van de schouwburg Venray belooft het een 'totaal avondje uit' te worden voor de muziekliefhebber. Toegangskaarten a ƒ15,- zijn te verkrijgen via tel. 0478-589905 of aan de kassa van de Schouwburg Aanstaande zondag 8 juni is het weer zover! Net als ieder jaar orga niseert café de Bonte Koe ook nu weer de Top 100,-. De laatste weken hebben Bonte Koe bezoekers weer hun eigen favoriete top 5 kunnen invullen. Deze keuzes zijn weer door ons samengevoegd tot een grandioze top 100. Zondag zullen wij dan weer zor gen voor een feestelijke presentatie, die net als andere jaren, ,weer zal bestaan uit vele video's en CD's. Iedereen die een formulier heeft ingevuld maakt weer kans op een van de vele prijzen. Bovendien ver loten wij weer diverse prijzen onder het aanwezige publiek. Dit staat dus weer borg voor een grandioos feest. Aanvang Bonte Koe Top 100 14,00 uur. Nieuws van Omroep Venray De Arizona Country Music Association heeft Rein Wortelboer van Omroep Venray uitgeroepen tot Country Music's European Man Of The Year. Dat heeft alles te maken met de onstuitbare liefde van Rein voor de countrymuziek en de hoge kwaliteit van zijn radioprogramma's. Een stukje Venray is zelfs in de U.S.A. te horen want Rein heeft ook daar - al jaren lang - een programma gewijd aan de countrymuziek. NIEUWE CD MALLEMOER Volksmuziekgroep Mallemoer presenteert zaterdagavond 7 juni hun allereerste compact disc! Dat gebeurt tijdens het Gildefeest in Geysteren. De groep viert dan tevens haar 15-jarig bestaan. Gerrit Baten blikt samen met Gerard Oonk en Mat Hendriks van Mallemoer terug naar het begin van de groep. En uiteraard hoort u enke le nummers van de CD met als titel (nog geheim!). De Mallemoer-special zendt Omroep Venray uit dinsdag- en don derdagavond vanaf 18.00 uur. 'N WANDELING DUR 'T ROOISE LAND Donderdag gaan we samen met Harrie Vriens kijken of er in de noordbeuk van de Grote Kerk ook blinde ramen zitten. Verder wordt u attent gemaakt op nog een aantal kenmerken van Giesbert Schairt, o.a. de verschillende versieringen in de raambogen. Met Leo Swinkels hebben we het over de conclusie van 30 jaar ree wild tellen. Gebleken is dat de stand niet achteruit isgegaan maar juist is verdubbeld. Dat de Ballonzuilbossen niet alleen een gebied voor reewild is laat Leo ons zien als we gaan kijken naar een horst oftewel een nest van een havik. Roofvogels zijn dus ook gezien gasten in deze bossen bij Merselo. (donderdag, 19.00 uur, herhaling maandag 18.00 uur) WAAR ZIJN DE TROUBADOURS GEBLEVEN? De Original Limburger Freunde leverden onlangs een nieuwe CD met als titel "Hallo Limburg". De formatie bestaat uit vier leden en komen uit Kerkrade en omge- ving. Donderdag 5 juni zijn de gasten van Oscar in zijn programma tussen 21.00 en 22.00 uur. Volgende week moet de vloer van de studio extra worden verstevigd vanwege de komst van Big Benny uit Roermond. Zijn nieuwe CD heet "Gewichtig". Hoe u dat op wilt vat ten, mag u zelf weten OMROEP VENRAY Kabel: 102.4 Ether: 90.2 Postadres:Postbus 91,5 800 AB Venray Studio-adres: St. Antoniusstraat la, Venray Telefoon: (0478) 512362 Telefax: (0478)513656 World Wide Web: WWW.EASY.NL/LOV E-mail: lovenray@dds.n Aan de Hogeschool in Eindhoven is Susanne Smits uit Venray geslaagd als logopediste. Aan de HTS in Eindhoven is geslaagd voor Ingenieur Bedrijfskunde Jeroen Visser uit Overloon. Ingrid Spee is aan de Hogeschool Katholieke Leergangen, Opleiding Speciaal Onderwijs te Tilburg, geslaagd als Remedial Teacher. Maandag 16 juni aanstaande orga niseren wij weer een Dance Ranch. Op deze avond kan er doorlopend gedanst worden op moderne count rymuziek, speciaal voor het populai re Line Dance. Deze avond is gratis toegankelijk voor iedereen en wordt gehouden bij Partycentrum Janssen aan de Raadhuisstraat 6 in Venray. Aanvang is 21.00 uur. Info: 0478-510500. Snel Betrouwbaar STO^ER^J REINIGING VAN: KLEDING (VLOER-)KLEDEN DEKENS/DEKBEDDEN (VITRAGE-) GORDIJNEN TROUWJAPONNEN ETC. I KLEDINGREPARATIES i FOURNITUREN Julianasingel 3, 5802 AS Venray Tel. 0478-582025 De aankoop van een nieuw huis is een belangrijke en spannende gebeurtenis. Er moet veel worden geregeld. Ook finan cieel. Hoeveel hypotheek heeft u nodig, welke vorm is het beste, hoe kan het fiscaal zo gun stig mogelijk worden opgezet? Allemaal vra gen waar de hypotheekadviseur van Rabobank Huis Hypotheekadvies een ant woord op heeft. Rabobank Huis Sc Hypotheekadvies geeft u de zekerheid van: - een scherp tarief - een deskundig en op maat gesneden advies - een betrouwbare, solide partner - een persoonlijke service, nu en in de toekomst. Een hypotheek van de Rabobank: da's vertrouwd en goed! verzekeringen - financiële planning - beleggen - betalen - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel.(0478)530200 tel.(0478)530 300 Met meditatie bedoelen wij niet het terugtrekken uit het dagelijkse leven, maar daar juist midden in gaan staan en er met volle teugen van kunnen en mogen genieten. Daarom hebben wij onder andere als doelstel ling,d at alles, wat er gedaan wordt binnen de cursussen en het huis, toepasbaar moet zijn in het dagelijkse leven. Meditatie is de kunst van leven en daardoor het leven zelf. Mediteren is dus geen hocuspocus of zweverigheid, maar met beide benen op de grond staan. Doen wij dit niet, dan verliest de meditatie zijn waarde. Tijdens de cursussen in het Githahuis laten wij u zien dat er andere manieren zijn om met uzelf en anderen om te gaan. Zo leert u het leven met andere ogen bekijken, door in contact te komen met dat wat werkelijk waarde heeft en van daaruit het leven in balans te bren gen. Op dinsdag 17 en 24 juni houden wij informatieavonden van 19.30- 22.00 uur. De avonden zijn gratis. Wilt u zich van tevoren opgeven bij: Anja en Martin Grob. Veltumse KI effen 28, 5801 SG Venray. tel. 0478-583857. Café De Volle Maan aan de Merseloseweg heeft nieuwe exploitanten en een nieuwe naam. De Evenaar is de naam van het café. Rust, kunst en cultuur zijn de steekwoorden. De achterlig gende zaal is de plek om een (thema)feest te houden. De ruimte van het café ziet er uit alsof Jan des Bouvrie er zich een dagje heeft uitgeleefd: licht, ruim, sober maar sfeervol, met kunst en grote planten als sfeerbepalers. Dat is de ambiance die Jan Fleurkens en May van de Zanden nastreven voor het café. Een gelegenheid waar de klant kan genieten van een goed glas van de bier- of wijnkaart of van een klein hapje. Met op de achter grond een stemmig muziekje en in de winter de open haard. De Evenaar richt zich op mensen -jong en-oud- die in een café ook graag een praatje maken en niet alleen komen voor de harde muziek. Het biljart en het dartbord zijn gebleven. De zaal is voorlopig nog getooid in de 'oude' kleuren, maar wordt eveneens helemaal veranderd. Net als het café wordt het allemaal lich ter en ruimtelijker. Feesten mag. "Graag zelfs", zegt Jan Fleurkens. "Na de officiële opening, begin sep tember, beginnen we met eens per vier weken een themafeest te hou den. Bijvoorbeeld een zigeunerfesti val. Helemaal in aangepast sfeer, met muziek, eten en drinken. Dit soort thema-feesten kunnen we ook organiseren voor gezelschappen. Verder is de zaal ook gewoon te huur voor verenigingen, bedrijven, bruiloften, feestjes, noem maar op". De Evenaar dankt z'n naam aan de reislust van Jan Fleurkens. De Venraynaar heeft vele landen bezocht in de tijd dat hij niet werk zaam was in de Venrayse horeca. Hij maakte in Azië en Afrika kennis met de kunst van die culturen en wil daar ook in De Evenaar aandacht aan besteden. In een aparte ruimte bij het café kunnen binnenkort Aziatische en Afrikaanse kunstvoor werpen tentoongesteld worden. De Evenaar is vorige week open gegaan. Het café is elke dag open, van maandag tot en met donderdag van 16.00 tot 01.00 uur, op vrijdag en zaterdag van 15.00 tot 02.00 uur en op zondagen van 10.00 tot 01.00 uur. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wy in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zondag 8 juni: In streekboerderijmuseum De Locht demonstreert Ger Vullings hoé in vroeger jaren de smid z'n werk deed. In het kader van de expositie over schutterijen een optreden van schutterij St. Sebastianus uit Sevenum. met vendeliers en tamboers. De Locht aan de Koppertwe 5 in Melderslo is geo pend van 14.00 tot 17.00 uur. Vrijdag 6 juni: Jongerencentrum Xenon heeft Grubbenvorst heeft The Bastards op het podium staan. De groep speelt covers uit het blues en rockrepertoire. De zaal gaat ope om 20.00 uur. het optreden begint om 21.30 uur. Xenon ligt aan de Kloosterstraat 71 in Grubbenvorst. .20.Lm. 22 juni: Dorpsfeest in Helenaveen met op vrijdag 20 juni Rob de Nijs Pur Sang, zaterdag 21 juni countrydag met intocht wandeldriedaagse, optreden van Muziekvereniging Wiloiïa in countrystyle en een country avond met live-band. Op '22 juni is er de Heicnaveehse jaarmarkthobbymarkt, fruhs- \^ioppen en allerhande activiteiten, ook voor de jeugd. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 26 mei t/m 1 juni kwamen bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Afstandsbediening voor garage deur; schakelarmband met verschil lende smalle schakels; bankpasjes van de ABN/AMRO, Postbank en Rabobank; jongensbril met diverse kleurtjes; bromfietscertificaat, che ques in enveloppe; compactdisk met CD van dr. Drey and Twopack; gehoorapparaat; handtas, met daarin o.a. papieren. Europas en rijbewijs; sterrenbeeldhanger waterman ter grootte van een kwartje; identiteits kaart; portemonnee merk O'Neill blau/wit geruit; 5 sleutels aan sleu telring; motorslot, verloren tussen Oostrum en Wanssum; leren tas met daarin huissleutels en bankbiljet van ƒ25,-. GEVONDEN twee dozen met sierkaarsen, in totaal 288 stuks; boormachinekoffer met daarin 24 onderdelen 14.4 volt; Compactdisk lege CD in doos met 200 hoesjes; poedel, aangetroffen op A73; papegaai Agapornus, betreft een zeer tamme vogel; rode pet met blauwe klep en logo van FCB; schaafmachine merk Miyuki Spits, 120 watt en zelfde merk Rond, 200 watt met afzuiging; lin nen tas met daarin een trui van NafNaf en een petje. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. In september wordt er weer gestart, de clubavond is op dinsdag avond. Doelgroep: beginners zowel als gevorderden. Belangstellenden kunnen zich melden bij mw. Karin Gooren, tel. 0478-531725. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard LANDWEERT I - II Op woensdagavond 11 juni halen de Zangers van St. Frans oud papier op in Landweert I II. U kunt uw oud papier vanaf 18.00 uur goed gebundeld aan de straat zetten. Alvast bedankt voor uw medewer king. Donderdag 5 juni gaat de fantasti sche actie-thriller Turbulence in Venray in première. Een Boeing 747, 's werelds grootste passagiers vliegtuig, staat op het punt van ver trekken voor een routinevlucht van New York.naar Los Angeles. Vlak voor het vertrek komen er vier poli tieagenten aan boord, die twee vuur- gevaarlijke criminelen begeleiden. Halverwege de vlucht breekt er noodweer los en een van de crimi nelen weet te ontsnappen. Naast de politieagenten worden ook beide piloten vermoord, en koerst het gigantische vliegtuig op de laatste restjes benzine richting een catastro fe die niet te overzien is. Turbulence kan deze maand voordelig worden bezocht met de Scheel 2 voor 1 actie-tickets. Dit wil zeggen dat als u bij Shell voor minimaal 25 gulden benzine tankt, u 1 actie-ticket krijgt. U heeft echter 2 van deze actie-tic kets nodig om een vrijkaartje te krij gen voor deze film. Datzelfde geldt voor Liar Liar de grandioze lachfilm, waarbij men, echt in een deuk ligt. The Fifth Element, een science fictionfilm met Bruce Willis die na Die Hard weer keihard toeslaat. Nieuw is Donnie Brasco met Johnny Depp en Al Pacino. Klasse, echt klasse in een gangsterfilm van buitengewoon gehalte. Het Comité voor Missie en Ontwikkelingssamenwerking, COMEO, organiseert op 21 en 22 juni weer een groots opgezette fancy fair! Alle baten komen rechtstreeks ten goede aan uit Venray en omge ving afkomstige ontwikkelingswer kers-missionarissen. En nu, alle hobbyisten onder u, opgelet! De organisatie stelt u in de gelegenheid, per dagdeel, een 'toontafel' te huren voor slechts 25,-. U kunt dan de door u vervaardigde producten vrij elijk aan de man/vrouw brengen en de opbrengst is voor u! Gedacht moet worden onder meer aan: wens kaarten, postzegels, planten- en of (droog)bloemen, metalen en/of (edel)stenen, sieraden, kaarsen, houtbewerkingsartikelen. Wat let u? Een uiterst gezellige, grote feesttent, talrijk pubïiek. een prima, onge dwongen sfeer en... een prachtig doel! COMEO, 32 jaar samen in dienst van de Derde Wereld. Inlichtingen en aanmeldingen bij: Toon de Jong, tel. 0478-527336 of 0478-636510. s4ye*tdn ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabeler. Th. Lankveld. H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: Zaterdag: Dkt. V.d. VELDEN Langstraat 106, tel. 583558 Zondag:Dkt. BRUINTJES Langstraat 106, tel. 583558 Weekenddienst voor de patiënten van P/Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz. J. de Vocht. M. v.d. Acker. P. Henkes en G. v.d. Weyer: P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 581393 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkl. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 077-4641707 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tol volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachlluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden. W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure. V. Geurts. R. Eelderink en G. Gellins R. GOEDEGEBUURE en V. GEURTS DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maan dag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: H. v. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur Voorruit vernield Een 41-jarige inwoonster deed aangifte van vernieling van de voor ruit van haar Ford bestelauto. Die had zij geparkeerd bij haar woning aan de Tamboerijnstraat. De vernie ling vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag. De schade bedraagt voor haar 500 gulden. PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tei. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Havens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven; Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3