cUertétett ONS m G®0 Algemene vergadering Muziekschool Contactlensaanpassing door ANVO contactlensspecialist Modieuze brilmonturen Dunste en lichtste glazen Gratis deskundige oogmeting door gediplomeerde optometrist OPTIEK VERHOEVEfl Q Oude fato- Omroep Venray programma- info PEEL EN MAAS Donderdag 27 februari 1997 - Paginal - Grote Kerk Deken: J. Coenen. Bindstraat 6. tel. 581275*. kapelaan H. Bonman, Dr. Poelsstraat 4. tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Bindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor overl. ouders Arts-Cornelissen en Jeu Jcnniskens; voor een bij/., int.; uit dankbaarheid en om Gods rijkste zegen; Jo Denissen. 14.00 30 jr. jubileum als vrijwilligster bij OJC Dingus, Gon Mcessen-Voermans. 19.00 H. Mis voor Drika Peeters- Janssen en echtgcn. (col 1Tony Dircks-Smits (fam. Direks): Sjaak Dirx, overl. ouders Eniiel Beerkens en Gertruda Pelzeren Riek en Willy. Zondag: 3e Zondag van de Veertigdagentijd. 9.30 Latijnse hoogmis voor oud-burgemeester Janssen en echtgcn.; overl. fam. V.d. Brand-Vervoort; Gerda Janssen; jrd. Hubertus-Hendriks; zwd. Elisabeth Klaassen-Nooyen: overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters en overl. kinderen en fam. 11.00 H. Mis voor Jan Bastiaans (coll); Wint Verheyen en overl. fam.; dr. Sjoerd de Jong; jrd. Wilhelmina Frumt-v.d. Ven en fam.; James Portier (coll); jrd. echlp. Ser Bovee-Claassen; uil dankbaar heid en voor de overl fam. Reijders- v. Els; uit dankbaarheid en om Gods rijkste zegen bgv een 40-jr. huwe lijk; ouders Janssen-Wijnhoven en zoon Antoon en dochter Nora; ouders Tacken-Maes. Maandag: 9.00 H. Mis ouders Schols-Leers en overl. fam. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor een bijz. int.; zuster Albertina en overl. fam. Woensdag: 9.00 H. Mis Cor van Geffen. Donderdag: 9.00 H. Mis voor alle zieken en overledenen in ons mid den. Vrijdag: 9.00 H. Mis Jac. Backus; overl. ouders Sikes-Pouwels. Dienbeurten: za 19.00: Gijs, Eomer. Nadine. Bert; zo 9.30: G. Hoppenbrouwers, F. Mingels, Leon, Tom. Paul A.. Job; 11.00: Stefan, Loek. Ronny, Tim. Lectoren: za. 19.00: L. Truijen: zo 11.00: G. de Groot. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Vincentiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Lector: F. Blom. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de Sl. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Lector: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.00 Liturgievie ring in de Vincentiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Dinsdag: 14.00-15.00 Spreekuur. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmen- groep Donderdag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Aanmelden en vragen: Peter Zand vliet. tel. 7581. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering, Horstcrweg 57. Castenray of Leunseweg 5. lel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang; Tliei Verschuren; Miet Palmen (zwd); jrg. Cisca Jonkers. Zondag: 8.30 Fam. Janssen-Krijns. 10.30 M.m.v. Zonnelied; Jacobus Naus. 12.00 Doop Judith Stevens, Marimbastraat 30. Maandag: 19.00 Voor de parochie. Dinsdag: 19.00 Lien Philipsen; ledje Roelofs. Woensdag: 19.00 Jacobus Naus. Donderdag: 19.00 Truus Naus- Verheijen; overl. ouders' Vlem- mings-Vermeulen (coll). Vrijdag: l9.00T.e.v. St. Antonius; Sraar v.d. Bosch. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- lering. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: K i nder woordd i e n s t 19.15 M.m.v. Gregoriaans Koor Venray: Grad Klisters (coll); Wim Geurts (coll); overl. ouders Appels den Boer; Jacob Emonts. zoon Sjaak en overl. fam. Emonts-v.d. Hulst. Zondag: 9.30 M.m.v, Herenkoor Vredeskerk; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze gezamen lijke parochie van Vredeskerk en Paterskerk; overl. ouders Bonanls- Jacobs; ouders Piet en Marie \Emonts-Nellen (coll); Karei de la Roy. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Martin Vermeulen; Johan Kleuskens; overl. ouders Goossens-Bollen; Wies Janssen; overl. ouders Janssen-Peelers; Lies Janssen-Wolters; Pierre Wolters; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; jrd. Gerrit Reintjes. Zondag: 8.30 Mie Staaks-Hermans. 10.00 Jrd. Piet Peeters; Antoon Janssen; Cor Thielcn en zoon Toon; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Koor Harmony). Maandag: 9.00 Gest. jrd. Gerardus Camps; Jacoba en Rosalia Hillen; voor een overl. moeder. Dinsdag: 9.00 Petronella Camps- v.d. Voort. Woensdag: 9.00 Voor 'n zieke (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Voor priesterroe pingen. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 Uilstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van alle leven. 9.00 T.e.v. Maria, uit dank baarheid en tot bijz. int. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Rob Euwes, Luuk Gielens, Lennart Peeters. Daan Gloudemans; zo 8.30: Brandy van Dyck, Susan Felder, Geertje de Kleijn. Gina kUpers; 10.00 Annemiek Moraal, Renee Bartram, Mieke Emons, Marly Schlepers. Parochie Oirlo 3e Zondag van de Vasten. Zaterdag: 17,00 H. Mis uil dank baarheid b.g.v. 80e verjaardag en tol int. van de ram. Kunen-van Dijck. 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor); Arjan Classens en overl. fam. Classens-Kieft; Marir.us Steeghs; Teng Steeghs en Hendrika Versteegen; Johannes Peters, Antonetta Geurts, pater Antoon Peters en kleinzoon Ted; Pieier-.!an Driessen en Johanna Duijckers; Ber Willems (St. Antoniusgilde); overl. ouders Peeters, Sanders, Wijnhoven, Achten en zoon Jan; Willem Michels en Wilhelmina v. Osch en zoon Frans; jrd. overl. ouders Nelissen-Gerards (Ouderver. St. Machutus). Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); Jan Verheijen; Joahnnes v.d. Sterren en Petronella Muijsers; Nora Classens-Wismans en Thei; overl. fam. Stevens-Steeghs; jrd. overl. ouders Philipsen-v.d. Ven. Woensdag: 9.00 H. Mis Martinus Botnm en Maria Poels. Vrijdag: le Vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart voor priesterroe pingen; Herman Kerkhoff, Anna Vervuurt en wederz. ouders. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Diny Martens-v. Haaren; Set' Duijkers (buurt); overl. ouders Dinghs-Weijs; overl. ouders Duijkers-Rambags; Marie en Sjang van Kuijck en overl. ouders Van Kuijck-Verrijdt. Woensdag: 18.00 Overl. ouders en fam. Classens-Janssen. Vrijdag: 13.30 T.g.v. huw. Erna Weijs en Eric Jakobs. Misdienaars: za 19.00: Wilma, Sandra. Yvonne Cl. en Marjolein; wo: Annet, Thijs, Loes en Tim J. Kapelaan Bouman is bereikbaar onder tel. 51 1664. Contactadres 'Zorggroep'; mevr. Ans Kunen, tel. 571454 bgg mevr. Lien Heidens, tel. 571532. De onlangs gehouden actie Gezinsbijdrage ten bate van onze eigen kerk heeft een bedrag opge bracht van ƒ31.000.-. Allen hartelijk dank. Parochie Leunen 3e Zondag in de Veertigdagentijd; Eerste zondag van de maand: bijz. collecte voor de eigen kerk. Zaterdag: 17.30 Lsm. bgv familie reünie fam. Jenniskens. 19.00 Gezinsmis, thema: Vasten is losla ten; lsm. overl. fam. Peeters-Beetz en dochter Mieke; Teng Houben; Susanne v. Hees; wkd. Lod Leijssen (6); mndd. Michel Loonen en Marie Loonen-van Rens. EIly Loonen en Elly van Berlo; jrd. overl. fam. Martens-Ewals (V). Zondag: 10.00 Hgm. Antoon van Osch en Gertruda van Osch-Klisters en overl. fam.; Wim Loonen en Fien Loonen-Duijkers; Gerard Thijssen en Fien Thijssen-Hesen; Theo Brok en overl. fam.: wkd. Anny Willemssen-van Staveren (2); gest. jrd. Josef Liljens en Petronella Liljens-Nabuurs; gest. jrd. Gerard Liljens. 15.00 Doopviering Carol Battels. Maandag: 19.00 Lsm. Frans van Bavel en overl, fam. Dinsdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Loenen-Pouwels; Leo Loonen en echtgen. Woensdag: Geen avondmis. Donderdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Van Hees-Voesten. Vrijdag: Te Vrijdag van de maand. Vanaf 08.45 ziekencommu nie aan huis. Thuisverblijvende zie ken of mensen die niet meer in de kerk kunnen komen en toch graag de H. Communie willen ontvangen kunnen hiervan gebruik maken. Maar wel van tevoren even een afspraak op de pastorie, dan kan er een gunstig tijdstip worden afge sproken, Op afspraak kan men ook op andere dagen dan de eerste vrij dag de communie thuis ontvangen. 19.00 Lsm. t.e.v. H. Hart (vw offer blok). Misdienaars: za 19.00: Linda Houben en Jop Janssen; zo 10.00: Jeanne Theunis en Ineke Voermans. Lectoren: zo 10.00: Elly Theunis. Rectoraat Heide Zondag: 3e Zondag van de Veertigdagentijd. 9.30 Hoogmis ggjt. Arnoldus Gielens en Elizabeth Gielens-Stax en Truus Gielens. Misd.: Inge, Simone, Chiel. René, Roy en Rian. Donderdag: 18.30 H. Mis Dora Camps. Misd.: Elke en Frank. Rectoraat Veulen 3e Zondag van de Veertigdagen tijd. Zaterdag: 19.00 Hgm. als jgt. Petran Muyzers en Dor Muyzers-Smits; 5e zwd. Petronella Reintjes-Verstee gen; 3e zwd. Grad Wilms; t.e.v. St. Jozef (opening St. Jozefmaand); overl. fam. Takken-Nabuurs. Zondag: 10.30 Hgm. waaronder toediening van het H. Vormsel aan vijf kinderen; als gest. jgt. voor kin deren Willems; overl. fam. Geelen- Boonen; voor de parochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 H. Mis t.e.v. H. Hart t.b.i.; overl. lam. Janssen-Fijten. Misdienaars: za: Willem Classens, Richard Classens; zo: Tom Derks, Richard Mulders. Frank Claessens, Sjef Classens. Parochie Ysselsteyn 3e Zondag in de Veertigdagentijd. Zaterdag: 14.00 T.i.v. hel zilveren bruidsp. Arts-van Hilten. 19.00 (Samenzang); mndd. Jos Sanders- van Otlerdijk; jrd. F. Keijsers; D. Jansen-Koppens (Jaspers); Jak. Flinsenberg. Zondag: 10.00 (Gregoriaanse Hoogmis); welzijn van de parochie; uit dankbaarheid (C). Maandag: 19.00 D. Jansen-Koppen (buren); voor een overledenen (D). Woensdag: 19.00 Math van Dijck (Studieclubje). Vrijdag: 19.00 Kruisweg waarna Tafeldienst t.i.v. de LVB. Misdienaarsbeurten: za 14.00: M. Arts; 19.00: A. Cox en R. Poels; zo 10.00: De. Scheepens. N. Pouwels, M. Claessens en Fr. Crienen; ma: D. v. Soest. Th. Vogels; wo: J. en R. Oomen; vr: J. en R. Oomen en S. Claessens Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Gerardus Pubben; Petron. Versteegen- Verlinden. Misd.: Erik Janssen en Björn de Mulder, Zondag: 10.00 Zwd. pastoor Jessen: jgt. Piet Arts en Maria v. Cuyck: fam. Janssen-Arts. Misd,: Danny Willems en Jolanda Willems. Woensdag: 19.00 Piet Janssen; jgt, Maria 1 'Ortije-Lipperts; jgt. Henri- cus v. Meyel en Petron. v. Rijswijck. Vrijdag: le Vrijdag. 8.30 Jgt. Petron. v.d. Heuvel; overl. ouders en kinderen: Grad Ewals; pastoor Jessen. Kerk poetsen: mevr. Van Dijck en Van Tilburg-van Meerlo. Vastenactie: In overleg met het kerkbestuur is gekozen voor een drinkwalerproject in Ghana (de mis sie waar ik jarenlang werkzaam was). Ik ken de streek van dit pro ject; het ligt vlak bij de Sahel-zone en water, in het bijzonder goed drinkwater, is er erg schaars. Mag ik u daarom dit project van harte aan bevelen. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Grad Hendrix. Zondag: 10.00 Teng v. Vegchel (jachtcombinatie Vredepeel). Maandag: 19,00 Fam, Arts- Lucassen. Donderdag: 19.30 Lof en meditatie in de vasten. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 School mis; LVB Wereld gebedsdag. Misdienaars: za: Leonie en Ellen; zo: Anke en Nicole. Lezers: za: Anneke Ermers: zo: Maria Lenkens, Rectoraat Smakt 3e Zondag van de Vasten. In de Sl. Jozefkerk. Zondag: 08.30 H. Mis voor zr. Elisa Fleurkens. 10.00 Hoogmis voor Vic Kersten: Rene Buijzen; Annie Bonants; overl. fam. Versleijen- Stoffelen; Harrie Pingen, Wim Michiels en Bertha v. Rijswijck; vader en moeder Geurts en pater Piet Geurts en Bert Kersten. Lector: Th. Reijnders, Dienb.: Bernadelte Geurts en Petra Goumans. 15.00 Gebedsdienst. Maandag: 15.00 uur Gezongen H. Mis voor KBO Overloon. In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis Jeu Custers; Fic v.d. Kerkhof. 14.30 Eerw. zusters Gemert. Donderdag: 14.30 KBO Meijel. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 2 maart zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray, dhr J. Koster voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop wordt u hartelijk uitge nodigd een kopje koffie met ons te drinken. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 2 maart om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. A.H. Veldhuizen, Wij bij Heusden. 's Middags is er kinderoppas. Na de middagdienst om 16.10 uur is er zondagsschool voor de kinderen van 4-12 jaar. De catechisaties voor jon geren zijn op woensdag van 16.15 tot 17.00 uur: 6 t/m 12 jaar en van 17.00 tot 17.45 uur: 12 jaar en ouder. Bijbelgemeente Venray Zondag: 2 maart. Thema: Waar God niet meer aan wil denken. U bent hartelijk welkom om de diensten bij te wonen in wijkge- bouw 't Stekske (Landweert). Zondags om 10.00 uur. Na afloop koffiedrinken. In deze dienst, waar in eenvoudige liederen zullen wor den gezongen zal predikant R. Lammers voorgaan. Voor de kinde ren is er iedere zondag een speciaal onderdeel in de dienst waar nieuwe liederen worden geleerd en oude worden gezongen. Daarna kunnen za naar hun eigen kinderdienst met verhalen werkjes. Info Bijbel gemeente en diensten: tel. 0478- 586001, R. Lammers. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over le maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Vernieling buitenlamp Er werd aangifte gedaan van ver nieling van een buitenlamp bij een woning aan het Bingelkruid. De schade bedraagt ƒ175,-. Auto bekrast Zaterdagmorgen werd de perso nenauto van een 47-jarige Venraynaar met een scherp voor werp bekrast. Niet alleen de zijkant was 'bewerk' maar ook de motorkap. De auto stond in de Poststraat geparkeerd. Ruit vernield In de nacht van zaterdag op zon dag werd een ruit van een woning aan de Houbenweg met een steen ingegooid. De steen bleef als bewijs achter. Witveldweg 100, Horst. tel. 077 - 3999333 fax. 077 - 3982344. A73 afrit nr. 11 Horst Melderslo NEDERLANDS GROOTSTE BOUW- EN WOONCENTRUM De Leerlingen- en Ouderraad van de Muziekschool venray houdt op dinsdag 4 maart om 20.00 uur haar jaarlijkse algemene vergadering in lokaal 15. Leerlingen, ouders en andere belangstellenden zijn hierbij van harte uilgenodigd. Na afloop zullen Karei van Hal van Computer and Music BV en de docenten Jan Voermans en Patrick van Gerven een demonstratie ver zorgen over het gebruik van compu ters in de muziek. De LOR vormt de brug tussen de school en de leerlingen, zij werkt ondersteunend bij evenementen die de Muziekschool organiseert, maar zij organiseert zelf ook een aantal activiteiten. Iedereen herinnert zich nog wel de gezellige gezinsfiets tocht bij gelegenheid van het zilve renjubileum, waaraan meer dan 525 grote en kleine mensen deelnamen. De LOR probeert vooral ook in een goede samenwerking met directie, bestuur en personeel de vinger aan de pols te houden betreffende diver se algemene zaken en het belang van de leerlingen. Dus, als u interesse heeft in com puters en muziek en in het functio neren van de LOR, dan bent u dins dag van harte welkom. Poging tot inbraak In het afgelopen weekend, en dat staat onomstotelijk vast, is dankzij het goede hang- en sluitwerk voor komen dat er kon worden ingebro ken in een woning aan 't Lenteklokje. Toen de bewoners thuis kwamen vonden ze het vreemd dat ze niet naar binnen konden. Op onderzoek gaand bleek dat getracht was door forcering binnen te komen. Dat was niet gelukt. De politie was A zeer snel... Daarvan is een 47-jarige bestuurster van een old timer Volkswagen Kever overtuigd. Zij had als het ware haar jas nog niet uitgetrokken of de politie stond voor haar deur in Oirlo. Maandagavond omstreeks 22.20 uur ramde haar old timer op de Stationsweg ter hoogte van de Sl Servaüusweg, de op die weg staande verkeersgeleiders. Zij stopte evem maar reed toen door. Getuigen konden de politie het kenteken van de auto doorgeven. Ze verklaarde in paniek naar huis te zijn gereden omdat ze niet wist wat zc moest does. Maar voordat ze thuis contact met de politie op :v-;;;ri rie si hij-.naar op de stoep. 'h. schade aansprakelijk gebeid. Het w stuk, de old timer, waaraan vele uren is gewerkt om hem in prima staat te brengen, behoorlijke scba- h";h cogricri'rih: h; Grote ravage bij inbraak woning Toen de 32-jarige bewoner met zijn gezin, zondagavond, bij hun woning aan de boterbloem terug keerde werden ze geconfronteerd met een enorme ravage in hun woning. Alle kasten en laden waren leeggegooid en de inhoud over de vloer verspreid. Na de balans te hebben opge maakt van de gestolen goedefen blijkt dat er aan geld ƒ2.200,-, sie raden t.w.v. ƒ6.500,-, audio- en videoapparatuur t.w.v. ƒ5.500,- en voor ƒ1.000,- aan kleding gestolen is. Toegang was verkregen door for cering. SPECIALISME Grotestraat 48, Venray \vij zijn elke Maandag vanaf 13.00 uur geopend. Verleden week een groepsfoto va het jubilerende dameskoor Venrod uit 1962. Deze week een opnam van hel kerkelijk jongenszangkoo St. Petrus'Banden anno 1950. Het was kapelaan Strijkers dii ongeveer 75 jaar geleden het jon genskoor oprichtte. Hij nam zelf d( leiding, maar na enige tijd namdt toenmalige onderwijzer van de lage re jongensschool, dhr. J. v. Heyste de taak van hem over. Door de weel moesten zij iedere morgen om 08.(1 uur in de Grote Kerk de jaargetij denmissen zingen (ook nog j| 1950). Op zon- en feestdagen mocli ten ze samen met het grote koord; metten, de vespers en natuurlijk he Lof zingen. Wanneer je op de lagen school een beetje fatsoenlijk ko: zingen was meester Van Heysterei als de kippen bij om je voor ziji koor te winnen. De namen van de jongens v.l.n.r. te beginnen met de onderste rij: Co: Vroon. Martien Janssen. Thee Smits, Harrie Scheepers. Ervin vaj Mill, Martien van Els, Willi Luypers, Karei Wijnen. Gerari Kruysen, Toon Luypers, Fransen Toon Stevens, Piërre Lenssen. Hm Oudenhoven, Jan Ponjee, Antctoi v.d. Munckhof', Theo Lucassen, Jat Lucassen, Matjeu de Bruyn, Hein Linders, Toon Peters, Rent Timmermans, Kees Mathijssen. Helemaal links is meester J. vat Heyster. Jan v.d. Putten WAO VAN SOEST B.V, Taxaties Advies onroerend goed Onafhankelijk rustpunt bij onroerend goed transakties Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 'n Geur van honing In het maandelijkse literaire pro gramma van Omroep Venray ai donderdag een special over Thomas Rosenboom (18.00 uur). 'n Wandeling dur 't Rooise land Volgende week gaan we in he Freulekeshuus verder met de tiji mee. Na de vondsten uit de oude steentijd zien we de fijnere vondstei uit de nieuwe steentijd, er is een maquette van een grafheuvel te ziet en we gaan in tijd door tot de brons- en ijzertijd. Heel interessant is ooi de tentoongestelde steen 'de Dansei van Wanssum'. Het museum kuntt natuurlijk bezoeken. Iedere woens-, zater- en zondagmiddag is hel museum aan de Eindstraat geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Voor infor matie kunt u bellen naar hei Freulekeshuus, tel. 583880. Verder zakken we met de bool verder de Maas af. Bij Vierlingsbeel komen we langs een telpunt vandi vogelwerkgroep. Joof Teeuwen ver telt over het belang van de vogeltel lingen voor het bepalen van de aait tallen en soorten vogels. Martir Verstraelen vertelt u uitgebreid ovei de eier-eend die normaal rond Texe te zien is, de scholekster, aalschol ver en ex.oten zoals de Egyptisch; gans die hier in NederlanÓ van natu re niet voorkomt. Donderdag van 19.00-20.00 uur herhaling maandag om 18.00 uur. Waar zijn de troubadoui gebleven? Misschien heeft u weleei gehoord van Peter Aarts. Hij kon uit Deurne en zingt zeer aardig liedjes over verschillende onderwe pen. Niet puur voor de gezel 1 ighei maar liedjes met een diepere betekf ning. Van hem zijn in totaal 2 Ip'se 1 cd uitgebracht. Peter Aarts kort donderdagavond naar Venray. Hij de gast van Oscar Hovens tussé 21.00 en 22.00 uur. Werk in uitvoering Na een flitsende start van Werk it Uitvoering moest u door omstandig heden het nieuwe programma helaat weer missen. A.s. vrijdag 28 febi hervat Omroep Venray de uitzen ding van dit uur speciaal bedoel; voor verenigingen, clubs, instellin gen en bedrijven. Hierin de favoriet muziek van de medewerkers en eer mini-portret van de aanvrager. Do; ook mee en stuur een lijst van 2( nummers op naar Omroep Venray Postbus 915800 AB Venray. Computermagazine Drie maart is de eerste maanda; van de maand. Dus tijd voo Computer Magazine speciaa bedoeld voor en gemaakt door pc gebruikers. In elke uitzending vee informatie over het nieuwste op pc gebied en een mini-special. Vraget door luisteraars worden - indiei mogelijk - in het programma behan deld (maandag 19.00 uur). Omroep Venray is via de kabel ontvangen op 102.4 en in de ethe op 90.2. De studio van Omroej Venray is gevestigd aan de Sl Antoniusstraat la le Venray, tel 0478-512362. fax 513656.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 18