n a ioumans ROUW-, Intratuin Theo Arts v.o.f. GRAFMONUMENTEN t Begrafenis- en Crematie-onderneming Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. f f t jina EL EN MAAS Donderdag 24 april 1997 - Pagina 23 se en :ker irays voo wild •sten l nont icièli rsteu fmeer dan 40jaar ucu persoon fijde wensen in poe Je dan Jen. Voor zowel verzekerden als particulieren Stijlvolle verzorging van opbaring thuis Qlitoaartoncferneminy Telefoon (0478) 588889 Dag en nacht bereikbaar Langeweg 41,5801 XW Venray r ee: )ban girt t.n.v )47& Op woensdag 30 april 1997 vieren onze ouders en grootouders tertus Janssen en Janssen-tMooren hun 40-jarig huwelijksfeest. Om 14.00 uur wordt er op die dag uit dankbaarheid een H. Mis opgedra gen in de parochiekerk H. Joannes de Doper te Meerlo. bent van harte welkom op de receptie, die gehouden wordt van 19.00 tot 20.00 uur in zaal ,,'t Brugeind", Hoofdstraat 74 te Meerlo. De tuinieren en /(fein/Qnderen Meerlo, april 1997 Op vrijdag 2 mei 1997 vieren onze ouders en grootouders Wiet en Jeanne "Deenen-Sijbers hun 40-jarig huwelijksfeest. Om 16.00 uur wordt er op die dag uit dankbaarheid een H. Mis opgedragen in de St. Jozefkapel te Smakt. Verder zullen wij deze dag in besloten kring doorbrengen in café-restaurant 't Pelgrimshuis te Smakt. 'De /(inderen en /(fein/(inderen 5801 CD Venray Merseloseweg 14 DANKBETUIGING De vele blijken van belangstelling en voor het intense medeleven in welke vorm dan ook tij dens de ziekte en bij het afscheid van ons vader, en overgrootvader Hannes Rongen waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De zeswekendienst wordt gehouden op zaterdag 3 mei om 7 uur in de St. Petrus' Bandenkerk. In memoriam Mark 26-4-1986+ 26-4-1997 Wij blijven aan jou denken. Pa en ma de Keijzer toor uw medeleven bij het overlijden van Piet Houben zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en familie Houben. Sevenum, april 1997 In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede, dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Beukenrode te Venray, toch nog onverwachts van ons is heengegaan, onze zorgzame moeder en lieve oma Nel Janssen echtgenote van Mathijs Basten f Zij overleed gesterkt door de H. Sacramenten der zie ken, in de leeftijd van 80 jaar. Venray Frits en Virginie Venray Gerrit en Willy Venray Martien en Mien Boxmeer Miep en Jan Venray Ans f en Toon Oostrum Leo en Rieky Venray Gonny en Geert Oostrum Peter en Toos Venray José en Matt en oma's klein en achterkleinkinderen Familie Janssen Familie Basten Venray, 20 april 1997. Corr. adres: Gildestraat 2, 5807 BH Oostrum. De plechtige uitvaartdienst werd gehouden op don derdag 24 april 1997 om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum, waarna de begrafenis plaatsvond op het R.K. kerkhof Trans Cedron aldaar. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Nel Janssen Wij verliezen in haar een gewaardeerd verenigingslid. Haar nagedachtenis zal in onze herinnering blijven voortleven. Bestuur en leden van de Personeelsvereniging van het Vincent van Gogh Instituut NA MIJN DOOD Strooi uit mijn as voor alle winden, dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Martha A. Muusses Na een lange periode van onzekerheid hoorden wij kort geleden dat zij ongeneeslijk ziek was. Nu al heb ben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, goed lachse en vrolijke Petra (Petronella Catharina van der Marei-Rauws) Zij werd slechts 53 jaar. Pieter van der Marei Mariëlle Saskia en Gertjan Venray, 22 april 1997 Akkerweg 39, 5802 AG Wij hebben Petra voor het laatst in ons midden op zaterdag 26 april tijdens een bijeenkomst, welke om 13.30 uur gehouden wordt in het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg te Venlo-Blerick. Samenkomst in het crematorium vanaf 13.15 uur. Na de bijeenkomst in het crematorium is er vanaf 15.00 uur gelegenheid tot persoonlijke condoléance in De Witte Hoeve aan de Gasstraat 5 te Venray. Voor hen die persoonlijk afscheid van Petra willen nemen is daartoe gelegenheid op zaterdag, van 11.30 tot 12.15 uur in het rouwcentrum naast het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray. Petra hield van vrolijke bloemen. NATUURSTEENBEDRIJF VOOR AL UW GRAFWERKEN Haspelweg 23 5715 JH Deurne Tel.0493-313632 Fax 0493-321652 Gespecialiseerd in: - Grafwerken - Marmer - Vensterbanken - Dorpels - Natuursteen tegels - Alle voorkomende natuursteen Salontafels Luxe artikelen - Granieten aanrechtbladen In onze showroom hebben wij een uitgebreid assortiment grafstenen Openingstijden: ma.-vrij. 9.00 -17.00 uur, za. 9.00 -13.00 uur ONZE KWALITEIT, UW GARANTIE (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 "BLOEMWERK HET GROENE WARENHUIS Langstraat 133, Tel. 0478-588585 Dionne Hoogma Na een korte periode heeft Dionne, als leerlinge van het Raayland College, de strijd moeten aan binden met een ernstige ziekte. Met grote verbijstering hebben wij vernomen, dat Dionne op dinsdag 22 april in het ziekenhuis te Nijmegen is overleden. Wij staan dicht bij Dionnes moeder, vader, zusje en familie om hen te ondersteunen bij het dragen van dit verlies. Bestuur, medewerkers, leerlingen en ouderraad van het Raayland College te Venray. Venray 22 april 1997 "Verder van de wereld weg, elke dag een beetje. Dichter naar de Hemel toe, elke dag een treetje". Toch nog onverwacht is in de leeftijd van 79 jaar van ons heengegaan, ös moe en lieve oma Mien Verheijen weduwe van Toon van Veghel Oostrum, Nelly en Geert Mariëlle en Peter, Manon Jacco en Karin Sjouke en Ruud Ysselsteyn, Lambert Leunen, Gerrit en Ria Natasja en Adrie Venray, Jan en Antoinette Fatima en Martijn Ysselsteyn, Truus Maike, Susan Ysselsteyn, Jos Venray, 22 april 1997. Corr. adres: Familie van Vegchel Timmermannsweg 119, 5813 AM Ysselsteyn. De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben, zater dag 26 april a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Oda te Ysselsteyn, waarna wij moe te rusten zullen leggen bij vader op het R.K. parochiekerkhof aldaar. Bijeenkomst voor de uitvaartdienst in de kerk. Tot intentie van haar, zal vrijdag om 19.00 uur de avondmis worden opgedragen in de bovengenoemde kerk. Moeder ligt opgebaard in het Rouwcentrum, langs het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray, waar U per soonlijk afscheid van haar kunt nemen, vrijdag voor de avondmis van 18.00 tot 18.45 uur. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren, voor beide diensten achter in de kerk. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen Je had maar een klein plekje nodig op deze wereld. Je vulde het met liefde, wijsheid en toewijding aan ons. Na een leven dat getekend werd door goedheid, zorg zaamheid, harde arbeid en eenvoud is zacht en kalm, tijdig voorzien van de H. Sacramenten, vredig inge slapen ons Mam, oma en overgrootmoeder Marie Groetelaers-Jeuken echtgenote van Harrie Groetelaers t in de mooie leeftijd van 90 jaar. Geysteren Tinyt Geysteren Annie en Nico Venray Toos en Wim Venray Piet en Miep Geysteren Theo en Ine Beringe Huub en Toos Geysteren Tiny en Rinus Geysteren Maria en Theo en oma's klein- en achterkleinkinderen. Venray, 21 april 1997 Het Schuttersveld kamer 105 Corr. adres: St. Wilbertsweg 7, 5862 AK Geysteren De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 25 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te Geysteren waarna wij haar te rusten zullen leggen bij Pap op het RK parochiekerk hof aldaar. Op donderdag 24 april zal er tot haar intentie om 19.00 uur een avondmis worden opgedragen in voor noemde kerk. Voor de avondmis is er in het rouwcentrum naast het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray van 16.30 tot 17.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen. Achter in de kerk is er voor beide diensten gelegen heid tot schriftelijk condoleren. Indien U geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, vragen wij U deze advertentie als zodanig te ervaren. Patersstraat 25, 5801 AT Venray Tel. 0478-550150, b.g.g. 077-3987099 Uitvaartverzorgers: Herbert Geerkens Peter van Soest Wij verzorgen opdrachten voor zowel particulieren als ook voor verzekerden. Wij zijn dag en nacht bereikbaar onder tel. 0478-550150 Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten. ERKEND LID VAN eNII' "De mooiste bloemen plukken ze bet eerst Wij zijn stil en verslagen door het overlijden van onze allerliefste Dionne, mijn fantastische zus en onze kleindochter. Ondanks haar hevige strijd heeft zij haar ziekte niet kunnen overwinnen. Dionne Hoogma Dionne mocht slechts 14 jaar worden Mama en Jan Opa en oma Meijer Joeki Papa en Yolanda Oma Hoogma 5801 KJ Venray, 22 april 1997. Tatralaan 3. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 26 april om 14.00 uur in de St. Petrus Banden kerk (Grote kerk) te Venray, waar na wij Dionne begeleiden naar de begraafplaats Boschhuizen. Samenkomst om 13.45 uur in de kerk. Dionne is thuis bij papa en Yolanda, Tatralaan 3. U heeft gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Alleen schriftelijke condoléance. Hiertoe is gelegen heid voor en na de herdenkingsdienst. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te béschouwen. Lieve Dionne De herinnering blijft, de pijn blijft, het gemis blijft. Jij blijft voor altijd onze "Muus". Jantje en Lydia Hoie, Dionne We blijven aan je denken Lilian, Jeanne, Huub, José, Karei, Nel, Anthonet, Peter-Paul en kinderen Lieve Dionne Zoveel pijn heb je geleden en o zo moedig de strijd gestreden. Helaas moest je de strijd opgeven, maar in onze harten zul je altijd verder leven. "Zal de zon nu eindelijk voor je gaan schijnen?" Gaby, Rudy en Mandy Ingrid Herman, Pauline, Melanie en Dick Jeffrey, Lilian, Lee, Sam en Vito Stefan, Gertie, Bram en Daan Jantje, Lydia, Job en Phoebe Gewoon een keileuke vriendin Dionne Brechtje Lieve Dionne Zonder jou is dansen niet meer hetzelfde Liefs, Wilma, Leden Dizzy Jazzdancc Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Toch nog onverwacht is in de leeftijd van 63 jaar van ons heengegaan, mijn lieve man en onze fijne pap Kees Kousemaker echtgenoot van Fonny Vermeulen Venray Fonny Kousemaker-Vermeulen Roel en Ellen Luukf Okke en Tjessica Venray, 20 april 1997 Gemmadal 24, 5801 HJ De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 25 april om 14.00 uur in de St. Petrus' Bandenkerk te Venray, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats Boschhuizen aldaar. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condo leren in Restaurant 't Pelgrimshuis te Smakt. Op donderdag 24 april zal er ter nagedachtenis aan Kees om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in voornoemde kerk. Donderdag, voor de avondwake, is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen in het rouw centrum naast het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray, van 18.00 uur tot 18.45 uur. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren, voor beide diensten, in de kerk. Vrij plotseling is deze week overleden, de heer Kees Kousemaker Kees Kousemaker heeft vele jaren deel uitgemaakt van het bestuur van de VVV en zich ingezet voor de promotie van Venray. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijden. Bestuur, medewerksters en vrijwilligsters van de VVV/ANWB Venray Diep geschokt hebben we kennis genomen van het overlijden van ons zeef gewardeerde bestuurslid en medewerker Kees Kousemaker "Kees we zullen je niet vergeten" Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Stichting Kruisen en Kapellen in de gemeente Venray Met grote droefheid namen wij kennis van het plotse ling overlijden van Kees Kousemaker Ma Vermeulen An en John Jan en Koos Ciny en Theo Dokc en Herman Mariejanne en Herman t Omringd door veel liefde en een liefdevolle verzor ging in het verpleeghuis Bruggerbosch te Enschede, hebben wij afscheid genomen van Joos Gossens echtgenoot van Wies Coenders op een leeftijd van 73 jaar. Hoewel hij de laatste jaren voor ons steeds moeilij ker bereikbaar is geworden was hij toch gelukkig in zijn eigen wereld L.J.C. Gossens - Coenders Jacqueline en Henk Eelco, Sander Willem en Ingrid Charles 7544 LR Enschede, 21 april 1997 De Posten 155-9 De gezongen Uitvaartviering, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatsvinden op zaterdag 26 april om 10.30 uur, in de parochiekerk H. Petrus' Banden (Grote Kerk) te Venray, waarna wc hem te ruste leggen op de Algemene Begraafplaats, aldaar. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het uitvaartcentrum Dcla (naast het St. Elisabethziekenhuis) te Venray, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen, zaterdag van 09.45 to 10.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 23