Aromatherapie- informatiemiddag 4.95 "Ken&elcj&e diea&ten Rozemarijn Thijm VENLO VENRAV ROZEMARIJN THIJM i Mariaprocessie in Oostrum PEEL EN MAAS EN 1 Donderdag 23 mei 1996 - Pagin Grote Kerk Deken: J. C'oenen. Eindstruut 6. tel. 581275: kapelaan H. de Wit ofm. Whistlerstraat I. tel. 582385; kape laan R. Wouiering. Horsterweg 57. Castenray. tel. 571215 of 580202; kapelaan H. Bouman. Dr. Poels- slraat 4. tel. 511664 Priester in ern stig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis voor Wim Janssen (koll). 19.00 H. Mis voor Willy Bcerkens- van Meyel; overl. ouders Emiel Beerkens. Gertruda Pclzer en doch ter Riek; Cor Verstracten (koll); overl. ouders H.Th.H. Oudenhoven- Rutten en overl. kinderen; Lei van Mil; Miet Vermeulen-van Gcrwen (koll): Jacob van Dijck en zoon Marinus. Zondag: Pinksteren. 9.30 Latijnse hoogmis overl ouders Janssen- Muis. Mathieu Arts. 11.00 H. Mis opgeluisterd door het Jeugdorkest van Harmonie Euterpe; Miranda Ponjee; Wim Driessen; Ger Ehren; Ruud Vink; Jan en Annie Schwachöfer; Johan Janssen; overl. ouders Van Kruijssen-van Damme. Maandag: 2e Pinksterdag. 9.30 H. Mis met Volkszang; om wijsheid voor hen die ons leiden. 11.00 H Mis voor Ben Peters; Annie Krapels-Heuls. Dinsdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis Jan Schiks en Truus Schiks- Ramsteyn; Bertus Meesters en overl. fam.; overl. ouders Backus- Thuyls en overl. kinderen. Woensdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H Mis Grada Broers. Donderdag: 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis Karei de la Roy en Josephien de la Roy-Colaris (koll); overl. ouders Thuyls-Muyzers en overl. kinderen. Vrijdag: Bezoek van Maria aan Elisabeth. 8.40 Rozenhoedje. 9.00 H. Mis Johanna Pouwels; overl. fam. Van Stiphout-Keijzers. 13.30 Feestelijke H. Mis en huw. Eric Wijnhoven en Claudia Diels. 19.00 Feestelijk Marialof in de meimaand (sjot). Dienbeurten: za 19.00: Gijs. Eomer, Joost B Eric, Bram S., Steve; zo 9.30: de heren Van Ham en Hoppenbrouwers; Sylvia. Suzan ne. Elena en Bianca; 11.00: Hoa. Leon. Paul A.. Loek. Ronny en Stefan: ma 9.30: de heren Truijen en Vosbeek: Jacomyn. Femke, Bart de R. en Paul de R 11.00: Lieke. Claudia. Pascal, Martijn, Tom en Paul A. Misdienaars: heb je je afwe zigheid in de grote vakantie al aan de kapelaan doorgegeven.' Doen! Lektoren: za. 19.00: L. Truijen: zo 11.00: W. Bistervels; ma 11.00: A Noyens. Vincent yan Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdug: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Jos Korff; lektor: B. Kuiper. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: Pinksteren. 10.00 Litur gieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Joss Korff: lektrice: mevr. Blom van Brakel. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Maandag: 2e Pinksterdag. 9.30 Liturgieviering in de St. Servatius kapel. Voorganger: Jos Korff; lektor: F. Blom. Vertrek bus vanaf de St. Annakapel om 9.15 uur. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45 Yoga en meditatie. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmengrocp. Donderdag: 16.45 Yoga en medita tie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A Wou iering. Horsterweg 57. Castenray of Leunscwcg 5. tel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Mis intenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgege ven te worden voor deze week vrij dagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12,00 uur voor verering van H. Antonius Zaterdag: 16.30 Doop Marijn Gijsbers. Zuidsingcl 77. 17,00 Gele genheid om te biechten 18.00 Liturgie Pinksteren; volkszang; Allegonda Willems (koll): Annie Claassen-Euwals; fam. Lomme- Mommen; Toon Jenneskens; Jophannes de Bruyn (koll). Zondag: le Pinksterdag. 8.30 Overl. ouders Litjens-Jacobs, zoon Tien en schoondochter Kiilh.y en overl. ouders Spee-Rühl. 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans; overl. moeder Agatha Theuvenet (verj. OVVoverl. pastoor Berghs Maandag: 2e Pinksterdag. 8.30 Voor de parochie. 10.30 M.m.v. Zonnelied: Antoon Lucassen en overl. fam.: overl. ouders Cornelis- sen-Creemers; t.g.v. een huwelijks dag. Dinsdag: 6e Dinsdag Antonius noveen. 19,00 T.e.v. H. Geest en Constant Rojer; Jan Mandigers; overl. ouders Maasscn-Kerstjens. Woensdag: 19.00 Overl. ouders Loonen-Lensen; Elisa Palm en Jacob Palm: Bèr en Wim v. Ooi en overl. fam. Donderdag: 19.00 Toon v. Ooi: Antoinette Elsevier en Eva Rojer. Vrijdag: 15.00 Huw. Ton Huybers en Monique Dokter. 19.00 Mathilde Waschcr en Conslancia Snijders; Theo Lensen. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering. Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 lot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgen de weck dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Voor Wim en Antonet Jakob- Hanen; overl Hendrika Huisman; overl. ouders Willemse-Weijs; Jac van Ass (verjaardag): Dien Willems-v.d. Broek; Harry en Dina Linders. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren. 9.30 M.m.v. Mannen koor Vredeskerk: voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze beide parochies; Leo Cortenbach; Leo Snijders en zoon Harry; Wim van Ham; Cato Strijbosch en" Theo Linders:. meest verlaten zielen (koll). Maandag: 2e Pinksterdag. Geen H. Mis. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Mathijs Claessens en Gertruda Claessens-Drabbels; Piet Verheijen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren. 8.30 Mie Slaaks-Her- mans. 10.00 Overl. ouders Muyres- Dupont; overl. ouders Camps- Wiilems (Maria-processie) (gem. koor en harmonie en Gilde van Overloon). Maandag: 2e Pinksterdag. 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk wel zijn van de parochie. 10.00 Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (koor Harmony). Dinsdag: 9.00 Moeke Vermeulen. Woensdag: 9.00 Uit dankbaarheid vooralle verkregen grunsten. 19.00 PI. Lof met Rozenkransgebed Aostrumse Zangkompeneej) Donderdag: 9.00 T.e.v. O.L. Vrouw uil dankbaarheid. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om God eerherstel te brengen voor al het onrecht dat Hem wordt aangedaan. 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Annemiek Moraal. Renee Bartram, Mieke Ernons, Marlie Schlepers; zo 8.30: Marco Janssen Richard Duyn. Roel van Haeren. Rik Op den Camp; 10.00: Judith Philipsen. Susan Janssen, Maud Lepsi. Loes Kessels. Erna Gooren; ma 8.30: Frank Janssen, Tom Gielens, Arjan Kempen. Bart Direks; 10.00: Jacqueline Engels, Linda Wijn hoven. Laura Op den Camp, Suzan Nellen: wo 19 00: Susan Janssen. Dianne v.d. Mortel. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Vooravondmis van Pinksteren. (Dameskoor); To Willems-Geurts; Jan van Rhee; Wies Steeghs-Lucassen (kaartclub); pastoor Brummelhuis; Frans Maas: voor de lev. en overl leden van de fam. Steeghs-Janssen en tevens tot bijz. int. Zondag: Hoogfeest van Pinksteren. 10.00 Hoogmis (He renkoor); St. Harrie Camps en doch ter Marjan; Miel Janssen; overl. ouders Tielen-Verstappen; overl. ouders Hcsen-Heijligers en hun kin deren Harrie en Annie. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de vruchten der aarde. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Parochie Castenray Zaterdag: Viering van Pinksteren. 19.00 Handric Versteegen; Jan Jakobs; overl. ouders Swinkels-van Gerven; Leida Duijkers-Vullings; Sef Kunen; jrd. Maria Duijkers- Rambags; Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck- Verrijdt. Zondag: Pinksteren. 10.00 Gezinsviering. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.00 Viering van 2e Pinksterdag. Woensdag: 9.00 H. Mis uit dank baarheid. Misdienaars: za 19.00: Marian en Sjekky; zo 10.00: Rianne en Peggy: ma 10.00: Annet. Parochie Leunen Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 11.00 Eucharistieviering ten afscheid van Harriet Weijs. 19.00 Lsm. overl. ouders Boulen- Verheijcn. Anna, Gerrit en Wim Bouten: Willem Bal cnDenise Bal- Buray: Susanne van Hees; Frans Rongen en overl. fam.. Jan van Cuyck, echtgen. en overl. kinderen; Martien Jilesen: mndd. Harrie Smits: jrd. Sjeng Vullings. Zondag: Pinksteren. 10.00 Hgm. 'Fien Loonen-Duijkers; gest. jrd. Gerard Thijssen en Fiet Thijssen- Hesen: gest jrd. Gerard de Mulder; gest. jrd. Jozef Claessens en Elisabeth Claessens-Wismans en overl. fam. 11.15 Lsm Lieke Jenniskcns; gest. jrd. Piet Litjens en Mien Litjens-Lemmen. 14.30 Doopviering Aniek Litjens. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.00 Hoogmis gezongen door Dames koor: Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix; Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen; overl. fam. De Mulder-Hendriks en zonen Harrie en Teng. 11.15 Geen H. Mis. Dinsdag: 19.00 Lsm. Jos van Hout en overl. fam.; pastoor Jacques Haenen en overl. fam. Woensdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Koenen-Janssen; weekd. Gerard Voermans (5). Donderdag: Geen avondmis. Vrijdag: Geen avondmis. Misdienaars: za 19.00: Joep Jenniskcns en Linda Houben: zo 10.00: Inge Smits en Sanneke v.d. Oetelaar: 11.15: Jeanne Theunis en Ellen Geurts; ma 10.00: Ineke Voermans en Jop Janssen. Lektoren: za 19.00: Jan Jenniskens; zo 10.00: Jan Rcintjes; 11.15: Elly Theunis; ma 10.00: Jan Reintjes. Gedoopt: Kevin Stevens, Urbanusweg 10; Joyce Houben, St. Catharinastraat 33. Rektoraat Heide Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 9.30 PI. Hoogmis ggjt. voor overl. ouders Droessen-Poels en overl. kinderen; Maria Willems- Gubbels (koll); Gerardus Wismans en overl. fam. Michels-v. Dijck. Misd Inge, Gemma. Simone. Niels. Martijn en Rian. Maandag: 2e Pinksterdag. 9.30 Hoogmis. Misd.. Sanne, Karen. Wouter, Wilmar, Margje en Caroline. Donderdag: 18.30 H. Mis uit dank baarheid t.e.v. pater Roothaan en tot een bijz. int. Misd.: Wilmar en Margje. Rektoraat Veulen Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 Hgm. als gest. jgt. Ant. Drabbels en Dina Klaassen; Jacob Ewalts en Maria Ewalts- Holtackers; voor de parochie. Zondag: Pinksteren. 10.30 Hgm. Johan Geurts en Wilhelmina Geurts- Ambrosius; Ser Thissen (fam.); overl. fam. Van Dongen-Franke; jgt. moeder en Leen v. Slaveren. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.30 Hgm. voor de parochie. Dinsdag: 7e Dinsdag t.e.v. St. Antonius. 8.00 H Mis t.i.v. offeraars. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de voor Ser Thissen; voor O.L. Vrouw kapel Lorbaan. Vrijdag: 13.00 PI. huw.mis bruid spaar Ton Hellegers en Yvon Reintjes. Misdienaars: za: Marcel Vermulst en Willem Classen; zo: Tom Derks en Eric Wismans; ma: Annelie Reintjes en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn Pinksteren Zaterdag: 19.00 Overl. leden Thuisfront Ysselsteyn'; overl. oud militairen; slachtoffers oorlog '40- '45 en Ned. Indië; mndd. Toon Jaspers; mndd. Wim Jansen; jrd. ouders Janssen-Spreeuwenberg en zonen; jrd. Jan Vergeldt; overl. fam. Bovee-Cuijpers. In dit weckend wordt een tweede kollekte gehouden voor onze mis sionarissen op vakantie. Zondag: Pinksteren. 10.30 Viering van*het 60-jarig bestaan van onze parochie; t.e.v. Ö.L. Vrouw. Maandag: 2e Pinsterdag. 9.30 (Ouderenkoor); P. Fleurkens (Ouderenvereniging); R. de Boer- van Staveren en overl. fam.; Tr. Swinkels-CIaessens en H. Claessen (nichten en neven). Woensdag: 19.00 P. van Hoof (fam. Van Hoof); ouders Philipsen- Cremers; J. Pouwels. Vrijdag: 19.00 PI. Hoogmis b.g.v. opening van '75 jaar Ysselsteyn'; geestelijk welzijn van onze gemeen schap; ouders Vollenberg en Theo. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Sj. Ewals. R. Keijzers, Mt. Claessens. W. Verheijen: zo 10.30: B. en J. Slangen. M. Arts, H. v.d. Hoff: ma 9.30: N. Pouwels. R. Poels, M. en S. Claessens: wo 19.00: M. Verheijen en E. Spreeuwenberg: vr. M. Spreeuwenberg. D. Scheepens. M. Pouwels en Thijs Vogels. Gedoopt en daardoor in de kerk opgenomen: Youri van Dijck. Puttenweg 93 en Stef van Dijck. Dillingstraat 12. Doopschema: (juni) Op de zonda gen 9 en 23 juni kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toege diend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Hub de Rijk: Martien Poels. Misd.: Marielle Poels en Sanne Derkx. Zondag: Pinsteren. 10.30 (in de kerk): Piet Janssen. Misd.: Erik Janssen en Jeroen Peeters. Maandag: 2e Pinksterdag. 10.30 (in de tent): Gregoriaans en Dialektmis. Misd.: Danny Willems en Roy Stevens. De kollekte op zaterdag en zondag is voorde Nederlandse Missionaris. Dinsdag: 19.00 Rozenhoedje, kapel Haag. Woensdag: 19.00 Jgt. Josephina en Antoon Verhaag; jgt. Karei van Vegchel: jgt. Maria van Meyel. Vrijdag: 17.00 Zilv. bruil. echt. Janssen-Janssen. Kerk poetsen: mevr. Broeren en Wilms. N.B.: van 19 lm. 26 mei is de Week van de Nederlandse Missionaris. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Overl. fam. Lucassen-Peters. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 10.00 Fam. Van Hoof-Fleuren; fam. Fleuren-Janssen; jgt. Tonnie Bolden en overl. ouders. óude fofo Deelneemsters aan de jaail terugkerende kindshcidsproccssi Merselo. omstreeks 1935. Ke opgesteld op de stoep voor de inj van de parochiekerk, poseren zij trots voor de fotograaf. De kindsheidsprocessie (of opto was erom de aandacht van dejeu« vestigen op het missiewerk. Zij m georganiseerd door het plaatsel missie-genootschap. Door het on wijzend personeel van zowel mei: als jongensschool werd voor goede orde en opstelling van de zorg gedragen. De kollekte tijdens kindsheidsfeest bracht in 1935 Merselo de mooie som op van gulden. Ongetwijfeld zal dit leest medeleven van onze Merselose i sionarissen intenser zijn geworden De deelneemsters stellen zich a; voor: v.l.n.r. onderste rij: Maria I ders. An Muijsers. An Thuijls. L Michels. Maria van Mcijcl. Tr Tijssen en Coba Poels. Achter; Tina Tijssen, An Michels. Tina M sers, Maria Janssen. Gien Proos Leen Arts en Grada Verstegen. In het in deze week verschijne boek over het verleden van Mers vindt u nog een keur aan nog m eerder gepubliceerde foto's uit oude schoenendoos. Jan v.d. Put Maandag: 2e Pinksterdag. 10.00 Fam. Arts-Lucassen; jgt. M. Poels. Donderdag: 19.00 M. Jansen; tevens bidden van de rozenkrans. Misdienaars: za: Karin v.d. H., Karin v.d. Z.; zo: Nicole, Niek: ma: Roel en Ronnie. Lezers: za: Jo Wijnands: zo: Maria Lenkens-Ermens; ma: Jan Classens. Rektoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zondag: Hoogfeest van Pinkste ren. 10.00 Hoogmis vader en moe der Koopmans en zoon Leo; Herman Janssen: vader en moeder Smits: Arnoldus Reijnders; Gerar dus Gooren en overl. ouders Janssen-Versteegen; overl. fam. Steeghs en fam. Bozinoska. Dienb.: Geert Geurts. Maandag: 2e Pinksterdag. 09.00 Gildemis te Holthees: jrd. Willem Fleuren en echtgen. en fam.: Peter v.d. Ven: Marie en Mina v.d. Ven: fam. H. v.d. Ven-Cox. 10.00 Hoogmis. In de St. Jozefkapel; t.e.v. St. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis L. Hesemans-Douven; uit dankbaar heid. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 26 mei zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Vanaf vandaag zullen de diensten in Venray beginnen om 09.30 uur. Dit duurt tot en met de laatste zon dag van augustus. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal om 11.00 uur ds. W. Weersma eveneens voorgaan in de dienst. Hier is geen kinderop vang en geen kindernevendienst. Na afloop is er koffiedrinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema De bijbelse kijk op spiritistische praktijken in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat II, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag 26 mei is er een eucharistieviering van de oecu menische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de viering is: Rondom Pinksteren. Voo rganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaardencentrum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kindernevendienst. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clap- vaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 26 mei (Pinksteren) om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ka. A. v.d. Wind, Waarder. Maandag (2e Pinksterdag) om 10.00 uur; ev. J.A.J. Bals, Horst. Er is tot na de zomervakantie geen zon dagsschool. Bijbel/Kontaktavond: Donderdag 23 mei. aanvang 20.00 uur. Thema 'Boven de zorgen'. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen lot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760: giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Zondag 26 mei wordt in Oostrum de jaarlijkse Mariaprocessie gehou den. Deze processie, een van de hoogtepunten in de aktiviteiten in de meimaand, wordt gehouden aanslui tend aan de plechtige Hoogmis van 10.00 uur. In deze viering zal deken Coenen uit Venray voorgaan. De processie zal omstreeks 11.00 uur vertrekken bij de kerk. De route leidt rond de kerk via de Mgr. Hanssenstraat. Watermolenstraat, Randenrade. Vlasakker, weer Mgr. Hanssenstraat tol de aankomst bij het Mariabeeld op het dorpsplein. Bij dit beeld zal, na een korte afslui tende plechtigheid, de processie ont bonden worden. In de processie wordt hel beeldje van Maria meegedragen. Medewer king wordt verleend door het Gemengd Koor. het orkest en tam boerkorps van Harmonie Sub Matris Tutela en schoolkinderen van de Maria-basisschool, die bloemen zul- Meimaand - Mariamaand Heer, onze God, in Maria hel ons getoond wat geleven betekt steeds weer op weg gaan naar onbekende toekomst. Moge haar geloof ons blijvf inspireren, Laat in ons groeien een ste hoop en leer ons inzien van dag dat wat het leven van ons vraagt. Help ons, door de voorspraak Maria, daaraan te beantwoorden. Zondag 26 mei Mariaprocessie Oostrum. om 10.00 uur; woensi 29 mei PI. Lof met Rozenkra gebed om 19.00 uur; zondag 2 ji Sacramentsprocessie in Oostrum. Volgorde processie: I. Misd naars met kruis; 2. Harmonie: Processiegangers: 4. Kinderen bloemen strooien; 5. Beeldje O.L. Vrouw van Oostrum: 6. mengd koor; 7. Afdeling van Gilde van Overloon; 8. Kerkbestu baldakijndragers. priester met Allerheiligste, omringd door Gild Bidt Gij met en voor ons als Voi spreekster bij Uw Goddelijke Zot In de meimaand iedere dag na H. Mis van 09.00 uur Rozenkr; gebed. Alleen op de woensdagen woi •arÜl de Rozenkrans gebeden onder I Lof van 19.00 uur. omp len strooien. Bovendien woi er medewerking verleend door hetApie Theobaldus Gilde uit Overloon. »wei gilde zal kompleet met haar druyer; fanfare, koningspaar, majoretten gildebroeders aanwezig zijn. De kerk zelf, de omgeving van kerk en de gehele route van de pi cessie is zoals gebruikelijk vo i deze gelegenheid feestelijk sierd. worden verkocht waarvan zelfs de meest gevoelige persoon kan genie ten. 100% zuiver natuurlijk en heerlijk ook. Op die dag is er een kennismakings aanbieding waarvan de hele familie gebruik kan maken: Zeewier-sham poo met toegevoegde rozemarijn essentiële olie, geeft de haar volume en verfrist en stimuleert de hoofd- huid. l ^crnaKtnQ- Op vrijdagmiddag 24 mei a.s wordt in de Rozemarijn Thijm win kel op de Grote Markt informatie gegeven over aromatherapie en zui vere natuurlijke verzorging. Hoe kan je allerlei natuurlijke geuren gebruiken om beter te slapen? Om te ontspannen? Om jezelf op te pep pen? Hoe kan je dezelfde zuivere geurige extracten gebruiken om jezelf perfect te verzorgen? Deze vragen en veel meer worden beant woord door Wouter van Nieuwenhuysen van Neal's Yard Remedies. Neal's Yard Remedies is marktleider op het gebied van aromatherapie- scholing en produkten in Engeland en wordt sinds kort hier ook in Venray vertegenwoordigd. Gezichts- en lichaamsverzorgings-produkten Dor te: on DEZE PRODUKTEN ZIJN EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: De speciaalzaak voor uw gezondheid Klaasstraat 38 J f. A L 1 s- Grote Markt 20 (077) 3545086 C) 6Z0 Yl dft6l(lSW I Yl K.6 IS (0478) 515504 GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL 4'ai

Peel en Maas | 1996 | | pagina 20