"fcen&etcj&e cU&t&tett Beautydag bij Theo en Toos Coenders in Stevensbeek Intratuin Venray als echte sfeermaker Oecumene Oud papier Practische thuishulp Geen vergunning frietkraam Smakt PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Triatlon Vereniging Regio Venray Uitslag Poppenactie PEEL EN MAAS Donderdag 28 november 1996 - Pagina !L E Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindsiraat 6. tel. 581275; kapelaan H. Bouman. Dr. Poelsstraat 4. tel. 511664. Priester in erristig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: H. Adreas, apostel. 9.00 H. Mis Wim Janssen; Sjeng Verkoeyen; fam. Lemmens. 19.00 H. Mis Willy Beerkens-van Meijel; Riek Beelen-Beerkens; Louis Verstraelen: overl. ouders Jansen- Huijbers; Jacques Dierx (coll). Zondag: le Zondag van de advent. 9.30 Latijnse hoogmis voor een bijz. int.; P Oudenhoven- Thijssen en overl. lam.; Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; voor een dankbaar 40-jarig huw.feest. 11.00 H Mis Gezinsmis voor Jan Bastiaans; overl. fam. de Vilder- Rutte; Beb Linskens (buurt): jrd. Leonardus v.d. Hurk: overl. leo Wekx en Louise Wekx-Weinrich. Maandag: 9.00 H. Mis Wim Fleurkens. Dinsdag: H. Franciscus Xaverius, priester. 9.00 H. Mis overl. fam. Aldenhuizen-Goumans Woensdag: 9.00 H. Mis ouders De Bruijn-v.d. Voort. Donderdag: Pakjesavond. 9.00 H. Mis voor pastor Frans Simons. Vrijdag: Sint Nicolaas. 9.00 H. Mis Sjaak Backus; Peter Cremers (coll): Huub Stoef; Ben van Daal. Dienbeurten: za 19.00: Mark. Paul L.. Bram. Bert: zo 9.30: L. Truijen. P. Vosbeek, Tom, Leon. Paul A.. Thijs; 11.00: Sylvia. Femke, Marlijn, Job Lectoren: za. 19.00: A. Noyens. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. v. Loenen: lector: T. Blom-van Brakel. Vertrek bus om 18.15 vanaf de Si Annakapel Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. v. Loenen; lector: L. Sfraetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de Si. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Dinsdag: 14.00-15.00 Spreekuur. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmen- groep. Donderdag: 15.00-16.00 Gespreks groep voor zingevende momenten. 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Tentoonstelling Mandelatekeningen. Dagelijks geo pend tijdens kantooruren. Paterskerk Bereikbaarhejd priesters: A. Wou- lering. Horsterweg 57. Castenray of Lcunseweg 5. tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Gezinsviering m.m.v. Vocalise: over. ouders Tim- mermans-Brouns; Jan Mandigers: jrg. Johan Lichterveld: Gerrit van Meyel; voor verbetering van de wereld, uit dankbaarheid voor Jomanda en helpers; Annie Janssen- Grob (coll): Anna Croymans-v.d. Berg (coll). Zondag: le Advents Zondag. 8.30 Voor de parochie, 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans; Jan Arts en overl. fam.; Jacobus Naus; Jan Willem Wijnhoven. Maandag: 19.00 Bert en Door Kleuskens-Kuslers. Dinsdag: 19.00 Fam. Janssen- Krijns; ouders Derickx-Jacobs en Karei: tol zekere int. Woensdag: 19.00 Jacobus Naus; Ferdie Dobbelaer; overl. fam. Koenen-Kleuskens. Donderdag: 19.00 Lev. en overl. fam.: Lien Philipsen. Vrijdag: 19.00 Voor religieuze roe pingen. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering, Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Overl. Hendrika Huisman; overl. ouders Van Cuijck-Gooren; Dien Willems-v.d. Broek; overl. ouders Aben-Jansen; Martien Broeren (coll); André van Lin (coll); Grad Kusters (coll): Jan van Soest (coll); Martinus Tijssen (coll); Harrie Thomassen (coll). Zondag: le Zondag van de Advent. 9.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze gezamen lijke parochie van Vredeskerk en Paterskerk. Parochie Oostrum Zaterdag: 14.00 Uit dankbaarheid bij 25-jarig huw. Arts-de Klein 19.00 Gezinsmis: thema: De Advent: overl. fam. Sikes-Rutten; Piet Verheijen; leden koor Harmony; overl. ouders Broeren- Kersten; overl. ouders Lemmens- Slevens; overl. ouders Haegens-van Lin; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; voor de kinderen die op 4 mei hun eerste H. Communie zullen doen. dat zij zich goed mogen voorbereiden op hun grote dag (Koor Harmony). Zondag: 8.30 Antoon Janssen; Mie Staaks-Hermans 10.00 Sjeng Potten en overl. fam.: jrd. Ger Janssen: gest. jrd. Wilhelmina Jeuken en ouders; overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Petronella Camps- v.d. Voort. Woensdag: 9.00 Gest. jrd. Antoon en Wilhelmina Verheijen (met Rozenkransgebed Donderdag: 9.00 Piet Direks. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God. Schepper van alle leven, ook van het leven in de moe derschoot 9.00 Uit dankbaarheid en tot bijz. int. Misdienaarsbeurten: za 14.00 Linda Wijnhoven, Erna Gooren; 19.00: Gebr. Gloudemans. Frank Frederix; zo 8.30: Mieke Emons, Danielle Wijnen. Marlie Schlepers, Annemiek Moraal; 10.00: Susan Frederix, Maud Lepsi, Suzan Nellen. Jacqueline Engels. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gezinsviering met als thema Advent. M.m.v. kinderen basisschool en kinderkoor; jrd. Sjang Steeghs: overl fam. Van Dijck-Strik; overl. fam Hellegers- Marcellis: weldoeners van onze kerk. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); Miel Janssen en overl. fam. Janssen-Jenniskens; Jan Verheijen: Nora Classens-Wismans en Thei Classens: jrd. Lei Direks; Karei Achten en overl. fam. Achten- Gommans: Marinus Steeghs. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: le Vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis t.e.v. H Hart en voor priester roepingen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jrd. overl. fam. Sleeghs-Litjens-Henckens: overl ouders Swinkels-van Gerwen; Sef Kunen; overl. ouders Janssen- Emonts en kinderen: overl. ouders Emonts-Geurts en kinderen. Woensdag: 9.00 Deze dienst komt te vervallen. Misdienaars: za 19.00: Wilma en Sandra. Kapelaan Bouman is bereikbaar onder lel. 511454. Contactadres 'Zorggroep': mevr. Ans Kunen. tel. 571454 bgg mevr. Lien Heidens, tel. 571532. Parochie Leunen le Zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Claessens-v.d. Weijer: weekd. Truus Reijnders-Goumans (6): weekd. Wim Loonen (2) en Fien Loonen- Duijkers: mndd. Harrie Smits: mndd. Michel Loonen en Marie Loonen-v. Rens. Elly Loonen en Elly v. Berlo. Zondag: 10.00 Hgm. voor priester roepingen: Wiel Willems; Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix. 14.30 Doopviering Eva Claessens. Maandag: 19.00 Lsm. pastoor Jacques Haenen en overl. fam. Dinsdag: H. Franciscus Xaverius, priester. 19.00 Lsm. Teng, Anna en Toon Verheijen en overl. fam.; Han Keijsers (buurtv. Vicariepas). Woensdag: Geen avondmis. Donderdag: 19.00 Lsm Pierre Philipsen en Anna Philipsen- Lenssen. Vrijdag: H. Nicolaas, bisschop; tevens le Vrijdag van de maand. Vanaf 08.45 uur Ziekencommunie aan huis. 19.00 Lsm. t.è.v. H Hart (offerblok); overl. fam. Van Hees- Voesten. Misdienaars: za 19.00: Annelies Heidens en Suzan van Dijck; zo 10.00: Ineke Voermans en Jeanne Theunis. Weekd Groep I. Lectoren: za 19.00: Jan Jenniskens; zo 10.00: Annie Reintjes. Overleden: Op 18 nov. overleed geheel onverwacht Ben Buijssen, Albionstraat 37 in de leeftijd van 88 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst in onze parochiekerk op 22 novem ber legden wij hem te rusten op ons kerkhof- Mededeling: Vanaf 1 december is er op zondag geen H. Mis meer om 11.15 uur. Wel op eerste Kerstdag 25 december. Rectoraat Heide Zondag: le Zondag van de Advent. 9.30 Hoogmis voor overl. fam. Janssen-v. Dijck en Petronella Claes-Derikx. Misd.: Sanne, Ivo, Simone, Roy, Roel en Rob. Donderdag: 9.00 H. Mis voor Dora Camps. Misd.: Joost en Elke, 18.10 oefenen. Rectoraat Veulen le Zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 Installatie van J M. Bennenbroek MSC tot rector van Veulen: hgm. voor Jacob Ewalts en Maria Ewals-Holtackers. Zondag: 10.30 Hgm. als gest. jgt. Johan Nabuurs en echtgen.; overl. fam. Geelen-Boonen, voor de parochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Woensdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 H. Mis t.e.v. H. Hart t.b.i. Misdienaars: za: Ruud Bexkens en Sjef Classens; zo: Roy Smets en Eric Wismans. Parochie Ysselsteyn le Zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 (Samenzang); Kinderwoorddienst; mndd. Toon Jaspers: jrd. ouders Smits-Weijs en overl. fam. Zondag: 10.00 (Gregoriaanse Hoogmis): geestelijk welzijn van onze parochie. Maandag: 19.00 Overl. parochia nen. Woensdag: 17.00 T.i.v. onze Ouderenvereniging (KBO). 19.00 Geen dienst. Vrijdag: 19.00 Voor onze overl. parochianen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: B. en J. Slangen: zo 10.00: M. Verheijen, N. Pouwels, J. v. Hees, Th. Vogels: ma: D. Scheepens en E. Spreeuwenberg: wo 17.00 en vr: F. Crienen en D. v. Soest. Doopschema: (december) Op de zondagen 29 dec. kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toege diend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: 10.00 Harrie Versteegen, Haag. Mids.: Jeroen Peeters en Johan Hoedemakers. 15.00 Doop Robin v. Dijck. Woensdag: 19.00 Jgt. Martinus Poels en Petron. Wismans; Bertha de Rijk-v. Rijswijck; Joh. Hub. Janssen, echtgen. en zoon Piet. Kerk poetsen: mevr. Wismans en Poels-Dnessen. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: 10.00 Jgt. mevr. Weerts- Nelissen. Maandag: 19.00 M. Jansen. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Misdienaars: za Karin v.d. H.. Ronnie; zo: Anke. Nicole. Lezers: za: Josien Claessens; zo: Jan Classens. Rectoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zondag: 10.00 Hoogmis voor René Buijzen: 2e jgt. Lambert Rouwens; Vic Kersten; Harrie Koopmans (kaartclub); Jo en SJaak Janssen; Martien Hermans en ouders Hermans-Dorremans; overl. fam. Seijkens-Cuppen. Lector: O. v.d. Meer. Dienb.: Bernadette Geurts en Petra Koopmans. In de Sl. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis overl. ouders Hoes; bijz. int. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 1 december zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop van de dienst is er koffiedrinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema In een goed gezinsle ven komt God op de eerste plaats in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat II, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V zondag 1 december om 10.00 cn 14.30 uur. Voorganger: ds. Molenaar, Woudenberg, 's Mid dags is er kinderoppas. Zondags school voor 4-12-jarigen om 16.10 uur. Bijbelcontactavond: De eerstvol gende bijbelcontactavond vind plaats op woensdag 11 dec. om 20.00 uur Ds C.M. Buys zal dan een Bijbelgedeelte behandelen. Er is volop ruimte voor al uw vragen. Er is gratis koffie. Het is leerzaam en gezellig. Iedereen is welkom. Gezinsviering Advent Zondag I december om 11.00 uur is er een Gezinsviering in de Grote Kerk. Het is de eerste zondag van de Advent. We gaan ons voorbereiden op Kerstmis. Komen jullie ook... Werkgroep Gezinsviering Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen lot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Drukke dagen voor St. Nicola en zijn knechten. Drukke dag ook voor deze dames anno om reeks 1920. Zij zijn bezig met li vervaardigen van kinderkledin bestemd voor de kinderen uit gre en arme gezinnen. Ook buiten St. Nicolaastijd i\ ten deze dames, leden van de Der Orde zich in voor de hulpbeho vende medemens. We zullen ze even aan u voorsti len. Zittend v.l.n.r.: Truui Loeni uit Leunen, Truuike Custers Heide, Mien Voermans uit Leune Marie van Meyel uit Heide, Mar de Haen uil Leunen, Truui Rutti uit Heide en Nel Dirckx Leunen. Staand v.l.n.r.: Betje Geui (Monikes Betje) uit Veltum. Drie Derks uit Veltum en de lerare naam onbekend. Jan v.d. Puu Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Gelegenheidskoor vraagt medewerking De gezamenlijke kerken van Venray, Grote Kerk. Paterskerk. Vredeskerk, het Zonnelied, de Molukse Evangelische Kerk en 'Heel de Kerk. Heel de Wereld' hou den tijdens de Week van Gebed voor de Eenheid op zondag 19 januari 1997 om 15.00 uur in de Paterskerk een oecumenische dienst, met als thema: 'Lat U met God verzoenen'. De voorbereidingsgroep nodigt mensen, die tijdens deze dienst mee willen zingen van harte uit zich op te geven. Liefst telefonisch en zo spoedig mogelijk aan mevr. Anne- Sophie Hoedemaekers, tel. 581122. De bedoeling is dat in de weken voorafgaand aan de viering twee keer 'ingezongen' wordt om daar door de dienst meer luister te geven, met andere woorden de volkszang te dragen. Bijzonderheden over deze oecu menische viering zullen in de komende weken in de Peel en Maas gepubliceerd worden. Voor nadere inlichtingen kunt u zich ook met uw eigen geestelijke leiders in verbinding stellen (wordt vervolgd). VELTUM Zaterdag 29 november wordt er in Veltum wederom oud papier opgehaald door leden van biljartver eniging DOS. Dit betreft het gebied gelegen tussen Westsingel. Langstraat. Weg in den Berg en Kempweg. Graag om 13.00 uur het papier goed gebundeld aan de straatkant gereed zetten. LANDWEERT III Maandag 2 december halen leden van biljartvereniging DOS wederom hel oud papier op in Landweert III. Men wordt vriendelijk verzocht om het papier goed gebundeld vanaf 09.00 uur aan de straatkant gereed te zetten. DESSELKE Vrijdag 29 november wordt er papier opgehaald in de route 't Desselkc. Aanvang 18.00 uur. Wilt u het goed gebundeld aan de straat plaatsen. De route: Langeweg, St Jozefweg. Noordsingel, Westsingel tot Merseloseweg en al de tussenlig gende straten. VREDESKERK Woensdag 4 december zal er papier opgehaald worden in de route Vredeskerk (Westsingel, Langstraat, Langeweg, Merseloseweg en de tus senliggende straten). Aanvang 18.00 uur. Wilt u het papier s.v.p. goed gebundeld aan de straat plaatsen. Wilt u het Lourdeswerk Heil der Zieken steunen dan kunt u het papier elke zaterdag in de container op de parkeerplaats bij de flat Hubenhof aan de Westsingel depo neren tussen 08.30 en 17.00 uur. Oproep Steeds meer mensen die lange tijd zorgen voor een ziek, gehandicapt of dementerend familielid weten de weg te vinden naar de Practische Thuishulp. Door deze toenemende vraag roept de Practische thuishulp mensen op die, een keer in de week, een paar uurtjes van hun tijd beschikbaar willen stellen. Om op te passen en/of gezelschap te bieden bij hulpbehoevende ouderen of bij gehandicapten. Op deze manier krijgt de vaste verzorger even tijd voor zichzelf. De vrijwilligers wor den begeleid door de coördinator of contactpersoon. Voor informatie en/of aanmelding kunt u bellen mevr. M. Meys, tel. 515417. Ook wanneer u een beroep wilt doen op een vrijwilliger van de Practische Thuishulp, kunt u bellen naar mevr. M. Meys, tel. 515417. Met de APV (Algemene Plaatselijke Verordening) in de hand heeft het college Holthese- naar C. Koenen een standplaats voor een friteskraam aan de St. Jozeflaan in Smakt geweigerd. Door de concurrentie van een fri teskraam in Smakt zou café en cafetaria 't Trefpunt in Holthees in z'n bestaan worden bedreigd. Het mogelijke verdwijnen van het enige café in Holthees zou een slechte zaak zijn voor de leefbaar heid in Smakt-Holthees en daar om is de standplaats geweigerd. Met de weigering gebruikt het Venrayse college een artikel uit de plaatselijke verordening om een onderneming in een andere gemeen te en provincie onder de arm te grij pen. Het college vindt dat dit juri disch kan omdat zij Smakt en Holthees als een sociaal culturele eenheid beschouwt. Het verdwijnen van het café-cafetaria in Holthees tast ook het verzorgingsniveau in Smakt aan. zo redeneren B en W. Met de weigering sluit het college aan bij de mening van de Dorpsraad van Smakt-Holthees. Die heeft zich eerder al uitgesproken tegen de komst van een snackwagen. De heer Koenen wilde op woensdagen, zaterdagen en zondagen tussen 's middags vieren 's avonds zeven uur z'n kraam op de St. Jozeflaan plaat sen. Holthees heeft twintig jaar een frietkraam gehad, die eigendom was van de familie Koenen en de langste tijd ook door hen werd geëxploi teerd. Huis en frietkraam zijn enkele jaren geleden verkocht en de huidi ge eigenaren zetten de zaak niet voort. Inmiddels zijn de eigenaren van café 't Trefpunt met de verkoop van friet en snacks begonnen. De heer Koenen wilde wel weer opnieuw een soortgelijke zaak opzetten. Daarvoor krijgt hij dus geen vergunning. Koenen kan van de gemeente Vierlingsbeek wel bij het veer aan de Maas een stand plaats krijgen. De eerste van de serie veldlopen in het kader van de Dagblad de Limburger Trofee heeft zith al weer aangediend. In Helden werd de Koebergcross verlopen, waarvan het parcours vorig jaar al flink werd verzwaard. De weersomstandighe den en hel daardoor zware terrein droegen daar nog een steentje aan bij. Het was de wedstrijd van de veteranen. Op de 9 km hoefde Hennie Freriks maar één deelnemer voor zich te dulden Met een tijd van 33.48 min. legde hij beslag op de tweede plaats. overige uitslagen op de 9 km: Peter Scheres 35.47, Frank Timmermans 36.40, Ludy Verstappen 37.50 en Marcel Meulendijks 38.29 min. Op de 5.4 km openden de jonge heren Marcel Marlens en Casper Hoedemakers met een goede lijd, Marcel had voor de afstand een tijd nodig van 22.25 min. en Casper slechts twaalf seconden meer, Truus en Tjeerd Hiddema kwamen binnen op 26,49 cn 27.06 min. Trainingstijden: Zondag: 09.00-10.00 uur Zwemmen in zwembad De Sprank; 10.15- 11.30 uur Looptraining. Dinsdag: 19.15-20.15 uur Zwcm- training in De Sprank. Woensdag: 19.00-20.45 uur Lopen atletiekbaan Venray. Nieuw!!! Wilt u ook wel eens helemaal het gevoel hebben dat de hele dag er alleen voor u is. Dat kan dan nu bij ons op onze beautyverwendag. Lekker niets moeten en van alles kunnen doen. HOE ZIET ZO N DAG ERUIT? U wordt verwacht rond negen uur. Dan kunt u iets te drinken nemen en vertellen wij iets van wat u allemaal kunt doen Tot aan de lunch die waarschijnlijk rond 13.00 uur wordt geserveerd, kunt u gebruik maken van onze accommodatie zoals de Finse sauna. Turks stoombad, de hot-whirlpool, het zwembad met jet- stream. maar ook kunt u rustig zitten en genieten van onze open haard onder het genot van een fruitdrank of koffie. In deze tijd zal u gevraagd worden of u mee w ilt gaan om een schoonheidsbehandeling te onder gaan of voor een lichaamsmassagc. Wilt u een keer onder de snelbruin dan is dit ook mogelijk. U zegt h maar. Na de lunch gaan we gewot door met het programma zoals morgens is afgesproken. Heeft nog wensen, dan kunt u dit kenba maken en zullen win daar zove mogelijk rekening mee houde Rond half vier willen we hel pr gramma afronden, uw haren model brengen, eventueel opmake even wat napraten zodat u met ei 'schoon' gevoel (van binnen en hu ten) naar huis toe kunt gaan Bij onze sauna is een ruime pa keerplaats aanwezig Deze dag wordt georganiseerd samenwerking met schoonheids: Ion 'Marijke' en Sauna en zwei school Theo en Toos Coenders v Stevensbeek Tot ziens op onze cersl Beautyverwendag op 18 decemh I04, aanstaande. ^je üorr De Dpi |W€ Van koude najaarsavonden tot aan de Kerst De koude najaarsavonden komen er weer aan. Het is weer tijd om het binnen extra gezellig te maken. En hoe kan dat beter dan met de sfeer artikelen van Intratuin Venray. Het groene warenhuis heeft allerlei sfeermakers ingekocht, die ervoor zorgen dat u uw interieur weer extra kunt opfleuren. 'OUDERWETSE' KAMERPLANTEN Uitgaande van de allereerste sfeermakers, de kamerplanten, heeft Intratuin Venray een geheel nieuwe collectie potterie ingekocht. Zoals cracjuelé potten op voetjes waar 'ouderwetse' trendy planten - zoals de hertshoornvaren en de vrouwen tong - zich prima in thuis voelen. Ook cactussen zijn weer helemaal terug te vinden in de huiskamer van terug ti vandaa laag. Mos. droogbloemen, kruiden en gedroogd fruit zorgen voor een echte najaarssfeer in huis. Met deze artikelen kunt u zelf de mooiste herfstarrangementen maken. De grootste sfeermaker voor bin nen en buiten is licht. Het groene warenhuis heeft een enorme collec tie kaarsen en kandelaars in ver schillende vormen en malen. Het licht in de tuin of balkon wordt steeds meer als belangrijk ervaren, Natuurlijk is Intratuin Venray hier op ingesprongen cn heeft zij voor u mooie windlichten die aan ijzeren standaards bij de voordeur kunnen worden gezel. Ook de ouderwetse stormlamp zorgt in de tuin voor een sprookjesachtig licht. Natuurlijk is er ook in de winter nog heel wat in de tuin of op het bal kon te doen. Belangrijk is er voor te zorgen dat alle buitenpotten die niet vorstvrij zijn, binnen te zetten of met noppenfolie te beschermen. Anders zullen de potten tijdens de vorst kapot vriezen. WINTERBLOEIENDE PLANTEN In de winter zijn er genoeg plan ten die voor kleur in uw tuin of op uw balkon zorgen. Eén van deze planten is de Viburnum Tinus. Deze mooie heeste»; bloeit hartje winter, maar ziet er ook na of voor de bloei mooi uit met haar wintergroene blad. Ook winterbloeiende heide zorgt Voor roze, purper of witte tin ten in de tuin. Deze plant is ook voor bakken, manden en potten heel geschikt. Planten met gekleurde vruchten zijn opvallend in de win termaanden KERST MET INTERNATIONALE ALLURE Hel thema van de kerstmarkt 1996 is 'Kerst met internationale allure'. Dit thema is uitgewerkt in verschil lende stijlkamers. Zo loopt u vanuit een houten schuurtje met onder 10de eun andere artikelen van riet, zink, hc* thof cn kruiden, maar ook met pompoi rent nen. gedroogde vruchten, natuurba len en denneappels naar de zuidell ke hoek vol felle vrolijke kleurel Hier vindt u onder andere graiï foulards, kussens, potterie, spiegq en gekleurd glas. In de kamers tf het Verre Oosten komt u pas 1 kerstsfeer. Alle kerstboomdeeoratij zijn in een warme kleurlijn, zoalsi nieuwe tinten roestbruin. donM goud. oranje, donkerblauw, mal ook vanille geel. Hier vindt u vl boomdecoraïies. maar ook goudl engelen en glaswerk. In hel volgende vertrek komt i kou u tegemoet. Alle koele tintenI frosted materialen vindt u in dei ruimte. Ijspegels, kristallen, zakkï poedersneeuw, boomdecoratics i frosted, wit. zilver, champagne l ivoor geven een chique koel effej Ook voor de traditionele kerst he<l Intratuin Venray een ruimte ingi richt. Groen, rood. bordeauxrod zilver en goud in ruiten en strepa komen terug in boomdecoratid tafeldecoraties en andere kerstan kelen. De woondecoraties word! gepresenteerd in en op grenen ka ten en tafels. De boom is een hoofdstuk apj in de kerstmarkt. Op ruim vierhej derd vierkante meter zijn zd zeventig verschillende kunstbond te vinden in verschillende naaldtj pen, kleuren en maten. De pri wordt bepaald door het uiterlijk, ra beter de natuurlijke benadering d grootte, hoe hoger de pri Kunstkerstbomen zijn te verkrij van 15 cm tot 3.70 meter. Speciaal voor de Sinterklaas kerstperiode heeft Intratuin Ven extra openingstijden. Koopzondagen zijn op zondag 15 en 22 december van 12.00 17.00 uur. Extra koopavonden z op vrijdag 29 november, maanda dinsdag 3 en woensdag 4 decern Ook op donderdag 19, vrijdag 20 maandag 23 december zijn wij g pend tot 21.00 uur. Graag tot ziens bij Intrat Venray. aan de Langstraat 133 Venray. tel. 0478-588585. De prijzen van de Poppenac 1996. georganiseerd door Invaliden sport en Belang Vereniging zijn gevallen op de nu mers: 000404. 001055, 00185 002039, 002533, 003809, 0051 006043, 007313. 007699, 0079 008207. 008318. 009254. 009877 De prijswinnaars kunnen zi telefonisch melden bij: 04 588660.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 2