Internationale Autospeedway-races op Circuit de Peel St. Christoffel suksesvol tijdens de Limburgse kompetitie finales te Landgraaf Veteranen J.Y. Oostrum !V Ysselsteyn Honk- en oftballvereniging led Caps Venray S.V. Merselo Badmintonclub Venray PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Midgetgolf Buitenlust Scheidsrechters recipiëren Biljarten Jumpers'76 Lopersgroep Peelrunners Katja Broers overtuigend Nederlands Kampioen Tennisvereniging Ysselsteyn HSV Het Alvertje Club kampioenschappen van toen Atletiek Vereniging Venray-Regio Motorcrossers Regio Venray Sporthal De Wetteling !EL EN MAAS Donderdag 27 juni 1996 - Pagina 15 s.v.v. Uitslag: rvio-SVV 3-5 Programma zaterdag 29 juni: 'V-Montagnards a. 17.00 volgende spelers worden ver- F acht: A. Arts. J. Geurts. J. v. 'mpen. E. v. Mill. H. Mulder. H. illipsen. J. Smits. A. Strijboseh. T. ijbosch. M. Swinkels. P. nneulen. T. Willems. P. Jjnhoven. f afmeldingen uiterlijk donder- (gavond bij A. Sijbers. tel. 583196 Veteranen lifrrogramma zaterdag 29 juni: id lhardingn-VVO a. 16.30 v. 15.30 l| inkleden in Vierlingsbeek: voel- f^flen in Vorlum-Mulum). Veteranen Uitslag: :VO-Ysselsteyn 3-1 Programma zaterdag 29 juni: ilden-Ysselsteyna. 15.30 v. 14.45 •Iers 4 t/m 3 Voor de softbal senioren I is de eede helft van hel seizoen fnge- an. Helaas werd de wedstrijd in tegen Schijndel verloren emt 13- Het verlies betekende de tweede lerlaag tegen de Starlights in dit zoen. De honkbal senioren I zijn weekeind niet in aktie gekomen. de tegenstander zich al voor aanvang van de kompetitie had nggetrokken. De senioren2 teams i Red Caps bleken het afgelopen Jekeinde wel in staat te zijn ■eest te winnen. Bij de softbalda- :s verliep alles prima. Aan slag trd veel geslagen. Uitblinker was derom Debby Connor, die voor zoveelste keer dit seizoen een lonkslag sloeg. Omdat de mees- ioftbalvelden geen homerunhek iben. kan een vierhonkslag ver eken worden met een homerun, lar met slaan alleen wordt een dstrijd niet gewonnen. Eenmaal de honken moet er goed gelopen rden. Het bleek, dat de Blue Sox Bladel niet genoeg in staat waren Venrayse honkloopsters dwars te Bovendien hielden de nrayse softbalstcrs het veld rede- dicht. Tegen hel einde werd een voor softbal zeldzaam, bbelspel gemaakt. De spannende (Klrijd werd beslist in het voor- •I van Red Caps, met een stand 5-14. honkbal senioren2 was minder nnend. Tegen hel studententeam Studs' uit Einhoven werd in de ite helft van het seizoen nog krap loren. In de afgelopen wedstrijd :k echter, dat Venray hel sterkere n is. Vooral door hel goede :hen en knappe veldwerk bleef in beginfase het aantal punten van Studs ver achter in verhouding die van Red Caps. Pas tegen het de wisten de Eindhovense stu iten enige punten te maken. Hel J ken er echter niet genoeg, wara- tde eindstand na zeven inningen was. uillen de honkbal seniorenI en ioftbal senioren2 er zondag 30 rekening mee houden, dal in C i Bosch de Tour de France van Jt gaat. Hierdoor moet rekening ouden worden met omleidingen, litslagen: Indians Weert-Red Caps 10-5 Red Caps-Cheetahs Beek 6-17 sen2 Red Caps-Blue Sox Bladel 14 senl Starl. Schijndel-Red Caps sen2 Studs E'hoven-Red Caps9- rogramma dinsdag 25 juni: sen 1 Studs E'hoven-Red Capsa. K) v. 17.00 rogramma zaterdag 29 juni: PSV E'hoven-Red Capsa. 10.00 \00 Red Caps-All Stars Heerlen K) Vedstrijdsehema zondag 30 sen2 HBS Den Bosch-Red Caps 2.00 v. 09.30 sen2 Red Caps-Mustangs Venlo K) senl Red Caps-Hazenkamp i. II. 00 senl Orioles Vcghel-Red Capsa. O v. 11.15 n je sportief, maar weet je niet ke sport jouw sport is. probeer eens honkbal of softbal I. Dames f 12 jaar en heren vanaf 8 jaar welkom. Of bent u geïnteres- J in andere aktivitciien. zoals jeleiden van jeugd? Bel dan: lard Draaisma. tel. 0478-582907 ituur een E-Mail naar: red- f@dds.nJ i r Ouderavond Donderdag 4 juli ouderavond voor zowel korfbal als voetbal. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 6 juli kledingruilbeurs van 11.00 lot 12.00 uur in de kanti ne. NBB-kompetitie Het volgend seizoen zullen van onze club minder teams aan de NBB-kompetitie meedoen dan de laatste jaren gebruikelijk was. Op grond van aspekten als zaalbezet ting. sfeer in de hal en kosten zaal- huur is er daarom voor gekozen in principe alle teams tegelijk thuis of allemaal tegelijk uit te laten spelen. Op zondag 8 september zijn er van 10.00-13.00 uur oefenwedstrijden gepland tegen jeugdspelrs van ande re clubs uit de regio. De kompetitie zelf begint in het weekend van 14 en 15 september. Zomersluiting sporthallen Morgen, vrijdag 28 juni, is in sporthal 'de Weert' onze laatste speelavond van dit seizoen. In de week van 19 augustus eindigt de zomersluiting. De TC is bezig om vóór het volgend seizoen een nieu we speelrooster voor de verschillen de spelersgroepen te maken. In het clubblad dat medio augustus zal verschijnen zal dat rooster worden gepubliceerd. Ook zal daarin onder andere de voorlopige teamindeling voor het volgend seizoen worden opgenomen en informatie over trai ners, coaches, kompetilicdata en de data van de eigen toernooien. Onder druilerige weersomstandig heden werden afgelopen weekend de Nederlandse Kampioenschappen afd. 2 afgesloten. Vier van de zes voorrondedeelnemers van onze ver eniging kwamen in Bornerbroek (Drente) op hel strijdtoneel. Doch eerst die voorronden: zoals gemeld was het Gerrit Janssen, die hier met een keurige eerste plaats vandaan kwam met een gemiddelde van 24.10 slagen per ronde. Perfekte wedstrijd, ook al eindigden de ande ren, uiteraard op een lagere plaats, hun prestatie, was er niet minder om. Harrie Lenssen met een gemid delde van 25.40 er ronde, tiende plaats: Jan Litjens gemiddeld 26.50 per ronde, zestiende plaats; die alles in de kategorie heren Sen. A. Jan Engels speelde gemiddeld 25.10 en dat was goed voor een vijftiende plaats bij de heren A-kl. Verder ver meldden wij reeds de promotie van Jan v. Dijk, van de heren Sen. B. promoveerde naar de A-klasse; een zeer goede prestatie waar hij echt trots op mag zijn. Eveneens tevre den zal Huub Straatman terug kij ken op zijn debuut tijdens deze wed strijd. maar liefst twee slagen per ronde speeld ehij minder, dan zijn vastgesteld gemiddelde was; dus gewoon goed. In de finaleronden lukte het Gerrit Janssen niet om zijn eerste plaats van de voorronden de konlosideren. doch met een algemeen gemiddelde van 24.73 per ronde een zeer ver dienstelijke gedeelde vierde plaats, zal hij zeer tevreden zijn. Harrie Lenssen handhaafde zijn tiende plaats en eindigde met 25,20 slagen per doorgang. Datzelfde gold voor Jan Litjens met klassering 16 en gemiddeld 26.73 slagen.Eveneens dezelfde klassering van de voorron den gold voor Jan Engels: als vijf tiende geëindigd in een zeer sterk heren A-veld. Voor deze week, uiteraard weer de onderlinge kompetitie, die voor donderdagavond vanaf half zeven gepland is: daarnaast in het weck end de voorlaatste wedstrijdronde van de Bondskompetitie: ons eerste gaat zateragmorgen reeds op bezoek bij het Wolfsven I uil Mierlo, en zij zullen best nog wel enkele wed- strijdpunten mee naar huis willen brengen en in feite gaan we er ook vanuit dat dit zal lukken. Het tweede speelt thuis tegen Eindhoven I. en zij zullen het zeker niet makkelijk krijgen, een geduchte tegenstander, doch wie weet Buitenlust 3 krijgt Heeze I als gast, en zij zullen wederom trachten om. naast goed spel. ook nog enkele ronden in winst proberen om te zet ten. Voor ons vierde team geldt de Pool 1 uit Maasbree als gast. en hiervan kan men zeer moeilijk voor spellen. wie er met de w inst gaal strijken, inzet en techniek is vol doende aanwezig, doch het moet ook lukken. De vertrektijd voor ons eerste is/wordt geregeld in onderling overles. Scheidsrechters vereniging Horst- Venray kan zich verheugen over hel feit dat in het komende voetbalsei zoen twee leden van deze vereni ging als scheidsrechter aktief zullen zijn in zowel de tip van het zaalvoet bal als van het veldvoetbal. Math van de Bekerom uit Venray is in januari 1996 aangesteld als een van de eerste FIFA-scheidsrechters in hel zaalvoetbal, en zal in deze hoedanigheid bij meerdere interna tionale wedstrijden en toernooien zijn opwachting maken. In het veldvoetbal is Frans Hegger uit Melderslo onlangs gepromo veerd naar de C-lijst van het Betaald Voetbal, en is hiermee het eerste lid van de Scheidsrechtersvcreniging Horst-Venray die in het Betaald Voetbal zal gaan akteren. Op grond hiervan biedt Scheidsrechters vereniging Horst- Venray deze twee leden een receptie aan, waarbij eenieder in de gelegen heid gesteld wordt om Math en Frans te feliciteren met hun resulta ten en daar waar nodig met hen kennis te maken. De receptie is op vrijdag 28 juni aanslaande vanaf 19.30 uur in clublokaal Trefhove. Wittebrugweg 7 te Horst (akkomo- datie SV Wittenhorst). D.O.S. Uitslagen KNBB bandstoten: DOS I is in de bandstootcompetitie geëindigd op een 2e plaats. Het tweede team werd ook 2e en het 3e team behaalde de 4e plaats. Op zaterdag 6 juli wordt bij D'n Oldtimer de finale bandstoten voor teams gespeeld. Welke teams in actie komen is nog niet bekend. Clubavond: Vanaf maandag I juli vervalt de maandag als clubavond. Om een partijtje te biljarten blijft in de maanden juli en augustus de don derdag beschikbaar. Vernielingen Een 18-jarige inwoner van Ysselsteyn deed aangifte van ver nielingen aan zijn fiets. De fiets was met opzet door een ruit van de dis cotheek aan het Gouden Leeuwterrein gegooid. De dader kon nog niet worden achterhaald. Een 38-jarige inwoonster deed aangifte van vernielingen aan haar in de Pavanestraat geparkeerde per sonenauto. Daar was naast het kapot schoppen van een buitenspiegel ook schade aan het lakwerk aangericht. Laatste trainingen van dit sei zoen Dinsdag 2 juli zijn er voor alle teams de laalse trainingen van dit seizoen De trainingen voor het sei zoen 96/97 beginnen weer op dins dag 20 augustus en op vrijdag 23 augustus j996 In het volgende clubblad, wat in juli bij ieder lid nog in de bus zal vallen, zal de voorlopi ge teamindeling en de nieuwe train- ngstijden voor hel komende seizoen staan. Kleding De oproep vorige week om de wedstrijdkleding in te leveren heeft geholpen. Zo goed dat zelfs oude wedstrijdkleding werd ingeleverd. De meeste spullen zijn nu binnen, echter nog niet alles. Dus daarom voor de laatste keer een oproep aan die leden die de kleding nog niet hebben ingeleverd. Geef ze op de training af aan M. v. Berlo. en als hij niet aanwezig is bij de trainer. Het kan ook iedere dag bij T. Lamers na 18.00 uur. Trainingen en wedstrijden: Zie Doorlopertje. Uitslagen Pedro v.d. Sterren en Hein Hoeijmakers hebben in Waldniel (D) weer eens laten zien dat de Peelrunners (Peelroeners) nog steeds goed kunnen lopen. Onder goede weersomstandigheden liepen beide peelatleten voor in het pele- ton. Pedro bereikte een tweede plaats enkel zuchten later volgde Hein Hoeijmakers. Joop zanders is langzamerhand weer hersteld van zijn blessure en liep een mooie tijd. Pedro v.d. Sterren 16.37: Hein Hoeijmakers 16.39; Joop Zanders 17.22 en Hennie Meyer 19.23. Volgende week vrijdag beginnen de eerste vakanties in onze regio. De trainingen zullen in de vakantie gewoon doorgaan. Wedstrijden en trainingen staan allemaal in hel Doorlopertje. Ook komt onze stratenloop in Sevenupi. op woensdag 17 juli al dichterbij. De wedstrijdkommissie is al weken druk in de weer om er wederom een mooie wedstrijd van te maken. Als er nog mensen vrij zijn die op die dag niet willen of kunnen lopen vernemen wij dat graag omdat wij hulp goed kunnen gebruiken. Neem dan even kontakt op met Hay Steegs of Otto Foppen. Afgelopen weekend heeft AV Venray atlete Broers met overmacht getoond wie dit jaar de beste 800 m. loopster is op de buitenbanen ind e Catagorie Meisjes junioren B. Liep ze afgelopen zaterdag in Hoorn de beste serietijd om in de finale te komen. Zondag deed ze er nog een schepje bovenop in de eindstrijd om de Nationale Titel. Na de eerst 500 meter vond een goed kontrolerende B-juniore toch dat het te langzaam ging en zette een versnelling in. waarbij geen van de konkurrentie een antwoord had Op de finish liet de Venrayse de klok stilstaan op 2.13.58 min.: dit bleek drie secon den sneller dan de tweede aanko mende H. Popke. Senioren Introducé Toernooi senioren Hel Introducé Toernooi spelen we dit jaar op zondag 14 juli. Ieder lid kan zich opgeven met een partner (gemengd dubbel). Deze partner hoeft geen lid van de vereniging te zijn. Iedereen krijgt dus de kans om het tennissen eens een keer te probe ren. De inschrijfformulieren liggen in de kantine. Opgeven kan tot en met 30 juni. Liptonice Tennis Cup Vandaag beginnen de wedstrijden om de Liptonice Tennis Cup. In totaal strijden er dertien teams om hel officiële mixdubbel kampioen schap van Nederland. De finales zijn gepland op zaterdag om 16.00 uur. Open Dorpentóernooi Onderstaand de eindstanden van de teams van TVY in de afgelopen dorpenkompetitie: Zaterdag, poule 1 TVY 2 5e plaats TVY I 6e plaats Poule 2a: TVY I 4e plaats TVY 2 6e plaats Poule 2b: TVY 4e plaats Zondag, Poule la: TVY 4e plaats Poule Ib: TVY 2 3e plaats TVY 1 4e plaats Poule 2a: TVY I 4e plaats TVY 2 5e plaats Open Dorpen Toernooi Het Open Dorpen Toernooi, dat afgelopen week is gespeeld, heeft wederom mooie en zeer spannende wedstrijden opgeleverd. Aan dit door A&S Intersport Venray gesponsorde toernooi hebben in totaal 86 spelers deelgenomen. De uitslagen: Dames sterkte B: 1. Diane v. Schijndel/Renate Marcellis Open Dorpen Toernooi: 2. Danielle Verlinden/Corry v.d. Water. TV Swolgen; 3. Riet Koopmans/Tilla de Wit Open Dorpen Toernooi; Monique Voermans, Mieke Rongen Open Dorpen Toernooi. Dames sterkte A: I. Liesbeth Allink/Koos Hendriks TV Merselo: 2. Gonny v. Dijck/Riek Heidens Open Dorpen Toernooi; 3. Annie Jansen/Truus Kusters Open Dorpen Toernooi: Tonnie v. Vegchel/Diny Pouwels Open Dorpen Toernooi. Heren sterkte B: I. Jan VErgeldt/Paul Janssen Open Dorpen Toernooi: 2. Jan v. Vegchel/Bert Pouwels Open Dorpen Toernooi: 3. Mart de Wit/Jan Ewals Open Dorpen Toernooi; Fons Emonts/Herman Jansen Open Dorpen Toernooi. Heren sterket A: I. Twan v. Osch/Jan Droesen Open Dorpen Toernooi: 2. Henk DRabbels/Martien Janssen Open Dorpen Toernooi; Theo Nellen/Nico Jacobs Open Dorpen Toernooi. Junioren Maandagavondkompetitie De Maandagavondkompetitie tot de vakantie is weer gespeeld. De pouleWïnnaars zijn: Poule IMarian v.d. Zanden: Poule 2: Marlon v. Dijck: Poule 3 -Anouk Ewals; Poule 4: Henry v. Neerven: Poule 5: Robbert v. Empel: Poule 6: Kim Kusters; Poule 7: Lindsey Pouwels. Na de vakantie startenwe weer met de kompetitie. Wanneer precies en hoe laat komt nog in het YNB te staan. Clubkampioenschappen De clubkampioenschappen voor de jeugd spelenwe dit jaar in de week van 19-25 augustus. Als je niet mee kunt doen moet je je even afmelden bij José (541428) of Lenie (541624). Zaterdag 29 juni is de tweede selektiewedstrijd voor de NK te Afferden. Zondag 30 juni is de vijfde wed strijd van de Pickerkompetitie. Vergunningen voor 1996 zijn ook verkrijgbaar bij v. Groote. Dierengilde. Stationsweg 21 Venray: bij Harry Theeuwen. de Houskuilstraat 38 Wanssum en Liagro. Meerloseweg 3 Wanssum. Verdere inlichtingen kunt u ver krijgen bij de sekretaris H. Lenssen. tel. 0478-587606. Volop spanning en sensatie in Venray Venray - De organiserende ver eniging SMC de Peel uit Venray houdt zondag 30 juni aanstaande weer internationale autospeed- way-wedstrijden op de onlangs geheel gerenoveerde piste van Circuit de Peel te Venray. Tijdens deze dag komen zeven klassen aan start met deelnemers uit Nederland, Duitsland en België. Een van de groepen van auto's waarin de hoogste snelheden behaald worden, zijn de Hotrods. Deze zelfgebouwde wagens zijn voorzien van de allernieuwste snuf jes teneinde de prestaties nog verder te verhogen. De meeste coureurs rij den momenteel met een carrosserie vervaardigd uil koolstofvezel, die geplaatst is op een buizenframe. Hierdoor worden de voordelen van een laag gew icht gekombineerd met een bijzonder goede wegligging. Dit komt vervolgens vooral weer tot uiting in de hogere bochtensnelhe den. Hel moge dan ook duidelijk zijn. dal de Hotrods onderling sterk aan elkaar gewaagd zijn en vele ver beten deur-aan-deur duels uitvech ten. De beste rijders in deze snel St. Christoffel bestaat dit jaar 75 jaar. Vanaf 1991 worden de jaarlijk se clubkampioenschappen gehou den in de Wetteling Dit is een goede keuze geweest daar er meer jongens en meisjes mee kunnen doen en er ook meer toeschouwers hiervan getuigen kunnen zijn. In mijn tijd 30 jaar geleden) turnde w ij onze wedstrijd op de Langeweg. We hadden toen een prima heren- groep. Namen van toen die ik mij herinner zijn: Jan v. Daal momen teel voorzitter). Wiel Boom (ere-lid van St. Christoffel), Wim Giliam (leider jongens wedstrijdgroep en bestuurslid TC). Henk Kuypers, Martin v. Gerven, John Bergmans en Hans v.d. Heuvel. Trainer toen was Wim v.d. Heuvel. De wedstrijden vonden in het najaar plaats en wel op zaterdag middag. In ons wedstrijdtenue (wit singlet met embleem en lange turn- pantalon) gingen we de strijd aan. We turnden aan vijf toestellen, nl. de brug, hoogrek, paardsprong, rin gen en de vrije oefening. Nu is dag nog zo met dit verschil dat onze vlocroefening op dezèlfde wijze uit gevoerd werd als nu bij de wedstrijd groepen meisjes en dames, maar dan zonder muziek. Het was meestal een zeer spannende aangelegenheid, waarbij de plaatsen twee en drie jaarlijks wisselden. De absolute nummer één van die tijd was Wiel Boom. met Jan v. Daal vaak als goede tweede. Met deze wedstrijd- groep hebben wij ook in Noord- en Midden Limburg goede resultaten geboekt. We trainden meestal vier tot zes uur per week. verdeeld over vaste en vrije trainingstijden. Tot mijn zeventiende jaar heb ik met veel plezier geturnd en nu ik zelf les geef kijk ik met veel plezier terug naar mijn tijd als aktief turner (Wim Giliam). Wedstrijd Zaterdag 29 juni 1996: Finale Kompetitie Junioren D in Etten- Leur. Mededeling Hel jongens juniorenteam van AV Venray bestaande uit P. Engels. D. Lont. L.P. Linssen, C. v. Ransow, T. Vermeulen en P. Veugen die aan staande zaterdag zullen afreizen naar Etten-Leur om te strijden in de kompetitie Finale moeten uiterlijk om 09.00 uur aanwezig zijn op de baan. Van hieruit zal gezamenlijk vertrokken worden naar de wed strijd. Trainer/begeleider is Lex Biesscls. Reisgeld is vastgesteld op ƒ8,50. dit te voldoen bij vertrek. Hel vervoer zal verzorgd worden door dhr. Lont en dhr. Linssen. Uitslag Afgelopen zondag werd in Sittard een wedstrijd voor Pupillen en C/D junioren afgewerkt. In deze wed strijd werden door de atleten van AV Venray de volgende uitslagen behaald: Mieke Emons. speer. 15,74 m. (pers. record): Wendy Willems. kogel. 7.1 I m. (p.r.): Leila Quadid. speer, 10.38 m. (p.r.); Louis Paul Linssen, speer. 17.26 m. (p.r.); Tom Vermeulen, kogel, 6.16 m. (p.r.); Wout Pel. kogel, 7.14 m. (p.r.) en Ver. 4.31 m. (p.r.): C-juniore Mijke Schonenberg behaalde in deze wed strijd tweemaal een tweede plaats, dit op de onderdelen kogel. 10.04 m. (p.r.) en bij het verspringen 4.86 m. In Deurne behaalden de pupillen jl. zaterdag de volgende uitslagen in de Meerkamp. C-pupillen meisjes: Geeke Blonk. vierde. B-pupillen jongens: Richard Engels, zesde en Sander Reewijk, negende. B- pupillen meisjes: Carcia Stegen, zevende. Jongens Pupillen-A: Joost v.d. Borg. vijftiende en Peter Keijscrs. twintigste. Meisjes Pupi!Icn-A: Kisiwah Dampley. zes tiende. Op het loopnummer 1000 m. behaalde Richard Engels een keuri ge derde plaats bij de B-pupillen, dit in de tijd van 3.56.00 min. groeiende klasse zijn Wim Peeters uit Nijmegen. Hansi Wambach uit Posterholl en de suksesvolle Duitser Rolf Arens uit Recklinghausen. Een andere groep waarin hoge snelheden bereikt worden, zijnde Formule-Toyota's. Deze monoeo- ques zijn veelal eerder gebruikt in dc internationaal bekende Formule- Ford of Opel-Lotus klasse. In deze nog relatief jonge tak van het auto- speedwav. rijden deze boliden met een krachtbron van Toyota, die door onafhankelijke motorenbouwers wordt vervaardigd. Vervolgens wor den deze krachtbronnen onderling verloot, zodat iedere rijder in begin sel over een gelijkwaardige motor beschikt. Tevens zijn alle deelne mers verplicht Om op dezelfde soort banden te rijden. Het zijn dan vooral de sluurmanskwaliteiten die in deze klasse hel verschil vormen tussen de verschillende deelnemers. Toch zijn het meestal Gerry van Uden uit Heesch en Jos Bovee uit Ysselsteyn die hoog eindigen, terwijl ook de vele Duitse rijders goede kansen op een topklassering hebben. De spektakulairstc klasse vormen echter zonder twijfels de Saloon- Stockcars. Doordat in deze groep bijna alles is toegestaan is allen het tegen de rijrichting ingaan is verbo den. zijn crashes en koprollen een vast bestanddeel van deze races. Natuurlijk is het hierbij een eerste vereiste dat de wagens en de cou reurs tegen deze zware klappen bestand zijn. Hierdoor zijn de vei ligheidsregels zeer streng en de wagens zelf geheel bepantserd. Aangezien geen enkele rijder zeker van zijn plaats is. is het moeilijk vooraf een w innaar aan te wijzen. Meestal zijn het echter Louis lluugen uit Baarle-Nassau en Frank Loetf uit liet Duitse Neltetal die de overwinning voor zich opeisen. Daarnaast zijn ook de regionale favorieten Barry Maessen en Rob Strijboseh uil Ysselsteyn in slaat om hos'c ogen te gooien. Ook de Stockrods zullen weer voor veel aktie en spanning zorgen. In deze groep van auto's rijden veel regionale rijders mee. die elkaar weinig toe zullen geven. In hun rela tief lieht gemotoriseerde wagens die uitgerust zijn met opgevoerde moto ren met een inhoud van 1310 cc. zorgen de deelnemers steeds weer voor interessante onderlinge duels. Naast Theo van Lier uit Baarlo. zijn ook zijn plaatsgenoten Prosper Ottenheym en Bart Lenssen en Erik Roeffen uit Grubbenvorst de grooi- ste kanshebbers bij de Stockrods, Verder komen deze dag de spekta- kulaire en met zware Amerikaanse motoren uitgeruste Stockcar- Formule- Ide Sprint 1300 met Jan v. Eek uit Posterholt en de altijd weer verbazende snelle Achteruitrijders aan de start. De wedstrijden op Circuit de Peel beginnen om 13.00 uur. De baan is gelegen aan de N277 (Middenpeelweg) tussen Ysselsteyn en Vredepeel in de gemeente Venray. ter hoogte van vliegbasis de Peel. Afgelopen zondag sleepte St. Christoffel drie eerste plaatsen weg in de finalewedstrijden om de Limburgse kampioenschappen. Om aan deze finale mee te mogen doen hadden de Venrayse meisjes en dames eerst de konkurrenten van Noord-Limburg moeten overwin nen. om daarna de strijd aan te kun nen gaan tegen de Midden- en Zuid- Limburgse distriktskampioenen. De dames hadden een makkelijke taak uil te voeren, doorhei terugtrekken van de andere finalisten moesten zij alleen de wedstrijd uittumen om zich kampioen van Limburg te mog- gen noemen. Geturnd werd door: A. Keijzers. A. Hout. I. Klaasen. N. Osch en W. Rameckers. De- meisjes klasse A moesten er echt voor strijden. Ze moesten het opnemen tegen vier gerenommeerde tegenstanders, nl. Jan v. Weert I en 2. Linne en Marathon Heerlerbaan. Met een verschil van 2,4 punten op Voor het rijden van hun wedstrijd tegen de rijders naar het prachtige circuit de Witte Ruvsheuvel te Oss. Bij de 125 senioren wist Peter Versteegen de 21e plaats in de wacht te slepen. In de klasse 125 junioren kwam de vijfde beker in handen van Johan Versteegen en eindigde Freek Kuypers op een algemeen 31e plaats. In dezelfde klasse was de 37e plaats weggelegd voor Edw in Logtens. Komende zon dag zijn de nationale wedstrijden te Nuland en te Maurik. de tweede wisten zij beslag te leg gen op het kampioenschap. De turn sters waren: P. Goumans. F. v. Gestel. P. Reijnders. M. Janssen. I. de Jong. M. v. Kreij en Z. Drost. Dc dames junioren moesten het opnemen legen Eendracht 1876 Maastricht en Sparta Venlo: hier was het wel heel spannend waarbj zowel Sparta als Sl.'Christoffel beide twee toestellen wonnen met uiteindelijk winnaar St. Chrisiolïel met maar 0.7 punten verschil. Dit team bestaal uit: A. Vollenberg. A. v.d. Wijngaarden. E. Kersten. F. Roording. I. Roording en M. Jeuken. De meisjes klasse B kwamen net iels te kort om zich ook kampioen te mogen noemen. Zij gingen de strijd aan legen Eendracht 1879 Maastricht. Excelsior Schimmen en Oiympia Blerick. Ook hier een minimaal krachtsverschil tussen de nummers een en twee. Met een ver schil van 1.6 punten ging deze keer de winst naar Maastricht met St. Christoffel als goede tweede. De turnsters van St. Christoffel waren: S. Boshoven. E. Koopmans. A. v.d. Ligt. A. Kouwenberg. S. Arts. M Bouten. N. v. Hanen en S. Beteramv Klasse B Speeldag 8. 28 juni 1996 19.30-20.30 Leuncn2-Drukshop 20.30-21.30 Huukskc3-Venray3 21.30-22.30 BKZ-Venray 2 22.30-23.30 Leunen I -Josette Venrode vrij.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 15