7 —Sultans of Swing Johan in De Volle Maan Kasteelloop Horst its toto-expositie van Bert Wauben 'Christmas carols' in Grote Kerk 'Jesus, wat een nacht....?' bij Omroep Venray Oud papier Reünie Springplank Synthese en uw financiële zorgen De Rabobank wenst u prettige feestdagen. Taoïstische Tai Chi Kerstwandeling in Geysteren Kerstconcert Trio Cantabile EEL EN MAAS Dinsdag 24 december 1996 - Pagina 3 ij De Schouwburg brengt op 8 nuari a.s. een zeer swingend ogramma met een speciaal jazz- indje. Sultans of Swing' betekende in 78 de doorbraak voor Mark ïopfleren de Dire Straits. De song at over een jazzbandje dat in klei- kroegen staat te swingen voor n onverschillig publiek. De pia sten Louis van Dijk en Cor ikker. vibrafonist Frits indesbergen en bassist Edwin irzilius hebben hun gelegenheids- rmatie naar het bandje in dat num- cr genoemd. Ze hadden zich ook um laude' kunnen noemen, want 5 je de biografie leest is het een en lof over de verrichtingen van de ren op de conservatoria. Alleen issist Edwin Corzilius valt een etje buiten de boot: hij is autodi- ct. Samen zorgen ze voor een iop swing in de schouwburg, jensdag 8 januari, als de oliebol- i zijn gezakt. >V 359C St -t ert Met ingang van zaterdag 4 januari taande zal Bert Wauben. uit lunen. een selectie uit het resultaat n zijn artistieke werkzaamheden itoonstellen in The Old Calahan'. n het Gouden Leeuwplein in iray. De expositie zal geopend worden zaterdag 4 januari om 20.00 uur Bert zal de hele avond aanwezig jn om zijn ervaringen, technieken aspiraties op een informele anier met u te delen. Berts foto- alle is zich gedurende de afgelo- •n jaren steeds meer gaan ontwik- •len tot hel op een uiterst verfijnde anier vastleggen van de zichtbare tdrukkingcn van het menselijk •voel. Dit is des te moeilijker ndat er tussen het model en de tograaf geen sprake is van welke ort relatie dan ook. anders dan de il van beiden om een bepaald peet van het menselijk gevoel tot tdrukking te brengen en dit in al jn facetten op de 'gevoelige' plaat st te leggen. Dal daarbij zijn foto- hnische ervaring van zeer groot ilang is. is natuurlijk vanzelfspre- nd. maar dit blijft uiteindelijk :chts een hulpmiddel om zijn instzinnige beleving in de fotogra- tot uitdrukking te kunnen bren- :n. Hij werkt daarvoor met ver- Mende personen die bereid en in lat zijn om als model te kunnen igeren. Het lijkt zo gemakkelijk i je als model voor de camera te dragen, maar niets is minder uir. Het is een intensieve activiteit uiterste concentratie vraagt, ede ook omdat Bert alleen met het 'sle resultaat tevreden is. En dan ig is alleen een kleine selectie, ar zijn zeer kritische mening, schikt om voor een expositie in inmerking te komen. Hij schouwt een expositie dan ook als !n aangelegenheid waarbij je niet Teen nacht ijs gaat. Dit mag blij- •n uit het feit dal hij zijn laatste positie gehouden heeft in 1989. x>r al diegenen die modelfotogra- een warm hart toedragen is deze positie een 'must'. Maar vooral lor hen. die nog niet hebben kun- n kennismaken met deze vorm kunst, is deze expositie een aan tier en een eenmalige mogelijk- id om hiermee op een ongedwon- manier en in hun directe ngeving kennis te kunnen maken. 'The Old Calahan' is een uiterst schikte omgeving om deze vorm n fotografie te exposeren en Bert topt dan ook veel belangstellenden zaterdagavond na Nieuwjaar te ogen begroeten. Na de medewerking aan het suc- svolle 'Music-ull* concert te :nray en Horst en de radio-opna- e voor het programma 'musica era' van Omroep Limburg uitge- inden op 9 november jl. sluit het rouwen Kamerkoor Contrast uit :nray onder leiding van Ad lesten het jaar al met de opluiste- ïg van de avonddienst op 28 cember om 19.00 uur in de Grote frk te Venray. Deze dienst zal helemaal in het ken staan van de traditionele ïgelse 'Christmas carol". Muziek e in vroegere lijden door de ïgelse jongenskoren van weeshui- in en kerken op staat werd gezon- n om geld op te halen voor hun gen levensonderhoud. Wilt u meer eten over het koor en de activitei- n neem dan gerust contact op arm Coppis. lel. 0478-64171 I of d Voesten. tel. 077-3662479 of lm een keer luisteren op onze letities op vrijdag van 19.30 tot 00 uur in liet parochiezaaltje nderde Grote Kerk in Venray. Tegen boom Op de Oude Peeldijk in Meterik, meente Horst, raakte zaterdag- orgen een 43-jarige vrouw uit Inray gewond bij een eenzijdig irkeersongeval. Om onduidelijke denen verloor zij in een bocht de acht over het stuur en botste aan linkerzijde tegen een boom. Zij erd met verwondingen aan haar orst overgebracht naar het zieken en daar opgenomen. Zaterdag 28 december staat er een wereldband in De Volle Maan in Venray. Johan is door goed werk van onze band-programmamaker gecontrac teerd op een moment voordat de band echt in de belangstelling kwam. zoals nu hel geval is. Johan. voorheen Visions of Johanna' is een gitaarband uit de Excelsiorstal. Een combo uit Noord- Holland. vier jongens met gitaren, drums en bas. Met hoge noteringen in de Moordlijst en Outlaw 41 bewijzen zij dat zij in staal zijn goede muziek te maken. Bovendien is Johan door Music Maker en OOR uitgeroepen tot de meest veelbelo vende band van Nederland en zan geres Dolores O-Riordcn van de Cranberries was zo onder de indruk van hun debuut cd dal zij Johan heeft gevraagd in hun voorprogram ma. De Amerikaanse Billboard vindt de Johan-rock zo goed dat "they should turn their heads at both slides of the Atlantic'. De muziek: Fris klinkende gitaarpop of zweverige uitwaaieren de Indierock. waaruil prachtige melodieën opduiken die een puntige Brits gekruid arrangement hebben gekregen. Het zweelt lussen heden daags en eindjaren zestig, tussen de USA en de UK. tussen REM en The Beatles. Zanger Jacco. af en toe geassisteerd door een tweede, derde of zelfs vierde stem kan zijn slem zowel krachtig als melancholiek laten klinken en gitarist Remco weet continu de zinnen te prikkelen. Johan is een band waarbij het puur om de muziek gaat. De band is regelmatig te beluisteren op Kink FM en op Radio 3. Vanaf 26 december tol en met I januari is er weer prijs-toepen in De Volle Maan. Oudjaarsnacht een combinatie van de succesvolle Tropical Parties en Beestfeest. Wat brengt een oud-onderw ijzer, een HAVo-lecrling. een trainer van een fitnesscentrum uil Venray en een operazangeres uit Horst met Kerst bij elkaar? En dat al zoveel jaar? Op tweede Kerstdag. 26 december aanstaande, juni y bij Omroep Venray. 's avonds lussen zeven en acht. de antwoorden horen in een radio-klankbeeld dat Charles van den Berg maakte van het Venray's jongens- en mannenkoor 'Zangers van St. Frans', een koor dal vanaf de oprichting onder leiding staat an de oud-onderwijzer Wim Buys. Zeventig jongens en mannen anno 1996 die traditionele kerstmuziek zingen? Het is bijna niet te geloven, maar het is echt zo. Maakt dat het koor juist zo bijzonder? Wim Buys, dirigent. Doris van de Meerendonk. stempedagoog en de twee tenoren Dolf Drabbels en Janny Barents ver tellen over hun passie met zingen. De verhalen worden muzikaal ondersteund door hel koor dal enke le kerstliederen ten gehore zal bren gen. (Het programma werd vorig jaar Kerst reeds door Omroep Limburg uitgezonden.) 'Jesus. wat een nacht...?', tweede Kerstdag. 26 december aanstaande tussen 19.00 en 20.00 uur bij: Omroep Venray. BRUKSKE Op zaterdag 28 december wordt het oud papier weer opgehaald in het Brukskc door mensen van hel wijkplatform. Wilt u het papier lus sen 11.00 en 13.00 uur gebundeld aan de straatkant staal. 'T DESSELKE Vrijdag 27 december wordt er papier opgehaald in de route 't Desselke. Wilt u het papier gebun deld of in een doos aan straat plaat sen voor 18.00 uur. De container bij Hubenhof aan de Westsingel is elke zaterdag open van 08.30 tot 17.00 uur. ledereen kan hier papier deponeren ten bate van Lourdeswerk Heil der Zieken. VREDESKERK In verband met de jaarwisseling de eerste woensdag van de maand zal er maandag 30 dec. oud papier worden opgehaald in de route Vredeskerk Wilt u hel gebundeld om 18.00 uur aan de straat plaatsen. De container aan de Westsingel. parkeerplaats Hubenhof is elke zaterdag open van 08.30 tot 17.00 uur. Hier kan iedereen papier depo neren ten bate van Heil der Zieken. VELTUM Vrijdag 27 december wordt er door leden van biljartvereniging DOS wederom oud papier opge haald in de wijk Veltum en wel in het gedeelte omsloten door Weg in den Berg, Kenipweg, Westsingel en Langstraat. Verzocht wordt om het papier vanaf 13.00 uur goed verpakt aan de straatkant gereed te zetten. Vorige week vermeldden w ij per abuis een verkeerde datum. Daarvoor onze excuses. Jeugdclub De Springplank bestaat in 1997 25 jaar. Reden voor bestuur en leiding om dit te vieren. Dit gaat gebeuren in het weekend van 19-21 september. De Springplank is een voortzet ting van het oude Patronaat. Deze beweging, die alleen voor jongens bestemd was. kwam voort uit de geestelijkheid Bekend zijn haar huisvestingen in de Patersstraat en in de oude ambachtsschool. Deze stond desti jds op de plek waar nu de schouwburg staal. Vandaar uit ver huisde men. zo omstreeks de eind jaren *50 naar de Wilhelminastraat. Een houten barak achter het politie bureau daar. Ook scouting had hier onderdak met enkele afdelingen. In 1972 werd het Patronaat omgedoopt in Springplank en werden ook meis jes toegelaten. In 1982 werd hel nieuwe gebouw in de Beukenlaan betrokken. De Springplank heeft op dit moment zo'n 70 leden, vanaf groep 3 t/m groep 8 van de basis school. Een van de onderdelen vari het kwart-eeuwfeest is een reünie, voor oud-leden, leiding en bestuursleden. Omdat de ledenadministratie niet altijd even zorgvuldig bewaard is gebleven is men op dit moment op zoek naar namen van bovengenoem de relaties, die lussen 1972 en heden bij de Springplank betrokken waren. Mogelijk dal er onder de lezers van dit artikel oud-Springplankers zijn die ons aan een aantal namen en/of adressen kunnen helpen. Voor reacties of inlichtingen kan men terecht bij Jan Bonten, secr.. lel. 586701; Henk (Haskc) Kuijpers. lel. 585688; Sjane Vollenberg. tel. 586117. Sybthese kan wal voor u doen! Niet direct aan uw financiën, in ieder geval wel aan uw zorgen. En die zorgen kunne het u knap lastig maken, soms uw leven behoorlijk vergallen. We hebben het hier over zorgen, die samenhangen met een door iemand ervaren tekort aan geld: je hebt minder te besteden dan nodig is voor je dagelijkse behoef ten. ju kunt minder uitgeven dan je voor jezelf nodig hebt of vindt. Je kunt plotseling in inkomen achteruit zijn gegaan, of onverwacht voor hoge lasten en uitgaven komen te staan. Je beschikbare budget is feite lijk niet toereikend meer. Er zijn allerlei redenen, die kunnen leiden tot financiële zorgen. Een bijzonder kwetsbare groep, waarover de men sen die -vaak langdurig- afhankelijk zijn van een sociale uitkering en die geen inkomen kunnen verwerven: het ene gat met het andere te moeten dichten... Synthese kan u helpen bij die financiële zorgen. Wij hebben geen zak geld voor u, maar wij kunnen wel: u helpen bij het meer greep krijgen op uw situatie; u adviseren hoe met geld om te gaan; u behulp zaam zijn bij budgetteren; soms bemiddelen tussen u en schuldei sers. Het is van belang licht te zien aan het eind van de tunnel. Synthese helpt u bij uw perspectief Ons maatschappelijk werk is als volgt te bereiken: Unit Venray. tel. 0478- 586245. voor geen voornemens te hebben? Ach, eigenlijk maakt het niets uit hoe u het nieuwe jaar inluidt. Als u het maar goed doet. Wij wensen u in ieder geval prettige feestdagen en een uitstekend 1997. Heeft u voor volgend jaar uw lijstje al klaar? Want naast de bekende 'niet meer snoepen', 'minder eten', 'stoppen met roken' zijn er misschien nog tal van andere zaken die u volgend jaar anders wilt gaan doen. Of neemt u zich dit jaar Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode Op dinsdag 24 december zijn we open tot 16.00 uur. Op 31 december tot 13.00 uur. U kunt uiteraard 24 uur per dag gebruik maken van de geldautomaten. Tai Chi is een traditionele Chinese oefening voor gezondheid. Het bestaat uit langzame gracieuze bewegingen die zowel lichaam als geest versterken. De extra strek- en draaibewegin- gen in Tai Chi veroorzaken mogelij ke afname van nerveuze spannin gen. bevordert de bloedsomloop en verbetert kracht en flexibiliteit. Na verloop van tijd is het mogelijk het weldadige effect van Tai Chi op het hele lichaam te ervaren. De Taoïstische traditie vertelt dat iemands goede gezondheid bepaald wordt door harmonie tussen lichaam en geest. Stress, angst en emotionele storingen richten veel schade aan. Het beoefenen van Taoïstische Tai Chi vereist iemands volledige con centratie. Dit resulteert in een soort bewegende meditatie. De rust en ontspanning kan dan gaandeweg toenemen. De Taoïstische Tai Chi set bestaat uil 108 passen en bewegingen. Die passen worden zorgvuldig en aan eengesloten uitgevoerd in een vaste volgorde. Het langzame tempo maakt Tai Chi toegankelijk voor vrijwel iedereen. Iedereen kan dan ook de voorde len ervan ervaren. Uw spieren en gewrichten versoepelen en uw lichaamshouding verbetert Na enige tijd zal de Tai Chi beoe fenaar ook voordelen ondervinden op het gebied van stressbestendig heid en concentratieverbetering. Binnenkort geeft de Stichting Taoïstische Tai Chi Nederland een instructiemiddag voor het beoefenen van Tai Chi. U bent welkom op zaterdag 28 december om 14.00 uur in De Opmaat. Oostsingcl 37 te Venray. Voor informatie en aanmelding kunt u bellen naar Marga Klaassen. tel. 0478-586327. Op 2e Kerstdag, donderdag 26 december, organiseert het Kon. St Willibrordusgilde uit Geysteren weer zijn traditionele kerstwande ling. Het gaat hierbij om een oriën- tatietocht door bossen en landerijen van landgoed Geysteren. Aan de hand van een routebeschrijving leidt het gilde u rond en ondertussen beantwoordt u nog enkele vragen. Aan de tocht zijn prijzen verbonden. U kunt kiezen uit twee routes: een kortere van ongeveer anderhalf uur en een langere van ongeveer tweeëneenhalf uur. Het zijn"echte gezins-/groepswandelingen. maar u kunt ook als eenling deelnemen. Onderweg is er een pauzeplaats, waar u koffie en warme chocomel kunt kopen. Starten kan tussen I 1.30 en 14.00 uur vanuit het gildehuis. zaal Kleeven aan de Nieuwtandsestraat in Geysteren. De deelnamekosten zijn voor personen van 16 jaar en ouder ƒ3,- en voor jongeren van 11 t/m 15 jaar 1.50 per persoon; kin deren beneden I I jaar doen gratis mee. Poging tot inbraak Vermoedelijk heeft een inbreker gedacht dat hij via de garage in een woning aan de Veltumse Kleffen kon komen. Zijn moeite was echter tevergeefs. De schade bleef beperkt. De poging tot inbraak vond plaats in de nacht van woensdag op don derdag. Het trio Cantabile verzorgt op zondag 29 december om 16.00 uur een kerstconcert in de kapel van hel St. Elisabethziekenhuis. Merseloseweg te Venray Op het programma staan kerstmo tetten. of eigenlijk kerstduetten, die niet dikwijls te beluisleren zijn o.a. van Heinrich Grimni (1592-1637) het vreugdevolle 'Der Tag. der ist so freudenreich'. van Josef Rheinberger 1839-1901het 'Puer natus est in Bethlehem' en van Max Reger (1873-1916) 'Maria Wiegenlied'. Verder nog 'Three carols for Christmas' van Clare Grundman. Franse pastoralen. Poolse. Russische en Nederlandse kerstliederen. Er is ook samenzang. Het concert is vrij toegankelijk, duurt ongeveer een uur en kan beluisterd worden door de patiënten van het St. Elisabethziekenhuis via de ziekenhuisradio kanaal 5. Trio Cantabile, Monique de Boer. sopraan. Liduïne Geurts, alt en Henriëtte Spanjers. orgel/piano, ver zorgt sinds 1990 kerstvieringen en - concerten. eucharistievieringen, huwelijks- en jubileummissen, rouwdiensten en huisconcerten, klassiek en/of populair. Inlichtineen: Monique de Boer. tel. 0478-581776. Na drie succesvolle voorgaande edities organiseert Scheidsrechters- vereniging Horst-Venray donderdag 26 december. Tweede Kerstdag, voorde vierde maal de Kasteelloop. In de afgelopen jaren heeft de Kasteel loop zichzelf bewezen en een eigen gezicht gekregen. Gezien de trend van de laatste jaren ver wacht de organisatie een opkomst van een paar honderd deelnemers. Wederom vindt een en ander plaats in het rekreatiegebied De Kasteelse Bossen in Horst, op een vlak en goed te overzien parcours. De organisatie heeft niets aan het toeval overgelaten. Er is gezorgd voor een programma voor jong en oude. ledereen is welkom, zowel trimmers, liefhebbers als wedstrijd- lopers. Het programma: 10.15u: Trimloop jongens en meis jes t/m 9 jaar. 75()m. I().3()u: Trimloop jongens en meis jes van 10 t/m 12 jaar. I50()m: Trimloop jongens en meisjes 13 t/m 15 jaar. 1500m. I0.5()u: Dames senioren vanaf 16 jaar. 4800m; Heren senioren vanaf 16 jaar. 4800nv. Heren veteranen vanaf 40 jaar. 4800m. Il.45u: Heren senioren vanaf 16 jaar, 9600nv Heren veteranen vanaf 40 jaar. 9600m. De prijsuitreikingen vinden.plaats na afloop van iedere categorie, in de kantine van clublokaal Trefhove. Tevens wordt er een gratis tombola gehouden. Start en finish zijn bij clubgebouw Trefhove van Scheidsrechters- vereniging Horst-Venray (ingang naast de ingang van de voetbalvel den van Wittenhorst). Hier is ook het secretariaat gevestigd, waar men zich vanaf 09.30 uur. en tol een kwartier voor aanvang van de betreffende loop kan inschrijven. Hel inschrijfgeld bedraagt 3,50 voor junioren en 7.50 voor senio ren Rijden onder invloed Een 36-jarige inwoner van Venray veroorzaakte afgelopen nacht op de rijskweg 271 ter hoogte van Well een aanrijding. De Venraynaar haalde een andere auto in die werd bestuurd door een 22- jarige man uit Bergen en begon daarna plotseling te remmen. Hierdoor kon de automobilist uit Bergen een aanrijding niet meer voorkomen en botste achterop de Venraynaar. Laatstgenoemde ont kende in eerste instantie tegen de politie dat hij niet gereden had. Al snel bleek waarom, hij had teveel gedronken en bleek ontzegging van de rijbevoegdheid te hebben. Tegen de man wordt proces-verbaal opge maakt. Winkeldiefstal Personeel van een rijwielzaak in De Bleek heeft vrijdagmiddag een 14-jarige Venrayse jongen betrapt toen hij een onderdeel van een fiets wilde meenemen. De jongen werd overgedragen aan de politie. Hem wacht een HALT-traject. Een ande re jongen, die eveneens in de winkel was, ging er vandoor. Vernieling Vrijdagavond werd een ruit inge gooid van een woning aan de Overloonseweg. De bewoner zag twee personen wegrennen. Waarschijnlijk ging het om een poging tot inbraak. PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorgmg gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij Sport- en veremgingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabeler. Th. Lankveld. H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za en zo: Dkt. BRUINTJES Langstraat 106, tel. 583558 1 jan.: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 586082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz, J. de Vocht. M. v.d. Acker en P. Henkes: za: J. de VOCHT Henseniussti aat 13a, tel. 581878 zo: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 585900 1 jan.: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 588800 vrijdag 18.(X) tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: *s morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 t/m 1 jan.: R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via hel nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: za en zo: G. VALLEN, tel. 586605 1 jan.: O. VERHAEGEN, tel. 582281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPFAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure. V. Geurts. R. Eelderink en G. Gelling 26 dec.: V. GEURTS en W. de VOCHT za en zo: W. de VOCHT en E. RUYMBEEK 1 jan.: H.v. WINDEN en R. EEL DERINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zóndag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 0478- 532273 vanaf vrijdag 12 uur ;ot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tol vrijdag 12 uur waargenomen door: H. v. EERTEN Volen 2A. Heide tel. 0478-513727 Afspraken maken 's middags lussen 18.00 en 19.00 uur. tel. .513727 WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3