s.v.v. Kampioenen bij SV Ysselsteyn Gelijkspel Oostrum niet voldoende Stratentoernooi Leunen/Veulen/Heide 3W Jeugd 2a Veteranen -SV Leunen L\. Oostrum i.V. Merselo 5 «Open dag bij SV Wanssum SV Ysselsteyn DIS Oirlo Tennis Dorpenkompetitie Jumpers'76 Bowlen Honk- en Softballvereniging Red Caps Venray Tennisvereniging Ysselsteyn - Pj EN MAAS Donderdag 23 mei 1996 - Pagina 17 iate Hagen: Jenberii CI - Venray C2 8-2 By C3-SSSI8 C2 III poys C4-Venray C4 12-2 E3-Venray E9 0-12 ha BI-Venray B2 2-0 j B4-Blerick B3 1-7 jjoys A2-Venray A3 I -7 fk A2-Venray A2 - 4-0 |jy C5-Blerick C4 5-2 B3 E2-Venray E8 6-2 gramma zaterdag 25 mei: lemooi Unilas v.08.45 emooi Panningen v.08.30 lemooi Mierlo-Hout v.09.45 lemooi Udi v. 10.15 pgramma zondag 26 mei: Panningen v.08.30 ernooi Mierlo-Houi v.09.15 emooi Mierlo-Hout v. 1115 F10 toern. Panningen v.08.30 R/ tslag: Achates 0-2 rogramma zaterdag 25 mei: Mesia a. 17.30 olgende spelers worden ver- it: A. Arts. W. Baartman. J. J. v. Kempen. E. v. Mill. H. ipsen. J. Smits. A. Strijbosch. :rijbosch. M. Swinkels. P. Ver- Jen. T. Willems, P. Wijnhoven, afmeldingen uiterlijk donder- vond bij A. Sijbers. tel. 583196. ntie: A.s. vrijdagavond. 24 receptie Mark en Marjon. ver- 18.45 uur bij café De Volle 14 pk Jeugd ontslagen: lenBI KVCB1 itagnards C2-Leunen Cl larding E4-Leunen E3 malitslag voorrondes ';nalty bokaal: :ugd Rik Vullings. Paul Jacobs, y Janssen. ugd: Jeroen Clermonbts. Bas issens. Gijs Gielens. :ugd: Joep Jenneskens, Stan toeven, Jeroen Koenen. Niels ;nen. :ugd: Rick Jenniskens. Peter genkamp. Remco Hellegers, ugd: Rick Nabben, Michel Hen- Michel Creemers. finalewedstrijden van de altybokaal wordt gehouden op csterzondag tijdens hel Stratèn- nooi. Bovenstaande jeugdspe- worden dan verwacht. Nader cht volgt nog. inksterzondag 26 mei Stratent- nooi voor Leunen/Veulen/Heide iel sportpark Het Klaverblad te inen. aanvang 09.45 uur. lelangrijke data voor de aktivitei- kalender: Van 2 tot 7 sept. dona- rsaktie SV Leunen; maandag 9 jaarvergadering SV Leunen. 94 4-2 2-0 12-0 Jeugd 'rogramma zaterdag 25 mei: JoernooiWanssum f. v. 12,15 'toernooi MVC' 19 v. 10.45 Senioren Jitslag: strum 1-Lottum 1 2-2 Veteranen Jitslag: WVO afgel. Programma zaterdag 25 mei: VO-Maashees b. 16.30 Korfbal 6-3 6-5 1-9 4-0 7-2 JUitslagen: lick Up 2-Merselo sen. erselo 2-Oostrum 2 sen. dos-Merselo jun. -Peelkorf-Merselo asp. istenray-Merselo pup. Alle wedstrijden zijn gespeeld en zal niet meer getraind worden tot igustus. Woensdag 29 mei is er voor alle nioren een besprekingsavond in i kantine. Het is van belang dat i dereen hierbij aanwezig is omdat ironder andere wordt besproken inneer we het volgende seizoen aan trainen. Als je echt niet aanwe- g kunt zijn graag afmelden bij anja Poels, tel. 546576. Aanvang '•00 uur. De afdeling Jeugdvoetbal van SV 'anssum houdt op 25 mei een open ^imei o.a. Bas Wijnen, speler vap it Nederlands elftal tot 15 jaar. ledereen is welkom van groep 2 m 8. met name jongens èn meisjes it Wanssum en Geysteren. h .De aanvang is om 10.00 uur. Er [ordt o.a. gestreden om de pcnalty- okaal, er zal 4 tegen 4 gespeeld 'orden en er wordt gekeken wie er I vJpver het hardste schot beschikt. Jeugd Programma vrijdag 24 mei: Jeugdleiderstoernooi in Oirlo/Cas- tenray a. 18.45 Kampioensreceptie Dl en F2 19.30 Programma zaterdag 25 mei: Jeugd-mixtoernooi. Aanwezig zijn om 09.30 uur. Na afloop van het toernooi volgt een play-back-show door de jeugdleiders. Aanvang 15.00 uur in de kantine. Programma zondag 26 mei: Finale Penalty-Bokaal 1996. Deze zal gehouden worden tijdens het Stratentoernooi op Pinksterzondag, aanvang 15.30 uur. Programma woensdag 29 mei: Voetbalinstuif. Voor alle jongens, lid of geen lid. uit de groepen 2, 3 en 4 van het basis- (of ander) onderwijs. Aanvang 14.00 uur. Veteranen Uitslag: Leunen-Ysselsteyn 1-2 Programma zaterdag 25 mei: Ysselsteyn-Beekse Boys a. 17.00 spelers 2 t/m 17. Korfbal Uitslagen: Lottum 2-Midweek I 3-1 Midweek I kampioen! Midweek 2-Roka 2 4-4 Diosa-Junioren 1 7-6 Oostrum-Junioren 2 8-2 Aspiranten I-Merselo 4-0 Aspiranten 2-D1S 0-14 Pupillen-de Korfrakkers 1-0 Senioren l-Spès (M) 9-10 Senioren 2-DES (V) 4-6 A.s. maandag zijn de Limburgse Kampioenschappen in Ysselsteyn. Aanvang toernooi om 10.30 uur; prijsuitreiking 15.15 uur. De Peelkorf - Spes 9-10 In deze laatste wedstrijd van het seizoen, stond er voor beide teams niets meer op het spel, alleen de pre stige. Spes is namelijk al kampioen en de Peelkorf heeft h aar plaats in de hoofdklasse al veilig gesteld. De wedstrijd begon was aan de matige kant en Spes opende de score. Nadat Spes de voorsprong tot 2 doelpunten had uitgebreid, kwam de Peelkorf terug en bracht de stand weer op gelijke hoogte. De eerste helft verliep voor de Peelkorf verder vrij slecht. Er werd veel geknoeid en een groot aantal mooie kansen wer den niet benut. Dit resulteerde in een ruststand van 2-4 in het voor deel van Spes. Na een stevige preek van trainer Jan van de Peut ging de Peelkorf vol goede moed deÜweede helft in. Na enkele minuten werd de stand gelijk getrokken door 2 doelpunten van Maria Claessens en Susan van Asten. De rest van de wedstrijd ont- luikte zich in een spannende strijd, waarin Spes steeds op voorsprong kwam en de Peelkorf de stand ver volgens gelijk trok. Uileindelijk was het Spes, dat voor het beslissende doelpunt zorgde, dat hen naar de overwinning bracht. De wedstrijd kreeg nog een speci aal accent. Een kwartier voor tijd deelde de scheidsrechter een rode kaart uit aan Peelkorf-speelster Maria Claessens. Dit bleek een val strik. Maria speelde vandaag name lijk haar laatste wedstrijd voor het eerste team. Zij heeft 20 jaar in de Peelkorf 1 gestaan. Voor de Peelkorf scoorden; Maria Claessens, Susan van Asten, Marianne Potten en Jacqueline Swinkels. allen 2x en Christ Derkx lx; Voetbal Veteranen Uitslag: DIS-SVEB 2-1 In verband met DIS-Dag. zater dag a.s. geen wedstrijd. Wel om 19.45 uur bij D'n Terp verzamelen om per fiets naar de bruiloft van Pieter en Ine te gaan. Korfbal Uitslagen: Roka 1 -DIS I sen. 3-6 Midako l-DIS 2 sen. 8-8 Odos 3-DIS 3 sen. 5-5 DES l-DIS 1 jun. 2-5 Peelkorf 2-D1S 1 asp. 0-14 Odos l-DIS I pup. 2-4 De DIS-pupillen zijn kampioen! Bestuursvergadering: Dinsdag 28 mei. DIS sluit voetbal- en korfbalseizoen af met DIS-Dag Met de inmiddels 18e DIS-Dag sluit DIS het seizoen 95-96 op le Pinksterdag af op de Heesakker. Om half twaalf zijn de eerste wedstrij den gemengd voetbal en ook gemengd korfbal en de finale is gepland om ongeveer half zes. Iedereen is ingedeeld, dat verdeeld over tien teams die dus zowel voet ballen als korfballen. Ook weer de strijd om de beste penaltynemer en wie het sterkst kan doelen, dat zowel bij de dames als de heren. Voor de Oirlose fietsliefhebbers is een leuke 'Zesdorpentöcht' over 23 km uitgezet waaraan vanaf 12 uur gratis kan worden deelgenomen. Men start vanaf het sportpark en uiterlijk kwart over vijf moet u weer terug zijn. Behalve het natje en droogje is er een loterij en kan men nege rzoen werpe n Omstreeks half zeven is de offi ciële afsluiting in de tent. Besloten wordt met de traditionele bekend making en uitreiking van de DIS- Waarderingstrofee 1996. Afgelopen seizoen zijn bij afdeling korfbal, de Peelkorf, Junioren 1 en Midweek 1 kampioen geworden. Bij de afdeling voetbal zijn de elftallen Dl en F2 kampioen geworden. Ter gelegenheid hiervan houden speelsters, spelers. irain(st)ers. Ieid(st)ers en bestuur een receptie. Deze zal gehouden worden op vrijdag 24 mei van 19.30 tot 20.30 uur in de kantine van sportpark De Vlies. Ysselsteyn Dl: Boven van links naar rechts: Michel Horrevoets, Dirls Scheepens. Sander Peeters, Ferdi Seuren. Martijn Claessens, Tom Hendriks, Willem Verheyen, David Wijnands. Onder van links naar rechts: Rob van Dijck. Maurice Pouwels, Dirk Jaspers, Martin Pouwels, Ruud Sanders, Phil Versteegen en René v.d. Pas. Peelkorf Junioren 1 Boven van links naar rechts: Esther v.d. Pas. Anke Gommers. Lily Verstappen en Mayke van Ass. Midden van links naar rechts: Kim Kusters, Irene Slangen, Hanneke van Asten en Jill Stevens. Onder van links naar rechts: Mieke Rongen (trainster). Evelien Willems, Rosan Derkx en Rita Gommers (leidster). Oostrum kwam afgelopen zondag legen Lottum niet verder dan een gelijkspel en moest daardoor de pro motie naar de 4e klasse aan Lottum overlaten. In de beginfase had Oostrum meteen al enkele goede kansen, maar deze konden niet benut wor den. Wel had Oostrum een continue veldoverwicht maar dit werd niet omgezet in doelpunten. Ver in de blessuretijd van de eer ste helft lukte het Lottum door een doelpunt van Frank Claessen op voorsprong te komen. Zo begon de rust met een 0-1 achterstand en ein digde een bij vlagen veel te harde eerste helft. In de tweede helft was het al in de 53e minuut 0-2 toen Rolf Peeters een verdedigingsfout afstrafte. Deze stand stond op het scorebord maar was wel kompleet tegen de verhou ding in. Zes minuten later was het Eric Wijers die het laatste tikje gaf en de marge terug bracht lot een.' Toen invaller René Bonte in de 70 minuut de gelijkmaker maakte, stond Lottum op instorten. Oostrum probeerde het nog wel. maar het Op Pinksterzondag 26 mei organi seert SV Leunen alweer het veer tiende stratentoernooi Leunen/ Veulen/Heide, op het sportpark het Klaverblad te Leunen. 16 Straten zullen weer strijden om de bokaal, geschonken door de LLTB. en voor de sportiviteitsbeker. Dit jaar is er een nieuw leuk spel aan toegevoegd, nl. 'Vlegelhangen', waarbij het de bedoeling is om zo lang mogelijk aan een dorsvlegel te gaan hangen. Dit spel wordt 's morgens door de straten gespeeld, en 's middags is er voor het publiek vanaf 12 jaar de mogelijkheid om dit te proberen. Hier zijn dan wal prijsjes mee te winnen in verschillende leeftijds groepen. voor zowel dames als de heren. Voor de jeugd zijn er ook weer verschillend aktiviteiten, met ook daar een nieuw spel, en wel 'De Langste Adem'. Er word door de jeugdvoetballers ook weer gestre den om de begeerde 'Penaltybokaal'. Er zal deze dag veel te zien en te lachen zijn, daarom nodigen wij iedereen uit om le komen kijken. 's Avonds word de dag weer afge sloten met. de 'Ballenavond' waar gezellig kan worden nagepraat over deze dag, of gedanst op muziek, gespeeld door onze eigen leden. Programma: 09.45 uur: Opening 14c Stratentoer nooi door de voorzitter P. Loenen. 10.00 uur: Aanvang wedstrijden. 13,00 uur: De jeugd kan op het springkussen. Vertoning videofilms (doorlopend) voor de jeugd. Begin spel 'De langste adem' voor de jeugd. 13.00 uur: Finale 'Penalty Bokaal' afdeling Jeugd SV Leunen. 13.30 uur: Begin vlegelhangen voor publiek. 16.45 uur: Finale wedstrijden. 17.40 uur: Prijsuitreiking LLTB wisselbeker van het 14e Straten toernooi en van de sportiviteitsbe ker. 20.30 uur: Aanvang jaarlijkse 'Ballenavond'. Feestavond voor alle deelnemers en supporters met muziek van eigen leden. Tot ziens op eerste Pinksterdag op het Klaverblad. Uitslagen zaterdag: pl: TV Ysselst. I-TV LVH 2-8 plTV Ysselst. 2-TV Swolgen 22-8 p2a:TC Oostrum-TV Oi/Ca 4-6 p2a: TV LVH 2-TV Ysselst. I 6-4 p2b. TV Oi/Ca I -TV Ysselst. 8-2 p2b: TV LVH l-TV Oi/Ca 2 8-2 Uitslagen zondag: pla: TV LVH 2-TV Ysselst. 5-5 pI b: TV Ysselst. 2-TV LVH 2-8 plb: TC Oostrum-TV Ysselst. 10-0 p2a: TV LVH-TV Ysselst. I 9-1 p2a: TV Merselo-TV Ysselst. 210-0 p2b: TV LVH l-TV Merselo I 1-9 p2b: TV Merselo 2-TV LVH 2 4-6 bevrijdende doelpunt bleef achter wege. Door dit gelijke spel ging de pro motie naar Lottum (op basis van de eindstand in de kompetitie) al kon het gelijke spel voor Lottum zeker niet verdiend genoemd worden. Zwaar teleurgesteld zocht Oostrum de kleedkamers op, waar dit verlies verwerkt moest worden. De komende twee weken zijn voor het aftrainen zodat na de zomervakantie hel voetballen weer opgepakt kan worden via de wed strijden voor de Venray-cup. Laatste inhaalwedstrijd junioren: Vri jdag 24 mei OBC 2-Junioren 20.00 Brabantbokaal Wil Heren 2 er rekening mee hou den dat ze zaterdag I juni in Veldhoven de halve finale moeten spelen en mogelijk nog meer.. Indien nadere informatie beschik baar is zal dit aan betrokkenen door gegeven worden. Zoals bij de uitgifte van de kle ding is afgesproken zal aan het eind van het seizoen de wedstrijdkleding ingeleverd moeten worden. Nu de kompetitie voorbij is en de meeste teams geen wedstrijden meer heb ben moet de kleding ingeleverd worden. Dit kan vrijdag 24 en 31 mei van 18.00 tot 19.30 uur in de sporthal bij Marc van Berlo. Geef de kleding (broek en shirt) af in een plastic tas. (Heren 2 en rekreanten kunnen op een later tijdstip de kle ding inleveren.) Aan het begin van hel volgend seizoen zal de kleding en het nieuwe trainingspak dan weer verdeeld worden onder de dan spelende leden, scheidsrechters en rekrean ten. Aid Merselse Dag Ook dit jaar verzorgen we de. par keerwacht op de Aid Merselse Dag tijdens de Muziekfeesten op maan dag 27 mei. 2e Pinksterdag. Dit jaar is Bart Peeters namens Jumpers '67 de kontaktpersoon voor die dag. De indeling voorde ploegen is als volgt: (let op", sommige mensen zijn in twee periodes ingedeeld!) Ploeg 1, 09.00-12.00 uur (samen komen bij de kerk in Merselo): R. Eikmans. E. Hageman. M. Hage- man. J. Lamers. D. Ewals en E. Scheffer. Ploeg 2, 11.45-14.30 (samenkomen bij het parkeerterrein aan de Merseloseweg): T. Cardirci. M. Guachati. M. Flinsenberg. R. Goumans. S. Kapriloglu. D. Ewals en P. Menheere. Ploeg 3. 14.15-16.30 uur (samen komen bij het parkeerterrein aan de Merseloseweg): T. Cardirci, M. Flinsenberg, M. Guachati, R. Gou mans. B. Mickers en P. Menheere. Laat het niet afweten en zorg dat je op tijd bent! Verdere informatie bij Bart Peeters. tel. 514550. Uitslagen poule A Club Up-Altijd Raak/MSp. 12-20 Magie Line-Sigma's/RBV 16-16 Trefters-Red Arrows 10-22 SVCB/Gommans-Pinhunlers 23-9 DE wedstrijd van de avond was die tussen koploper Sigma's en naaste concurrent Magic Line, dat een punt achterstand had. Bert Tax (beste game 200) liet zien dat de vorm er weer aankomt en wees zijn directe tegenstander Joos Peeters driemaal terug en bracht 3 punten in voor Magic Line. Ook Hay Joosten liet zicli van zijn beste zijde zien met o.a. een game van 212. Bij de Sigma's was Leo van der Rijt met 3 pers. punten en een 206-game de beste man, terwijl Tiny Janssen met 220 de allerhoogste game op zijn naam bracht. Het gelijkspel was dan ook een goede afspiegeling van de krachtsverhoudingen en belooft nog twee spannende ronden. De degra datiekandidaten Club Up en Altijd Raak deden beiden moeite om uit de onderste regionen te komen en in hun onderlinge wedstrijd bleek Altijd Raak. al was het in elke game maar krap, de betere mede dankzij Riek Leijssen. die 3 pers. punten voor haar Altijd Raak boekte. De Club Up-pers Gerrit Gooren en Henk Janssen lieten hun directe tegenstanders in het slof bijten en dat leverde voor beiden 3 pers. pun ten op. De Pinhunters zijn door hun dikke nederlaag nog in het schoots veld van Altijd Raak en Club Up gekomen en zij zullen in de twee laatste wedstrijden goed op hun tel len moeten passen. Invaller Theo Cox was met een 205-game en de hoogste serie nog de beste in het Pinhunterteam (527). Bij tegenstan der SVCB/Gommans was. ondanks matige scores. Frank van Lier met zijn 3 punten de man die voor de meeste pers. punten zorgde. Het middenmotersduel tussen de Tref fers met een goede Cyriel Winters (hoogste serie met 586 pins met games van 209 en 211) en Red Arrows, waar Theo Siebers 3 punten pakte, eindigde in een zege voor het laatstgenoemd team. Poule B: Hit Miss-Scores 15-20 Strikers- BTJamin 23.5-11.5 Golden Wonder-Sch.b. Arts 23-12 BLS/Close Encounters-WDOB32-3 Ook in deze poule een big match en wel tussén het al maanden op kop staande B.T. Jamin en de oprukken de achtervolger Strikers, die door deze overwinning tot op 9,5 punten genaderd is. Leo van Rijt was met zijn hoogste game en serie van deze poule nl. 225 en 565 zowel de beste Slriker als de beste heer van de speelavond. Zijn vrouw en teamge noot Caroline bracht de op een na hoogste damesgame met 209 op haar naam en teamgenoot Jo Verbeek scoorde drie pers. punten. Hans en Ralf Langohr brachten alle bei 3 pers. punten binnen voor de Scores en dat gaf de doorslag voor de winst van de Scores op Hit Miss, waar Gerty Arts tekende voor de hoogste game met 244 en de hoogste serie met 576 pins. Close Encounters won zeer royaal van W.D.O.B.. dat in Ger Driessen de beste puntenleverancier met 2 pun ten had. Bij Close waren drie man goed voor de maximale persoonlijke 20-9 20-9 22-7 Ysselsteyn F2: Boven van links naar rechts: Martin Arts. Frans Claessens, Roy Claassen, Mark v. Neerven. Leon Claessens, Niels Claessens en Andy Philipsen. Onder van links naar rechts: Stan van Dijck. Tom Wilmsen, Jos Arts, Roel Claessens. Luc Philipsen en Sijf Roos. score. nl. Eveline v.d. Laan. George Brenkman en Marcel Jeurissen Invaller John Koekkelkoren scoorde nog een 215-game. Het uitgeblust lijkende Golden Wonder-team, ver schijnend in een verblindend nieu we outfit, bleef in een wedstrijd om des keizers baard het uit promotie- zorgen zijnd Arts-team ruim voor. Uitslagen Trio League: Plav-off 2e ronde A-groep: We Je Be-Youngsters 5.5-23.5 Sigma's/RBV-BT Jamin 19-10 Mennekes-Crash B-groep: Dream Team-Treffers '94 Hit Miss-Alacarte De strijd om de titel spitst zich steeds meer toe tussen de Sigma's en de Mcnnekes. Voor beide teams was er weer winst; de Sigma's bleven, met moeite, overeind tegen B.T. Jamin met 200-games van Hay Lenssen (met 236 de hoogste van de avond) en Leo van der Rijt (202). Aan Jamin-zijde kwam Henk Janssen tot 202 en Geert Reijs tot 206. De Mennekes. met 200+-sco- res van Robert Peeters (233) en René Geurts (207) en 3 pers. punten voor Frank Broeseliske liepen met hun totaal van 20 punten één punt in op de Sigma's en bleven het door het heilig vuur verlaten Crash ruim voor. The Youngsters, toch een aan winst voor deze Trio-league, bleven ruimschoots de baas over WeJeBe door o.a. een mooie 203-gamc van Michael Tijssen en de 3 pers. punten van Pascal CornelisseiT. In de B- groep lijkt het Dream Team laat op stoom te zijn gekomen want voor de tweede maal werd winst geboekt, nu op de Treffers '94. Alacarte bleef weer eens aan de verkeerde kant van de score en verloor kansloos van Hit Miss, waar Harry van Zutphen (212) en Gerty Arts (222 een 200- game scoorden. Jeugd Winst, dat was het resultaat van de wedstrijden die dit weekeinde gespeeld zijn door de honkbal- en de softball-senioren IDe overige teams moesten helaas genoegen nemen met een plezierige wedstrijd. Na de 11-7 nederlaag, die de honkbal-senioren I afgelopen don derdag in en tegen de Knuppelaars uit Rosmalen leden, is de taktiek van de Venrayse ploeg bijgesteld. Het sukses van de aangepaste tak tiek bleek, toen zondag met 16-11 werd gewonnen van het vooraf favoriete Nuenen 2. De Venrayse equipe, door afmeldingen en bles sures gekweld, werd bijgestaan door enkele spelers van het tweede team. Een van hen, D. EnsiYik. zette de 'oude' garde van Red Caps onder druk. door meteen in de eerste slag- beurt de eerste honkslag voor Red Caps te scoren. Het gevolg daarvan was een reeks honkslagen waarmee de trend, die in de vorige thuiswed strijd in was gezet, werd doorge trokken. R. Brauckmann wist zelfs, ondanks een schouderblessure, een homerun te slaan. Door het ijzer- sterk werpen van nagenoeg alle pitchers konden alleen echte honk slagen voor Nuenen sukses opleve ren. Door het goede veldwerk ble ven deze echter ook beperkt. Hel zag er voor Red Caps zelfs even naar uit. dat de wedstrijd in minder dan 9 inningen kon worden beslist, maar een aantal keren vier wijd ver hinderde dit. Door het uitstekende veldwerk, en niet in de laatste plaats hel goede pitchen, wisten de softball-senioren I hel studententeam van de univer siteit van Eindhoven op 10 punten te houden. Aan slag werd goed afgere kend met de Studs. Vele honksla gen. waaronder een indrukwekken de vier honkslag van de pas 13-jarige D. Connor bleken uitein delijk goed voor 14 punten, waar door de dames wederom 2 punten in de wacht sleepten. Zowel, de honkbal-senioren als de softball-senioren I spelen het Pinksterweekend een toernooi in Lippstadl. in Duitsland. Degenen die mee gaan kunnen hun overnach tingsspullen tot uiterlijk woensdag bij R. Brauckmann cq. C. Litjens inleveren. Vergeet niet een paspoort of ander internationaal legitimatie bewijs mee te nemen! Uitslagen: pup: Red Caps-Indians 4-10 asp: Cheetahs-Red Caps 12-10 sbs2: Blue Sox-Red Caps 21-6 sbs2: Stealers-Red Caps 22-1 hbs2: Knupelaars-Red Caps 10-0 sbsl: RedCaps-Studs 14-10 hbs IKnuppelaars-Red Caps 11 -7 hbs IRed Caps-Nuenen 2 16-11 Programma zaterdag 25 mei: pup: Red Caps-PS V a. I LOO J. Gielen. R. Draaisma. asp.: All Stars-Red Caps v.08.30 Programma maandag 27 mei: sbs ICardinals-Red Caps v.09.45 sbs2: Red Caps-PSV 2 a. 11.00 G. Brugman. hbs2: Red Caps-Samacols a. 11.00 D. Sonnemans. M. v.d. Krabben. Ben je sportief, maar weetje niet welke spon jouw sport is. probeer dan eens honkbal of softball. Dames vanaf 12 jaar en heren vanaf 8 jaar zijn welkom. Of bent u geïnteres seerd in andere aktiviteiten. zoals het begeleiden van jeugd Bel dan: Richard Draaisma, tel. 0478-582907 of stuur een E-Mail naar: redcaps@dds.nl Nu de huisleaguekompetitie er op zit is tevens bekend wie de kam pioen van dit seizoen geworden is. Voordat deze speeldag begon had den de Champs een kleine voor sprong op de Donalds en de Young Sturs.De Young Stars konden de titel wel vergeten aangezien zij maar 4 punten behaalden op de Flying Stars. Bij de Flying Stars zorgden Ursula Cornelissen en Sanne Claessens voor het leeuwe- deel van de persoonlijke punten en dus ook de teampunten Speed had de opdracht om zoveel punten als mogelijk af te pakken van de Donalds. Helaas voor Speed w ilde dit niet echt lukken. De Donalds wonnen alle games plus bijna alle persoonlijke punten. De einduitslag werd vastgesteld op 27.5-1.5. Dit betekende voor de Champs dal zij alle team- en persoonlijke punten binnen moesten halen om het kam pioenschap veilig te stellen. Tegenstander was Number One en als hier een bowler bij zit die iedere keer dikke 180 games gooit dan is hel moeilijk om hier van te winnen. Helaas voor de Champs verloren zij alle games en de wedstrijd met 2-27. De ballen behaalden 11.5 punten. De stand: I. De Donalds 232 15167p; 2. The Flying Stars 211.5 14043: 3. Number One 211 15981 4. The Champs 210 15683; 5. Young Stars 206 15380: 6. Speed 176.5 12430: 7. De Ballen 141.5 14933. Senioren Open Dorpentoernooi Heb je je inschrijfkaart voor deel name aan het Open Dorpentoernooi nog niet ingeleverd, doe dit dan snel. want de inschrijving sluit a.s. zondag 26 mei. Geef je op met part ner. KNLTB kompetitie Uitslagen: Kessel I-Mix I Heren l-Tegelen I Bosdael I-Heren 2 Venlo I-Heren 1 2-3 2-4 1-5 5-1 Zaterdag 26 en zondag 27 mei zijn er geen wedstrijden. Dorpenkompetitie Uitslagen zaterdag: pI TVY l-TV LVH plTVY 2-TV Swolgen 2 p2a: TV LVH 2-TVY I p2b: TV Oi/Ca l-TVY 2-8 2-8 6-4 8-2 5-5 2-8 10-0 9-1 10-0 Uitslagen zondag: pla: TV LVH 2-TVY plb: TVY 2-TV LVH plb: TC Oostrum-TVY I p2a: TV LVH-TVY I p2a: TV Merselo-TVY 2 Programma zaterdag 25 mei: plTV Swoleen l-TVY 2 18 (H) plTV Oi/Ca-TVY I 18.00 p2a: TVY l-TVY 2 18.00 p2b: TVY-TV LVH 2 18.00 Zondag: Poule la. Ib en 2a geen wedstrijden. Pinkstertoernooi Maandag 27 mei wordt hel Pinkstertoernooi weer gespeeld. Het toernooi begint om 8.30 uur. Het wedstrijdschema hangt bij de kanti ne. Voor alle poulewinnaars zijn er prijzen beschikbaar. De prijsuitrei king is direkl na de wedstrijden om ca. 20.30 uur in de kantine.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 17