"Zullen we wel of zullen we niet Euterpe iasten uit ontvangt Oostenrijk leased to meet you! Rode Kruis Campagne in Venray ■REGIOKALENDER Avondvierdaagse Venray van 5 t/m 8 juni Riverflow in 't Podium Voorjaars concert Orkestvereni ging Venray Zomer- expositie in De Lochting Geslaagd Wereldwinkel Venray Mogen we ons even voorstellen Omroep Venray programma-info Oud papier r JSN MAAS Rolling Stones, wie kent Keith, Ron en Charly niet met eweldige nummers en optre- Overal ter wereld verwennen un publiek met hun eigen valste en onnavolgbare show. irnu... zijn ze weer terug. Wie B iert zich niet het spetterende Ten van vorig jaar in De Bonte par elke oprechte Stones-fan nog met weemoed aan terugdenkt? Yes, de Rolling Stones Naspeelband komt weer terug naar Venray. Watch it! De band: Daan Arbeek, zang: Hans van Straalen, gitaar. Paul Dokter, gitaar: Jean Collier, bas en Pas de Wolf. drums. Zondag 18 mei, aanvang 20.00 uur. entree ƒ5,-. iternationale ontmoeting jeugdmuzikanten teni dens de komende Pinkster- H* lis de Jugend Musikkapelle weil uit Oostenrijk te gast enrays Koninklijke Harmo- uterpe. 'n veertig jonge muzikanten et Vorarlbergebied brengen ten tegenbezoek aan Venray, het jeugdorkest van _;pe in 1995 een concertreis atankweil maakte, jongeren en hun begeleiders tn ondergebracht bij gastfa- van de leden van het jeugd- st. GOEDE CONTACTEN kleine driejaar geleden kwa de eerste contacten tussen pe en de Musikkapelle weil tot stand. Deze mondden een meerdaagse concertreis ,rd Rank wei I in Oostenrijk, waar imt onge Venrayse muzikanten leiding van gastdirigent Twan Js enkele concerten verzosg- °ijonder andere in de kathedraal lankweil. arnaasl was er uiteraard ook igeruimd voor excursies in de iving, en werden er natuurlijk vriendschapsbanden aange- dei pi. TEGENBEZOEK li twee jaren werd het dus de g ste tijd voor een tegenbezoek". Pie Noten, die in hel Euterpe- lur de Jeugdharmonie onder loede heeft. "We zijn al gerui- jd bezig met de voorbereidin- or het p ogramma. en een ousiaste groep vrijwilligers is met een grote opknapbeurt ons verenigingslokaal De dig |al aan de Kempweg". uri daad heeft het interieur van het ipa lokaal een ware metamorfose ondergaan, waardoor hel echt als een thuishonk en uitvalsbasis kan dienen. PROGRAMMA En een uitvalsbasis is ook wel nodig, wanneer we het programma bekijken, wat voor de Pinksterdagen is opgesteld. Uiteraard is daar op de eerste plaats de muziek: de Oostenrijkers zullen op zondagmorgen de H. Mis van 9.30 uur in de Grote Kerk oplui steren. Na de middag staat een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem gepland, waar de jeugdige gasten een concert zullen geven op het plein van de Zaanse Buurt. Ook zal het Jeugdorkest van Euterpe daar een optreden verzorgen. Op Pinkstermaandag trekt men naar Merselo, waar de jaarlijkse muziekfeesten plaatsvinden. Ook daar is een optreden gepland in de feesttent, dat om 12.00 uur begint. ONTSPANNING Naast al deze activiteiten is er ook tijd voor de nodige ontspanning. De Oostenrijkse vrienden bezoeken de Aid Merselse Dag, in de Perdstal is een disco-avond gepland, en tijdens het bezoek aan Arnhem staat er een oer-Hollandse pannenkoekenmaal tijd op het programma. En natuurlijk zullen er tussen bezoekers en gastgezinnen ook de nodige wetenswaardigheden en nieuwtjes worden uitgewisseld, en vriendschapsbanden aangeknoopt of versterkt. "We wachten in blijde spanning op het komende Pinksterweekeinde en we zullen ons beste beentje voor zetten om onze muziekvrienden uit Oostenrijk een fantastisch verblijf in Venray te bezorgen", besluit Pie Noten. ling Stones (naspeelband) in De Bonte Koe donderdag 15 mei 1997 - Pagina 3 jaar zal de jaarlijkse Rode 5 Campagne in de gemeente ay gehouden worden in de van 4 t/m 9 mei en in de week 18 t/m 24 mei. dens deze weken zullen weer ïllen vrijwilligers en sympathi nt van het Nederlandse Rode met collectebussen of enve- :n langs de deur gaan om gel- 1 in te zamelen voor de activitei- van het Rode Kruis. Van de i Engst gaat een gedeelte naar het ets nationale Rode Kruis, een ldafelte naar hel Nationale Rode en een gedeelte naar de plaat- "f ;e afdeling voor de activiteiten r. De collecte is een van de ngrijke inkomstenbronnen van lode Kruis, naast de contributie te leden. Rode Kruis kan dankzij de van vele vrijwilligers en de •ïële bijdragen van velen, veel ar en in nood helpen. Iedereen B natuurlijk het Rode Kruis van Li ternationale hulpacties verover ;0jj grenzen. Maar het Rode Kruis luB "kin uw nabijheid, de plaatselij- afdeling herbergt een actief dRode Kruis, vrijwilligers die helpen bij rampen, assisteren bij sportevenementen zoals in Venray de Kennedymars, de run-bike-run. de Fietsvierdaagse e.v.a. Verder zijn er vrijwilligers die zorgen voor ern stig zieken of gehandicapten, die zorgdragen dat ook zieke mensen een of enkele dagen op vakantie kunnen in de vakantiehuizen van het Rode Kruis of mee kunnen varen roet de vakantieboot de Henri Dunant. De roep om hulp in binnen- en buitenland neemt nog steeds toe. Als hel Rode Kruis aan de hulpvraag wil voldoen, dan is er veel geld nodig. Wil bet Rode Kruis kunnen blijven helpen, dan hebben we de steun nodig van veel leden voor terugke rende financiële bijdragen en een fikse bijdrage tijdens de jaarlijkse campagne. Hel bestuur en de vrijwilligers rekenen op u. dan kunt u rekenen op het Rode Kruis. Laat de collectanten niet voor niets lopen, zij besteden hier immers gratis hun tijd aan. in 1997 beslaat het Rode Kruis Venray 50 jaar. dus het mag dit jaar iets meer zijn! erii ide Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van cementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze ponele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken, idag 18 mei: lutterij Bussen Schutten uit Neer is te gast in De Locht te Melderslo. ïliers en tamboers van de Neerse schuterij verzorgen demonstraties, li te en tweede Pinksterdag kunnen bezoekers ook beugelen in De Locht. e dagen wordt deze traditionele Zuid-Nederlandse sport gedemon- rd en mag het publiek het ook eens zelf proberen. De Locht aan de tertweg 5 in Melderslo is open van 14.00 tot 17.00 uur. 4 widug 1 juni: ote mineralenbeurs in Paviljoen Venlona te Venlo. Liefhebbers van Torieten. fossielen, barnsteen, mineralen en (halfedelstenen kunnen (1.00 tot 17.00 uur hun hart ophalen in twee zalen van Venlona aan de ;ewee 10-16. j 0(0 ■*i> mix* r Riverflow is een zesmans folkfor- matie afkomstig uit Venlo en oms treken. De muziek van Riverflow is niet zomaar in een hokje te stoppen. De nadruk ligt in de eerste plaats op Irish Folk.m aar hiernaast wordt er ook driftig geëxperimenteerd met invloeden uit ska. punk en zelfs hip hop. Het repertoire bestaat uit num mers van onder andere The Poques, Bob Geldof en The Dublinners. maar ook eigen werk wordt niet geschuwd. De optredens van Riverflow zijn elke keer weer opnieuw een beleve nis. Spontaniteit en feest staan hier bij voorop. Gangmaker van de band is frontman en zanger Paddy. Met zijn gefreakte show van zang. stunts en humor weet hij elke keer weer opnieuw het publiek aan zijn voeten te krijgen. Een optreden van Riverflow wordt niet gepland en uit gedacht, het gebeurt gewoon. Hierdoor is dan ook geen éen optre den hetzelfde. Riverflow bestaat momenteel zo'n drie jaar. In deze drie jaar heeft de band ontzettend veel ervaring opge daan door op de meest uiteenlopen de plaatsten en locaties te spelen. Ook is de band tot tweemaal toe in Ierland geweest om daar voor een enthousiast publiek te spelen in ver schillende plaatselijke pubs. Afgelopen maand heeft de band met groot succes het voorprogram ma van Rowwen Hèze in het Noorderligt te Tilburg verzorgd. Riverflow speelt op Eerste Pinksterdag in café 't Podium, in de Kruisstraat te Venray. Aanvang 21.00 uur. Zoals gebruikelijk geeft het Symfonie-orkest van de Orkestver eniging Venray een voorjaarscon cert, Dit concert zal plaatsvinden op zondag I juni in de aula van het Raayland college, locatie Zuid. Het concert begint om 11.30 uur en de toegang is gratis. Onder leiding van dirigent Laurens Boogaarts worden de vol gende werken uitgevoerd: Ouverture 'De Hebriden'. Op. 26, F. Mendelssohn Bartholdy. Hoornconcert nr. 3, KV 447, W.A. Mozart. Solist in dit concert is Jan Bartels, deze studeerde aan het Conservatorium van Maastricht Hoorn en directie en is werkzaam als docent hoorn aan de Muziekschool van Venray en als dirigent van enkele harmonie- en fanfare-orkesten. Symfonisch gedicht 'Het gouden spinnewiel', A. Dvorak, Op. 109. Dit laatste stuk is een muzikale uitdaging, want groots, romantisch en zeer sfeerrijk. Het Symfonie-orkest hoopt veel luisteraars te trekken met dit boeien de programma. Vanaf heden tot eind juli is in galerie De Lochting een zomerex- positie en beeldentuin ingericht. Hierbij zijn allereerst de twaalf kun stenaars vertegenwoordigd die in het voorbije seizoen (van september tot mei) in trio's een eigen expositie hadden. Daarnaast zijn nog enkele kunstenaars uitgenodigd, die eerder exposeerden of in de toekomst exposeren. Meest opvallend zijn de beelden en objecten die samen de 'beelden tuin' vormen bij de ingang van de galerie. De expositie in de galerie valt op door de grote diversiteit in technie ken en stijlen. Ondanks het grote aantal kunstwerken is men erin geslaagd om een evenwicht en rust te handhaven waardoor elk kunst werk nog voldoende tot zijn recht kan komen. Naast schilderijen in aquarel, acryl, olieverf en gemengde techniek zijn er foto's en wandre- liefs in was en keramiek. Bij de beelden gaat hel om ijzer, brons, hardsteen, hout en keramiek, terwijl de vorm varieert van abstract tot realistisch. Regelmatige bezoe kers complimenteren de galerie met de interessante exposities, die zij steeds weer weet te presenteren. Van de galeriehoudster horen wij dat onlangs een cameraploeg bezig is geweest met video-opnamen. Zij verwacht dat er binnenkort bij het cultureel programma van TV8 aan dacht aan de galerie en de zomerop- stelling gegeven zal worden. Mensen die geïnteresseerd zijn wordt aangeraden om zelf een kijkje te komen nemen en te genieten van het uitgebreide aanbod. Op Eerste en Tweede Pinksterdag kunt u in galerie De Lochting terecht. Verder op zaterdag en zon dag van 13.00 tot 17.30 uur en door de week na telefonische afspraak. Galerie De Lochting ligt tussen Venray en Overloon aan de Laagheidseweg 16. tel. 0478- 585173. Madeleine Mulders uil Oostrum is geslaagd voor het doctoraal examen Spaanse taal- en letterkunde aan de Katholieke Universiteit Nijmegen. Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel.(0478)530200 1 tel. (0478) 530 300 Soms is die vraag geen vraag. In elk mensenleven doen zich weieens onverwachte uitgaven voor waar eventjes niet op gerekend was, bij voorbeeld de auto die het opeens begeeft. Maar er zijn ook andere goede redenen om te lenen. Zulke dingen slaan tijdelijk een gat in uw begroting en kunnen uw financiële huishouding behoorlijk ontregelen. Maar u weet dat het over gaat, dus hebt u er geen moeite mee om zo'n gat met een lening te over bruggen. Dus of u wel of niet zult lenen, vraagt u zich waarschijnlijk niet eens af, u doet het gewoon. Graag willen wij u hiermee helpen. Bel of kom langs! verzekeringen - financiële planning - beleggen - betalen - lenen - sparen Sieraden uit Latijns- Amerika Sieraden kunnen een politieke, religieuze of emotionele betekenis hebben, maar worden ook uit ijdel- heid gedragen. De meeste sieraden die op de Nederlandse markt te koop zijn worden geïmporteerd uit Azië, Afrika en Latijns-Amerika. De productie van sieraden is van groot belang voor de economie van ontwikkelingslanden. Wereldwinkels die sieraden impor teren garanderen dat de producenten ook werkelijk profiteren van de han delsrelatie met het westen. De Stichting Cusco Peru is een importeur die bijdraagt aan de eer lijke handel. Cusco importeert kunstnijverheidsartikelen uit Peru, Mexico en Guatemala en is opge richt door de in Nederland woon achtige Rosa Maria Noom-Serrudo. Noom is geboren in de Peruaanse stad Cusco, de hoofdstad van het Inca-rijk. Doelstellingen van de Stichting Cusco Peru zijn: 1. Rechtstreekse inkoop. 2. Geven van voorlichting m.b.v. foto- en diamateriaal. 3. Creëren van continuïteit in de afna me. 4. Bieden van mogelijkheid tot voorfi nanciering. 5. Ondersteunen van projecten (zoals het opzetten van een weeshuis). Cusco importeert alleen kunstnij verheid voor Wereldwinkels. De inkoopgroep van Wereldwinkel Venray heeft onlangs een nieuwe voorraad sieraden bij Cusco inge kocht. Voorbeelden daarvan zijn broches, oorbellen, armbanden, ket tingen en zwangerschapsballen. Een zwangerschapsbal wordt aan een ketting gehangen ter hoogte van de buik van een zwangere vrouw. Als de bal beweegt, komt er geluid uit, dat het ongeboren kind kan horen. Zodra het kindje geboren is. wordt de bal boven de wieg gehangen. Het kindje herkent dan het vertrouwde geluid. Voor meer informatie kunt u met de Wereldwinkel bellen, tel. 0478- 588571 of langskomen. Het adres is: Henseniusstraat 3a. De Wereld- Winkel is geopend: maandag van 12.00 tot 18.00 uur; dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18.00 uur; vrijdag van 10.00 lot 12.30 uur en van 13.30 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Wij zijn 16 bewoners van De Wendel en zijn 22 lol 75 jaar oud. We wonen op De Wendel omdat we een verstandelijke handicap hebben Contacten met familieleden hebben we niet. of heel weinig. Dat vinden we jammer. We willen daarom heel graag een bezoek vrij williger, die het leuk vindt om met een van ons regelmatig contact te hebben. Samen een kopje koffie drinken, samen naar het dorp gaan of gewoon gezellig samen zijn. Wie heeft zin en tijd om enkele uren per week contact te hebben. Wil je bel len voor wat meer informatie of een eerste gesprekje neem dan contact op met Marian Bernards."Marian is bereikbaar via telefoon 077- 3998383. Over een drie weken begint de jaarlijkse Avondvierdaagse. Bent u van plan om mee te doen. dan is het volgende voor u van belang: De afstanden zijn 3-5-10-15 km per dag op 5, 6, 7 en 8 juni. Op zon dag 8 juni kan men ook inschrijven voor een 30 km route. Het inschrijfgeld is ƒ7,50 p.p.. Wil men een dag wandelen, dan betaalt men ƒ3.50 p.p.. Alle deelne mers ontvangen elke dag op de rust plaats een traktatie. Alle deelnemers ontvangen een herinneringsmedail le. Inschrijven: Voorin schrijven is op dinsdag 3 juni en woensdag 4 juni van 19.00 tot 20.00 uur in schouw burg 'De Beejekurf in Venray. Ook kan men zich op de wandeldagen voor de start in laten schrijven. Iedereen kan deelnemen, jong en oud, groot en klein, alleen of met z'n tweeën, met een klein groepje of met een grote groep. De start en finish zijn dit jaar weer op het Schouwburgplein. Starttijden: Op donderdag 5. vrij dag 6 en zaterdag 7 juni: 15 km 17.30 uur: 10 km 17.35 uur: 5 km 17.45 uur: 3 km 17.55 uur. En op zondag 8 juni als volgt: 30 km 08.00 - 10.30 uur: 15 km 14.00 uur: 10 km 14.30 uur: 5 km 15.00 uur: 3 km 15.15 uur. Défilé: Op zondag 8 juni doen alle deelnemers mee aan het défilé door het centrum van Venray. Dit défilé wordt opgeluisterd door een tiental muziekkorpsen uit Venray en omge ving. Voor meer informatie kunt terecht bij: Mevr. G. v. Ham-Fredcrix. Kerkpad I. Venray tel. 583765 of mevr. P. Munsters. Prins Hendrikstr. 21, Venray tel. 580648. Tot ziens op deze 39ste Avondvierdaagse. Eindexamens Voortgezet Onderwijs Ongeveer 50 docenten van mid delbare scholen in Noord-Limburg bespreken elke avond de examens van die dag. Onder voorbehoud worden alle antwoorden gegeven op zowel de open vragen als ook de meerkeuze-vragen. Het programma is er vanaf 19.00 uur van 12 t/m 16 en van 20 t/m 23 mei. Heb je vra gen? Leg ze dan voor aan het team van 'De Laatste Loodjes'. Onder die titel is het programma te horen bij diverse lokalen omroepen, dus ook bij Omroep Venray. Het telefoon nummer is 077-3-77899. 'n Wandeling dur 't Rooise land In verband met de eindexamen programma's bij Omroep Venray zijn er op donderdag 15 en 22 mei geen uitzendingen van 'n Wandeling dur 't Rooise land. Op de maanda gen 19 en 26 mei kunt u luisteren naar een herhaling van de wande ling op landgoed De Hamert die we begin dit jaar maakten met Martin Verstraelen en Jan Michels. gidsen van het IVN Geysteren-Venray. Donderdag 29 mei kunt u om 19.00 uur weer genieten van een nieuwe aflevering van het programma waar in we verder gaan met de geschiede nis van de Grote Kerk en de tocht door de Ballonzuilbossen. Gevoel staat voorop In het programma Rond De Tafel werd in de afgelopen maanden gesproken over onze westerse wereld: een wereld van 'Vrouw Hollen', stress, snel carrière maken en een wereld van verstandig rede neren: wat ik niet kan beredeneren bestaat ook niet. Religie is dus uit de tijd. God is dood en leven na de dood is een verzinsel van hen die bang zijn dat het met de dood is afgelopen. De redactieleden van Rond De Tafel hebben kanttekeningen geplaatst o.a. met betrekking tot religie. Ondanks het feit dat de ker ken lijden onder een groeiende afwezigheid van gelovigen, de belangstelling voor religieuze zaken neemt toe! De reductie heeft kriti sche geluiden willen laten horen over onze eigen manier van leven en handelen. In Rond De Tafel a s. zondag gaan zij hel anders doen: geen redenerin gen. geen discussie maar verhalen. over u, over ons. geen bewijzen, maar aanwijzingen. Hierbij staat niet weer eens het verstand voorop maar ons gevoel (zondag 10.00- 11.00 uur). Country Top 10 Rein Wortelboer presenteert a s. zondag om 11.00 uur de Music World Country Top 10. Kortom, de meest populaire nummers in onze regio netjes op een rij. Met dit pro gramma kunt u thuis nog lekker nagenieten over de country wes ternavond van de Muziekfeesten in Merselo! Vrouwe van Lull De tentoonstelling rond de gou den replica van de fibula van de 'Vrouwe van Lull' moet u natuurlijk gaan zien. Dat kan bij hotel-brasse rie De Zwaan. Begin mei werd deze geopend door Louis Rullen van de Archeologische Werkgroep Venray. Liesbeth Lucassen was bij de ope ning en maakte van het geheel een prachtige special die Omroep Venray nogmaals uitzendt op woensdag 21 mei vanaf 18.00 uur. Kermis-Tour De Kermis-Tour van Omroep Venray komt 24 mei naar Leunen! Omroep Venray is via de kabel te ontvangen op 102.4 en in de ether op 90.2. Uw berichten kunt u zen den aan Postbus 91. 5800 AB Venray of deponeren in de brieven bus bij de studio van Omroep Venray, St. Antoniusstraat la te Venray. tel. 0478-512362. fax 0478- 513656. World Wide Web: WWW.EASY.NL/LOV. E-mail: lovenray@dds.nl BASKETBALL-VERENIGING Zaterdag 17 mei is het weer de derde zaterdag van de maand en wordt er weer papier opgehaald door Basketbal Vereniging Jumpers '76 in de wijk begrensd door: Prins Bernhardstraat. Julianasingcl. Raad huisstraat. Dr. Kortmanwcg. Industrieweg. Nieuwe Maashese- weg en de Oostsingcl. Wij verzoeken u vriendelijk het papier gebundeld of in dozen, voor 10.00 uur buiten te zetten. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst \»x»r de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabclcr, Tli. Lank veld. H. Schraven. J. Witteen en B. van Casteren-van Gils: za en zo: R. GABELER Allegrostraat 43. tel. 582824 ma: M. van TIEL Statioasweg 15a. tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. L. de Muinek Kei/er. A. Coenen. F. Schmeet/. J de Vocht. M. v.d. Acker. P. Henkes en G. v.d. Weyer: za en zo: A. COENEN Pr. Hendrikstraat 26. tel. 5888(H) ma: M. v.d. ACKER Aronskelk 76, tel. 5859(H) vrijdag 18.00 tot zondag 24.<M) uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht; 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keij/er en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6. America tel. 077-4641707 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE AP()THEKEN DE MONNIKSKAP Patel-daan 2. tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 lot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) INDARTSEN WEEKENDDIENST V EN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 511132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 «f586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.H. de Vocht. R.C. Goedcgebuure. V. Geurts. R. Eelderink en G. Gelling E. RUYMBEEK en H. van WINDEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42. Oostrum tel. 58269(1 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay makers, mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Verma/eren R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis cn mevr. Tiggeloven worden vanaf maan dag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16. Overloon tel. 0478-641327 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 582411 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKEGEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur PEEL EN MAAS 'n abonnement «aard PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Ttei. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redactie Bert Albers Christ van den Munckhof Fnts H ovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur Nabezorgmg gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven Op aanvraag verkrijgbaar Aanleveren advertenties Uiterlijk woensdag 10 00 uur Aanleveren kopij Sport- en verenigingsmeuws tot uiterlijk dinsdag 10 00 uur

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3