U heeft een huurhuis, maar wat koopt u daar nou voor? Nieuw seizoen Filmvorming in Venray REGIOKALENDER Culturele regio-dag voor en door ouderen Geslaagd joelj Dansen voor verk alleenstaanden UW Oud papier Winterkleding beurs voor kinder- en babyspullen Zeskamp Brukske Mind of my own bij OJC Iduna Hypotheekrente vanaf 3/9% Koeschieten tijdens Veulense kermis Zingen is leuk! Doe mee met het literair café Pagii Donderdag 29 augustus 1996 - Pagina 3 Op 30 augustus start de verkoop Van dc A-. B- en C-abonnemcnten. fierie A is voor de leerlingen van fcholen tot 16 jaar. Serie B is voor erlingen boven 16 jaar. De films gorden door de werkgroep filmvor ming geselecteerd uil het nieuwste feanbod. Deze abonnementen kosten jf25,- voor zes films en worden op de diverse scholen verkocht. Zowel lerie A als B starten met spectacu laire films zodra de abonnementen n omloop zijn. Aankondigingen op jjfccholen en in de diverse weekbla- :n. Dc serie C is dit jaar bijzonder, jn abonnement bestaal uit zes films (keuze uit 8) en kost ƒ42,50. Bijna alle films zijn op internatio nale festivals bekroond. De eerste felm in dc serie is de Nederlandse Kim Antonia die in Amerika Bekroond werd met de Oscar vóór Ie beste buitenlandse film. De eer- Re voorstellingen zijn op 23. 24 en 15 september telkens om 20.15 uur. Andere films in de serie die reeds ast staan zijn: II Postino. Richard III, Cyclo. Dead man Walking en La .Ceremonie of Le Huitieme Jour. Ywee films worden nader bekend lemaakt en zullen uit het recentste ten|u,ianbod worden geselecteerd. T Abonnementen voor serie C zijn Verkrijgbaar aan de kassa's van de «ioscoop en van de schouwburg. Informatiefolders zijn ook daar Rovipeschikbaar. NIEUW Om de drukke weekenden te ont basten wordt er speciaal voor de irouwe bezoekers een Midweek abonnement geïntroduceerd. Een afebonnemeni voor zes voorstellingen Jkost dan ƒ60,- ofwel een tientje per Voorstelling, zelfs als er verhoogde ti88|>rijzen voor de film berekend moe ten worden. Het abonnement is gel dig op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag (niet op feestdagen). Het abonnement is gedurende een jaar geldig voor alle films. Er is een beperkte uitgifte. Medewerkers van Rank Xerox krijgen zowel voor het Midweek-abonnement als voor het abonnement serie C een speciale subsidie, zodat het dan wel erg goedkoop wordt. Filmnieuws Twister veroorzaakt een storm (loop) in de bioscoop. Het was te verwachten maar Twister breekt alle records, ook die van Jurassic Park. De Telegraaf schreef: 'Twister is een mirakel. Maar als er al acht wereld wonderen waren, dan is dit zeker de negende. Het publiek is er dan ook van ondersteboven. De combinatie van spectaculaire scenes, grootbeeld en oorverdovend digitaal stereoge luid mist het effect niet. Zelden heeft men zo enthousiast de zaal verlaten. Geprolongeerd worden de andere topfilms: The Rock met Sean Connery. Deze film had allang moe ten stoppen, maar de belangstelling is nog steeds zo groot, dat wel door gedraaid moet worden. Mission Impossible met Tom Cruise is ook zo'n overweldigende hit die nog steeds volle zalen trekt. Erazer is een van de beste films van Arnold Schwarzenegger en kent ook alleen maar volle zalen. Momenteel kan men in Venray de nummers I, 2, 3 en 4 van de Nederlandse tophitlijsl bewonderen. Nieuw is deze week It take two. Een vrolijke film over een tweeling, die de rollen vaak omdraaien, dus lachen. En er staat binnenkort nog heel veel goeds op stapel. Aan de Universiteit van Nijmegen s Nicole Schwachöfer uit Venray :eslaagd voor het vak orthopedago giek met als specialisatie zintuiglij- ;e handicaps. Aan de Katholieke Universiteit an Nijmegen is Angèl Meijer 'eslaagd voor het doctoraal examen Nederlands recht. Na haar eerder behaalde buil voor Nederlands recht, slaagde Desirée Poels nu voor notarieel recht aan de j Katholieke Universteil te Nijmegen. ken. Zaterdag 31 aug.. in plaats van de gebruikelijke laatste vrijdag van de tnaand, vanwege de Ronde van Nederland, een gezellige dans- en pntmoetingsavond speciaal voor pingle's en alleenstaanden vanaf 21 [Qlljaar bij Danscentrum Janssen. "Raadhuisstraat 6 in Venray. (Aanvang 21.00 uur. I Toegankelijk voor leden en niet- :den. Info: 0478-510500. Vuilniszakken in brand gestoken In de nacht van woensdag op don derdag hebben vandalen aan de Omloop vuilniszakken in brand gestoken. De brandweer bluste het vuur. De politie is het nog niet gelukt de vandalen te achterhalen. Inbraak in varkensstallen Door het uitnemen van een ruit van in aanbouw zijnde varkensstal len bij een bedrijf aan Kempkens- berg, was toegang tot het pand ver kregen. Ontvreemd werden enkele rollen elektriciteitskabels. De waar de daarvan bedraagt enkele honder den guldens. PEEL EN MAAS WEEKBLAD In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zaterdag 31 augustus t/m zondag 1 december: Tentoonstelling 'Typisch Nederlands?', een expositie die inzicht moet verschafffen in het multiculturele karakter van de Nederlandse samenle ving. Veel zaken die wij kennen zij helemaal niet zo Nederlands als we wel denken. Zondag 1 september: Natuur- en bijenmarkt in Horst. Meer dan 70 imkers, natuur- en hobby verenigingen bijeen rond het Zoemhukske in de Kasteelse Bossen. Tussen 10.00 en 17.00 uur worden meer dan 2000 imkers uit binnen- en buiten land verwacht. Tevens omlijstend muzikaal programma, oude ambachten voor de kleintjes. Voor info: Willemien Feldmann, tel. en poppenkast v( (0478)53 17 05. Zondag 1 september: Ruilbeurs van flippo's en café 't Kruusopunt, topshots Americaanseweg 105 in'Horst-Meterik. Van 14.00tot 17.00 uur. Zondag 1 t/m zondag 15 september: Gladiolenexpositie in Kasteeltuinen Arcen. Daarnaast zijn er zo'n 2500 dahlia's te bekijken. Het park is nog tol en met 27 oktober dagelijks open van 10.00 tot 18.00 uur. Toegangsprijs volwassenen 16,-, kinderen 8,-. Vrijdag 13 tot en met zondag 15 september: Grote Internationale kampioenschapstentoonstelling voor rashonden. Organisatie: Kynologenvereniging Land van Cuijk. Locatie: Tenniscentrum de Maaskant in Nieuw-Bergen. Openingstijden dagelijks van 10.00 tol 17.00 uur. Vrijdag 13 t/m 15 september: Feesten rond 50-jarig bestaan fanfare St. Gerardus uit Westerbeek. Met onder meer een Tirolcr avond, optredens van een zestal fanfares, een joeks- kapellenfestival en een kindermiddag. Alles is gratis toegankelijk en vindt plaats in de gymzaal van Westerbeek. Voor info: (0478) 546391 of (0485) 384364. Vrijdag 13 tot en met zondag 15 september: Honderden Kevers en andere typen van het merk Volkswagen in en rond sportpark De Berckt in Baarlo. Met zo'n 3000 (luchtgekoelde) VW's, de grootste onderdelenmarkt van Europa en tal van andere wedstrijden en attracties. Zaterdag 14 en zondag 15 september: Keramiste '96, internationale potlenbakkersmarkt in Milsbeek. Honderd professionele kermaisten uit Europa tonen hun werk. Verder demonstraties, vakliteratuur, pottenbakkersmaterialen. Zaterdag 28 september: 'First of the Proms' in Gennep. Nel als de Engelse voorbeelden een con cert waarbij populair klassiek en popmuziek worden gemengd tol een sma kelijk geheel. Er werken zo'n 250 muzikanten mee. Het promsconcert wordt gegeven in activitcitencentrum De Kubus op het terrein van de St. Augustinusstichting en begint om 20.00 uur. Kaartjes kosten 10,-. Zaterdag 28 september: 'Blus Touch '96' in zalencentrum Vivaldi te Oss. Van 20.00 tol 03.00 uur blues door artiesten uit Nederland en de VS. Met onder meer Clemens van de Ven, Teh Juke Joints en Jan Rijbroeck. Karten in voorverkoop 20,-. Voor info: Carlo van Nistelrooy (0412)45 50 13. Tot en met 29 september: 'Van oude sok naar chipknip'. Tentoonstelling in streekmuseum De Locht in Melderslo over de ontwikkeling van het coöperatieve bankwezen, het betalingsverkeer en allerlei geldzaken. Openingstijden zondag, dinsdag en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur of volgens afspraak. Tot en met 21 oktober: Museum De Wieger, een buitenplaats voor de kunst. De geschiedenis van het museumgebouw, het voormalig woonhuis van Hendrik Wiegersma, bij gelegenheid van het 20-jarig bestaan van het museum. Voor info: 1(0493)-32 29 30. LANDWEERT III Maandag 2 sept. wordt er door biljartvereniging DOS wederom het oud papier opgehaald in Landweert III. Men wordt verzocht om het papier goed gebundeld vanaf 09.00 uur aan dc straatkant gereed te zet ten. BRUKSKE Op zaterdag 31 aug. wordt het oud papier weer opgehaald in het Brukske door leden van de Kiosk- Kids en Aktiviteitenvereniging Brukske Aklief. Wilt u het papier voor 13.00 uur gebundeld aan de straatkant zetten. 'T DESSELKE Vrijdag 30 aug. zal er op het Desselke, Langeweg, St. Jozefweg, Noord- en Westsingel en de tussen liggende straten, papier worden opgehaald. Dit ten bate van het Lourdeswerk Heil der Zieken, aan vang 18.00 uur. Wilt u het gebun deld of in dozen aan de straat plaat sen. Ondanks de wielerronde zal er toch papier opgehaald worden. De container bij Hubenhof aan de Westsingel is elke zaterdag open van 08.30 tot 17.00 uur. LOURDESWERK HEIL DER ZIEKEN Woensdag 4 sept. wordt er papier opgehaald'route Vredeskerk. aan vang 18.00 uur, Wilt u het goed gebundeld aan de straat plaatsen. Indien het mogelijk is hou er reke ning mee met het parkeren van de wagens voor doorgang; hiervoor onze dank. De container aan de Westsingel, parkeerplaats Hubenhof is elke zaterdag open van 08.30 tot 17.00 uur. Hier kan iedereen papier depo neren ten bate van Heil der Zieken. Peuterspeelzaal Robbedoes te Oirlo organiseert wederom een 2e hands kinderkledingbeurs en wel op zondag 8 september a.s. van 11.00 tot 12.30 uur in zaal De Ruif, Hoofdstraat 43 te Oirlo. Wilt u winter-kinderkleding (l/m maat 182). kindercarnavalskleding (zonder attributen) en andere kin derbenodigdheden (zoals buggy, badje, autostoeltje, fietsstoeltje, e.d., met uitzondering van speelgoed) te koop aanbieden, dan kunt u die spullen inleveren op vrijdagavond 6 september a.s. van 19.00 tot 21.00 uur bij de peuterspeelzaal. Hoofd straat 28 te Oirlo (tegenover de Rabobank). Wij verzoeken u 2-deli- ge setjes met naald en draad aan elkaar te bevestigen. In gezamenlijk overleg bepalen wij de verkoopprijs en de verdeel sleutel is als vanouds, namelijk 70% voor u en 30% voor de peuterspeel zaal. Opbrengst en/of niet verkochte spullen kunnen op 8 september van 13.30 tot 14.00 uur opgehaald wor den bij De Ruif. Artikelen, die niet retour genomen worden gaan naar kindertehuizen in Polen. Voor meer inlichtingen kunt u bellen met 0478- 571497 of 571961. Zaterdag 24 augustus heeft de derde en zeer geslaagde zeskamp plaatsgevonden in en om wijkcen trum De Kiosk. De acht deelnemen de ploegen hebben er een prachtige wedstrijd van gemaakt. Bij het laat ste spel met drie ploegen met een zelfde aantal punten werd fanatiek om de eerste plaats gespeeld. Het werd een gedeelde eerste plaats voor Bella Milano Lichtpuntje 1 en de Betonneke Kids; de derde plaats was voor Upperclass. 4e Serenadestraat, 5e Lichtpuntje 2. 6e Mambostraat, 7e Pavanestraat en als laatste De oude Kiosk-kids. Onder vrolijke klanken van Force Field was er 's avonds de prijsuitrei king met aansluitend een gezellige avond. Het was een zeer geslaagde dag. Zelfs de weergoden waren goed gezind. Alle mensen die hebben meegewerkt aan het welslagen van deze derde zeskamp, bedankt en we hopen jullie volgend jaar allemaal weer te zien. Op zaterdag 7 sept. zal Mind of my own. een vier-koppige band ontreden bij het kermisfestival van OJC Iduna in Ooslrum. Hun muziek bestaat uit eigen nummers en daar naast covers van Biohazard. Pantera, Sepullura en Sick of it all en vele anderen. Ook pretpunk wordt door deze band zeker niet geschuwd. 'MOMO' heeft zijn bekendheid gekregen door hun overweldigende optredens bij festivals, fuiven en talentenjachten. Onder het motto Vet Strak' zullen zij op zaterdag avond tussen 20.30 en 22.30 uur weer een explosief optreden neer zetten. Met de adviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. U twijfelt tussen huren en kopen? Kom dan eens praten met de hypotheek-advi seur van uw Rabobank. Behalve elke avond van maandag tot en met vrijdag op afspraak, kunt u ook bij ons terecht zonder afspraak! Elke zaterdagochtend kunt u binnenlopen voor een deskundig hypotheekadvies. Zo'n persoonlijk gesprek kan u in de toekomst veel geld besparen. Dus maak een afspraak of kom langs! Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel. (0478) 530200 530 300 Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 19 t/m 26 augus tus werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Zwarte agenda met initialen op kaft; verschillende bankpasjes o.a. Rabo, Giro; studiegids in stoffen tas: leesbril in zwart etui; fietstas met 3 tegels en offertemap; halsketting met zwart koord en zilveren kokertje: OV jaarkaart en studentenweekkaart; sleutel aan sleutelbos; portefeuille met o.a. div. lidmaatschapskaarten: paspoort en rijbewijs; portemonnee met bibl.pas, identiteitskaart; stoffen portemonnee met o.a. identiteits kaart. GEVONDEN Nederlands geld t.w.v. 75,-; herenhorloge, Casio, wijzers met digitale tijdsaanduiding; verkeers bord RV 90 Werk in uitvoering; poes, grijs/wil/zwart; mechelse herder, bas taard: labrador, teef, met bruine hals band. Fietsen: dames, overgeschilderd met kinderzitje; dames. Salland met 3 versn.: dames. Supersport met terug traprem; meisjes, Roland, rechts I handrem; heren, Cortina, velgrem en 3 versn.; heren, Mercoury, trommel- rem met 3 versn.; heren. Nicer sport, velgrem en 3 versn.: racefiets, Olympia, velgrem met 10 versn. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kantooru ren op het politieburo aan de Leunseweg. Het komende weekend is het ker mis in het oergezellige Venrayse dorpje Veulen. In het dorp is van alles te beleven. De kleine kermis vormt de basis voor vijf dagen ple zier. In de plaatselijke lokaliteit begint het al op vrijdag met een voor iedereen gratis toegankelijke Smartlappenavond. De dagen daar na zullen gerenommeerde bands als Wild Voice, discotheek Radio Active, Hobson's Choice uit het nabij gelegen Castenray, Shit! Wiend len uit Veulen zelf en Dansa acte de presénce geven. Bovendien is er op dinsdagavond dansen in een rustige sfeer met 'het Huisorkest'. Een bijzondere attractie vormt het jaarlijks terugkerende 'koeschieten'. Dit evenement wordt georganiseerd door het Veulense Boerenbruiloft- Comité (BBC) en werkt enorm op de lachspieren. Men 'koopt' een genummerd vak en het wachten is letterlijk op 'het schieten van die'. De 'eigenaar' van het vak waarin de uitwerpselen terechtkomen wint een aardige prijs. Is de koe 'aan de lope- rij' dan kunnen er uiteraard meerde re winnaars zijn en wordt de prijs gedeeld. Veulense kermis valt dit jaar vroeg: van 30 augustus tot en met 3 september. Voor kinderen die graag zingen, is er een open repetitie op maandag 2 september. Deze open repetitie wordt georganiseerd door Kinder koor De Bandelieren en vindt plaats in het zaaltje aan de achterkant van de Petrus'Bandenkerk. Vind je zingen leuk, kom dan meezingen. Omdat augustus ook nog een beetje vakantiemaand is, nog één keer een niet al te moeilijke opgave. "Menige verzen heb ik al geschreven ben menigen een vreemdeling gebleven en wien ik griefde weel ik niets te geven: liefde is het enige. Wie is de auteur van bovenstaand fragment en hoe luidt de titel van het gedicht, waaruit deze versregels afkomstig zijn? Inzendingen kunt u vóór vrijdag 20 september a.s. sturen naar het secretariaat van het Literair Café Venray-regio, Rochusstr. 1Venray. Vele goede oplossingen deze maand. Dat betekent ook vele malen 10 pun ten. Hier volgt de stand na de juli-opgave. Bovenaan de ranglijst nog steeds 2 koplopers. Mevr, H. van Beek en de heer A. Kroft met ieder 70 punten. Op de derde plaats staat mevrouw W. Nelissen-van Wijnhoven met 60 punten. De 4e plaats wordt gedeeld door de dames L. Colsen. C. Coonen-Huijbregts en de heer A; Leyssen allen met 50 punten. Mevr. W. Vink heeft 40 punten en mevr. T. Smits scoorde 20 pun ten. Het fragment dat de opgave vormde van de vorige maand was afkomstig uit het gedicht "Dood-gaan" van Willem KIoos, de individualist bij uitstek onder de Tachtigers. De natuur is net als het leven van de dichter aan het ver stillen: de winter van het leven nadert. De dichter had nog veel willen doen: de poëzie en de liefde zijn essentieel voor hem: hij wil niet klagen, want daar is niets mee te winnen. In het sextet, het tweede gedeelte, formuleert hij de belangrijkste gedachte: men moet niet bang zijn voor dood. Bloemen, die verwelkt zijn komen niet weer, maar de dichter is via zijn poëzie onsterfelijk geworden! Willem KIoos - "Dood-gaan De bomen dorren in het laat seizoen, En wachten roerloos den nabijen winter... Wat is dat alles stil, doodstilik vind er Mijn eigen leven in. dat heen gaat spoên. Ach 'k had zo graag heel héél veel willen doen, Wat Verzen en wat Liefde, - want wie mint er Te sterven zonder dees? Maar wie ook wint er Ter wereld iets door klagen o f door woên Ik ga dan stil, tevreden en gedwee, En neem geen ding uit al dat. Leven mee Dan dees gedachte, gonzende in mij om: Men moet niet van het lieve Dood-zijn ijzen: De dode bloemen komen niet weerom. Maar Ik zal heerlijk in mijn Vers herrijzen. Vanavond donderdag 29 augustus zal de Lokale Omroep Venray - 102,4 FM - dit gedicht uitzenden, voorgedragen door Mevr. Rennie van Windt. Tussen 17.00 en 18.00 uur is het te beluisteren. Voor het Literair Café begint het le lustrumjaar! Het programma heeft een bijzonder tintje gekregen. Kijkt u maar: Wij starten op zaterdag 28 september met het duo Connie Palmen en Adriaan van Dis. Een zeer bijzondere avond die u niet mag missen. Op donderdag 10 oktober komt de schrijfster Lieve Joris naar Venray en verder mogen wij in het komende seizoen begroeten Ivo de Wijs, Jules Deelder. Martin Ros en Monika van Paemel. Daarnaast zullen er een aantal poëzieactiviteiten plaatsvinden. U kunt het volledige programma vanaf heden verkrijgen bij het Secretariaat: Rochusstraat I. Venray. Telefoon: 0478-582948, bij de Schouwburg, Venray .en bij de bibliotheken Venray en Horst. k. Op de woensdagen 18 en 25 september worden voor de vijf tiende keer de culturele regio dagen voor ouderen gehouden in de schouwburg van Venray. Er woedt bij dit derde lustrum een afwisselend en boeiend pro gramma verzorgd. We zijn er van overtuigd, dat u die middag nog lang zal heugen. Voor de bezoekers van deze culturele regio-dag is gratis par keren op het plein voor de schouwburg toegestaan (op ver toon van het entreebewijs). De entreebewijzen zijn ver krijgbaar op vrijdag 6 septem ber van 10.00 tot 12.00 uur bij het Activiteitencentrum voor Ouderen, De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray, tel. 584444. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: V.d. VELDEN Langstraat 106, tel. 583558 Zo: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren, J. de Vocht en M. v.d. Acker: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 588800 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden. W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling R. GOEDEGEBÜURE en R. EELDERINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 0478-532273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: H. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 5^82411 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tfel. 0478-582727 Fax Ö478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport-en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3