Sfe&it Ca l/etvuuf Mannen- en vrouwenploeg tweede in atletiekcompetitie Motorcrossers Regio Venray Red Caps Venray Tennis vereniging Ysselsteyn HSV Het Alvertje Seizoen afgelopen voor Red Stars Atletiek voor gehandicapten Surfen UW Darten DC De Piëlhaas Bridge-instuif Wieënhof ATB-groep Schuhmacher Loopgroep De Barrier Lopersgroep Peelrunners Duivensport Triatlon Vereniging Regio Venray H.S.V. De Roerdomp Pag eel en maas donderdag 15 mei 1997 - Pagina 15 Honk- en softbal vereniging l'as <ke a anst ande zondag, ecrsie pink erdag 18 mei wordt wederom het arlijkse T-Ball toernooi gehouden, anal' 10.00 uur worden de wedstrij- m om de "Feestcafé de Koets tro- t" gespeeld op het terrein van Red aps Venray achter hotel de Wieën. dereen kan hieraan meedoen, igeacht leeftijd en affiniteit met ank- danwel softbal. Ook bedrij nen andere verenigingen kunnen dit toernooi meedoen (team rote minimaal 9 personen). De kos- n bedragen slechts 2,50 per per ion. waarvoor u zelfs een eon- imptie gratis krijgt. Aanmelden an tot een half uur voor aanvang, aar het liefst van te voren bij oger Brauckmann 512017. Na enkele nederlagen hebben de onkbal senioren I van Red Caps de oete smaak van het winnen weer logen proeven. In een wedstrijd in eerlen tegen All Stars 2 werd met tfst 15 punten verschil gewonnen, ia een rustige opening, waarin het a twee inningen nog slechts 1-0 oor Red Caps stond, begon de agmachine van Red Caps warm te raaien. De ene honkslag na de ndere werd geslagen, waaronder elfs ettelijke tweehonkslagen en nkele driehonkslagen. Hoewel in ft begin het anders zekere veld van ed Caps enkele fouten maakte, is daarvan in de rest van de wed- ijd niets meer te merken, irdedigend baart de laatste weken "anssen nogal opzien, omdat •ze steeds vaker als startende wer- jjier fungeert. Zo ook vandaag, locwei het de bedoeling was. dat na ree of drie inningen een vervanger Tjijn taken over zou nemen, mocht Janssen de hele wedstrijd uitwer- len. In totaal heeft hij dus maar 4 lunten tegen gekregen. De wed- irijd duurde overigens slechts 7 iningen. omdat de 1 O-punten rege- D ng van kracht was I O-punten ver- chil na 7 volledige inningen is inde wedstrijd). Volgende week (Q unnen de honkbal senioren I hun rachten meten met Mulo uit jlelmond. De Softbal senioren I dames van Caps Venray hadden het afgelo- weekeinde vrij. Donderdag ird echter wel een wedstrijd ipeeld en wel in Nijmegen tegen izenkamp. Normaal gesproken rdt deze wedstrijd met dikke cij- verloren. maar in deze editie jing het Hazenkamp iets moeilij- (r. Hoewel uiteindelijk toch met !-12 door de 10-punten regeling r erd gewonnen, kon deze pas in de esde en voorlaatste inning tot stand Drden gebracht. In voorgaande itmoetingen was een dergelijke ind al na drie inningen bereikt et verlies van Red Caps Venray as voornamelijk aan eigen onop- ettcndheid te danken, getuige de ;le gestolen honken door jzenkamp. Aan slag deed Red ips niet onder voor Nijmegen. ;rker nog. met 14 honkslagen was Caps productiever dan tenkamp met 11Ook het aantal laakte fouten liet vermoeden, dat it Hazenkamp, maar Red Caps de Innaar zou zijn. met 2 tegen 3. Het duidelijk, dat Hazenkamp Red ips onderschatte. Hoewel Red ips niet over haar gehele selectie beschikken wisten toch enkele Dorpencompetitie Zie voor de uilslagen )orpencompetitie' elders in "dit lad. Programma zaterdag 17 mei: J>: TVY-TV LVH 19.00 tflc: TV LVH-TVY 19.00 Wkh: TVY 2-TVY I 20.00 FI Programma zondag 18 mei: plb: TVY-TV LVH 09.00 plc: TV LVH 2-TVY 13.30 p2a: TVY-TV LVH KNLTB-competitie Uitslagen zaterdag: leren l-Grubbenvorst I osdacl I -Heren 2 Iroekhuizen 4-Mix 18+ lix 35+-Blerick 5 Zondag: óospin 2-Heren 1 Programma: laterdag 17 en zondag 18 mei zijn geen wedstrijden. Open Dorpen Toernooi In de week van 16 t/m 22 juni spc- tn we weer het Open Dorpen Toernooi. Dit is een toernooi voor lames- en herendubbcls. gespeeld Hwee sterktes. U kunt zich hier- 'oor schriftelijk opgeven middels k inschrijfkaarten in de kantine. De nschrijving sluit 25 mei a.s Pinkster Toernooi Maandag. 2e Pinksterdag spelen «het Pinkster Toernooi. De poule- adeling en wedstrijdschema's han en bij de baan. Ga zelf even kijken oe laat je moet spelen en zorg dat eop tijd aanwezig bent. Introducee Toernooi Zondag 15 juni spelen we het atroducee Toernooi. Je kunt je hier- oor opgeven middels de inschrijf kaarten met partner. De inschrij- 'ing sluit op I juni. 13.30 1-5 0-6 5-0 5-0 1-5 speelsters deze gaten goed op te vul len. Met namen S. Erps en L. Maatje wisten goed in het team in te vallen. Met een driehonkslag was E. Haan de betere slagvrouw van Red Caps. Ook de honkbal senioren 2 van Red Caps wisten hel weekeinde goed te benutten hoewel de regen even roet in het eten leek te gooien. In de streekderby tegen de Mustangs uit Venlo ging de strijd lange lijd gelijk op. Nadat Red Caps in de eerste inning een 1-0 voor sprong had genomen wisten de Mustangs op gelijke hoogte te komen en zelfs uit te lopen naar een 3-1 voorsprong. Door een korte regen onderbreking waren de pitchers van beide teams niet meer in optima forma. Hierdoor wist Red Caps uit te lopen tol 5-3. Mustangs wist op haar beurt de stand toch weer gelijk te trekken tot 5-5 en daarmee werd de 6e en voorlaatste inning ingegaan. Hierin sloeg Venray toe en liep uit naar 8-5. De Mustangs konden in de laatste inning nog maar een puntje scoren, mede doordat zij met een spelers tekort juist in deze fase van de wed strijd een automatische nul hadden Hierdoor kwamen de tweede (actie) en derde nul (automatische) direct achter elkaar en daarmee het einde van de wedstrijd. Overigens werd de wedstrijd voor een groot deel door het buitenveld bepaald. Aan de kant van Red Caps was het de midden velder F. van Stokkum die enkele verre ballen van de Mustangs onder schepte. Aan de kant van de Mustangs werd een belangrijke klap van een speler van Red Caps ver in het buitenveld op een prachtige manier gevangen door de korte stop. Uitslagen: asp: Red Stars-All Stars 6-12 hblAll Stars 2-Red Caps 4-19 sb 1Hazenkamp-Red Caps 22-12 hb2: Red Caps-Mustangs 8-6 Programma zaterdag 17 mei: pup: Knuppelaars-Red Caps 10.30 sb IRoef 2-Red Caps v. 14.00 Programma zondag 18 mei: T-Ball toernooi 10.00 Programma maandag 19 mei: sbl: Red Caps-Slarlights 14..00 sb2: Red Sox-Red Caps a. 11.00 hblMulo-Red Caps v. 12.00 hb2: Mulo-Red Caps v.08.30 Het kan in de toekomst voorko men. dat met alle uitslagen vermeld worden, of dat niet van iedere senio ren wedstrijd een verslag te lezen is. Dit houdt verband met het feil. dat mijn werk mij niet in staat stelt op zondag avonden nog lang op de ver slagen te wachten. In de eerst vol gende publicatie zullen eventuele ontbrekende uitslagen en/of versla gen nog worden gepubliceerd, voor zover deze bekend zijn. Hiervoor mijn excuses. Eventuele uitslagen en/of versla gen moeten op zondag avond voor 19.00 uur in mijn bezit zijn! Mensen die interesse hebben om mee te doen aan ons jaarlijks T-Ball toernooi (een toernooi, waaraan echt iedereen aan meer mag doen), kunnen zich hiervoor opgeven bij Roger Brauckmann, 512017. Dit toernooi wordt gehouden op 18 mei op de velden van Red Caps Venray. Onze vereniging Red Caps Venray is dringend op zoek naar leden en kader. Wil je lid worden van een vereni ging. waar je zowel in een team speelt, als als individu bezig bent? Kom dan eens kijken op een van onze oefenwedstrijden. Iedere week kun je hier de lijden zien. waarop Red Caps Venray speelt. Ons veld ligt achter hotel "Wieënhof'. Informatie: Richard Draaisma 0478-582907 of stuur een email naar: redcaps@dds.nl Zondag 11 mei was de tweede Lentekoning. I. Jan Sanders. 2. Harry Theeuwen. 3. Toon v. Ooyen, 4. Henk Theeuwen. 5. Marco Jans. Zondag 17 mei individuele wed strijd van 't Alvertje aan de visvijver Het Wanssums Ven. Opgeven tot donderdag 20.00 uur bij Pieter. tel. 077-3662920. Zondag 18 mei is de eerste jeugd- selectiewedstrijd te Afferden. Maandag 19 mei is de derde wed strijd van de Lentekoning, bijeen komst om 07.00 uur in Wanssum. Er wordt gevist van 08.00 tol 12.00 uur. Dinsdag 20 mei is de tweede gemeente koning. Bijeenkomst aan de visvijver Het Wanssums Ven om 18.00 uur Wedstrijdvissers die mee willen doen aan de selectiewestrijden en de pickercompetitie dienen zich voor 25 mei op te geven bij Pieter. Na deze datum wordt er niemand meer aangenomen. Vergunningen zijn verkrijgbaar bij Van Grootel Dierengilde. Stationsweg 21 Venray: bij Harry Theeuwen. de Houskuilstraal 38. Wanssum en Liagro, Meerloseweg 3. Wanssum. Verdere inlichtingen kunt u ver krijgen bij de secretaris H. Lenssen. tel. 0478-587606. Afgelopen zondag 11 mei hadden in Meerkerk de finales plaats van de Nationale Jeugdmeerkampen. Red Stars behaalde daar goede resulta ten. al behoorde daar helaas geen eerste plaats bij. Susan Lenssen kwam dichtbij. Bij de Meisjes Aspiranten werd zij gedeeld eerste, maar door het onderlinge resultaat werd Susan tweede in de eindrang schikking. Sabina Larmené werd vierde bij de sterk bezette Meisjes Junioren. Kelly Willems behaalde de vijfde plaats, een mooie afslui ting van een succesvol jaar. Bij de Jongens Junioren werd Jeroen Renkens enigszins teleurstellend achtste. Wellicht komt volgend sei zoen de revanche. Een paar weken terug waren deze Red Stars-leden al present tijdens de Nederlandse Jeugd Kampioenschappen in Helmond. Zowel Sabina Larmené, Susan Lenssen als Kelly Willems werden daar derde van Nederland in hun respectievelijke klassen. Susan werd bovendien Nederlands kampioen in het dubbelspel bij de Meisjes Aspiranten. Ze speelde voor de gelegenheid met Carine Wijnen van Helden '67. Zaterdag 26 april was de laatste competitiedag van dit seizoen. Een beetje later dan de bedoeling was, volgt hier het laatste competitie overzichtje. Red Stars had in de week van 19 april al twee kam- pioensteams mogen verwelkomen. Jongens I en Meisjes I. Zaterdag kwamen hier twee teams bij. In de derde klasse senioren had Red Stars 8 aan twee punten genoeg om als eerste te eindigen en legen 't Belke was dat geen probleem. Sander van den Broek, Martijn van der Locht en Mare Arts promoveren dus naar de tweede klasse en zitten op schema. In diezelfde derde klasse moest Red Stars 10 een stuk dieper gaan om naar de tweede klasse te promo veren. Het team moest één punt meer scoren dan hun naaste concur rent en uiteindelijk lukte dat maar net. Noud van der Locht. Martijn Arts en invaller Hans van den Bosch (voor Leon Rooyendijk) wonnen met 9-1. De concurrent won 'slechts' met 8-2. waardoor Red Stars 10 dus werkelijk met één punt verschil kampioen werd. Heren I boekte met een gelijkspel tegen de kampioen in de tweede divisie een mooi resultaat op de laatste speeldag en eindigt als derde. Dames I had natuurlijk al een mooie derde plaats bereikt in de ere divisie. Daarmee is het seizoen voor Red Stars vrij aardig gelopen en zijn er mogelijkheden om na de vakantie de tandjes wat hoger te stellen. Data Evenementen Op Iste Pinksterdag spelen 6 seni oren van Red Stars op uitnodiging op een leamtoernooi in Dorsten- Rhade in Duitsland. Op 2de Pinksterdag vormt de hal van Red Stars de arena voor de kwartfinales van de A-meerkampen voor Senioren. Daniëlle Poels, Marusha Bonsen en Ronald Bogaard geven namens Red Stars acte de presénce. En vanavond, donderdag 15 mei om 21.30 uur, presenteert Arnold Vanderlijde in zijn sportprogramma Arnold' de 'Topper van de Week'; Huub Thijssen. Kijk dus allemaal naar 'Arnold op TV8 om half tien! Atletiek Vereniging Venray-Regio Zowel de mannen- als de vrou wenploeg van Atletiekvereniging Venray-Regio is in de eerste com petitiewedstrijd op een tweede plaats geëindigd. In Veldhoven behaalde de mannenploeg achter Kimbria uit Maastricht 7164 pun ten: de vrouwen behaalde hun fraaie tweede plaats dankzij de 6185 punten en dit was ruim 600 punten meer dan vorig jaar in de competitie. Door een tweetal geblesseerden bond de mannenploeg enigszins gehavend de strijd aan met de ove rige tien vereniging in zijn poule. Veel punten behaalde wederom Bart Lamberts met een winnende sprong van I 95m hoog en een clubrecord op de 110m horden in 16.1 sec. Een goed debuut maakten Arjan Arts met zijn 12.0 sec. op de lOOrn en Bram Jansen met een worp van 40.54m bij het speerwer pen. Aan Jasper Schram was de zware taak opgelegd om de 400m en I500m te lopen. Maar zijn tijden van resp. 511 sec. en 4.17.4 min. waren prima, gelet op de weersom standigheden. De estafetteploeg 4x1 OOm bestond uit Arjan Arts, Leonard Geerits, Jasper Schram en Bart Lamberts en zij finishten als twee de in de tijd van 46.1 sec. Zeer goed kwam de vrouwen- ploeg voor de dag. Debutante Suzanne Ewalds won de KM) meter in 13.2 sec. en behaalde met 4.4lm een vierde plaats bij het versprin gen. De estafetteploeg, bestaande uit Marlies Derikx, Monique Peelers, Lisette Custers en Suzanne Ewalds won zeer fraai de 4x lOOm estafette in de tijd van 54.2 sec. Monique Peelers won de 400m in 65.2 sec. en werd tweede bij het kogelstoten (9.1 Om). Lisette Custers behaalde bij de lOOm horden in een persoonlijk record van 18.6 een derde plaats. Op de 3000m presteerde Marjo v. Heijster goed met haar tijd van 11.42 min. en met veel tegenwind. Angelique Lensen wierp de speer 22.56m ver weg (vierde plaats) en Marlies Derikx werd vijfde bij het discuswerpen 19.88). Beide ploegen hebben bij deze eerste competitiewedstrijd in het seizoen 1997 een goede stap gezet op weg naar de finale; op 22 juni a.s. wordt de tweede wedstrijd gehouden. Wedstrijd 17 en 18 mei: Pinkster meerkam pen in Weert. Mededeling De atleten die zich hebben aange meld voor de Pinkster meerkampen in Weert van komend weekend, zullen persoonlijk benaderd wor den over de gang van zaken zoals vertrek, verblijf, reisgeld, vervoer en begeleiding. Tweemaal brons voor C/D-junioren in Sittard Afgelopen zaterdag 10 mei werd in Sittard een meerkampwedstrijd afgewerkt voor C/D-junioren waar aan drie jeugdatleten van AV Venray hebben deelgenomen. In deze meerkamp werden goede resultaten behaald door D-juniore Mieke Emons, D-junior Louis Paul Linssen en C-junior Jeffrey Willems. Mieke Emons mocht brons in ontvangst nemen op het onderdeel speer, dit met een afstand van 22.63m. Ook was er een bronzen medaille voor Louis Paul Linssen. Hij mocht de plak in ontvangst nemen op het loopnummer lOOOm met een tijd van 3.22 min. Dit bete kende tevens en nieuw persoonlijk record. Verdere uitslagen: Mieke Emons: ver 3.10m en 600m 2.16.4 min.: Louis Paul Linssen: 80m 12.11 sec. en ver 3.78m; Jeffrey Willems: lOOm 14.83 sec., ver 3.69m en kogel 6.07m, Atletiekvereniging Venray-Regio start donderdag 5 juni met atletiek voor verstandelijk gehandicapten. De trainingen zijn iedere week op donderdag van 19.00 tot 20.00 uur op de atletiekbaan, gelegen in sportpark De Wieën in Venray en worden gegeven door gekwalifi ceerde trainers. AV Venray-Regio zal voortaan de mogelijkheid gaan geven om aan deze sporters en sportsters op een gevarieerde wijze bezig te zijn met de verschillende onderdelen/nummers, zoals lopen, kogelstoten, verspringen, hoog springen, enz. Atletiek is een indi viduele sport, waar je alles kunt uitvoeren op je eigen kunnen en niet direct rekening hoeft te hou den met medespelers. Dit is een groot voordeel voor deelnemers; hij/zij kan daardoor alles op zijn eigen tempo uitvoeren zonder hier voor lastig gevallen te worden. Anderzijds is er. omdat met meer deren getraind wordt, toch in zeker mate sprake van een groepsgebeu ren. Informatie en aanmelding kan vanaf heden geschieden bij Ans en André Veugen. tel. 0478-515025. Zondag werd op de Gouwzee in Monickendam de tweede competi tiewedstrijd in de Mistralklasse gevaren. Bij een windkracht 4 tot 5 beaufort werden zes manches geva ren. Anke Keijsers uit Maashees wist alleen de eerste manche win nend over de finish te gaan. In de totaalstand (overall klassement) moest Anke de tweede plaats delen met de 17-jarige Petra v.d Linden uit Ter Aar. die dit jaar Nederland vertegenwoordigd op het jeugd WK in Japan. Eerste dame werd Monique Dijs uit Soest. Op Hemelvaartsdag togen de rij ders van de MON naar Neerijnen voor het rijden van hun wedstrijd. Bij de 125 senioren werd Peter Versteegen 22e. Bij de wedstrijd die verreden werd op het circuit De Peel van MCC Venray hadden zich maar liefst 191 rijders aangemeld waar onder verschillende quads- en blas- ters-rijders uit Engeland, België en Duitsland. De baan was drastische veranderd en was geheel aangepast voor de quads en de zijspannen. Bij de 500 senioren eindigde Maarten v.d. Aa op een 14e plaats en Huber Simons werd 19e. Bij de blasters wist Jos Maessen op zijn thuiscir- cuit de hoogste trede veilig te stel len. In de klasse 250 promotie werd Thijs Arts 24e. Dave Jacobs kwam in de eerste manche ten val en moest de strijd staken. Bij de 500 junioren werd Dirk Arts l()e en Henk Hagens I Ie; 14e werd Ronald Driessen en 15e Ben Bruining: Willy Mansveldcrs werd 23c. Bij de 250 junioren B werd Michel Camps 14e. Peter Stiphout 31e en Patrick de Bruijn 37e. Op zaterdag 10 mei ging Paul Eickmans bij de 60 automaten in Venlo met de grootste beker aan de haal terwijl Jimmy v.d. Laar dit bij de versnellingen wist te realiseren. Rob v. Bcnthum werd 8e en Kevin Gielens 14e. Bij de 80cc A was na twee manches de vierde beker voor Dennis v.d. Laar. In de klasse 80 hoog werd Niek v, Benlhum 9e. Bij de 125 jeugd was de 14e plaats voor Ruud Pijpers. Bij de veteranen reed Peter Pijpers een prachtige wed strijd en wist beslag te leggen op een vijfde stek; Peter Stiphout werd 14e. Bij de liefhebbers werd Rob Munsters 9e. Peter van Hoof lie. Andre Cox moest de eerste manche de strijd staken en hij startte de tweede manche niet meer. Bij de wedstrijd van zondag, die ook verreden werd te Venlo werd Peter Versteegen 18e. Bij de 500 senioren eindigde Huber Simons in de eerste manche als 17e, terwijl hij in de tweede manche wegens pro blemen moest afmelden. In de klas se 250 promotie werd Thijs Arts 18e. Bij de 500 junioren eindigde Henk Hagens op een prachtige 3e plaats en was de 5e beker wegge legd voor Dirk Arts. Ronald Driessen werd lie, Ben Bruining 17e en Willy Mansvelders 24e. Peter Stiphout passeerde in de eerste manche bij de 250 junioren als 33e de streep en moest zich wegens pro blemen voor de tweede manche afmelden. Bij de 125 junioren bezet te Edwin Logtens de 14e plaats en werd Ad Coenen 18e. Komende zondag en maandag zijn er nationale wedstrijden te Boxmeer. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Open Zomeravondcompetitie Op donderdagavond a.s. wordt in café De Piëlhaas begonnen met de zomeravondcompetitie. Deze com petitie bestaat uit acht wedstrijden die op de donderdagavond worden gespeeld. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 19.45 uur. Aanvang is 20.00 uur. Pinksterdarten Maandag. 2e Pinksterdag wordt in café De Piëlhaas weer het jaarlijkse Pinksterdarten gehouden, ledereen die hier aan deel wil nemen kan zich lot 13.15 uur inschrijven op tel.nr. 582187, Aanvang van het toernooi is om 13.30 uur. Uitslagen Darttoernooi: Winnaarsronde: I. Harry Xhofleer: 2. Gerard Jacobs: 3. Jos Linders. 4. Rob Swaghoven: 5 Alfons Pirlo: 6. Henk Diebeis: 7. Peter Willems; 8. John Collect. Verliezersronde: I. Pascal Janssen: 2. Marco v. Boxtel: 3. Leen Pullens; 4. Sandra Xhofleer: 5. Piet Xhofleer: 6 René Janssen; 7. Marco Mallee: 8. Anny Xhofleer. Beste dame: Leen Pullens; hoogste finish: Perry Vermeulen met 96. Whiskeydarten: Winnaarsronde: I. Giel Ronken; 2. Petra Bierens; 3. John de Bruin; 4. Theo v.d. Heuvel: 5. Lou Janssen: 6. Frans Vermeulen. Verliezersronde: I. Chris Vermeulen: 2. Rob Swaghoven: 3. Jos Achten: 4. Christel v.d. Heuvel: 5. Truus Cox: 6. Wendy v. Kuyck. De uitslag van 23 april De lop: I. ds. Curfs-Pectcrs. 68.75*; 2 ds Volleberg- Verschuijten. 60.5*; 3. ds. Van Ham-Frcderix. 58*: 4. ds. Van Well-Hoogeveen. 57*; 5. mw. Bistervcls-hr. Albers. 55.42* ATB-groep Schuhmacher wordt een vereniging. Het blijkt dat er in de regio noord Limburg voldoende animo is voor een ATB-vereniging. Daarom nodigen wij alle Albers uit de regio uit om een keer mee te komen doen. Hier volgt een verslag van afgelopen zondag. Nadat we een aantal weken gele den het Pieterpad in zuidelijke rich ting hadden gefietst was nu de ande re isant op aan de beurt. Het was een schitterende dag: het echte korte broeken weer. Na enkele kilometers infietsen kwamen ter hoogte van de Barrier op het Pieterpad. De eerste kilometers daarna waren erg mooi. het tempo was laag en in het Maasheggelandschap zie je dan regelmatig de hazen voor je uit ren nen. Ter hoogte van Afferden begon het was meer heuvelachtig te wor den en dit vond zijn climax in de bossen rond Groesbeek. Op de terugweg hebben we deels de harde weg genomen, dit omdat 80 kilome ter in totaal toch wel veel is. Al neem je de lijd om alles op je eigen tempo te doen. Dit eigen tempo is bij dit soort tochten het gemiddelde van de minst snellen van de groep. Bij andere trainingen kan iedereen op zijn of haar eigen tempo te werk gaan. Daarom dagen we iedereen met een ATB-fiets uit om een keer mee te doen. Dames en Heren tussen de 12 en 72 zijn welkom. Voor de komende weken kun ie weer kiezen uit een aantal mogelijk heden. Programma komende weken. Zondag 18 mei vertrek 10.00 voor omgeving Tienray. Zondag 25 mei Vertrek 10.00 voor omgeving Well. Nieuw is de dinsdagavond van 19.00 IOC 20.30 uur. Deze training is vooral geschikt voor mensen die een keer uil willen proberen wat het is om mee te doen in onze groep. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar een van de trainingen of bel met Eric Steffers, tel. 511056 of Piel Dupont, tel. 589880 Bijna vijf jaar bestaat nu loop groep de Barrier. Het is een recre atieve groep waarin mensen hardlo pen op diverse niveaus. Onder begeleiding van een gediplomeerd trainer kunnen er wekelijks drie trai ningen gevolgd worden. Deze trai ningen zijn voor alle leden van de groep te volgen omdat iedereen op zijn eigen tempo mag lopen. Na een gezamenlijk inlopen, rek- oefeningen en de loopscholing gaan we over tot de kern van de training. Voor de één betekend dit 10 keer 600 meter, terwijl een beginnend loper blij is wanneer hij 5 keer 2 minuten kan lopen aan een stuk. Dit dan ook nog met een lange pauze. Nieuwe groepsleden worden snel in de groep opgenomen en krijgen in de eerste weken extra aandacht van de trainer op het gebied van tech niek maar ook op hel gebied van kleding en blessure preventie. Naast deze interval trainingen is er ook de mogelijkheid om één lang stuk te lopen de zogenaamde duur- training. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 lot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag Van 16.30 tot 17.30 uur vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht u interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent u van harte welkom. Voor meer informatie kunt u ook bellen met Piet Dupont. telefoon 589880. Trainingen: Donderdag 15 mei: Dijkerheideweg te Horst. 19.00 uur. Zaterdag 17 mei: Schadijker bossen. aanvang 16.00 uur Clubkampioen- schappen. Dinsdagen: Duurloop in bossen, aanvang 19.00 uur. Donderdag 22 mei: Dijkerheideweg te Horst. 19.00 uur. Zaterdag 24 mei: Schadijker bossen, aanvang I6.(M) uur Clubkampioen schappen. Mededelingen A.s. zaterdag 17 mei is er weer .ons jaarlijks clubkampioenschap. Volgens onze trainers, o.a. Joop Wijnhoven, moet het iets moois gaan worden. Wat precies wilde Joop niet prijsgeven. Kom dus allen a.s. zaterdag naar de Schadijker bos sen. We beginnen om 16.00 uur met het inloopwerk en de nodige rek en strek oefeningen. Daarna wordt het startschot gegeven door een tot nu toe strikt geheim gehouden persoon. Wel zal over het gehele parcours 'iets te drinken' worden aangeboden door enkele leden van Concordia. Wat dat drinken is. was bij het ter perse gaan van dit blad eveneens niet bekend. Tot zaterdag. Uitslagen Donderdag 8 mei. Atletiekbaan Venlo: 5 km. Ria d. Goor 20.03. Dit betekende tevens een flinke ver betering van haar persoonlijk record. PDV De Zwaluw Wedvlucht Peronne, 4 mei: J Kersten zn I 35 78; A. (ierven 2 28 82: M. Abel 3 14 90 127 140; A. Sijbers 4 12 13 37 70 73 76 94 105; v. Haren Stiphout 5 101 102 130 144: J Gommans 6 51 66 72 80 88 106 109 112 131 136: Chr (ierrits 7 9 10 19 25 30 65; G. v Houdt 8; H Litjcns II 23 69 128 139: M. Loonen 15 20 21 31 45 107: Voesten drt 16 22 33 58 84; W. Smits 17 67 si i:o 134 140 uw. j Henckem is 71: H. Hermans 24 91 121 124 147: A. v.d Munckhof 26 39 40 47 49 52 99 II I; P. Strijbosch 27 64 83 145; J Maas 29 48 126 I4S. II Vermeulen 32: Th. Drocscn 34: I'. Jansen K 36 44 104 122 135: P Willems 38 42 54 63 79; Cuppen Sicbcr 41 77 132 133: M. Basten 43 60 92 93 97; W Heijnen 46 129 142; J. Jansen 50. J Dcrks 33 61 93 141 14.3: P. v. Zwamen 55 57 68 75 96 125; P Smits 56 85 100: Comb Arts 59 110 115 116 138: C" v. Vught 62: H x. Elzen 74 137; p v. Houdt 86 103 113: W. Osch 87 108 117; J. Sijbers 89 98; P. v.d. Laar 114 119 123; A. de Riet 118. CC Peel en Maas Wedvlucht Peronne: I J. Kersten zn Z: 2. L. Bovee W; 3. A. Gerven Z: 4 M Abel Z; 5 A Sijbers Z: 6. Haren Stiphout 7. J. Gommans Z: 8. Chr. Gerrits Z: 9. G. v.d. Heijden W; 10. H. Jansen Y PDV De Vredesduif Wedvlucht Peronne: A. Hendrix I 3 4 7 10 13 15 21 28. W Vermeulen 2 14 18; L. Willems 5 8 12 26: J Lcyssen 6 16 19 29; H Eu alls 9 11 24: J. Goumans 17 22 25; L. Snijders 20 23: Comb V.d Heuvel 27: Comb. Verdellen 30. Voor Powerkids en Hits atleten Vorige maand werd in Venray weer de grote Power(wo)man wed strijd gehouden, een internationale duurwedstrijd waaraan grote namen uit binnen- en buitenland deelna men. Nieuw was hel onderdeel Powerkids. waarin de jeugd lot ongeveer veertien jaar haar kunne op loop- en fictsgebied kon laten zien. Evenals de vorige jaar septem ber gehouden flits-triatlon was hel Powerkids-evenement door do grote deelname een fraai succes Misschien zijn er onder deze grote groep deelnemers wel jongens of meisjes die wat meer over triatlon willen weten en interesse hebben zelf mee te doen. Laat je niet afschrikken door de gedachte dat in zo n triatlonvereni ging alleen maar plaats is voor men sen die topsport bedrijven. Het tegendeel is waar. samen gezellig bezig zijn en presteren gaat heel goed samen. Daarbij is het ook hele maal niet belangrijk of je nel begint of al gevorderd bent. De individuele begeleiding is zodanig dal zowel jeugd, recreanten, veteranen als wcdstrijdatleten volledig aan hun trekken komen. Kom eens een kijkje nemen woensdagavond om 19.00 uur op de atletiekbaan of zondagmorgen om 09.00 uur in zwembad De Sprank Het wordt je gemakkelijk gemaakt om eens te ruiken aan de triatlon- sport want wij bieden: gratis kenni smaken en trainen voor de rest van het seizoen: speciale begeleiding bij het lopen, zwemmen en fietsen door jeugdtrainers. Probeer het eens. N.B.: Vanaf Pinksteren starten er op zondagmorgen twee fietsgroe pen. De zogenaamde snelle groep en daarnaast een groep voor dames en recreanten. De groep bepaalt zelf de afstand en hel tempo waarmee wordt gereden. Ontspannen fietsen staat voorop. Trainingstijden: Zondag: 09.00-10.00 uur Zwemmen De Sprank: 10.15-12.00 uur Duur- tocht fietsen. Dinsdag: 19.15-20.15 uur Zwem men in De Sprank. Woensdag: l9.(M)-20.30 uur Buun- training lopen. Zaterdag 17 mei Vijverwedstrijd Oostrum op het Wanssums Ven \an 12.00 tot 16.00 uur. Zondag 18 mei: Eerste Koningswedstrijd op de Maas \an 08.00 lot 11.00 uur. Dinsdag 20 mei: Gcmecntchckcr op het Wanssums Ven. bijeenkomst 18.00 uur. Uitslag Venray Milheezc. korps gewonnen door Mi Ihceze. I.J v .tl Heiden. 6860 gr: 2. Fr. v.d. Kerkhof 4100: 3. H Coppens 4060; 4 B v.d. Beuken 3900: 5 R Bexkens 3460. Uitslag onderling: I G. Robben 5 KM); 2 C Peelers 3460: 3 J Sanders 2550: 4 B. v.d. Beuken 2050: 5. M Hermans 1880 Voor vergunningen kunt u ook terecht bij de secretaris H v.d. Heuvel. Klapr«>os I. tel 511215: A. v. Mill. Tamboerijnstraat 2. tel. 513086 of Van Grootel Hengelsport. Stationsweg. Venrav

Peel en Maas | 1997 | | pagina 15