J Verkeersmaatregelen "Ronde van Nederland" vrijdag 30 augustus 1996 woningwet - wet ruimtelijke ordening Bestemmings plan 'Putten weg/ Ysselsteyn' Kermissen X commissievergaderingen wet milieubeheer - wet milieubeheer PEEL EN MAAS Donderdag 29 augustus 1996 - Pagina 16) PEE +- GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie: maandag t.m. vrijdag 08.30-17.30 uur. Voor zaken rond Gemeentewerken en Financiën kunt u voorlopig alleen in de ochtenduren Oan 09.00-13.00 uur terecht (op maandag tot 17.30 uur). In de oneven weken op vrijdag is het gemeentehuis tot 13.00 uur geopend. Vakbalies van Burgerzaken en Sociale zaken: maandag t.m. vrijdag van 09.00-13.00 uur (op maandag tot 17.30 uur). De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspra- kenspreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Op vrijdag 30 augustus 1996 is Venray de finishplaats van de 5e etappe van de "Ronde van Nederland". Op deze dag zal het wielerpelo- ton om ca. 16.00 uur vanaf Overloon Venray binnenkomen op de Over-loonseweg en vervolgens gaan de renners via Spurkt, Metaalweg. Maasheseweg. Nieuwe Maashese-weg en de Noordsingel naar de Raadhuisstraat. Er moeten dan nog 3 rondes door Venray gereden wor den via het parcours Raadhuisstraat, Julianasingel. Oude Oostrumseweg. Paterslaan. Langstraat. Weg in den Berg, Kempweg, Westsingel. Noord-sin gel. Na de 3e ronde is de finish om ca. 16.30 uur in de Raadhuisstraat bij het gemeentehuis. In verband met deze wielerronde is het noodzakelijk dat op vrijdag 30 augustus 1996 de volgende ver keersmaatregelen genomen wor den: 1. AFGESLOTEN VOOR ALLE VERKEER VAN 07.00 TOT 19.00 UUR: De Raadhuisstraat van Tuinstraat tot Julianasingel 2. In verband met de afsluiting van de Raadhuisstraat wordt DOODLOPENDE WEG VAN 07.00 TOT 19.00 UUR: -Stationsweg vanaf de Bongerd straat tot aan apotheek "De Burggraaf'; -Dr.Poelsstraat vanaf Mgr.Nolensstraat; -Julianasingel van Wilhelmina- straat tot Raadhuisstraat: 3. AFGESLOTEN VOOR ALLE VERKEER VAN 15.00 TOT 17.00 UUR: Het fietsparcours Venray-kom: -Raadhuisstraat - Julianasingel - Oude Oostrumseweg - Paterslaan- Langstraat - Weg in den Berg - Kempweg - Westsingel - Noord- singel. Het afleidingsparcours ploeglei ders en volgers: -Akkerweg - Landweertweg - Stationsweg - Mgr. Nolensstraat Wilhelminastraat In verband met de afsluiting van de parcourswegen zijn de volgende aanvu 1 lende verkeersmaatregelen noodzakelijk: 4. AFGESLOTEN VOOR ALLE VERKEER VAN 15.00 TOT 17.00 UUR: -Noordsingel vanaf MOBIL-tank- station: -Oude Oostrumseweg vanaf de Oostsingel, uitgezonderd bestem mingsverkeer: -Oude Oostrumseweg van Pr. Bea- trixstraat tot Julianasingel -Leunseweg vanaf de Zuidsingel; -Leunseweg vanaf de Beukenlaan: 5. DOORLAATPOSTEN VOOR HET VERKEER: Verkeer van en naar het centrum kan tussen 15.00 en 17.00 uur gebruik maken van de volgende doorlaatposten waar het parcours overgestoken kan worden: Voor bewoners/bezoekers .Vlolenklef/Biezenvenneke: -kruising Westsingel - Hoender straat; hier kan de Westsingel over gestoken worden: Voor bewoners/bezoekers Vlak water /Biezenvenneke: -kruising Merseloseweg - West- singel: hier kan de Westsingel overgestoken worden; Voor bewoners/bezoekers Kulut, plan Hardeweg, Westeinde: -kruising Kulutweg - Weg in den Berg - Veltumse Kleffen; hier kan de Weg in den Berg overgestoken Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzjchl van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. hel uitbreiden van een supermarkt aan de Veltumse Kleffen 48 te Venray tnv Schuitema Vastgoed B VPostbus 325 te Amersfoort: het bouwen van een carport aan de Randenrade 78 te Oostrum tnv H.J.M. Joosten. Randenrade 78; het bouwen van een tuinkamer aan de Van Broekhuizenstraat 44 te Oostrum tnv H.M.M. Comelissen, Van Broekhuizenstraat 44; het uitbreiden en verbouwen van een woning aan de Deurneseweg 131 te Ysselsteyn tnv J.P. van Elzakker. Deurneseweg 131. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. het uitbreiden van een magazijn aan Spurkt 4 te Venray tnv Nelipak Holding B.V., Postbus 37; het bouwen van een veldschuur aan de Lorbaan 4 te Veulen tnv W.M. de Backer, Lorbaan 4; het uitbreiden van de woning aan de .Kaardebol 32 te Venray tnv T.M.G. van Mil. Bolderik 21; het uitbreiden van een varkensstal aan de Heidseschoolweg te Heide tnv T. Tilleman, Rouwkuilenweg 23; het bouwen van een carport aan De Vlies 24 te Veulen tnv A.J.W.L. Dirkx. De Vlies 24; het bouwen van een woning met garage aan de Oeldershof 15 te Oirlo tnv M T. Kleeven. Dionisiusstraat 12; het bouwen van een garage aan de Bershof 13 te Leunen tnv R.P.A. Peeters. Bershof 13; het bouwen van een garage aan de Bershof 11 te Leunen tnv J.H.J. Voermans. Bershof 11 het vergroten van een varkensstal aan de Lemmenweg 6 te Heide tnv Maatschap I. en J. Smets. Lemmenweg 6; het bouwen van een zwembad aan de Mgr.Hanssenstraat 67 te Oostrum tnv A.M.M.M. Broeren. Mgr.Hanssenstraat 67; het bouwen van een carport aan de Raridenrade 76 te Oostrum tnv J.J.G.Hellegers, Randenrade 76; het bouwen van een vleesvarkensstal aan de Meerselsepaal 6 te Ysselsteyn tnv F.J.P. Swinkels, Meerselsepeel 6; het vergroten van een varkensstal aan de Meerselsepeel 7a te Ysselsteyn tnv A.G.M. Backus, Meerselsepeel 7a; het bouwen van een serre-tuinka mer. aan de Kruidenlaan 248 te Venray tnv J. van de Velde. Kruidenlaan 248; het bouwen van een woning met garage aan de Oeldershof 6 te Oirlo tnv A.G.C. Bos, Dionisiusstraat 10a; het bouwen van een sorteerhal aan de Metaalweg 7 te Venray tnv Van Raltingen. Henri Dunantstraat 37; het bouwen van een woning met garage aan de Wilhelminastraat 30 te Venray tnv H. Pel lens. Wilhelminastraat 43; het uitbreiden van een woning en plaatsen van een dakkapel aan de Akelei 9 te Venray tnv L. Gillissen, Akelei 9. het bouwen van een machineloods aan de Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum tnv H.J.M. Verheijen. Van Broekhuizenstraat 40. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag. waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikalie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouwtoestemming afge geven. het bouwen van een berging aan de Heidseweg 72 te Heide tnv Handboogschutterij St. Sebastiaan. Heidseweg 72. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van dè Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. hel bouwen van een woning aan de Oeldershof 13 te Oirlo tnv J.T.M. Loonen, Beelhovenstraat 53; het bouwen van een loods aan de Koepas 2 te Oirlo tnv L.L.A. Geurts, Koepas 2; het bouwen van een berging/garage aan de Weegbree 17 te Venray tnv W.J. Dorenbos, Weegbree 17; het verbouwen van de berging tot garage aan de Vossestaart 8 te Venray tnv G.J.F.W. Wismans. Vossestaart 8; het bouwen van een pluimveestal aan de Rouwkuilenweg 27 te Ysselsteyn tnv Pluimveebedrijf Scheepens-van Engelen. Rouwkuilenweg 27; het bouwen van een carport aan de Randenrade 78 te Oostrum tnv H.J.M. Joosten. Randenrade 78; het bouwen van een berging/carport aan de Kempweg 8 te Venray tnv J.Dael. Kempweg 8; - het bouwen van een tuinkamer aan de Van Broekhuizenstraat. 44 te Oostrum tnv H.M.M Comelissen, Van Broekhuizenstraat 44; - het uitbreiden en verbouwen van de woning aan de Deurneseweg 131 te Ysselsteyn tnv J.P. van Elzakker. Deurneseweg 131. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 30 augustus 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Procedurestart artikel 18a YVRO t.b.v. bouw meldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel I8a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestem mingsplan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen. het bouwen van een schuurtje aan de Dep. Petersstraat 16 te Oirlo tnv A.L.W. Swinkels. Dep. Petersstraat 16; het bouwen van een tuinhuisje aan de Kruidenlaan 128 te Venray tnv L.W.M Kersten, Kruidenlaan 128; De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 30 augustus 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen schrif telijk bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 29 augustus 1996 Burgemeester en wethouders van Venray Kennisgeving Bestemmingsplan 'Castenray' Burgemeester en wethouders van Venray. maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel II. lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van 6 augus tus 1996, nr. 96/34486M hebben goedgekeurd een uitwerkingsplan van het bestemmingsplan 'Castenray'. Dit uitwerkingsplan beoogt de realisering van een woning op het aan de Horslerweg 54a te Castenray gelegen perceel sectie p, nr. 707, t.b.v. mevrouw M.L. W. Thielen- Tacken, Horslerweg 27 te Castenray. Het goedgekeurde uitwerkings plan en de overige daarop betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 2 september 1996 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden gelegenheid tegen het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten beroep in te stellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Venray, 29 augustus 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd. drs. J.F.H.A.B Waals, bur gemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris worden; Voor bewoners/bezoekers Berg- kwartier: -kruising Vogezenlaan - Weg in den Berg - Haammakerstraat: hier kan de Weg in den Berg overgesto ken worden. Voor bewoners/bezoekers Bruk- ske, Venray-Oost, Venrav-Zuid en Landweert; -kruising Westsingel - Langstraat - Zuidsingel; hier kan de Langstraat overgestoken worden; -kruising Overloonseweg - Noord singel - St.Jozefweg; hier kan de Noordsingel overgestoken worden. Voor bewoners/bezoekers Cen trum, Venray-West; Bewoners en bezoekers van het centrum en Venray-West kunnen op vrijdag 30 augustus gebruik maken van de route Langeweg, Kempweg, Helfrichstraat, Whist- Ierstraat. Westsingel en de door laatpost West-singel-Zuidsingel. 6. BEREIKBAARHEID ZIE KENHUIS; Bezoekers van het ziekenhuis kun nen gebruik maken van de route Zuidsingel-doorlaatpost Zuidsin- gel/Westsingel-Westsingel-Whist- lerstraat-Heïfrichstraat-Kempweg- Langeweg-Merseloseweg- doorlaatpost Merseloseweg/West- singel. Extra omleidingsroute naar het ziekenhuis: Om bij calamiteiten op het parcours de bereikbaarheid van het ziekenhuis te garanderen wordt er nog een éxtra omleidingsroute naar het ziekenhuis aangegeven via Deurneseweg-Kiekweg- Handrik-Pas-Merselose-weg. 7. PARKEERVERBODEN: Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray. maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28. lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van 16 juli 1996. nr. 96/31506M. hel door de gemeenteraad van Venray op 23 april 1996 vastgestelde bestem mingsplan 'Putten weg/Ysselsteyn' hebben goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Staten van Limburg en het goedge keurde bestemmingsplan liggen met ingang van 2 september 1996 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. Gedurende die termijn van zes weken kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goed keuring beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Aangezien echter niemand zich tijdig met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten heeft gewend, kun dit beroep alleen worden ingesteld door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voor zitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 29 augustus 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd. dr.s. J.F.H.A.B Waals, burgemees ter drs. A.W.M. de Bever, secretaris Veulen viert de eerste zondag van september kermis. In Oostrum vindt de kermis plaats van 7 tot en met 10 september. De datum van deze kermis is en wordt als volgt bepaald de eerste zondag na 8 september, tenzij 8 september op een zon dag valt, dan in het weekend van 8 september. Voor deze benadering is gekozen naar aanleiding van een schriftelijk verzoek van de Oostrumse dorpsraad enige ^aren geleden. OMLEIDINGSROUTE ZIEKENHUIS VENRAY TIJDENS RONDE VAN NEDERLAND VRIJDAG 30 AUGUSTUS 1990 VAN 15.00 UUR TOT 17.30 UUR ROUTE: DEURNESEWEG-KIEKWEG-HANDRIK-PAS- MERSELOSEWEG Wi IRIS Wilh Caru 2! iPeter Phili| zus Ric lolar 1811 el. 0- 'etek Omdat het gehele fietsparcours en afleidingsparcours van de volgers autovrij moet zijn za! hier de gehe le dag een parkeerverbod worden ingesteld. 8. STOPVERBODEN IN VER BAND MET WIJZIGING BUS ROUTE: In verband met de afsluiting van dc Raadhuisstraat en Julianasingel zal de busdienst worden omgeleid via de Oude Oostrumseweg - Prinses Beatrixstraat - Pr. Bernhardstraat. Hiervoor zal voor beide zijden van de Oude Oostrumseweg en Prinses Beatrixstraat een stopverbod wor den ingesteld van 07.00 tol 19.00 uur. 9. PARKEREN: Voor bezoekers van de wielerronde en het showprogramma wordt er op Kei/.ersveld een groot parkeer terrein ingericht waar men gratis kan parkeren en gratis gebruik kan maken van de bus-pendeldienst naar het centrum. Voor nadere informatie omtrent de verkeersmaatregelen kunt u kontakt opnemen met Openbare Werken, de heer W. Sassen of R Boereboom. telefoon 523333. Openbare werken De commissie Openbare Werken vergadert op woensdag 4 september in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt. I Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag vorige vergadering 4. Raadsvoorstel onttrekking aan het openbaar verkeer van een onverhar de landbouwweg, nabij Kleindorp te Merselo 5. 3e algemene aanpassing begroting 6. Gewestaangelegenheden. Begroting 1997 Gewest Ndord-Limburg 7. Pilotprojeet verkeersveiligheidsplan 8. Mededci. en ingekomen stukken 9. Rondvraag Milieu De commissie Milieu vergadert op donderdag 29 augustus om 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt. 1. Opening 2. Spreekrecht 3. Gewestaangelegenheden 4. Vaststelling verslag vorige vergade ring 5. Stukken ter kennisname 6. 3e algemene aanpassing begroting 7. Gewestbegroting 1997 8. Rondvraag Algemene zaken De commissie Algemene Zakenjjjar0 vergadert maandag 2 september omhyijn 19.00 uur in het gemeentehuis. Del zus agenda luidt als volgt. j 25 1. Openings, vaststelling agenda. Linde mededelingen 5802 2. Spreekrecht publiek td. 0' 3. Verslag en afdoeningslijst van de Pctck openbare vergadering van I juli Ftans 4. Ingekomen stukken Saski 5. Gewestaangelegenheden 7777 6 Politic-aangelegenheden Pj1* 7. Ontwerp-raadsvoorstel inzake sys-M*1,,r® teemcapaciteit AS 400/herschikking budget 8. Ontwerp-raadsvoorstel in/.ake dele- j gatie met betrekking tot het voerenl van rechtsgedingen 9. Concept-planning behandeling|J®c?' begroting 1997 ptclis 10. Rondvraag Commissie vervalt De voor 2 september geplande verga-1 dering van de commissie Onderwijs. Sport en Sociaal-Cultureel Werk gaat -j wegens gebrek aan voldoende agenda-] punten - niet door. Ik I Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in liet belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van hel besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wel Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken hekend dal zij voornemens zijn vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: IP. Rcintjes. Leunseweg 22. 5809 AA Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een timmerfa briek/meubelfabriek. gelegen aan de Leunseweg 22 te Leunen. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 29 augustus 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09,00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). Tot 26 sep tember 1996 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij hel college van burgemeester en wethouders bedenkingeiitermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisse len hetzij lot het mondeling inbrengen \an bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: I. L.L.A. Geurts, Koepas 2, 5808 AB te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkens- houdcrij en vollegrondsgroentetecll- bedrijf. gelegen aan de Koepas 2 te Oirlo: 2. V.O F Champignonbedrijf S. Nijssen. Pultenweg 56, 5813 BD te Ysselsteyn op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor opslag en compostering van champost. gele gen aan de Steegse Peelweg onge nummerd te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 29 augustus tot 10 oktober 1996 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de tcrinzagclegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij hel nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht: d belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen hel ontwerp van het! besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud)1 worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopi ge voorziening (waaronder een schor-, singsverzoek) is ingediend. Hel verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019. 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voor dal op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krach tens artikel 8.19 van de Wet milieube heer. Voorwaarde hierbij is dat redelij kerwijs moet worden aangenomen dal de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uit sluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting ver oorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dal er een mel ding is binnengekomen van: I. Maatschap Loonen, Wanssumseweg 17a, 5807 EA te Oostrum voor het doorvoeren van diverse uitbreidin gen en wijzigingen van de inrich ting, gelegen aan de Wanssumseweg 17a te Oostrum. De melding kan worden ingezien van 29 augustus tot 12 september 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen gedurende genoem de weken ook. na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray. 29 augustus 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd. namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 16