Belastingvrij* sparen, ook iets voor u?l 1 Muziektoernooi Venrayse muziekkorpsen op zondag 6 oktober Herman Finkers komt met drie voorstellingen naar Venray REGIOKALENDER it»!.. 4» Diep Sjit in Wanssum Docenten concert Vfuziekschool _™|Kinder/rommel markt te Oirlo Kinder/ speelgoed- markt in wijkcentrum De Kiosk Rommelmarkt Noisy stuff in Wanssum Sparen doe je bij de Rabobank, vertrouwd en dichtbij! Geslaagden Oud papier Kleding- en speelgoedbeurs Rommelmarkt Dr. Poelsschool Koor Overloon viert jubileum 'Heksenketel' Bluesister in De Bonte Koe pajEEL EN MAAS Donderdag 3 oktober 1996 - Pagina 3 Hors ïdrijfs opi per on h cd< !id impli /an oendf terreii liddi Op zondag 6 oktober zal in de iyer van schouwburg De ëejekurf in Yenray het ubileum-Docenten-Concert laatsvinden. Dit concert wordt erom verzorgd door de docen- van de Muziekschool Venrav. Q 0 V. ,11 Naast dc vele activiteiten die lelAeds geweest zijn (zoals het slraat- istival. het popconcert, de piano eek en de fietstocht) en nog zullen omen (de tekenwedstrijd en de IJ xira feestelijke einduitvoering) zal ok dit concert in het teken staan an hel 25-jarig bestaan van de luziekschool Venray. Ook nu zal het programma zeer evarieerd zijn: van Mozart via rahms naar Takacs en Bolcom, iarde hedendaagse licht muziek, oor ieder wat wils. Deentree is vrij en iedereen is van arte welkom. Op zondag 6 oktober organiseert andboogschutterij Willem Teil uit irlo weer een kinder/rommel- arkt. Door de Oirlose kinderen zal eer van alles te koop worden aan- :boden. Daarnaast verkoopt de handboog- hutterij tweedehands spullen. De kindcrmarkt wordt gehouden lgemeenschapshuis De Linde en rgint om 14.00 uur. De entree {draagt 1 y bie- ruim- elein- .V. 3821; Zaterdag 5 oktober organiseert ik.ver. Brukske Actief een inder/speelgoedmarkt in wijkcen- um De Kiosk Je kunt er terecht an 10.00 tot 12.00 uur. Iedereen is elkom. - Kinderen tot en met 12 jaar. die tlGI on overtollig speelgoed, boeken. nelletjes enz. willen verkopen, kun- Venr Pom 090.30 uur al in het wijk tentrum terecht. Omdat ze graag willen weten hoeveel kinderen er komen om hun spulletjes te verko- P^Kpn je je opgeven bij Mia tervelts. tel. 580411 zilt kie oor ec in zijn. Op 6 oktober is er van 10.00 tot 1.30 uur een rommelmarkt in wijk- bouw Den Hoender. St. rsulastraat 2 Dc rommelmarkt is bate van de Reisvereniging. Op zondag 6 oktober organiseert de Federatie van Muziekgezelschappen in de gemeente Venray het jaarlijkse muziektoernooi waaraan alle aange sloten verenigingen deelnemen. De organisatie is dit jaar in handen van de Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum. Met tussendoor nog een muzikale rondgang van MMSK St. Petrus Banden uit Venray zal vanaf 10.30 tol 21.00 uur. behoudens een pauze, een non/stop muziekprogramma te horen zijn in het gemeenschapshuis aan de Watermolenweg I te Oostrum, waar de muziekkorpsen van de gemeente Venray hun beste kunnen zullen laten horen, zowel blaasmuziek- als slagwerk-uitvoe ringen. De korpsen trachten muziek ten gehore te brengen die hij een groot publiek aangenaam in de oren zal klinken. Eén van de uit te voeren werken zal worden beoordeeld door hel jurylid Leo Adams uit Ell (Lb). Aangezien er nog één drumband in oktober zal deelnemen aan een Bondsconcours van de LBM zal van deze de beiden dan uit te voeren werken door het jurylid worden beoordeeld. Het volledige programma ziet er als volgt uit 10.30 uur: Harmonie St. Catharina. Leunen. Veulen, Heide olv Eric Roefs (afd. uitmuntendheid). 10.50 uur: Drumband St. Catharina, Leunen. Veulen. Heide olv Jan Voesten Ie divisie/A-B). 11.20 uur: Muzikale rondgang door Oostrum door MMSK St. Petrus Banden welke eindigt bij hei gemeenschapshuis. 11.50 uur: Opening toernooi door de federatievoorzitter, mevr. H. Poels- Peters. 12.00 uur: Jeugdorkest Koninklijke Harmonie Euterpe. Venray olv Stijn Rutten. 12.20 uur: Koninklijke Harmonie Euterpe. Venray olv Stijn Rutten (ere-afdeling). 13.00 uur: Harmonie Sub Matris Tutela, Oostrum olv Piet Poels (afd. uitmuntendheid). 13.40 uur: Drumband Sub Matris Tutela, Oostrum olv Piet Poels Ie divisie/A-B). 14.10 uur: Uitslag eerste gedeelte gemeentetoernooi 16.30 uur: Drumband' muziekver eniging Ons Genoegen. Oirlo olv Henk Marlens (Ie divisie/A-B). 16.50 uur: Muziekvereniging Ons Genoegen, Oirlo olv Marden Maas (afd. uitmuntendheid). 17.30 uur Fanfare Dorpsklank, Castenray olv René Lebens (afd. uitmuntendheid). 18.10 uur: Drumband De Peelklank, Ysselsteyn olv Harrie van Otterdijk (eredivisie/A-B. 18.50 uur: Fanfare Dc Peelklank, Ysselsteyn olv Jo Laumen (ere- afdeling). 19.30 uur: Kerk. Fanfare St. Oda, Merselo olv Piet Joris (afd. superi eur). 20.10 uur: Drumband Kerk. Fanfare St. Oda. Merselo olv Wil van Horck (eredivisie/A-B). 20.45 uur: Uitslagen tweede gedeel te van dit gemeentetoernooi en afsluiting toernooi door de voorzit ter van de muziekfederatie. mevr Poels-Peters. Op 10, 11 en 12 december komt Herman Finkers met zijn pro gramma "Geen spatader veran derd" naar Venray. Finkers is als extra trekker opgenomen in het Schouwburgprogramma. De kaartverkoop van deze trekker begint op zaterdag 12 oktober van 10.00 tot 17.00 uur in de schouw burg. Telefonisch kunnen kaarten vanaf maandag 14 oktober gere serveerd worden. Dichterbij maar niet minder inte ressant is Rats. Deze jeugdmusical naar hel verhaal van de Rattenvanger van Hameien is woensdag 9 oktober in de schouw burg. Aanvang 14.30 uur. De pro- dukiic wordt opgevoerd door de Stichting Jeugd Muscial Amsterdam in samenwerking met Save the In de Peel cn Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van renementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze tdactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zaterdag 5 oktober: De Eerste cn Enige Kabouterconferentie voor Kinderen. In het Limburgs luseum vertelt schrijver Ton van Reen over Limburgse kabouters en over eer dan twintig kinderboeken die hij heeft geschreven. Aanleiding de conferentie is de Kinderboekenweek. De conferentie begint om .00 uur in het museum aan de Goltziusstraat in Venlo. De entree Jraagt cén gulden voor kinderen. I Zaterdag 5 en zondag 6 oktober: Hobby- en kunstexpositie in zaal De Vierspan in Deume. De opbrengst in de expositie gaat naar een goed doel. Openingstijden zaterdag van 3.00 tot 18.00 uur. zondag van 11.00 tot 17.00 uur. De entree bed"raagt ie gulden. Kinderen tot en met 12 jaar mogen onder geleide gratis naar nnen en krijgen bovendien een zak popcorn. Zondag 6 oktober: Grote autocross in Overloon op circuit Duivenbos aan de Oploseweg. De edstrijden in de verschillende klassen beginnen om 12.00 uur. Iedereen tidier dan 18 jaar en in het bezit van een rijbewijs kan meedoen. Voor info laanmelding: P. Tax. tel. (0478) 53 22 03. Zondag 6 oktober: Nationale Wetenschapsdag. In het Limburgs Museum te Venlo wordt een 'orkshop dansen uit de middeleeuwen gehouden. Ook is er een middel- fuwse modeshow voor dames en heren. Hel museum aan de oltziusstraat is open van 14.00 tot 17.00 uur. Voor inlichtingen: Sef Icrkx. (077) 352 21 12. Zondag 6 oktober: St. Willibrorduswandeltocht door Deurne en omgeving. Routes van 5- i; 15-20-30 en 42 km. Start vanaf 'Hofke van Marijke, Rembrandt van [ijnstraat 5 in Deurne. Inschrijven vanaf 08.30 uur. Voor info: J. lsangs, (0493) 31 63 76 of F. Wassink, (0493) 31 39 48. ndag 13 oktober: I.icdrecital in de aula van de Venlose muziekschool. Bas Lieulve Visser ®8k begeleid door Rudolf Jansen aan de piano, liederen met een drama- scli karakter. Op het programma, dat 12.30 uur begint, staan onder andere erken van Schubert, Schumann en Moessorgski. Tot en met 21 oktober: Museum De Wieger. een buitenplaats voor de kunst. De geschiedenis to het museumgebouw, het voormalig woonhuis van Hendrik Wiegcrsma. -eiifuwj gelegenheid van het 20-jarig bestaan van het museum. Voor info: mm 493)-32 2 9 30. HZaterdag 19 en zondag 20 oktober: ©positie van lilïany-kunstwerken in zaal De Kievit aan de Grotestraal 'Tegelen. De expositie wordt gehouden bij gelegenheid van het eerste strum van Tiffanyclub Tegelen. Openingstijden zaterdag van 13.00 tot f-00 uur, zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Toegang ;BURE/ neegel den gaan naar een goed doel Zaterdag 9 november: Presentatie van het boek 'Sporen die bleven'. Het boek handelt over de iportatic van mensen uit de regio door de Duitsers in de herfst van 1944. et boek is geschreven door de historicus dr. Caminaert. Dc presentatie ndt plaats in De Turfhoeve in Sevenum. Het openbare gedeelte duurt van >■30 tot 17.30 uur. Zondag 10 november: In het Limburgs Museum wordt een middeleeuws noenmaal geserveerd. G n soort ouderwetse lunch met gerechten uil de historie. Wie wil aanzitten tot 21 oktober inschrijven. Er is plaats voor 40 eters cn de kosten wagen 35 gulden p.p. Vor inlichtingen: Sef Derkx. (077) 352 21 12. Maandag 11 november: Jamsessie bij OJC Niks. De kans voor beginnende bands danwel solisten to podiumervaring op te doen. Voor apparatuur en instrumenten wordt zorgd. Voor info: Mark Stroeken. tel. (077) 398 38 38 of OJC Niks, tel. 077)398 3 1 20. 1725 Toegangsprijs één gulden en de Children. 70 Kinderen en jongeren en drie acteurs nemen aan Rats deel. Robert Long komt op 10 oktober naar Venray met zijn voorstelling "Nu". Nu is een reprise van het vorig seizoen. Robert Long wordt begeleid door een vijfkoppig orkest o.l.v. Peter van der Zwaag. Astrid Seriese geeft op vrijdag 11 oktober een concert in de schouw burg onder hel motto "Into Temptations". Zij neemt haar publiek mee op de weg langs de goede en mider goede invloeden die een rol spelen in ieders leven sinds de verboden vrucht van Adam cn Eva. Nummers van Tom Waits, Kurt Weill, Mahalia Jackson, Ray Charles en Metallica worden door Astrid Seriese op geheel eigen wijze vertolkt. Astrid Seriese Het gaat goed met de Noord- Limburgse formatie Noisy stuff. In Noord-Limburg en oostelijk- Brabant heeft de hand al de nodi ge furore weten te maken. Hun eerste demo, getiteld Negative Nation zal 1 november uit de stu dio verschijnen met vier ijzerster- ke en krachtige nummers. Ook zal de band op een verzamel-cd komen die rond de kerst in alle cd-winkels zal liggen. Deze verza- mel-cd zal uitgebracht worden door Windmill Records (Marco Roelofs Math Craenmehr). Noisy stuff gebruikt haar agres sieve rap-metal om de negative natie een wijze les te geven door het spe len van 'positief ingestelde verbeter de wereld liedjes'. Met zeer kritisch- politieke eigen teksten, zoals Wisdom. Negative nation. All that's said an done. Addiction is a drug, eet., weten de vier jongemannen op zeer krachtige wijze hun setlist te vullen met covers van onder andere Rage against the machine. Sugar Ray Clawfinger. Dit alles gepaard met een geweldige podiumact. Maandag 7 oktober tijdens de Wanssumse kermis zal Noisy stuff in OJC Midgard één van hun knal lende optredens weg gaan geven. Ook is de band present tijdens het jaarlijkse en traditionele Zomaarpop in OJC Watjang te Oirlo. Tegenwoordig zijn er vele spaarmogelijk- heden. Als consument moet u dan uit al die verschillende spaarvormen, (die toch veel op elkaar lijken), net die vorm kiezen die voor u het gunstigste is. Dit is geen eenvoudige opgave. Kom daarom eens langs bij de Rabobank. Onze adviseur neemt graag de tijd om u een persoonlijk advies te geven. Als grootste spaarbank van Nederland weten we als geen ander hoe u meer uit uw spaargeld kunt halen. Dus bel of kom langs! Met de adviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode Meerlo-Wanssum tel. (0478) 530200 530300 538200 Twee (oud) inwoners van de gemeente zijn onlangs afgestudeerd en haalden hun academische graad. Aan de faculteit Diergeneeskunde van de Rijksuniversiteit Utrecht slaagde Hilde Loonen uit Oirlo. Zij mag zich voortaan dierenarts noe men. Ben Emons (25) slaagde voor z'n doctoraal economie aan de Universiteit van Amsterdam. De oud-Venraynaar studeerde af op het specialisme internationale economi sche betrekkingen. Aan de Universiteit Wolver hampton/England slaagde Bart Poels voor European Business Administration. LANDWEERT III Maandag 7 oktober halen leden van biljartvereniging DOS wederom het oud papier op in Landweert lil. Men wordt vriendelijk verzocht om het papier goed gebundeld vanaf 09.00 uur aan de straatkant gereed te zetten. DE WIEËN e.o. Iedere eerste zaterdag van de maand verzamelt Atletiekvereniging Vcnray-Regio oud papier in de buurt De Wieën. Daarom worden de bewoners van de straten Zandakker, Schutsboom, Vendel. St. Antoniusstraat, St. Franciscuslaan en de Kruisstraat gevraagd om a.s. zaterdag. 5 oktober om uiterlijk 10.00 uur oud papier gebundeld aan de straat te zetten. De papiercontai ner van AV Venray-Regio is geplaatst aan de Weg in den Berg. nabij kruising Veltumse Kleffen/Kulutweg en is iedere zater dag geopend van 08.30 tot 16.30 uur. Peuterspeelzaal De Mierenhoop organiseert in het kader van de open dag een kleding- en speelgoedbeurs op 5 oktober van 10.00 tot 12.00 uur in de peuterspeelzaal onder het flat gebouw Hubenhof aan de Westsingel. De inname van de goederen is op vrijdag 4 oktober van 18.30 tot 20.30 uur. Heeft u kleding en/of speelgoed dat niet meer wordt gebruikt, breng het naar ons en wij gaan dit voor u verkopen. Enkele regels voor inname: kleding t/m maat 140: kleding en speelgoed schoon aanleveren; prijs artikelen zelf (maximaal ƒ15.- per artikel); 60% van de opbrengst is voor u. 40% komt ten goede aan onze peu terspeelzaal. Uitbetaling en ophalen van de goederen is op zaterdag tussen 16.00 en 17.00 uur. Wanneer u geen prijs stelt op het weer ophalen van uw spullen zorgen wij dat ze bij een goed doel terecht komen. Zaterdag 5 oktober houdt de ouderraad van de Dr. Poelsschool een rommelmarkt/kinderfeest. Met de rommelmarkt wil de ouderraad de kas spekken. Er zal weer een keur aan leuke en interessante spul letjes te koop zijn voor lage prijzen. De scharrelaars/verzamelaars komen beslist aan hun trekken! Naast de rommelmarkt zijn er een aantal activiteiten voor kinderen zoals springkussen, schminken, paardrijden, grabbelton, enz. Er is ook koffie, thee, etc. verkrijgbaar. De markt start om 10.00 uur en duurt tot 13.00 uur in/bij de Dr. Poelsschool aan de Langeweg. Het brengen van spullen voor de verkoop kan op vrijdag 4 oktober van 08.00 tot 17.00 uur en zaterdag ochtend tussen 09.00 en 10.00 uur. We vragen u om nog eens goed rond te kijken naar spullen die u kwijt wilt. Wij zijn er blij mee! Wilt u s.v.p. geen onverkoopbare zaken meegeven? Daar zijn wij niet blij mee! Rommelmarkt/kinderfeest: goed voor u en voor uw kind! Logeko bestaat dit jaar een halve eeuw. Aankomende zondag staat het Loons Gemengd Koor stil bij die mijlpaal met een jubi- leummis en een receptie. Het Loons Gemengd Koor werd opgericht in 1946 door J. v.d. Berg. die ook als eerste dirigent de geschiedenisboeken is ingegaan. De eerste keer dat Logeko in het open baar optrad was bij de opening van Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum. Na de heer Van de Berg zwaaiden Sj. Henckens en J. Ardts nog met de dirigeerstok, voor dat deze door de huidige dirigent Wim Reijnders werd overgenomen. Op dit moment telt het Loons Gemengd Koor 46 leden. Zij zingen een gevarieerd repertoire van gees telijke cn wereldlijke liederen, waaronder opera, operette en musi cals. Zondag 6 oktober brengt Logeko tijdens de bekende Missa Brevis van Haydn ten gehore. Het koor wordt daarbij begeleid door strijkorkest 'Ars Antiqua et Nova' uit het Brabantse Waalre. De plechtige jubileummis begint om 10.00 uur. Daarna wordt een receptie gehou den in het gemeenschapshuis van Overloon. Tijdens de receptie wor den vijf jubilarissen gehuldigd, die al 25 of 50 jar lid zijn. Aansluitend sluit Logeko het jubileumjaar af met een reünie voor leden en oud-leden. Op zaterdagavond 5 oktober speelt de populaire Wanssumse formatie Diep Sjit op de Wanssumse kermis bij cafe De Klein. Ondanks het recente tragische verlies van bassist Wim de Koster heeft Diep Sjit toch besloten om er weer keihard tegenaan te gaan. Door bovengenoemde reden heefi Diep Sjit bijna een jaar stil gezeten De plannen voor dc toekomst staan nu vast en op stapel staat een eerste echte volledige cd die dit jaar nog opgeno men gaat worden.Deze cd wordt volledig opgedragen aan Wim. Totdat er een vaste bassist gevonden is zal Bas Jakobs tie band uit de zorgen helpen. Diep Sjit speelt hoofdzakelijk eigen werk, aangevuld met een enkele cover. De muziek is te omschrijven als feestmuziek en Wordt vaak vergele ken met Row wen Hèze. Langzamerhand begint de band een eigen stijl te ontwikkelen. Ze hebben reeds diverse malen in het voorprogramma gespeeld van o.a. Rowwen Hèze en The Scene. Ook is vorige jaar een cd verschenen van Radio Rozah. waarop vier nummers staan waaronder het regionaal veelge- draaide nummer 't Dörpke. Het optreden zal beginnen rond 22.00 uur en de entree is vrij. Bibliotheek—nieuws Van 2 tot en met 12 oktober vindt de jaarlijkse Kinderboekenweek plaats. Bibliotheken en boekhandels staan in die periode in het teken van het thema van dit jaar 'Heksenketel'. Uiteraard sluit ook de Jeugdbibliotheek Venray bij deze feestelijke gebeurtenis aan. Tijdens de opening van de Kinderboekenweek ontvangen de schrijvers en illustratoren van de 'beste' kinderboeken van 1995 een prijs. Deze prijzen, de Griffels en Penselen gaan dit jaar naar; Guus Middag 'Ik maak nooit iets mee'. Gouden Griffel en Geerten ten Bosch 'De verjaardag van de eek hoorn (door Toon Tellegen), Gouden Penseel. Daarnaast zijn er acht boeken bekroond met een Zilveren Griffel en twee boeken met een Zilveren Penseel. Lucy Cousins ontvangt de Boekensleutel voor 'Het huis van muis'. Naast de Griffels en Penselen worden ook de prijzen van de Nederlandse Kinderjury uitgereikt. In tegenstelling tot de Griffels en Penselen, waarbij volwassenen jure ren. worden deze bekroningen door kinderen bepaald. Ruim 40.000 kin deren hebben van I februari tot 1 juni jl. minimaal vijf boeken gele zen om te bepalen welk boek zij het 'beste' vonden. Bekroond zijn; Paul van Loon, Meester Kikker. 6 t/m 9 jaar; Paul van Loon, Nooit de buren bijten, 10 t/m 12 jaar en Ellen Tijsinger. Morgenster. 13 t/m 16 jaar. De bekroonde boeken en de boe ken bekroond door de Nederlandse Kinderjury liggen tijdens de Kinderboekenweek ter inzage bij de Jeugdbibliotheek Venray. Uiteraard krijgen ook de boeken met het thema 'Heksenketel' aandacht in de bibliotheek. De openingstijden: maandag van 14.00-18.00 uur; dins dag en woensdag van 11.00-18.00 uur: donderdag van 14.00-18.00 uur; vrijdag van 14.00-21.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 14.00 uur. Eigentijdse muziek; recht uit het hard: vet van geluid en weggezet zoals het hoort. De muziek van Bluesister is een soort mix van de sound van de Engelse Free uit de zestiger jaren met het moderne sout hern rockgeluid van de Amerikaanse Black Crowes. Het unieke 'sorrow' geluid van Harry de Swart zorgt ervoor dat deze Bredase band zeker in de gaten moet worden gehouden. Met verder het stuwende toetsenwerk van Arlo Kleijweg, de strakke beat van drum mer Jan Kuystermans. het swingen de baswerk van Kees de Zeeuw en de listige licks van gitarist Herman Landzaat levert Bluesister een ouderwets stevige Rhytm Blues af. Eentje die direct de sfeer doet proeven van de begindagen van de beroemde Britse 'witte blues', waar mee het toen allemaal is begonnen... Zondag 6 oktober, aanvang 20.30 uur, entree ƒ5.-. Geen vrije doorgang Vrijdagmiddag lette een 49-jarige bestuurder van een personenauto, bij het afslaan van de Nieuwe Maasheseweg naar het Christoffel- kruid, onvoldoende op het verkeer op het fietspad. Een 16-jarige bestuurder van een bromfiets kon de afslaande auto niet meer ontwijken. Door de botsing kwam de bromfiet ser ten val. Omdat hij het kinriempje van zijn helm niet vast had zitten, liep hij hoofdverwondingen op. Hij moest naar het ziekenhuis worden vervoerd en daar ter observatie wor den opgenomen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabeler, Th. Lankveld. H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils; B. v. CASTEREN-v. GILS Langstraat 106, tel. 585289 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: za: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 585900 zo: M. v.d. ACKER Aronskelk 76, tel. 585900 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 581383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling W. de VOCHT en H. van WIN DEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. v. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8.uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 513727 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof FYits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar Aanleveren advertenties Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3