Hoe verzekerd bent u van een prettige vakantie? Nieuwjaarsconcert harmonie Euterpe Grote show voor bruid en bruidegom in Venrayse schouwburg Doe 'mee (met het literair café kï ANBO-info Presentatie carnavals liedjes in café de Bonte Koe Kerstmarkt Focus succesvol! Nieuwjaarsconcert Muziek- en Majoretten Showkorps St. Petrus Banden Oud papier Samson's Barber wint Regionaal Kabaal 13 2 PEEL EN MAAS Donderdag 2 januari 1997 - Pagina 3 mi Op zondag 5 januari aanstaan de vindt in de Venrayse Schouwburg het traditionele dag Nieuwjaarsconcert van Venray's Koninklijke Harmonie Euterpe >laats. De voorstelling begint om 11.30 uur met een optreden van iet jeugdorkest, en na een korte mderbreking volgt het tweede bi'ja leel, dat wordt ingevuld door het »rote orkest. Het Venrays muziek- ninnend publiek is van harte wel- com; de toegang is gratis. TRADITIE Het is het derde achtereenvolgen de nieuwjaarsconcert, dat Euterpe in le schouwburg verzorgtDriejaar ;eleden werd het evenement voor de :erste keer opgezet, en het werd leteen een groot succes. 'De har- lonie heeft wat langer geleden al :ens nieuwjaarsconcerten gegeven, laar dat waren meer afzonderlijke oorstellingen', zei Hans Yiomassen, president van het renrayse muziekkorps. 'Met een start, in 1995, hebben genjwe meteen een nieuw gebruik Bpr.jgevestigd, want we willen dit evene ment elk jaar opnieuw herhalen, en net zo tot een echte Venrayse —muziektraditie maken'. ENTHOUSIAST PUBLIEK Thomassen vervolgt: 'Het ■Nieuwjaarsconcert is een uitvloeisel ivan ons nieuwe beleid, om met het prkest frequenter naar de Venrayse gemeenschap toe te komen. De onlangs gehouden Venray Proms ivas een andere uiting daarvan'. Ilnderdaad, ook die muzikale happe ning trok veel belangstelling. Zo'n [1200 enthousiaste bezoekers waren getuige van een prachtig muzieke- Jvenement. En ook de Proms is Inmiddels niet meer weg te denken Top de Venrayse evenementenkalen der. Thomassen: 'Het enthousiasme l'an onze bezoekers tijd 1 ens het eer nieuwjaarsconcert heeft ons [gesterkt in de overtuiging, dat we hiermee door moeten blijven gaan, fen het tweede nieuwjaarsoptreden afgelopen januari, overtrof al onze verwachtingen. We kregen toen nog meer complimenten en aansporin gen, om deze lijn vooral vast te hou den'. KWALITEIT Wil je mensen blijven boeien, dan moetje iets bijzonders bieden. Dat heeft Euterpe goed begrepen. Kwaliteit staat daarbij voorop, en de leden van het korps hebben de laat ste weken daarom hard gewerkt aan de voorbereidingen en repetities. Ze zijn er klaar voor, en ze willen graag, want wat is er boeiender en uitdagender om in Venray's cultuur tempel voor een groot publiek het beste beentje voort te mogen zetten? Men is dan ook verheugd met de beleidslijn van de schouwburgdirec tie, om lokale cultuur en kunst als een van de speerpunten in de pro grammering op te nemen. PROGRAMMA Het repertoire is breed en geva rieerd van opzet. Zo vermeldt het programma van het Jeugdorkest. Bekende stukken uit de Kerstsfeer zoals o, little town, the little drum mer boy en als slotstuk het bekende we wish you a merry Christmas (u mag meezingen!), maar ook speci fieke harmoniestukken van Alfred Reed, en een bewerkte selectie van nummers van Eric Clapton. Het programma van het groot orkest vermeldt stukken van Rossini, Johann Strauss, Khatchaturian, Hummel en Gershwin, met prachtige solo's van Martien Wijnands (trompet) en Wilco Lucassen (klarinet). Maar ook het groot orkest brengt natuur lijk kerstmuziek en -hoe kan het ook anders- walsmuziek uit Wenen. 'Dat hoort ook zo', zegt President Thomassen, 'Weense muziek staat voor sfeer, levenskunst, lan en opti misme, en dat past ons allemaal aan het begin van het nieuwe jaar. Ik wil in die zin dan ook alle leden. Vrienden van Euterpe, begunstigers en inwoners van Venray en omge ving een gelukkig, voorspoedig en gezond 1997 toewensen'. Aan het einde van het jaar is er ook het einde van de vierde ronde van de poëziewedstrijd van het Literair Café. Maar in januari start de race om het kampioenschap poëzie-herkennen opnieuw. Voor het eerst is er voor men sen, die wel eens de oplossing weten, maar die niet insturen omdat ze niet met de jaarwedstrijd mee willen doen. ook eer te behalen. Aan het einde van 1997 zal er voor het eerst ook voor de incidentele inzenders een prijs te verdienen zijn. Daarmee wordt ook voor hen deze wedstrijd aantrekkelijk, leder dus, die in welke maand ook de oplossing weet, kan naar deze prijs meedingen. Meedoen dus en .inzenden! Op 15 december werd tijdens de uitreiking van de Raadselige Rozen voor proza en poëzie ook de winnaar van de dichtregelwedstrijd in Peel en Maas gehuldigd. Het werd de heer A. Kroft, die 100 punten scoorde. Op de 2e plaats eindigde Mevrouw H. van Beek met 90 punten en derde werd Mevrouw W. Nelissen-van Wijnhoven. Hulde! Op cle 4e plaats in de eind stand komen we de dames L. Colsen, C. Coonen-Huijbregts en de heer A. Leyssen met 60 punten legen. Mevrouw W. Vink scoorde 50 punten, Mevrouw T. Smits 40 punten en Mevrouw H. van Daal 30 punten. Het laatste fragment van deze cyclus kwam uit het gedicht "De bomen" van Ton van Deel, dat handelt over het natuurgevoel, dat wij mensen vaak I helemaal kwijtgeraakt zijn. Maar als je door de natuur wandelt denk dan even aan vroeger, toen je oog had voor wat vliegt aan de hemel en voor waar je liep op aarde. De bomen - Ton van Deel. Een belevenis, daar niet van, weer eens te lopen in echt bos, het knappen van verdroogde takken, de vinkeslag, het korstig mos. Dat geurt en leeft daar maar, je was vergeten dat het ook zó kon. Kijk naar de bloemen, stel hun namen Ij vast, heerlijke kennis der natuur. I niet te vervreemden, steeds paraat bij hei en dennegroen. Denk éven dat het vroeger is, de bomen ietsje hoger, prijs dón het weer. wijs op wat vliegt en mijd secuur de modder. in januari begint dus de nieuwe cyclus. Elke 4e .donderdag van de maand zal er een fragment uit een gedicht in Peel en Maas verschijnen. De eerste literaire activiteit in 1997 vindt plaats op vrijdag 14 maart. Jules Deelder bezoekt dan het Literaire Café! Voor informatie over het Literair Café kunt u terecht bij het Secretariaat: Rochusstraat 1Venray. Telefoon: 0478-582948, Winkeldiefstal Een 50-jarige inwoner van Brussel werd door personeel van een supermarkt in de Bleek betrapt, toen hij een motortijdschrift ter waarde van ƒ7,50 zonder te betalen wilde meenemen. De man werd aan de politie overgegeven die hem na vernoor en opmaking van proces verbaal naar Brussel stuurde. Auto tegen boom j In de vroege ïserste Kerstdag omstreeks 02.55 uur geraakte een (personenauto, bestuurd door een 21-jarige inwoner, op de Henri Dunantstraat uit de juiste koers. De auto kwam tegen een boom tot stil stand. De politie stelde vast dat de bestuurder onder invloed van alco- tiol verkeerde. Hij kreeg een rijver bod van zes uur opgelegd en een transactie tot betaling van ƒ800,- i aangeboden. 'l/o&t een eo*Kfiteet étteniewi "Cottage" grenen meubelen woondecoraties De enige echte i tpottage dealer Kerkstraat 47, Tegelen, tel.: 077-3731573 Snel Betrouwbaar i REINIGING VAN KLEDING EN WONINGTEXTIEL I KLEDINGREPARATIES Julianasingel 3, 5802 AS Venray Tel. 0478-582025 Op maandag 6 januari 1997 vindt in de lokaliteiten van Senior Service Gildeproject, Marktstraat 8 van 15.00-18.00 uur een Nieuwjaarsreceptie plaats. Voor deze receptie, een gezamenlijk pro ject van Senior Service, ANBÓ en KBO, zijn alle leden en belangstel lenden van harte uitgenodigd. Het is een ideale gelegenheid om vrienden en kennissen de beste wensen voor het Nieuwe jaar over te brengen. Op maandag 20 januari, onze derde maandag, wordt aan leden en belangstellenden een informatie middag aangeboden met als thema: 'Bespaar meer met minder energie'. Deze wordt verzorgd door Mega Limburg en vindt wegens de ver wachte toeloop plaats in de Hoender en niet op Marktstraat 8 zoals in onze winterbrochure is aangegeven. De thema-middag vari december met als gastspreker Pius van Loon was kwalitatief van hoog gehalte. U raadt het al: de belangstelling was tamelijk klein. Toch wil het bestuur met dit soort themamiddagen door gaan, tenzij de leden ons laten weten dat daar geen prijs opgesteld wordt. Laat van u horen. Het bestuur ziet met veel belangstelling uit naar uw reakties. Vanzelfsprekend ook naar aanmeldingen van nieuwe leden. Het is voor 50-plussers van groot belang zich bij een bond aan te slui ten, want ook voor hen geldt: 'Eendracht maakt macht'. Het bestuur van de ANBO-afde- ling Venray: mw. M. Theuws- Raedts (582453); hr. M. Janssen (586271); hr. J. Menens (583453); hr. A. v. Krey (584588) en hr. J. Beerens (588841). Aanstaande zondag 5 januari om 16.00 uur zal in café de Bonte Koe nogmaals de presentatie plaatsvin den van alle deelnemende carna valsliedjes van dit seizoen. Een keur van artiesten zal deze middag akte de presence geven. Frans en Marie- José, Jeanny v. Veghel en Harrie Hermans, Pascal Lucassen, Mirjam Aarts, Stadse Fratse, Anita Arts en Corina v. Daal, Mariëlle Pauwels, Peter Teeuwen mit koeër. Jan Arts, Karei v. Daal en Arno Lucassen. Deze zangers en zangeressen zul len begeleid worden door het Bonte Koe huisorkest bestaande uit Edwin Kainama, Hans v. Els, John v. Els, Otto Kooien, Pascal Lucassen en Jac. v. Els. De presentatie zal in han den zijn van niemand minder dan Bruno Lucassen. Aanvang 16.00 uur, entree vrij. De kerstmarkt van de VSO-afde- ling van de Venrayse school voor speciaal onderwijs Focus is een suc ces geworden. De kerstmarkt is een vast onderdeel van een jaarlijks terugkerend kerstproject van de school. Dit jaar ging het kerstproject over India en was de opbrengst van de kerstmarkt ook bestemd voor een doel in dit land. Er waren gasten op school die vertelden over het land en zijn inwoners. Er werd Indiase muziek ten gehore gebracht en de leerlingen konden ook zelf op de muziekinstrumenten aan de slag. Daarnaast was er informatie over de opvang van straatkinderen in de mil joenenstad Bombay. De stichting Salaam Badak Trust beheert in Bombay een opvangtehuis voor straatkinderen. Aan de hand van foto's vertelde een studente over haar ervaringen met het werken met de kinderen in dit opvangtehuis. Op de goed bezochte kerstmarkt wer den door de leerlingen allerlei kerst spullen verkocht, die ze in de afge lopen maanden zelf gemaakt hadden. De opbrengst was boven verwachting; werd er vorig school jaar een bedrag van ruim 2800 gul den verdiend voor een project voor een school in Oeganda, dit keer viel het eindbedrag voor de opvang van de straatkinderen in Bombay nog hoger uit: ruim 3700 gulden! Het bedrag zal binnenkort overgemaakt worden aan het opvangtehuis in Bombay. Paarden op de ry weg Zaterdagmorgen omstreeks 10.00 uur moest de politie in actie komen voor het vangen van vijf paarden die op de Veulenseweg liepen en gevaar voor het verkeer opleverden. Met hulp van.-de eigenaar konden de paarden, voordat er ongelukken waren gebeurd, in een weide wor den gedreven. Het is niet bekend hoe de paarden uit de weide zijn gekomen. Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode Meerlo-Wanssum tel. (0478) 530 200 530300 538200 Reisverzekering en buitenlands geld ook via internet http:// www.rabobank.nl Gaat u op vakantie binnenkort? De Rabobank kan veel voor u regelen. U kunt er niet alleen terecht voor uw reisver zekering maar ook voor uw buiten lands geld, Travellers cheques en passen/cards. Overigens kunt u voor Belgische Franken en Duitse Marken terecht bij de geldauto maat aan de Wilheiminastraat in Venray. Hierbij komt dat u, volgens de consu mentenbond, ook nog het goedkoopst geld wisselt bij de Rabobank. verzekeringen - financiële planning - beleggen - betalen - lenen - sparen Reserveer nu kaarten! Heeft u trouwplannen? Kom dan beslist naar de jaarlijkse bruidsmodeshow op maandag 6 januari aanstaande in de Schouwburg 'De Beejekurf' in Venray. Om 20.00 uur start een wervelende show met topmanne- quins en -dressmans. Op profes sionele wijze tonen zij dè bruids kleding van dit moment. Deze al jaren druk bezochte show belooft ook nu weer een 'happy happe ning' te worden... dankzij mooie muziek, sfeervol licht, vlotte pre sentatie en de uitgebreide, modi euze bruidscollectie tegen betaal bare prijzen. VERLOTING BRUIDSJURK De show begint om 20.00 uur, de zaal gaat open om 19.00 uur. Dit jaar wordt tijdens de bruidsshow een bruidsjurk verloot ter waarde van 1000 gulden! Tijdens de pauze staat koffie met gebak klaar. Even tijd om te praten over al het moois dat voor bij is gekomen. Wie zelf een jurk of kostuum wil komen passen, kan het bete een afspraak maken. Dan wordt er ruim tijd uitgetrokken om te hel pen bij het kijken en passen. Natuurlijk kan op een avond niet de gehele collectie worden getoond, maar het geeft wel een goed beeld van de actuele bruidsmode. COMPLETE SHOW Jolina Bruidsmode uit Oostrum toont tijdens de show de nieuwste collectie voor de bruid met bijpas sende accessoires. Ook zal er exclu sieve kinderkleding geshowd wor den. Jac. Nooyen Mannenmode uit Venray laat zien dat er op het gebied van mannenmode voor de bruideg om verrassende mogelijkheden zijn. Ook voor de vaders van de bruideg om is Jac. Nooyen ruim gesorteerd. Zowel bij Jolina Bruidsmode als bij Jac. Nooyen Mannenmode worden veranderingen in eigen atelier vak kundig uitgevoerd. Joelle Damesmode uit Venlo toont op deze avond een exclusieve en smaakvolle collectie damesmode, zodat ook de moeders van de bruid ruimschoots aan hun trekken komen. Angele Bloemenhuis uit Venray, gespeciali seerd in bruidswerken, laat zien dat er op dit gebied vele mogelijkheden zijn. RESERVEER NU... Kaarten a F113,50 per stuk (inclu sief koffie en gebak) voor deze unie ke bruidsmodeshow van Venray en omstreken kan men telefonisch reserveren of ophalen bij onder staande zaken: Jolina Bruidsmode, Mgr. Hanssenstraat 15a te Oostrum, tel. 0478-588840: Jac. Nooyen Mannenmode, Grotestraat 27 te Venray, tel. 0478-583938; Joelle Couture Venlo. Keulsepoort 2 te Venlo, tel. 077-3513191; Angele Bloemenhuis. Henseniusplein 4 te Venray, tel. 0478-582273. Wij zien u graag tijdens de bruids show op maandag 6 januari 1997! M.M.S.K. St. Petrus Banden geeft op zondag 5 januari een nieuwjaars concert. Het concert vindt plaats in de aula van het Raaylandcollege locatie Oost (de voormalige MAVO de Kolk) aan de Kolkweg te Venray. Het orkest zal onder andere een Elvis-medley, Hawaii Five O, Spanisch Harlem en de Radetsky March ten gehore brengen. Hierna zullen enkele jubilarissen gehuldigd worden. Na de pauze drumsectie heeft voor deze gelegenheid onder andere Ponton Mars, Big little drums en Spring Time melody op het repertoire staan. Het opleidings orkest zal rond de klok van twee uur het concert besluiten met 'Dix peti- tes pièces Aanvang 11.00 uur. k Anti-rimpel behandelingen f Plaatselijk afslanken Voetrellexzonetherapie Oorreflexzonetherapie Aroma behandelingen NIEUW: Pedicure behandeling (allernieuwste apparatuur) Schoulenslfoolie ló VENRAY TEL. 0478-589295 HULDIGING Voor de pauze zullen enkele jubi larissen van M.M.S.K. St. Petrus Banden gehuldigd worden. Trompettist Alex van Rattingen is 25 jaar lid van de vereniging. Daarnaast maakt hij zich reeds lange tijd verdienstelijk als bestuurslid en lid van de technische- muziek én showcommissie. Tamboer Jean-Paul van Leuken, fluitiste Yvonne v. Lipzig en saxofo nist Chierry Werinusa zullen wor den gehuldigd voor hun 10-jarig lid maatschap van de vereniging. Tijdens de pauze van het concert, van 12.15 tot 12.45 uur is er gele genheid tot feliciteren van de jubila rissen. Valse marken Zaterdag wilde een inwoner een bankbiljet van 100 DM bij een Rlaatselijke bank omwisselen voor lederlands geld. De bankbediende ontdekte echter dat het biljet een goed nagemaakt biljet was. Hij schakelde de politie in die het biljet in-beslag nam. De echtgenote van de man had dat biljet bij haar Kerstgratificatie ontvangen. Dat bil jet was in de winkel waar ze werkte aangenomen en niet als vals Jier- kend. De Venray naar had -geen strafbaar feit begaan en ging vrijuit. De werkgever zal de vrouw schade loos stellen door haar een echt biljet van 100 DM te geven. LANDWEERT III Maandag 6 januari halen leden van biljartvereniging DOS wederom het oud papier op in Landweert III. Men wordt vriendelijk verzocht om het papier goed gebundeld vanaf 09.00 uur aan de straatkant gereed te zetten. WIJK ZUID (tussen Zuidsingel en Prins Bemhardstraat en Nassauplein) 1997. Tafeltennisvereniging Red Stars haalt iedere eerste vrijdag van de maand oud papier op tussen 18.00 en 20.00 uur. De komende data hier voor zijn 3 jan., 7 feb., 7 maart, 4 april, 2 mei, 6 juni, 3 juli, 1 aug., 5 sept., 3 okt., 7 nov., 12 dec. (tweede vrijdag). Wij verzoeken u vriendelijk uw oud papier voor 18.00 uur buiten te zetten in dozen, zakken of gebun deld. Ook kunt u oud papier bren gen bij de container van Red Stars, Kiosk la, links van de tafeltennis- hal, (nabij Foekepot), alwaar u even eens oude spullen kunt brengen. Openingstijd: dinsdags van 18.00- 20.00 uur. Meer informatie: Jac Linders (tel. 588441) of Peter Bouwmans (tel. 589134). In een zinderende finale behaalde de Venrayse band een fantastische eerste plaats. Ongeveer een jaar geleden besloten Balloon (Cuijk), Free Stone (Oploo), Gryphus (Vierlingsbeek) en de Wissel (Mill), zalen waar regelmatig popconcerten plaatsvinden, om gezamenlijk een popconcours op te zetten voor talent uit de regio. Er waren drie voorron den en vervolgens een finale. Samson's Barber bestaat uit: Michiel v.d. Berg, Stijn Bus, Komeel Jeuken en Michiel v. Toom, werden als beste tweede aan de fina le toegevoegd en zaterdag 21 december was het dan zover. In een bomvolle zaal de Balloon in Cuijk liet Samson's Barber zien wat ze kunnen en waar ze goed in zijn: geheel eigen werk in het brede genre van alternatieve melodieuze gitaarmuziek. De direct geplaatste bands: Muff (binnenkort in Venray, een aanrader!), Strange Melody en Septuagint werden in deze finale al voorbijgestreefd. Grote winnaar was bovendien het publiek, die getrak teerd werden op een heerlijke avond. De eerste prijs betekent: 10 uur opnames maken in de bekende Pink Noise Studio in Eindhoven en als klap op de vuurpijl een optreden in een voorprogramma van een Europese band in de Willem 2 in Den Bosch. Datum en band zijn op dit moment nog niet bekend. Samson's Barber sluit een goed 1996 af: twee maal werd er deelge nomen aan een talentenjacht en beide werden gewonnen! Eerder dit jaar schreven ze Kuulpop op hun naam. Onlangs bracht de groep in eigen beheer haar eerste demo uit en in 1997 zal de band opnieuw van zich laten horen. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: 4 januari:M. van TIEL Stationsweg 15a, tel. 581465 5 januari:J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 586082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, J. de Vocht, M. v.d. Acker en P. Henkes: 4-5 januari:M. v.d. ACKER Aronskelk 76, tel. 585900 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: S. BILLET, tel. 581458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling v WINDEN en R. EELDERINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. v. EERTEN Volen 2A. Heide tel. 0478-513727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: H. v. EERTEN Volen 2A, Heide Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 0478- 582411 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Giotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk (tinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3