*5 c TAXATIERAPPORT Gevolgen van Regionaal Ammoniakbeleid voor uw aanvraag NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Plannen ter uitbreiding bedrijf Veulen Opstellin weekmar verandert Bijeenkomst reconstructie parallelweg Oostsingel woningwet wet ruimtelijke ordening Algemeen verbindende voorschriften Bekendmaking Foute paspoorten telefoon 0478-512772 wet milieubeheer - wet milieubeheer Kapvergunning verleend Winkeltijden verordening TEb] PEEL EN MAAS Donderdag 5 december 1996 - Pagina 1 JÜ- Gl Binne jat uv pjn ei evert ran u1 jeboc tntva euke GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie en Vakbalie Burgerzaken: maandag van 09.00 tot 17.30 uur. Dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur. Vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Vakbalie Sociale zaken: maandag van 09.00-17.30 uur. Dinsdag tot en met vrij dag van 09.00 tot 13.00 uur. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op het bepaal de in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en het bepaalde in artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray, bekend, dat ter inzage ligt een voor-ontwerp partië le herziening bestemmingsplan "Buitengebied" Mengvoederbedrijf aan de Veulen- seweg. Het plan beoogt aan de Veulenseweg 20 te Veulen uitbrei ding mogelijk te maken van een bestaand mengvoederbedrijf met bijbehorende recycling- installatie voor restproducten van de voe dingsmiddelenindustrie. Het voor-ontwerpplan en de ove rige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 6 december 1996 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie in het gemeente huis, Raadhuisstraat 1 te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn zienswij ze omtrent het voor-ontwerpplan schriftelijk kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Het ARP/RAB 2 is een gezamen lijke inspanning van diverse belang hebbenden, gericht op het maximaal verminderen van de ammoniake- missie uit agrarische inrichtingen in Noord- en Midden-Limburg. Het plan ligt sedert 15 november 1996 voor een ieder bij de publieksbalie van het gemeentehuis ter inzage en zal naar alle waarschijnlijkheid (onvoorziene omstandigheden voor behouden) in april 1997 van kracht worden. Bij de verlening of de intrekking van een milieuvergunning voor der- §elijke agrarische inrichtingen zal e aanvraag c.q. het verzoek tot intrekking worden getoetst aan het regionaal ammoniakbeleid. Tot 1 januari 1997 zijn er verschillende mogelijkheden om invulling te geven aan deze toetsing. In het geval de aanvraag voor een In verband met de aanpassing/ver nieuwing van de centrumpleinen, zijn afgelopen dinsdag grote bomen en banken op het Schouwburgplein geplaatst. Als gevolg hiervan zullen a.s. maandag 9 december de marktkra men op het Schouwburgplein, maar ook op het Henseniusplein en de Grote Markt een andere opstelling krijgen. U zult dus waarschijnlijk even moeten zoeken naar de vertrouwde plaatsen. Hoewel de meeste kramen geplaatst zijn in de buurt van de hui dige plek, kon dat niet voor alle kra men gerealiseerd worden. Sommige zijn naar een ander plein verhuisd. Wij hopen niettemin dat u snel met de nieuwe kramenopstelling vertrouwd bent. r commissievergaderingen^) De commissie cultuur, maat schappelijke en sociale zaken verga dert op maandag 9 december om 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag vorige vergade ringen 5. Gewestzaken 6. Vierde algemene aanpassing van de begroting 1997 7. Aanpassing verordening kinderop vang 8. Wijkonderzoek Veltum 9. Rondvraag en sluiting milieuvergunning is ingediend tus sen 15 november 1996 en 1 januari 1997, kan de aanvrager aangeven of getoetst dient te worden aan RAB 1 of 2. Bij een voorkeur voor RAB 2 verzoeken wij u nadrukkelijk dit schriftelijk aan te geven. Indien dit niet gebeurt, zal de verdere afhande ling van uw aanvraag conform RAB 1 geschieden. De verzoeken tot intrekking van een milieuvergunning ten behoeve van een aanvraag, dienen aan het zelfde ammoniakreductieplan te worden getoetst. Ter verduidelijking geven we een voorbeeld. Heeft u gekozen om uw aanvraag, ingediend binnen de hiervoor bedoelde plan periode, te laten toetsen aan RAB 2, dan dienen de daarbij behorende intrekkingsverzoeken ook te worden getoetst aan RAB 2. Hetzelfde kan gezegd worden bij toetsing van een aanvraag aan RAB 1. Aanvragen voor een milieuver gunning c.q. verzoeken tot intrek king van een milieuvergunning, ingediend na 1 januari 1997, worden onverminderd getoetst aan RAB 2. Er bestaat dan geen keuze-mogelijk heid. De gemeente organiseert volgen de week een informatiebijeenkomst over de plannen voor de reconstruc tie van de parallelweg Oostsingel. Deze avond wordt gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis op woensdag 11 december 1996 om 19.30 uur. Op deze bijeenkomst zullen wij u informeren over de noodzaak en de aard van de werkzaamheden. Het gaat hierbij om: - versmalling van het dwarspro fiel; - vervanging asfalt door klinkers; - diverse verkeersmaatregelen; - vervanging riolering; - rooien bomen aan de west-zijde in het trottoir. Wij willen graag in een vroeg stadi um van u horen hoe u over de plan nen denkt om dan te bekijken in hoeverre we uw opmerkingen, sug gesties kunnen meenemen in de ver dere uitwerking. De omwonenden zijn al in een brief door de gemeente persoonlijk uitgenodigd. Overige belangstellenden nodigen wij bij deze van harte uit. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van een woning aan de Spurkt te Venray tnv G.RH. van de Ven-Janssen, Energieweg 6; - het bouwen van een werktuigen- berging aan de Heidse Peelweg 62 te Ysselsteyn tnv W.R Peters, Heidse Peelweg 62; - het bouwen van een caravan-over kapping aan de Etnalaan 21 te Venray tnv A.P Muller, Etnalaan 21; - het uitbreiden van een horeca gelegenheid aan de Mgr. Hanssenstraat 10 te Oostrum tnv H.W. van der Wielen, Mgr. Hanssenstraat 10a. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het verbouwen van de woning aan de Laagriebroekseweg 6 te Leunen tnv J.J.G.M. Koenen, Rector Nabbenstraat 18; het bouwen van een woning aan De Leng 29 te Oirlo tnv R.M.C. de Mulder, Dionisiusstraat 6a; - het veranderen van de winkelpui aan de Julianasingel 7b te Venray tnv Hatéma, Tramstraat 21 te Eindhoven; - het bouwen van een carport en dakkapel aan de Vlinderblooem 7 te Venray tnv A. Viersma, Vlinderbloem 7; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Pavanestraat 18 te Venray tnv T.W.H. v.d. Oetelaar, Pavanestraat 18; het bouwen van een carport aan de Isabellahof 18 te Venray tnv M.P.J. Heijnen, Isabellahof 18; het bouwen van een vleesvarkens stal aan de Puttenweg 128 te Ysselsteyn tnv T.G. Deters, Puttenweg 128. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. - het bouwen van een tuinhuisje aan Het Erf 2 te Venray tnv W.C. Verschuijten, Het Erf 2. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kun nen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouw meldingen. het bouwen van een tuinhuisje aan de Veltumse Kleffen 31 te Venray tnv A.J.G. Verheijen, Veltumse Kleffen 31; - het bouwen van een tuinhuisje aan Het Erf 8 te Venray tnv A.W.M. Manders, Het Erf 8; het bouwen van een tuinhuisje aan De Vlies 23 te Veulen tnv J.L.G. van Duuren, De Vlies 23; De op de bouwmeldingen betrek king nebbende stukken liggen met ingang van 6 december 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouw- aanvraag. - het uitbreiden van een bedrijfsge- deelte aan de Hoofdstraat 37 te Oirlo tnv Electro Gommans V.O.F., Hoofd-straat 37. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 6 december 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 5 december 1996 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer Op grond van artikel 139 e.v. van de Gemeentewet maakt het college van burgemeester en wethouders bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 oktober 1996 de volgende algemeen verbindende voorschriften neeft vastgesteld: - de Verordening op de heffing en de invordering van onroerende zaakbelastingen 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van afvalstoffen heffing 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van rioolrechten 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van hondenbelas ting 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van toeristenbe lasting 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van parkeerbelas tingen 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van marktgefden 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van leges 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van precariobe- Iasting 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van begrafenis rechten 1997; - de Verordening op de heffing en de invordering van woonwagen rechten 1997; - de Verordening tarievenregeling voor de door de gemeentelijke brandweer aan derden bewezen diensten 1997. Bovengenoemde verordeningen tre den alle in werking op de eerste dag na de dag van deze bekendmaking. Het tijdstip van ingang van de heffing is ten aanzien van alle bovengenoemde verordeningen bepaald op 1 januari 1997. De verordeningen liggen ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks balie 0.35. Burgemeester en wethouders van Venray brengen hierbij ter algemene kennis, dat bij besluit van de raad van deze gemeente d.d. 25 novem ber 1996, Nr. R677, is vastgesteld de 'Eerste Wijzigingsverordening Behandeling Bezwaar-, Beroep- en klachtschriften Gemeente Venray 1995'. Deze verordening treedt in wer king met ingang van woensdag 1 januari 1997. Deze verordening ligt vanaf heden voor een ieder kosteloos ter inzage op het gemeentehuis, publieksbalie 0.35, Raadhuisstraat 1 te Venray. Venray, 5 december Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris De afgelopen dagen zijn in de media berichten verspreid over fou ten bij een aantal paspoorten. Het gaat hierbij om een fout gemaakt door de leverancier van het laminaat. Het laminaat is een kunst stoffolie waarmee de foto en de per sonalia op pagina twee zijn afge dekt. In Venrav zijn in het afgelopen voorjaar 600 paspoorten uit deze serie afgegeven. Inmiddels zijn alle Venrayse bezitters van een dergelijk paspoort opgeroepen voor een controle. Mensen die niét zijn opgeroepen behoeven zich over dit probleem geen zorgen te maken. MAKELAARDIJ O.Z. 'SNELLE SERVICE •PROFESSIONELE VERWERKING 'ENUITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN 'BELVOOR MEER INFORMATIE Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuurs recht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunningen krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. N.V. Waterleiding Maatschappij Limburg, Prins Bisschopsingel 2, 6211 JX te Maastricht voor een ver gunning op grond van artikel 8.1 lid 1 onder b van de Wet milieubeheer voor het wijzigen van een pompsta tion, gelegen aan de Breevennenweg 11 te Leunen; 2. Turning Technic, De Hulst 3, 5807 EW te Oostrum voor een vergun ning ingevolge artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een metaalbewerkingsbedrijf, gele gen aan De Hulst 3 te Oostrum; 3. Vincent van Gogh Instituut, Stationsweg 46, 5803 AC te Venray voor een wijzigingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid 1 onder b van de Wet milieubeheer voor een centrale magazijnvoorzicning (deel- lokatie 1.26) en een arbeidsthera- pievoorziening (decllokatie 1.27), gelegen aan de Stationsweg 46 te Venray; 4. Nijsen/Granico, Veulenseweg 20, 5814 AC te Veulen voor een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge artikel 8.4 WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Onafhankelijk rustpunt bij onroerend goed transakties Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Burgemeester en wethouders heb ben een kapvergunning verleend voor 9 monumentale esdoorns aan de achterzijde van het Raaylandcollege en flats nr. 75 t.e.m. 111 aan de Antoniusstraat. Deze bomen zijn op verschillende plaatsen ingerot en/of hebben extre me plakoksels. Dit inrottingsproces, dat al jaren bezig is, is momenteel niet meer te stoppen. Snoeien helpt niet meer. Op verschillende plaatsen zijn jaren geleden d.m.v. staalkabels en trek- stangen kunstmatige ingrepen gedaan om de bomen te redden. Momenteel zijn juist die plaatsen het grootste gevaar voor de directe omgeving, t.w. de bebouwing aan de Antoniusstraat, noodlokalen van het Raaylandcollege en geparkeerde auto's op het daar aanwezige par- kcerterreintje. Het is de bedoeling om deze bomen op korte termijn te rooien. Herbeplanting van nieuwe bomen volgt, afhankelijk van de rooiwerk- zaamheden, meteen of in het vol gende plantseizoen, een esdoorn aan de Pr. Hendrikstraat. Deze boom is rot en vormt een direct gevaar voor de omgeving. Herbeplanting vindt, afhankelijk van bestaande kabels en leidingen, plaats in de directe omgeving, een twintigtal eiken in het buitenge bied van Venray. Deze bomen zijn rot en leveren een direct gevaar voor mens en verkeer. Herbeplanting vindt nog dit plant seizoen plaats. een hemelboom op het plantsoen, hoek Hofstraat/ Raadhuisstraat. Deze boom staat te dicht bij een woonhuis. De boom is in het verle den behoorlijk misvormd door niet goed uitgevoerde snociwerkzaam- heden. Herbeplanting vindt hier niet plaats, omdat er al voldoende bomen op dit kleine plantsoen staan. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de publieksbalie, tel. 523536. Deze is van maandag tot en met donderdag bereikbaar van 9.00 tot 17.00 uur. Vrijdags van 9.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen de verleende ver gunningen kunnen worden inge diend bij het college van burge meester en wethouders gedurende 6 weken vanaf vandaag. van de Wet milieubeheer voor een mengvoederbedrijf met opslag, gelegen aan de Veulenseweg 20 te Veulen. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 5 december 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). Tot 2 januari 1997 kunnen de stukken ook, na telefo nische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waar op het ontwerp van het besluit ter inza ge is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wet houders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedach ten te wisselen hetzij tof het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: 1. W. Pcetcrs, Zuivelweg 3, 5809 EA te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van dc Wet milieubeheer voor een fokzeugenhouderij, gelegen aan de Zuivelweg 3 te Leunen; 2. Asmopak B.V., Lollebeekwcg 54, 5811 AL te Castenray voor een ver gunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de produktic van verzorgings-, reinigings- en medi sche produktcn, gelegen aan dc Keizcrsveld te Venray. De vergunningen worden onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 5 december 1996 tot 16 januari 1997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na dc dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. dc adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen .bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhagc. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlo pige voorziening (waaronder een schor- singsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voor dat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde geval len worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer. Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangeno men dat dc veranderingen geen gevol gen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de nadeli ge gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: 1. Mega Limburg, Plataanstraat 5, 5802 F.H te Venray voor het veran deren van de kantoorruimte, gele gen aan de Plataanstraat 5 te Venray. De melding kan worden ingezien van 5 december lot 19 december 1996 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op dc overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). We |L°T -xjohai De stukken kunnen gedurende genoeni de weken ook, na telefonische afspraa] (0478-523630), worden ingezien o| Franc elke donderdag van 16.30 uur tot 19.31 j0hn uur. A.M.v.B.-mcldingen Gelet op het bepaalde in de Wc<ig24> milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bi ,e] Qt Algemene Maatregel van Bestuu 1 (A.M.v.B.) een aantal categorieën vai bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel vai bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn ii het belang van de bescherming van he milieu. Burgemeester en wethouders vai --- Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-ANK meldingen zijn binnengekomen van: 1Autocentrum De Hulst, Acaciastraa 8. 5802 EK te Venray voor het uit-1 breiden of wijzigen van een herstel SeU* inrichting voor motorvoertuigen Maas dan wel van het veranderen van ea 5817 daarin gebezigde werkwijze inge-le'- 9' volge het Besluit herstelinrichtingei Anke voor motorvoertuigen milieubeheer Gris I gelegen aan de Acaciastraat 8 ti Jacob Venray; Wit ziel oge En WOi alii Wi. geb Gel 26 Trine Komt 2. J.M.A.M. Collin, Plutostraat IQ muisj 5914 CT te Vcnlo voor het uitbrei danj? den of wijzigen van een tuinbouw bedrijf met bedekte teelt, dan we het veranderen van de werkinj ^oc daarvan ingevolge het Besluit tuin- £gv bouwbedrijven met bedekte teeli j0ha! milieubeheer, gelegen aan de Mgt Hanssenstraat 54 te Oostrum; 3. Th. Janssen apparatenbouw, Pottevenwcg 7, 5813 BJ Ysselsteyn voor het van toepassing worden van het Besluit opslag goe deren milieubeheer op een reeds opgerichte inrichting voor de opslag van goederen, gelegen aan Pottevenwcg 7 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 5 december tot 19 december 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 27 Hans Jolar Vullii Zevei 5803 tel. 0 Wij r 15.0C Peter Mete Ge WIL Anto zoi Wilb Willi Van 1 5809 Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezaj haar voornemen tot intrekking heef aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van dc gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunning gedeeltelijk wensen in te trekken van: 1. J. Rcijndcrs en C. Reijnders- Willemsen, Lollebeekweg 33, 5811 AJ te Castenray voor de milieuver gunning nr. 92.2928 voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Lollebeekweg 33 te Castenray. Dc intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Lollebeekweg 9 te Castenray. Het ontwerp van het besluit en alle rele vante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 5 december 1996 tot hel einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieks balie). Tot 19 december 1996 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van dc dag na de dag waar op het ontwerp van het besluit ter inza ge is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 5 december 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer, Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij overeenkom stig de artikelen 139 t/m 142 van de Gemeentewet bekend dat op 1 janu ari 1997 in werking treedt de Winkeltijdenverordening Venray, zoals die op 26 november 1996 bij besluit nr. R678 van de gemeente raad is vastgesteld. De verordening ligt voor een ieder ter inzage op kamer 020 van het gemeentehuis. Venray, 5 december 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris WES :el Robi Lam iel. 0 Wij i 15.(X Jevei TE 1 kc Ben Blan TE 1 kt va Th.: Brie Leui TE) fo re 5( lei teU TE 1 sli b< kt (g di bs 3- tel. t 047} TE 1 C 8( VI lel. TE 1 Del teU TE 1 H g« ,gc leU TE 1 Ni n JeU TE1 P' Bot Deui tel. 5 TE 1 cc t.i ld.; TE] jo S| v.d And Veni lel. i TE] «el. C

Peel en Maas | 1996 | | pagina 16