J KCA-inzameling in de maand september^; ÏB NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Venray werkt aan veiligere spoorwegovergangen Commissies woningwet - wet ruimtelijke ordening Bekendmaking Let op! Verkeers maatregelen Keizersveld wet milieubeheer - wet milieubeheer Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter Parkeerverbod telefoon 0478-512772 PEEL EN MAAS Donderdag 5 september 1996 - Pagina GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie: maandag t.m. vrijdag 08.30-17.30 uur. Voor zaken rond Gemeentewerken en Financiën kunt u voorlopig alleen in de ochtenduren van 09.00-13.00 uur terecht (op maandag tot 17.30 uur). In de oneven weken op vrijdag is het gemeentehuis tot 13.00 uur geopend. Vakbalies van Burgerzaken en Sociale zaken: maandag t.m. vrijdag van 09.00-13.00 uur (op maandag tot 17.30 uur). De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspra- kenspreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur: vrijdag 08.30-13.00 uur (in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. De beveiliging van de overwe gen Pelgrimslaan, Meerloseweg en Roland in de gemeente Venray zal worden verbeterd. De bestaande knipperlichtinstalla ties worden automatische instal laties met halve overwegbomen. Tevens worden de overwegen aan de Pelgrimslaan en Roland verbreed. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het verbreden van de Pelgrimslaan en Roland (naar 5 meter, ter hoogte van de overweg), het plaatsen van licht masten. het vervangen van de bestaande installatie en het aan brengen van belijning. De werkzaamheden aan de Pelgrimslaan zullen plaatsvin- Volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en grondbedrijf De raadscommissie Volkshuisvesting, ruimtelijke orde ning en grondbedrijf vergadert op maandag 9 september in het gemeentehuis. De vergadering begint om 19.00 uur en is openbaar. Culturele, maatschappelijke en sociale zaken Op donderdag 12 september ver gadert de commissie culturele, maatschappelijke en sociale zaken in het gemeentehuis. De vergade ring begint om 19.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een garage aan de Joke Smitstraat 15 te Venray tnv Janssen en De Jong Plancoörd.. Postbus 131 te Son en Breugel; hei bouwen van een veldschuur aan de Loobeek 4 te Smakt tnv G.H. Verstegen. Aan de Dril 4: hel uitbreiden van de woningen aan de St.Servatiusweg kavel 7. 16. 22. 26. 27 en 35 te Venray tnv Bouwmij. Janssen. Postbus 2: hel plaatsen van een luifel aan de Maasheseweg 93 te Smakt tnv Eetcafé de Barrier, Maasheseweg 93: het bouwen van een tuinhuis aan Het Erf I te Venray tnv W.J.G Zegers. Het Erf I Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een carport aan de Zwanebloem 18 te Venray tnv M.W.M Pouwels, Zwanebloem 18; het bouwen van een carport aan het Zandakker 11 te Venray tnv C.J.P Voesenek. Zandakker 11 het uitbreiden van de woning aan de Mazurkastraat I te Venray tnv L A. Velthuizen. Mazurkastraat I; het vervangen van de dakconstruc tie aan de Stationsweg 149 te Venray tnv G.M.J.M. Zegers. Stationsweg 149: hel veranderen en vergroten van de woning aan de Kamperfoelie 45 te Venray tn\ P.J.W.G. van Hout. Kamperfoelie 45; het bouwen van een carport en het uitbreiden van de woning aan het Grauw veen 17 te Ysselsteyn tnv H.J.W.M. Cuppen, Grauwveen 17; hel vergroten van de woning aan het Herderstasje 3 te Venray tnv H.J.A.C.M. de Veth. Herderstasje 3; het uitbreiden en verbouwen van het pand aan het Grootdorp 67 te Merselo tnv T.Janssen Onroerend Goed B.V., Pottevenweg 7; het bouwen van een carport aan de Pinksterbloem 22 te Venray tnv F.J.J. Hermans. Pinksterbloem 22; het bouwen van een carport aan de Pinksterbloem 24 te Venray tnv L.G.A. Maas. Pinksterbloem 24: het uitbreiden van het pand aan de Timmermannsweg 89 te Ysselsteyn tnv D.G.W. en T. Dir. Zuid-Nederland. Postbus 759 te Eindhoven. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag. waarop de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend Bouw toestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwmelding bouwtoestemming afgegeven het plaatsen van een dakkapel aan de Pastoor Strijkersstraat 19 te Leunen tnv L.J.H. Niessen, Pastoor Strijkersstraat 19. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat.de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvraag medewerking te verlenen, het veranderen van een hotel met woning en kantoor aan de Leunseweg 20 te Venray tnv H.P.J. Voermans. St. Apolloniastraat 5. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 6 september 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen even tuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. PRocedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouw meldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmeldin- gen. het bouwen van een buitenberging aan De Seilier 55 te Venray tnv W.H.G. Fleuren. Korte Drilweg 6; het bouwen van een tuinhuisje aan de Zwanebloem 12 te Venray tnv J.P.M Giesberts, Zwanebloem 12; De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 6 september 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen schrif telijk bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray. 5 september 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer. C.Th.van Velzcn den van zondagavond 8 septem ber tot dinsdagmiddag 20 sep tember en op 26 september van 9.00 uur lot 16.00 uur. De werk zaamheden aan de Meerloseweg worden op donderdag 12 sep tember van 8.30 tot ló.OO uur uitgevoerd. Aan de overweg Roland wordt gewerkt van maandagmorgen 9 september 8.00 uur tot woens dagmiddag 11 september en op 24 september van 09.00 tot 16.00 uur. Tijdens de werkzaamheden geldt dat de wegen op de genoemde tijden zijn afgesloten voor alle verkeer. Geprobeerd wordt de overlast tot een mini mum te beperken. Het verkeer zal gedurende deze periode wor den omgeleid. Voor inlichtingen kunt u con tact opnemen met de heer R. Boereboom. telefoonnummer 523589. Wijzigingen parkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluiten d.d 27 augustus 1996. waarbij is besloten tor - het aanwijzen van twee parkeer plaatsen voor vergunninghouders op het Wilhelminaplein: - hel aanwijzen van een gereserveer de invalidenparkeerplaats in 't Liene. - het verwijderen van een gereser veerde invalidenparkeerplaats aan de Omloop en deze weer toe te voegen aan de parkeergelegenheid aldaar. Venray. 5 september 1996 burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling openbare wer ken. ing. M. K. Hartzema De besluiten liggen ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. De balie is geopend op maandag van 9.00 tot 17.30 uur. van dinsdag lot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. N.B. Gedurende de zes weken van de lerinzagelegging kan tegen deze besluiten bezwaar worden aangete kend bij burgemeester en wethouders van Venray. Postbus 500. 5800 AM Venrav Het komt de laatste lijd regelmatig voor dat bedrijven, zogenaamd in opdracht van de gemeente, promotio nele activiteiten ontplooien. Deze bedrijven proberen in de regel u. als ondernemer, er toe te bewegen een advertentie te plaatsen in hun uitgave. Natuurlijk moet u hiervoor betalen. Helaas is het zo dat deze bedrijven niet werken in opdracht van de gemeente zoals zij zelf zeggen. Het advies is dan ook niet met deze bedrijven in zee te gaan als zij geen door het gemeentebestuur onderte kende brief kunnen overleggen waar in slaat vermeld dat zij in opdracht van de gemeente werken. In verband met vliegerfeesten zal het Keizersveld op 7 en 8 september voor alle verkeer worden afgesloten, van Sleutelbloem tot aan de T-split- sing richting Liof bedrijvencentrum Venray en Martin Cuypers B.V. Dit geldt ook voor alle op Keizersveld uitkomende zijwegen. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met R. Boereboom. door- kiesnummcr 523589. Openbare kennisgeving Burgemeester en wejhouders van de gemeente Venray. Gelet op paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht. maken bekend dat zij ambtshalve ten behoeve van de wasplaats aan de Zuidsingel 6 te Venray een ontwerp besluit tot het stellen van een nadere eis. zoals bedoeld in voorschrift 7.10 van het Besluit Herstelinrichtingen voor Motorvoertuigen Milieubeheer, hebben genomen. Deze nadere eis is genomen ter voor koming van iedere vorm van geluids overlast en houdt voor de exploitant van de onderhavige inrichting de verplich ting in een muurtje ter plaatse van de erfafscheiding met een lengte van 30 meter, een hoogte van 2.5 meter en een dikte van 0.1 meter te bouwen onder de daarbij gestelde voorwaarden. Dit ontwerp-besluit plus de daarbij behorende stukken liggen vanaf 5 sep tember 1996 voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuis>traat 1 te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. De stukken kunnen ook na telefonische afspraak (0478-523536) op de donderdag van 16.30 uur tot 19 30 uur worden ingezien bij de publieksbalie Gemeentewerken. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de bekendmaking, kan een ieder schriftelij ke en gemotiveerde bedenkingen legen dit ontwerp-besluit indienen bij hel College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray. Postbus 500. 5800 AM VENRAY. Er bestaat geen mogelijkheid tot het indie nen van mondelinge bedenkingen. Degene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan het bevoegd gezag verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van hel opstellen van het ontwerp van hel besluit: 2. de fase van hel opstellen van het besluit: Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht) Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: I. W.M.G. Janssen. Rouwkuilenweg 11. 5813 BH te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor het houden van scharrelkippen, gelegen aan de Rouwkuilenweg 11 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 5 sep tember 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). Tot 3 oktober 1996 kunnen de stukken ook. na telefo nische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van .16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedu rende de bedenkingentermijn in de gele genheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staal te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dal zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: I. Dhr. Verheijen. Van Broekhuizen- straat 40, 5807 AL te Oostrum voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieube heer voor een varkensfokkerij en - mesterij. gelegen aan de Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van hel milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 5 september tot 17 oktober 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kurtnen ook. na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag \an 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van hel ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van hel besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 2(H) 19. 25(H) EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopi ge voorziening (waaronder een schor- singsverzoek) is ingediend. Het verzoek lol het treflen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 200191 2500 EA \s- Gravenhage. Het besluit wordt met van kracht voor dat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunning geheel wen sen in te trekken van: I. J.L.H. Dircks. Blakterweg 3-B, 5808 BL te Oirlo voor de milieuver gunningen nrs. 554 en 524 voor een legkippenhouderij. gelegen aan de Blakterweg 3-B te Oirlo. De intrek king neldt ten behoeve van de uit- breiding van de inrichting aan de Horsterweg 19 te Leunen. Het ontwerp van het besluit en alle rele vante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 5 september 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09 (H) uur tot 13.00 uur (publieksba lie). Tot 19 september 1996 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge beden kingen of een mondelinge gedachten- wisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de besoherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk intrekken van: I. W. Janssen. Rouwkuilenweg II. 5813 BH te Ysselsteyn voor de milieuvergunning nr. 518 voor een slachtkuikenmoederdierenbedrijf. gelegen aan de Rouwkuilenweg 11 te Ysselsteyn. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen aan de Rouwkuilenweg 27. Paardekopweg ll-A en Puttenweg 128 tc Ysselsteyn. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 5 sep tember 1996 tot 17 oktober 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksba lie). De stukken kunnen ook. na telefo nische afspraak (0478-523630). op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van hel besluit; b de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit: c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen liet ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tol het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsings- verzoek) is ingediend. Hel verzoek lot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voor zitter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State. Postbus 20019. 2500 EA "s-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray. 5 september 1996 Burgemeester en Wethouder voor noemd. namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. i -■ rncl d< ■*- Julian In de maand september komt de chemokar weer bij u langs om chemisch afval o| 31 ai te halen. Hieronder kunt u zien op w elke dagen en waar de chemokar stopt. Als hei pisjc 1 niet lukt om hel afval mee te geven, kunt u dal ook kwijt bij het milieustation aan dfrans Acaciastraat. Dit is op werkdagen geopend van 13.00 tol 18.00'uur en op zaterdag v.ij)cri^ 9.00 uur tot I4.(H) uur. Oostrum Smakt - maandag 9 september Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Avond locatie 1 Avondlocatie 2 wrede 6816 z 12.30 - 12.45 uur Hoek Stationsweg - Looierijweg tel. 04 12.45 - 13.00 uur Hoek Oosterthienweg - Valkenkampstraat peeto< 13.00 - 13.15 uur Van Broekhuizenstr - Hatcndonkstraal piet L 13.15 - 13.30 uur Hoek Witte Vrouwenstraal - Herenpasweg cn Th: 13.30 - 13.45 uur Hoek van Broekhuizenstraat - Geystersewea- 13.45 -'14.00 uur Hoek Geystersewcg - Mgr. Hanssenstraat Get 14.00 - 14.15 uur Hoek Asselberghslraat - Kloosterstraat flOAl 14.15 - 14.30 uur Hoek Randenrade - Hoefslag doc 14.30 - 14.45 uur Hoek Goetzenhof - Binnenhof Petra 14.45 - 15.00 uur Hoek Randenrade - Binnenhof Daan 15.00 - 15.15 uur pauze 19 15.15 - 15.30 uur Gildestraat 24 Lone 15.30 - 15.45 uur Mgr. Hanssenstraat 7 t 15.45 - 16.00 uur Hoek Stationsweg - Oostrumsveld 16.00 - 16.15 uur Stationsweg 147 7bij Hermus) ™0£ 16.15 - 16.30 uur Hoek Spurkterdijk - Rosmolenweg GUI 16.45 - 17.00 uur Hoek Loobeek - Spurkl fiohan 17.00 - 17.15 uur Hoek St. Jozeflaan - Carmelietenstraat is g' 17.15 - 17.45 uur Smakt parkeerplaats kerk 29 1 18.30 - 20.00 uur Oostrum (Mgr. Hanssenstraat - femil 1 Watermolenstraat) lanssi Centrum - dinsdag 10 september Locatie I 12.30 - 12.45 uur Hoek Esdoornstraal - Zuidsingel Locatie 2 12.45 - 13.00 uur Eikenlaan 44 Locatie 3 13.00 - 13.15 uur Hoek Kastanjestraat - Zuidsingel Locatie 4 13.15 - 13.30 uur Hoek Eikenlaan - Lindenstraat Locatie 5 13.30 - 13.45 uur Beukenlaan 25 Locatie 6 13.45 - I4.(H) uur Hoek Julianasingel - Pr. Bernhardstraat Locatie 7 14.00 - 14.15 uur Hoek Oude Oostrumsew - Pr. Bealrixstr. Locatie 8 14.15 - 14.30 uur Hoek Pr. Bernhardstr. - Pr.lrenestraat Locatie 9 14.30 - 14 45 uur Hoek Oude Oostrumsew. - Pr. Margnetstr. Locatie 10 14.45 - 15.00 uur Hoek Pr. Marijkestr. - Pr. Bernhardstr. 15.00 - 15.15 uur pauze Locatie II 15.15 - 15.30 uur Hoek Oude Oostruniseweg - Oostsingel Locatie 12 15.30 - 15 45 uur Hoek Min. Ch. Ruysstraat - Oostsingel Locatie 13 15.45 - 16.00 uur Hoek Dr. Poelsstraat - Mgr. Nolensstraat Locatie 14 16.00- 16.15 uur Bongerdstraat (parkeerplaats Jan Linders) Locatie 15 16 15 - 16.30 uur Hoek Tuinstraat - Raadhuisstraat Locatie 16 16.30 - 16.45 uur parkeerplaats Raadhuis (hoek Slalionsweg) Locatie 17 16.45 - 17.00 uur Prins Bernhardstraat - Prins Hendrikstraat j Locatie 18 17.00 - 17 15 uur Hoek Oranjestraat - Wilhelminastraat Avondlocatie 1 18.00 - 19.00 uur Kolkweg - Min. Ch Ruysstraat Avondlocatie 2 19.00 - 20.00 uur Vlierstraat - (bij Atebe-garage) Centrum - woensdag 11 september Locatie I 12.30 - 12.45 uur Hoek St. Franciscusln - St. Antoniusstr. Locatie 2 12.45 - 13.00 uur St. Antoniusstraat 32 Locatie 3 13.00 - 13.15 uur Hoek Schutsboom - Zandakker Locatie 4 13.15 - 13.30 uur Hoek Reekgraafstraat - Westsingel Locatie 5 13.30 - 13.45 uur Hoek Nieuwlandstraat - Arkstraat Locatie 6 13.45 - 14.00 uur Hoek Langstraat - Kcnnedystraat Locatie 7 14.00 - 14.15 uur Langeweg 9 Locatie 8 14.15 -14 30 uur Hoek Doormahstraat - Whistlerstraat Locatie 9 14.30 - 14.45 uur Hoek Kempweg - Monlgommerysiraat Locatie 10 14.45 - 15.00 uur Hoek Helfrichstraat - Whistlerstraat 15.00 - 15.15 uur pauze Locatie II 15.15 - 15.30 uur Kempweg 33 Locatie 12 15.30 - 16.00 uur De Gouden Leeuw 53 Locatie 13 16.00 - 16.15 uur Hoek Henseniussiraat - Langstraat Locatie 14 16.15 - 16.30 uur Paterslaan 7 Locatie 15 16.30- 16.45 uur Kruisstraat 12 Locatie 16 16 45 - 17 00 uur Paterslaan 12 Avondlocatie 1 18.00 - 19.00 uur Henseniusplein Avondlocatie 2 19.00 - 20.00 uur Kennedy plein Centrum - donderdag 12 september Locatie I 12.30 - 12.45 uur Burggraaf 24 Locatie 2 12.45 - 13.00 uur Hoek Akkcrweg - Hoeveweg Locatie 3 13.00 - 13.15 uur Hoek Gasstraat - Heuvelstraat Locatie 4 13.15 - 13.45 uur Hoek Hoenderstr. - Deken Thielenstr. (Edah) Locatie 5 13.45 - 14.00 uur 't Liene 60 1 parkeerplaats 1 Locatie 6 14.00 - 14.15 uur Hoek Helfrichstraat - Tedderstraat Locatie 7 14.15 - 14.30 uur Hoek Tedderstraat - Doormanstraat Locatie 8 14.30 - 14.45 uur Hoek Kruitwcg - Eiscnhowerstraat Locatie 9 14.45 - 15.00 uur Hoek Helfrichstraat - Gerbrandystraat 15.00 - 15.15 uur pauze Locatie 10 15.15 - 15.30 uur Hoek Gerbrandystraat - Rooscvuitstraal Locatie 11 15.30 - 15.45 uur Hoek Merseloseweg - Churchillstraat Locatie 12 15.45 - 16.00 uur Hoek Merseloseweg - Dempseystraat Locatie 13 16.00- 16.15 uur Hoek Schoolstraat - Passage Locatie 14 16.15 - 16.30 uur Schoutenstraatje 2 Locatie 15 16.30 - 17.00 uur Wilhelminastraat t.h.v. (Van Schaijik) Avondlocatic I 18.00 - 19.00 uur Hoek Hoogakker - Akkerweg Avondlocatie 2 19.00 - 20.00 uur Parkeerplaats Bibliotheek Brabander Molenklef Centrum - vrijdag 13 september Locatie I 12.30- 12.45 uur Hoek Overloonseweg - Buitenweg Locatie 2 12.45 - 13.00 uur Hoek Overloonseweg - Laagheidseweg Locatie 3 13.00 - 13.15 uur Hoek Overloonseweg - Noordsingel Locatie 4 13.15 - 13.30 uur Hoek de Aldenwcg - Hagelweg Locatie 5 13.30 - 13.45 uur Hoek Lamersveld - Molenkleffcn Locatie 6 13.45 - 14.00 uur Hoek Hagelweg - Witzand Locatie 7 14.00 - 14.15 uur Hoek Gemmadal - Hoenderstraat Locatie 8 14.15 - 14.30 uur Hoenderstraat (ingang Schuttersveld) Locatie 9 14.30 - 14.45 uur Bergweg (ingang Schuttersveld) Locatie 10 14.45 - 15.00 uur de Houtenhoek bij nr. 20 Locatie 11 15.00 - 15.15 uur Hoek Hoenderstraal - Burg. v/d Loostraat Locatie 12 15.15- 15.30 uur Hoek St. Ceciliapad - Sl. Ürselastraal Locatie 13 15.30 - 15.45 uur Hoek Past. v/d Gaetstr. - St.Barberastr. Locatie 14 15.45 - 16.00 uur Hoek St Luciastr. - Past. v/d Gaetstr. Locatie 15 16.00 - 16.15 uur Hoek St. Petrusstr. - Deken Berdenstr Locatie 16 16.15 - 16.30 uur Bure. Janssenstraat nr. 8 16.30- 17.00 uur PAUZE Avondlocatie 1 17.00 - 18.00 uur De Hoge Beek Avondlocatie 2 18.00 - 19.00 uur Westsingel - Hagelweg openingstijden milieustation: ma. t/m vr.: 13.00-18.00 uur za.: 9.00-14.00 uur Op 7 september aanstaande geldt er een parkeerverbod voor de Smak-terweg. Tevens zal de Paul Burg-manstraat worden afgesloten voor alle verkeer (met uitzondering van aanwonenden. bezoekers van aanliggende bedrijven). Dit alles in verband met de feestelijkheden van Inalfa. Voor inlichtingen kunt u con tact opnemen met R. Boere boom. doorkiesnummer 523589. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING EN UITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN' 'BELVOOR MEER INFORMATIE

Peel en Maas | 1996 | | pagina 16