Een eigen onderneming starten? Klassiek toneel en popklassiekers De Bonte Koe Red Z-Tors en The Ribble Chips in OJC Gryphus Kevin Coyne in 't Podium REGIOKALENDER I Verdachte auto Pussyfoot in De Volle Maan Griekse avond Country-line dansen Bibliotheek verkoopt de VVV Geschenkbonnen Eerste prijs voor Marjolein Lemmens PANNENKOEKEN ONBEPERKT SPARERIBS Oud papier PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS De 101 Dalmatiërs in Venray in première 9'"jEL EN MAAS Donderdag 20 februari 1997 - Pagina 3 'De vrouw in de muziek' Donderdagavond 20 februari zal thema 'De vrouw in de muziek' |en. dat vrouwen hun 'mannetje' ian in de muziekwereld zal voor lereen wel duidelijk zijn. Iedereen dit die avond in het café komen luisteren. Dan zal dj Wim Jtusseh een overzicht geven van il vrouwen in de muziek zoal presteerd hebben. Het ligt in de bedoeling om op jderdagavond vaker een muzikaal una te gebruiken. We kunnen •rbij zoals denken aan items als jes. soul, cover/original, iger/songwriter, etc. Once in a Blue Moon Achter elke naam schuilt een ver- il. Dit geldt ook voor Once in a lie Moon (Adam meets the apple Na verschillende wisselingen m de loop der tijd heeft de band haar draai gevonden. Optredens van de band gooide zulke hoge ogen, dat de band besloot haar vleugels uit te slaan. Niet alleen De Bonte Koe zal zon dag mogen genieten van deze heren, maar ook in café De Volle Maan zal de band volgende maand een optre den verzorgen. Het spelen van covers van onder andere de Black Crose, Pearl Jam en life heeft de band geholpen naar het zoeken van een eigen geluid. Eigentijdse pop met een rauw randje dat zijn weg vindt in een repertoire bestaande uit zowel eigen Nederlands- als Engelstalige num mers, afgewisseld met covers. De band: Daniel van Mil, zang; Rob Janssen, gitaar; Rocco Jansen, bas; Patrick Hutten, drums; Emile Aben, gitaar. Once in a Blue Moon, zondag 23 februari. Bonte Koe, aanvang 20.00 uur, entree ƒ5,-. p vrijdag 21 februari vindt er in Vierlingsbeekse jongerencen- m Gryphus een concert plaats van lee Brabantse band?: Red Z-Tors iThe Ribble Chips. Het uit Boxmeer en omstreken iomstige Red Z-Tors is ontstaan «reen grote passie voor een land- nuwkundig gereedschap van zelfde naam. De muziek die dit imbo zo luidruchtig ten gehore rengt is een mix van surf en noise lewel - naar eigen zeggen - surfm' lise. Covers en eigen nummers, üde nadruk op het laatste. Lekker het gehoor liggende liedjes die noral niet te ingewikkeld zijn. Een ilange van gezelligheid, lol en aargeluiden onder het sublieme lotto: 'Een feest is geen feest als The Red Z-Tors niet zijn langs geweest'. The Ribble Chips brengen een set vol vlammende sixties-punk. Harde rock roll met de gitaar en het orgel in de hoofdrol. HetTilburgse vijftal doet het met eigen nummers en covers van bands als The Fuzztones, The Lyres en The Sonics. Afgelopen najaar leverden The Ribble Chips een drie nummers tellende bijdrage aan de cd Bijna Boven 2, een verzamelaar met talentvolle Brabantse bands. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur. Het concert begint om 21.30 uur. De entree bedraagt ƒ7,50. Dit concert is mede mogelijk gemaakt door Stichting Brabant Pop. Kennen we hem nog? Kevin lyne de inmiddels 53-jarige Britse id met de warrige haardos die ons ri stal met talloze uit het leven grepen liedjes. Sentimenteel som, misch ook. vaak intens, maar jd eerlijk en gepassioneerd. Sinds 1985 woont hij in Duitsland nar hij regelmatig cd's blijft aken. waardoor zijn niet geringe aductiviteit op nu al meer dan 30 mms staat. Wat bij het beluisteren Attente burgers belden in de nacht Uf in dinsdag op woensdag omstreeks '1.30 uur met de mededeling dat er n verdachte auto aan de Veltumse leffen stond en dat ze een en ander it vertrouwden. De politie contro- srde de auto en de bestuurder, een 2-jarige inwoner van Venlo. De alitie ontdekte dat de bestuurder rder, nadat hij was aangehouden ider invloed van alcohol een rech- rlijk besluit had gekregen dat hij tl speciale cursus moest gaan vol- Ji. Die cursus kost ƒ500,- maar idanks herhaaldelijk verzoek ageerde de Venlonaar niet. Nu erd hem in overleg met de officier in Justitie zijn rijbewijs ingevor- rd en proces-verbaal opgemaakt. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard van zijn platen opvalt is hoe inhoudsrijk en moraliserend (soms) Coyne's werk is en hoe tegenwoor dig niemand meer dit soort num mers wil of durft te schrijven. Coyne is de grootste zeepkistzanger uil de pophistorie, ten onrecht mis kend bij het grote publiek, maar hopelijk snel herondekt als men op zondag 23 februari om 21.00 uur terecht kan bij het Podium in Venray vooreen optreden van Kevin Coyne. Jongedame werd ƒ1.400,- armer Het verlies van haar pincodepas is een 17-jarige Venrayse duur komen te staan. Zij kreeg afschriften van met die pincodepas gekochte goede ren bij verschillende bedrijven en zaken in Venray en Venlo. In totaal werd op die onrechtmatige wijze ƒ1.400,- van haar saldo opgenomen. Gelukkig was het geld toen op anders was er mogelijk nog meer misbruik van gemaakt. De goederen waren allen gekocht daags na haar verlies. Vernieling auto Een 30-jarige Venraynaar deed aangifte van vernielingen aan zijn aan de Kruidvlier geparkeerde auto. De antenne was verniel en er waren die krassen in het plaatwerk aange bracht. Zaterdag a.s. een hernieuwd Ireden van Pussyfoot. Pussyfoot een jonge band met een duidelijke Jnd met het Raayland College. |na alle leden hebben op die tooi gezeten of zitten cr nog op. De muziekstijl is te omschrijven een combinatie van hardcore, nken grunge. De band bestaat uit idi Hendrix zang/gitaar; Dennis Jgekamp, gitaar; Ron Camps, bas, iel Hendrickx, drums. Zaal open 21.,00 uur. aanvang Ireden 22.15 uur. De Griekse werkgroep Apollo laniseerl op zaterdag 22 maart i Griekse feestavond in Hotel leria te Venray-Noord. De muzi- je begeleiding is in handen van io Hellenique. De aanvang is óm PO uur. Entreekaarten a ƒ27,50 (inclusief 'altijd) kunnen tot uiterlijk 15 iart afgehaald worden bij de heer Dakus, Anemoon 4. Landweert, 0478-588344 en mevr. A, sma, Sambastraat 21, Brukske, 0478-584226. Met ingang van zondag 2 maart start de countrydansclub The Red Valley Country Dancers met een nieuwe beginnersgroep. Het afgelopen jaar is deze vorm van dansen steeds populairder geworden in Nederland en zeer zeker ook in deze regio. Onder des kundige leiding van een ervaren dansleraar op het gebied van count ry- en westerndansen wordt er wekelijks anderhalf uur les gegeven. Naast het individuele linedansen in groepen worden er ook regelmatig koppeldansen geleerd. Belangstellenden zijn van harte welkom om een kijkje te komen nemen tijdens de les op zondag avond 23 februari vanaf 20.00 uur in gemeenschapshuis De Wis, Matthiasstraat 2 te Castenray. De beginnerscursus start op zon dag 2 maart en is wekelijks van 19.30 tot 21.00 uur. Ook gevorderden zijn vanaf 23 februari van harte welkom om zich aan te sluiten bij de groep gevorder den die iedere zondag les heeft van 21.00 tot 22.30 uur. De kosten zijn zeer gering. Hiervoor hoeft u hel in ieder geval niet te laten. Infprmatie kan ingewonnen wor den bij Wim van Bracht, tel. 0478- 512861, Nel Willemssen, tel. 571634 of Henk Claessens, tel. 580490. Antigone en Golden Earring in schouwburg Schouwburgdirecteur Peter de Neef kent z'n klassieken. Dat blijkt uit de programmering komende weken. De maand febru ari eindigt met een klassiek Grieks drama, maart begint met de veteranen van de Nederlands pop. 'Antigone' is een toneelklassieker die eens in de zoveel tijd gespeeld moet worden. Aldus het persbericht van het Haarlems Toneel, dat de tra gedie van Sophocles dit voorjaar op de planken brengt. Omdat het een tijdloos toneelstuk is, waarin het conflict van het individu met het opportunisme van de gevestigde macht wordt geschetst. Dat thema maakt het stuk voor elke generatie opnieuw actueel. 'Antigone' biedt ruimte aan (jong) acteertalent om zich in de kijker te spelen. Het werk van Sophocles verhaalt van de broederstrijd om de stad Thebe. De broers van Antigone sneuvelen beiden in de strijd om de stad. De ene broer streed aan de zijde van de verdedigers, de andere broer probeerde Thebe te veroveren. Koning Creon besluit dat zijn lijk niet begraven mag worden, maar Antigone wil dat allebei haar broers een fatsoenlijke begrafenis krijgen. Ze gaat tegen het bevel van de koning en de wetten van de staat in en dat kost haar uiteindelijk het leven. Het Haarlems Toneel speelt De heren van de Earring, gefo tografeerd door Patricia Steur. 'Antigone' dinsdag 25 februari om 20.00 uur in de Venrayse schouw burg. Marieke de Kruijf speelt de hoofdrol. Unplugged Barry Hay, George Kooijmans, Rinus Gerritsen en Cesar Zuiderwijk hoeven bij de liefheb bers van Nederlandse popmuziek geen nadere introductie meer. Al sinds de beginjaren zestig is het Haagse viertal -met en zonder 's'- het boegbeeld van de populaire muziek. De rij hits en albums is nau welijks nog te tellen. Altijd verande rend en met de tijd meegaand kun nen we de Golden Earring gerust de Stones van Nederland noemen. Alleen probeert de Earring minder wanhopig het popbeesten-imago op te houden. Ze worden een dagje ouder en de unplugged-rage kwam de heren dan ook helemaal niet ongelegen. De laatste jaren speelt de Earring met succes vooral in het theatercircuit. Met The Naked Trulh-toernee deden ze Venray al aan en ook dit seizoen is het viertal in Venray te zien en te horen. Dinsdag 4 maart is het zover: Golden Earring Unplugged. 20.00 uur, in de schouwburg. De NBLC, de overkoepelende orga nisatie van de bibliotheken in Nederland heeft de SLG gevraagd naar een mogelijke samenwerking op het gebied van cadeaubonnen. Dit omdat de bibliotheken een eigen cadeaubon hebben. Overleg tussen partijen heeft geleid tot de conclusie dat de eigen bibliotheekbon komt te vervallen. De bibliotheek Venray heeft met de VVV/ANWB Venray een over eenkomst afgesloten en verkoopt vanaf 17 februari de Landelijke VVV GEschenkbon. De VVV Geschenkbonnen kunnen ook besteed worden aan een abonnement voor de bibliotheek Venray. De kosten van een abonnement per jaar voor de bibliotheek zijn: tot 18 jaar: gratis; 18 t/m 20 jaar: 22,50; 21 t/m 64 jaar: 32,50 en 65 jaar en ouder ƒ17,50. Ook de diverse cadeau-enveloppen van ƒ1,-. voor speciale gelegenheden zoals geboorte, verjaardag. Abraham, huwelijk en bedankt, etc. zijn bij de bibliotheek verkrijgbaar. De openingstijden van de biblio theek zijn: maandag van 14.00-18.00 uur; dinsdag en woensdag van 11.00- 18.00 uur; donderdag van 14.00-18.00 uur; vrijdag van 14.00-21.00 uur en zaterdag van 11.00 lol 14.00 uur. Uiteraard blijven de VVV Geschenkbonnen ook te koop bij de VVV/ANWB Venray. In de voorronde van het Petrof Pianoconcours voor amateurs heeft Marjolein Lemmens de eerste prijs behaald. Marjolein heeft pianoles aan de Muziekschool Venray bij Margreet Gitsels en behaalde haar eerste prijs met een compositie van B. Martinu. Op 7 april zal Marjolein in Tiel optreden in de halve finale van het Petrof Pianoconcours. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenententen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. programma. Zaterdag 22 februari: Open huts van 10.00 tot 14.00 uur bij de Hogeschool Venlo. Studenten van de opleiding economie, techniek, logistiek en PABO staan belangstel lenden te woord. Voor info: Odiel Coopmans, (077) 354 66 66. Vrijdag 28 februari en zaterdag 1 maart: De open dagen in het onderwijs komen er weer aan. Het Agrarisch Onderwijs Centrum (AOC), een school voor agrarisch middelbaar onder wijs, houdt zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur open huis. Vrijdag van 18.30 tot 21.30 uur doet de Biologische school, een onderdeel van het AOC, het zelfde. Zondag 30 en maandag 31 maart: Tijdens de Paasdagen wordt voor de tiende keer de expositie Pictura Heythuysen gehouden. Niet-professionele kunstenaars uit heel Limburg kunnen daaraan deelnemen. De werken worden door een deskundige jury beoordeeld. Kunstenaars kunnen inschrijven t/m 14 maart bij het secretari aat, postbus 3007, 6093 ZG Heythuysen, tel. (0475) 49 15 16 of (0475) 49 28 83. T/ra 14 april: Tentoonstelling figuratief expressionisme in museum De Wieger in Deurne. Getoond wordt de collectie van de familie Smithuis, met daarin figuratieve stromingen in de Nederlandse kunst tussen 1910 en 1960. Museum De Wieger ligt aan de Oude Liesselseweg 29 in Deurne. Geopend van dinsdag t/m zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Tot eind 1997: Tentoonstelling 'Aangekleed...gaat uit!' in het Limburgs Museum. De expositie gaat over kleding, mode en uitgaan in de periode van circa 1850 tot 1950. Te zien is onder meer een nieuwe aanwinst, de garderobe uit eind vorige eeuw van een Zuidlimburgse vrouw. Bijzonder daaraan is dat het niet alleen gaat om zondagse, maar juist ook om de veel zeldzamer bewaard gebleven doordeweekse kleding. vy Spreekuur Hebt u vragen rond het starten van een eigen onderneming? Elke vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur houden wij spreekuur voor starters. U kunt ook bellen voor een afspraak. Rabobank Venray-Oostrum, tel(0478) 530 247 Zevenrode, tel. (0478) 530 444 Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 3 t/m 15 febr. werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Diverse bankpasjes van ABN/Amro, Rabo en Giro; gevloch ten armband; bromfietscertificaat op naam van Ben; halsketting, schakel, aan ketting 2 damesringen met kruisje; hanger, goud met zilveren rechthoekige hanger met een dia mantje; kruis aan ketting met Jezusfiguur; meisjesjack. ruitpa troon, ingestikt; 2 mappen met div. pasjes; studentenweekkaart; OV- jaarkaart; Nederlands paspoort; 2 damesringen aan ketting met elk een diamantje; sleutelbos in klein bruin leren mapje; handtas met metalen strips, inh. treinkaart en sleutels; verzekeringsbewijs voor brommer. Portemonnees: portemonnee met ƒ100,- en bankpas; portemonnee met ƒ25,-; damesportemonnee met 25, biebpas en donorcodicil; heren portemonnee met ƒ10,-, schoolpas, giropas, biebpas en filmkaart; zwar te herenportemonnee met bankpas; herenportemonnee, waarop krokodil en ƒ100,-; herenportemonnee met ƒ150,-; herenportemonnee met 350,- en buitenlandse valuta, 10 Eurocheques Rabo. VERMIST Golden Retriever 1 jaar oud; konijn; Perzische langharige kater. GEVONDEN Schakelarmband, langwerpige schakels en plaatje met JM; bankpas ABN/Amro tnv Janssen-Janssen; cosmetica o.a. lipsticks in groene huls, in tas; fiets Gazelle Speciaal, paars hangslot, trommelrem en 3 versnellingen; opengebroken geld kist; halsketting, dunne ketting met hartje met rode steentjes; korte zwarte loden jas; jack merk Starter zwart/rood met logo Chicago bulls; kentekenplaat PH-20-NX, opper vlaktemeter aangetroffen op de Henri Dunantstraat; personenauto, PJ-80-DY, Ford Escort; Bennett handtas, rugzakmodel; telefoontoe stel Siemens Jazz CE0168X. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. vanaf 8,50 30.- p.p. Met uw kortingspas 2de persoon GRATIS 0478-589393 Leunseweg 20 Venray DE WIEËN e.o. Iedere laatste woensdag van de maand verzamelt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier in de buurt De Wieën. Daarom worden de bewoners van de straten Zandakker, Schutsboom, Vendel, St. Antonius- straat. St. Franciscuslaan en de Kruisstraat gevraagd om a.s. woens dag, 26 februari om uiterlijk 18.30 uur oud papier gebundeld of in dozen aan de straat te zetten. MOLENKLEF, BIEZEN- VENNEKE, AAN DEN DRIL e.o. Iedere laatste woensdag van de maand verzamelt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier in Molen- klef, Biezenvenneke. Aan den Dril, Werckenslaan en de aanliggende straten. De bewoners van deze buur ten en straten worden daarom gevraagd iedere laatste woensdag van de maand uiterlijk 18.30 uur, oud papier in dozen of gebundeld aan de straat te zetten. Op woensdag 26 febr. zal het papier opgehaald worden. De papiercontainer van AV Venray-Regio is geplaatst aan de Weg in den Berg. nabij kruising Veltumse Kleffen/Kulutweg en is iedere zaterdag geopend van 08.30 tot 17.00 uur. BRUKSKE Op zaterdag 22 febr. halen Brukske Aktief en de Kiosk Kids weer oud papier op in de wijk Brukske. Gaarne het papier voor 13.00 uur gebundeld aan de straat kant zetten. Gestolen bestelauto N bij benzinestation aangetroffen Donderdagmorgen wilde de solopatrouille van de basiseenheid Horst, een op de parkeerplaats van het aan de A73 gelegen tanksta tion staand bestelauto controleren. Bij het zien van de politieauto ging de bestuurder er te voet van door, richting bossen rond het Hoogriebroek. De politieman zag dat het ging om een in Venlo gestolen bestelauto van een pak ketdienst. Onmiddellijk werd assistentie gevraagd van de omliggende basiseenheden, o.a. Helden, Horst, Venlo, Venray en Bergen. Ook werd de speurhond ingezet. Het gehele gebied werd afgezet. De speurhond kon het spoor vol gen totdat dat dood liep op een plaats waar een auto had gestaan. Einde zoekactie. Hoe de man weg is kunnen komen is niet bekend. De mogelijkheid is niet uitgeslo ten dat hij de hulp heeft gehad van een mededader. Misschien heeft hij een toevallige lift gekre- gen.Het verdere onderzoek is overgedragen aan de regiopolitie van Venlo. Of er nog pakketten in de bestelauto lagen is ,ons niet bekend, Inbraak in café In de nacht van dinsdag op woensdag is door vernieling van een ruit toegang verkregen tot een café aan de Poststraat. Een kastdeur was opengebroken, terwijl op een zeer ruwe wijze de gokkast was openge broken. In totaal bedroeg de buit ƒ2.450,-. Diefstal auto In de nacht van woensdag op don derdag werd tussen 00.00 en 05.45 uur een aan de Veltumse Kleffen geparkeerde zwarte Mercedes Benz typ 560 Set, bouwjaar 1988, gesto len. De auto heeft nog een handels waarde van ƒ63.000,-. De gedupeer de is een 51-jarige Venraynaar. Bioscoopnieuws Zo klein, zo lief en zo schattig. Ik denk dat iedereen wel een puppie wil hebben. Lekker knuffelen en de hele dag mee kunnen spelen. Maar puppies worden groot, en naarmate ze groter worden, veranderd de vacht ook. En dat is nou net iets wat Cruella de Ville niet wil. Ze heeft de zachte vacht van die snoezige Dalmatiërs nodig om haar nieuwste levenswens te verwezenlijken. Een lange bontjas van de huid van de jonge hondjes. Daarom stuurt ze twee boeven naar het huis van de puppies om ze te laten stelen. Haar enige fout is echter dat deze twee zo ontzettend stom zijn dat er werkelijk niks goed gaat. Nu wordt de film echt leuk. De boeven maken zoveel stomme fou ten dat de 'Home Alone' humor naar boven komt. Sadistische humor (tussen aanhalingstekens) maken de film tot een groot lachsucces en zal een bezoek aan het theater zeker de moeite waard maken. Want vergeet één ding niet: dit is echt niet alleen voor kinderen, maar een film voor iedereen. Geprolongeerd worden Space Jam, Ransom, Evita, The first wives club en de Klokkenluider van de Notre Dame! ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler. Th. Lankveld, H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 586082 zo: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz, J. de Vocht. M. v.d. Acker en P. Henkes: za: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 581878 zo: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 588800 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10. Ysselsteyn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. PETERS, tel. 583478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling R. EELDERINK en W. de VOCHT DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 0478-532273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties. Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3