fya&telaaveact tea 1/eano? Lang leve de opera! Een jongensdroom is uitgekomen" Boerebrulleft in nieuw jasje Jeugdzitting J eugdv astelao vend De Hazekeutel Oud-Leunenaar prins in Maashees De Piëlhaas Vastelaovestempel Boerenbruidspaar 't Knölleke Leunen 50+ Avond bij de Piëlhaas r 02-Carnaval U9-Ü1-199 14:47 Pagina 1 (1,1) PEEL EN MAAS Donderdag 9 januari 1997 - Pagina 7 Prinseproclamasie 1997 De Prinseproclamasie 1997 toonde twee gezichten. Voor de pauze voerden muziek en zang de boventoon, pas daarna kwam de carnavaleske humor meer aan bod. Opnieuw had de commissie Prinseproclamasie van de Piël haas een gelukkige hand bij de keuze van de hoofdact. Lang leve de opera! (door Bert Albers) De Prinseproclamasie speelde zich af in een prima bij het weerty pe aansluitend winters decor. Het trio, de Raad van Elf en de garde zaten achter een springschans. met op de achtergrond flonkerende ster ren. Het programma begon met een optreden van hel Leunse kwartel 'Heej en ik en weej'. De groep bracht drie liedjes en die waren vocaal goed verzorgd. Het ope ningsnummer. over de zenuwachti ge minuten die voorafgaan aan een optreden, was origineel. Het werd gevolgd door een ode aan de moe ders. Carnavalesk werd het optre den van 'Heej en ik en weej' pas bij het laatste nummer, waarin de Raad van Elf op vakantie ging naar Spanje. MEDAILLE IN LIJST Na de vrolijk dansende clowntjes uit het Circus Barnum, vertolkt door de dansgroep Première, was Jiet de beurt aan prins Hans en z'n "adjudanten Dolf en Rutger voor hun afscheids-act. Het drietal had close harmony-koor Confetti, waar in ze samen musiceren, vanzelf sprekend bij het optreden betrok ken. Ook hier zat het vocaal en muzikaal knap in elkaar. Ruim tijd werd uitgetrokken voor het bedan ken van de partners en de gezinnen. De scheidende prins verraste ieder een door z'n laatste medaille op te dragen aan alle mensen die geen carnaval kunnen vieren, omdat ze een zieke partner of familielid ver zorgen. De ingelijste medaille wordt opgehangen in het restaurant van zorgcentrum Beuken-rode. BENNY HILL Daarna moest de inmiddels ex- prins eraan geloven. De oud-prin sen hadden kroegbazin Paula van café Pigs gecharterd om.de over vermoeide Hans klaar te stomen voor opname in de Aid Prinse Kompeneej. Als sexy zustertje, die zo uit een Benny Hill Show leek weggelopen, gaf zij Hans een mas sagebeurt, waarna het slachtoffer op de operatie werd gelegd voor een bloedtransfusie met hazebloed. Uiteindelijk schonk de vermoeide prins het leven aan een haasje, waarna het doek viel voor Hans en voor het eerste bedrijf. SUGAR LIL' Na de pauze werd de Prinseproclamasie niet alleen span nender, maar viel er ook voor het publiek meer te lachen. De eerste aanzet daarvoor gaf buuttereedner Jan Geraedts uit het Midden- Limburgse Asenray. De luie stra tenmaker ("Toen ik aankwam stond er een bord 'Weg-werkzaamhe- den'") die vorig jaar Limburgs kam pioen werd, vormde het eerste car navaleske hoogtepunt. De meisjes van het RK VT NB, wat staat voor Van Toete Noch Blaoze, de Venrayse joekskapel vol vrouwen, •gingen door op de ingeslagen weg. Lilian Vollenberg speelde een rebelse trompettiste, voor wie de deuntjes van dirigente Anne- Christien Liebrand veel te gezapig waren. Ze ontpopte zich als een perfecte imitator van de kaalhoof dige Sugar Lee Hooper en bracht de zaak aan het swingen. IN DE ROOS Na het optreden van de Dizzy Kids, jeugdig danstalent dat komende jaren het niveau van de Venrayse dansschool nog verder zal opkrikken, was het tijd voor de afsluitende act. Opnieuw was de commissie in het Brabantse wezen kijken. Na vorig jaar de Helmondse 'Petazzie mi skrewsaus' was dit keer het trio Hu Hum uit Asten aan de beurt. Opnieuw in de roos. Een kruising tussen Mini en Maxi en de Blues Brothers. Twee tenoren met weinig woorden, veel Italiaanse aria's en nog meer gekke bekken zorgden ervoor dat het publiek uil gelachen kon beginnen aan het uit roepen van de prins. Een prachtige keuze. En ook de slotact mocht er zijn. Niet eens zozeer vanwege de inhoud, maar vooral vanwege de manier waarop de Raad van Elf het traditionele voorlezen van de prin sengalerij had verwerkt. In plaats van een ellenlang verhaal, waarbij het publiek het na tien keer 'hej' wel voor gezien houdt, stonden de namen duidelijk leesbaar op kaar ten. De kaarten speelden een rol in de 11 over 11 Sjo, een parodie op de Endemol-shows als Rad van Fortuin. Rechtstreeks vanuit de stu dio in Waalsmeer en met -net als in het echt- vooraf geselecteerde spontane deelnemers uit het publiek. Edgar Leenen deed het prima als de vlotpratende gladde presentator. Finalist Theo Duijkers kon natuurlijk geen antwoord geven op de laatste vraag: 'Hoe heet het nieu we trio?'. Geen prachtige cabrio voor Theo. Die stond op hel podi um met achter het stuur de nieuwe prins. Een Ford Escort, waardoor het publiek voor de laatste keer op het verkeerde been werd gezet. Garagehouder Norbert van Haren werd namelijk ook genoemd als prins Carnaval. Het werd Paul Franssen en die kreeg een enthou siast onthaal. Paul Franssen nieuwe prins van De Piëlhaas Zaterdagavond aan het eind van de Prinseproklamasie werd de 33-jarige Paul Franssen uitge roepen tot Prins Paul III van De Piëlhaas. "Zaterdagavond is niet alleen een nieuwe prins uitgeko men maar ook een jongens droom" laat Paul weten. Paul Franssen heeft die jongensdroom ook nooit onder stoelen of ban ken gestoken. Met het motto "Vastelaovend vierde nie alien, dees kieps paest iederieën" zal hij samen met zijn adjudanten Frans Coumans en Marco Hendriks de vastelaovend in Venray voor gaan. KIEPS Paul Franssen is 33 jaar en woont aan de Kamperfoelie. Hij is getrouwd met Monique en heeft twee kinderen, Jop en Lonneke. In het dagelijks leven werkt Paul bij de politie op de Basiseenheid Venray. Paul Franssen is een van die vele vrijwilligers bij De Piëlhaas en maakt deel uit van de boerebrulleftcommissie. Dat hij in zijn motto de "kieps" heeft ver werkt is niet verwonderlijk. "Mijn eerste kieps kreeg ik bij de welpen, later heb ik bij de mariniers de groene baret gehaald. Dat was toch niet de pet die ik zocht, dat werd de politiekieps. De prinsekieps is ech ter de mooiste kieps die ik ooit zal dragen" aldus Paul vol enthousias me. Als adjudanten heeft Paul Marco Hendriks en Frans Coumans geko zen. Net als Paul zijn beiden getrouwd met respectievelijk Astrid en José en hebben ze ook allebei twee kinderen. De adjudantenkeuze was voor Paul niet moeilijk. Marco is al jarenlang een van zijn beste vrienden terwijl Frans Coumans vriend en collega is. Ook Frans is nl. werkzaam bij de basiseenheid Venray. Marco is werkzaam als ver tegenwoordiger bij Heinz, U weel wel van de ketchup. DROOM Zaterdagavond ging voor hem een jongensdroom in vervulling. "Prins worden van de Piëlhaas was altijd een van mijn grootste dro men. Een droom die Henny Huisman nooit zal kunnen vervul len. Dat maakt het ook uniek. Ik beschouw het dan ook als een "ont- iegelik groeëte ieër" om prins van Venray te mogen zijn. Toen ze mij begin oktober vroegen om prins te worden heb ik daar ook geen seconde over na hoeven te denken. Deze beslissing was sneller dan een beslising van "schieten of niet schieten" bij de politie" zegt de prins met een lachend gezicht. FEEST DER FEESTEN Voor Paul is vastelaovend het feest der feesten. "Een elfsteden tocht is mooi maar drie dagen vas telaovend is veel mooier. En dan heb ik het nog niet eens over alle voorbals gehad. Als lid van de boe- rebruiloftkommissie heb ik aFlinks en rechts in de keuken van de Piëlhaas kunnen kijken. Wat daar allemaal pro deo gebeurt om die drie dagen te laten slagen is onvoorstelbaar. Daar moet ook de rol van de plaatselijke horeca niet worden onderschat. Hun inbreng om het feest te laten slagen is ook niet niks." Als prins blijft Paul zijn vrijwilli gerswerk bij de boerebruiloft doen. Maandagmiddag was hij nog druk doende zaken te regelen om ook die aktiviteit, die dit jaar in een nieuw en fris jasje is gestoken, te laten slagen". VLEUGELTJES Humor speelt een belangrijke rol in het leven van Paul. Op de vraag hoe hij de komende periode tege moet ziet antwoord hij "Ik denk dat ik maar niet naar bed ga. ik wil er niets van missen". Paul, maar ook Marco en Frans voelen zich in de zevende hemel, '"t Is net alsof ik vleugeltjes heb" zegt Paul om lachend te vervolgen "dus als iemand iets blauws ziet vliegen dan ben ik dat". Het nieuwe trio voelt zich ook welkom. "De reakties bij en na het uitkomen zijn fantastisch, zo warm, iedereen wil helpen." Die warmte komt nog eens tot uiting aan het eind van het gesprek als een klein meisje uit de buurt Paul een teke ning komt brengen Wat dat betreft staat het nieuwe trio klaar om "er in te knallen", maar dan wel zonder dienstpistool! A.s. zaterdag ondertrouwbal Een beetje vreemd maar wel lekker. De verkiezingsstrijd tus sen Sinterklaas en de Kerstman is nog maar net achter de rug, de drie koningen zijn nog niet het land uit of prins carnaval staat al weer voor de deur. Daarom wordt het voor de commissie boeren bruiloft van de Piëlhaas, tijd om U op de hoogte te brengen van een aantal nieuwe ontwikkelingen, als het gaat om de boerenbruiloft. DE BOERENBRUILOFT. Jaarlijks wordt de boerenbruiloft door een vereniging, een bedrijf of een club georganiseerd. Binnen de carnavalsvereniging van de Piëlhaas is een commissie van 6 mannen en 2 vrouwen actief die deze groep op de rails zet en begeleid. Dit jaar wordt deze bruiloft georganiseerd door personeel van het ziekenhuis in Venray. Zij zijn al enkele maanden ijverig aan het werk om dit voor heel carnaval vierend Venray tol een enorm leuk feest te maken voor jong en oud. Zoals U waarschijnlijk wel weet bestaat het feest uit twee ele menten: het ondertrouwbal en de bruiloft zelf op carnavalsdinsdag. HET ONDERTROUWBAL. Tijdens het ondertrouwbal zal het nieuwe bruidspaar uitkomen en zich voorstellen aan het publiek. Maar dit neemt slechts een klein gedeelte van de avond in beslag. De rest van de avond wordt er feest gevierd met diverse artiesten. Johan van Kreij zal samen met een aantal andere artiesten een basisorkest vormen. Verder zullen de vier liedjes van de CD ten gehore gebracht worden. Tot slot zal Ben Verdellen van de Vrijbuiters een optreden verzorgen. Dit feest mag je absoluut niet missen. Het ondertrouwbal wordt a.s. zaterdag 11 januari gehouden in dans- en partycentrum Janssen. Aanvang van het programma is 20.11 uur. De entree voor deze avond bedraagt slechts ƒ10,-. CARNAVALSDINSDAG. Als U nog staat adviseren wij U even te gaan zitten voor het pro gramma van carnavalsdinsdag. Daar is namelijk nog al wat veranderd. Voorheen begon deze dag om 09.00 uur met een ontbijt en eindigde deze dag om 24.00 uur op de bordes van het oude gemeentehuis. Dit was voor veel carnavalsvierders te veel van het goede met name omdat het de laatste dag was. Daar is het vol gende op gevonden. De dag begint het nieuwe seizoen om 12.11 uur en eindigt omstreeks 20.11 uur. Het hele feest vindt dit keer plaats in de foyer van de Schouwburg. Met uit zondering van de trouwerij zelf die traditiegetrouw op het bordes van het voormalige gemeentehuis op de Giote Markt, plaats vindt. Het dagprogramma ziet er ongeveer zo uit: 12.11 uur: koffietafel 14.11 uur: vertrek optocht 14.49 uur: trouwerij Grote markt 15.30 uur: feest in de foyer met muziek van Johan van Krey en band. 16.11 uur: receptie bruidspaar 17.00 uur: warm buffet 20.11 uur: einde programma Ook voor deze carnavalsactiviteit is het de Piëlhaas weer gelukt de kosten te drukken om op die manier het feest laagdrempelig te houden en voor een ieder toegankelijk. Men wordt zelfs in de gelegenheid gesteld de krenten uit de pap te pik ken. Voor f.5,- ben U al van de par tij. Hiervoor krijgt U na de trouwerij toegang tot de foyer. Tevens krijgt U dan een kop koffie en een krenten bol. Wilt U deelnemen aan de kof fietafel dan betaalt U f.7,50. Wilt U 's avonds deel nemen aan het warm buffet dan kan dat voor het zachte prijsje van f. 12,50. Voor de kinde ren zijn er poffertjes f2,50 p.p.). Tevens bestaat de mogelijkheid een dagplaquette te kopen dit kan dus voor een bedrag van f.25,- all in. LET OP: Er zijn, met name voor de maaltij den, beperkte zitplaatsen. Wanneer U zeker wilt zijn van een plaats aan de koffietafel dan wel gebruik wilt maken van het buffet adviseren wij U gebruik te maken van de voorver koop. KOM OP TIJD WANT VOL=VOL EN OP=OP. De voor verkoopadressen zijn bij Cor Paint, Paterslaan 7 en Sigarenhuis Jansen aan de Grote Markt. Voorverkoop: Cor paint, Paters laan en Sigarenhuis Janssen Grote Markt. Met veel plezier zal De Piëlhaas U ontvangen op een van onze activi teiten en in het ziekenhuis zeggen ze: Mak lol mit iederieën dan hildt 't ziékenhuus ów op de bieën De leden van de Boerenbruiloftcommissie inclusief prins Paul III waren deze week op bezoek in het ziekenhuis waar de boerenbruiloft nieuw bloed kreeg toegediend (hopelijk HIV-vrij) Jeugdvastelaovend De Hazekeutel houdt op zondagmiddag 19 januari haar jaarlijkse jeugdzitting. Het thema rond de jeugdcarnaval is dit jaar beestenboel. De jeugdzitting wordt georganiseerd voor kinderen vanaf 6 jaar. Natuurlijk zijn ook ouders en opa's en oma's van harte welkom! Centraal staat deze middag het aftreden van prins Bart II en zal het nieuwe jeugdprinselijk trio van 1997 bekendgemaakt worden. Naast voldoende tijd om te hossen en te springen zullen er ook ver schillende artiesten optreden. De Hazekeutel heeft het volgende programma samengesteld: De jeugdprins, adjudanten, raad van elf en de garde zullen de avond offi cieel openen, waarna de garde van de raad van elf de openingsdans zal uitvoeren. Vervolgens zal Bo Jeuken evenals vorig jaar haar zangtalent ten gehore brengen. Ook zal dans groep Dizzy onder leiding van Wilma Keyzers de splinters van de biihne dansen. Vast programma-onderdeel van de jeugdzitting is de bekendmaking van het nieuwe jeugdboerenbruid- spaartje. De jeugdboerenbruiloft wordt dit jaar georganiseerd in samenwerking met basisschool de Hommel en basisschool de Kruudwis. dus dat belooft wat! Na een laatste dans is het tijd geworden voor prins Bart II en zijn adjudanten Ted Joep om af te tre den. Gelegenheid om te treuren is er niet want aansluitend zal de dans- garde nog een wervelende dans uit voeren en zal de bekende Venrayse band Fettu-gang de zaal op z'n kop zetten. Ook zangeres Bo zal een bij drage leveren aan deze grootse fina le. En dan... zal de spanning stijgen... Wie wordt de nieuwe jeugdprins en wie worden zijn adjudanten? Met een spetterende act vol hagel en donder zal de bullezer van de Hazekeutel de nieuwe jeugdprins van Venray bekend maken...! Nieuwsgierig geworden? Kom kijken en doe mee met de carnavals- vierende jeugd van Venray. Zowel jong als oud zal genieten van deze bijzondere middag! Zondag 19 januari in de foyer van de schouwburg, aanvang 14.33 uur. sluiting 18.30 uur. De entree bedraagt ƒ3,-; garderobe voor de kinderen gratis, volwassenen ƒ!,-. Op 7 februari 1997 organiseert de commissie 50+ een speciale avond ais voorproefje op de Vastelaovend. Bent u niet meer zo piep, maar wel jong Van hart, laat u dan meedrijven in het carnavai.se. In de foyer van de schouwburg krijgt u een avond geboden vol muziek, zang en dans. Ook krijgt u zelf de gelegenheid om te dansen In de entreeprijs van ƒ5,- is zelfs koffie en vlaai inbegrepen. Voor meer informatie kunt u bellen met: C. Epke, tel. 512439 t of'P. Schaeffers, tel. 582429. Zaterdag 4 januari jl. werd in het overvolle en zeer gezellige gemeen schapshuis te Maashees het 37e Prinsenbal gehouden door Carnavalsvereniging De Bliekers. Als eerste werd afscheid genomen van prins Marc I en zijn adjudanten Rob en Marcel. Hierna was het de beurt aan de oud-prinsen, die hem enkele lastige vragen stelden, waarop ex-prins Marc I gelukkig de juiste antwoor den wist te geven, zodat hij zonder problemen kon worden opgenomen in de Oud-Prinsencompagnie en plaats mocht nemen in de Prinsenfuuk. Hierna nam de voorzitter van de carnavalsvereniging het woord over van interim-vorst Henk. Immers na 11 jaar vorst Piet (Verstegen) moest er een nieuwe vorst benoemd wor den. Velen in de zaal hadden wel een vermoeden wie dit zou gaan worden, maar de verrassing was toch groot toen de voorzitter bekend maakte dat de nieuwe vorst van de Bliekers niemand anders was dan de zojuist afgetreden prins Mare (de Hoog). Hij krijgt de zware taak om ex-vorst Piet op waardige wijze op te volgen, maar uit de enthousiaste reacties uit de zaal bleek wel dat de Bliekers en Bliekerinnekes hierin het volste vertrouwen hebben. Hierna begon de spanning in de zaal nog meer op te lopen, het moment van de onthulling van de nieuwe prins kwam steeds dichter bij. De vol spanning toekijkende Bliekers en Bliekerinnekes zagen het doek opgaan en daar stonden zes volledig onherkenbare figuren. Na het stellen van enkele vragen bleek echter niemand van hen de nieuwe prins te zijn. Plotseling daalde er een vliegende schotel neer op het podium, hetgeen met zeer veel rookontwikkeling gepaard ging. Na een explosie stonden er plotseling drie astronauten op het podium. Het kon niet meer missen, één van hen moest hem zijn; de nieuwe prins Carnaval 1997. En inderdaad, nadat één van hen van zijn astronautenpak was ontdaan stond daar, stormachtig toegejuicht door de zaal. Hay Vullings, zijnde prins Hay d'n le. Hay Vullings. geboren in het Knollekesriek (Leunen) woont reeds zeer vele jaren in Maashees en is getrouwd met José Boom en heeft drie zoons, te weten Roy, Loek en Job. Alvorens hij officieel werd geïnstalleerd maakte prins Hay d'n le zelf zijn adjudanten voor het komende carnavalsjaar bekend. Dit bleken niemand minder dan de broers Willy en Geert Franssen te zijn. die tot zo'n tien jaar geleden de spelbepalende spelers van de hoofd macht van Volharding waren. Hel motto van prins Hay d'n le is: 'Soms zit ut mit. soms zit ut tège'. Kent u ze nog. die oude vastelao- vestempels van na de oorlog? Bij Har Swaghoven achter in het zaaltje of bij de Burggraaf waar Sjengske de la Roy en Lenie en Ludwig dik wijls muziek maakten. Ook waren lunchroom Verheugen en Hotel de Keizer de vastelaovestempels bij uitstek. Daarnaast was bij Hotel de Zwaan de Piëlhaas residentie en achter de Engel stond een grote danstent. En wat dacht u van de vas telaovend in zaal Wilhelmina en in het Prinsenhof? Trefpunten voor alle Piëlhazen en Piëlhazinnen van jong tot oud. Na de brand bij het Prinsenhof kwam dé verschuiving naar het Vlakwater (weet u nog met die pendelbus?). Naast al deze Piëlhaas vastelaovestempels hadden we uiteraard nog de verschillende cafés en hielden we kroegentochten naar de Jannibar. Sanders (nu Hulsman). Klomp, Volleberg, Coq d'or. De Piëlhaas, San Damiano (nu het Podium), Den Engel en zo nog een paar meer. Tussendoor was er ook nog het Pentagon. Voor al deze laatste cafés zijn er nu weer nieuwe gekomen zoals het Upke, Hulsman (nog steeds), de Heeren van Amstel. Bonte Koe, Volle Maan. Koets, Hento. Zwaantje (van oudsher). Podium, ös huuska- mer De Piëlhaas, Den Engel, cafés en zaal, Huukske en noem maar op. Alle rechtgeaarde vastelaovend- vierders die dit voorgaande zich nog allemaal goed kunnen herinneren weten ook wat wij de laatste jaren toch echt missen: een Piëlhaas vas telaovestempel wat een ontmoe tingsplaats en praatplaals is voor alle Piëlhazen en Piëlhazinnen die zich in een tent niet meer thuis voe len. Na het afbranden van het Vlakwater is dit echt een gemis gaan worden. Daar nu wil Vastelaovesvereni- ging De Piëlhaas verandering in gaan brengen beginnende met het nieuwe carnavalsseizoen 1997. Wij zullen er met zijn alle aan moeten werken om het voorgaande weer terug te krijgen. De foyer van onze eigen schouwburg wordt de nieuwe Piëlhaas residentie en dus de Piëlhaas Vastelaovestempel bij uil- stek. In deze residentie zullen alle Piëlhaas-activiteiten plaatsvinden en de avonden zijn toegankelijk voor de 'volwassen' vastelaovend- vierder. Alle jeugdactiviteiten zullen gehouden worden in een nieuwe jeugdtent die op het Henseniusplein komt. Deze tent gaat de Hazehut heten. De jeugdmatinees maandag morgen en dinsdagmorgen en alle overige Hazekeutelactiviteiten wor den in deze tent gehouden. Van half zes tot kwart voor negen iedere dag is er een jeugdbal voor de jeugd tot vijftien jaar en vanaf vijf minuten voor negen is er een vastelaovesbal voor de jeugd vanaf zestien jaar met een disco en karaoke. Op het schouwburgplein komt weer de bekende grote tent met muziek van Design en de entree is vanaf achttien jaar. En dan is er onze eigen residentie, de foyer dus. Daar worden zoals gezegd alle Piëlhaas-activiteiten in gehouden. Dit zijn: 50+avond (vrij dags), prijsuitreikingen, receptie prins (zondags), boerebrulleft (dins dags) en nog veel meer. Iedere avond is er dan een Piëlhaasbal met muziek van de Hofkapel. Ook is er een soort open bühne voor liedjes zangers of klein vastelaovesvoor- drachten in overleg met de Hofkapel. Er zal een dansvloertje zijn. tafeltjes met stoelen en veel staanbars. Tussen de muziek door zal er genoeg gelegenheid zijn om met elkaar te kletsen. De entree is vanaf achttien jaar en men kan bin nen met een passepartout of een dagkaart die ook geldig is voor de grote tent. Leden van De Piëlhaas hebben zaterdagsavond op vertoon van de lidmaatschapskaart gratis entree. En na de carnaval hopen wij dat ieder een zegt: 'we hebben weer een echte Piëlhaas vastelaovtstempel, de foyer als residentie van De Piëlhaas'. Volgende week zullen we iets ver tellen over de nieuwe jeugdtent op hel Henseniusplein. In Leunen zijn Barry van Hèster Wiel ziene Bert (Barry Willems) en Louke van Huuskes Handrie ziene Wim (Louke Janssen) uitgeroepen tot boerenbruidspaar 1997. Nadat eerst de overige leden van het nieuwe boerengezelschap bekend gemaakt waren, werden Barry en Louke afgelopen zondag op de jaar lijkse liedjesmiddag van 't Knölleke door Stichting Jong Leunen Leeft op toepasselijke wijze onthuld. Harry en Louke. die in het dagelijk se leven geen paar vormen, zullen op carnavalsdinsdag in Leunen in de onecht verbonden worden. Zij hopen dat even zovele Knöllekes en Knöllinnekes te begroeten op hun boerenbruiloft als er van hun onthul ling getuigen mochten zijn.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 7