!et CHIPKNIP demonstratie voor ondernemers bij de Rabobank REGIOKALENDER Doe ïee „iet Hterair café De Piëlhaas zoekt liedjes -I Niemes op de Grote Markt Dansen in De Wis Omroep Venray presenteert: de Takke- Toer 1996 Oud papier Lezing over reïncarnatie Rabobank Venray-Oostrum tel.(0478)530200 Filmnieuws Vlooienmarkt Maashees op 30 juni Geslaagd Bibliotheek- nieuws Expositie in ziekenhuis Swingen in de Bonte Koe C /4ye*td<i %L EN MAAS Donderdag 27 juni 1996 - Pagina 3 «e^eUr^, a9! ar 3'n< n I VI ir de juni-opgave kozen we het volgend^ fragment: g je, toch even onzeker, je vinger ^$sen de bladzijs, druk je het boek jn je borst, waar het ritselt Jor het bonzen van je hart? n je nóg mooier nu. kijk je door het raam? »es gerust: dit is werkelijk voör jou geschreven." /ie is de auteur van bovenstaand fragment en hoe luidt de titel van het icht. waaruit deze versregels afkomstig zijn? Inzendingen kunt u vóór dag 17 juli a.s. sturen naar het secretariaat van het Literair Café Venray- io, Rochusstr. I. Venray. )e koplopers deden het goed. maar ook het achtervolgende peloton orde hoog. Na de meimaand is de stand van zaken aldus: Gezamenlijk kop: de dames H. van Beek, W. Nelissen-van Wijnhoven en de heer A. jft met ieder 50 punten. De heer A. Leyssen heeft 40 punten. Op de de plaats staan de dames L. Colsen. C. Coonen-Huijbregts ieder met 30 iten. Mevr. T. Smits en Mevr. W. Vink met 20 punten. Prima werk! let fragment van de april-opgave, dat afkomstig was uit het gedicht fscheid" van J.C. Bloem, werd abusievelijk niet gepubliceerd. Hier gt alsnog de toelichting en het complete gedicht, e dichter herinnert zich de gezamenlijke ervaring bij het binnenkomen het dorp; zij roken de linden en zagen de meidoorns tijdens het vallen de avond. In de tweede strofe wordt de nederlaag tegen het leven ver- ord: het leven heeft geen richting meer: het afscheid is voorgoed! Let op slotregels: "Niet meer zien wij lezaam die meidoorns en die Bloem - Afscheid. weer wij 's avonds *t dorp inkwamen geurden linden, of wij zagen voor het huis meidooms. die hun vage bloesems beurden cheemring van zacht bladerengesuis. leven stuurt ons hooploos heen en weer. ir zullen ons de laatre lenten vinden? traag niet langer. Ik weet slechts: niet meer wij tezaam, die meidooms en die linden. peij)e mei-opdracht was blijkbaar toch verrassend eenvoudig. Guido He schreef het gedicht *"t Meezeken". Alle elementen van Gezelles's r zie zijn in dit kleine gedichtje aanwezig: de natuur, zijn verbondenheid de vlaamse taal en zijn religiositeit, 't Meezeken, schepsel Gods, is nu zomer wordt weer vromer en blijer, en maakt dat het hart van de dichter weer vol hoop is, omdat de zomer ook voor dat hart aanbreekt! iuido Gezelle - 't Meezeken laar hipt en wipt, den tak omtrent, en pimpermeesk", half zonneblend; n 'k hoor zijn bekske. naaldefijn, erhalend en hertalend zijn, oe *t blijde en hoe "t ja vromer is, adien 't nu eenmaal zomer is i-wel, mijn kleentje, en meê met u, 00 hipt mijn herte en wipt het nu, 01 hope, omdat 't weêr zonneschijn erblijden zal, en zomer zijn! anavond donderdag 27 juni zal de Lokale Omroep Venray - 02.4 FM - dit gedicht uitzenden, voorgedragen door Mevr. Rennie van idt. Tussen 17.00 en 18.00 uur is het te'beluisteren. let Programma 1996/1997 is klaar! Er is weer veel te luisteren en te ;n. o.m. met de Belgische schrijfsters Lieve Joris en Monica van mei. Ivo de Wijs, Martin Ros en Jules Deelder. Het programma zal in oop van juli aan de donateurs worden toegezonden. oor de "Raadselige Roos" wordt dit jaar voor het eerst een publieksprijs e categorie Poëzie uitgereikt. Deze "Bij-prijs" wordt toegekend door I jury waarvoor de vaste groep deelnemers van de Dichtregelwedstrijd De Mee" wordt uitgenodigd. ladere informatie over hel Literair Café Venray-regio kunt u verkrijgen ij het Secretariaat: Rochusstraat I, Venray. Telefoon: 0478-582948. 21 september is het weer het jaarlijks terugkerend lied- stival. georganiseerd door kom- ie 'Liedje' van vasteloavesver- ing de Piëlhaas. Voordat dit /al gehouden kan worden moe- :r ook liedjes zijn. Enige tijd len zijn schrijvers, komponis- n arrangeurs al uitgenodigd om liet werk te gaan. De tijd begint tchter te dringen. De datum jop de liedjes ingeleverd moeten nadert met rasse schreden. Het 15 juli. Liedjes die daarna (everd worden echt te laat. De e liedjes moeten aan een aan- rwaarden voldoen, namelijk: ènrayse tekst, tijdsduur onge- drie minuten en de inhoud een hoog carnavalesk gehalte Geen gemakkelijke icht. Toch blijkt het ieder jaar dat de schrijvers van vastelo- liedjes er in slagen een zeer produkt neer te zetten. De van de kommissie 'Liedje" eker bereid om met name nieu- igen met prima ideeën vooreen liedje te adviseren. De kommissie heeft op 17 juli een informatieavond gepland voor alle inzenders. Tijdens deze avond wordt u uitgebreid geïn formeerd over net vervolg. Wanneer er meer dan elf liedjes worden inge zonden dan vindt er op 27 juli een voorselektie plaats. De liedjes kunnen worden ingele verd bij Anne Christine Liebrand. Geijsterseweg 10 te Oostrum Ook kunt u bij haar terecht voor informa tie, tel. 589129. WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van ïenienten en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze ictionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken, asteeituinen Arcen is geopend van 10.00 tot 18.00 uur. Entree 16,- volwassenen, kinderen 8,-. iterdag 29 juni: ^""ïmeravondconcert in de Martinuskerk te Venlo. Carlo van Ulft (orgel), neke Suilen (hobo) en Jacq Sanders (piccolotrompet) spelen werken onder meer Badings en Purcell. Aanvang 20.00 uur, toegang gratis. Het lelt wordt gegeven in het kader van de. serie 'Concerten in de tinuskerk'. rndag 30 juni: cordeondag in St. Anthonis. Voor de zesde keer houdt de Sintunnisse irdeonclub deze dag voor liefhebbers van accordeon, Wiener en trek- i Optredens, open podium, demonstraties. Vanaf 11.00 uur in Oele Js Feesterij aan de Dorpsstraat 2 in St. Anthonis. Entree voor volwasse- 3,50, kinderen mogen gratis naar binnen. Voor info: 0485- 38 25 61 5i4od>ndag 30 juni: '38 raderie in Swolgen. Tachtig kramen vol aanbiedingen plus de Family rtainment Show en diverse kinderattracties. Tussen 11.00 en 17.00 uur :t centrum van Swolgen. ndag 30 juni: Is-, doe- en speldag voor de jeugd in Well. Happening voor kinderen "7 jaarin zaal 'Onder de Linden' in de Grotestraat 96 te Well. De dag It georganiseerd door de Noord-Limburgse hengelsportfederatie. Veel vissen dus. maar ook over natuur en milieu en veel spelletjes. De luurt van 09.30 tot 16.00 uur. Deelname is gratis. Voor informatie en helding (voor 20 juni) tel. 077-472 32 07. |k fctcrdag 13 juli: ^combineerde veekeuring op het evenemententerrein in Kronenberg, i 1600 paarden, ponies, koeien en schapen worden ter keuring aange- tn. Het evenement worden gehouden in het kader van het 100-jarig Ban van de LLTB. Aanvang 09.00 uur, uitslag keuring rond 15.30 uur. )ndag 14 juli: ier '96. Grote publieksmanifestatie rond het thema 'dieren op de boer- j'. Zeldzame rassen koeien en paarden, schapen, geiten, lama's en fr.vogels. Ook worden er oude ambachten gedemonstreerd. Het evene- t vindt eveneens plaats in het kader van het eeuwfeest van de LLTB. Is van handeling is het evenemententerrein aan de Middenpeelweg in menberg. In het kader van de zaterdagmid dagoptredens van diverse muziekge zelschappen op de Grote Markt, speelt a.s. zaterdag de groep "Niemes" op dit gezellige plein. Niemes ontstond ongeveer twee jaar geleden uit de families Rongen en Pijpers. Doel was hel maken van gezellige luislermuziek. variërend van Zuiderzeeballade tot de Lion King en een knipoog naar de Vastelaovend. Niemes bestaat inmiddels uil ach- tien personen variërend van 30 tot 55 jaar en voelt zich nog te jong om belegen te zijn De groep heeft inmiddels ook een echte leider. Jan van Osch uit Merselo. Het enige wat de groep nog mist is een trompelist (als U interesse heeft. tel. 581284). Niemes treedt in het kader van Meer muziek op de Grote Markt op van 13.30 tot 17.00 uur en vormt min of meer het voorprogramma van de taptoe.... Niemes wordt U aangeboden door de horecabedrijven aan hel plein, te weten Quirijn. ZowieZo. De Zwaan, 't Upke en bakkerij Pijpers. U bent van harte welkom. Maandag I juli is er weer een gezellig 50+-bal in gemeenschaps huis De Wis te Castenray. Aanvang 20.00 uur. Als jij deze zomer kans wilt maken op t-shirts, een portable radio-cassette-cd-speler en ander prijzen, raden we je aan dit artikel aandachtig te lezen. Takke-Herrie, het meest gewaagde radioprogram ma van Omroep Venray, gaat name lijk met de Takke-Toer de gemeente Venray op zijn kop zetten. Het enige watje moet doen is luisteren naar Takke-Herrie en zorgen dat je fiets binnen handbereik slaat. Elke week kun je een prijzenpakket winnen, en bovendien maak je kans op een draagbare radio-cassette-cd-speler. Stem dus op zaterdag 29 juni je radio af op Omroep Venray en zorg datje de kortst mogelijke route naar de Gelderkoel in Heide kent. Wie weet ga jij dan met het pakket naar huis. De komende weken komt de Takke-Toer nog in Vredepeel, Ysselsteyn, Oirlo en op de Venrayse kermis. Stem deze zomer dus elke zaterdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur af op Takke-Herrie. Je vindt ons in de ether op de 90.2 of via de kabel op de 102.4. VELTUM Vrijdag 28 juni wordt er in Veltum wederom oud papier opge haald in het gedeelte omsloten door de straten Westsingel. Langstraat. Weg in den Berg en Kempweg. Men wordt verzocht om het papier vanaf 13.00 uur gebundeld aan de straat kant gereed te zetten BRL'KSKE Op zaterdag 29 juni wordt het oud papier weer opgehaald in het Brukske van de Kiosk-kids en Akt. ver. Brukske Aktief. Wilt u het papier a.u.b. voor 13.00 uur gebun deld aan de straatkant zetten. LANDWEERT III Maandag I juli wordt er door leden van biljartvereniging DOS wederom het oud papier opgehaald in Landweert III. Men wordt ver zocht om het papier goed gebundeld vanaf 09.00 uur aan de straatkant gereed te zetten. VREDESKERK Woensdag 3 juli wordt er papier opgehaald in de route Vredeskerk. Wilt u het op tijd en goed gebundeld aan de straat plaatsen voor 18.00 uur. De kontainer bij de parkeer plaats gij de Hubenhof aan de Westsingel is elke zaterdag van 08.30 tot 17.00 uur open. Ieder kan hier het papier deponeren ten bate van de Zieken. Geshe Ngaw'ang Sherap. die vorig jaar op veel mensen grote indruk maakte met de manier waarop hij in eenvoudig taal zijn luisteraars hielp meer inzicht in hun eigen wezen te verkrijgen, komt op verzoek van velen, voor de tweede maal naar ons land. Hij is hoofd van de Varanasi Universiteits Bibliotheek in India en zeer vertrouwd met de westerse ken nis en ervaringswereld Onderwerp van de lezing is reïn carnatie. hoezo? Wij denken vaak. is er meer tussen hemel en aarde? Is er een leven na de dood of niet? Hoe ziet dat er dan uit: zijn de gangbare vragen. Hierover wordt uitleg gege ven en er is volop gelegenheid "tol vragen stellen. Iedereen is welkom. De lezing is op 27 juni vandaag) in de Bazuinstraat 24 te Venray. aan vang 20.00 uur. Bijdrage 25.- Info: 0478-586812. Maandag 1 juli, elk heel uur, op ons kantoor in Venray. Speciaal voor u hebben wij een chip knip demonstratie georganiseerd. Hierbij komen alle aspecten van het pinnen en het chippen met de betaal automaat aan de orde. U bent van harte welkom op ons kantoor in Venray. Op maandag 1 juli, elk heel uur, vin den er demonstraties plaats. Voor het eerst om 10.00 uur, de laatste om 17.00 uur. Ook als u niet bankiert bij de Rabobank bent u van harte welkom. Pinnen en automatisch chippen met de betaalautomaat van de Rabobank Alcatraz. ontsnapping was onmo gelijk Althans, dit werd door de autoriteiten beweerd. Toch was er een man die de overkant van de rivier haalde. Dit werd echter nooit door de Amerikaanse regering toe gegeven, dus werd hij eenzaam opgesloten zodat niemand van zijn bestaan afwist. Nu plusminus twin tig jaar later wordt de stad San Fransisco bedreigt door een groep terroristen die vanaf 'The Rock' een dodelijke partij zenuwgas af kunnen vuren. Sean Connery, de enige die het eiland van binnen en buiten kent, moet een anti-terreur eenheid kunnen leiden, zodat het dodelijke gas onschadelijk gemaakt kan wor den. Spannender als deze film is er lang geen meer geweest, dus een bezoek aan de Film zal zeker de moeite waard worden. Aantrekkelijker wordt het om gebruik te maken met de twee voor een voucher, die u kunt krijgen bij Music World of Wolff Kleding. Deze geeft recht op een tweede kaartje gratis voor dezelfde film voorstelling. Dus: nog voordeliger, nog spannender en zeker nog gezel liger bij Luxor Theaters Venray. Get Ready to Rock!!! Geprolongeerd worden: Spy, Hard. doldwaze aktie met Leslie Nielsen en Primal Fear. Richard Gere in een fantastische thriller. Nieuw is: The Juror met Demi Moore in een geweldige film, beslissend over leven en dood. De inzet: haar eigen leven!!! Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van werd bij de politie aangifte gedaan van vermis sing van de volgende goederen: VERLOREN Plastic tas met daarin een shirt. 5 paar sokken in verschillende maten, gympen maat 25, blauw/wit gestreept broekje maast 104. onder broek maat 5: damesportemonnee met daarin ƒ150,-. ABN AMRO pasje, Airmailpas. bibliotheekpas. OV-jaarkaart: portemonnee met daarin 50.-. Rabopas; damesporte- monee met daarin Rabopas, Collegekaart TH. studentenweek kaart: Damesportemonee met stu dentenweekkaart. Europas Rabo en een bedrag van ƒ35.-; herenporte monnee met daarin ƒ70,-: Europas Rabo; dameshorloge; diverse bank- pasjes. ABN-AMRO, Rabo. SNS: armband geelgoud twee gevlochten strengen, waarde ƒ80.-: meetappa raat in zwart lederen map. Precision; portemonnee inhoudend ƒ140.- en bankpasje; legitimatiebewijs GFK Dongen; wit hangoor konijn met bruine vlekken: 2 kinderjasjes merk Mexx: herenjack maat XL merk Dunhill. GEVONDEN 4 paar schoenen in huishoudtas (zwart/wit met bonte kleuren): zon nebril bruin/goudkleurig: diverse fietsen: omafïets. kinderfiets, vijf damesfietsen van diverse merken, kinderfiets (omamodel): herenfiets. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Paarden op de rijweg De politie moest dinsdagavond omstreeks 20.20 uur in aktie komen door de melding dat op de Jan Poelsweg in Ysselsteyn drie paar den op de weg liepen en gevaar opleverden voor het verkeer. Met hulp van de broer van de eigenaar konden de paarden in een weide worden gedreven. De jaarlijkse vlooienmarkt met veiling van volleybalvereniging MVC '64 wordt dit jaar gehouden op zondag 30 juni. Zoals gebruike lijk op de parkeerplaats voor het gemeenschapshuis, midden in Maashees. Deze markt is een van de oudere vlooienmarkten in de verre omgeving en wordt volledig georga niseerd door MVC. Gedurende het gehele jaar haalt een aktief comité de spullen op sorteert en repareert zonodig om met kwalitatief goed aanbod te kunnen komen. Boeken, speelgoed, elektrische apparatuur, fietsen, huishoudelijke spullen, kle ding etc. zal in ruime mate aanwezig zijn. s' Middags vanaf 15.00 uur wor den de spullen te koop aangeboden in de divers.e kraampjes op het plein. Tijdens deze gezellige markt kunt u ook rustig zittend op het terras mee bieden op de 'betere' spullen, welke worden verkocht bij opbod in de openluchtveiling. Ook worden die middag de laatste lootjes van de grote loterij verkocht. De trekking vindt plaats rond 17.00 uur. Dit alles om de financiële positie van volleybalvereniging MVC '64 wat te verbeteren. Aan de Hogeschool de Kempel te Helmond is Per Lenssen geslaagd voor Leraar Basisonderwijs. Marieke Oudenhoven is afgestu deerd aan de Hogeschool Helmond leraar basisonderwijs. Ingrid Spee is aand e Pedagogische Hogeschool 'de Kempei' te Helmond geslaagd als lerares basisonderwijs. Mireille van Bree uit Venray is aan de Rijks Universiteit Limburg geslaagd voor de opleiding tot basisarts. Martijn Drabbels uit Maashees is aan de Hogeschool Eindhoven geslaagd voor de studie Werktuigbouwkunde met als afstu deerrichting Mechatronica. Leonie Hendrix uit Oostrum is geslaagd aan de Hogere Beroeps Opleiding te Nijmegen. Ze slaagde voor de richting Verpleegkunde. Aan het Nijmeegs instituut voor beroepsonderwijs slaagde Tamara v.d. Broek uit Venray voor het diplo ma Apothekersassistente. Karlijn Bouwens uit Venray is afgestudeerd aan de Hogeschool van Utrecht. studierichting Fysiotherapie. Drs. K.W.M. v. Soest. Grotestraat 46a. Venray is in Utrecht geslaagd voor het makelaars-examen. Véronique 'Jakobs is aan het Opleidingscentrum DOC te Doetichem geslaagd voor Toeristisch medewerkster 'Al I- Round'. Dronken in het verkeer Het rijgedrag van een bestuurder van een personenauto, in de nacht van donderdag op vrijdag, was voor de politie aanleiding om die auto op de Stationsweg staande te houden. De politie konstateerde drankge bruik bij een 28-jarige in Den Haag wonende Ghanees. Hij kreeg een rijverbod van vijf uur en proces ver baal aangezegd. De man was niet in het bezit van een Nederlands Rijbewijs. Zijn auto werd achter het politieburo veilig gesteld maar kon vrijdagmorgen door een vriend, die wel over een Nederlands Rijbewijs beschikte, worden afgehaald. Een keuze uit de nieuwe romans Boekhoven, Georgia, Waar liefde sluimert. Na jaren ontmoet een jonge vrouw haar eerste liefde weer. als ze beiden al met een ander zijn getrouwd. Graaf, Hermine de. De weg naar het pompstaton. Een vrouw die gif te drinken kreeg, tracht zwevend tussen leven en dood. dader en motief te achterhalen. Klavan, Andrew, True crime. Een journaliste die het verhaal moet ver slaan van een man die op de dood straf zit te wachten, vermoedt dat deze ten onrechte voor moord is ver oordeeld en gaat op zoek naar de echte moordenaar. Teylor, Georgia, Lamia, heksen- meisje. Aan het begin van de zes tiende eeuw wil de dochter van een Franse vrouw die als heks op de brandstapel stierf, wraaknemen op de bisschop die haar moeder veroor deelde. Willeford, Charles, Molenwiek Een politieman op ziekteverlof pro beert de zaak van een bloedige roof overval op te lossen. Windle, Janice Woods, Een droom om voor te sterven. De auteur, die stamt uit een lange rij vooraanstaan de burgers uit vooraanstaande bur gers it hel Zuiden van Amerika, beschrijft de geschiedenis van Texas van 1754 tot 1946 aan de hand van de bijzonder sterke vrouwen uit haar familie. De openingstijden: maandag van 14.00-18.00 uur: dins dag en woensdag van I I 00-18.00 uur. donderdag van 14 (H)-18.00 uur. vrijdag van 14.00-21.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 14.00 uur. Van 15 juni lot 8 augustus is in het St. Elisabeth Ziekenhuis een foto expositie van Jos Faessen. Jos Faessen was altijd al geïnteresseerd in fotografie. Na een kursus beroepsfotografïc bij Carla Dienaar, legde hij zich toe op de kreaticve fotografie. Met zijn foto's streeft hij ernaar dagelijkse dingen op een andere manier weer te geven. Daarbij vindt hij het ook belangrijk dat elke foto een bepaalde sfeer uits traalt. Jos: 'Want zoals iemand eens zei 'Een kiekje neem je. een fot maak je'. Met de foto 'Meisje achter de bar' won hij een prijs bij de foto manifestatie Eindhoven 1994. Jos heeft reeds eerder met sukses geëx poseerd in de regio. Voor meer informatie: 0478-510172. PEEL EN MAAS uw weekblad Vanaf vrijdag 29 juni staan de laatste vrijdagen van de maand in de Koe in het" leken van 'kinky' muziek Denk hierbij aan de grote namen uit de jaren 80 (U2. Simple Minds. Cure. Eurathmiss. Depeche Mode. Inxsetc.). gekombineerd met de betere sounds van de jaren 90 (Blur. Oasis. Rage against the machine. Smashing Pumpkins etc.). Gew oon lekkere muziek om of op te swingen, of te beluisteren met een lekker potje bier. Aanvang is 22.00 uur. entree natuurlijk gratis. See you. DJ Frank Verheijen and Friends. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R E. Gabeler. Th. Lank veld. H. Schreven. J Wittgen en B. van Castéten-van Gils: J. W ITTGEN Langstraat 106. tel. 586082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. C'oenen. F. Schmeetz. D. Vcrcauteren. J. de Vocht en M. v.d. Acker: I). VERCAUTEREN Merseloseweg 75, tel. 582200 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 lot I 1.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voorde patiënten van dkt. Keijzer en dkl. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 077-4641707 Alleen na telefonische afspraak ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2. tel. 580140 van vrijdagavond 18.(M) uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot IS.(X) uur zondag van I0.(M) tot 11 .(X) uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. van GEMERT, tel. 580700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN Dl EREN ARTSEN PRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W H. de Vocht, R.C. Goedegebuure. V. Geurts. R. Eelderink en G. Gelling W. DE VOCHT en H. V. WIN DEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oost rum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18 (H) tot 19.00 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten. mevr. Tiggeloven en mevr Vermdzeren M. VERMAZEREN. tel. 0478- 532273 vanaf v rijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN Blauw ververstraat 30 Afspraken maken *s middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 0478- 513727 PEEL EN MAAS 'n abonnement waard PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Ttel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Fïits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17 .00 uur Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven Op aanvraag verkrijgbaar Aanleveren advertenties Uiterlijk woensdag 10 00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigmgsmeu vvs tot uiterlijk dinsdag 10 00 uur

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3