Atletiek Vereniging Venray-Regio De Treffers Sjoelclub Venray Spio Lopersgroep Peelrunners im PEEL EN MAAS EEL Donderdag 31 oktober 1996 - Pagina ij Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6. tel. 581275: kapelaan H. de Wit ofm. Whistlerstraat 1, tel. 582385: kape laan R. Woutering, Horsterwee 57. Castenray, tel. 571215 of 580202: kapelaan H. Bouman. Dr. Poels straat 4. tel. 511664. Priester in ern stig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: Gedachtenis van alle overleden gelovigen. 9.00 H. Mis voor Jan Schiks en Truus Schiks- Ramsteyn; overl. ouders Arts- Comelissen en Jeu Jenniskens en Michiel Arts: Harrie Messemaec- kers: Bertus Meesters en overl. fam. 19.00 PI Requiem-mis. opgeluisterd door ons koor; Allerzielen; jrd. Petrus Gooren en Gerda Gooren: Martha van Valkengoed-van Bijle- velt; overl. fam. De Vilder-Rutte; overl. fam. Clephas-Hannen (coll); Peter Cremers (coll); ouders Duijkers-Philipsen en kinderen; alle overl. parochianen van het afgelo pen jaar; Jan Janssen en overl. fam. Jacobs-Arts; overl. ouders Gou- mans-ln de Rijp en kinderen; overl. ouders Coenen-Cremer; jrd. Engel- bert Oudenhoven: overl. ouders Verschuuren-Dirkx; ouders Van Es- Barend en kinderen en Helm. Zondag: 31e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis voor oud-burgemeester Janssen en echt genote; Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay; Hennie Voermans; José Kremer-Vullinghs; overl. fam. De Nijs-Hebinck-Koes; overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters; overl. kinderen en fam: jrd. Agnes Camps- Thié 11.00 H Mis jrd. Gerrit Gossens; Herman en Lies Jeuken- Verhulsdonk; jrd. ouders Cox- Deckers en overl fam.; Dora Theeuwen-Welbers; Mia Swinkels- Seykens: Jo van Oers. 15.00 Begraafplaats Boschhuizen; een plechtige Allerzielendienst. Maandag: H. Carolus Borromeüs, bisschop. 9.00 H. Mis voor Zef de Wit. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor ouders Van Osch-Hebben en zoon Sjef. Woensdag: Alle heilige verkondi gers van het geloof in onze stre ken. 9.00 H. Mis voor mej. Gerarda Broers. Donderdag: H. Willibrord, bis schop, verkondiger van ons ge loof, patroon van de Nederlandse kerkprovincie. 9.00 H. Mis voor alle zieke en gelovige mensen in ons midden. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor j-Iuub Stoef. 14.00 Feestelijke H. Mis tgv 50-jarig huw. Jaap en Fia Peeters- Pouwels. Dienbeurten: za 19.00: Mark, Paul L., Bram, Pascal/Bert v. E., Rowan; zo 9.30: G. Hoppebrouwers, F. Mingels, Loek, Tom; 11.00: Femke, Lieke, Marlijn, Paul d. R./Anne, Marcha. Lectoren: za. 19.00: W. Bisiervels; zo 11.00: C. Hendriks. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Jos Korff; lector: P. Wittenbols. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Jo Korff; lector: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Dinsdag: 14.00-15.00 Spreekuur. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmen- groep. Donderdag: 15.00-16.00 Gespreks groep voor zingevende momenten. 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- teririg. Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: Allerzielen. Communie uitreiking zieken thuis. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 M.m.v. Crescendo; Jan Arts en overl. fam.; ouders Lenssen-Hei- ligers; jrg. Teng Arts en overl. fam.; Piet Baeten-Martens en overl. fam.; Harry Clephas; lev. en overl. fam.; Hub Stevens; overl. ouders Jeuken- Cox; Theo Feller en overl. ouders -Feller-Jacobs. Zondag: 8.30 Fam. Janssen-Krijns. 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans; Harry Janssen en overl. fam.; Martien v.d. Brandt; Jacobus Naus; overl. fam. Arts-Jansen; Frans Cuppen; overl. ouders V.d. Boögaert-Sleegers; zegen over alle kosters, collectanten en fam. voor hun aller welzijn; Martijn Wismans en overl. fam. 12.00 Doop Bart Beekhof. Reekgraafstr. 13. Maandag: 19.00 Wim v.d. Munck- hof en overl. fam.; t.e.v. H. Geest en Constan Rojer. Dinsdag: 19.00 Ouders Derickx- Jacobs en Karei; overl. ouders Lormans-Gerrats en Gerrit en Wim; Elisa Palm en Jacob Palm. Woensdag: 19.00 Jan Mandigers; overl. ouders Huijbers; Jacobus Naus; Antoinette Elsevier en Eva Rojer. Donderdag: Feest van H. Willi brord. 19.00 T.e.v. H. Geest en Celina Rojer Vrijdag: 19.00 Mathilde Wasscher en Constancia Snijders. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering, Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pasto rie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Voor overl. Hendrika Huis man: jgt. Rombout Appels; Wim en Antonet Jakobs-Hanen; Dien Willems-v.d. Broek; Jos Jacobs; Martinus Tijssen (coll); Riek Willems-Vousten: Leo Klokke. Zondag: 9.30 M.m.v. Mannenkoor Vredeskerk; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze gezamen lijke parochies van Paterskerk en Vredeskerk: jrd. Theo Jansen en Truus Beerkens: Harrie Janssen en overl fam.: overl. fam. Van Rossum-Janssen; Frans Schmitz; Hans Gijsen. Jan Schmitz en Lucy Canoïs: Els v. Zwamen-Claessen. Parochie Oostrum Zaterdag: Allerzielen. 19.00 Voor 'n overl. moeder; overl. ouders en broer: Johan Kleuskens; Pierre Jacobs en overl. fam.; jrd. overl. ouders B roe ren-Kersten; overl. ouders Janssen_peeters; Lies Janssen-Wolters; Pierre Wolters; Wim Heidens; vader Raedts; overl. ouders Pelzer-Janssen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: Allerheiligen. 8.30 Antoon Janssen; Mie Staaks- Hermans; Jan v.d. Berg. 10.00 Piet Litjens; overl. fam. Verrijdt-de Lauw; overl. ouders Bovee-Bartels en zoon Sjeen: overl. fam. Claessens-Christiaans; Leonard Maas en Maria Martens; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Koor Harmony). 15.00Alle- zielendienst (Herenkoor en Harmonie). Maandag: 9.00 Gest. jrd. fam. Lit jens en echtgenoten. Dinsdag: 9.00 Petronella Camps- v.d. Voort. Woensdag: 9.00 Voor priesterroe pingen (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Bér van Dijk. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God. de schepper van alle leven. 9.00 Gest. jrd. overl. fam. Camps-Verhoeven. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Renee Bartram, Danielle Wijnen, Annemiek Moraal, Dianne v.d. Mortel; zo 8.30: Gebroeders Gloudemans, Frank Frederix; 10.00 Jacqueline Engels, Sizan Nellen, Susan Frederix, Susan Janssen; 15.00 Judith Philipsen, Linda Wijnhoven. Erna Gooren. Allerzielendienst. De Allerzielendienst wordt in onze kerk gehouden op zondag 3 nov. Om 15.00 uur begint de viering in de kerk, opgeluisterd door ons Herenkoor en de Harmonie. Daarna gaan we gezamenlijk naar ons kerk hof. Ik zou graag hebben dat u allen, aangekomen op het kerkhof, blijft staan voor de grot. Daar zal ons Herenkoor het lied zingen 'Gaat u mee met ons', vervolgens zal onze Harmonie 'Een laatste groet' spelen en daarna kun u de graven bezoeken van uw overledenen. Parochie Oirlo Dit weekend Hoogfeest van Allerheiligen. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor); overl. ouders Maessen-Gooren; overl. ouders Smils-Jeurissen: overl. fam. Heet- kamp-Hekking; overl. fam. Wolters- Janssen; jrd.Sjef Smits en Antonette Theeuws; Arjan Classens en overl. fam. Classens-Kieft; Lei Direks en overl fam. Direks-Nelissen; jrd. Jan Houwen; Chris Houwen; Jan van Rhee. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); Harrie en Truus Rongen-v.d. Berg: Miel Janssen; Jan Verheijen, pater Jan v.d. Sterren en overl. fam. Verheijen-v.d. Sterren; Nora Classens-Wismans, Thei Classens; overl. fam. Stevens-Steeghs; Alfons Kurvers; overl. fam. Kunen-van Dijck; Engelbertus Lenssen; st. Weldoener van de kerk. 15.00 Allerzielenviering m.m.v. fanfare Ons Genoegen. Na de viering bezoek aan het kerkhof. Woensdag: 9.00 H. Mis pastoor Heijnen. Vrijdag: 9.00 H. Mis overl. van de parochie. Parochie Castenray Vrijdag: 19.00 Allerheiligendienst; Jan Geerets. Zaterdag: Jrd. overl. ouders Reijnders-Weijs; jrd. overl. ouders Vollenberg-Philipsen: overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; Diny Martens-van Haren; Wim Geerets. Zondag: 15.00 Allerzielendienst met aansluitend zegening van de graven. Misdienaars: za 19.00: Jeckky en Peggy; zo 15.00: Wilma en Sandra. Op 6 nov. zal gestart worden met de renovatie van vijf ramen van ons kerkgebouw. In verband hiermee zal de dienst op woensdag komen te vervallen. Ook tijdens het weekend zullen we hier mogelijk hinder van ondervinden. De ramen zullen nl. geheel eruit genomen worden en daarna vervangen worden door nieuwe glas-in-lood ramen. Het zal ongeveer februari worden voordat deze nieuwe ramen zullen worden geplaatst. Het is een zeer kostbare zaak maar aangezien de urgentie aanwezig is i.v.m. aantasting van het lood en ijzer, was uitstel niet meer mogelijk. Uw begrip graag voor het eventuele ongemak dat zal ontstaan. Parochie Leunen le Zondag van de maand; bijzonde re collecte voor onze eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. Johan Meijers; Gerrit Bouten en overl. fam.; over. fam. Hermans-Manders; Harriet Weijs; Sjeng Vullings; weekd. Truus Reijnders-Goumans (2); jrd. Jacob Reijnders. Zondag: 10.00 Hgm. Wim Heidens en Drika Heidens-Smits; Fien Loonen-Duijkers. 11.15 Lsm. Pierre Philipsen en Anna Philipsen- Lenssen. 14.30 Doopviering Tom Jilesen. 15.00 Doopviering Janne Reinljes. Maandag: H. Carolus Borromeüs, bisschop. 19.00 Lsm. pastoor Jacques Haenen en overl. fam.; gest. jrd. Gerard Voermans. Dinsdag: 19.00 Lsm. Bert Jennis kens en Truus Jenniskens-Droesen. Woensdag: Geen avondmis. Donderdag: H. Willibrord, bis schop, verkondiger van ons geloof, patroon van de Neder landse Kerkprovincie. 19.00 Lsm. Jos van Hout en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Gest. jrd. Peter Johannes van Rens en Gertruda van Rens-Litjens. Misdienaars: za 19.00: Joep Jenneskens en Linda Houben; zo 10.00: Inge Smits en Sanneke v.d. Oetelaar; 11.15: Kai Croqué en Jop Janssen. Weekbeurten: Groep I Lectoren: za 19.00: Goen Reintjes, zo 10.00: Annie Reintjes; 11.15 Harry Bovee. Huwelijksafk.: Wim Reintjes en Ellis Huijs, beiden uit Venray (3e roep); Twan Reintjes en Mariet Emonts, beiden uit Veulen (2e roep). Mededeling: Vanaf de eerste zon dag van december is er geen H. Mis meer om 11.15 uur op zondag. Wel nog op le Kerstdag. Het aantal kerkgangers om 11.15 uur is te gering (tussen de 45 en 65) om deze H. Mis te handhaven. Wij hopen, dal voor dit besluit door het kerkbestuur begrip bestaat en dal de vaste kerk gangers van 11.15 uur gebruik maken van de zondagsdiensten op zaterdagavond 19.00 uur of op zon dag 10.00 uur Rectoraat Heide Zondag: 31e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis voor Stephania Coppus-de Groot; overl. ouders Peeters-Janssen; overl. ouders Poels-Michels. Misd.: Gijs, Inge, Chiel, Koen, Rob en René. 's Middag om 15.00 uur Allerzielen dienst, daarna processie naar het kerkhof. Misd.: Sanne, Mariëlle, Roel. Roy en Margje. Donderdag: Hoogfeest van de H. Willibrord, bisschop, verkondiger van ons geloof; patroon van de Nederlandse kerkprovincie. 18.30 H. Mis uit dankbaarheid t.e.v. de H. Antonius. Misd.: Manon en Joost. Rectoraat Veulen 31e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Ant. Drabbels en Nina Klaassen; jgt. Jan Fleurkens en Wilhelmina Aarts; mndd. Tilla Jenneskens-Poels; overl fam Takken-Nabuurs; voor priesterroe pingen; alle overl. parochianen van het afgelopen jaar. Zondag: 10.30 Hgm. als mndd. Piet Spreeuwenberg en Maria Spreeuwenberg-Philipsen; fam. Janssen-Smulders; overl. fam. V. Slaveren-v. Son; voor de parochie. 14.30 Allerzielendienst en bezoek aan het kerkhof. Maandag: Geen H. Mis. Dinsdag: 8.30 H. Mis t.e.v. St. Antonius. Woensdag: Geen H. Mis. Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Misdienaars: za: Richard Mulders en Steffan Mulders; zo: Martin Nuyten en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn 31e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); jrd. Jan Swinkels; J. v. Soest (fam. V. S.); Jan Lemmen; Jacq. Janssen en overl. fam.; overl. fam. Mulders- Maessen; uit dankbaarheid. Zondag: 10.00 (Gregoriaanse Hoogmis); Petr. Cox-de Lauw; Th. Janssen; Petr. Verlinden-Volleberg; overl. fam. Bert Janssen-Keijsers; Giel Trommelen en overl. fam. Maandag: 19.00 Overl. parochia nen. Woensdag: 19.00 Zeker intentie (A). Vrijdag: Wijdingsdag van onze kerk (1992). 14.00 T.i.v. 40-jarig huw. Versteegen-Linders. 19.00 Jeanne Swinkels (bgv klassereünie). Misdienaarsbeurten: za 19.00: D. Scheepens en E. Spreeuwenberg; zo 10.00: N. Pouwels, M. Verheijen. R. Poels, D. v. Soest; ma 19.00: M. Claessens en R. Hesselmans; wo en vr 19.00: A. Cox en S. Claessens; vr 14.00: R. Oomen en F. Crienen. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Bertha de Rijck- van Rijswijck. Misd.: Erik Janssen en Danny Willems. Zondag: 10.00 Jgt. Jan Janssen; overl. priesters hier werkzaam geweest. Misd.; Yvonne Poels en Linda Hoedemakers 15.00 Aller- zielenlof. Misd.: Linda Engels en Janneke v. Rheden. Woensdag: 19.00 Peter Mathijs Gielen. echtgen. en overl. kinderen; overl. ouders Bernard Gielen; Marie Arts; jgt. Frans Michels. Kerk poetsen: mevr. Van Hoof- Tijssen en Janssen-Jenniskens. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: Allerzielen. 19.00 Harrie Arts. Zondag: Viering van Aller-heili- gen. 10.00 Hoogmis met processie naar het kerkhof; Truus en Henk Nabuurs en fam.; Gert Fleuren (KBO); overledenen van de parochie. Maandag: 19.00 Arnold Zegers. Donderdag: 19.00 M. Jansen Misdienaars: za: Grard en Niek: zo: Karin v.d. H.. Luutze. Lezers: za: Josien Claessens; zo: Jan Classens. De missiecollecte heeft ƒ150,- opgebracht. Hartelijk dank. Rectoraat Smakt Zondag: 31e Week door het jaar; 23e Zondag na Pinksteren. In de St. Jozefkerk. 10.00 Hoogmis voor Piet Ermers; Rene Buijzen; vader en moeder Custers-Bonants; overl. fam. Van Kempen-Lochtens; vader en moeder Kersten, Sjaar en Corry; Vic Kersten; overl. ouders V.d. Winkel-Geurts; Harrie Koopmans (kaartclub); Harrie Janssen (buurt); overl. ouders Janssen-Versteegen; vader en moeder Logtens-Seroo en Herman v.d. Berg; overl. fam. V.d. Winkel-v. Dijck; overl. fam. Koopmans-Hofmans; overl. ouders Nellen en Johanna Kempen; ouders Geurts-Verschuren en pater Piet Geurts; overl. fam. Wijnhoven- Braun. Lector: Th. Reijnders; Dienb.: Linda Jansen en Eefje Koopmans. 15.00 uur Gebedsdienst waarna bezoek aan de begraafplaats. Elke eerste zondag van de maand zal ons zangkoor de Hoogmis oplui steren. In de St. Jozefkapel t.e.v. St. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor Harrie Janssen. Vrijdag: 14.30 Huw Reintjes- Huijs. De collecte voor de missie heeft opgebracht ƒ88,35. Dank voor uw bijdrage. De subsidie voor restauratie van de Kapel te Holthees en te Smakt is voor 1997 afgewezen. Woensdag: 9 30 H Mis t.e.v. de H. Jozef; Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 3 november zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Wecrsma voorgaan in de dienst. Medewerking aan deze dienst wordt verleend door één van de werkgroepen uit de gemeente. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop van de dienst is er koffie drinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Wie is Jehovah onze God in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: -2a. Horst Evangelist; Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077-3987786. Diensten: D.V. zondag 3 novem ber om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. D. Breure. Wilnis. 's Middags is er kinderoppas Woensdag 6 nov.: 19.00 uur Dankdienst voor gewas en arbeid: ev. J.A.J. Bals, Horst. Zondagsschool: Begint om 16.10 uur. Ieder kind tussen 4-12 jaar mag komen. Bijbelonderwijs/Catechisatie: Voor jongeren +16 jaar zondagmid dag om 16.10 uur. Voor -12 jaar is er deze week géén catechisatie. Bijbel/Kontaktavond: Donderdag 31 okt. Thema: 'Hoe rekent u?' De avond begint om 20.00 uur. Ook u bent welkom. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray. rek.nr. 17.39.67.760: giro- rek van de bank 10.68 514 t.n.v Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352. Wedstrijden Zaterdag 2 nov.: Indoorwedstrijd voor pupillen en C/D-junioren in Someren. Zondag 3 nov.: Snelle Sprongcross in Tegelen voor pupillen en C/D- junioren. Mededeling De jeugdatleten die zich aange meld hebben voor de indoorwed strijd van a.s. zaterdag in Someren dienen uiterlijk om 09.40 uur aan wezig te zijn op de baan om van daaruit gezamenlijk te vertrekken. Het reisgeld is vastgesteld op ƒ4,-, dit te voldoen bij vertrek. Het ver voer wordt verzorgd door Biessels, Damptey en Keysers. Bij deze indoorwedstrijd zijn geen spikes toegestaan. De pupillen en C/D-junioren die hebben ingeschreven voor de Snelle Sprongcross van zondag dienen uiterlijk om 09.20 uur aanwezig te zijn op de baan. Het reisgeld is vast gesteld op ƒ3,-, dit te voldoen bij vertrek. Het vervoer en begeleiding wordt verzorgd door Linssen en Wilms. De Info-avond over Begeleiding van de Atleten die vastgesteld stond op dinsdag 29 oktober is verplaatst naar donderdag 31 oktober, aanvang van deze avond is om 19.30 uur in het clubgebouw. Luchtbuks- schietvereniging EMS 2-De Treffers 991-1023 Hoogste schutter: Fr. v. Soest. 263r. Ook in haar derde wedstrijd bleek ons team in slaat om haar ongesla gen status te handhaven. Zoals altijd tegen EMS Meerlo was het ook afgelopen zaterdag een spannende wedstrijd. Doordat echter ons team aan de goede resultaten van de voor gaande weken kon aanknopen kon den wederom twee wedstrijdpunten meegenomen worden. Hierdoor gaat de Treffers aan de leiding in de tweede klasse KLSB. gelijk op met de Rangers 3 uit Swolgen. Dit laat ste team is tevens de tegenstander voor het komende weekend. De winnaar van deze wedstrijd wordt per definitie de nieuwe koploper. Bij vormbehoud heeft ons team weder om goede kansen. De vorm van de dag zal echter bepalend zijn. Volop spanning dus. Wilt u kennis maken met deze boeiende wed strijdsport: wij trainen iedere maan dagavond van 20.00 uur bij café Hulsman. U bent van harte welkom. Ons sjoeltoernooi van 19 okt. jl. was een geweldig succes. 144 sjoelers en sjoelsters hadden een fijne en sportieve dag. Het geheel was een promotie voor de sjoel- sport. Zaterdag jl. deden elf leden van onze club mee aan de Open Gelderse kampioenschappen. Alleen Rietje Goumans behaalde een 3e plaats in de klasse F. 9 nov. is de tweede Selectiewedstrijd ind. van de Algemene Nederlandse Sjoelbond voor het Limburgs kampioenschap. Wedstrijdzwemmen Zondag 3 nov. hebben we een wedstrijd in Echt. Aanvang wed strijd 14.00 uur, vertrek om 12.30 uur vanaf de Sprank. Willen de volgende kinderen en ouders op tijd aanwezig zijn: Mieke, Maartje. Michiel. Moniek. Lieke. Linda. Sanne. Niels. Sjuul. Dirk. Rianne, Rik. Stefan. Vervoer: fam. Van Stokkem, Vranssen. Beyer. V.d. Borg, Alders. Officials: Renee v. Erkelens en Leenden v. Stokkem. Coach: Paul Hermans. Synchroonzwemmen Zaterdag wordt iedereen om 15.30 uur verwacht in gymzaal Coninxhof voor de droogtraining Alle dansen zullen dan droog geoe fend worden. Zwemsters uit het eerste uur zwemmen van 17.00 tot 18.30 uur; zwemsters uit het tweede uur zwem men van 17.30 tot 19.00 uur. Zondag 3 nov.; Oefenen; Ierland. België, Japan. Brazilië. Engeland en Hawaï (Yvon, Dorien, Evelien. Celine, Karin en Melanie). Waterpolo Trainingen: Heren, maandag en vrijdag 20.00-21.00 uur; jeugd/aspi ranten: maandag en vrijdag van 18.30-20.00 uur. Programma zaterdag 2 nov.: De Schelde-Heren I v. 17.30 WZL 3-Hcren 2 v. 16.30 Arethusa-Jeugd v. 17.30 Hellas-Aspiranten v. 15.45 Spio - Hellas 7-6 Om mee te blijven doen in de waterpolocompetitie was het voor Spio van wezenlijk beland om te winnen van Hellas uit Sittard. Na drie wedstrijden en nog geen enkel punt zag het er niet echt rooskleurig uit in de le klasse district. Hel werd zoals verwacht een zware pot water polo. Hellas had vanaf net begin duidelijk problemen met het afspe len van de bal. door Spio goed op de mand verdedigde. Veel werk had keeper Dave Moorrees van Spio dan ook niet. Al was alertheid op zijn plaats. Spio dat daarentegen de nodige doelkansen kreeg, verzuim de het af te maken. Een paar hele goede kansen gingen door onzuiver te gooien verloren en ook werd een strafworp gemist. Cruciaaf was de laatste periode. Beide teams beseften dat en gingen er vol tegen aan. Dubieuze besliss ingen van de scheidsrechter maakte hel nog spannender. Toch was het Spio dat fanatieker speelde in de laatste periode. Hellas zwom achter de feiten aan en verloor hierdoor de wedstrijd met een doelpunt verschil. Trainingen: Donderdag: 19.00 uur Loopscholing en intcrvaltraining. Zaterdag: 15.30 uur te Horst- Metenk. Dinsdag: 18.50 uur Duurloop in Horst Sevenum om 19.30 uur Wedstrijden: Zondag 2 nov.: Halve marathon te Nettetal; tevens 5 km: start v.a. 14.00 uur. St. Joosttrimloop te Sint Joost Diverse afstanden: 3. 6, 9, 12 en 15 km. Startlijd is 16.00 uur in sportpark Tussen de Berken. Zondag 3 nov.: Kontinu Halve marathon te Echt. levens 10.5 km wedstrijd. Startlijd halve marathon om 11 uur en 10.5 km om half elf. Startplaats is Chatelaineplein te Pey-Echt (ongeveer 2 km van cen trum van Echt). Uitslagen: Duvelscross Afferden 27 okt., 2.8 km: Peter Coenen 11.07; Erik Aarts 12.36; 5.6 km: Joop Zanders 20.45; Gerrit Loonen 22.32; 8.4 km: Piet Aarts 34.20; Piet Swinkels 34.23; Geert Duykers 35.04; Frans Tielen 35.30; Andre Roelink 36.13. De liefhebbers van atletiek komen dit weekend dan eindelijk ook eens aan hun trekken. Om te beginnen zal Sport7 op zondag 3 nov. 's middags de marathon van Amsterdam op tv uitzenden (onder voorbehoud), start van deze marathon is om 12.00 uur. Om 16.50 uur zal Eurosport rechtst reeks de marathon van New York uitzenden. Een presentatie van alle groepen van gymnastiekvereniging St. Christoffel vormde deze vereniging kort geleden in de schouwburgzaal. Dit bij gelegenheid van het 75-jarig bestaan van genoemde vereniging. Heel anders was het 70 jaar geleden. St. Christoffel vierde toen haar eer ste lustrum Dat was in 1926. Grots atletiekdemonstraties op zondag 16 mei op het sportterrein aan de Leunseweg. Vanwege de weersge steldheid werd de happening ver schoven naar zondag 30 mei. Om kwart voor elf 's morgens opperwachtmeester De Groot het startsein tot de wedstrijd hardlopen dwars door Venray. Als eerste ein digde: Piet Clephas. tweede werd Jean Arts en als derde eindigdt Engelbert Custers. Om drie uur optocht door Venray. ondersteund door de palronaatsfan fare. Daarna op het sportterrein diverse lumdemonstraties en behen- digheidswedstnjden door de Venrayse Christoffel-atleten. Maar ook op deze dag waren de weergoden niet goed gezind en van wege de tergende regen konden diverse programmapunten niet wor den afgewerkt en moest men uitwij ken naar hel patronaat. Een teleur stelling voor onze atleten, alsook voor de bezoekers, met een finan ciële strop voor de verenigingskas. Op deze foto (30 mei 1926) dt pyramidebouw. Vroeger een specta culair onderdeel van het turnen. Slechts enkele turners zijn herken baar namelijk de gebroeders Johat en Teng Jeuken, en links de groeps leider Herman van Aarssen. St. Christoffel sluit haar feeste lijkheden af met een openbare receptie op 2 november in wijkcen trum De Kiosk in het Brukske. aan vang 19.00 uur. Jan v.d. Putten Pr. «.(0 IN MOC Auto's gestolen Vorige week woensdagmiddag omstreeks 13.15 uur parkeerde een 35-jarige Venrayse haar grijze Volvo op de parkeerplaats bij zwembad De Sprank aan de Kempweg. Toen zij om 15.10 uur op de parkeerplaats terug kwam was de auto verdwenen. De waarde van de auto bedraagt meer dan ƒ20.000,-. Vorige week woensdagavond par keerde een inwoner van Boxmeer zijn lease-auto, een rode VW, op de parkeerplaats bij een hotel aan de 1 Maasheseweg. Toen hij om 23.21 Vic uur op de parkeerplaats terug kwa was de auto verdwenen. Hij had h kentekenbewijs en de papieren vi »j(0 de auto in de auto laten liggen. Ooi deze auto heeft een waarde van meer dan ƒ20.000,-. Een 29-jarige inwoonster van^^ Milheeze had haar auto, een 10 jaarE* oude rode Opel Kadett, zaterdiwi morgen om 06.30 uur op de parkeer plaats van het ziekenhuis gepar keerd. Toen zij om 15.00 uur op de parkeerplaats terugkeerde was de auto verdwenen. Op de parkeerplaats aan de Peter Janssensweg in Ysselsteyn werd vrijdagavond omstreeks 18.40 uur een zilverkleurige BMW met een Duits kenteken aangetroffen. De auto was afgesloten. Of de auto gestolen is kon hangende het onder zoek niet worden medegedeeld. De auto is in afwachting van het onder zoek veilig gesteld. Tijdens surveillance van de poli tie, werd in de nacht van zaterdag op zondag omstreeks 02.45 uur op de parkeerplaats van het oude zwem bad aan de Hoopweg een personen auto onbeheerd aangetroffen. De auto bleek op 15 oktober in Bestj gestolen te zijn. De eigenaar is een] inwoner van Waalre. Na onderzoek werd de auto aan de rechtmatige eigenaar overgedragen. Vandalisme aan personenauto's Twee in het bedrijfsstraatje van de Grotestraat geparkeerde personen auto's zijn doelwit van vandalen geworden. Ruitenwissers en anten nes waren vernield, terwijl er ook krassen in het plaatwerk zijn aange bracht. Een 57-jarige Venraynaar deed aangifte van het feit dat een band van zijn voor zijn woning aan de Vollebergstraat geparkeerde perso nenauto kapot was gestoken. Schade ƒ160,-. Hij vertelde ook dat van de auto van de overbuurman ook een ff= band was lek gestoken. Een 52-jarige inwoner van Venray deed aangifte van het kapot steken van twee banden van zijn personen auto die aan de Veltumse Kleffen geparkeerd stond. Schade ƒ300,-. Winkeldiefstal Zaterdagmiddag omstreeks 13.00 uur werd een 47-jarige Venraynaar door personeel van een warenhuis in de Grotestraat betrapt toen hij een portemonnee ter waarde van ƒ19,75 mee wilde nemen zonder te betalen. Hij werd aan de politie overgegeven die hem na verhoor een transactie tot het betalen van ƒ300,- aanbood. Ook werd het snelrecht op hem van toepassing verklaard en dat betekent dat indien het bedrag voor de gestel de tijd niet is betaald, hij nu al weet wanneer hij voor de rechter zal moeten verschijnen. Wel een dure portemonnee... Jas gestolen Tijdens cafébezoek werd te nadele van een 19-jarige Venray naar, uit de garderobe van een cal aan het Schoutenstraatje, zijn j gestolen. In de jas bevonden zie kaarIZ'Jn ge en ziJn OV-jaar tl

Peel en Maas | 1996 | | pagina 18