Regels voor uitrijden mest Inzameling KCA-afva in april woningwet wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer Openbare bekendmaking Informatie over parallelweg bij Oostsingel Kap- vergunning verleend Inzameling gasflessen Verkeers maatregelen 'Power Man' Woensdag 30 april Oranjefeesten 1997 Zaalvoetbaltoernooi PEEL EN MAAS Donderdag 10 april 1997 - Pagina? Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een feestzaal en serre aan de Gasstraat 5 te Venray tnv van Kessel Beheergroep, De Morgenstond 19 te Dinther; het bouwen en uitbreiden van de varkensstal aan de Kiekweg 21 te Venray tnv Maatschap van Ass, Kiekweg 21 het vergroten van de woning aan de Steegse Peelweg 15 te Leunen tnv R.H.W.J. Hendriks, Steegse Peelweg 15; het vergroten van de woning aan de Serenadestraat 22 te Venray tnv P.B.M. Giliam,,Serenadestraat 22; het bouwen van een carport aan de St.Antoniusstraat I2A te Venray tnv H.T.M. Franssen, St. Antoniusstraat I2A; het vergroten van de berging aan de Tormentil 7 te Venray tnv J.M.A. Gubbels.Tormentil 7; het gedeeltelijk vernieuwen van de winkel aan De Bleek 56 te Venray tnv Dixons bv, Postbus 3480 te Den Bosch; het bouwen van een woning aan De Leng te Oirlo tnv F.J.C.M. Janssen, Deputé Petersstraat 14 te Oirlo; het bouwen van een carport aan de Zwanebloem 10 te Venray tnv C. Oudshoorn, Zwanebloem 10; het vergroten van het vyoonhuis aan de Kaardebol 12 te Venray tnv H.H.J. Cruijs, van Broekhuizenstraat 37 te Oostrum; het bouwen van een serre aan de Puttenweg 52 te Ysselsteyn tnv Maatschap Romme, Puttenweg 52; het vergroten van het woonhuis aan de Peelweg 17 te Ysselsteyn tnv M. Janssen, Peelweg 17; het bouwen van een varkensstal aan de Lollebeekweg 9 te Castenray tnv Jakobs C.V., Lollebeekweg 9; het bouwen van een dragende/guste zeugen-, biggenstal en werktuigen berging aan de Grootdorp 8 te Merselo tnv W.G.A. Gellings, Grootdorp 8; het plaatsen van een kantoor aan de Julianasingel 36a te Venray tnv Vissers Wegenbouw, Julianasingel 36a. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een bedrijfsgebouw aan de Gunhoekweg 12 te Oirlo tnv H.H.M. Rongen, Gunhoekweg 12; het bouwen van een bedrijfsruimte en bovenwoning aan de Noorderhof 6 te Venray tnv M.J.M. Verheijen, Pinksterbloem 13 te Venray; het veranderen/vernieuwen van een woonhuis aan de Diepeling 5 te Castenray tnv Th. Seijkens, Diepeling 5. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwmelding bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een tuinhuisje aan de Wilhelmina Sangersstraat (kavel I45) te Venray tnv G.W.M. Kempen, Isabellahof 5 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te ver lenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde her ziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen. het bouwen van een tuinhuis aan de Urbanusweg 4 te Leunen tnv G.C. Swinkels, Urbanusweg 4; het bouwen van een berging aan de Luitstraat 52 te Venray tnv R. Lalbiharie, Luitstraat 52; het bouwen van een infotelcel aan de Langstraat te Venray tnv Suurland Falkplan BV, Postbus 9510 te Eindhoven; het bouwen van een infotelcel aan de Maasheseweg te Venray tnv Suurland Falkland BV, Postbus 9510 te Eindhoven. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van I I april 1997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schrif telijk bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. het vergroten van de berging en car port aan de Marjolein 55 te Venray tv L.M.G. Peeters, Marjolein 55; het vergroten van de berging en car port aan de Marjolein 53 te Venray tnv M.J. Houwen, Marjolein 53; het uitbreiden van de woning aan de Vogelwikke 11 te Venray tnv W.M.J. Schreurs,Vogelwikke I I het vergroten van de woonkamer aan de Blankenberg 10 te Leunen tnv P.L.van Maarseveen, Blankenberg 10. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van I I april 1997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen even tuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 10 april I997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling bouwen en milieu, C.Th. van Velzen Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunningen krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1Poels Varkensfokbedrijven, Volen 8, 5812 AG te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Volen 8 te Heide; 2. Poels Begijnhof B.V., Begijnhofweg 12,5812 AE te Heide voor een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkenshouderij en brijvoeder- installatie, gelegen aan de Begijnhofweg 12 te Heide; 3. Maatschap Van Bommel-Seegers, Zwartwater 15816 AA te Vredepeel voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder b van de Wet milieubeheer voor het veranderen/uitbreiden van de inrichting en/of veranderen van de werking van de inrichting en het in werking hebben van de veranderin gen voor een fokzeugenhouderij, gelegen aan de Zwartwater I te Vredepeel; 4. Maatschap Franken, Kempkensberg 30. 5813 AE te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij, -mesterij, melkveehouderij en landbouwpro- duktiebedrijf, gelegen aan de Kempkensberg 30 te Ysselsteyn; 5. Maatschap Pouwels-Verhoeven, Ringweg 4, 5813 BP te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkenshou derij, gelegen aan de Heidsepeelweg 49 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 10 april 1997 tot het einde van de beroepster mijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot I 3.00 uur (publieksdiensten).Tot 8 mei I997 kunnen de stukken ook, na telefo nische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedu rende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedach ten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieu beheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1C.RP.M. Goumans-Hermus V.O.F., St. Jozeflaan 2, 5817 AC te Smakt voor het oprichten van een inrichting voor het bewaren van propaan, gele gen aan de St. Jozeflaan 2 te Smakt; 2. Toon Kateman Gevelbeheer, p/a Langstraat 55, 5801 AB te Venray voor het oprichten van een inrich ting voor de opslag van goederen, gelegen aan de Keizersveld 26 te Venray; 3. Tegelzettersbedrijf Rongen V.O.F., Andeslaan 19, 5801 KE te Venray voor het oprichten van een inrich ting voor de opslag van goederen, gelegen aan de Keizersveld 24 te Venray. De meldingen kunnen worden ingezien van 10 april tot 24 april I997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieks diensten). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 10 april I997 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Alle soorten taxaties Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunning gedeeltelijk wensen in te trekken van: IW.C.H. van Tilburg, Den Tiel 4,5815 EE Merselo voor de milieuvergun ning nr. 9110524 voor een gemengd veebedrijf, gelegen aan Den Tiel 4 te Merselo. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Hansenberg 13 te Merselo en Steegkamp ongenum merd te Castenray. Het ontwerp van het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 10 april I997 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieks diensten).Tot 24 april I997 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge beden kingen of een mondelinge gedachten- wisseling. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 10 april I997 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Op grond van artikel I39 e.v. van de Gemeentewet maakt het college van burgemeester en wethouders bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 maart 1997 het volgende alge meen verbindende voorschrift heeft vastgesteld: I e Verordening tot wijziging van de Verordening op de heffing en invor dering van onroerende zaakbelastin gen I997. Bovengenoemde verordening treedt in werking op de eerste dag na de dag van deze bekendmaking. Het tijdstip van ingang van de heffing is bepaald op I januari 1997. De verordening ligt kosteloos ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard De gemeente organiseert volgende week een tweede informatiebijeen komst over de herinrichting van de parallelweg Oostsingel. Deze avond wordt gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis op dinsdag 15 april 1997 om 19.30 uur. Eerder - op 11 december vorig jaar - hield de gemeente een eerste informa tieavond. Een deel van de hierin uitge sproken op- en aanmerkingen zijn in de uitvoeringsplannen meegenomen. Komende dinsdag zullen wij u met name informeren over de fasering van de uitvoering van het werk dat begin mei van start gaat.Tevens zullen we de aanpassingen van het eerder gepresen teerde plan toelichten. De omwonenden zijn al in een brief door de gemeente persoonlijk uitgeno digd. Overige belangstellenden nodigen wij bij deze van harte uit. I.v.m. varkenspest Voor een groot gedeelte van Venray geldt sinds 5 april 1997 een vervoers- verbod voor varkens. Dit heeft nogal wat gevolgen voor de veehouders in dit gebied. Uiteraard is het vervoer van var kens verboden. Het vervoeren van ander vee is toegestaan. Ook het uitrij den van mest is aan bepaalde regels gebonden. Met name op het gebied van dit uitrijden van mest heeft de gemeente een toezichthoudende taak. Hieronder worden deze regels kort samengevat. Bedrijven met ander vee dan var kens mogen mest uitrijden. Zij hoe ven geen ontheffing te hebben. Verdachte bedrijven, te herkennen aan het bekende blauwe bord, mogen geen mest uitrijden. Niet verdachte varkensbedrijven kunnen varkensmest opslaan in een verzegelde afgesloten mestopslag, waarna na I week mag worden uit gereden. Een en ander wordt gere geld door buro Ontheffingen in Boekei. Niet verdachte gemengde bedrijven (varkens ander vee) mogen onder gepaalde voor waarden andere dan varkens- mest uitrijden. Hiervoor dient u vooraf een schriftelijke ver klaring af te halen bij de gemeente met daarin datum en tijdstip waarop u wilt gaan uit rijden. Met deze verklaring kan het bedrijf in Boekei ont heffing krijgen om uit te rijden. Een medewerker van de gemeente dient op de dag en tijdstip van het uitrijden aan wezig te zijn op het bedrijf en geeft formeel toestemming tot uitrijden. Er mag alleen uitgereden worden door erkende loonbedrijven die in het gebied waarvoor het vervoersverbod geldt gevestigd zijn. De medewerker van de gemeente ziet toe op het reinigen en ontsmetten van de voertuigen bij het verlaten van het bedrijf. Voor meer informatie over deze en andere regels kunt u terecht bij het cri siscentrum varkenspest te Boekei, tel. 0492-325050. Door het college van burgemeester en wethouders van Venray wordt kap- vergunning verleend voor twee monumentale bomen (een wilg en een christusdoorn) in het Wijnhovenpark. Beide bomen vormen op dit moment een groot gevaar voor de omgeving. De wilg is rot van binnen en dit proces is helaas niet meer te stoppen. Uiterlijk is hier echter nog weinig van te zien. Deze boom heeft het afgelo pen jaar nog een vrij uitgebreide onderhoudsbeurt gehad. Om het uit scheuren van dikke takken te voorko men, zijn deze vrij fors gesnoeid en er zijn tevens verbindingskabels aange bracht. Dit heeft de snelle achteruit gang van de boom niet kunnen rem men. Momenteel staan deze kabels maximaal gespannen, zodat uitbreken zeker niet denkbeeldig is. Het verval van de christusdoorn is zo mogelijk nog sneller gegaan. Het te verwachten gewicht van het nieuwe blad, gecombineerd met een voor- jaarsstorm kan de boom de genade slag geven. Het is niet meer verant woord om deze boom nog langer te laten staan. Daarom is met spoed rooien de enige oplossing. Herplant van een of meer bomen van een wat dikker formaat vindt in het komende najaar plaats. Voor nader informatie kunt u tele fonisch contact opnemen met de publieksbalie van de afdeling openba re werken via doorkiesnummer 523536. Deze afdeling is van maandag tot en met donderdag bereikbaar van 09.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Op vrijdag I I en zaterdag 12 april vindt er een inzamelingsactie van gas flessen plaats. Oude gasflessen in een woning of schuur kunnen bij brand explosiegevaar opleveren. De regionale brandweer roept inwoners daarom op dit soort flessen in te leveren. U kunt oude flessen op vrijdag 11 april tussen 08.00 en 17.00 uur inleve ren en op zaterdag 12 april tussen 10.00 en 14.00 uur.Telkens op de brandweer kazerne aan de Acaciastraat. Volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en grondbedrijf De commissie Volkshuisvesting, ruim telijke ordening en grondbedrijf verga dert op maandag 14 april om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. De vergaderstukken liggen ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Hoorzitting mbt het ontwerp- bestemmingsplan 'Bedrijventerrein Smakterheide'. 3. Spreekrecht publiek. 4. Ingekomen stukken. 5. Vaststelling verslag vergadering van 10 maart 1997. 6. Gewestelijke zaken. 7. Raadsvoorstel tot eerste aanpassing van de begroting 1997. 8. Raadsvoorstellen tot het nemen van voorbereidingsbesluiten; Voor het plaatsen van een vakwerkmast met apparatuurkast aan de Peelweg te Vredepeel, tnv KPN Vastgoed Diensten bv te Eindhoven; voor het bouwen van een woning aan Grootdorp 81 te Merselo tnv F. v. Driel te Venray; voor een algehele herziening van het bestemmingsplan 'Landweert'. 9. Lijst aandachtspunten cie-VROG. 10. Rondvraag en sluiting. In verband met het Open .Nationale Kampioenschap Duath-lon "POWER(WO)MAN" te Venray op zon dag 13 april 1997 zijn van 08.00-19.00 uur onderstaande verkeersmaatregelen van toepassing: Gesloten in beide richtingen voor bestuurders (fietsparcours): 01. Loonsedijk 02. Beekweg 03. Kleindorp tussen De Steeg en de Beekweg 04. Noordsingel tussen St. Ursula- straat en Westsingel 05. Hoenderstraat tussen Gemma-dal en Westsingel 06. Hoenderstraat tussen Westsin-gel en Langeweg 07. Westsingel tussen Noordsingel en Merseloseweg 08. Merseloseweg tussen Westsingel en Henseniusplein 09. Langeweg tussen Hoenderstraat en Kennedystraat 10. Kempweg tussen Langeweg en Henseniusplein Gesloten in beide richtingen voor bestuurders (loopparcours): 11. Henseniusstraat tussen Leeuw straat en Henseniusplein 12. Patersstraat 13. Poststraat 14. Julianasingel 15. Wilhelminastraat 17. Prins Bemhardstraat tussen Julianasingel en Pr. Hendrikstraat 18. Pr.Bemhardstraat tussen Oran jestraat en Kolkweg 19. Oranjestraat 20. Kolkweg 21. Parallelweg Oostsingel tussen Kard. van Rossemstraat en Min. Ch. Ruysstraat 22. Minister Charles Ruysstraat 23. Mgr. Nolensstraat 24. Kardinaal van Rossemstraat 25. Dr. Poelsstraat 28. Hofstraat 29. Grote Markt 30. Marktstraat 31. Schoolstraat Eenrichtingsweg "uitgezonderd bus dienst en bestemmingsverkeer": 32. Noordsingel van Overloonse-weg tot St. Ursulastraat Eenrichtingsweg "uitgezonderd (brom- )fietsers: 33. Langeweg van Kennedystraat tot Langstraat Eenrichtingsweg: 34. Langeweg van Hoenderstraat tot Frans Michelstraat 34a. Raadhuisstraat van Stations-weg tot uitrit P-terrein Raadhuisplein Verbod stil te staan: 35. Oude Oostrumseweg van Julianasingel tot Oostsingel Bereikbaarheid ziekenhuis en Merselo: Het ziekenhuis en Merselo blijven bereikbaar via de route NOORDSIN GEL - OOSTSINGEL - ZUIDSINGEL - WESTSINGEL - MERSELOSEWEG Bereikbaarheid bejaardencentrum "Het Schuttersveld": "Het Schuttersveld" blijft vice versa bereikbaar via de route ZUIDSINGEL - OOSTSINGEL - NOORDSINGEL - ST. URSULASTRAAT (hier op aanwij zing van de parcourswachter de Hoender-straat oversteken naar de Bergweg alwaar Het Schuttersveld gele gen is. Ontsluiting wijk "Molenklef De bewoners van de wijk "Molenklef kunnen hun wijk vice versa bereiken via de route Hoenderstraat - Biezenven- neke - Merseloseweg. Indien gewenst kunnen de bewoners hun wijk ook verlaten, zulks op aanwijzing van de politie en parcourswachters, via de Moienklefweg - rijwielpad Beekweg - Noordsingeï. Hier dient men dan met enige wachttijd i.v.m. passeren de renners rekening te houden. In de maand april komt de chemokar vreer bij u langs om chemisch afval opt al halen. Hieronder kunt u zien op welke dagen en waar de chemokar stopt.Als hettjjr niet lukt het afval mee te geven, kunt u dat ook kwijt bij het milieustation aan diiy Acaciastraat. Dit is op werkdagen geopend van 13.00 tot 18.00 uur en op zaterda v van 9.00 tot 14.00 uur. Oostrum Smakt-maan dag 14 april Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Avondlocatie I Avondlocatie 2 Avondlocatie 3 (St.Antoniusveld) Centrum - dinsdag Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie I I Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Locatie 19 Avondlocatie I Avondlocatie 2 12.35-12.45 uur Hoek Stationsweg-Looierijweg 12.50-13.00 uur Hoek Oosterthienweg-Valkenkampstraat 13.05-13.15 uur Van Broekhuizenstr-Hatendonkstraat 13.20-13.30 uur Hoek Witte Vrouwenstraat-Herenpasweg 13.35-13.45 uur Hoek van Broekhuizenstraat-Geysterseweg 13.50-14.00 uur Hoek Geysterseweg-Mgr. Hanssenstraat 14.05-14.15 uur HoekAsselberghstraat-Kloosterstraat 14.20-14.30 uur Hoek Randenrade-Hoefslag 14.35-14.45 uur Hoek Goetzenhof-Binnenhof 14.50-15.00 uur Hoek Randenrade-Binnenhof 15.00-15.15 uur pauze 15.20-15.30 uur Gildestraat 24 15.35-15.45 uur Mgr. Hanssenstraat 7 15.50-16.00 uur Hoek Stationsweg-Oostrumsveld 16.05-16.15 uur Stationsweg 147 (bij Hermus) 16.20-16.30 uur Hoek Spurkterdijk-Rosmolenweg 16.50-17.00 uur Hoek Loobeek-Spurkt 17.05-17.15 uur Hoek St.Jozeflaan-Carmelietenstraat 17.15-17.45 uur Smakt parkeerplaats kerk 18.00-18.45 uur Oostrum (Mgr. Hanssenstraat - Watermolenstraat) 19.00-19.45 uur Hoek St. Servatiusweg-Rosa Manusstraai 5 april 12.35-12.45 uur Hoek Esdoornstraat-Zuidsingel 12.50-13.00 uur Berkenstraat 80 13.05-13.15 uur Eikenlaan 44 13.20-13.30 uur Hoek Kastanjestraat-Zuidsingel 13.35-13.45 uur Hoek Eikenlaan-Lindenstraat 13.50-14.00 uur Beukenlaan 25 14.05-14.15 uur Hoek Julianasingel-Pr. Bemhardstraat 14.20-14.30 uur Hoek Oude Oostrumsew-Pr. Beatrixstr. 14.35-14.45 uur Hoek Pr. Bernhardstr.-Pr.lrenestraat 14.50-15.00 uur Hoek Oude Oostrumsew.-Pr. Margrietstr. 15.00-15.15 uur pauze 15.20-15.30 uur Hoek Pr. Marijkestr.-Pr. Bernhardstr. 15.35-15.45 uur Hoek Oude Oostrumseweg-Oostsingel 15.50-16.00 uur Hoek Min. Ch. Ruysstraat-Oostsingel 16.05-16.15 uur Hoek Dr. Poelsstraat-Mgr. Nolensstraat 16.20-16.30 uur Bongerdstraat (parkeerplaats Jan Linders) 16.35-16.45 uur Hoek Tuinstraat-Raadhuisstraat 16.50-17.00 uur parkeerplaats Raadhuis (hoek Stationsweg) 17.05-17.15 uur Pr. Bernhardstraat-Pr. Hendrikstraat 17.20-17.30 uur Hoek Oranjestraat-Wilhelminastraat 18.00-19.00 uur Kolkweg- Min. Ch. Ruysstraat 19.00-20.00 uur Vlierstraat-(bij Atebe-garage) Centrum - woensdag 16 april Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie I I Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Avondlocatie I Avondlocatie 2 12.35-12.45 12.50-13.00 13.05-13.15 13.20-13.30 13.35-13.45 13.50-14.00 14.05-14.15 14.20-14.30 14.35-14.45 14.50-15.00 15.00-15.15 15.20-15.30 15.35-16.00 16.05-16.15 16.20-16.30 16.35-16.45 16.50-17.00 18.00-19.00 19.00-20.00 uur Hoek St. Franciscusln-St.Antoniusstr. uur St.Antoniusstraat 32 uur Hoek Schutsboom-Zandakker uur Hoek Reekgraafstraat-Westsingel uur Hoek Nieuwlandstraat-Arkstraat uur Hoek Langstraat-Kennedystraat uur Langeweg 9 uur Hoek Doormanstraat-Whistlerstraat uur Hoek Kempweg-Montgommerystraat uur Hoek Helfrichstraat-Whistlerstraat uur pauze uur Kempweg 33 uur De Gouden Leeuw 53 uur Hoek Henseniusstraat-Langstraat uur Paterslaan 7 uur Kruisstraat 12 uur Paterslaan 12 uur Henseniusplein uur Kennedyplein Centrum - donderdag 17 a| Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 tpril 12.35-12.45 uur Landweertweg 24 12.50-13.00 uur Hoek Akkerwég-Hoeveweg 13.05-13.15 uur Hoek Kloosterhof-Heuvelstraat 13.20-13.45 uur Hoek Alfridahof-Kloosterhof 13.50-14.00 uur Hoek Hoenderstr.-Deken Thielenstr. (Edah) Locatie 6 14.05-14.15 uur 't Liene 60 (parkeerplaats) Locatie 7 14.20-14.30 uur Hoek Helfrichstraat-Tedderstraat Locatie 8 14.35-14.45 uur HoekTedderstraat-Doormanstraat Locatie 9 14.50-15.00 uur Hoek Kruitweg-Eisenhowerstraat 15.00-15.15 uur pauze Locatie 10 15.20-15.30 uur Hoek Helfrichstraat-Gerbrandystraat Locatie 11 15.35-15.45 uur Hoek Gerbrandystraat-Rooseveltstraat Locatie 12 15.50-16.00 uur Hoek Merseloseweg-Churchillstraat Locatie 13 16.05-16.15 Uur Hoek Merseloseweg-Dempseystraat Locatie 14 16.20-16.30 uur Hoek Schoolstraat- Passage Locatie 15 16.35-16.45 uur Schoutenstraatje 2 Locatie 16 16.50-17.00 uur Wilhelminastraat t.h.v. (Van Schaijik) Avondlocatie 18.00-19.00 uur Hoek Hoogakker-Akkerweg Avondlocatie 2 19.00-20.00 uur Parkeerplaats Bibliotheek Brabander Molenklef Centrum-vrijdag 18 april Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Avondlocatie I Avondlocatie 2 openingstijden milieustation: ma.t/mvr.: 13.00-18.00 uur za.: 09.00-14.00 uur 12.35-12.45 uur Hoek Overloonseweg-Buitenweg 12.50-13.00 uur Hoek Overloonseweg-Laagheidseweg 13.05-13.15 uur Hoek Overloonseweg-Noordsingel 13.20-13.30 uur Hoek de Aldenweg-Hagelweg 13.35-13.45 uur Hoek Lamersveld-Molenkleffen 13.50-14.00 uur Hoek Hagelweg-Witzand 14.05-14.15 uur Hoek Gemmadal-Hoenderstraat 14.20-14.30 uur Hoenderstraat (ingang Schuttersveld) 14.35-14.45 uur Bergweg (ingang Schuttersveld) 14.50-15.00 uur de Houtenhoek bij nr. 20 15.05-15.15 uur Hoek Hoenderstraat-Burg. v/d Loostraat 15.20-15.30 uur Hoek St. Ceciliapad-St. Urselastraat 15.35-15.45 uur Hoek Past. v/d Gaetstr.-St.Barberastr. 15.50-16.00 uur Hoek St. Luciastr.-Past. v/d Gaetstr. 16.05-16.15 uur Hoek St. Petrusstr.-Deken Berdenstr. 16.20-16.30 uur Burg. Janssenstraat nr. 8 16.30-17.00 uur PAUZE 17.00-18.00 uur De Hoge Beek 18.00-19.00 uur Westsingel-Hagelweg Evenals vorige jaren zal ook in 1997 het Oranjezaalvoetbal toernooi worden georganiseerd in Sporthal De Wetteling in het kader van Koninginnedag. Iedereen die aan dit evenement wil deelnemen wordt verzocht onderstaand inschrijfformulier in te leveren bij de publieksbalie van de gemeente Venray, t.a.v. mw. M. Cleven afd. BMD, t/m maandag 21 april a.s. 12.00 uur of bij Sporthal De Wetteling (dhr. Van Katwijk). Tevens wordt men verzocht het inschrijfgeld te voldoen, bij inlevering van het inschrijfformulier. Deelnamekosten bedragen per team 20,-. ~NwsrhriiffV formulier Oranie7afllvnethaltnernnni 997- Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoetbaltoernooi 1997 met 1 team; naam van het team:_ kleur shiys/brock: woonplaats: telefoon:

Peel en Maas | 1997 | | pagina 22