Sfr&it i*t 'VwKZty SVV Veteranen SV Ysselsteyn V.V. Oostrum Nieuwe jeugdtrainer voor VV Oostrum Bowlen JBC Venray'80 Jumpers'76 Midgetgolf Buitenlust Honk- en Softball- vereniging Red Caps PEEL EN MAAS Tennis vereniging Ysselsteyn HSV Het Alvertie Atletiek Vereniging Venray-Regio Motorcrossers Regio Venray HBS Diana PEEL EN MAAS Bridgeclub Venray St. Christoffel Duivensport PEEL EN MAAS Donderdag 13 juni 1996 - Pagina 9 Uitslag: afgelasr Programma zaterdag: SVV-HRC a 17(H) De volgende spelers worden ver wacht: A. Arts. W Baartman. J. Geurts. J. v. Kempen. E. v Mill. H. Phillipsen. J. Smits. A. Strijboseh. T. Strijbosch. M. Swinkels. P. Vermeulen. T. Willems. P. Wijnhoven, W. Janssen Dc afmeldingen uiterlijk donder dagavond bij A. Sijbers. lel. 583196. Veteranen Uitslag: Y sselstcyn-Meterik I -1 Programma zaterdag 15 juni: Wanssum-Ysselsteyn a. 17.(H). v. 16.15 spelers 7 t/m 5 22 Juni: BEVO-Ysselsteyn a. 18 (H) Korfbal Bekertoernooi Op het afgelopen zondag gehou den bekertoernooi moest senioren I DDW uit Hooge Mierde en Spes uit Milsbeek Ie) voor zich laten. In het duel om de derde en vierde plaats tegen Swift uit Velden versloeg senioren I Swift met 2-1 Korfbal anders weekend te Wanroy Aanstaande zaterdag 15 juni start het 'Korfbal anders weekend' in Wanroy voor onze jeugdleden. Wat je mee moet nemen heb je op het infoblad kunnen lezen. We hopen dat 't mooi weer is en de waterspe- len dit jaar wel door kunnen gaan. We vertrekken zaterdag om 12.15 uur bij het sportpark. Ophalen op zondag om 17.00 uur. Veteranen: Programma zaterdag 15-6-1996 Panningen-VVO a. 18.00. v. 17.00 Het bestuur van VV Oostrum deelt mede dal met ingang van het seizoen 1996/97 Marcel Lenssen aangesteld is als jeugdtrainer. Marcel Lenssen is afkomstig uit Geijsteren waar hij nu nog voetbalt. Als speler kwam hij zeven seizoe nen uit voor Volharding, waarmee hij eveneens in de Hoofdklasse reik te. Marcelheeft een kontrakt voor twee jaar getekend en volgt Gerard van Stappershoef op. die de A- en B-jeugd vier jaar onder zijn hoede had In augustus hoopt Marcel aan de kursus Trainer/coach lil te kun nen beginnen. Wij wensen Marcel en Gerard veel sukses toe bij hun nieuwe clubs. Bowling Vereniging Venray Kampioenschap der periode kampioenen Magic Line kampioen poule A Het Magic Line-team liet er geen twijfel over bestaan, wie de meeste zin had in de voor de winnaar beschikbare brunchbonnen, want door winst van alle wedstrijden met ook nog tweemaal de hoogste score bleken ze onbereikbaar voor alle tegenstanders. Ook op persoonlijk nivo werden de beste prestaties ver richt door leden van het kampioens team: Twan Claessens scoorde de hoogste game met 231 en Bert Tax. eindelijk in zijn oude goede vorm. zette de hoogste serie neer met 792 pins. De league-kampioen Sigma's/Rest.Bowl. Venray begon ijzersterk met winst op de Treffers, maar bleek daarmee zijn kruit ver schoten te hebben want alle overige tegenstanders trokken aan het lang ste eind met als gevolg slechts een 4e plaats. Red Arrows hield het langst stand tegen het Magie Linc- geweld. maar moest ten gevolge van twee nederlagen in de laatste ronden afhaken. Toch waren de 10 punten ruim genoeg om de tweede plaats in 'te nemen. In dat team scoorde Dorothe Mihoglu de hoogste game bij dc dames met 193 pins, dc derde plaats was met 8.5 punten voor de Pinhunters, die in de laatste wed strijd helemaal wegzakten en als blijk van die inzinking scoorde Eric Billekens dan ook de laagste game met 94 pins. De Treffers was het lot beschoren de laatste plaats te bezet ten maar met evenveel punten als de Sigma's. Plusmarkt van dijck/Goldcn Wonder winnaar poule B Een zeer verrassend slot had de wedstrijdenreeks in de B-poulc. want de Strikers leken regelrecht op de titel en de brunchbonnen af te stevenen want na drie van de vier wedstrijden hadden zij de maximale puntenwinst 12 en leken zij onklopbaar. maar in de laatste wed strijd tegen de league-kampioen B.T. Jamin vonden zij hun Waterloo en scoorden slechts een half puntje. Daarvan profiteerde het Plusmarkt van Dijck/Golden Wonder-team optimaal door hun achterstand van 3 punten om te zetten in een voor sprong van precies een half puntje, maar dat was genoeg om zich Kampioen der Periodekampioenen in de B-poule te mogen noemen. Bij de Strikers werden wel de beste per soonlijke prestaties geleverd: de hoogste game bij de dames was voor Caroline van Rijt met 198. die bij de heren voor Bern van Duuren met 209 en de hoogste scratc-game in beide poules met 901. B.T. Jamin en Hit Miss deelden met ieder 8.5 punten de derde en vierde plaats. Door een wat betere totaalscore mocht B.T. jamin de derde plaats innemen. Hekkesluiter was het B.L.S./Close Encounters-team. dat deelnemen belangrijker scheen te vinden dan te winnen en een totaal van 2.5 punten was dan ook de tota le puntenoogst. Uitslagen Trio-league van 5 juni 1996 GROEPA: Sigma's/R.B Venray - de Mennekes/Bokual 8.5 - 20.5 The Youngsters - Crash 22-7 B.T Jamin-We Je Be 13 - 16 GROEP B: Treffers '94 - Born Losers 13.5 - 15.5 Hit Miss - Dream Team 3.5 - 25.5 DE MENNEKES/BOKUAL KAMPIOEN. In een tot het laatste frame span nende strijd tussen de nummers een .Sigma's, en nummer twee. De Mennekes. besliste het Mennekes- team tenslotte de competitie met het behalen van de titel, die lang scheen weggelegd voor de Sigma's. Na twee games leek er ook nog geen vuiltje aan de lucht voor titelkandi daat nummer een. want een tussen stand na twee van de drie games van 7,5 - 8,5 en een kleine voorsprong in de totaal pinfall gaf nog volop kan sen. maar die keerden in de laatste game ten gunste van de mennekes, die in Peter Cleven. met 3 pers. pun ten en een serie van 561, hun beste man hadden. Bij de Sigma's was Ad van Hemert met zijn 574-serie en een game van 210 de beste.. Tot ont zetting van het Crash-team versche nen bij de Youngsters twee absolute jeugdigen Mark M ijl mg en John Koekkelkoren zijn nog lid van de jeugdafdeling) die er op los scoor den of het een training was, waarbij Mark Mijling uit de losse pols een serie liet noteren van 616. bestaande uit games van 204, 202 en 210. Klasse Met deze winst pakten de Youngsters ook nog de laatste periode-titel en de derde plaats, dit tol verdriet" van het Crash-team, waarin Toos Janssen goed was voor zowel de hoogste game als serie bij de dames met resp 191 en 548. We Je Be slaagde er. ondanks de over winning op B.T. Jamin. niet in van de laatste plaats in de A-groep weg te komen. In de B-poule was de strijd om de laatste periode-titel hevig. Hit Miss had de beste vooruitzichten, maar hun droom om aan te zitten aan het te winnen brunchbuffet werd wreed verstoord door nota bene het Dream Team, dat een droom werkelijkheid zag worden, maar naar het buffet is nog een lange weg. De Born Losers, ook kanshebber, wonnen wel maar scoorden te weinig punten om zich de laatste periodekampioen te mogen noemen. Venray wint uitwisseling met Laarbruch Hel uil 5 dames en tien heren bestaand team van Venray begon de return tegen het team van de Engelse basis in Laarbruch Did met een achterstand van 15 pins, maar boog deze om in een duidelij ke voorsprong van 368 pins en hield daardoor de onzichtbare wissel beker in eigen huis. Aan Vénrayse zijde werden de hoogste games ges coord door Toos Janssen bij de dames en Robert Peeters bij de heren, aan Laarbruch-zijde waren Stephanie Chapman ook lid van Venray en Phil Wright de besten. Op zaterdag I juni zijn we gestart met ons regioteornooi 't Klaver vijf toernooi. Dit is een onderling toer nooi samen met de volgnde vereni gingen: 't Kos Krek uit Asten, JBV Boxmeer uit Boxmeer, JBV Amicale Cuijk uit Cuijk. Gemert de Boules en JBC Venray '80. Omdat hel aantal deelnemers per vereniging verschillend is wordt de uitslag procentsgewijs uitgeteld. Na de eerste dag staat onze ver eniging JBC Venray '80 aan kop met een totaal van 74,36%. 't Kos Krek uit Asten staat tweede met 51.85%; 3. Boxmeer met 45.45%; 4. Gemert de Boules met 44.12% en 5. JBV Amicale Cuijk met 27,59%. De volgende wedstrijd is zaterdag 15 juni. Op 16 juni hebbenwe op ons ter rein te Vlakwater Venray ons jaar lijkse Aspergetoernooi. Dit interna tionale toernooi begint om 10.30 uur. ledereen die interesse heeft mag komen kijken Verder zijn belangstellenden ook op zondagmorgen vanaf 11.00 uur en dinsdags vanaf 18.00 uur wel kom bij onze trainingen. Ledenvergadering De algemene ledenvergadering is op vrijdag 14 juni om 20.00 uur in de kantine van sporthal de Wetteling. Ledenvergaderingen zijn niet alleen een formaliteit maar ook de gele genheid om mee te praten en den ken. dus zorg datje aanwezig bent. Kun je echt niet. zorg dan voor een afmelding bij het sekrelariaat. De agenda: I. Verslag ledenverga dering van 9-2-1996, 2. Voorstel bestuurswijzigng. Aftredend en niet herkiesbaar: Marc van Berlo. Wisseling van funkties: Henk Wijnen, nu voorzitter, voorstel pen ningmeester: John Oosterbeek. nu bestuurslid, voorstel voorzitter. 3. Conceptbegroting 96/97. 4. Mededelingen bestuur over onkos tenvergoeding en aanpak trainingen komend seizoen en voorlopig inde ling teams en trainingen (voor zover bekend). 5. T.C. zaken met toelich ting door J. Oosterbeek. 6. Rondvraag. Leden die vragen hebben of iets besproken willen hebben, op deze ledenvergadering, kunnen dit vooraf schriftelijk indienen bij het bestuur. Inleveren kleding Verschillende leden hebben de wed- strijdkleding nog niet ingeleverd bij Mare van Berlo. Doe dit dus aan staande vrijdag voor de ledenverga dering in de Wetteling. Oud papier Aanstaande zaterdag 15 juni halen we weer oud papier op. Deze keer zijn de junioren aan de beurt om u te helpen. Neem je verantwoordelijk heid en zorg er mèt elkaar voor dal er zaterdag weer een ploeg staat. Wil je oud papier inleveren dan kan dat vanaf 09.45 uur bij het startpunt van dè route bij het busstation. Trainingen Alle trainingen lopen door tot en met'dinsdag 2 juli. Daarna is de hal voor ons dicht tot en met 19 augus tus. De nieuwe trainingstijden zul len zo snel als mogelijk doorgege ven worden. In de Bondskompetitie van afge lopen weekend ging ons eerste op bezoek bij MGC Geldrop in de plaats van die naam. Winst werd er niet direkt verwacht, en zo geschiedde het ook, doch onze jon gens speelden een zeer goede wed strijd. Ook al werd ronde nu ronde verloren, iets dal in de lijn der ver wachtingen lag, er werd op deeze zeker niet makkelijke uitbaan, goede scores neergezet. Met een gemiddelde van tien tot elf banen in een slag erin, per persoon en dat over vier ronden is zeker geen slecht resultaat. Beste speler was Harrie Lenssen, zonder de anderen tekort te willen doen. met 95 slagen over vier ronden. Ons tweede team kreeg Zicht Nirve I uit Nuth op bezoek, en wederom een zinderende wedfstrijd, de eerste, tweede en derde ronde gingen weliswaar verloren, doch in de laatste ronde stonden onze spee- lers veertien slagen achter op hun tegenstander. Ze probeerden er alles aan. en er werd zeer fanatiek gespeeld, doch wij konden er maar dertien slagen goed maken: zodt deze wedstrijd met één holeslag (434 slagen voor ons en 433 slagen voor de bezoekers) verschil door de gasten gewonnen werd. jammer, maar helaas waar.... Voor het derde team stond de thuiswedstrijd zaterdagmiddag legen Eindhoven I op het spel. De eerste twee ronden werden welis waar verloren, doch na de koffie kwamen zij sterk terug, door de derde en laatste ronde in winst om te zetten, en zodoende slechts elf hole slagen verlies hoefden te incasseren, en met een half winstpunt toch tevreden terug konden kijken. Trouwens, de beste speler bij het tweede team was Hans Peeters met 101 holeslagen over vier ronden. En bij het derde was het Huub Straatman, die met 103 slagen over ditzelfde aantal ronden zeer tevre den op een goede wedstrijd mag terugzien. Buitenlust 4 ging op bezoek bij de nieuwkomer in de derde klasse. MGC de Financiën uit Loon op Zand. Hiervan weten we zeker, dat zij dit jaar ongeslagen kampioen gaan worden, en in de volgende klasse, wederom hoog zul len gaan eindigen. Het belangrijkste voor onze spelers, was de nodige ervaring op te doen en een volgen- dekeer weer beter voor de dag te komen. Voor deze week staat er naast de onderlinge kompetitie, die zoals bekend om half zeven aanstaande donderdagavond begint, verder geen Bondskomptitie gepland. "Wel gepland zijn de Nederlandse Kampioenschappen, die dit week end plaatsvinden in Tilligte en Bornebroek. Donderdag vindt de reis hier naartoe al plaats en kan er een kleine twee dagen volop getraind gaan worden, om naast een behoorlijk resultaat, eventueel een finaleplaats af proberen te dwin gen... Vernielingen bij school Weer moest aangifte worden gedaan van vernielingen aan de openbare basisschool 'Landweert'. Deze keer had het hekwerk het moeten ontgelden: het was doorge knipt en vernield. Het afgelopen weekeinde heerste op de honkbal- en softbalvelden volop spanning. De honkbalsenio ren I wisten wederom een wedstrijd te winnen. Dit maal moesten de Indians uit Weert het onderspit del ven. De wedstrijd werd voorname lijk gedomineerd door de pitcher van Red Caps, Gijs Ensink. De Indians konden aan slag niet veel uitrichten. De meeste geslagen bal len bleken goed door het veld ver werkt te kunnen worden. Aan de kant van Red Caps werden evenwel enkele fouten gemaakt, waardoor soms een dreigende situatie onstond met op een gegeven moment zelfs alle honken vol met één uit. Door het voortreffelijke pitchen wisten de Indians hier echter niet goed gebruik van te maken. HoewerRed Caps zelf aan slag niet echt een vuist konden maken, werd toch langzamerhand weggelopen van Weert. Bij het ingaan van de laatste inning stond de stand 5-1 in het voordeel van Red Caps. Door een gelukkige driehonkslag in het rechtsveld konden echter twee pun ten binnen komen. Toen een ver keerde worp van de Venrayse pitcher resulteerde in een homerun was de spanning te snijden. Na de verlossende vangbal an de tweede- honkman M. Janssen, ging er een zucht van verlichting over het veld. De softbalsters van Red Caps had den geen sukses. Hoewel sofbal2 kansloos verloor van Schijndel. wis ten de dames van softbal I hel de ongeslagen koploper Maastricht knap lastig te maken. In een wed strijd. die na de reglementaire zeven inningen een stand van 10-10 kende, ging de stand op en af. Tot en met de vierde innning stond Red Caps ach ter met uiteindelijk 2-7. In de vijfde inning probeerde Maastricht de stand uit te breiden naar 2-12, waar door er een vroegtijdig eind aan de wedstrijd gemaakt zou kunnenwor- den. Red Caps besloot hier echter een slokje voor te steken en ver kleinde de stand tot 6-7. mede door een driehonkslag van E.Haan en een tweehonkslag van D. de Haas. In de zesde ining kwam Red Caps zelfs op een 10-9 voorsprong, welke in de zevende inning weer uit handen werd gegeven. Normaal gesproken zou dit het einde van de wedstrijd hebben betekend, maar volgens de reglementen moeten er maximaal twee inningen worden gespeeld om een winnaar uit de bus te laten komen, een zogenaamde Tie break. De 10-10 stand bleef echter ook in de achtste inning gehandhaafd, waardoor Maastricht het benauwd begon te krijgen. Helaas bedorf een knappe driehonkslag van Maastricht in de negende en laatste inning het plezier van Red Caps, dat niet meer instaat bleek om de achterstand bij te halen of zelfs om te zetten in een voorsprong. De eindstand van 10-12 is echter een hele prestatie, gezien het feit, dat Red Caps dit jaar voor het eerst uitkomt in deze klassen en de tegenstander een ongeslagen koploper is. Red Caps bezit op dit moment een opmerkelijke vierde plaats in de kompetitie. Ook de pupillen van Red Caps doen het goed. De jongste lichting honkballers (8-12 jaar) heeft dit sei zoen nog maar één keer verloren door een tekort aan spelers. De tegenstander van het afgelopen weekeinde, Nuenen, moest de suprematie van Red Caps erkennen. In de gespeelde dubbele wedstrijd bleef Red Caps Nuenen tot twee keer toe voor. Zowel het slagwerk als het veldwerk slak met kop en schouders boven dut van Nuenen uit. Opmerkelijk was het feit. dat de pupillen gemotiveerd bleven, ondanks de gemakkelijke eerste overwinning én de enorme hitte van zaterdag (32 o C). De aspiranten konden helaas geen overwinning bijschrijven. In en legen Maastricht werd tot twee keer toe verloren. Beide uitslagen waren echter zeer close en hadden net zo goed andersom kunnen zijn. Uitslagen Pup. Red Caps-Nuenen 12-3 Nuenen-Red Caps 6-18 Asp. Maastricht-Red Caps 12-11 Red Caps-Maastricht 7-12 SB sen2. Starl. 3 Schijndel-Red Caps 17-2 SB sen I Red Caps-Maastricht 10- 12* HB sen2. Red Caps-Sittard Condors 14-12 HB senl. Indians Weert-Red Caps4- schcma vrijdag 14 juni: SB sen2. Red Caps-Mulo3 Helmond a. 19.00 schema zaterdag 15 juni: Pup. Phantoms Weert-Red Caps a. 11 .(H). v. 09.(H) Asp. Cracks R'mond-Red Caps a. 11 .(H). v. 08.30 schema zondag 16 juni: SB sen2. Red Caps-Geldropa. 11.00 SB senl. Mustangs-Red Caps a. 11 .(H). v. 09.(H) SB sen2. Mulo2 Helmond-Red Caps a. 14.30 HB sen IDucks Boxtel-Rcd Capsu. 14.30. v. 11.15 Ben je sportief, maar weet je niet welke sport jouw sport is. probeer dan eens honkbal of softbalI. Dames vanaf 12 jaar en heren vanaf 8 jaar zijn welkom. Of bent u geïnteres seerd in andere aktiviteiten. zoals begeleiden van jeugd'? elke week nieuws Senioren Dorpenkompetitie Poule 2a zo: TVY 2-TVY I 3-7 Introducé toernooi senioren Het Introducétoernooi spelen we dit jaar op zondag 14 juli. Ieder lid kan zich opgeven met een partner (gemengd dubbel). Deze partner hoeft geen lid van de vereniging te zijn. Iedereen krijgt dus de kans om het tennissen eens een keer te probe ren. De inschrijfformulieren liggen in de kantine. Opgeven kan tot en met zondag 30 juni. Open Dorpen Toernooi De komende week wordt alweer voor de derde keer het Open Dorpen Toernooi gespeeld. De poule inde lingen en wedstrijdschema's hangen bij de baan. Iedere deelnemer wordt verzocht zelf even te gaan kijken wanneer hij/zij de eerste wedstrijd moet spelen. Zorg dat je op tijd bent. Junioren Junior/senior Toernooi De wedstrijdindeling van het Junior/Senior Toernooi dat aan staande zondag 16 juni wordt gespeeld hangt bij de baan. Wil iedereen die zich voor dit toernooi heeft opgegeven gaan kijken hoe laat hij/zij moet spelen. Uitslag Vijverkonin^996 IRob Wijnhoven. 2. Rene Wijnhoven, 3. Harry Theeuwen. 4. Pieter Kunen en 5. Jos Hermans Uitslag jeugdkoning 1996 I. Peter Langenkamp, 2. Michiel de Lauw. 3. Niels Cox, 4. Layla Voesten en 5. Willem Voesten. Uitslag 2de Pickerkompetitie A-klas: I. Mart v.d. Ven, 2. Rene Wijnhoven, 3. Twan Verhaegh. B-klas: I. Wil Lenssen, 2. Pieter Kunen. 3. Marco Jans. Uitslag 3de wedstrijd korte hen gels lentekoning: I. Henk Hendriks, 2. Toon v. Oyen, 3. Wim Linders. Bij de koppelwedstrijd van Siebengewald was er een tiende plaats voor het koppel Mart v.d. Ven/Toon Langenkamp en een elfde plaats voor het koppel Toon Sanders en Cees Hebben. Zaterdag 15 juni is de Jubileum vrije wedstrijd van het Alvertje, deze wordt gesponsord door Hengelsport Jan Koenings uit Bakel. Nummers afhalen vanaf 10.00 uur bij café 't Klinkerke te Geysteren. Er wordt gevist van 12.00-16.00 uur. Opgeven voor deze wedstrijd tot donderdag 20.00 uur bij Pieter Kuenne, tel. 077-3662920. Zondag 16 juni is de derde wed strijd van de Pickerkompetitie. Vergunningen voor 1996 zijn ook verkrijgbaar bij Van Grootel Dierengi Ide/Hengelsport. Stationsweg in Venray en bij Harry Theeuwen. Houskuilstraat 38 te Wanssum en Liagro, Meerloseweg 3 te Wanssum. De leden die de kontributie 1996 nog niet voldaan hebben vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen. Verdere inlichtingen kunt u ver krijgen bij de sekretaris H. Lenssen, tel. 0478-587606. Wedstrijden 15-6-1996 in Someren. De pupillen en C/D Junioren die deelnemen aan de wedstrijd in Someren van aanstaand weekend dienen uiterlijk om 10.40 uur aan wezig te zijn op de baan om van daaruit gezamenlijk te vertrekken. Aanvang van de wedstrijd is om 12.00 uur. Het reisgeld bedraagt ƒ4.- dit te voldoen bij vertrek. Trainer/coach is Bram Jansen. Het vervoer zal verzorgd worden door: Emons. Pek. Schlepers en reserve is Linssen. Uitslagen Zuid Nederlands Kampioen voor Cjunioren te Venlo Twee medailles voor Mijke Schonenberg C-juniore Mijke Schonenberg van AV Venray excelleerde afgelopen weekend in Venlo. waar zo als C- juniore Zilver en Brons in de wacht sleepte. Op het loopnummer 80 til/horden veroverde Schonenberg Zilver in een nieuwe persoonlijk record van 12.88 sec. Brons werd behaald op het onder deel ver. met een sprong van 5.04 m. tevens was deze afstand goed voor een nieuw clubrecord. Een persoonlijk record en de zesde plaats behaalde het jeugdtalent bij het kogelstoten door de kogel neer te laten komen op een afstand van 9.92 m. Clubgenote Garcielle Smith wist op de 80 m. sprint in de halve finale de vierde beste lijd te realiseren, haar tijd was 8.62 sec. Het onderdeel kogel sloot ze af met een persoonlijk record van 8.62 m. Mannenploeg atletiek bereikt finale Door ook de tweede kompetitiewed strijd in Veldhoven op een overtui gende wijze te winnen met een totaal van 7842 punten, heeft de mannenploeg van Atletiekvereniging Venray-Regio de finale bereikt van de kompetitie 1996. De overwinning in hun poule kwam mede tot stand door drie nieuwe clubrekords van de atleten. De start van de tweede kompetitie wedstrijd begont voortvarend met een nieuw clubrekord bij de 4x 100 m. estafette. Leonard Geerits. Bart Lamberts. Jan-Jaap Kroft en Jasper Schram raffelde deze afstand af in 44.6 sec. Ook op de 100 m. was Kroft zeer snel met een clubrecord- tijd van 11.0 sec. Tenslotte sprong Bart Lamberts over de magische grens van 2 meter en ook dit was een nieuw clubrecord voor AV Venray-Regio. Goed presteerde Jasper Schram op de 1500 meter met zijn persoonlijk toptijd van 4 05.5 min. De 110 m. horden in 16.4 sec. leverde voor Bart Lamberts eveneens een per soonlijk rekord op. Jan-Jaap Kroft won de 400 m. in 52.8 sec Twan Lensen werd tweede op de 5000 m. 16.03.3 min.) en Leonard Geerits behaalde met een sprong van 5.94 m. ook een tweede plaats bij het verspringen. Bij de werpnummers gooide Maurice v.d. Heuvel de dis cus 30.46 m. veren bij het kogelsto ten 9.28 m. De vrouwenploeg eindigde zeer eer vol op de vierde plaats en behaalde 5701 p en dat is bijna 100 punten meer dan in de eerste kompetitie wedstrijd. Monique Peeters werd tweede op de 100 m. in 12.7 sec. en derde op de 400 m in 61.6 sec. Angelique Lensen liep de 8(H) m. in 2.39.7 en Angelique v.d. Lindern de 3000 m. in 13.01.2 min. Lisette Custers sprong 1.40 m. hoog en legde de 100 m. horden af in 19.2 sec. De 4x100 m. estafette leverde een vierde plaats op met de tijd van 53.7 sec. Óf de vrouwenploeg de finale heeft behaald is afhankelijk van de prestaties in de andere pou les. De finalewedstrijd wordt gehou den op zondag 8 september aan staande. Bij de jeugdwedstrijd te Schaijk reden de 60 automaten twee man ches terwijl de rijder sin de overige klassen maar een manche reden Door een fikse onweersbui werd besloten om de wedstrijd vroegtij dig te staken. Bij de 60 automaten wist Kevin Gielens de negende stek veilig te stellen en kwam de twaalf de plaats in handen van Paul Eickmans. Bij de 60 versnellingen kwam de derde beker in handen van Jimmy v.d. Laar. Rob v. Benlhum wist in de eerste manche als vijftiende te ein digen. Bij de 80 A was na een verbe ten strijd de achtste plaats wegge legd voor Niek v. Benthum. In de klasse 125 jeugd finishte Rob Mulders op een prachtige tien de stek, terwijl Ad Coenen de der tiende stek veilig wist te stellen. Bij de veteranen wist Gerrit Hermsen beslag te leggen op een zeventiende stek. Bij de liefhebbers kwam de negentiende plaats in handen van Peter Stiphout en eindigde Dirk Arts op een 26e plaats. Bij de wedstrijden die zondags werd verreden wisten bij de zijspan nen de kombinatie van Jarno v.d. Boomen/Hans Siroo beslag te leg gen op een dertiende stek. In de "klasse 500 senioren moetst Maarten v.d Aa de eerste manche vroegtijdig staken met machinepro blemen. terwijl hij in de tweede manche als negende werd afge- vlagd. Bij de blasters kwam de hoogste trede in handen van Roy Maessen. Zijn broer Joe ging met de vierde beker huiswaarts, terwijl Patrick v.d. Broek in de eerste man che motorproblemen kreeg en het rennerskwartier moest opzoeken. Bij de 250 junioren B wist Gerrit Hermsen de grootste beker in de wacht te slepen. Dirk Arts stelde de tweede trede van het erepodium vei lig. Dave Jacobs die in de eerste reeks op een prachtige plaats reed 'kreeg problemen en moest de strijd staken. In de tweede manche eindig de hij op een negend eplaats. Wïlly Mansvelders wist na twee reeksen de 3 Ie plaats op te eisen. In de klas sen 125 junioren kwam de 24e plaats in handen van Freek Kuypers en was de 27e plaats in het dagklas sement weggelgd voor Edwin Logtens. Bij de wedstrijd te Veendam kwam de 19e plaats in het algemeen klassement in de klasse 125 senio ren in handen van Peter Versteegen. Komende zaterdag is de jeugd te gast te Groesbeek. waar zondag de 250 en 500 junioren. 125 promotie en de 250 en 500 senioren te gast zijn. Bij de veteranenwedstrijd te Roggel was de hoogste eer voor M. Barents, tweede P. Jacobs en mw. A. Barents behaalde de derde plaats. De twaalfde OC: hier wist mw. T. Rongen alle konkurrenten duchtig de grond in te boren. Met liefst 39 punten over het gemiddelde wordt het tijd voor een hoger gemiddelde. Tweede werd mw. A. Thijssen en derde Paul van Ooi, die langzaam maar zeker terug komt. Toernooi te Mierlo-Hout: het eer ste zestal presteerde iets onder haar kunnen. Hier moet wat aan gedaan worden. Hoogste deelneemster W. van Ooi. De dames laten de heren een poepie ruiken. Het tweede zestal mocht tevreden huiswaarts keren. De totaalscore was goed te noemen. Hoogste deel nemer Piet v. Ooi. Goed voor een veteraan. Donderdag oefenen. elke week nieuws Uiteindelijk snapte iedereen het toch. In Peel en Maas van vorige week stond een fout. de aspergedri ve wordt echter pas vanavond gespeeld. U kunt dan niet alleen een portie overheelijk Limburgs Goud van het land winnen, maar ook nog punten verdienen voor dc 'Vrije- avond-kompetitie'. Afgelopen don derdag werd er niet uitgerekend, zodat u de uitslag van die avond nog even tegoed houdt. Na de speciale drive van vanavond spel we op 20 juni de laatste avond van de zomer- trofee en de laatste twee avonden zijn vrije speelavonden. OP 27 juni zal de voorlopige uitslag vande zomertrofee ter inzage liggen en op onze laatste avond zullen dan de prijzen in de diverse groepen wor den uitgedeeld Vorige week is hel Zomeravondbridge van de Venrayse clubs al aangekondigd. Van de zes avonden moet u tenminste vier avonden aanwezig zijn geweest, om in de prijzen te kunnen vallen. We zijn benieuwd wie er na het paar Heinekamp-Janssen dit jaar zijn naam in de beker mag laten grave ren. Komt u in elk geval in grote gelalen zodat we ook de komende jaren verzekerd zijn van dit evene ment. Gymnastiekvereniging Op vrijdag 14 juni van 16.30- 20.00 uur en op zaterdag 15 juni van 09.30-11.30 uur kunnen jullie in de gymzaal aan de Langeweg het geld inleveren van de sponsorloop. Breng ook je stempelkaart mee. want daarop staat het nummer van je foto vermeld. Op zondag 16 juni wordt de Recreada gehouden. Let op de ver trektijden zijn gewijzigd. We ver trekken om 09.30 uur vanaf de Langeweg. Op zondag 23 jupi zijnde kompe titie finale-wedstrijden. Op zondg 30 juni worden de club kampioenschappen gehouden- Nadere mededelingen volgen nog. PDV De Zwaluw Lossingsplaats: Creil Vluchtcode: M05, aantal duiven: 448. I. C. v. Vught. 16.59.22 uur; 1396.18 m/min.; 2. J. Gommans, 17.01.45 uur; 1390.31 m/min.: 3. J Gommans. 17.03.15 uur. 1382.23 •m/rnin.^. CtavGerrits 17.03,15 uur, 1382.23 m/min.; 5. M. Voesten, 17.04.04 uur; 1371.30 m/min. Laatste duif: 17.2-1 uur. Lossingsplaats: Chateauroux, vluchtcode: F12. aantal duiven: 203. 1 M. Voesten, 13.54.55. 1434.97 m/min.; 2. v. Haren Stiph. 13.58.25 uur. 1419.07 m/min.: 3. H.Strijbosch 14.01.17 uur; 1412.71 m/min.; 4. P. Smits 14.02,26 uur: 1410.56 m/min.; 5. G. Boom 14.02,38. 1408.77 m/min. Etampes, 2-6-1996 M. Voesten I 3 42 79 53 III 124: J. Gommans 2 8 17 18 24 27 34 37 44 46 48 50 58 69 71 112 123 129: A. v. Gerven 4 38 45 57 88 91 106: A. Sijbers 5 32 33 49 66 81 90; P Loonen 6 31 36 73 86 87 125; Jac. v.d Laar 7 19 47 93 119: Chr. Gerrets 9 10 14 16 25 28 51 52 61 82 84 96 107 108 109 113 116 122 128: Verdeuzeldonk II 20 60 74: G. Boom 12 23 59 76 77 97: C. v. Vught 13 70 85 95 117: P. v. Houdt 15 65 126: H. Litjens 21 40 62 63 105 118: E Peters 22 188; G. v. Houdt 15 65 126: H. Litjens 21 40 62 63 105 118 E Peters 22 188; G. v Houdt 26 46: J. Sijbers 29 35 39 41 104: A. v.d. Munckhof 30 64 100 139 140: Jac. Bastiaans 53 92 98 103 130 134; Cuppen Siebers 54 114 121; J. Maas 55 67; M. Loonen 56 78 101; J Jansen 72 115: P. v.d. Laar 75 127: J. Kerstens 80 94: Chr. Hendriks 99 120: P. Jansen K 102: W v. Osch 110 136: H. Hermans 131 132 135 137: J. Versleijnen 133. CC Peel en Maas Etampes, 2-6-1996: I. M. Voesten Z: 2. J. Cox. Y: 3. J. Gommans Z: 4. J. Thielen W; 5. P. Peters W: 6. M. Voesten Z: 7. J. Ripkens BG: 8. G Lnders Y. 9. M. Cox Y; 10. A. v. Gerven Z. PDV De Vredesduif Wedvlucht: Etampes A. Hendrix I 5 9 10 13 15 16: H. Ewalts 2 3 4 1112 25: J. Ewalts 6 7 8 20 21 23 24 27: J. Goumans 14: Comb. Verdellen 17 18 19: J. Leijssen 22; Comb. v.d. Heuvel 26. elke week nieuws Bestuurder bekneld De oorzaak van een verkeerson geval. in de vroege zaterdagmorgen omstreeks 04.50 uur op de Horsterwee onder Castenray. is nog onduidelijk. Een auto botste tegen een boom. De bestuurder, een 19- jarige inwoner van Blerick. kwam bekneld te zitten en moest door de brandweer uit zijn beknelde positie worden bevrijd. Hij werd naar het ziekenhuis van Venlo overgebracht. Ook twee inzittenden moesten voor behandeling naar de ziekenhuizen in Venlo en Venray worden ver voerd. De auto bleek niet verzekerd te zijn en werd in beslag genomen.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 9