De Eendracht bestaat 50 jaar Dorpsvolleybaltoernooi in Ysselsteyn Gouden bruidspaar in Castenray Gouden Bruidspaar aan 't Liene Koningen Gilde Geijsteren Veltumse dagen kleurplaat Rianne Janssen van het Raayland College naar Berlijn Skeelertoertocht te Vierlingsbeek Texaanse Countryzanger Paul Mateki live bij Omroep Venray The Juke Joints in de Volle Maan EN MAAS Donderdag 13 juni 1996 - Pagina 7 oud ijzer aktie. die jaarlijks de nodi ge centjes in het laatje brengt. Bijzonder is ook het feit dat alle grondbezitters in hel gebied van de buurtvereniging, al 50 jaar dejach- trechten aan de buurtvereniging heeft afgestaan. FEEST Het huidige bestuur en de feest commissie heeft voor 22 en 23 juni een programma samengesteld voor de leden van de jubilerende vereni ging. In de tuin van de huidige voor zitter. Peter Ermers. wordt een grote tent neergezet waar maar liefst 500 personen in kunnen. Het feest begint met een eucharistieviering in die tent. De buurtvereniging heeft zelf een koortje samengesteld dat de vie ring zal opluisteren. Daarna is er een borreluurtje en zullen de oudste leden van de buurtvereniging gehul digd worden. Zaterdagavond is er een reünie waarvoor zich 500 personen hebben aangemeld. Onder hen ook enkele Oud-Venrayers die naar Nieuw Zeeland zijn verhuisd. Zondags wordt er vanaf 11.00 uur gebrunched en is er voor de kinde ren een draaimolen en een spring kussen neergezet. De dag zal verder bestaan uit spelletjes en een play back show. Het bestuur heeft voor de reünie gepoogd alle (oud)leden van De Eendracht te achterhalen maar sluit niet uit dat er toch nog mensen zijn. die van het feest geen weet hebben, en toch weer eens de oude buurt w il ontmoeten. Zij kunnen zich alsnog aanmelden bij het bestuur. Zaterdag 29 juni organiseert vol leybalvereniging Ysselsteyn voor de twaalfde keer hel rekreatieve dorps volleybal-toernooi.Voor de eerste keer wordt dit jaar de mogelijkheid geboden een team in te schrijven in een speciaal opgezette buitendorpse poule. Deze poule wordt mogelijk gemaakt voor rekreatieve mixteams (met minimaal twee dames). Verenigingen, families, vrienden clubs, bedrijven enz. die interesse hebben voor deelname aan dit toer nooi. kunnen informatie krijgen of zich inschrijven bij: Geert Craenmehr. tel. 54I452. Marcel Ballissen, tel. 54I93I of Carina Geurts. tel. 541557. Mensen die interesse hebben om hel komende seizoen rekreatief te gaan volleyballen in Ysselsteyn kun nen eveneens bij bovenstaande refe renties terecht. Sacramentsdag, donderdag 6 juni, heeft het gilde van Geijstcrn zijn jaarlijkse schietwedstrijd gehouden. Aangekomen bij de schietpalen bedankte de eerste gildemeester de koningen van hel afgelopen jaar. jeugdkoning Peter Janssen en koning Alex Lommen met koningin Gieta. voor hun inzet in het voorbije jaar. Tegen half zeven begon de wed strijd om het jeugdkoningschap. Zeven aspirant-gildebroeders start ten. Twee daarvan waren nog maar pas bij het gilde en mochten alleen de eerte twee rondes meeschieten. Vijf jongens gingen dus uiteindelijk onder elkaar uitmaken wie zich voor een jaar jeugdkoning van het Kon. St. Willibrordusgilde zou mogen noemen. Bij het 81e schot kwamen de laatste resten van de houten vogel omlaag en was het Fons Jacobs, die zich met het jeugdkoningszilver mocht tooien. Het is voor Fons de eerste keer dat hij het jeugdkoning schap behaalt en hij was er maar wat blij mee. Daarna kwamen de gilde- broeders aan de beurt. Zoals altijd moesten eerst de pastoor en de bur gemeester een schot lossen om de vogel 'te bevrijden', dat wil'zeggen om ervoor te zorgen dat er een eer lijke strijd zou zijn.. Ook bescherm heer baron de Weichs de Wenne en keizer Harry Boom verkoschten de vogel de eerste rake klappen. Daarna wa shet de beurt aan al de gildebroeders en dat waren er veel. Tweeenveertig personen maar liefst streden om de eer: de volgorde was, zoals altijd, door het lot bepaald. Na eerst wat schoten op vleugels en staart, werd het allengs serieuzer en begon iedereen toch op het mid denstuk te schieten. Na zo'n 170 schoten begon het hout te splijten en enkelen waanden zich vervolgens al bijna koning. Maar het zou not tot het 193e schot duren voordat de vogel helemaal omlaag kwam. De gelukkige was Wiel Boom. 46 jaar oud. Wiel is een broer van keizer Harry Boom en al heel lang lid van het gilde, maar nog nooit koning geweest. De hele week had Wiel al het voorgevoel gehad dat het dit jaar zou lukken en zijn horoscop had ook al aangegeven dat donderdag de gunstigste dag van de weer zou zijn. Het geluk was dus met hem en Wiel school zich tot koning. De vraag was natuurlijk of zijn vrouw Hennie bereid zou zijn om koningin te wor den. Op het antwoord hoefde de gil debroeders niet lang te wachten. Hennie was op het schietterrein aan wezig en zei meteen de funktie van konining wel te willen aannemen.. Die avond werd nog een konings feest gevierd in het gildehuis. nadat eerst de nieuwe koningin waren voorgesteld aan de beschermheer. Zondagochtend trok het gilde met nieuwe koningen en koningin meer in de Sacramentsprocessie. Daarna volgde nog het voorstellen bij pas toor van Kempen. Tenslotte werden koning Wiel en koningin Hennie naar huis gebracht door het gilde. Zij trakteerde de gildebroeders nog op enkele konsumpties. Wiel zei zijn best te zullen doen om al het geen te doen wat van een koning en koningin wordt verwacht ook te vol brengen. Wat dal betreft is er extra werk aan de winkel, want het KOn. St. Willibrodusgilde organiseert vol gende jaar op 8 juni de Kringgildendag van het Land van Cuyk in Geijsteren. Voordat het zover is. is er echter nog allerhand te doen. Zo zijn aanstaande zondag om 14.00 uur de schietwedstrijden voor de Keizerswisselbckcr en voor de Meesterschutter. Daarbij is er ook een wedstrijd voor niet-ledcn van eht gilde. Zaterdag 29 juni vervol gens neemt het gilde, uiteraard met koningen en koningin deel aan de vrije gildendag van de kring Peelland in Bakel. In september trekt de groep weer naar Luxemburg. Mogelijkheid genoeg dus voor het nieuwe koningspaar om zicht te manifesteren en daarbij ook aandacht te vragen voor het gil- defeest in Geijsteren in 1997. De kleurplaat met daarop een kol- lage van enkele Veltumse kiekjes kan nog tol aanstaand weekend ingeleverd worden in de brievenbus van wijkgebouw 't Schöpke. De fraaiste kleurplaten zullen tijdens de jeugdmiddag van 29 juni op het ter- reinaan de Pettenmakerstraal beloond worden met een leuke pri js. Eventuele extra kleurplaten zijn ver krijgbaar bij cafetaria de 'Veltheymer'. Vernielingen Weer moest aangifte worden gedaan van vernielingen aan voer tuigen van een wegenbouwbedrijf. Deze keer waren van een personen auto van een 3()-jarige werknemer, twee voorbanden met een scherp voorwerp kapot gestoken. Onder invloed ten val Vrijdagavond omstreeks 19.20 uur kwam bij de alarmcentrale een melding binnen van een verkeers ongeval aan de Merseloseweg. Bij het door de politie ingesteld onder zoek kwam vast te staat dat een 56- jarige voetgangster was gevallen. Zij was zo ongelukkig terechtgeko men dat ze voor behandeling van schaafwonden en een polsfraktuur naar hel ziekenhuis moest worden vervoerd. Het slachtoffer verkeerde onder invloed van alkohol. H|l)irect na de oorlog werden op Emerse plaatsen in Venray-kom B4iurtverenigingen opgericht. Een Hnn die verenigingen was De Bewoners in liet Overloonseweg, Broekweg, 60purkt. Hiept, Zwarte Klef en fansenberg verenigden zich om mfctza men lijk de schouders onder je wederopbouw te zetten. Nu 1 a|jftig jaar laten staat de hulp aan jjjJuurtbewoners nog steeds hoog in 'e(et vaandel. De Eendracht werd in 1946 opge- nieljcht in café Odcnhoven op de hoek Iverloonseweg-Gasstraat thans loordsingel). Bij die oprichtings- Efgadering waren 35 gezinsverte- fenwoordigers aanwezig en meteen lerd een bestuur gevormd. Daarin (aten de heren Geurts. Voermans. Baetcn. Bisterveldts. Royackers en Ger Winnen. Laatsgenoemde is nu nog in leven en zal als erebestuurs- lid het gouden feest meemaken. Van deze bestuurderen hebben, zonder anderen tekort te doen. Grad Geurts en Thei Voermans veel werk verzet voor hun leden. Dat kon vooral omdat Grad Geurts zitting had gehad in de noodgemeenteraad. direct na de oorlog, en dus de juiste wegen naar de overheid kende. De eerste contributie bedroeg een kwartje per maand, vrij hoog voor die dagen. Ondanks de hoogte werd bijna 959f van de buurtbewoners meteen lid Dat percentage wordt nu nog gehaald. Ongeveer 85 gezinnen uit de omgeving zijn aangesloten bij De Eendracht. Na een stevige selektieprocedure is Rianne Janssen, VWO 5b van het Raayland College gekozen om met achtien andere middelbare scholieren Nederland te vertegenwoordigen op den Seminar in Berlijn. Als lid van de Raaylands schoolkrant 'Metropeel' kon Rianne aan de selektieprocedure deelnemen. Op uitnodiging van het Bundespresseamt in Bonn. en met extra ondersteuning van het Europees Platform voor Nederlands Onderwijs, biedt de Eurpaische Akademie Berlin dit Seminar over Duitsland aan. Het Seminar draagt de titel: 'Jongeren in het naar elkaar toe groeiende Duitsland: Groeien jonge Oost- en West-Duitsers nu in een ander land op?' De week bestaat uit een kombinatie van uitstapjes en bezoeken in de stad en omgeving, en bovendien uit een aantal lezingen en diskussies in de Europese Academie. Aanstaande zondag 16 juni orga- niseerd het Wielercomite Vierlingsbeek haar jaarlijkse skee lertoertocht. De route, ook dit jaar weer uitgezet door mensen die zelf vele toertochten en wedstrijden skeeleren en de praktijk dus goed kennen, gaat ovoral over en door het mooie Brabantse en Noord- Limburgse landschap. Vorig jaar. met zo'n dikke 60 vertrekkers de opwaardse lijn van de laatste jaren doorzettend, was met het er over eens dat het een van de meest afwis selende tochten is die men dat sei zoen had gereden. Daarom zullen er de mond-op-mond-reklame ongetwijfeld de nodige extra ver trekkers aanwezig zijn. Hel inschrij ven vindt plaats in café de Vier Linden, gelegen bij sportpark Soelendaal vïakbij het station. Inschrijven kan van 09.00-10.00 uur. Er is kleed-en douchegelegen heid. Gezien het karakter van de tocht wordt er gezamenlijk vertrok ken voor afstanden vqn 50 en 90 km. Er zullen 'voorrijders' zijn die het tempo zodanig bepalen dat iedereen die redelijk vooruit kan op de langwerpige rolschaats zou moe ten kunnen volgen. Onderweg zal de inwendige mens niet vergeten wor den. De jeugd t/m 15 jaar mag gratis meedoen aan dit sportieve evene ment. Voor inlichtingen kan men kon- takt opnemen met Toon Michiels, tel. 0485-631429 of Huub Geurt, tel. 0485-631874. Zaterdag 15 juni: eindelijk in Venray. The Juke Joints uit de pro vincie Zeeland. Deze vier-mansfor- matie. aangevoerd door zanger/drummer Peter Kempe. zweept het publiek op met hun ste vige muziek. Eén van de beste Nederlandse mondharmonicaspe lers, Sonny Boy. levert door zijn spel een grote bijdrage aaneht swin gende karakter van de band. @all- mag-inspr:The Juke Joints: inmid dels geen kleine jongens meer. In 1994 op toernee door de USA met BB King, in 1995 in eht voorpro gramma van deze grote meester op zijn toer door Nederland. Ze speel- G den op bluesfestivals in onder ande- N re Tegelen. Wijchcn. Ospen en Den s Briel. Bekend ook door hun optre dens tijdens Motorteffens in onder andere Utrecht. Tilburg, Goes enz. Bij al hun optredens weten ze, door hun enthousiasme, hel publiek tot hel uiterste te drijven. Hun vijfde CD: One two five..", live! Verscheen in april van dit jaar. Kortom: wil je eens lekker uitje dak gaan, kom dan op 15 ju nik naar de Volle Maan! Entree 10.-, aanvang 22.00 uur. Muzikanten en musici en muziek liefhebbers opgelet: zondag 7 juli organiseert de Big Band 'The Blue Notes' een Jazz-dag in De Volle Maan. Zij nodigen iedereen uit te komen luisteren, mee te musiceren c.q. jammen. The Blue Notes hopen hiermee de jazzliefhebbers een ple zier te doen. en bieden de (nog) niet- jazzliefhebbers een gezellige ken nismaking met deze muziekvorm. Aanvang 16.00 uur. geen entree. Burenhulp nog hoog in vaandel BURENHULP Samenwerking en elkaar helpen was direct na de oorlog vanzelfspre kend. Binnen De Eendracht blijft men aktief om buurtgenoten, die hulp nodig hebben bij te staan zon der te vragen wat het oplevert. Dat ondervond een aantal jaren geleden o.a. gemeentesecretaris De Bever, die ook lid is van De Eendracht. De Bever moest een aantal stenen gelegd hebben en voor hij hel wist stonden enkele leden van de buurt vereniging op de stoep. AKT1YITEITEN De uktiviteiten van De Eendracht zijn zeer verscheiden. Natuurlijk wordt er veel voor de kinderen gedaan. Dagtochtjes voor de kinde ren staan nog jaarlijks op de agenda. De mobiliteit is alleen wal hoger. In het verleden werd een autobus inge huurd. tegenwoordig gaat dat met de eigen auto. Sinterklaasavonden en het eieren zoeken met Pasen waren en zijn voor de kinderen van de buurtvereniging nog altijd een hoog tepunt. Maar er werden ook aktiviteiten voor ouderen georganiseerd. Lang werden er koffietafels, wandeltoch ten. kien- en dansavonden gehou den. tegenwoordig liggen die meer in de trend van bowlingavonden en barbecues. Een van de aktiviteiten die verd wenen is. is de koffietafel daags na een bruiloft. De buurt ging dan bij het kersverse bruidspaar op de kof fie. Alle aktiviteiten worden betaald uit de contributies maar ook via de Maandagavond treedt vanaf 20.00 uur de uit Bedford Texas afkomstige countryzanger Paul Mateki op in het countrypro- gramma 'PeelGrass' van Rein Wortelboer. De regelmatige brief wisseling tussen deze 36-jarige, in Leeds Engeland geboren, zanger en de programmamaker hebben ertoe geleid dat dit optreden kan plaatsvinden tijdens zijn huidige Europese toernee. Rondom het intervieuw dat zal plaatsvinden, treedt Paul live op, zichzelf bege leidend op de akoestische gitaar. Enkele weken geleden heeft deze suksesvolle zanger zijn eerste CD Temperatures Rising' uitgebracht welke tijdens zijn optreden beschik baar zal zijn. Uiteraard is dit optre den gratis bij te wonen. U bent wel kom in de studio van Omroep Venray. aan de St. Anioniusstraat vanaf 20.00 uur. Als u niet in de gelegenheid bent dit optreden bij te wonen, dan kunt u aanstaande maandagavond afstem men op Omroep Venray (etherfre quentie FM 90,2 Mh of kabelfre- quenlie FM 102.4 Mh). Aan de rij van gouden bruidspa ren in 1996 kunnen wij een gouden paar in Castenray toevoegen en wel het paar Jacobs-Camps. Wij zochten dit nog stralende bruidspaar op in de woning die zij al 45 jaar aan de Horsterweg bewonen om hun levensverhaal op te tekenen. Laten wij beginnen met de levens loop van de GOUDEN BRUIDEG OM WIEL JACOBS (82). Velen in Castenray weten niet beter als dat hij 'Van de Waeters Wiel', heet, een naam die hij heeft meegekregen toen hij zich in 1934 verhuurde als dagloner en later als knecht bij de familie Van de Waeter. Geboren in Bergen ging hij een jaar naar de lagere school in Well om vervolgens het verdere onderwijs in Swolgen te gaan volgen, omdat het gezin Jacobs naar daar verhuisde. De hardwer kende boerenknecht werd 'ontdekt' door de gebroeders Dinghs van hel aannemersbedrijf en ja. er werd daar beter verdiend, dus dan maar naar dal bouwbedrijf. Toen het slecht werd in de bouw was hij niet te beroerd om met de schop te gaan werken in de ontginning van de Peel. later bij de aanleg van vlieg veld 'De Peel'. Niet te beroerd om aan te pakken ging hij 's avonds en zaterdags werken bij de Boerenbond. Toen men daar een vaste kracht nodig had. was Wiel de eerste keus. In 1953 kreeg hij bij de boerenbond z'n vaste aanstelling. In die dagen was werken bij de boeren bond zwaar werk. Zakken met een gewicht van 100 kg. sjouwen was geen zeldzaamheid. Na enkele jaren van lichamelijke klachten werd hij in 1972 afgekeurd en kwam hij in de WAO terecht. DE GOUDEN BRUID. LIES CAMPS (69) werd geboren in Tienray, waar ze ook gedeeltelijk haar leerplicht vervulde. Omdat het gezin Camps naar Castenray ver huisde bracht zij de laatste schoolja ren daar door. Ze hoefde niet uit te gaan dienen, want haar moeder was maar al te blij dat ze er een hulpje bijkreeg. Tot haar trouwen bleef ze dus thuis, al ging ze nog wel eens uit werken als haar hulp nodig was en dat besliste dikwijls haar moeder. Uil hun huwelijk werden elf kin deren geboren. Nu nog denken bei den er aan terug dat een van hun zonen op veertien-jarige leeftijd kwam te overlijden aan een ziekte die slechts enkele dagen duurde. Maar hun tien kinderen zullen met de vijftien kleinkinderen het gouden feest meevieren op dinsdag 25 juni aanstaande. Maar een echt groot feest, dat kan niet doorgaan ook niet een plechtige-H.Mis met alles erop en eraan. Het feest zal daarom in besloten kring worden gevierd. maar ze waren er zeker van over tuigd dat er toch velen zullen zijn die de weg weten te vinden om hun met hun gouden huwelijksfeest geluk te wensen. Wij zijn niet volledig als wij niet zouden vermelden dat de gouden bruidegom een goede stem heeft gehad want jarenlang was hij trouw lid en aktief bij hel Mannenkoor, het Gemengd Koor, het Herenkoor en niet te vergeten de Gregoriaanse zang. Toen hij de leeftijd der sterken had bereikt (80 jaar) moest hij ermee ophouden, want het was toch een te zware belasting, maar het waren mooie jaren bij de koren en niet alleen de repetities of de uitvoe ringen maar vooral wal er daarna gebeurde. Het kaarten bij de bejaarden is nu nog een hoogtepunt -van de week-, maar ook de gouden bruid beschikte over een goede stem want ook zij was zestien jaar een aktief lid van het Dameskoor. Ook die repetities en uitvoeringen staan in haar herin nering gegrift. Haken en breien voor kinderen en kleinkinderen, daar is ze nog steeds voor te vinden. Ook het in orde houden van hun tuin was en is nog steeds een hobby van de gouden bruid. Wij verlieten dit gou den paar en waren overtuigd dat bei den tevreden terugblikken over de 50 jaar lief en leed. Op zaterdag 22 juni is de hoogtij dag aangebroken voor het gouden bruidspaar GOMMANS- UMMENTHUN. Eigenlijk is het een herhaling want in alle stilte heb ben ze de eigenlijk huwelijksdag al beleefd. Op 3 juni hebben ze in alle stilte in een H.Mis de Heer bedankt voor al datgene wat ze beiden in die 50 jaar hebben beleefd, zowel lief als leed. Hel was moeilijk om de levensweg te volgen van de gouden bruidegom.Vanwege de herinnerin gen aan de bange dagen van mei 1940 toen de konfrontatie met de Duitsers hem invalide maakte. Het duurde bijna 55 jaar eerdat de over heid het gebrachte offer erkende, toen eerst loco-burgemeester van Venray mevr. de Loo hem het gewondeninsigne op zijn revers mocht spelden. Maar laten wij toch het verhaal volgen van de GOUDEN BRUI DEGOM PIET GOMMANS (77). Geboren in Helden groeide hij op in de ouderlijke boerderij. Hij leek voorbestemd om zijn vader als boer op te volgen, maar hel liep anders. Als dienstplichtige werd hij opge roepen om 's Konings wapenrok te dragen, ingedeeld bij het korps motorrijders. Toen de mobilisatie zich aandiende werd Piet weer opgeroepen en wel in de rang van wachtmeester in De Peel onder Mill. Na de inval op 10 mei 1940 werd zijn afdeling verplaatst naar Tilburg en verder naar Breda totdat ze de derde dag van die oorlog vanuit Dordrecht naar Wieldrecht werden gezonden om daar de konfrontatie aan te gaan met de Duitsers. Verschillende kameraden sneuvel den. Bij die konfrontatie werd Piet in zijn knie geschoten, waardoor hij voor zijn leven invalide werd. Via het noodhospitaal wat in de suiker fabriek m Puttershoek was inge richt. werd hij naar het ziekenhuis in Vlaardingen en later naar Breda overgebracht. Op 20 juli arriveerde hij weer in Helden en toen begon eigenlijk al de papieren rompslomp. Uitbetaling van achterstallige soldij. jaarwedde en vergeet niet de vorste lijke toelage van 50 cent per dag voor het dragen van burgerkleding. Op 12 december 1940 was de uilke ring afgelopen en van een invalidi teitspensioen was niets bekend. Dat zou 55 jaar duren eer die erkenning er kwam: het beroep van landbou wer uitoefenen was er niet meer bij. Uitkomst bracht de Provinciale Voedselkommissaris die hem een funktie aanbood op het kantoor van de Plaatselijke Voedselkommissaris in Helden. Die funktie zou hij blij ven vervullen tot 1950 toen die dienst moest inkrimpen en hij op wachtgeld werd gesteld. Tijdens die uitkering ging hij aan de Rijkswerkplaats voor vakontwikke ling in Helmond en Weert zich bekwamen in het vak van fijnbank werker en kreeg werk als instru mentmaker bij van de Vinne in Blerick totdat hij in 1955 de kans kreeg om de toen in Venray geves tigde metaalwarenfabriek Inalfa te gaan werken. Een motorongeluk was de aanleiding dat hij dat beroep bij Inalfa niet meer kon uitoefenen en de laatste, van de bijna 25 jaar die hij op Inalfa werkte kwam hij op de tekenkamer terecht. In 1980 belandde hij in de WAO. DE GOUDEN BRUID. RIET UMMENTHUN (76). geboren en getogen in Helden Panningen. ging na de lagere school zich bekwamen in het vak van coupeuse en behaalde alle diploma's die er maar te beha len waren. Ze stichtte een eigen ate lier en deed zelfs de opleiding aan meisjes die zich in dat vak.wilden bekwamen. Ze had niet alleen klan ten uil Helden en omgeving, maar haar vakmanschap was zelfs in Venlo bekend en daar had ze vele jaren vaste klanten. Toen zij in het huwelijk trad heeft ze nog zolang als het ging haar beroep uitgeoe fend. Na negen jaar in Helden te hebben gewoond durfde zij toch het avontuur aan te gaan om te verhui zen naar Venray. waar in de Irenestraal een 'industriewoning' klaar stond. Later werd verhuisd naar de Hubertusstraat om negen jaar geleden te verhuizen naar de pas gereedgekomen flatjes aan 't Liene. Er kwamen zes kinderen en die zullen met de dertien kleinkinderen het grote feest meemaken, waarbij ook de naar Amerika geëmigreerde dochter voor hel grote feest over komt. De bruidegom heeft nog wel enkele hobby's en dan bedoelen wij niet het biljarten in de kompetitie van de Ouderen in de Kemphaan of het bespelen van het orgel, maar z'. nieuwste hobby en dat is de compu ter. Daarvan leert hij nog iedere dag. Natuurlijk kan de gouden bruid hel nog steeds niet laten en met schaar en draad weet ze nu nog wonderen te verrichten. Op zaterdag 22 juni wordt er feest gevierd in hotel Asteria waar ieder een de gelegenheid zal krijgen dit souden paar te feliciteren van 17.30 tot 19.00 uur.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 7