TAXATIERAPPORT Inzameling grof huisvuil: 4 tot 6 nieuwe banen Inzameling klein chemisch afval NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Sr woningwet wet ruimtelijke ordening commissievergaderingen Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter telefoon 0478-512772 Tijdelijk parkeerverbod St. Jozefweg Extra koopavonden: ook betaald parkeren UW wet milieubeheer - wet milieubeheer Donderdag 28 november 1996 - Pagina 17 ■MEENTEHUIS VENRAY ladhuisstraat 1 0478-523333 ix: 0478-523222 irrespondentie-adres: istbus 500 00 AM VENRAY >eningstijden: Publieksbahe en Vakbalie Burgerzaken: maandag van 09.00 tot 17.30 uur. Dinsdag tot en mét donderdag van 09.00 tot 17.00. uur. Vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Vakbalie Sociale zaken: maandag van 09.00-17.30 uur. Dinsdag tot en met vrij dag van 09.00 tot 13.00 uur. ladsvergadering laatste dinsdag van de and. aanvang 19.00 uur. De volgend jaar startende inzame ling van grof huisvuil in Venray levert vier tot zes nieuwe banen op. De gemeenteraad van Venray moet nog akkoord gaan met het voorstel van Burgemeester en wet houders om voor de gescheiden inzameling van het grof huishoude lijk afval een contract aan te gaan met het Heidense recycling-bedrijf 'De Cirkel' Het grof huishoudelijk afval (bijv wasmachines, tv's. kas ten. bankstellen, matrassen, bedden, vloerbedekking) zal op afroep gescheiden ingezameld gaan wor den. Het contract gaal in op I januari I997 en eindigt op 31 december I999. De kosten die hiermede gemoeid zijn bedragen globaal ƒ300.000,gedurende drie jaren. De gemeente verwacht dat op deze manier per jaar gemiddeld 350 tot 400 ton grof huishoudelijk afval wordt aangeboden. Overigens blijft de mogelijkheid bestaan om grof huishoudelijk afval bij het milieu station aan te bieden. Het Venrayse Grof huishoudelijk afval zal op het overslagstalion van AVL-sturing in Venlo gerepareerd, geselecteerd, gedemonteerd of ges loopt worden. De producten die in goede staat verkeren, zullen in de kringloopwinkel van 'De Cirkel' in Venray te koop worden aangeboden. Het college verwacht dat deze extra dienstverlening de burgers van Venray niets extra's zal gaan kosten. Dit omdat er minder afval gestort gaat worden en er minder afval ingezameld hoeft te worden - via de normale huisvuilinzameldienst. Verder wil het college de restwaarde van het textiel dal vrijkomt bij de textielcontainers, benutten om de kringloopcentrum- structuur te financieren. Samen met de beide kringloopwinkels (De Winkel van Sinkel en De Cirkel) zullen gemeen te en AVL-sturing de afzet van tex tiel gaan regelen. Via het Fonds Sociale Vernieuwing zullen gedurende de Ingekomen bouwaanvragen :r voldoening aan het bepaalde tikel 41 van de Woningwet treft derstaand aan een overzicht van de afgelopen week bij burge ster en wethouders van Venray komen bouwaanvragen. iet bouwen van bedrijfsruimte aan Keizers veld te Venray tnv 'ornelissen van den Boom. 't cucker 15 te Boxmeer; ergrotcn van de woning aan de inksterbloem 31 tc Venray tnv .A.S.A. Janssen. Pinksterbloem eranderen van de hoofdentree l het uitbreiden van de timmer- erkplaats en expeditie aan de 'unseweg 22 tc Venray tnv icrstyling. Leunseweg 22: t bouwen van een meet- en regel- aiftirt aardgas'alih 'de Steegse Iweg te l.eunen tn\ N.V. lederlandse Gasunie. Postbus 19 te ironingen; ergroten van een loods aan de "immermannsweg 51 te Ysselsteyn J.G.M.E. Peetcrs. 'immermannsweg 51; et bouwen van een magazijn aan de tipseweg I te Vredepeel tnv ).G.W.T. Dienstkring Volkcl. 'ostbus 41 te Volkel; et bouwen van een garage aan de toshuizerweg 4 te Oostrum tnv J. )rentje. Boshui zcrweg 4; et bouwen van een woning aan de )eldershof te Oirlo tnv F.G v an den Iroek. Caxtenrayseweg 26: et bouwen van een woning aan de dbionstraat te Leunen tnv hermans Bouw B.V.. St. tpolloniastraat 5; el bouwen van een serre aan de andhoek 15 te Oirlo tnv H W.P ileeghs, Zandhoek 15 Bouwvergunning verleend irgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het uitbreiden van een varkensstal aan de Scheiweg 25 te Leunen tnv Gebr. van Kempen. Scheiweg 25; het plaatsen van sirenes aan de Dillingstraat te Ysselsteyn tnv Ministerie van Binnenlandse Zaken. Postbus 20011 te Den Haag; het bouwen van een eetkamer/ber- ging/carport aan het Penningkruid 56 te Venray tnv R.G.W.M. Steegh. Penningkruid 56; hel bouwen van een tuinhuisje aan de Smaklerveldweg 16 tc Venray tnv J.P.A. van Lin. Smaklerveldweg 16: het bouwen van een tuinhuisje en de sloop van de bestaande opstal aan de Merselosewcg 161 te Venray tnv P.J Delauw. Merseloseweg 161. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag. waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemmmg op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een tuinhuisje aan hel Lamersveld I te Venray tnv H.F.M.H. Ubaghs, Lamersveld I; het bouwen van een tuinhuisje aan de Tatralaan 3 te Venray tnv P.M.) de Haart. Tatralaan 3; (EER Algemene zaken commissie Algemene zaken vergadert op maandag 2 december om 0 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. De agenda luidt olgt: )pening, vaststelling agenda en mededelingen Ipreekrecht publiek Vaststelling: verslag en afdoeningslijst vergadering 4 november 1996 ngekomen stukken jewestaangclegenheden 'olitie-aangelegenheden )ntwerp-raadsvoorstel afwikkeling traject 'omlegging beheer politie' Jntwerp-raadsvoorstel negende wijziging 'uiikerings- en pensioenverordening wethouders 1970' jnlwerp-raadsvoorstel vaststelling verordening commissie onderzoek en rappor- Bge inzake herbenoeming burgemeester Dntwerp-raadsvoorstel vaststelling vierde algemene aanpassing begroting 1996 Nota met bijlagen inzake privatisering werkzaamheden onderafdeling Openbare ►erken öntwerp-raadsvoorstel inzake vaststelling van een nieuwe APV Jntwerp-raadsvoorslel inzake kredielstelling vervanging klimaatinstallatie irehiefdepot Onderwijs, sport en sociaal-cultureel werk e commissie Onderwijs, sport en sociaal-cultureel werk vergadert op ndag 2 december om 19.00 in hel gemeentehuis. De vergadering is open- De agenda ziet er als volgt uit: Jpening, vaststelling agenda en mededelingen Spreekrecht publiek ngekomen stukken Vaststelling verslag vergadering 4 november 1996 jewestaangelegenheden bespreking adviesnota en huisvestingsplan Raaylandcollege Concept-raadsvoorstel vaststelling verordening vorzieningen huisvesting onder wijs gemeente Venray bespreking evaluatie Dingus bespreking vierde algemene aanpassing begroting 1996 Concept-raadsvoorstel inzake vaststelling beheerplan gebouwen bespreking adviesnota evaluatie Ronde van Nederland Openbare werken commissie Openbare werken vergadert op woensdag 4 december om 10 uur De vergadering is openbaar. De agenda luidt als volgt: Opening en spreekrecht publiek 'erslag vergadering 6 november 1996 -'itwerkingsplan Beleidsplan verkeer en vervoer Joiitie ecologisch bermbeheer Vierde algemene aanpassing van de begroting pewestaangelegenheden Mededelingen en ingekomen stukken het bouwen van een tuinhuisje aan de Hildegondishof 2 te Venray tnv W.J. Relouw, Hildegondishof 2: het bouwen van een tuinhuisje aan het Zevenblad 35 te Venray tnv J. Tijssenraad, Zevenblad 35. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. het veranderen van een woning in twee woningen aan de Smaklerveldweg 4 en 4a te Venray tnv W.M. Rozijn. Smaklerveldweg 4; het bouwen van een berging en serre aan de Sleutelbloem 9 te Venray tnv G.J.A.M. Janssen, Sleutelbloem 9: het bouwen van een opslagloods aan de Zwarte Klef te Leunen tnv P.J.A.M. Rongen. Scheiweg 12. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 29 november 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbahe. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray. 28 november 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer MAKELAARDIJ O.Z. SNELLE SERVICE 1 PROFESSIONELE VERWERKING EN UITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN 1 BEL VOOR MEER INFORMATIE begin-periode gelden beschikbaar worden gesteld om langdurig werk lozen een baan bij dit initiatief te bezorgen. 'De Cirkel' krijgt door dit contract de mogelijkheid om op pro jectbasis additionele werkgelegen heid voor 4 - 6 mensen te creëren. Samen met de NLW-bedrijven en stichting Werk op Maal zal deze arbeidsinzet mogelijk gemaakt gaan worden. De gemeente constateert dat op de Si. Jozefweg bij de fiets-uitrit van het gebouw van het Raayland-colle- ge (voormalige L.T.S.), halverwege tussen de aansluiting met de Tolstraat en Eindstraat. een ver- keersonveilige situatie is ontstaan. Deze heeft o.a. te maken met de bouwactiviteiten op dit moment aan de St. Jozefweg op het St. Jozefterrein. In verband daarmee wordt aan de (school)zijde van de St. Jozefweg vaak en langdurig geparkeerd. De geparkeerde'auto's vormen vooral een gevaar voor de leerlingen die bij deze uitrit de school verlaten en geen zicht hebben over de St. Jozefweg. De gemeente heeft daarom besloten een tijdelijk parkeerverbod in te stellen. Dit verbod geldt met ingang vanaf vandaag voor hel deel vanaf de fietsuitrit in noordelijke richting over een lengte van 20 meter. Het winkelcentrum Venray orga niseert op 2. 3 en 4 december 1996 extra koopavonden voor Sint Nicolaas-inkopen. Op 19. 20 en 23 december 1996 zijn er koopavonden vanwege de kerstinkopen. Daarnaast is zondag 22 december 1996 koopzondag voor Kerstmis. Zoals gebruikelijk geldt voor de koopavonden (op vrijdag) en ook voor de extra koopavonden betaald parkeren. Alleen op de koopzondag is het parkeren gratis. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van hel opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit: Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunningen krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. F.J.E.M. Veroude, Vredeweg 13, 5816 AJ te Vredepeel voor een nieu we. de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkvee- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Vredeweg 13 te Vredepeel: 2. Maatschap Van Ass, Kiekweg 21, 5801 JB te Venray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fok- zeugenhouderij en landbouwpro- duktiebedrijf. gelegen aan de Kiekweg 21 te Venray; 3. Schenkels Kunststoffen Industrie B.V., Postbus 497, 5800 AL te Venray voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de verwerking van kunststoffen, gelegen aan de Gezellenbaan 4 te Ysselsteyn; 4. W A Smits. Ommezwanksedijk 18. 5754 PT te Deurne voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een schar- relkippenhouderij. gelegen aan de Blakterweg ongenummerd te Oirlo; 5. Jakobs C.V.. Lollebeekweg 9. 5811 AJ te Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een var kensfokkerij. gelegen aan de Lollebeekweg 9 te Castenray. Dit onder oplegging van voorschriften in hel belang van de bescherming van hel milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 28 november 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbahe). Tot 26 december 1996 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van hel besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisse len hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krach tens artikel 8.19 van de Wet milieube heer. Voorwaarde hierbij is dat redelij kerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uit sluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting ver oorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Maatschap Romme, Puttenweg 52. 5813 BD te Ysselsteyn voor het wij zigen van de inrichting van de melk- veestal. gelegen aan de Puttenweg 52 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 28 november tot 12 december 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbahe). De stukken kunnen gedurende genoem de weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. Scapino B.V.. De Bleek 33, 5801 HL te Venray voor het oprichten van een inrichting voor het bewaren van vuurwerk ingevolge het Besluit opslag vuurwerk milieubeheer, gele gen aan De Bleek 33 te Venray: 2. H.H.J. Tonnaer. Ontginningsweg I. 5813 AS te Ysselsteyn voor het uit breiden of wijzigen van een melk- rundveehouderij. dan wel hel veran deren van de gebezigde werkwijze ingevolge het Besluit melkrundvee- houderijen milieubeheer, gelegen aan de Ontginningsweg I te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 28 november tot 12 december 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksba he). De stukken kunnen gedurende deze weken ook. na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray. 28 november 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van hel milieu de vergunning gedeeltelijk wensen in te trekken van: 1P.J.A. Wijnhoven. Geijsterseweg 28. 5807 AV te Oostrum voor de milieu vergunning nr. 90.8828 voor een zeugenopfokbedrijf. gelegen aan de Geijsterseweg 28 te Oostrum. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Schoorstraat 18 te Baexem: 2. P.J.A. Wijnhoven, Geijsterseweg 28. 5807 AV te Oostrum voor de milieu vergunning nr. 90.8828 voor een zeugenopfokbedrijf. gelegen aan de Geijsterseweg 28 te Oostrum. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Ninnesweg 67 te Panningen; 3. P.J.A. Wijnhoven, Geijsterseweg 28, 5807 AV te Oostrum voor de milieu vergunning nr. 90.8828 voor een zeugenopfokbedrijf, gelegen aan de Geijsterseweg 28 te Oostrum. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Hansenberg 13 te Merselo. Het ontwerp van het besluit en alle rele vante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 28 november 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksba- lie). Tot 12 december 1996 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge beden kingen of een mondelinge gedachten- wisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 28 november 1996 Komende week start de inzamelingsronde van klein chemisch afval. De chemokar rijdt de volgende routes: Ysselsteyn Veulen - maandag 2 december Locatie i 12.35 - 12.45 uur Hoek Deurneseweg - Rouwkuilenweg Locatie 2 12.50 - 13.00 uur Hoek Peelweg - Kempkensberg Locatie 3 13.05 - 13.15 uur Hoek Kempkensberg - Meerseïsepeel Locatie 4 13.35 - 13.45 uur Hoek Jan Poelsweg - Heidse Peelweg Locatie 5 13.50 - 14.00 uur Hoek Peter Janssenweg - Kerkweg Locatie 6 14.05 - 14.15 uur Timmermannsweg 6 Locatie 7 14.20 - 14.30 uur Hoek Van Montfortstraat - van Beurdenweg Locatie 8 14.35 - 14.45 uur Hoek Ysselsteynseweg - Ringweg Locatie 9 14.50 - 15.00 uur Hoek Pater Tulpstraat - Litsenbergweg 15.00- 15.15 uur pauze Locatie 10 15.20 - 15.30 uur Hoek Pioniersstraat - Dillingstraat Locatie 11 15.35 - 15.45 uur Hoek Veenmos - Moerslag Locatie 12 15.50 - 16.00 uur Pioniersstraat 20 Locatie 13 16.05 - 16.15 uur Hoek Timmermannsweg - Grauwveen Locatie 14 16.20 - 16.30 uur Hoek Timmermannsweg - Paardekopweg Locatie 15 16.35 - 16.45 uur Hoek Puttenweg - Paardekopweg Locatie 16 17.05 - 17.15 uur Hoek Lorbaan - Vculensewaterweg Locatie 17 17.20 - 17.30 uur Hoek Lorbaan - Veulenseweg Avondlocatie 1 18.00 - 18.45 uur Veulen (De Vlies 41 Avondlocatie 2 19.00 - 20.00 uur Ysselsteyn (Lovinckplein t.o. de kerk) Veltum - dinsdag 3 december Locatie I 12.35 - 12.45 uur Locatie 2 12.50 - 13.00 uur Locatie 3 13.05 - 13.15 uur Locatie4 13.20 - 13.30 uur Locatie 5 13.35 - 13.45 uur Locatie 6 13.50 - 14.00 uur Locatie 7 14.05 - 14.15 uur Locatie 8 14.20 - 14.30 uur Locatie 9 14.35 - 14.45 uur Locatie 10 14.50 - 15.00 uur 15.00- 15.15 uur Locatie II 15.20 - 15.30 uur Locatie 12 15.35 - 16.00 uur Locatie 13 16.05 - 16.15 uur Locatie 14 16.20 - 16.30 uur Locatie 15 16.35 - 16.45 uur Locatie 16 16.50 - 17.15 uur Avondlocatie 18.00 - 20.00 uur Veltum - woensdag 4 december Locatie I 12.35 - 12.45 uur Locatie 2 12.50 - 13.00 uur Locatie 3 13.05 - 13.15 uur Locatie 4 13.20 - 13.30 uur Locatie 5 13.35 - 13.45 uur Locatie 6 13.50 - 14.00 uur Locatie 7 14.05 - 14.15 uur Locatie 8 14.20 - 14.30 uur Locatie 9 14.35 - 14.45 uur Locatie 10 14.50 - 15.00 uur Hoebertweg 15 Hoek Niessenstraat - Vollenbergstraat Hoek Hubertusstraat - Veltumse Kleffen Engelenstraat 21 Hoek Blauwververstraat - Veltumse Kleffen Veltumse Kleffen - tegenover nr. 40 Hoek Gratenstraat - Monikesstraat Hoek Dakdekkerstraat - Sanshofstraat Sanshofstraat I flat Hubenhof (nabij ingang) pauze Hoek Weverstraat - Groene Hart flat Haammakerstraat bij nr. 98 t/m 288 tlat Haammakerstr. 2 t/m 96 ingang flat Hoek Weg in de Berg - Dennenoord Veltumse Kleffen 137 flat Veltumse Kleffen bij nr. 160 t/m 350 Winkelc. Velt. Kleffen bij glascontainer. Hoek Pettenmakerstraat - Langstraat Hoek Goudsmidstraat - Langstraat Goudsmidstraat 44 Hoek Touwslagerstraat - Hoedemakerstraat Houtzagerstraat 12 Eligiusweg tegenover nr. 6 Eligiusweg bij nr. 17 Hoek Adelbertweg - Clovishof Hoek Adelbertweg - Boudewijnhof Andeslaan 14 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Locatie 19 Locatie 20 15.00- 15.15 uur 15.20- 15.30 uur 15.35- 15.45 uur 15.50- 16.00 uur 16.05 - 16.15 uur 16.20 - 16.30 uur 16.35 - 16.45 uur 16.50- 17.00 uur 17.05- 17.15 uur 17.20- 17.30 uur 17.35- 17.45 uur I pauze Hoek Isabellahof - Claudiahof Hoek Isabellahof - Laurahof Hoek Isabellahof - Lidwinahof Hoek Brennerlaan - Etnalaan Hoek Everestlaan - Etnalaan Matterhornlaan 32 Hoek Dolomietenlaan - Jurahof Oeral laan 2 Vogezen laan 13 Sylvesterweg 21 Avondlocatie 1 18.15 - 19.00 uur Hoek Kulutweg - Weg in den Berg Avondlocatie 2 19.00 - 20.00 uur Hoek Athoslaan - Kulutweg Brukske - donderdag 5 december Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 12.35 - 12.45 uur 12.50- 13.00 uur 13.05- 13.15 uur 13.20- 13.45 uur 13.50- 14.00 uur 14.05- 14.15 uur 14 20 - 14.30 uur 14.35- 14.45 uur 14.50- 15.00 uur 15.00 - 15.15 uur 15.20- 15.30 uur 15.35 - 15.45 uur 15.50- 16.00 uur 16.05- 16.15 uur 16.20- 16.30 uur 16.35- 16.45 uur 16.50- 17.00 uur 17.05- 17.15 uur Acaciastraat (bij gemeentewerf) Ouverturestraat 20 Etudestraat 20 Oat Bachstraat (ingang) Hoek Largostraat - Andantestraat Hoek Menuetstraat - Allegrostraat Allegrostraat 35 Beemovenstraat 48 Chopinstraat 54 pauze Griegstraat 48 Handelstraat 44 Sambastraat 26 Klarinetstraat 24 Luitstraat 6 Marimbastraat 6 Spinetstraat 6 Tamboerijnstraat 22 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Avondlocatie 1 18.00 - 19.00 uur Winkelcentrum Kiosk bij glasbollen Avondlocatie 2 19.00 - 20.00 uur Parkeerplaats flat Bachstraat Brukske - vrijdag 6 december Locatie I 12.35 - 12.45 uur Locatie 2 12.50 - 13.00 uur Locatie 3 13.05 - 13.30 uur Locatie 4 13.35 - 13.45 uur Locatie 5 13.50 - 14.00 uur Locatie 6 r4.05 - 14.15 uur Locatie 7 14.20 - 14.30 uur Locatie 8 14.35 - 14.45 uur Locatie 9 14.50 - 15.00 uur 15.00- 15.15 uur 15.20- 15.30 uur 15.35 - 15.45 uur 15.50- 16.00 uur 16.05 - 16.15 uur 16.20- 16.30 uur 16.35 - 16.45 uur 16.50- 17.00 uur 17.05- 17.15 uur 17.20- 17.30 uur Serenadestraat 46 Aubadestraat 18 flat Mozartstraat (ingang) Ravelstraat 16 Verdistraat 16 Vivaldistraat 16 Waenerstraat 8 Polkastraat 16 Bazuinstraat 14 pauze Cellostraat 14 Fagot straal 14 hoek Mazurkastraat Brukske Gitaarstraat 16 Harpstraat 20 Mambostraat 50 Mambostraat 142 Pavanestraat 32 Pavanestraat 102 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Avondlocatie 1 18.00- 19.00 uur hoek Bazuinstraat Rumbastraat Avondlokatie 2 19.00 - 20.00 uur Parkeerplaats flat Mozartstraat openingstijden milieustation: ma. t/m vr.: 13.00 - 18.00 uur za.: 9.00 - 14.00 uur

Peel en Maas | 1996 | | pagina 17