Sfront i*t *Ve*vuztf< Bowlen ATB-groep Schuhmacher Midgetgolf Buitenlust Openings- toemooi Tennisclub Venray Bridge-instuif Wieënhof Biljarten v.o.p. Jumpers'76 Volleybalclub Phoenix'75 Red Caps Venray Mixed Hockey TAYt i Venray (1 Red Stars HSV Het Alvertje Sjoelen Tennis vereniging Ysselsteyn Tennis Darten DC De Piëlhaas PEEL EN MAAS II Donderdag 10 april 1997 - Pagin Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A: Magic Lme-Red Arrows 22-10 Sigma's/RBV-Treffers 29-3 Strikers/Gr.p.-SVCB/Gomm. 22-10 B.T. Jamin-Pinhunters 7-25 Eindelijk een wisseling van de wacht. Na wekenlang de ranglijst te hebben aangevoerd, moest B.T. Jamin door de nederlaag tegen de Pinhunters een stapje terug doen. De verschillen in de game-scores waren klein, maar vielen steeds in het voordeel uit van de Pinhunters, die in Toon Fleurkens hun beste man hadden met zijn 547-serie en 202- game en 3 pers. punten. Bij Jamin pakte Theo Goossens 3 maal zijn directe tegenstander in en scoorde met 210 een 200-game. De Strikers, die al weken jaent maakten op de leiders, wonnen o.a. dankzij Wilma Gielen, die met 533 de hoogste serie bij de dames op haar naam bracht en Leo van Rijt, die tot 215 kwam, van hekkensluiter SVCB/Gommans, waarin Mike Berghammer de op een na hoogste game scoorde met 225. Magic Line herstelde zich met winst op de Red Arrows, die de laatste weken toch veel puntjes pakten. Vooral Jan Janssen had met de hoogste serie bij de heren (580) en 3 pers. punten een belangrijk aandeel in de winst van Magic Line. Red Arrow Marlies Thijssen was met een game van 192 de beste dame van de poule. De Treffers liepen een gevoelige tik op ondanks de hoogste nerengame van Toon van Seccelen (226). Daar stelden 3 Sigma's 200- games tegenover; Joos Peeters 207, Leo van der Rijt 204 en Ad van Hemert 210. Uitslagen poule B: WDOB-Altijd Raak/Masta Sp.3-32 Club Up-Hit Miss 23.5-11.5 Scores/Texcar-Van Dijck 33-2 BLS/Close Enc.-Sch. Arts 14-21 Altijd Raak, dat zelf o.a. door de enige 200-game van Lam Verhoeven (201) en de hoogste damesserie met oOO door Riek Leijssen overtuigend won van Wij Doen Ons Best, waarin Wim Vervuurt 2 en Selma Sinnema een punt veroverde, deed goede zaken, want de achtervolgers lieten flinke steken vallen. De nummer twee, Plusmarkt van Dijck, kreeg geen been aan de grond tegen een ontketend Texcar-team, dat de eerste overwinning na de naamsverande ring binnenhaalde. Zowel Miek van Bennekom, Rinus Kanning, Leon Verbeek, die ook nog de noogste serie van deze klasse scoorde met 554, als Serge D'amore waren hun directe tegenstander driemaal de baas en alleen Jan Brouwers kon tweemaal de eer voor de Plusmarkters redden. Ook Hit Miss zag een einde komen aan de zegereeks van de laatste weken. Het tegen hoger geplaatste teams altijd gevaarlijke Club Up, met Ger Gooren als beste, stond slechts een game af aan de Hit Missers, die in Harrie van Zutphen hun hoogstsco- rende man hadden en Gerty Arts de hoogste game (184) bij de dames zagen scoren. Dankzij invaller Bert Tax, die twee games meespeelde, wist het Artsteam het Close Encountersteam te kloppen en op te rukken naar de derde plaats. Uitslagen Trioleague: WeJeBe-Flying Strikers 1.5-27.5 Dreamteam-Born Losers 2-27 Sigma's/RBV-Hit Miss 19-10 Bokual/Mijling-Crash 21-8 Alacarte-B.T. Jamin 10-19 Bokual/Mijling won weer en nu was de winst belangrijk, omdat hij werd behaald op een van de naaste belagers. Crash, dat de laatste tijd aan een sterke opmars bezig was, werd nu een halt toegeroepen door de koploper, die Frank Broeseliske (202) en Rene Clephas (212) 200- games zag scoren. Bij Crash toonde zich Toos Janssen als beste dame in de serie (508). De hoogste game bij de dames was met 208 voor Francis van Arkel van Alacarte, dat toch de mindere bleek van B.T. Jamin, waarin Geert Reijs tot 221 en Henk Janssen tot 214 kwam. De Sigma's, waarin Hav Lenssen de enige 200- game met 223 in de boeken bracht, bleven door de 19-10 winst op Hit Miss wel in het spoor. Ook de beide Laarbruchteams (leden goede zaken; de Flying Strikers walsten over We- Jc-Be heen getuige de totaal scratchscore 1609-1376 en de Bom Losers, met Don Clifton als de man met de hoogste herenserie met 586, stonden slechts 2 puntjes af aan het Dreamteam, waar Bert van Elswijk voor de beide puntjes zorgde. Resultaten Nationale Trioleague. In de le Klasse brachten de Red Arrows-dames 7 punten mee uit Breda en staan nu met 42,5 punten alleen aan de leiding. De dames van RBV, die in de 2e klasse uitkomen, waren ook goed voor 7 punten en met 38 punten staan zij met nog een wedstriidronde te gaan op een gedeelde eerste plaats. Bij de heren speelde het RBV/Magic Line-team in de 3e klasse B in Maastricht en ook hier was de oogst 7 punten. De vierde plaats met 26 punten is hun deel. In 3C voegde het Bokual-team 6 punten aan hun totaal toe en zij bezetten met 29 punten de 2e plaats. De in de 4e Klasse a spelende Magie Pinhunters brachten ook 6 punten mee uit Nistelrode, maar blijven 6e en laatste op de ranglijst met 17 punten. Bedrijvenbowling Uitslagen le klasse, Laatste speeldag. V.v.Gogh Inst. 1-Inalfa 3-1 V. Rattingen 1-V.v.Gogh Inst. 3 4-0 RBVenray-Nelissen V. Egteren 0-4 Clephas BV-Van Roy-Proosten 0-4 Vincent van Gogh Instituut 1 is kampioen met 19 punten, Van Roy- Proosten 2e met 17,5 punten. Clephas degradeert naar de tweede klasse en Restaurant Bowling Venray speelt voor klassebehoud in de promotie/degradatieronde. Uitslagen 2e klasse Laatste speeldag. Rank Xerox-De la Roy 4-0 Custers Hydr.-V.v.Gogh Inst. 2 1-3 B.T. van Elswijk-Nestlé 1 1-3 Jacobs/Arts/Surprise-Nestlé 2 2-2 Het team van Nestlé 1 is kam pioen met 19 punten en promoveert naar de eerste klasse. B.T van Elswijk werd tweede met 18 punten en gaat via de promotie/degradatier onde proberen hogerop te komen. De Jacobs/Arts/Surprise combinatie komt volgend seizoen een klasse lager uit en de ploeg van W.J. de la Roy moet voor klassebehoud gaan knokken. Drie kampioenstitels voor Venrayse jeugd Afgelopen zaterdag werden in Maastricht de Afdelingskampioens chappen voor de Limburgse jeugd- bowlers georganiseerd in de catego rieën Junioren, Aspiranten en Pupillen voor Jongens en Meisjes. 20 Venrayse jeugdleden namen daaraan deel en deden een flinke greep in de prijzenpot. Bij de Junioren-jongens stak John Koekkelkoren met kop en schouders boven de rest uit en met een totaal van 1776 pins over 9 games, een gemiddelde van ruim 197, werd hij met ook nog de hoogste kampioen- schapsgame (254) de glorieuze kampioen. Dave Tijssen scoorde in deze categorie 1544 pins en mocht met die score de derde tree van het ereschavot bestijgen. Bij de Junioren Meisjes stak Mariska van Dinther in een uitstekende vorm en met een totaal van 1572, een gemid delde van bijna 175, eiste zij de titel voor zich op. Een onbevangen spe lende Jacqueline Clerkx plaatste zich spelenderwijs in de finale van de Aspiranten-meisjes en wist zich daar stevig te handhaven, zodat zij met een totaal van 1136 pins over 7 games (gemiddelde 162) de derde Venrayse kampioen werd. Inge Lenssen bracht het tot 976, wat goed was voor de tweede plaats. Bij de Aspiratiten-Jongens finishte Ronny van der Wielen op de tweede trap van het erepodium met een totaals core van 1111 pins. Bij de Pupillen was er voor Anneke Cremers een zilveren plak bij de meisjes; zij scoorde 590 pins in 5 games en brons was er voor de Venrayse Pupillenkampioen Ed van Hese, die een score van 634 bereikte. Afgelopen weekend waren de bossen rond Horst weer eens aan de beurt. Regelmatig wisselen we af van plek waar we trainen. Dit is om het spannend te houden. Voor de komende zondag gaan we niet weg om te trainen omdat we dan met z'n allen helpen bij de powerman Holland wedstrijd. Succes deze dag!! Iedereen kan nu de zomerkle ding passen bij Schuhmacher, doe dit zo snel mogelijk, dan kunnen we bestellen. Liefst nog dit weekend. Voor de komende weken hebben we nog enkele leuke locaties in de planning, ook voor nieuwelingen is er nog plaats. Tijdens de trainingen kan ieder een op zijn of haar eigen niveau te werk gaan. Het infietsen doen we gezamenlijk en daarna fietsen we een aantal herhalingen op een par cours, iedereen op het eigen tempo. We fietsen ook weer samen uit. Dames en heren tussen de 12 en 72 zijn welkom. Voor de komende weken kun je weer kiezen uit een aantal mogelijk heden. Programma komende weken: Zondag 13 april: geen training ivm Powerman Venray. Zondag 20 april: vertrek 08.00 voor Reichswald Milsbeek. Zondag 27 april: vertrek 10.00 voor omgeving Well. Zondag 4 mei: vertrek 08.00 voor Pieter-pad Noord. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Dinsdag 22 April 20.00 is de voor jaarsvergadering. Aansluitend een workshop fietsreparatie. Nadere gegevens volgen nog. Heb je interesse kom dan naar een van de trainingen of bel met Eric Steffers, tel. 511056 of Piet Dupont, tel. 589880. Vernieling Een 54-jarige Venraynaar deed aangifte van vernieling aan zijn per sonenauto die geparkeerd stond aan de Maasheseweg. Schade ƒ500,-. Het eerste het beste toernooi, notabene ook nog een internatio naal, leverde voor onze vereniging al meteen de nodige ereplaatsen op. Op de banen van MGC 't Wolfsven te Mierlo, speelden onze leden een zeer puike wedstrijd; maar liefst drie ereplaatsen kwamen er mee terug. Allereerst Jo Litjens bij de Dames Senioren een zeer verdien stelijke tweede plaats. Harrie Lenssen eveneens een zeer goede tweede plaats bij de categorie Heren Senioren. De scores waren gewoon weg perfect en daarnaast bij de teams (4 personen) wederom de reserve-kampioen met 426 holesla gen over vier ronden met, zoals reeds vermeld, vier spelers. Als dit de maatstaf voor de rest van het te komen seizoen gaat wor den, zal onze prijzenkast al snel te klein zijn... 'n Keurige prestatie. In de Bondscompetitie had ons eerste team een vrij weekend, door een uitgestelde wedstrijd. Deze zal 27 april plaatsvinden. De derby Buitenlust 3-Buitenlust 2 gaf een iets geflatteerde 8-0 over winning voor het tweede team. Doch de cijfers staan er. Beste spe ler Jan van Dijk met 99 slagen over vier doorgangen en een laagste ronde van 21 slagen. Bij de spelers van het derde team was Gerard Lemmens de beste speler met 103 holeslagen. Zoals verwacht had ons vierde team in en tegen Eindhoven 2 geen kans op de overwinning, doch een rondje kon nog in winst omgezet worden. Beste scores waren er voor Piet v.d. Eist, Truus v.d. Eist en Riet Lemmens, met rep. 132, 133 en 134 slagen. Afgelopen maandagavond waren we te gast bij de leden van ontspan ningsafdeling Servio, vanwege de afsluiting van het winterseizoen. Zoals bekend zijn zij zeer goede gastheren en werd er gezellig nage- babbeld en uiteraard nog een rondje indoor-golf gespeeld. Binnenkort zien wij hen terug op de buitenba nen van onze vereniging. Donderdagavond speelt men de volgende ronde van de onderlinge competitie, zoals bekend is de aan vang om half zeven. Voor het weekend staat de tweede ronde van de Bondscompetitie gepland. Dit houdt voor ons eerste team in dat zij gastheer zijn voor Heeze 1 en we verwachten gewoon weg een regelrechte overwinning, echter niet echt onderschatten. Het tweede team gaat op bezoek bij MGC Heeze, die speelt te Soerendonk en ook hier moeten winstkansen aanwezig zijn. Het is echter geen gemakkelijk parcours. Buitenlust 3 krijgt de Pool 1 op bezoek en deze spelers uit Maasbree zullen er alles aan doen om winst punten mee naar huis te nemen. Tot slot: het vierde team gaat naar Zicht Nirve 2 uit Nuth en hier is het pre cies omgekeerd. De thuisclub zal alles op alles zetten om de winst punten niet af te geven. Zondagavond weten we hier meer 116 Deelnemers, goede zin en veel zon hebben het seniorenseizoen van TCV afgelopen zondag tot een goede start gemaakt. Om 10.00 uur begonnen de eerste 28 deelnemers in een stralend zon netje aan hun eerste echte wedstrijd van het buitenseizoen. Voor sommi gen was het de eerste keer dat ze het gravel weer onder hun schoenen voelden knerpen, voor anderen was het alweer heel gewoon. Met veel enthousiasme probeerde iedereen dat gele balletje zodanig aan de andere kant van het net te slaan, dat de tegenstander er geen weerwoord op zou hebben. - Zowel 's morgens als 's middags speelden twee groepen tennissers twee wedstrijden van 50 minuten. Om 17.00 uur werden er op acht banen finales gespeeld, waar vier winnaars uit moesten komen. Om 18.00 uur was de prijsuitrei king. Huub Camps, Ruben Santegoeds, Rita van de Munckhof en Peter Scheerder gingen met de prijsjes aan de haal. Al met al een De uitslag van 2 april is als volgt: 1. dames Curfs-Peeters 64%; 2/3. ep. Arts en dames Linders-Volleberg 61%; 4. dames Bisterveld-Lagarde 57%; 5/6. dames Hoogeveen-van Well en dames Strijbos-Jenniskens Vernieling Japanse wilgenboom Een 59-jarige Venraynaar deed aangifte van vernieling van zijn in zijn tuin aan de Oostsingel staande Japanse wilgenboom. D.O.S. Persoonlijke kampioen schappen VBB: Tijdens de finale driebanden le klas behaalde Theo Kronenberg met 6 punten de 4e plaats; de 6e plaats was voor Henk Hendriks met 4 pun ten. Tijdens de finale libre le klas werd Wiel Vermeulen keurig 3e. Hij haalde 6 matchpunten, terwijl Leo Cuijpers met 4 matchpunten 5e werd. Tijdens de voorronde 3e klasse libre hebben zich Jan Barents, Theo Kronenberg en Piet de Haart geplaatst voor de finale. Deze wordt gespeeld op 24, 25 en 26 april bij BCY in Ysselsteyn. Clubkampioenschappen: Vandaag, donderdag 10 april, worden de clukkampioenschappen 3-banden vervolgd. Graag tijdig (19.30 uur) aanwezig. Maandag 14 april is de 2e avond van de onderlin ge kampioenschappen libre. Uitslagen bandstoten KNBB: Vriendenkring-DOS 1 5-2 Voor de winstpartij tekende Bert Suilen. VOP-DOS 2 7-0 Het was nog duidelijk even wennen aan het begin van het seizoen. De Peel-DOS 3 5-2 Winst was er alleen voor Silvia Nouwens. Programma bandstoten KNBB: Dinsdag 15 april: Tegelen A-DOS 1 Tegelen A-DOS 2 De Bascule-DOS 3 Finale Ladycup KNBB Op vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 april wordt bij D'n Oldtimer de finale gespeeld, waar aan in elk geval, namens DOS, Silvia Nouwens meedoet. De offi ciële deelnemerslijst was bij het inleveren van de kopij nog niet bekend. Aanvang op vrijdag is om 19.00 uur, op zaterdag en zondag beginnen we om 11.00 uur. Tellers en schrijvers die aan de beurt zijn, worden verzocht uiterlijk een kwar tier voor aanvang aanwezig te zijn. Bandstootcompetitie: Al: 't Klötske-VOP 4-3 Winst was er alleen voor Rene Dericks die zijn partij met 7.00 gem. won. A2: VOP-DOS 7-0 Nellie Dericks 1.61 gem.; Frank Janssen 0.80 gem. en Albert Hendriks 1.10 gem. zorgden voor de winstpartijen. BI: Tegelen-VOP 4-3 Alleen Wilfried Godschalk won zijn partij met 2.30 gem. Pers. kampioenschappen Van 10 t/m 12 april wordt door HGL de finale in de kaderklas van de VBB georganiseerd. Van onze vereniging nemen Rene Dericks, Piet Volleberg en Jan Zanders deel aan deze finale. V.B.B. Finale le klasse driebanden Onlangs zijn de finalewedstrijden gespeeld bij HGL in café De Klomp. Kampioen is geworden M. Gommans van BCY; hij behaalde 10 matchpunten en een algemeen moy enne van 0.5294. De 2e plaats was weggelegd voor H. Stevens van DVM/Steeg en als derde eindigde J. v. Asten, eveneens van DVM/Steeg. Zowel Stevens als Van Asten behaalden 8 matchpunten maar het procentueel moyenne van Stevens was net iets beter dan dat van Van Asten. Finale le klasse libre In de afgelopen week zijn de fina lewedstrijden in deze klasse gespeeld in café De Karklingel te Oostrum. De organisatie was in han den van SNA. Kampioen is daar geworden A. Giezen van OGO met 10 matchpunten en een algemeen moyenne van 9.30. De tweede prijs was eveneens voor een speler van OGO; H. Kleinlugtenbeld behaalde 8 matchpunten en een moyenne van 7.10 (kader). W. Vermeulen tenslotte legde beslag op de derde plaats met 6 matchpunten en een moyenne van 10.83. 3e klasse libre pers. In een tweet al lokaliteiten zijn de voorronde wedstrijden in deze klasse afgelo pen weekend gespeeld. Voor de finale hebben zich geplaatst: 1. A. Poels, RLZ; 2. N. Groetelaars, 't Trefpunt; 3. G. de Haart, SNA; 4. J. Barents, DOS; 5. A. Backus, BCY; 6. Th. Kronenberg, DOS; 7. P. Koonings, RLZ; 8. P. de Haart, DOS; le reserve: H. Robben, HGL; 2e reserve: F. Bonants, HGL. De finalewedstrijden zijn op 24, 25 en 26 april bij BCY te Ysselsteyn. Pers. kampioenschappen Op donderdag 10, vrijdag 11 en zaterdag 12 april zijn de finalewed strijden in de kaderklasse. Gespeeld wordt in café De Klomp en de orga nisatie van het sportieve gebeuren is in handen van HGL. Op dezelfde dagen zijn ook de finalewedstrijden driebanden 2e klasse. BCY in Ysselsteyn heeft daarvan de organi satie op zich genomen en het vindt plaats in herberg De Peel te Ysselsteyn. Aanvang van beide eve nementen op donderdag om 19.00 uur. P.V. K.P.N. A. Giezen lid van biljartclub OGO te Overloon is dit weekend nationaal kampioen geworden van de Koninklijke PTT Nederland NV, georganiseerd door stuurgroep bil jart en Personeelsvereniging te Den Haag. De wedstrijden werden gehouden in Nijmegen. Giezen wist deze titel in 1996 ook te veroveren en werd dus voor de tweede maal van de tien deelne mers, ongeslagen kampioen van Nederland. Programma zaterdag 12 april: Mini's-Bavaria Malt 18.00 Passerelle 1-JRC 1 18.00 tafel: Lars v.d. Veen en Raymond Cuenen; fluiten: John Berden en Hugo Bertijn. Kadetten 2-Jink 1 18.00 tafel: Gregory Schotborg en dave Ewalts; fluiten: Mare Deegens en Balder Lamers. Kadetten 1-Deurne 1 19.00 tafel: Timur Cadirgi, Ivo Geerits en Mike Leenders. Junioren-Venlo Sport 19.00 tafel: Edwin Leyendekker, René Kivits; fluiten: Bas Mickers en Erwin Hageman. Heren 2-Vido 2 19.00 tafel: Nout Rechelt en Ron Eikmans. Heren 1-BV Rooi 20.30 tafel: Marc van Berlo en Hans van Rooy. Heren 3-Yellow Sox 2 20.30 tafel: Jeroen Appels en Richard Hageman; fluiten: Richard de la Roy. Programma zondag 13 april: Kadetten 1-BSW 1 15.30 tafel: Mare Deegens, Hugo Bertijn en Ivo Geerits. Heren 2-EBCG 15.30 tafel: Bas Mickers, Meivin Hageman en Bram Claessens. Dames 1 - Rooyse VK 4 3-0 15-9 15-6 15-3 We moesten het met z'n zessen zien te klaren. Het werd zoals ver wacht een vrij gemakkelijke over winning. De eerste set hebben we het onszelf toch nog onnodig moei lijk gemaakt maar wonnen deze uit eindelijk toch. De tweede en derde set sloegen we goed op waardoor de tegenstander met in hun spel kon komen. Al om al een mooie over winning. Heren 1 - Rooyse VK 3 3-1 15-5 15-13 15-17 15-10 We misten drie basisspelers waar onder twee setuppers in de altijd spannende derby tegen de Rooyse VK. Gelukkig was onze coach Ton Scholten net speelgerechtigd en hadden we er een heel waardevolle nieuwe kracht bij in het veld. In de eerste set was de Rooyse nog niet echt bij de les waardoor deze vrij snel in ons voordeel beslist werd. In de volgende drie sets werd er echter door beide teams geknokt voor elk punt, wat de Rooyse zelfs een nipte overwinning opleverde in de derde set. Het mocht hen echter niet baten wat wij wonnen de vierde set weer waardoor we de wedstrijd in ons voordeel besliste. Door deze over winning zijn we nog altijd volop in de race voor promotie! Honk- en softbal vereniging Na jaren van aandringen wisten de softbal senioren 1 afgelopen zon dag dan eindelijk de dag aangebro ken, waarop tegen de honkbal senio ren 1 aangetreden kon worden. De wedstrijd verliep conform de nor male softbalregels en verschafte dus de sofbalsters enig voordeel. Hoewel... Met een uitslag van 44-8 in het voordeel van de honkballers bleek dat goed spelen niet het enige element is dat verantwoordelijk is voor een overwinning. Vooral op het gebied van slaan, sprinten en gooien waren de honkballers vele malen beter. Sléchts drie honkslagen kon den voor de softbal genoteerd wor den, terwijl de honballers konden varieren van stootslagen tot vier- honkslagen. Het belangrijkste van de wedstrijd was echter niet de uitslag maar de sfeer. Deze was uitermate onspan nen en daardoor gezellig. Dat was ook wel nodig, want meteen na afloop van de wedstrijd kon worden begonnen met een gezellige barbe cue, die tot in de late uurtjes heeft geduurd. Komend weekend zijn de laatste oefenwedstrijden gepland. Voor de honkbal senioren 1 betekent dit tra ditioneel een dagje Maastricht, waar om de Limburg Cup wordt gestre den door alle Limburgse eerste teams. Uitslagen: pup: Cardinals-Red Caps afgel. asp: Red Caps-Blue Sox afgel. Red Caps sbl-Red Caps hbl 8-44 sb2: Red Caps-Nuenen jun. 5-15 hb2: Red Caps-Bullfighters 11-2 Programma zaterdag 12 april: pup: Red Caps-Nuenen a.13.00 asp: Red Caps-Cardinals a. 11.00 Programma zondag 13 april: sb 1Red Caps-Stags a. 12.00 hbl: Limburg Cup Maastricht hb2: Mulo 2-Red Caps v.09.30 Onze vereniging is dringend op zoek naar leden en kader. Wil je lid worden van een vereniging, waar je zowel in een team speelt, als indi vidu bezig bent? Kom dan eens kij ken op een van onze oefenwedstrij den. Iedere week kun je hier de tijden zien, waarop Red Caps Venray speelt. Ons veld ligt achter hotel Wieënhof. Informatie: Richard Draaisma, tel. 0478-582907 of stuur een E-Mail naar: redcaps@dds.nl PTT brievenbus gestolen Een voor een woning aan de Heidse Peelweg geplaatste groene PTT brievenbus bleek verdwenen te zijn. Club I HAI verstbaat^K XW 64264"" Uitslagen: Jongens: Al: Tegenbosch-Venray 5-1 BI: Venray-Cranendonk 6-0 B2: Sittard-Venray 3-5 Cl: Weert-Venray 2-5 C2: Venray-Best 17-0 Dl: Venlo-Venray 3-2 Meisjes: Al: Venray-DVS 6-2 BI: Meerssen-Venray 0-2 ClVenray-Son ng Dl: Venray-HCAS 5-4 Mini's: J8D1: Venlo-Venray 2 1-8 J8D2: Helden-Venray 3 5-0 J6E1: Venray 1-Tegelen 1 1-6 J6E2: Venray 2-Venlo 2 1-7 M8D1: Venlo 1Venray 2 5-4 M8D2: Venray 3-Helden 1 0-8 Heren: 1: Venray-Deume 6-3 2: Kerkrade 2-Venray 2-0 3: Geldrop 7-Venray 3-2 Vet.A: Venray-Deume 2-1 Vet.B: MEP D-Venray 1-0 Dames: 1: Mill-Venray 1-3 2: Venray-Sittard 2-2 Vet: Nuenen-Venray 3-3 Programma zaterdag 12 april: Jongens: Al: Venray-Weert a.16.00 BI: HCAS 1-Venray v.13.30 B2: Venray-Oranje Zwart 3 a.14.30 Cl: Venray 1-Oirschot 1 a.13.00 C2: HOD-Venray v.13.15 DlVenray-MEP a.l 1.30 Meisjes: Al :Horst-Venray v.14.00 BI: Venray-HCAS a.l 1.30 ClHeeze-Venray v.10.00 DlGeel Zwart-Venray v.l 1.30 Mini's: J8D1Venray 2-Venray 3 a.09.15 J8D2: Venray 2-Venray 3 a.09.15 J6E1: Venray-Venlo a.09.15 J6E2: Blerick-Venray v.09.00 M8D1: Venray 2-Helden a.10.20 den a.14. a.09, 'er! iliti v.09 a.l], 1"! lid 1.12, v.09, Fri M8D2: Venray 3-Venlo a.10, Benjamins: Toernooi te Horst v.10.15 Programma zondag 13 april: Heren: 1: Geldrop-Venray 2: Venray-HCAS 3: Reserve Vet.A: Eersel-Venray Vet.B: Heren-Uden Dames: 1Venray-Cranendonk 2: Valkenburg-Venray Mill - Dames 1 Op de belabberd slechte grasi n§e van het laaggeklasseerde Mill In te het Venray lange tijd niet om tes 's ren. De bezoekers bleven het prei ren om via mooi hockey het spel dicteren, terwijl op gras gewooni f' ballen haar voren geslagen moef/P worden, waarbij verder nog geluk nodig is om tot scoren komen. Cora Woltring wist\Ume voor rust voor Venray doel te ti >'0 fen: 0-1. Na de thee was het Mill dat tegenscoorde: 1-1. Venray zag dat, als het kampioen wil word geen puntverlies geleden mo: worden en hockeyde de resteren 20 minuten zeer sterk. Er wi geknokt voor iedere bal en JJ kwam nauwelijks nog over demi denlijn heen. De 1-2 hing in dein en werd uiteindelijk gescoord do Ellen Nelissen. De Venrayse dames lieten a hierna niet terugzakken op eig helft, maar bleven doorgaan o 539 meer doelpunten te scon Uiteindelijk, in de allerlaat! minuut, bepaalde Rianne Jansen eindstand door de bal, zeer fraf hoog in het doel te slaan: 1-3. Het kampioenschap is door do overwinning, met nog vier wedsli den te spelen, weer wat dichteü gekomen. H der< Het eerste herenteam van Red Stars won afgelopen zaterdag met 6- 4 van B. de Goede Trias 2. Vooraf was gerekend op een overwinning, de eerste wedstrijd werd namelijk al met 7-3 gewonnen. Ronald Bogaard was weer helemaal hersteld en won zonder problemen zijn drie partijen. Gerbert Loeffen gaf z'n sterke optreden van vorige week een goed vervolg door weer twee punten op het scorebord te brengen. Patrick Zwiers kwam helaas niet verder dan één gewonnen wedstrijd, maar wel licht is hij volgende week weer op volle sterkte aanwezig. De derde plaats is nu stevig in handen, hoewel theoretisch een tweede stek in de tweede divisie nog mogelijk is. Helaas heeft Red Stars dat niet in eigen hand, waardoor de kans daar op vrij klein is. Een derde plaats betekent echter een stevige basis in de tweede divisie, met in de toe komst wellicht ruimte voor meer. Volgende week speelt het eerste damesteam van Red Stars thuis tegen Cosmos TTVV 1. Dit is de eerste wedstrijd in de strijd om de derde plaats in de eredivisie. Vorig seizoen vierde, nu dan maar derde? Kom allemaal kijken en spoor het team aan. De wedstrijd begint om 17.30 uur! Uitslagen: Heren: Red Stars 1-B. de Goede/Trias 16-4 Red Stars 3-Kluis 2 6-4 Red Stars 4-TTC 1 0-10 Red Stars 7-Seta 1 1-9 Red Stars 10-Armada 2 9-1 Red Stars 11-Seta 3 1-9 TTCN '72 1-Red Stars 2 8-2 Armada 1-Red Stars 5 4-6 Koningslust 2-Red Stars 6 5-5 TTC 4- Red Stars 8 2-8 TTC 5-Red Stars 9 4-6 Dames: Red Stars 4-PJS 1 7-3 Haka/Treffers-Red Stars 1 7-0 Amsterdam '78 2-Red Stars 2 4-6 Docos 1-Red Stars 3 8-2 Jongens: Red Stars 2-Hutaf 1 8-2 Red Stars 4-DVO 1 2-8 Red Stars 5-Red Stars 7 9-1 Zevenaar 1-Red Stars 1 uitgest. TTC 1-Red Stars 3 9-1 Panningen 2-Red Stars 6 1-9 Red Stars 5-Red Stars 7 9-1 Panningen 3-Red Stars 8 5-5 Meisjes: Red Stars 2-Maasbree 7 5-5 Zondag 6 april was de tweede wedstrijd van de 5-dorpenserie. Hier behaalde Peter Cuppen een tweede plaats; 5. Toon Sanders; 7. Jos Daniels; 9. Marco Jans en 13. Gerrit Robben. Zaterdag 12 april is er een koppel wedstrijd van Siebengewald. Zondag 13 apjil is de derde 5-dor- penwedstrijd. Deze wordt georgani seerd door 't Alvertje Oostrum en er wordt gevist aan 't Leuken te Well van 08.00 tot 11.30 uur. Bijeenkomst op de brug om 07.00 uur. Opgeven tot donderdag 20.00 uur bij Pieter, tel. 077-3662920. Leden die de contributie voor 1997 nog niet hebben voldaan, wil ik verzoeken dit zo spoedig moge lijk te doen. Vergunningen zijn verkrijgbaar bij Van Grootel Dierengilde, Stationsweg 21 Venray; bij Harry Theeuwen, de Houskuilstraat 38, Wanssum en Liagro, Meerloseweg 3, Wanssum. Verdere inlichtingen kunt u ver krijgen bij de secretaris H. Lenssen, ki.: Zaterdag il. werd in de Veluwe! in Barneveld het Nederlands ka: pioenschap teamsjoelen gehoudi Het vijfde team in klasse 3 :ld. Sevelo (Venlo) met o.a. Adi Siebers uit Venray, eindigde nnlr, derde plaats. ipril nda Tennislessen Vanavond, donderdag 10 af beginnen de lessen weer. De lesf^j delingen en -tijden hangen bij kantine. jen Dorpencompetitie Vanwege het slechte week zaterdag gingen diverse wedstrijd pril niet door. Zie voor de uitslag ani: 'Dorpencompetitie' elders imtstu blad. Programma zaterdag 12 april la:TVY-TC OiCa 191 lb: TV Swolgen-TVY lc: TVY-TV LVH 1 20.0 2a: TV LVH 2-TVY 1 191 Programma zondag 13 april: lb: Geen wedstrijd lc: Geen wedstrijd 2a: TVY-TC OiCa 091 KNLTB-competitie Het komend weekend starteniZ met de KNLTB-competitie. TVVr - hierin met maar liefst zes teams tegenwoordigd, te weten vier teai in de districtscompetitie op zaïe ieJg, dag, een team in de zondagcompi )rj( tie en een team in het vijftig pl 4^ circuit op de vrijdag. Programma zaterdag 12 april Mix 18+-Arcen 3 13,Ir Grubbenvorst 4-Mix 35+ 131 Heide 2-Heren 1 131 Heren 2-Venlo 2 131 Programma zondag 13 april: Velden 2-Heren 1 101 Dorpencom petitie Uitslagen zaterdag: plb: TV Ysselsteyn-TV OiCa 4- Uitslagen zondag: pla: TV Merselo-TV Oostrum 6-10| plb: TV Ysselsteyn-TV 't Lobkel; sdag p2a: TV OiCa-TV Merselo 21 kot laai 'r Uitslag whiskydarten van zalf en' dag 5 april. Winnaarsronde: 1. Edua Peeters; 2. Giel Ronken; 3. Marco Boxtel; 4. Huub v. Eyck; 5. Paso JC Janssen; 6. Rob Swaghoven; 7. An Verhaegen; 8. Erik Jansen. Verliezersronde: 1. Hal Xhofleer; 2. Marco Tettero; 3. Tra dag Cox; 4. Chris Verkoeyen; 5. Sand ane Xhofleer; 6. Jos Houwen; 7. Co|ele Janssen; 8. Eugenie Tettero. Inbraak in bestelauto In de nacht van maandag op din®.eu dag is door forcering toegang v< kregen tot een op het MC Goumansplein geparkeerde best< auto. Uit de auto werd niets off\ i vreemd maar de schade bedrat voor de Venrayse eigenaar 1.000,- pril 0

Peel en Maas | 1997 | | pagina 18