Voorronde Regionaal Kabaal Verkoop Unicef- artikelen UW Zondagochtend concert in schouwburg Kindermarkt in Overloon Sint Maartens optocht Veltum Karaoke finale in De Volle Maan Dansen in De Wis Succes voor drumband Merselo Zlttingsavonder in Leunen NL PEEL EN MAAS Donderdag 7 november 1996 - Pagina Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, lel. 581275;,kapelaan H. de Wit ofm, Whistlerstraat I. lel. 582385; kape laan R. Wouiering. Horsterweg 57. Caslenray. tel. 571215 of 580202; kapelaan H. Bouman. Dr. Poels- siraat 4. lel. 511664. Priester in ern stig noodgeval; via balie ziekenhuis, tel. 522222 Opgeven misintenties: Eindstraat 6; ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: Kerkwijding van de Basiliek van Sint Jan van Lateranen. 9.00 H Mis overl. ouders Geurtjens-Vermazeren en fam.leden. 15.00 Feestelijke H. Mis Ans Huntjes en Amber Derksen. 19.00 H. Mis Chris Rongen; Chris Smits; Johan Moorrees en overl. fam.; overl. ouders Verdijk-Voesten; Jacob Verhalle; Harrie Achten en overl. kinderen; jrd. Jan Heijl; mevr. Truijen-Jansen (namens Tuinstraat); jrd. Henk v.d. Voort en overl. ouders Haenen-Willems; jrd. Coen Wiechert; Mia Bouten-Gijsberts. Zondag: 32e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis voor Jan Coenen; Huub Sloef: Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; overl. fam De Vilder-Rutte; jrd. Peter Muijsers; overl. echtp. H Gerrits- Hermans en overl. ouders; jrd. Antoon Pelzer en overl. fam. 11.00 H. Mis Kinderwoorddienst; Joop Noyens-Kleemans; uit dankbaarheid bgv zilveren huw. ouders Janssen- Gerrist; overl. ouders Voesten- Michels; Nora Lourensse-Janssen; Koos Hanssen-Boots (buurt). Maandag: H. Martinus (van Tours), bisschop. 9.00 H. Mis voor meer licht in het leven van lichame lijk en geestelijk zieke mensen. Dinsdag: H. Josafat, bisschop en martelaar. 9.00 H. Mis voor de een heid van de christenen. Woensdag: 9.00 H. Mis overl. oudes Van Kessel en zonen Jan en Teng; Peter Cremers (coll). Donderdag: 9.00 H Mis om roe pingen tot het priesterschap. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor overl. fam V.d Berg-Paulussen; overl. ouders Vervoort en ouders Keltjens. Dienbeurten: za 19.00: Gijs, Luendric. Ronny. Bram. Thijs. Rowan; zo 9.30; T. Koopmans. W v. Ham. Sylvia. Maarlje: 11.00: Hoa, Leon. Paul A.. Martijn. Tim. Job. Lectoren: za. 19.00: J. Truijen; zo 1 LOO: A. Noyens. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St..Servatiuskapel. Voorganger; G. v. Loenen: lector: B. Kuiper. Vertrek bus om 18.15 vanaf de Sl. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. v. Loenen: lector: T Blom-v. Brakel. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de Si. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Dinsdag: 14.00-15.00 Spreekuur. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmen- groep. Donderdag: 15.00-16.00 Gespreks groep voor zingevende momenten. 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A Wou iering. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. lel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30. Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 M.m.v. Crescendo; jrg. Wilhelmus Verhalle: lev. en overl. leden Crescendo bij 30-jarig bestaan: overl. fam. Swinkels. Zondag: 8.30 Overl. fam Spec- Arts. 10.30 M.m.v. Zonnelied; Hermanus Schollen (coll); Jacobus Naus; Frans Cuppen: Johan Flinsen- bcrg en echtgen. en overl. fam. Flinsenberg-Gooren. Maandag: 19.00 Jrg. Gerard Maas en fam. Maas-Wilsen. Dinsdag: 19.00 Sef Claessens. Woensdag: 19.00 Jacobus Naus. Donderdag: 19.00 Bert en Door Kleuskens-Kusters: fam. Peters- Arts: Jacob Jacobs en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Voor de parochies Vredeskerk en Paterskerk. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pasto rie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Voor overl. Hendrika Huis man; Nellie Sanders-Emans; Dien Willems-v.d. Broek; overl. Bep Kateman-Gommans; Cato Strijbosch en Theo Linders. Zondag: 9.30 M.mv. Mannenkoor Vredeskerk. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze gezamen lijke parochie van Vredeskerk en Paterskerk; over. ouders Linssen- Vullings-Kerstjens; Jan Hendriks (verjaardag): Marie Kroh-Hout en Maureen; Leo Cortenbach. Parochie Oostrum Zaterdag: 15.00 Uit dankbaarheid bij 'n 40-jarig huw Swemers- Thiesen (Gem.koor). 19.00 Cor Thielen en zoon Toon; uit dankbaar heid bij 50-jarig bestaan van toneel- ver. De Vlasbloem: voor overl. leden van de Vlasbloem: overl. leden harmonie Sub Matris Tutela; Herman Hoex: Pierre Vandevenne; Truus Vandevenne-Vermeulen (Har monie en Koor Melody). Zondag: 8.30 Mie Staaks-Hermans. 10.00 Ben Valckx; Toon Muller. Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs: Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Gem. koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Petronella Camps- v.d. Voort. Woensdag: 9.00 Voor de vrede in onze gezinnen (met Rozenkrans gebed). Donderdag: 9.00 Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan de Schepper van alle leven. 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Misdienaarsbeurten: za 15.00: Linda Wijnhoven. Laura Op den Camp: 19 00: Loes Kessels. Dianne v.d. Mortel. Annemiek Moraal. Renee Bartranv. zo 8.30: Job Euwes. Luuk Gielens. Jom en Lars Kessels; 10.00 Judith Philipsen. Susan Frederix, Susan Janssen. Maud Lepsi. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); St. Gerard Houwen en Wilhelmina Peters; Gerrit Bastiaans (verjaardag); overl. fam. Heetkamp-Hekking, tot bijz. int. (K). Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); st. Gerardus Classens. Henrica Heiligers en Broeder Cletus; Marinus Steeghs (biljart- vrienden E3); Nora Classens- Wismans (vriendenclub). Woensdag: 9.00 H Mis uit dank baarheid (N). Vrijdag: 9.00 Opening van het feest van de H. Machutus met een H. Mis t.e.v. de H. Machutus. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Toon Classens; jrd. overl. ouders Strijbos-Duijkers en voor Riek Strijbos-van Dom melen; Grad Drabbels: jrd. Martinus Emonts. Woensdag: Dienst komt i.v.m. werkzaamheden in de kerk te ver vallen. Misdienaars: za 19.00: Peggie en Sjekky. Parochie Leunen 32e Zondag door het jaar Zaterdag: 19.00 Gezinsmis. Thema: 'Ben jij ook weleens bang?'; lsm. uit dankbaarheid (B): Johan Meijers. Ger Pijpers: Susanne v. Hees: Martien Jilesen: weekd. Truus Reijnders-Goumans (3); mndd. Teng Houben Zondag: 10.00 Hgm. Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix; Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen: Willem Jenniskens en Wilhelmina Jenniskens-Martens; jrd. Harrie Reintjes. 11.15 Lsm. Harrie Heesen: Piet de Louw; jrd. Bert Custers. 14.30 Doopviering Jeroen Rongen Maandag: H. Martinus, bisschop. 19.00 Lsm. overl. ouders Marlens- Verhees en overl. fam.; Michel Loonen en Marie Loonen-v. Rens. Elly Loonen en Elly van Berlo. Dinsdag: H. Josafat, bisschop en martelaar. 19.00 Mndd. Wilhel mina Loonen. Antoon en Bernard Loonen en beide echtgenoten. Johanna Verheijen-Loonen en echt gen.. Joos Loonen en Maria Loonen-Scheffers. Fien Loonen- Du ij kers. Woensdag: Geen avondmis. Donderdag: 19.00 Lsm. Eduard en Stans Dietz: overl. fam. Hendrickx- Jenniskens. Vrijdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Van Hees-Voesten. Misdienaars: za 19.00: Linda Houben en Jop Janssen; zo 10.00: Dennis v.d. H euvel en Kai Croqué; 11.15: Geert en Marieke van Gorp; weekbeurt: Groep 2. Lectoren: za 19.00: Geen; zo 10.00: Jan Reintjes; 11.15: Elly Theunis. Gedoopt: Tom Jilesen, Overbroek- seweg 8; Janne Reintjes. Albion- straat 18. Huwelijksafk.: Twan Reintjes en Mariet Emonts. beiden uit Veulen (3e roep). Mededeling: Vanaf I december 1996 is er op zondag geen H Mis meer om 11.15 uur. Wilt u bij het bestellen van misintenties hiermee rekening houden. De weekenddien sten zijn vanaf I dec.: zaterdag avond om 19.00 uur en zondagmor gen om 10.00 uur de Hoogmis. Rectoraat Heide Zondag: 32e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis Herman Jans sen en Petronella Janssen-Franssen; ggj. Wilhelmus Voeslen; Jan Janssen; jrd. overl. ouders Janssen- Doumen. Misd.: Inge, Gemma, Ivo, Gerard, Caroline, Rian. Donderdag: 18.30 H. Mis. Misd.: Elke en Joep. Rectoraat Veulen 32e Zondag door het jaar. Willibrordzondag. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor Petronella Aarts-Roosen; Jan v.d. Aker. Zondag: 10.30 Hgm. Johan Geurts en Wilhelmina Geurts-Ambrosius; jgt. Gerardus Houben en Lamberdina Direks; overl. fam Geelen-Boonen: voorde parochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor overl fam. Nabuurs. Vrijdag: 8 30 H Mis voor de over ledenen. Misdienaars: za: Moniek Classens en Frank Classens; zo; Tom Derks en Lian Derks. Parochie Ysselsteyn 32e Zondag door het jaar (A). Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); jrd H. Philipsen; jrd. Louis Custers; jrd. Geertje Janssen; J. Janssen en overl. fam. Janssen-v. Gompel; ouders Teunissen-Gerrist; overl. fam. Bovee-Cuijpers. Zondag: 10.00 (Duo-Samenzang); jrd. Simon Lemmens en echtgen.; Jan v. Soest (buurt); overl. fam. Fleurkens-van Staveren. Maandag: 19.00 Overl. parochia nen. Woensdag: 19.00 Zeker int. (A). Vrijdag: 19.00 Jrd. Martinus Hubers en echtgen.; jrd. Janus Jespers. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Fr. Crienen en M. Claessens: zo 10.00: J. v. Hees. J. Oomen en R Oomen. E. Sprceuwenberg; ma 19.00: R. Hesselmans en Th. Vogels: wo en vr: D. v. Soest en M. Verheijen. Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Maud van Dijck en Lisanne Bouten. Doopschema: (december) Op de zondagen 1, 15 (en zonodig) 29 dec. kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toegediend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Petronella v.d. Hogenhof. Misd.: Jeroen Peelers en Johan Hoedemakers. Zondag: 10.00 Jgt. Johanna Cath Bistervelds en fam. Misd. Paul Koppes en Andy Stevens. Woensdag: 19.00 Ten Poels; Piet Janssen: Dirk v. Dijk. Kerk poetsen: mevr. Janssen- Jenniskens en Arts-Gielen. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: 10.00 Gert Fleuren. Maandag: 19.00 Fam. Huys-v Enckevoort. Donderdag: 19.00 Fam Comelissen-Hendriks Misdienaars: za: Anita. Ronnie; zo: Anke, Nicole. Lezers: za: Jo Wijnands; zo. Maria Lenkens-Ermens. Donderdag 21 nov. is het jaarlijkse Cecil iafeest. Rectoraat Smakt 32e Weck door het jaar: 24e Zondag na Pinksteren. In de St. Jozefkerk. Zondag: 10.00 Hoogmis voor Lambert Rouwens en zoon Jan en ouders Rouwens-Heinemans en overl. fam.: Harrie Janssen. Lector: O. v.d. Meer. Dienb.: Geert Geurts en Susanne Geurts. In de St. Jozefkapel: 14.00 Doop Marit Stiphout. In de St. Jozefkapel t.e.v. St. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor Harrie Janssen. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 10 november zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst waarin de Maaltijd van de Heer wordt gevierd. De werkgroep Z.W.O. verleent medewerking aan de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Respect voor autori teit is een bescherming in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantslraat II, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag 10 november is er een woorddienst van de oecu menische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de woorddienst is: Vergeef ons onze schuld. Plaats: kapel van het bejaar dencentrum Het Schuttersveld. Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. donderdag 7 november om 19.00 uur. Voorganger: ds. L.H. Oosten (dank dienst voor gewas en arbeid). D.V. zondag 10 november om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: kand. N. de Ouden, 's Middags is er kinderoppas. Iedereen is hartelijk welkom in alle diensten. Kinderwoorddienst Zondag 10 november is in de Grote Kerk (Petrus Banden) weer een kinderwoorddienst om 11.00 uur. Het thema van deze zondag is 'Sl. Maarten'. Jullie zijn van harte welkom. Werkgroep Kinderwoorddienst St. Willibrordusviering in Geysteren Op zondag 10 november viert Geysteren het feest van de H. Willibrordus. Patroon van de parochie, van het Gilde en van de Katholieke Bond voor Ouderen. Kern van deze viering is. de eucharistie in de open lucht bij de St. Willibrorduskapel in het bos. Het Gilde brengt dan de Gilde-eer en verzorgt de gezangen, samen met het kerkkoor. De hoogeerwaarde heer deken J. Coenen uit Venray, gaat voor in deze viering. De plechtigheid begint om 10.00 uur. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray. rek.nr 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: lel. 0478- 582352 of 582948. Op zondag 10 november vindt in het Vierlingsbeeks jongerencentrum Gryphus de eerste voorronde plaats van Regionaal Kabaal. Regionaal Kabaal is een talenten jacht" voor popmuzikanten in het Land van Cuijk. Het popconcours is opgezet door vier jongerencentra - Balloon (Cuijk), De Wissel (Mill). Free Stone (Oploo) en Gryphus (Vierlingsbeek) - en toont de huidi ge muzikale stand van zaken in de regio. Twaalf bands, drie voorron des. één finale en één jury bepalen uiteindelijk wie een greep mag doen uit de rijk gevulde prijzenpot. Regionaal Kabaal wordt afgetrapt in hel Vierlingsbeekse jongerencen trum Gryphus door FI5 Buck (vro lijke punk met invloeden van The Vandals. Bad Religion en The Exploited), MUFF (lo-fi-trio geïns pireerd door Folk Implosion en T- Rex). P Frame (akoestisch country en blues duo) en Ricocher (symfoni sche rock in de hoek van Marillion. Arena en Pendragon). De volgorde van optreden wordt door loting bepaald. De winnaar van deze voorronde gaat rechtstreeks door naar de finale op zaterdag 21 december in Cuijk. De andere twee voorrondes vinden plaats op vrijdag 22 november in Mill en zondag 8 december in Oploo. Gryphus is geopend vanaf 15.00 uur. De eerste band speelt om 16.00 uur. De entree bedraagt ƒ5.-. In verband met de komende feest dagen kunt u voor aankoop van Unicef-artikelen terecht bij de vol gende zaken. Bij de Hema op vrijdag 15 en zaterdag 16 november, alsmede op vrijdag 13 en zaterdag 14 december. Bij Albert Heyn op vrijdag 29 en zaterdag 30 november. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Op zondag 10 november zal het zondagochtendconcert worden ver zorgd door Brassband Peelland onder leiding van Jo Kohl en Kerkelijke Fanfare St. Oda Merselo onder leiding van Piet Joris. Het programma ziet er als volgt uit: Brassband Peelland: The Great Little Army (March), Kenneth J. Alford; The Golden Lady (Eis Geile Fra). Goff Richards; Cortege from Mlade. N. Rimsky-Korsakov. arr. Gordon Langford; Waltzing Matilda (Trad. Australian Song), arr. Gordon Langford; The Jellicle Ball, uit de musical Cats, Andrew Lloyd Webber, arr. Goff Richards; The Shepherd's Song (French Traditional from the Auvergne). arr. Goff Richards. Fanfare St. Oda: Good Tempered, H. Ramakers; Bleu Rondo a la Turk. D. Brubeck. arr Marten Grond; Con Te Parti ro. F. Sartori L. Quarantotto. arr. Fr. Bernaerts. solo- bugel Eric \an Hoof; Pentagram. Johan de Mey; Serenade, Derek Bourgeois, arr. J. Hempel; Gopak. M. Moussorgsky, arr. Falco Vcgelin; This is Brass. Frank Bernaerts. The Eve of the War. Jeff Wayne, arr. Steve Sykes: Noeltzer Mars. Jeu Weijers. Aanvang 11.30 uur. toegang gra- In het gemeenschapshuis in Overloon wordt zondag 10 november een kindermarkt gehou den. Tussen 11.00 en 14.00 uur kunnen kinderen speelgoed verko pen en ruilen. Verder zijn er spel letjes te doen, staat er een grabbel ton en worden er pannenkoeken gebakken. De opbrengst van de kindermarkt is bestemd voor pater Jans, die in de Pakistaanse hoofd stad Karachi bezig is met de bouw van een high school. De pater heeft nog geld nodig voor de inrichting van de school. De kinderen die iets te verkopen hebben kunnen zondag al om half elf hun spulletjes komen uitstal len. Voor bezoekers bedraagt de entreeprijs 1,50 (kinderen) en 2,50 (volwassenen). Voor inlich tingen over de kindermarkt: M.O.V.-groep Overloon (Missie- Ontwikkeling-Vrede), tel. (0478) 64 15 95. (0478) 64 13 19 of (0478) 64 25 46. Maandag 11 november is het weer zover. Onder aanvoering van Sint Maarten te paard en op de muzikale klanken van dejoekska- pel volgt dan de traditionele lam pionoptocht Veltum. De stoet ver trekt om 18.30 uur vanaf wijkgebouw 't Schöpke en zal daar omstreeks 19.30 uur terugkeren. Zoals gebruikelijk krijgen alle deelnemende kinderen na afloop een kleine traktatie aangeboden door de Wijkvereniging Veltum. Dit jaar kunnen alle kinderen bovendien meedoen aan een prijs vraag onder het motto: 'Wie maakt (zelf) de mooiste lampion?' Tijdens het uitreiken van de trak tatie vindt de jurering hiervan plaats in 't Schöpke. De winnaars (per leeftijdscategorie) krijgen tenslotte een prijsje uitgereikt. Oproep Veltumse blaasmuzi- kanten De Wijkvereniging Veltum doet hierbij tevens een oproep aan alle Veltumse blaasmuzikanten om a.s. maandagavond de Sint Maartensoptocht door Veltum muzikaal te begeleiden. De stoet vertrekt om 18.30 uur vanaf 't Schöpke en naar wij hopen op de vrolijke tonen van een grote 'Veltumse Joekskapel'. Illegaal crossen Zondagmorgen vond in het kader van de projectmatige aanpak, con troles plaats op illegaal crossen in de bossen rond Venray. De politie houdt die controles in samenwer king met vier jachtopzichters en met ondersteuning van de politieheli- kopter. Aan de Kuulenweg bij Vredepeel kon de politie vijf Venrayse crossers staande houden. Die varieerden in de leeftijd van 23 tot 29 jaar en kregen allen een trans actie tot het betalen van ƒ110,- aan geboden. Paarden in stiltegebied De opzichter van het Limburgs Landschap, die het beheer heeft van het zogenaamde stiltegebied van Boschhuizen, hield zondagmorgen een 37-jarige ruiter uit Smakt en een 21-jarige amazone uit Utrecht aan. Zij hadden de slagboom en het ver bodsbord genegeerd en waren toch aan het paardrijden in het stiltege bied. Het tweetal kwam er met een waarschuwing vanaf maar de opzichter deelde mee in de toekomst verbaliserend op te zullen treden. Bank lek gestoken Een 42-jarige inwoner van Merselo deed aangifte dat met een scherp voorwerp een band van zijn voor zijn woning aan de Wethouder Pubbenstraat geparkeerde auto was lek gestoken. Schade ƒ200,-. Corry Konings of Celine Dion. Marco Borsato of Cliff. Zing mee op de soundmix van jouw favoriete hit! Doe mee aan de Karaoke Mega Tour! Door het hele land worden in zo'n tweehonderd horecagelegenhe den voorrondes gehouden. Let op het officiële tourvignet en de full- color poster- In café De Volle Maan is op 8 november de lokale finale Aanvang 20.30 uur. De winnaars van de halve finale worden persoonlijk uitgenodigd en presenteren zich medio december '96 op de grote landelijke finale. Maandag 11 november is er weer een gezellig 5()+-bal in gemeen schapshuis De Wis te Castenray. Aanvang 20.00 uur. Rijden onder invloed In de nacht van zaterdag op zon dag controleerde de politie het rijge drag van een chauffeur op de Henseniusstraat. De bestuurder, een 41-jarige Venraynaar, bleek onder invloed van alcohol te verkeren en wel zodanig dat hem een rijverbod van twaalf uur werd opgelegd. Proces-verbaal werd opgemaakt en zijn rijbewijs werd ingevorderd. Coniferen vernield Een 49-jarige inwoner van Castenray deed aangifte dat enkele coniferen op zijn oprit bij zijn woning aan de Hoogriebroekseweg waren vernield. Eerder was er ook al sprake van vernieling van coniferen. Schotelantenne gestolen Uit de tuin bij een woning aan de Deurneseweg in Ysselsteyn werd in de nacht van woensdag op donder dag de schotelantenne losge schroefd en meegenomen. De waar de van de schotel bedraagt ongeveer ƒ350,-. Diefstal hogedrukreiniger Een 43-jarige inwoner van Ysselsteyn deed aangifte van dief stal van zijn hogedrukreiniger uit zijn aan de Peelweg gelegen rund veestal. De diefstal vond plaats in de nacht van zaterdag op zondag. De waarde van de reiniger bedraagt ƒ3.200,-. Gymnastiekvereniging Christoffel beslaat 15 jaar. Dat vvi in 1936. Bij gelegenheid van d jubileum werd deze fraaie groepsfi to van alle leden gemaakt, voorh verenigingslokaal, het patronaat ui de Patersstraat. Nu. zestig jaar later hee Christoffel haar jubileumjaar 195 (75 jaar bestaan) op zaterdag november afgesloten met een drul bezochte receptie en feestavoi voor haar leden. Op de foto de Christoffelledi anno 1936. Bovenste rij v.l.n.r.: Han Gerrats. Alouis Goertz. Fra Laurenssen. Bert Hcndricx. Wi Gossens, Joop van Gerven. Herm Bexkens. Bert van Boven. Harr Thomassen. Jeu Custers. Toi Bexkens. Gradje Peelers. Jo< Camps. Teng Jeuken. Jan Gerrats. 2e rij Gerrit Litjens, Wil Seuren, Cor Hendricx. Tw Wijnhoven. Herman Volleberg onbekend, Leo v.d. Goor. Th Wintels. Piet Janssen. Jan Nijmeyi Broer Steerneman, Harrie Cami Seuren, Joos Gossens. Pi r Huisman. Van Aarssen, Re Camps. Henny Willems. Rij 3: Theo Maessen, Johan Mat Jan Vollebergh, onbekend. Gen Thomassen. Martien v. Opbergt Theo van Rooy. Wiel Maas, Sj Goumans, Antoon Filla. Pi Theunissen. Ger Linders. Harrie Leuken. Wiel v.d. Pasch. To Verbeek. Zittend: Jan Hoe venaars. Bro Derksen. Jan Derksen. Sja Billekens. onbekend. Martii Siebers. Theo Voermans. onbeken Piet Bom, Harrie Billekens, Pi Dupont. Hennie Steerneman. Han Sijbers. Frits Dupont. Han Kessels, Willie Voermans. Cor v Duinhoven. onbekend. Sra Clevers. Links van de groep bestuursl Leo Verbeek en uiterst rechts Pi Hoedemaekers. instructeur van St. Christoffelatleten. Hoedemaekers behaalde op 20 ju 1936 te Amsterdam de acte M.-1 lichamelijke oefening. Jan v.d. Putt tMar 1(04: De drumband van fanfare St. 0 Merselo, onder leiding van Wil Horck. heeft zondag 3 novembe deelgenomen aan het podiumc cours bij de RK West-Brabantse! Zeeuwse Mu/iekbond. gehouden! Oua Gastel. De drumband kwam ff in de eredivisie sectie A-B metl werken Rescue Operation van j Prince en Voyage into a million mi acles van L. Camp. Zij behaaldt hiervoor in totaal 87 punten, zeer fraaie eerste prijs. Op vrijdag 22 en zaterdag november worden de jaarlijkse i lingsavonden van carnavalsverei ging 't Knölleke gehouden gemeenschapshuis De Brink Leunen. Beide avonden beginnen 19.50 uur. Een keur aan artiesli treedt voor hel voetlicht om h publiek een avond lang te ven ken. Voor beide avonden zijn kaartjes verkrijgbaar bij Tex. tankstation in Leunen. Inbraak in bedrijf In de nacht van dinsdag op w< dag werd tussen 01.30 en 05.00 ingebroken in een bedrijf Maasheseweg. Door forcering een deur was toegang verkrej Verder waren er nog enkele di met geweld open gebroken. De kon worden geopend en daaruit den vijf geldkistjes ontvreemd, totale schade kon in verband met onderzoek nog niet worden medi deeld. Inbraken in woningei In de nacht van dinsdag op wt dag werd ingebroken in een woni aan Edelweiss. Door forcering de achterdeur was toegang ver! gen. Kasten en laden waren doe zocht. De buit was maar een kle geldbedrag. Door forcering van een keuke raam was toegang verkregen tot e woning aan het Zilverschoon. V hier was ontvreemd kon nog ni medegedeeld worden. NR OGE Haspe Poging tot diefstal In de nacht van dinsdag op woei dag is gepoogd de personenauto v een 46-jarige inwoner van Veulen stelen. De auto was echter uitgen met een startonderbreker. Het pc tierslot was geforceerd, evenals stuurslot en de bedrading was doe verbonden. De auto bleef staan ma de dader heeft wel 4000 Bfr. en zonnebril uit de auto meegenomei Een 32-jarige inwoner Veulen kwam maandagavond tot ontdekking dat getracht was zi auto te ontvreemden die op de pa keerplaats bij De Sprank stond. H portierslot en contactslot wan reeds geforceerd en de dader bezig geweest met de bedradi door te verbinden. Kennelijk is hij zijn werk gestoord.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 18