U heeft een huurhuis, maar wat koopt u daar nou voor? M ■^Expositie Rob van der Schoor in Vincent van Gogh Instituut REGIOKALENDER Tsaar Peter Muziek Festival in Venray Muziek van de Ysselsteynse revue 'van wat 'r hier gebeurde' op cd Dauwtrappen met ontbijt in de Groote Peel lint g Recreatief fietsen voor het goede doel Hypotheekrente vanaf 4,1% Muziekfeesten in Leunen Geslaagd Gezelschaps dansen Dansen in De Wis 'Zin in zingen Oud papier Pag,|EL_ENMAAS Donderdag 5 september 1996 - Pagina 3 3 half- aan. 2 m'. ichtin- :uken. kamer stafel. eiken, ntes. een expositie in Memphis en :w Orleans (Amerika) en in :rgen (Noord-Holland) dit jaar, poseert beeldend kunstenaar Rob n der Schoor van 24 augustus tot' :dio oktober I996 werken in het ofdgebouw van het Vincent van >gh Instituut aan de Stationsweg. 5e in I952 in Beverwijk geboren ïilder volgde na een opleiding TS werktuigbouwkunde van I975 1980 de Gerrit Rietveld jademie in Amsterdam. Hij was idenl op de Vancouver School of t (nu Emmely Carr College of Art noemd) in Vancouver Canada van 78 tot 1979. Na het behalen van diploma transformeerde hij met f collega's een oude fabriek in het hitrum van Amsterdam tot zes erkplaatsen. de Zwarte Laaken leliers. Hij richtte samen met twee jnstenaars de Atelier Formule op, n succesvolle opleidingsformule nu veelvuldig geïmiteerd wordt. 1990 vertrok hij voor een jaar ar de Verenigde Staten van nerika. Sinds die tijd verdeelt hij n domicilie tussen Amsterdam en tn Francisco. Jackson en Miami in jnerika. INSPIRATIEBRON In de loop van de jaren is hel werk in Rob van der Schoor veranderd, ide jaren vlak na de kunstacade- ie liet zijn werk een sterk literaire bie- Moed z'en- geïnspireerd door de ujm- riek.se mythologie en surrealisti- lein- re ''leraluur- Hij schilderde in een "frnbinatie van expressionistische I surrealistische stijlen, ■ngzaamaan werd het werk abs- icter. Rond 1988 resulteerde die in in serie werken met uitgezaagde [straete houten vormen die een aedimensionale ruimte suggereer- jn. Hij noemde ze 'superieure i kiamenten'. Vorm en plastische I wsie hebben altijd zijn grote inte nse gehad. Deze liefde voor de jusie komt voort uit zijn fascinatie ^pt de schilderkunst uit de 17e (uw. Tijdens zijn verblijf in Miami (eeg hij behoefte aan een dieper zicht in de oude meesters en deed t door een aantal kopieën te aken. Daaruit volgde een serie "prkstukken met als inspiratiebron |n van de bekendste schilderijen, fc Nachtwacht. Hij schilderde figu ren uit het werk en bracht ze op een nieuwe manier samen. Later in Nederland deed hij dat ook met wer ken van Vermeer, onder de titel The Source of Light'. De geëxposeerde werken van Rob van der Schoor zijn te koop. Een prijslijst is verkrijgbaar bij de recep tie. De expositie is te bezichtigen tij dens kantooruren en in het weekend. Op zondag 8 en 15 september organiseert Staatsbosbeheer een vroege ochtendwandeling met aan sluitend een ontbijt in Nationaal Park de Groote Peel. De wandelin gen starten vroeg (om 07.00 uur). Het is dan nog erg rustig in het reservaat en er is een grote kans op onverwachte ontmoetingen. Gidsen van Staatsbosbeheer nemen u mee voor een avontuurlijke zwerftocht dwars door het uitgestrekte Peellandschap. U komt op plaatsen waar slechts weinig mensen komen. Natuurlijk vertelt de gids over aller lei wetenswaardigheden van de natuur en historie van het unieke Peelgebied. Aan het eind van da. 2.5 uur durende wandeling is er een goed verzorgd ontbijt ter plaatse. Wat is er nog mooier om na een fikse och tendwandeling dwars door De Peel te genieten van een ontbijt met een turf plak, verse broodjes, fruit, kof fie. thee en jus d'orange. Kortom, wees snel met inschrij ven, per ochtend kunnen er maxi maal 40 personen mee. Kosten: volwassenen ƒ19,50; kin deren t/m 10 jaar ƒ10,-. De prijs is inclusief ontbijt en gids. Opgave, ook telefonisch, tot zaterdag 7 sept. 13.00 uur en zater dag 14 sept. 13.00 uur bij: Bezoekerscentrum Mijl op Zeven, Moostdijk 28, 6035 RB Ospel. tel. 0495-641497. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van venementen en aküviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze •daclionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zaterdag 7 september: Rommelmarkt op het parkeerterrein van verpleeghuis Elzenhorst in orst. De opbrengst wordt gebruikt om allerlei activiteiten voor de bewo- ?rs van het verpleeghuis te kunnen betalen. De rommelmarkt wordt geor- iniseerd door de 'Vrienden van van het verpleeghuis'. Zaterdag 7 september: Concert van Cooper, Nederlandse pop/punk/hardcore-band in opkomst, i OJC Niks aan de Doolgaardstraat 34 in Horst. De zaal gaat om 20.30 ir open. Voor info: 077-398 31 20. Zondag 8 september: op d( 3'ng 3t half udeer :ameri NG arkoop de te niet te get Nationale NKB-kampioenschappen voor ponyruiters ruiters in recreatie- ark De Bergen in Wanroij. De beste ruiters van de gewesten ontmoeten kaar. Springen, individuele en groepsdressuur staan op het programma, e wedstrijden beginnen om 10.00 uur. Een kaartje kost tien gulden voor olwassenen. kinderen hebben onder geleide gratis toegang. T/m zondag 15 september: Gladiolenexpositie in Kasteeltuinen Arcen. Daarnaast zijn er zo'n 2500 ahlia's te bekijken. Het park is nog tot en met 27 oktober dagelijks open an 10.00 tot 18.00 uur. Toegangsprijs volwassenen 16,-, kinderen 8,-. Vrijdag 13 t/m zondag 15 september: Grote Internationale kampioenschapstentoonstelling voor rashonden: kganisatie: Kynologenvereniging Land van Cuijk. Locatie: enniscentrum de Maaskant in Nieuw-Bergen. Openingstijden dagelijks an 10.00 tot 17.00 uur. Vrijdag 13 t/m zondag 15 september: Feesten rond 50-jarig bestaan fanfare St. Gerardus uit Westerbeek. Met nder meer een Tiroler avond, optredens van een zestal fanfares, een joeks- apellenfestival en een kindermiddag. Alles is gratis toegankelijk en vindt laats in de gymzaal van Westerbeek. Voor info: (0478) 546391 of (0485) 84364. Vrijdag 13 t/m zondag 15 september: Honderden Kevers en andere typen van het merk Volkswagen in en rond portpark De Berckt in Baarlo. Met zo'n 3060 (luchtgekoelde) VW's, de woonfrootste onderdelenmarkt van Europa en tal van andere wedstrijden en itracties. Zaterdag 14 en zondag 15 september: Keramisto '96, internationale pottenbakkersmarkt in Milsbeek. Honderd rofessionele kermuisten uit Europa tonen hun werk. Verder demonstraties. Bkliteratuur. pottenbakkersmatenalen. Zondag 15 september: Nationale NKB-kampioenschappen voor landelijke ruiters in recreatie- idweg ark De Bergen in Wanroij. De beste ruiters van de gewesten ontmoeten staani kaar. Springen, individuele en groepsdressuur staan op het programma, tdiepte jj |1et springen is Leopold van Asten uit Ysselstevn één van de favorieten, ulteird 1 het omlijstende programma onder meer een pas de deux-dressuurde- 4 sep 'onstratie door moeder Tineke en dochter imke Bartels. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur. Een kaartje kost 12,50 voor volwassenen, kinde- in t/m 10 jaar hebben onder geleide gratis toegang. Zaterdag 28 september: 'Fitst of- the Proms' in Gennep. Net als de Engelse 'voorbeelden een con- naand ïrt waarbij populair klassiek en popmuziek worden gemengd tot een sma- orver elijk geheel. Er werken zo'n 250 'muzikanten mee. Het promsconcert ordt gegeven in activiteitencentrum De Kubus op het terrein van de St. ugustinusstichting en begint om 20.00 uur. Kaartjes kosten 10,-. Zaterdag 28 september: 'Blus Touch '96' in zalencentrum Vivaldi te Oss. Van 20.00 tot 03.00 uur lues door artiesten uit Nederland en de VS. Met onder meer Clemens van Ven, The Juke Joints en Jan Rijbroeck. Kaarten in voorverkoop 20.-. Je ver 'n^0: Carlo van Nistelrooy (0412)45 50 13. i tot.ei ker ei Tot en met 29 september: 'Van oude sok naar chipknip'. Tentoonstelling in streekmuseum De Locht Melderslo over de ontwikkeling van het coöperatieve bankwezen, het tolingsverkeer en allerlei geldzaken. Openingstijden zondag, dinsdag en anderdag van 14.00 tot 17.00 uur of volgens afspraak. Tol en met 21 oktober: Museum De Wieger, een buitenplaats voor de kunst. De geschiedenis an het museumgebouw, het voormalig woonhuis van Hendrik Wiegersma, ij gelegenheid van het 20-jarig bestaan van het museum. Voor info: )493)-32 29 30. Maandag II november: haa Jamsessie bij OJC Niks. De kans voor beginnende bands danwel solisten m podiumervaring op te doen. Voor apparatuur en instrumenten wordt 'zorgd. Voor info: Mark Stroeken, tel. (077) 398 38 38 of OJC Niks. tel. >77) 398 31 20. T/m zondag 1 december: Tentoonstelling 'Typisch Nederlands?', een expositie die inzicht moet 'rsebafffen in het multiculturele karakter van de Nederlandse samenle- ing. Veel zaken die wij kennen zij helemaal niet zo Nederlands als we wel denken. Op zondag 8 september houdt de VZO Heide, Leunen, Merselo, Veulen, Vredepeel en Ysselsteyn voor de tiende keer haar jaarlijkse fietstocht. Er is weer een prachtige tocht uitgezet, die leidt door de dor pen van onze omgeving, dwars door de Peel, met een bezoek aan Kaasboerderij De Bokkesprong, waar men even kan uitrusten en waar men een consumptie aangebo den krijgt. Gestart kan worden tussen 11.00 en 13.30 uur bij zaal Roelanzia in Ysselsteyn. zaal 't Veule in Veulen of bij Stomerij Rutten in Heide. De startplaats is tevens finishplaats. Het is een recreatieve fietstocht, waarbij ook enkele vragen beant woord kunnen worden. Kortom, een leuk uitstapje voor het hele gezin. De tocht is ongeveer 35 km lang. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ5,- (kinderen tot 12 jaar 2,50) en de opbrengst is dit jaar bestemd voor het Gehandicaptenplatform Venray. Deze organisatie is in het leven geroepen om alle mensen met een handicap of een specifieke ziekte, zoals nieren, hart. reuma, astma, enz. de mogelijkheid te geven gebruik te maken van de voorzie ningen zoals die door de gemeente gegeven worden, maar ook om via deze vereniging vooraf te participe ren in het totstandkomen van het gemeentelijk beleid. Een organisatie dus, waaraan onze bijdrage goed besteed is. We hopen, dat hel zondag lekker fietsweer zal zijn, zodat velen kun nen genieten van deze mooie fiets tocht. Met de adviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. U twijfelt tussen huren en kopen? Kom dan eens praten met de hypotheek-advi seur van uw Rabobank. Behalve elke avond van maandag tot en met vrijdag op afspraak, kunt u ook bij ons terecht zonder afspraak! Elke zaterdagochtend kunt u binnenlopen voor een deskundig hypotheekadvies. Zo'n persoonlijk gesprek kan u in de toekomst veel geld besparen. Dus maak een afspraak of kom langs! Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel. (0478) 530200 530 300 U kunt nu kaarten reserveren voor hel gehele seizoen aan de kassa van de schouwburg. Dc kassa is geo pend van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur en één uur voor aanvang van een voorstelling. Telefonisch kaarten reserveren is ook mogelijk. Telefoon: 0478- 582468; telefax: 0478-512066. Programmaboekjes voor het.nieu we seizoen zijn te verkrijgen bij: Rabobanken, VVV-kantoren en bibliotheken in Noord-Limburg en Zuidoost-Brabant. VOORSTELLING UITGELICHT In het weekend van vrijdag 13 t/m zondag 15 september wordt in Moskou. St. Petersburg en Zaanstad op grootse wijze herdacht dat Tsaar Peter de Grote met zijn gevolg 300 jaar geleden Nederland bezocht om het vak van scheepsbouwer te Ieren. Nederland is toen de bakermat geweest voor de Russische Armada. De bijzondere band met Nederland is gebleven. Vandaar de extra aan dacht die de Russische en Nederlandse media en landelijk bekende artiesten en andere culture le groeperingen aan deze herden king zullen schenken. Ten aanzien van de vieringen in Nederland wor den er buiten Zaanstad op vier ande re plaatsen in Nederland culturele aandacht geschonken. Eén van die plaatsen is de schouwburg in Venray. Vanuit Rusland treden er op vrijdagavond 13 september in de schouwburg de volgende groepen op: een jeugdensemble, kozakken- koor, folkloristisch ensemble, bala laika orkest en een gemengd koor. Een uitgelezen kans een goede kijk te krijgen op de brede muzikale stijl, repertoire en aanbod uil Rusland. Van 20 tot en met 22 septem ber staat Leunen weer in het teken van de jaarlijkse muziek feesten. De organisatie hiervan is in handen van de plaatselijke harmonie St. Catharina. Traditionele opener is ondertus sen Rowwen Hèze dat vrijdag avond zal optreden. In het voor programma staat Hobson's Choise. Entree ƒ17,50. Zaterdagmiddag is er een kider- middag met clown Edwino. De entree voor de kleintjes is, inclu sief een consumptie, ƒ5,-. - 's Avonds is het dolle pret met RK De Veulpoepers BV en De Puppies (entree ƒ12,50). Zondag is er om 10.00 uur is er een H. Mis m.m.v. de harmonie waarna het Frühschoppen met de Fröhlichen Rubensammler, ge volgd door een Joekskapellenfes- tival. De dag wordt besloten met een optreden van Shit! Wiend Ien. De entree voor deze dag is gratis. Zondag is er als extra attraktie een een helicopter gecharterd. Voor 35 gulden per persoon kan men boven Leunen een rondvlucht maken. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij servicestation Lucassen in Oostrum, bij Hans van Bree in Venray, Kapper Gielens in Heide, Fleurkens-van Gassel in Veulen en de raboban ken van Zevenrode evenals de rabobank in Oostrum. THEATERTIPS MAAND SEPTEMBER VENRAYSE SCHOUWBURG Vrijdag 13 september Tsaar Peter Muziek Festival. Dinsdag 17 september Mrs. Einstein. Toppers op het terrein van de populaire muziek. Van Easy Listening tot Swingend/Opzwepend. Vijf swin gende en zingende dames begeleid door een vijfmans formatie. Dinsdag 24 september. De Blues Brothers. De fantastische West End Londen muziekshow terug in Venray. Vrijdag 27 september Djazzex Modern Jazz Dance Company. Een try-out van hun nieuwste program ma. Vooraf wordt in de foyer een gratis inleiding gegeven op deze bij zondere jazzdance voorstelling. Zaterdag 28 september Connie Palmen Adriaan van Dis. Een heerlijk avondje uit voor de liefhebbers. In samenwerking met het Literair Café Venray en regio. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 26 t/m 31 augustus werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Bankpas Credit Lyonnais, Postbank. Rabobank: zwarte kater; RothVveiler; quarts horloge, Seiko: O V-jaarkaart V.d. Heijden; porte monnee met ritssluiting inh. huis sleutel, ƒ40,-, zilveren kruisje en 1 Dollar, rijbewijs, verzekeringsbe wijs voor bromfiets NHR 880; por temonnee inh. Jongerenpas Rabo, Europas, 25,- en strippenkaart; portemonnee met Europas, 25.- en Rabopas; damesportemonnee Yves Rocher, gebloemd inh. ziekenhuis pas, bankbiljetten. GEVONDEN kleine grijze kast met 2 archiefla des; armband, gevlochten goudkleu rig; Puch Maxi; poes, wit; herenfiets Gazelle (merknaam met hand aan gebracht); Yorkshire terriër: Rothweiler; wieldop Mercedes. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Quierine Vossen uit Venray is aan de Universiteit Utrecht afgestudeerd in de richting recht en economie. Bas Janssen is geslaagd voor doc toraal Nederlands recht aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen. Roij Vermeulen uit Venray is aan de Katholieke Universiteit Brabant, cum laude geslaagd voor de studier ichting personeel wetenschappen. Aan de Katholieke Universiteit van Nijmegen is Saskia Dijkstra uit Venray geslaagd voor de studierich ting onderwijskunde met als specia lisatie beroeps- en bedrijfsopleidin gen. Op 30 augustus is Klaartje de Vocht afgestudeerd aan de Hoge Hotelschool Den Haag. Petra Franssen-Janssen is aan de Katholieke Universiteit te Nijmegen geslaagd voor het doctoraal examen theologie. Sinds I augustus is zij benoemd in de parochie te Velp. In september starten er weer nieu we cursussen gezelschapsdansen in Venray. Deze dansen zijn nog niet zo bekend in Limburg en daar wil len wij verandering in brengen. De dansen zijn niet moeilijk te leren en door de muziekkeuze (pop ulair en country) is het voor ieder een een leuke sportieve ontspan ning. De cursus staat onder leiding van een gediplomeerde dansleidster die zich in bovenstaande dansstijlen heeft verdiept. Zowel mannen als vrouwen kun nen meedoen. De cursus bestaat uit 15 lessen. Tot 50 jaar op donderdagavond om 20.30 uur in de Opmaat, start 5 september a.s. Vanaf 50 jaar en ouder op donderdagmiddag om 14.45 uur in zaal In den Engel, start 19 september a.s. Voor opgave en inlichting bel Ans of Gerda, tel. 0478-582623. Maandag 9 september is er weer een )gezellig 50+-bal in gemeen schapshuis De Wis te Castenray. Aanvang 20.00 uur. Piet Huys en Wim Smits nodi gen u uit wederom een bezoek te brengen in zaal In den Engel aan de Poststraat te Venray voor hun programma 'Zin in zingen'. Drie uurtjes gezellige ontspan ning en het is vrij entree. Tot a.s. zondag 8 september om 20.00 uur. LANDWEERT I II Op woensdagavond 11 septem ber halen de Zangers van St. Frans oud papier op in Landweert I II. U kunt uw oud papier vanaf 18.00 uur goedgebundeld aan de straal zetten. WIJK ZUID Tafeltennisvereniging Red Stars komt iedere eerste vrijdag van de maand oud papier ophalen in wijk Zuid (tussen Zuidsingel en Bernhardstraat en Nassauplein) tussen 18.00 en 20.00 uur. Wij verzoeken u vriendelijk op 6 sept. oud papier voor 18.00 uur buiten te zetten in dozen, zakken of gebundeld. Ook kunt u oud papier brengen bij de container op dinsdagavond van 18.00 tot 20.00 uur en op zaterdagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur. Tevens kunt u dan spullen kwijt t.b.v. de nog te houden Luikse markt. Ons adres: Kiosk la, wijk Brukske (links van basisschool De Foekepot). Nadere info bij Jac Linders, tel. 588411 of Peter Bouwmans, tel. 589134. DE WIEËN e.o. Iedere eerste zaterdag van de maand verzamelt Atletiekvereni ging Venray-Regio oud papier in de buurt De Wieën. Daarom wor den de bewoners van de straten Zandakker. Schutsboom, Vendel, St. Antoniusstraat, St. Franciscus- laan en de Kruisstraat gevraagd om a.s. zaterdag. 7 sept. om uiter lijk 10.00 uur oud papier gebun deld aan de straat te zetten. De papiercontainer van AV Venray-Regio is geplaatst aan de Weg in den Berg, nabij kruising Veltumse Kleffen/Kulutweg en is iedere zaterdag geopend van 08.30 tot 16.30 uur. Bij voorbaat hartelijk dank voor uw medewerking. De revue, die in juni 1996 ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van het dorp Ysselsteyn, op grootse wijze voor het voetlicht is gebracht heeft een vervolg gekre gen. Het orkest van de revue 'van wat 'r hier gebeurde' heeft namelijk alle muzikale gedeeltes op cd uitge bracht. In de revue staat de historie van het dorp centraal. De revue neemt een aanvang met een stukje voorge schiedenis van Ysselsteyn. Daarbij is niet voorbijgegaan aan de Peel, zoals die eeuwenlang in deze regio het landschap bepaalde. Het myste rieuze van de Peel, maar ook de ont ginning en het ontstaan van het dorp komen in de eerste vier muzikale nummers nadrukkelijk aan de orde. Daarna wordt in het muzikale gedeelte aandacht besteed aan de oorlogsjaren, gevolgd door de wederopbouw. Met namen deze nummers hadden tijdens de diverse uitvoeringen voor veel bezoekers een sterk emotionele lading. In het derde gedeelte van de cd komen met name het schoolse en hel kerkelijk leven en het uitgaansleven uit de jaren '60 aan bod. Voor velen zal hier sprake zijn van een herkenning naar het verleden. Uiteindelijk komt men tot het slot, waarin de onderne mingsgeest en het saamhorigheids gevoel van de Ysselsteynse gemeen schap tot uiting komt. De muziek is door leden van het orkest zelf geschreven. Naar aanlei ding van de zeer lovende kritieken over 'van wat 'r hier gebeurde' en niet in het minst over de muzikale omlijsting ervan is de muziek op cd vastgelegd. Uit de reacties van de mensen, die de cd inmiddels in hun bezit hebben en al regelmatig hebben afgeluis terd. blijkt dat ook deze cd zeer de moeite waard is. Voor iedereen die de revue heeft bezocht, maar ook mensen die willen genieten van een goed stuk muziek vanuit de Peel, is deze cd een 'must'. De cd is te koop voor ƒ20,- bij Rabobank Zevenrode en bij Joke van Asten, Ringweg 35 te Ysselsteyn, tel.nr. 0478-541667. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler. Th. Lankveld. H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 586082 zo! H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercaïiteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 75, tel. 582200 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.0Ö tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 511132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden. W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V, Geurts, R. Eelderink en G. Gelling W. de VOCHT en V. GEURTS DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 513727 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17 00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10 00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3