Venray werkt aan veiligere spoorwegovergangen Openings- tijden Burgerzaken Ter inzage-legging Ontwerp-Plan Bejaardenoorden 1997-2000 Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter woningwet - wet ruimtelijke ordening Verkeers maatregelen Kempweg r Cursus omgaan met geld telefoon 0478-512772 Vernieuwen rijbewijs Raadsvergadering wet milieubeheer - wet milieubeheer s 38 gemeenLepraat 18-09-1996 17:21 Paginal (1,1) PEEL EN MAAS Donderdag 19 september 1996 - Pagina 2d GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres. Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie en Vakbalie Burgerzaken: maandag van 09.00 tot 17.30 uur. Dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur. Vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Vakbalie Sociale zaken: maandag van 09.00-17.30 uur. Dinsdag tot en met vrij dag van 09.00 tot 13.00 uur. Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. De afdeling Burgerzaken is op vrijdag 27 september a.s. beperkt geopend, name lijk van 09.00 tot 10.00 uur (voor alle handelingen), vy Het College van Gedeputeerde Staten van Limburg stelde hel Ontwerp- Plan Bejaardenoorden 1997-2000 op. Dit ontwerp-plan ligt vanaf 15 september gedurende 30 dagen ter inzage bij de publieksbalie van hel gemeentehuis (openingstijden 's maandags 9.00 - 17.30 uur; dins dags t/m donderdags 9.00 - 17.00 uur en vrijdags 9.00 - 13.00 uur). Schriftelijke bezwaren tegen dit plan kunnen worden ingediend bij het College van Gedeputeerde Stalen van Limburg Ter inzage-legging ontwerp plan bejaardenoorden 1997-2000 Belangstellenden die nadere informatie wensen over het ter inza ge gelegde plan. kunnen zich wen den tol de afdeling welzijn. Mevrouw Timmermans, beleidsme dewerkster ouderenbeleid ('s och tends aanwezig), tel 523367. De beveiliging van de overwegen Pelgrimslaan. Meerloseweg en Roland in de gemeente Venray zal worden verbeterd. De bestaande knipperlichtinstallaties worden automatische installaties met halve overwegbomen. Tevens worden de overwegen aan de Pelgrimslaan en Roland verbreed. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het verbreden van de Pelgrimslaan en Roland (rtaar 5 meter, ter hoogte van de overweg), het plaatsen van lichtmasten, het vervangen van de bestaande instal latie en het aanbrengen van belij ning. De werkzaamheden aan de Pelgrimslaan zullen plaatsvinden van zondagavond 8 september tot dinsdagmiddag 20 september en op 26 september van 9.00 uur tot 16.00 uur. De werkzaamheden aan de Meerloseweg worden op donderdag 12 september van 8.30 tot 16.00 uur uitgevoerd. Aan de overweg Roland wordt gewerkt op 24 september van 09.00 Tot 16.00 uur. Tijdens de werkzaamheden geldt dat de wegen op de genoemde tijden zijn afgesloten voor alle verkeer. Geprobeerd wordt de overlast lot een minimum te beperken. Het ver keer zal gedurende deze periode worden omgeleid. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer R. Boereboom. telefoonnummer 523589. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan hel bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het veranderen van de gevelpui aan de Langstraat 6 te Venray tnv I. Emekli. Imkerstraat 8: - het verbouwen van hel pand aan Bergkwartier 18 te Venray tnv K.M.J. Beerkens. Whistierstraat 16; - het bouwen van een berging aan de Beukenlaan 5 te Venray tnv W.C.A.M. Coopmans, Beukenlaan 5: - het bouwen van een serre aan de Castelostraat 8 te Castenray tnv H.A.G. Strijbos, Castelostraat 8; - het bouwen van een garage/car port en keuken/bijkeuken aan de de Hoenderstraat 62 te Venray tnv H.A.M. Daniïls, Hoenderstraat 62; - bouwen van een erfafscheiding aan de Zuidsingel 6 te Venray tnv B.W.F Seuren.Hoofdstraat 47 te Lottum; - het bouwen van een carport aan de Wederik 15 te Venray tnv M.G.P. Derks. Wederik 15. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het uitbreiden vane de woning en het plaatsen van een dakkapel aan de Kamperfoelie 78 te Venray tnv G.M.M. Draaisma. Kamperfoelie 78: - het vervangen van een platdak garage aan de Gertrudisstruat 26 te Oirlo tnv KA Schulz. Gertrudisstraat 26; - het aanbouwen van een keu ken/speelkamer aan de Kattestaart 13 te Venray tnv J.H.A.M. Claessens. Kattestaart 13; - het bouwen van een carport/zol- der bergruimte aan de - Kamperfoelie 45 te Venray tnv P.J.W.G. van Hout. Kamperfoelie 45; - het bouwen van een carport/zol- der bergruimte aan de Kamperfoelie 47 te Venray tnv A. Monshouwer, Kamperfoelie 47: - het renoveren van buitenkozij nen aan de Dr. Poelsstraat 6 te Venray tnv Stichting Katholiek Primair Onderwijs Venray, Postbus 227; - het gedeeltelijk veranderen/ver nieuwen/vergroten van een win kelcentrum aan de Veltumse Kleffen tnv N.B.C., Adelheidstraat 68 te Den Haag; het bouwen van een tuinhuisje aan de Prins Bernhardstraat 21 te Venray tnv A.A.S. Scheepers, Prins Bernhardstraat 21; - het veranderen van de hoofd entree aan de Leunseweg 22 te Venray tnv Interstyling, Leunseweg 22; - het bouwen van bergingen aan de Joke Smitstraat 1 t/m 18 te Venray tnv Janssen en De Jong Plancoörd.B.V., Postbus 131 te Son en Breugel; - het bouwen van een carport aan de Koningskaars 42 te Venray tnv A.W.M. Snijders. Koningskaars 42; het bouwen van een serre aan de Vijverhof I te Ysselsteyn tnv G.H.M. Pijnenborg, Vijverhof 1; het bouwen van een serre aan de Vijverhof 2 te Ysselsteyn tnv P.H. Arts. Vijverhof 2; het bouwen van bergruimte aan de Kattestaart 31 te Venray tnv M.G.G.M. Geurts, Kattestaart 31: - het bouwen van een woning met garage aan de Kerkweg. 15 te Ysselsteyn tnv J.Linders. Kerkweg 19; het vergroten van de woning aan het Helmkruid I te Venray tnv B.L. Ruijs, Helmkruid 1 het plaatsen van een schuifpui aan de Bolderik 1 te Venray tnv E.C.M. Feijen, Bolderik I; het vergroten van woningen aan de Annie Romeinstraat 3, 7, 11. 12, 20. 24 te Venray tnv Janssen en De Jong Plancoörd.B.V., Postbus 131 te Son en Breugel. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij hel college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeidingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeidingen bouwtoestemming afgegeven. - het bouwen van een schuur aan het Penningkruid 70 te Venray tnv G.W. Pauw, Penningkruid 70; - het plaatsen van een kweekkasje aan het Binnenhof 4 te Oostrum tnv W. van Asseldonk, Binnenhof 4; - het bouwen van een schuur aan de Vivaldistraat 26 te Venray tnv M.M.H. v.d.Heuvel. Vivaldistraat 26; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. - hel bouwen van een serre aan het Nassauplein 4 te Venray tnv J. Haumann. Nassauplein 4: - het bouwen van erfafscheiding aan de Zuidsingel 6 te Venray tnv B.W.F. Seuren. Hoofdstraat 47 te Lottum; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 september 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray. 19 september 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer. C.Th. van Velzen Commissie Financiële en economische zaken De vergadering van de com missie Financiële en Economische Zaken van 25 september a.s. gaat niet door in verband met het ontbreken van voldoende agendapunten. De eerstvolgende vergadering vindt plaats op 10 oktober. In deze vergadering komt onder meer de begroting 1997 aan de orde. vj Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van WIM PELZER Winti was na 15 jaar actieve dienst als vrijwilliger inmiddels al weer bijna 14 jaar "lid van verdienste" bij de Gemeentelijke Brandweer Venray. Vooral bij hen met wie Wim de actieve dienst gedeeld heeft, zal hij in her innering blijven als een prima collega met een opgeruimd karakter. Vee! sterkte wensen wij zijn nabestaanden bij dit verlies. Brandweervereniging Sint Oda, Brandweerkorps Venray In verband met de flitsthriathlon zal de Kempweg vanaf de Westsingel tot aan de Hardeweg (en alle op de Kempweg uitkomende zijwegen) op zondag 22 september voor alle verkeer worden afgesloten. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met R. Boereboom. door- kiesnummer 523589. De gemeente Venray start in oktober weer met een cursus 'Omgaan met geld'. Vindt u het ook zo moeilijk om iedere maand uit te komen met uw inkomen Denkt u ook vaker waar is mijn huishoud geld toch gebleven Wilt u eigenlijk iets extra's in huis, maar kan het steeds niet Was de vakantie of waren de uitstapjes eigenlijk veel duurder dan u verwachtte Deze en andere onderwerpen komen aan de orde in de cürsus 'Omgaan met geld'. Wat wordt er verder besproken in deze cursus - Het maken van een overzicht van de inkomsten en uitgaven (ofwel een begroting). - Welke verzekeringen zijn voor ons belangrijk en waar om - Hoe krijg ik inzicht in mijn financiën Verder wordt aandacht besteed aan de diverse betalingsmoge lijkheden die er tegenwoordig zijn. Ook wordt ingegaan op onderwerpen zoals het aangaan van een lening, sparen etc. Waar wordt deze cursus gege ven De cursus wordt gegeven in de Clockert, Bergweg 4, Venray. Er worden twee cursussen geor ganiseerd. namelijk op - maandagochtend van 9.30 uur tot 11.15 uur (ochtendcursus) - maandagavond van 19.30 uur tot 2115 uur (avondcursus). De cursus omvat vier bijeen komsten en start op maandag 28 oktober. Deelname aan de cur sus is gratis. Voor informatie en/of opgave kunt u contact opnemen met Gemeente Venray, Budgetproject, mevr. G. Aerts (telefoon 523237). Vy •SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING ENUITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN BEL VOOR MEER INFORMATIE Door een wetswijziging is per l oktober 1986 de geldigheidsduur van een rijbewijs verlengd van vijf naar tien jaren. Dit houdt in dat houders van een rijbewijs het ritme van elke vijf jaar het rijbe wijs vernieuwen niet meer kennen. Per 1 oktober van dit jaar en in de maanden daarna verloopt een groot aantal rijbewijzen. Wij verzoeken u daarom de einddatum van uw huidig rijbe wijs goed na te kijken. U dient uw rijbewijs namelijk vóór de einddatum (de datum die staat onder de rubriek 'vernieuwen voor') te vernieuwen. Helaas is het, om technische redenen, niet mogelijk om iedereen persoonlijk aan te schrijven. Noteert u de datum van vernieu wing alvast in uw agenda of op uw kalender? De gemeenteraad vergadert op dinsdag 24 september in hel gemeentehuis, aanvang 19.00 uur. De agenda luidt als volgt Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4 Aanbieding van de gemeentebegroting 1997, de begroting van hei Grondbedrijf en de Meerjarenbegroting 1997-2000 5. Vaststelling van de agenda 6 Notulen van de vorige vergadering 7. Ingekomen stukken Onderdeel B 8. Derde algemene aanpassing van de begroting 1996 9. Voorziening in vacatures in de commissies Cumaso en OW 10. Wijziging van de verordening welstandstoezicht Venray en herbenoeming van de heer Van de Acker uil Deume tot lid van de welstandscommissie 11. Begroting 1997 van het Gewest Noord-Limburg 12. Delegatie van bevoegdheden van de gemeenteraad ex artikel 147 gemeen tewet 13. Verkoop grond in bestemmingsplan Smakterheide aan Vit Logistics Venray. T.C.O B. B V Sporttrans Beheer B V. 14. Nemen van een voorbereidingsbesluit ten behoeve van het vestigen van een winkel op de hoek Poststraat/Julianasingel ten behoeve van mevr. J Cordang te Grubbenvorst Onderdeel C 15. Systeemcapaciteit AS/400 herschikking budget onderhoud hardware 16. Aankoop grond in plan Vlakwater II van Onroerend Goed Maatschappij Venrode BV 17. Tijdelijke Stimuleringsregeling Duurzaam Bouwen Gemeente Venray met lijst van DUBO-voorzieningen 18. De samenwerkingsovereenkomst die met Verhoeven Vastgoed is gesloten ten behoeve van de ontwikkeling van het plan Jerusalem 19. Nemen van een voorbereidingsbesluit ten behoeve van het vestigen van een hondenpension aan Ysselsteynseweg 41 ten name van P. Hendrix te Ysselsteyn 20. Onttrekking van het openhaar verkeer van een onverharde landbouwweg. gelegen nabij Kleindorp in Merselo 21. Beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaffen meubilair ten behoeve van de basisschool De Kruudwis 22. Sluiting. PEl G SEP Ant Z Har Kan 580. tel.1 11 s Peel V RO The g' Nici Lini Slei 580: tel. Pete Lies G i: IMI d< Mai Len zi L Dor 586! Pete Dee Gerl DEr Mai van Pior 58i: tel. Wilt ren i jes 1 dan 01g< 120 IV kt IV dt W Vergunningaanvragen en groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van hel milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: I J.J.H. Lemmens. Timmermannsweg 50, 5813 AP te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat lende vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkrundveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 50 te Ysselsteyn; 2. Gerrits-Jans Veevoederfabrieken B.V.. Postbus 39. 5760 AA te Bakel voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een mengvoeder- bedrijf. gelegen aan de Stationsweg 128-130 te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 19 septem ber tol 31 oktober 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478- 523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit: c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht: d belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden''gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer. Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veran deringen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heb ben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een melding is binnengekomen van: I. M A.C Couwenberg. Deumeseweg 144. 5813 AB te Ysselsteyn voor het uitbreiden van de varkenshouderij met een paardenstal, gelegen aan de Deumeseweg 96 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 19 september tot 3 oktober 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook. na telefoni sche afspraak (0478-523630). wor den ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-nieldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur^A.M v B een aantal cate gorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dal er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1. P. Ruiten, Heidseweg 75. 5812 AA te Heide voor het van toepassing worden van het Besluit chemische wasserijen milieubeheer op een reeds opgerichte chemische wasse rij. gelegen aan de Heidseweg 75 te Heide; 2. J.A. Kengen. Rumbastraat 12. 5802 JP ie Venray voor het oprichten van een inrichting voor het opslaan van goederen in het kader van het Besluit opslag goederen milieube heer, gelegen aan Keizersveld ie Venray. De melding kan worden ingezien van 19 september tot 3 oktober 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen gedurende dezl weken ook. na telefonische afspraaf (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tof 19.30 uur. Besluit horecabedrijven milieubeheer Openbare kennisgeving Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray. gelet op para graaf 3.5.6 van de Algemene wel bestuursrecht, maken bekend dat zij ambtshalve ten behoeve van de horeca-inrichting. bekend onder de naam Picardie, gelegen aan de Henseniusstraat I I te Venray, een besluit tol het stellen van een nade re eis, zoals bedoeld in voorschrift 2.13 van het Hoofdstuk Geluid- en Trillinghindcr behorende bij het Besluit Horecabedrijven Milieubeheer, hebben genomen. Deze nadere eis is genomen ter voorkoming van iedere vorm van geluidsoverlast en houdt voor de exploitant van de onderhavige inrichting de verplichting in een geluidbegrenzer, afgesteld op 67 dB(A) op alle binnen de inrichting aanwezige muziekapparatuur. te plaatsen onder de daarbij gestelde voorwaarden. Dit besluit plus de daarbij beho rende stukken liggen vanaf donder dag 19 september 1996 voor een ieder ter inzage in hel gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. De stukken kunnen ook na telefonische afspraak (0478-523536) op de donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien hij de publieksbalie Gemeentewerken. Tegen dit besluit kan gedurende zes weken met ingang van de dag na publikatie van dit besluit beroep worden ingesteld door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uil te brengen over het ontwerp van het besluit: c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij hei nemen van het besluit ten opzichte van hei ontwerp daarvan zijn aangebracht: d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van hei besluit. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het indienen van een beroepschrift, tenzij gedu rende deze termijn bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is gedaan. Het besluit wordt dan niet van kracht voordal op dat verzoek is beslist. Venray. 19 september 1996 Burgemeester en Wethouders Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling V.R.O.M HA1 Peti B Li Mai Der tel. Harr Mar Gem van JA°É The. IC Koe Som Grot 5821 Pete: Mett Wij: 15.0i

Peel en Maas | 1996 | | pagina 20