J Verkeersmaatregelen "Ronde van Nederland" vrijdag 30 augustus 1996 Wijziging openingstijden gemeentehuis Venray Naar het buitenland Reisdocument verplicht woningwet - wet ruimtelijke ordening Voorbereidings besluit TBS-kliniek Fietsstroken Hoe beviel die GFT-enquête wet milieubeheer - wet milieubeheer Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter PEEL EN MAAS Donderdag 4 juli 1996 - Pagina 16 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie: maandag t.m. vrijdag 08.30-17.30 uur. Voor zaken rond Gemeentewerken en Financiën kunt u voorlopig alleen in de ochtenduren van 09.00-13.00 uur terecht (op maandag tot 17.30 uur). In de oneven weken op vrijdag is het gemeentehuis tot 13.00 uur geopend. Vakbalies van Burgerzaken en Sociale zaken: maandag t.m. vrijdag van 09.00-13.00 uur (op maandag tot 17.30 uur). De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspra- kenspreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Op vrijdag 30 augustus 1996 is Venray de finishplaats van de 5e etappe van de "Ronde van Nederland". Op deze dag zal het wielerpeloton om ca. 16.00 uur vanaf Overloon Venray binnenkomen op de Over- loonseweg en vervolgens gaan de renners via Spurkt. Metaalweg, Maasheseweg. Nieuwe Maashese- weg en de Noordsingel naar de Raadhuisstraat. Er moeten dan nog 3 rondes door Venray gereden wor den via het parcours Raadhuisstraat, Julianasingel, Oude Oostrumseweg, Paterslaan. Langstraat, Weg in den Berg. Kempweg. Westsingel. Noordsingel. Na de 3e ronde is de finish om ca. 16.30 uur in de Raadhuisstraat bij het gemeente huis. In verband met deze wielerronde is het noodzakelijk dat op vrijdag 30 augustus 1996 de volgende ver keersmaatregelen genomen worden: l.AFGESLOTEN VOOR ALLE VERKEER VAN 07.00 TOT 19.00 UUR: De Raadhuisstraat van Tuinstraat tot Julianasingel 2.1n verband met de afsluiting van de Raadhuisstraat wordt DOOD LOPENDE WEG VAN 07.00 TOT 19.00 UUR: -Stationsweg vanaf de Bongerd- straat tot aan apotheek "De Burggraaf'; -Dr.Poelsstraat vanaf Mgr.Nolensstraat; -Julianasingel van Wilhelminastraat tot Raadhuisstraat; 3.AFGESLOTEN VOOR ALLE VERKEER VAN 15.00 TOT 17.00 UUR: Het fietsparcours Venray-kom: -Raadhuisstraat - Julianasingel - Oude Oostrumseweg - Paterslaan- Langstraat - Weg in den Berg - Kempweg - Westsingel - Noordsin gel. Het afleidingsparcours ploeglei ders en volgers: -Akkerweg - Landweertweg - Stationsweg - Mgr.Nolensstraat - Wilhelminastraat In verband met de afsluiting van de parcours-wegen zijn de volgende aanvullende verkeersmaatregelen noodzakelijk: 4.AFGESLOTEN VOOR ALLE VERKEER VAN 15.00 TOT 17.00 UUR: -Noordsingel vanaf MOBIL-tank- station; -Oude Oostrumseweg vanaf de Oostsingel, uitgezonderd bestem mingsverkeer: -Oude Oostrumseweg van Pr. Bea- trixstraat tot Julianasingel -Leunseweg vanaf de Zuidsingel; -Leunseweg vanaf de Beukenlaan: 5.DOORLAATPOSTEN VOOR HET VERKEER: Verkeer van en naar het centrum kan tussen 15.00 en 17.00 uur gebruik maken van de volgende doorlaat posten waar het parcours overgesto ken kan worden: Voor bewoners/bezoekers Molenklef/Biezenvenneke: -kruising Westsingel - Hoender- straat; hier kan de Westsingel over gestoken worden; Voor bewoners/bezoekers Vlak water /Biezenvenneke: -kruising Merseloseweg - West singel: hier kan de Westsingel over gestoken worden: Voor bewoners/bezoekers Kulut, plan Harde weg, Westeinde: -kruising Kulutweg - Weg in den Berg - Veltumse Kleffen; hier kan de Weg in den Berg overgestoken worden; Voor bewoners/bezoekers Berg- kwartier: -kruising Vogezenlaan - Weg in den Berg - Haammakerstraat: hier kan de Weg in den Berg overgestoken Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een garage aan de Bershof 11 te Leunen tnv R.P.A. Peeters. Bershof 11 het bouwen van een garage aan de Bershof 11 te Leunen tnv J.H.J. Voermans. Bershof 11 - hel bouwen van een zwembad aan de Mgr.Hanssenstraat 67 te Oostrum tnv T. Broeren, Mgr. Hanssenstraat 67; uwen van een carport aan de Randenrade 76 te Oostrum tnv J.J.G. Hellegers. Randenrade 76; het uitbreiden van de woning en het plaatsen van een dakkapel aan de Akelei 9 te Venray tnv L. Gillissen, Akelei 9; het vergroten van een varkensstal aan de Lemmenweg 6 te Heide tnv Maatschap L. en J. Smet, Lemmenweg 6: het bouwen van een machineloods aan de Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum tnv H.J.M. Verheijen, Van Broekhuizenstraat 40: het bouwen van een carport an de Zwanebloem 18 te Venray tnv M.W.M. PouWels, Zwanebloem 18: hel bouwen van een caport aan het Zandakker 11 te Venray tnv C.J.P. Voesenek, Zandakker 11 Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. - het bouwen van een carport aan de Vicarieweg 47 te Leunen tnv J.M. Litjens. Vicarieweg 47: het bouwen van een carport/keu- ken aan de Vicarieweg 45 te Leunen tnv H.J.M. van den Heuvel, Vicarieweg 45: het vernieuwen van een winkelpui aan de Kiosk 20 te Venray tnv Stip Drogisterij ANJA, Kiosk 20: het verbouwen van een boerderij lot woning aan de Geysterseweg 33 te Oostrum tnv C.W.J. Baron de Weichs de Wenne, Maasheseweg 4; - het bouwen van een garage/ber ging" aan de Vlinderbloem 8 te Venray tnv G.J. Siebers, Vlinderbloem 8. Zij die menen door de afgifte -van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wel Bestuursrecht daar tegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een tuinhuisje aan het Zevenblad 56 te Venray tnv S.A .Peters, Zevenblad 56; het bouwen van een tuinhuisje aan de Henk 7 te Venray tnv T. Dijkstra, Herik 7: het bouwen van een tuinhuisje aan de Klaproos 22 te Venray tnv R.E.A. Kroh. Klaproos 22. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. het veranderen en vergroten van bedrijfs-winkelruimte aan de St. Servatiusweg 6 te Venray tnv Gebr. Claessens, St. Servatiusweg 6; het bouwen van een serre aan de Kogeldistel 40 te Venray tnv E.A.W.M. Franssen, Kogeldistel 40: het uitbreiden van een magazijn aan de Spurkt 3 te Venray tnv Nelipak Holding B.V., Postbus 37; het bouwen van een garage aan het Grootdorp 24 te Merselo tnv M.M. Kusters. Grootdorp 24; - het bouwen van een zwembad aan de Mgr.Hanssenstraat 67 te Oostrum tnv A.M.M.M. Broeren, Mgr. Hanssenstraat 67; het bouwen van eep carport aan de Randenrade 76 te Oostrum tnv J.J.G. Hellegers, Randenrade 76; het bouwen van een garage aan de Bershof 13 te Leunen tnv R.P.A. Peeters. Bershof 13; - het bouwen van een garage aan de Bershof 11 te Leunen tnv J.H.J. Voermans, Bershof 11 De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 juli 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouw- aanvraag. het bouwen van een woning met praktijkruimte aan de Timmermannsweg 26a te Ysselsteyn tnv J.P.M. Michels, Lovinckplein 14. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 5 juli 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Vrijstelling t.b.v. de uitvoering van ontgron dingswerkzaamheden Burgemeester en wethouders heb ben de afgelopen week met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling verleend van het bestemmingsplan "Buitengebied" ten behoeve van de uitvoering van ontgrondingswerk- zaamheden in een gedeelte van het gebied "De Diepcling". Zij die menen door deze vrijstel ling rechtstreeks in hun belang zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemees ter, en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen zes weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen vijf weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Venray, 4 juli 1996 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer, C. Th. van Velzen Collectes in juli en augustus De volgende verenigingen zullen in de maanden juli en augustus col lecteren 30 juni i/m 13 juli: Lourdescomité 31 augustus: Gymnastiekvereniging Sl. Christoffel worden. Voor bewoners/bezoekers Bruk- ske, Venray-Oost, Venray-Zuid en Land weert; -kruising Westsingel - Langstraat - Zuidsingel: hier kan de Langstraat overgestoken worden; -kruising Overloonseweg - Noord singel - St.Jozefweg; hier kan de Noordsingel overgestoken worden. Voor bewoners/bezoekers Cen trum, Venray-West; Bewoners en bezoekers van het cen trum en Venray-West kunnen op vrijdag 30 augustus gebruik maken van de route Langeweg. Kempweg. Helfrichstraat, Whistlerstraat. West singel en de doorlaatpost West-sin- geLZuidsingel. 6.BEREIKBAARHEID ZIEKEN HUIS; Bezoekers van het ziekenhuis kun nen gebruik maken van de route Zuidsingel-doorlaatpost Zuidsingel/ Westsingcl-Westsingel-Whistler- straat-Helfrichstraat-Kempweg- Langeweg-Merseloseweg- doorlaat post Merseloseweg/Westsingel. Extra omleidingsroute naar het zie kenhuis; Om bij calamiteiten op het parcours de bereikbaarheid van het ziekenhuis te garanderen wordt er nog een éxtra omleidingsroute naar het ziekenhuis aangegeven via Deurneseweg-Kiekweg-Handrik- Pas-Merseloseweg. 7. PARKEERVERBODEN: Omdat het gehele fietsparcours en afleidingsparcours van de volgers autovrij moet zijn zal hier de gehele dag een parkeerverbod worden ingesteld. 8. STOPVERBODEN IN VER BAND MET WIJZIGING BUS ROUTE: In verband met de afsluiting van de Raadhuisstraat en Julianasingel zal de busdienst worden omgeleid via de Oude Oostrumseweg - Prinses Beatrixstraat - Pr Bernhardstraat. Hiervoor zal voor beide zijden van de Oude Oostrumseweg en Prinses Beatrixstraat een stopverbod wor den ingesteld van 07.00 tot 19.00 uur. 9. PARKEREN: Voor bezoekers van de wielerronde en het showprogramma wordt er op Keizersveld een groot parkeerter rein ingericht waar men gratis kan parkeren en gratis gebruik kan maken van de bus-pendeldienst naar het centrum. Voor nadere informatie omtrent de verkeersmaatregelen kunt u kon- takt opnemen met Openbare Werken, de heer W. Sassen of R. Boereboom, telefoon 523333. Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 25 juni 1996 in voorbereiding heeft verklaard een (herziening van het) bestemmingsplan: 'Buitengebied, voor een terrein/ perceel gelegen aan de Sparrendreef te Venray, i.v.m. de realisering van een TBS-kliniek. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 5 juli 1996 en ligt voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de publieksbalie, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 tot 13.00 uur. Venray, 4 juli 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Commissies De commissie CuMasSo verga dert op donderdag 4 juli a.s. om 19.30 uur. De vergadering vindt deze keer niet plaats in het gemeen tehuis. maar in de accommodatie aan de St. Jozefweg 1. De agenda luidt als volgt 1. Opening en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van 6 juni jl. 5. Evaluatie samenwerking AB-GSD met betrekking tot aanbodverster king 6. Gewestzaken 7. Rondvraag 8. Sluiting Volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en grondbedrijf De voor maandag 8 juli geplande vergadering van de commissie volkshuisvesting, ruimtelijke orde ning en grondbedrijf gaat - bij gebrek aan voldoende agendapunten - niet door. Na de zomervakantie Onlangs is besloten de opening stijden van de publieksdiensten te verruimen. Op deze manier wil de gemeente de dienstverlening sneller en efficiënter laten verlopen. De verruiming van de openingstijden houdt in dat u vanaf 1 september a.s. ook 's middags terecht kunt bij de publieksbalie en de vakbalies Burgerzaken en Sociale Zaken (de laatste alleen op afspraak). De mogelijkheid van een avondopen stelling wordt nog bekeken De publieksbalie is al vanaf 21 februari van dit jaar gevestigd in de hal van het gemeentehuis. Bij deze balie kunt u terecht met vragen over Gemeentewerken en Financiën en voor alle overige, algemene infor matie. U kunt hierbij bijvoorbeeld denken aan vragen over een kapver- gunning of informatie over het beta len van belastingen. De nieuwe openingstijden (vanaf 1 september) van de publieksbalie, de vakbalie Burgerzaken en de vak balie Sociale Zaken zijn als volgt. 's maandags van 09.00 tot 17.30 uur; dinsdag tot en met donder dag van 09«00 tot 17.00 uur (de vakbalie Sociale Zaken werkt na 13.00 uur alleen op afspraak); vrijdag 09.00 tot 13.00 uur. Het gemeentehuis is dagelijks telefonisch bereikbaar van 08.30 tot 17.30 uur. Het algemene telefoon nummer blijft (0478) 523333. De vakantie breekt aan. Velen gaan naar het buitenland. Menigeen denkt dat voor een reisje naar het buitenland geen reisdocument verplicht is. Dit is echter een misvatting, die - wan neer u eenmaal in het buitenland bent - tot tal van problemen kan leiden. ledereen ouder dan 16 jaar die naar het buitenland gaal, dient in het bezit te zijn van een reisdo cument. Kinderen beneden de 16 jaar die samen met hun ouders reizen dienen ten minste te zijn bijgeschreven in het paspoort van een van de meereizende ouders. We kennen twee reisdocumen ten, namelijk 1het nationaal paspoort 2. de Europese identiteitskaart. Beide documenten dienen per soonlijk te worden aangevraagd. Een paspoort is vijf jaar geldig en geldt voor alle landen van de wereld en kost f 96,50. Het bij schrijven van een kind kost f 6,— per kind. Minderjarigen hebben voor de aanvraag van een paspoort toe stemming nodig van de ouders. De Europese identiteitskaart is slechts geldig voor een reis naar de Westeuropese landen. De geldigheid is vijf jaar. Op een Europese kaart kunnen geen kin deren worden bijgeschreven. De kaart kost f 35,30. Vanaf 12 jaar heeft men geen toestemming nodig van de ouders. Voor beide documenten dienen twee recente, identieke pasfoto's te worden ingeleverd. Deze foto's mogen zowel in kleur als in zwart-wit zijn. Op beide documenten kunt u wachten; er geldt klaar-terwijl-u- wacht-service. Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. 27 juni 1996, nr. 96.6993 tot het aanwijzen van rode fietsstroken aan beide zijdes van de rijbaan, op de Weg in den Berg, tussen Kulutweg en Langstraat, en op de Kulutweg, tussen Weg in den Berg en Karpalenlaan. Venray, 4 juli 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het Hoofd van afdeling Openbare Werken. ing. M. K. Hartzema Voor nadere informatie over deze verkeersmaatregel kunt u zich wen den tot de Publieksbalie van de gemeente Venray, van maandag t/m vrijdag van 9.00-13.00 uur en op maandagmiddag van 13.00-17.30 uur. waar het besluit alsmede de bij behorende tekening ter inzage ligt. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt een bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemees ter en wethouders. Het regende de afgelopen weken enquêteformulieren bij de gemeente Venray Bijna 400 bewoners van hoogbouwcom- plexen maakten hun ervaringen met de GFT-emmer kenbaar door een vragenlijst in te vullen. De gemeente wil aan de hand van de antwoorden op de enquê te achterhalen of haar burgers tevreden zijn over de manier van afval inzamelen. Niet alleen de gemeente doet haar voordeel met de ingezamel de vragenlijsten, maar ook voor alle inzenders is de GFT-enquête interessant. Mensen die het enquêteformulier ingevuld heb ben teruggestuurd maken name lijk kans op een paar leuke 'groe ne' prijzen. In de week van 15 tot en met 21 juli worden de winnaars bekend gemaakt. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in hel belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wel milieubeheer te verlenen aan: 1. Th.G. Deters, Puttenweg 128, 5813 BD te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvar kenshouderij, gelegen aan de Puttenweg 128 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van hel milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrek king hebbende stukken liggen ter inzage van 4 juli 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur lol 13.00 uur (publieksbalie). Tot I augustus 1996 kunnen de stukken ook, na telefoni sche afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur lot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daarte gen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 4 juli 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. Wet milieubeheer en de wet verontreiniging oppervlaktewateren Kennisgeving ontwerp-besluiten. Het dagelijks bestuur van het Zuiveringschap Limburg maakt, gelet op artikel 7b tweede lid van de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren juncto artikel 14.3 tweede lid van de Wet milieu beheer mede namens het college van Burgemeester én Wethouders van de gemeente Venray, bekend dat zij voornemens zijn positief te beschikken op de aanvragen van de Provincie Limburg voor: - een vergunning ingevolge de Wet Verontreiniging Oppervlak tewateren voor het lozen van verontreinigd grondwater, afkomstig van de grondwatersa nering ter plaatse van het terrein gelegen aan de Endepoel 8-10 te Merselo, via de gemeentelijke riolering en de rioolwaterzuive ringsinstallatie (rwzi) Venray op het oppervlaktewater genaamd Smakterveld (ingeschreven onder nummer V96-I7); - een vergunning ingevolge artikel 8.17 van de Wel milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een grondwaterzui- veringsinstallatie voor een ter mijn van 1,5 jaar op het terrein gelegen aan de Endepoel 8-10 te Merselo (ingeschreven onder nummer 96.00774). Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. De aanvragen, de ontwerp-besluiten en andere relevante stukken liggen vanaf 5 juli 1996 lol en met 1 augus tus 1996 ter inzage en wel: op het kantoor van genoemd zui veringschap. Maria Theresialaan 99 te Roermond gedurende de kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (afdeling Vergun-nin- gen Handhaving); - in het gemeentehuis van de gemeente Venray. Raadhuis straat I te Venray (publieksba lie). op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op dinsdag tol en met vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 uur. en bovendien na tele fonische afspraak elke donder dag van 16.30 uur tot 19.30 uur Bovendien liggen alle ter zake zijn de stukken na bovengenoemde datum tot het einde van de beroepstermijn ter inzage tijdens kantooruren op het kantoor van genoemd zuiveringschap en de gemeentesecretarie van de gemeen te Venray. Een ieder kan tot bovengenoemde datum schriftelijke bedenkingen indienen bij: - het Dagelijks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg, post bus 314, 6040 AH Roermond: - het college van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray^ postbus 500, 5800 AM Venray. Een ieder wordt na telefonische afspraak, telefoon 0475-394246 (Zuiveringschap Limburg) of 0478- 523630 (gemeente Venray) in de gelegenheid gesteld lot een gedach- tenwisseling over de ontwerp besluiten. Tevens kan een ieder mondeling bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp-besluiten. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de wijze als boven omschreven en degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigin gen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht, alsmede belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Roermond/Venray, 4 juli 1996

Peel en Maas | 1996 | | pagina 16