Spant f/e*VKZty Nationaal Gijs Gommans Toernooi Red Caps Venray suksesvol Bloemenhuis Angèle vernieuwd en uitgebreid HaubV TAX Veronica/ComputerWork wint eenvoudig in Echt De Bonte Koe blijft ongeslagen in tweede klasse Haelen-ZVV Venray 2-1. Tennisvereniging Ysselsteyn Tennisvereniging Merselo Rooyse V.K. MAPOS- cursus voor vrouwen tussen 40 en 60 jaar 't Huukske blijft puntloos Badminton club Venray Opnieuw werkdag in de Peel Hardlopen in groeps verband Varia-avond 'Natuurbelevi ng' PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS na 16 PEEL EN MAAS Donderdag 26 september 1996 - Pagina 17 Mixed Venray VERSTRAATEN BV 642666 Uitslagen: Heren: Mierlo-Venray I Venray 2-HUAC Oranje /wart-Venray 3 Nuencn-Venray vet.A Vet. B Jongens: Al: HCAS-Venray BI: Tegelen-Venray B2 Grave-Venray Cl: Venray-Gemert C2 Venray-Nuenen Dl: Venray-Tegelen Dames: Venray l-Heeze HCAAS-Venray 2 vet Meisjes: Al: Venruy-Civicum BI: Boxmeer-Venray Cl: Mierlo-Venray DlHUAC-Venray Mini's: J8DIHelden-Venray J6EIVenray-Tegelen J6E2: Venray-Blerick M8DI Tegelen-Venray M6F.1Venray-Weert mix Programma zaterdag: Jongens: Al: Blerick-Venray BI: Cranendonek-Venray B2: Bakel-Venray Cl: Venray-HMHC C2: Venray-Deumc Dl: Venray-Venlo Meisjes: Al" Venray-Boxmeer BI: HCAS-Venray 01: Venlo-Venray Dl: Venray-Deume Mini's: J8D1 Venray-Venlo J6EIVenray-Venlo J6F.2: Ven ray-Horst M8DI Horst-Venray M6EIHorst-Venray Programma zondag Heren: 1: Venray-H DL II: III: Venray-Hl'AC IX Vct.A: Venray-Maastrieht Vct.B. Nuencn-Venray 3-4 3-2 3-3 0-6 vrij 1-l 0-4 5-1 8-0 1-1 10-0 3-3 0-5 vrij 4-0 1-0. 3-5 4-2 3-7 0-4 5-0 6-2 6-1 v. 12.00 v. 11.45 v. 10.15 a. 13.00 11.30 a. 11.30 a. 14.30 v. 12(H) v. 10.00 a. 13.00 a. 10.00 a. 10.00 a. 10.00 v. 09.15 v 09.15 a. 14.30 vervallen a 12.45 Aa. 11.00 v. 11.30 Dames: I: Grave-Venray a. 12.45 II: Venray-Venlo IV a. 12.45 Programma donderdag DVA: Heeze-Venray v. 12.45 Heren: Mierlo-Venray 3-4 Na het verlies van vorige week moesten de heren van Venray deze week toch laten iicn dat ze wel degelijk thuishoren in de bovenste helft van de ranglijst. Dat het jonge team steeds weer mentale kracht krijgt bleek ook deze wedstrijd weer. Na steeds van achterstand te komen tot gelijke hoogte kwam Venray bij 2-3 voor het eerst op voorsprong in de wedstrijd. De doelpuntenmakers waren Mathieu Vollering. Thijs Peters en Edwin Claassen. Toch werd het op slag van rust 3-3 gelijk In de tweede helft kreeg Venray veel meer grip op de wedstrijd en ondanks de gele kaart (vijf minuten eruit) kwamen ze niet weer in de problemen. En door. zoals men zo mooi zegt. een gouden wissel pakte Venray toch de ver diende winst. Luc Vercouteren scoorde 3-4. Dames I: Venray-Heeze 3-3 De dames van Venray startten ongekoncentreerd aan de wedstrijd. Toch wist het. nauwelijks terecht, op een 1-0 voorsprong te komen door een goal van Maaike ten Brummelhuis. gescoord uit een strafcorncrvariant. Na deze kort stondige opleving viel Venray weer terug in slecht hockey. Hierdoor kreeg Heeze kansen, en wist het zelfs twee keer te scoren. Na de rust hockeyde Venray beter. Maaike ten Brummelhuis wist na een mooie solo aktie de stand weer gelijk te trekken. Vrij snel hierna kwam Heeze weer op voorsprong. Ongeveer tien minuten voor tijd scoorde Karin Gecrkens uit een strafcorner de 3-3. In de laatste minuten kreeg Venray nog enkele goede mogelijkheden, maar ges coord werd er niet meer. en daarmee is het eerste puntverlies een feit. ZVV Venray kan voorsprong niet vasthouden Veronica/ComputerWork won maandagavond ook haar tweede competitieduel in de hoofdklasse A. In Echt werd ZVV Spee met 3- 6 aan de zegekar gebonden. ZVV Venray verloor opnieuw. Ondanks een 0-1 voorsprong ging de Venrayse eersteklasser met 2-1 onderuit tegen Haclen. Door Henk Willemssen ZW Spee-Veronica/ ConiputerWork 3-6. Komende maandag mag Veronica/ComputerWork voor het :erst aantreden voor eigen publiek. In sporthal De Wettcling vindt dan tl direct een heuse topper plaats. Het ongeslagen team van coach Henk Baart man ontvangt om 20.30 uur koploper Erka Parket uit Maastricht dat de eerste drie wed strijden w innend afsloot. Maandagavond reisde Veronica/ComputerWork met lechts zes spelers naar Midden- .itnhurg af. Peter Philipsen ontbrak ranwege zijn werk en Lcon Wevermans zou rechtstreeks vanuit iet Belgische Lokeren. waar hij het weekend bij Edward Linskcns had loorgehracht. naar Echt komen. Haar rond Antwerpen hieven :dward Linskens en Leon Vievermans in de file steken. Pas tij- iens de rust arriveerde het duo in ■porthal De Bandcrt. De stand was oen nog I -1Halverwege de eerste Door het 4-4 gelijkspel legen 't lereske 2 uil Helden handhaafde )e Bonte Koe zich aan kop van de *'eede klasse. I Na twee overwinningen moest het Nam van coach Ben Bakens maan- pag alles uit de kast halen om een tniise af te dwingen. Voor de pauze choten Antoine Reijntjes en Sander Irugmans De Bonte Koe nog twee ■eer op voorsprong. Vlak voor rust (wamen de bezoekers uit Helden iel 2-3 voor te staan. In een span ende tweede helft wist De Bonte ■oc door twee treffers van Sjoerd lichiels nog een 4-4 gelijkspel uit e wacht te slepen. De beide andere 'enrayse tweedeklassers verging ei afgelopen week minder goed. Woensdagavond verloor 't Trepte 'ei 1-0 in Helden van 't Bergske 2. ■aterdagmiddag in Swalmen ging 'rukshop tegen 't Kesjolje 2 met 6- onderuit. Geert Vul lings scoorde e enige Venray se treffer. helft had Norbert van Haren de score geopend (0-1) waarna Spee met een afstandschot langszij kwam I -1"Wc hadden bij de rust al met 1-4 voor moeten staan", aldus aan voerder Eric van den Munckhof. "We troffen in de eerste helft wel drie keer de paal". Na de hervatting sloeg Veronica/ComputerWork toe. Na een prachtige actie scoorde Robert Pawiroredjo 1-2. Een afstandschot van Mark Swinkels betekende 1-3 en Robert Pawiroredjo schoot vlak daarna 1-4 binnen. ZVV Spee kwam nog terug tot 2-4 waarna Mare Linskens en Norbert van Haren het duel beslis ten: 2-6. In de slotfase kwam de 3-6 eindstand op hel scorebord. "We hebben eigenlijk geen problemen gehad", vond Eric van den Munckhof "Wc hebben hel slim gespeeld en verdedigend stak het bij ons goed in elkaar. De seizoensstarl is geslaagd". ZVV Venray vetging het maan dagavond minder goed in het Midden-Limburgse Haelen. De Venrayse nieuwkomer in de eerste klasse A verloor ook haar derde wedstrijd (2-1). Na tien minuten kwam ZVV Venray door een treffer van Loed Arts op een 0-1 voorsprong. Vlak voor rust kwam Haelen langszij. Doelman Twan van Soest kwam uit bij een aanval over de linkerkant waardoor een Haelense speler vrij voor het doel l-l kon scoren. "Twan wilde aan de rand van de cirkel een voorzet voorkomen. Dal had hij beter niet kunnen doen maar hij heeft verder een puike wedstrijd gekeept", aldus coach Gerard Loeffen. Vrij vroeg in de tweede helft kwam Haelen enigszins geluk kig op een 2-1 voorsprong. "We hebben daarna pressie gespeeld en ook voldoende kansen gehad", vond coach Loeffen. "Dé gelukkigste heeft gewonnen. Een gelijkspel zou een terechte uitslag zijn geweest". Bij ZVV Venray ontbrak Thijs Verdoschot die vanwege zijn werk, in de Verenigde Staten verblijft. Gerard Loeffen geeft ondanks de drie nederlagen de moed nog niet op. "We zijn met dit team kampioen geworden en we willen ons nu met hetzelfde stel zien te handhaven. Alhoewel enkele spelers moeite hebben met het hogere niveau". Maandag speelt ZVV Venray om 21.30 uur in sporthal De Wetteling legen Juliana uit Koningsbosch. Senioren 40+ Kampioenschappen Afgelopen weekend is het 40+kampioenschap gespeeld. Ondanks de wat mindere weersom standigheden werd er fel gestreden om de wisselbekers. Bij de dames wist de 3-voudige clubkampioene lonny v. Vegchel ook nog beslag te leggen op het 40+kampioenschap Dc titel bij de heren gin naar Kalle Voigt. die hiermee zijn eerste offi ciële clubtitel binnenhaalde. De uit slagen: Dames: I Tonny v. Vegchel. 2. Diny Pouwels, 3. Gonny v. Dijck. 4. Riek Heidens Bij de heren: 1. Kalle Voigt. 2. Jan Vergeldt. 3. Jan v. Vegchel. 4. Mart de Wit. Uitwisseling LVH Komende zondag wordt de uitwis seling gehouden met tennisvereni ging Leunen/Veulen/Heide op de tennisbanen in Leunen De poule indeling en wedstrijdschema's han gen zoals gebruikelijk in de kantine. Met een deelname van in totaal 72 deelnemers moet dit toernooi wel slagen. Zorg datje op tijd aanwezig bent. Afsluitingstoernooi Op zondag 13 oktober wordt het afsluitingstoernooi gespeeld. Dit is alweer hel laatste buitentoernooi van dit seizoen. Je kunt je hiervoor schriftelijk opgeven lot en met zon dag 29 september aanstaande. Niet vergeten Clubkampioenschappen In de uitslagen van de clubkam pioenschappen is een kleine vergis sing gemaakt. Op een gedeelde derde/vierde plaats zijn eerder ver meld Gonny v. Dijck en Riek Heidens; dit moet zijn Diane v. Schijndel en Renate Marcellis. Op zondag 6 oktober aanstaande wordt door de TC Merselo hét jaar lijks najaarstoernooi georganiseerd. Voor opgave kunt u kontakt opne men met Ans Tonen-Kusters. tel. 0478-546671. Doe mee en schrijf Oefenwedstrijden Wetteling zaterdag 27 sept.: DV2 Brukske a. 19.30 Zondag 28 sept.: Dl naar Meerlo a. 17.00 D3 naar Swalmen a. 14.00 Speciaal voor vrouwen die de leeftijd van 40 zijn gepasseerd start de VIDO (Vrouwen in doorgaande onlvyikkeling) op dinsdagmiddag I oktober a.s. vanaf 13.30 uur een MAPOS-cursus. MAPOS betekent: maatschappe lijke positie van oudere vrouwen. Deze cursus is bedoeld voor vrou wen die al eerder aan een VIDO- cursus hebben deelgenomen of door deelname aan andere cursussen een groeiproces hebben doorgemaakt De doelstelling is: Vrouwen sti muleren actief te worden in de maatschappij op zo'n breed moge lijk terrein. O.u beter opkomen voor jezelf en de rechten en belangen van oudere vrouwen die helaas vaak in het geding komen. Meer mogélijk- heden voor jezelf ontdekken en je ontplooien in een groep waar warm te en veiligheid is en waar je kunt oefenen om het geleerde in de prak tijk te brengen om zo steviger op eigen henen te staan. Er wordt gewerkt aan de hand van thema's die vrouwen zelf aan de orde stellen zoals hijvoorbeeld man/vrouw relatie, vrouw en gezondheid en seksualiteit, sociale rechten van oudere vrouwen, vrou wenzelfhulp en vrouwennetwerken, etc. De eigen ervaringen van vrou wen zijn hierbij belangrijk De cursus bestaat uit twaalf bij eenkomsten en start op dinsdagmid dag I oktober van 13.30 lot 16.00 uur in dc ruimte van het Rode Kruis, De Clockerl. Bergweg 4. Venray. Deelname aan deze cursus zal op volgorde van opgave zijn, dus wie het eerste komt het eerste maalt. Voor meer informatie of inlichtin gen omtrent deze cursus: Micntje Lemmens. tel. 0478-580546. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Off-day doelman Luc Wientjens nekt Venrays team NVZV/'t Huukske-GZS/Tonny Freriks 2-6. Doelpunten: 3. Fred Jeuken 1-0; 3. Jos Bussers I -17. Jos Bussers I - 2; 29. Roger Borrenbergs 1-3: 36. Jos Bussers 1-4:41. Fred Jeuken 2- 4: 45. Marcel Neggers 2-5; 49. Jos Bussers 2-6. Scheidsrechter: Brummer (Wegberg, Duitsland). Toeschouwers: 60. NVZV/'t Huukske: Wientjens; Beerkens. Van Eist, Van Gerven. Jeuken. Van Lierop, Sengers en Wismans. Door Henk Willemssen Debutant 't Huukske bleef ook in het derde competitieduel met lege handen achter Thuis tegen GZS/Tonny Freriks uit Geldrop ging de Venrayse eerstedivisionist met 2- 6 onderuit. Doelman Luc Wientjens had ongewild een belangrijk aandeel in de nederlaag van zijn team. De Venrayse goalie had maandag dui delijk zijn avond niet. Nadat aan voerder Fred Jeuken 'l Huukske voor eerst in deze competitie op voorsprong (1-0) had gezet, ging Luc Wientjens binnen een halve minuut niet vrijuit bij een schot van verdediger Jos Bussers: l-l. "De eerste bal die ik op doel kreeg ging er meteen in. Daarna lukte niets meer. Van de zes doelpunten had ik er zeker vier moeten hebben", aldus de balende keeper Wientjens. Coach Leon Verhorevoort had eveneens de smoor in de nederlaag. Maar de Helmondenaar nam zijn doelman in bescherming: "Luc staat totaal niet ter discussie. Hij pakt in een seizoen genoeg punten voor ons". De super snelle l-l gelijkmaker betekende een streep door de rekening van 't Huukske. "We zijn op ons sterkst als we op voorsprong slaan. Daarom was die een l-l een behoorlijke tegenslag". vond coach Verhorevoort. Enkele minuten later waagde de Geldropse verdediger Jos Bussers opnieuw een afstandschot cn door de benen van Luc Wientjens ver dween de bal in het net: 1-2. GZS/Tonny Freriks. afgelopen sei zoen gedegradeerd uit de ere-divi- sie. koesterde voor de pauze gerou tineerd de 1-2 voorsprong. Vlak na rust profiteerde Roger Borrenbergs van een fout van de Venrayse dóeIman: 1-3. Terwijl Rob van Eist een tijdstraf van twee minu ten uitzat besliste Jos Bussers met zijn derde treffer de wedstrijd: 1-4. Een kleine tien minuten voor het einde kwam 't Huukske terug tol 2- 4. Een Geldropse speler moest even eens voor twee minuten naar de kant. Rob van Eist passte naar Fred Jeuken die 2-4 binnenschoot. "We hebben de man-mecr-situatie goed uitgebuit. Daarop hebben we al vaker getraind", aldus Leon Verhorevoort. Door treffers van Jos Bussers cn Marcel Neggers liepen de bezoekers uit Geldrop uit naar een 2-6 over winning. Óndanks de derde neder laag in successie blijft coach Verhorevoort optimistisch: "Het team staat er en de instelling is goed. Ik hen er vast van overtuigd dat we snel punten gaan pakken. We zullen zeker niet roemloos weer uit de eerste divisie verdwijnen" Uitslagen 21 sept.: Venray 1 vrij Merselo 2-Pupke 4 2-6 Merselo 3-SCC 8 4-4 Merselo 4-Weert 9 3-5 Merselo recr.-Shuttle Veldenafgelast Programma 28/29 sept.: Trim fit 5-Venray I zo 13.00 Keep Fit I-Venray 2 zo 12.00 Venray 3- vrij Shuttle 4-Venray 4 za 17.15 Dutch Open Badminton '96 Van donderdag 3 tot en met zon dag 6 oktober 1996 vindt in Sportcentrum de Maaspoort in Den Bosch de Dutch Open plaats met lopspelcrs uit Europa. China. Indoniesie. Maleisië en Zuid-Korea. Voor speeltijden en toegangsprijzen wordt verwezen naar het affiche aan het prikbord in sporthal de Wetteling Ledenadministratie Adreswijzigingen e.d. graag zo spoedig mogelijk doorgevan aan de ledenadministratie: Jac Engel. Serenadestraat 13. 5802 ES Venray. tel. 585984 Werkgroep Behoud de Peel vraagt weer vrijwilligers voor haar twee wekelijkse werkdag, opnieuw in de Heidsche Peel. Grotere en kleinere berken worden verwijderd met spanzagen en kniptangen ten behoe ve van de karakteristieke 'boeren- lurfgaten' met hun zeldzame hoog veenbegroeiing. Door omvallende bomen cn door bladafval gaan deze anders onherroepelijk verloren. Wie helpt er mee? Verzamelen: zaterdag 28 septem ber om 09.00 uur bij de camping de Berkhorst. Zeilbergseweg te Ysselsteyn (in hel verlengde vand e Deurnese Wittedijk). Gewerkt wordt van 09.00-14.00 uur. Voor meer informatie: bel. 0492-515683 of 0493-319610. Gezond bewegen, je fitter voelen en een stukje konditie opbouwen dat zijn dingen die iedereen wel zou willen. Wat dan vaak gebeurt is dat het bij willen blijft of dat we na een enthousiaste start het bijltje er snel bij neergooien. Wil je er iets van maken en ook het effekl ervaren van die uurtje sporten dan is het ook noodzakelijk dal dat regelmatig gebeurt. Nu is hardlopen of joggen wel een individuele sport maar vaste trainingsavonden met andere lopers va.i je eigen nivo is ook zo gek nog niet. Wat dacht je verder van geva rieerde trainingen op verschillende lokaties met daarbij gediplomeerde begeleiders. Dat zijn allemaal van die dingen die het een stuk plezie riger maken of net die stok achter de deur om het vol te houden. Het indi viduele van sport en het niet vast zit ten aan een bepaald terrein geeft het voordeel dat een training altijd doorgaat wat voor weer het ook is. Ben je met tien of met twintig per sonen iedereen kan trainen in zijn eigen tempo. Ben je jong, oude, snel. langzaam, getraind, onge traind. dik. dun het maakt allemaal niet uit er is altijd een groep die hel tempo loopt waar jij je lekker bij voelt LOPERSGROEP VENRAY Deze groep is een onderdeel van Atletiekvereniging Venray Regio en gericht op de rekreatieve lopers. Dat wil zeggen dat er helemaal niet gepresteerd hoeft te worden, dat bepaalt iedereen zelf. Om toch iedereen in het tempo te laten lopen waarbij jij je lekker voelt, zijn er nivo-groepen gemaakt. Dat begint bij nivo I en dat eindigt bij nivo 4. Het eerste nivo heeft het laagste tempo is puur rekreatief. op het vierde nivo gaat het een stuk sneller en kan je met individuele trainings schema's en begeleiding trainen op wedstrijdnivo. De groep daar tusse nin zijn ook rekreatief alleen het tempo ligt wat hoger. Als je dus wat sneller wilt dan ga je gewoon met nivo 2 mee in plaats van nivo 1. dat bepaal je zelf. Gaat het te hard, dan doe jet hel gewoon andersom, dus van 2 naar 1de keus is aan jezelf. We hebben 2 trainingsavonden per week en dat zijn dinsdag en donder dag. De trainingen starten opm 19.00 uur bij de atletiekbaan op sportpark 'de Wieën'. START NIEUWE BEGINNERSGROEP Om nu alle informatie over lopen in een keer aan een grote groep te kunnen geven en het beginpunt van de training verantwoord en op het zelfde moment te laten beginnen hebben we een datum uitgezocht voor iedereen die interesse heeft in hardlopen. Deze nieuwe beginners- groep start op dinsdag I oktober om 19.00 uur in ons clubgebouw 't Wisselpunt bij de atletiekbaan. Heb je interesse of lijkt het je wat. dan zien we je graag verschijnen op die datum. Een goed verantwoord begin is hel halve werk en dat geldt ook voor deze sport. En om je tot mets te verplichten en gewoonte kijken of het wat voor je is kan je de eerste vier weken gratis meetrainen. INFORMATIE Zou je vooraf nog graag iets wil len weten of wal meer bijzonderhe den over hardlopen horen, dan kun je daarvoor terecht bij de volgende personen: Anja Gooren. tel. 589486: Jos Manders. tel. 585479 en Bert Oostdam. lel. 514214. Op donderdag 26 september houdt de kring Venray van het Natuurhistorisch Genootschap Limburg een avond met een grote verscheidenheid aan wetenswaar digheden over natuur en milieu. Aanvang 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Watermolenstraat I in Oostrum Op de varia-avond kan iedereen zijn natuurervaringen delen met anderen. Ook uw natuurbelevenis- sen van thuis of (verre) vakantiebe stemmingen kunnen een bijdrage zijn aan deze avond. Tol aanvang van de lezingen kunnen personen zicjh hiervoor melden. De avond bestaat nu al uit een grote verschei denheid aan onderwerpen: de aanleg van een edukatieve vlindertuin in Well, een reisverslag van eennatuur- vakantie in de Camargue in Frankrijk, een dia-lezing van de amfibieën en reptielen van Limburg, indrukken van een natuur/kultuur- reis door Mexico en Guatamala. Ook belangstellende toehoorders zijn op deze avond natuurlijk van harte welkom. Meer informatie over deze avond of voor een programma (lezingen en excursies) van de kring Venray: Henk Heijligers. tel. 077- 3987281. Vernieling op aspergeveld Mogelijk zijn het kinderen geweest die het leuk hebben gevon den de stengels van asperges uit de grond te trekken op een aspergeveld aan de spurkterdijk. Die vandaal- tjes' hebben niet geweten dat de aspergeplanten nu vernield zijn. Over een oppervlakte van drie are waren de stengels eruit getrokken. De eigenaar, een 48-jarige inwoner van Oostrum, kon het schadebedrag niet mededelen. Het eerste weekeinde van het Gijs Gommans Toernooi is suksesvol verlopen, ondanks het mindere weer. Op zaterdag kwam de jeugd in aktie. Bij de pupillen (8-12) bleken de spelregels het hete hangijzer, omdat het toernooi volgens de 'C' regels wordt gespeeld. Het bleek echter dat deze regels per distrikt ander zijn. waardoor snel een tus senoplossing gezocht moest worden en ook werd gevonden. De finale ging tussen de eerste geplaatsten uil zowel de A-poule (Harriers Zeewolde) als de B-poule (Geinoord Nieuwegein). In een uiterst span nende wedstrijd bleek een puntje voldoende te zijn om Gemoord de overwinning te bezorgen. Een hoog tepuntje bij de pupillen was het meedoen van een kompleet uit meis jes bestaand team. Hoewel het team niet aan de reguliere kompetitie heeft meegedaan, wist het toch aan de laatste plaats te ontsnappen, door de beslissende wedstrijd tegen de Crack uit Roermond te winnen. Red Caps Venray werd verdienstelijk derde. De aspiranten (12-16) wisten het eveneens spannende toernooi te maken. Gelukkig kwamen hier geen onenigheden betreffende spelregels voor. zodat alle wedstrijden pro bleemloos konden verlopen. Net zoals bij de pupillen stonden de Harriers in de finale, en net zoals bij de pupillen verloren zij deze. De winnaar was Robur '58 uit Apeldoorn. Ondanks de kou en mot regen waren er geen blessures, waardoor het ook voor de EHBO een geslaagd toernooi is gebleken. Het toernooi op zondag voor de senioren 2 had meer last van de kou en de regen, maar desondanks kon gewoon gespeeld worden. Het zag er even naar uit. dat 2 softbalteams niet zouden komen, de Rotterdam Orioles en ADO Den Haag. Op de valreep kwamen de Orioles echter toch nog ADO heelt mets meer van zich laten horen. Hierdoor moest, na twee gespeelde wedstrijden het schema aangepast worden. Gelukkig was de toernooileiding hierop voorbereid. Hoewel de dames van Red Caps het in de kompetitie niet al te goed hebben gedaan.werd nu toch het eigen toernooi gewonnen. Er werd slechts een kear gelijk gespeeld, de overige wedstrijden werden gewon nen. De honkbal senioren van Red Caps hadden in Nicols '94 uit Haarlem en de Knights uit Leek twee tegenstanders, die te sterk ble ken. Vooral op taktisch nivo bleek Venray tekort te schieten. Zou in de laatste twee wedstrijden de nullen andersom zijn gemaakt, had een punt voorkomen kunnen worden en zou de wedstrijd gewonnen zijn. Een tweede plaats in het toernooi zou dan zeker zijn geweest. De eindstand van het nationaal toer nooi: Pupillen: Geinoord Nieuwegein; Harries Zeewolde; Red Caps Venray. Robur '58 Apeldoorn: Starlights Schijndel: Cracks Roermond. Aspiranten: Robur '58 Apeldoorn; Harriers Zeewolde: ADO den Haag: Geinoord Nieuwegein: Cracks Roermond: Red Caps Venray. Softbal senioren 2: Red Caps Venray: Kickers Waalwijk; THB Haarlem; Rotterdam Orioles: Blue Sox Uden. Honkbal senioren 2: Nicols '94 Haarlem: Knights Leek; Red Caps Venray; Robur '58 Apeldoorn. Aankomende zaterdag en zondag spelen de senioren 1 van Red Caps thuis hun eigen internationale toer nooi. Mocht u kunnen komen kij ken. kunt u teams zien uit onder andere Zweden. Denemarken. Oostenrijk. België, Duitsland en Italië. Vorige week vrijdag opende Bloemenhuis Angèle aan het Henseniusplein 4 de geheel ver nieuwde. en vooral uitgebreide zaak. Het ruimtegebrek van de laat ste jaren behoort daarmee voorgoed tot het verleden. Bloemenhuis Angèle kon uilbrei den doordat in het naastgelegen pand de aktiviteiten van Clephas werden gestaakt. Voor Angèle Poels en haar medewerksters de kans om uit te breiden om zo voor de toe komst de vertrouwde service en kwaliteit te kunnen waarborgen. De vernieuwde winkel is ruim en overzichtelijk. In het "oude" gedeel te treft men de snijbloemen aan. Naast een "bind-balie" staan hier en daar wat stellingen en tafels met leuke decoratieve artikelen. In het nieuwe gedeelte treft men de kamerplanten aan. Niet zomaar kamerplanten maar een assortiment dat zeer apart is en met alledaags. Het assortiment is dan ook exclusief voor Angèle samengesteld. Bij de kamerplanten treft men opk de pot- terie aan evenals interieurartikelen, vazen, glaswerk, kado-artikelen etc. Doordat oude en natuurlijke mate rialen zijn gebruikt straalt het geheel een nostalgische creatieve stijl uit. En dan natuurlijk de service cn kwaliteit. Angèle Poels en haar col lega's Bea. Dorothé. José en Marly zorgen voor een persoonlijke klant benadering, fraaie boeketten en arrangementen die met grote zorg worden samengesteld. De wens van de klant staat daarbij voorop.*maar dat spreekt voor zich. Snelheidskontroles Woensdag werden op de Deurneseweg snelheidskontroles gehouden. 616 Voertuigen werden tussen 16.15 en 17.45 uur gekontro- leerd. 106 Reden boven de daar toe gestane snelheid van SO km per uur en de hoogst gemeten snelheid bedroeg162 km.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 17