iveza 3 KAPELLEN SHOW LI DEN TOMMES Da's pas INTERSTYLING M.OVLGVL9XO TOT is Visspecialiteiten Thielen Visspecialiteiten Thielen Slagerij van de Pasch Meldersloseweg 134 5962 AA Melderslo wenst Merselo gezellige muziekfeesten toe. Die Fidelen Rosenthaler Crombacher Musikanten Amatinka SALON DE BEAUTE CUÏlf s.uiauDof Vormgeving Belettering Interstyling Vormgeving Belettering is de basis van creatieve ontwerpen en concepten. Deze worden op verschillende manieren gerealiseerd, aan de tekenta fel, het autoCAD- of DTP-slation. Beletteringen, decora ties. displays, drukwerk,stand-ontwerp interieur-ont werp of maquette. Een wereld zonder grenzen vraagt om grenzeloze creativiteit. Interieurbouw Kozijnen Interstyling Interieurbouw Kozijnen zet creativiteit om in functionaliteit. In de werkplaats maken vaklieden met toepassing van moderne technieken en materia len, interieurs voor showrooms, winkels en kantoren voor turn-key projecten door geheel Europa. Aannemers in woning- en utiliteitsbouw vormen de klanten voor fabricage van kozijnen, trappen en tim- meiwerken die onder het toeziend oog van de komo- keur worden gefabriceerd in de timmerfabriek. Standbouw Voor Interstyling Standbouw ligt het werkterrein over de gehele wereld. Vanuit Venray, het hart van Europa voeren Interstyling medewerkers het werk uit. Alleen of in samenwerking met andere business-units levert Interstyling Standbouw de klant een project turn-key af: voorbereiding, organisatie en uitvoering. Ideeën, mensen en materialen, alles onder één dak. Verhuur Interstyling Verhuur geeft elk evenement iets extra's, de verlichting, het audiovisuele apparatuur, de vloer bedekking en het meubilair. Alles wat nodig is voor een tijdelijke inrichting met een warme en luxe uitstr aling levert Interstyling Verhuur. De catering, het ser vies. en de beplanting,Interstyling verhuur zet de kroon op elk project 5809 AA Venray tel. 0478-583690 fax 0478 589616 3300 AS Dordrecht tet. 06 8212399 fax 078-6313699 hleilMt poi hbfstogc halla Ventay v/v/ \*J L T CJa.TVT|I7( Marktstraat 6 Venray tel. 0478-588567 Hoogkoorpassage 1Boxmeer tel. 0485-578083 De mooiste collectie zonnige kleding voor kind en tiener. sen I LDERS BEDRIJF O Langstraat 55 O 5801 AB Venray O Telefoon 0478-581358 O OP JE LIJF GESCHREVEN 0478-586750 Marktstraat 5 Venray Grotestraat 103, 5801 BE Venray Telefoon 0478-581810 Uw adres voor: verse vis gebakken en gerookte viswaren visspecialiteiten diverse visschotels VJÜUL7 ny Het blaasorkest Die Fidelen Rosenthaler verzorgt succesvolle con certen in binnen- en buitenland. Dit orkest geniet internationaal grote bekendheid en behoort to de absolute top van de Nederlandse blaasorkes- ten. Die Fidelen Rosenthaler biedt een zeer gevarieerd en veelzijdig pro gramma met bekende en gewaardeer de muziekstijlen. Het repertoire bevat originele Egerlander- en Böhmische blaasmuziek, Tsjechische- en Moravische volksmuziek en evergr eens, maar ook zuid-Amerikaanse muziek, populaire dans- en showmu- ziek en lichte popmuziek. Virtuoze solistische optredens en zang, onder steund door een fantastische licht show en een perfecte geluidskwaliteit, zorgen ervoor dat die Fidelen Rosentaler telkens weer op een gran dioze wijze het publiek tijdens optre dens weet te boeien. Die Fidelen Rosentaler staat voor topkwaliteit. Het orkest behaalde reeds diverse malen het landskampioenschap in de Tópklasse. Ook verwierf dit orkest grote bekendheid door optredens op radio en televisie en het uitbrengen van diverse Cd's en muziekkcassettes. De vele optredens in heel Europa bewijzen dat dit orkest telkens weer met sfeer en luistergenoegen volle zalen trekt. Ook u kunt genieten van een afwisselende show met de mooi ste melodieëen. Zondag 4 juni tijdens de muziekfeesten in Merselo. De Crombacher Musikanten zijn ontstaan uit de harmonie achterhalen maar zal zo rond 1960 liggen. In die tijd ontstond de behoefte om een gezelschap op te richten die het jaar lijkse tentfeest op kon luisteren. De naam was snel gevonden daar er een beekje liep door deze plaats met de zelfde naam die men in gedachten had. Om toe te kunnen treden tot dit gezelschap worden naast de vanzelf sprekende muzikale eisen van het aspirant-lid ook gevraagd een bijdra ge te leveren aan de goede sfeer bin nen dit gezelschap. De leden ontvan gen voor een optreden geen enkele vergoeding; alle baten komen ten goede aan de harmonie. Tot op de dag van vandaag is gebleken dat het mogelijk is een goed stel muzikanten bij elkaar te houden dat op een ple zierige manier met elkaar kan werken en een goed stuk muziek weet te bren gen. Het zal geen verwondering wekken dat het plezier dat de muzikanten heb ben in het musiceren ook overspringt op het publiek. Dit moet dan ongetwij feld ook de oorzaak zijn dat dit orkest veel succes heeft in binnen en buiten land. Ofschoon het orkest vaak met prijzen naar huis gaat op wedstrijden is het zeker geen pré om aan deze wedstrijden mee te doen. Temeer dat deelname aan deze concoursen een beperkt repertoire met zich mee brengt en men er naar gestreefd heeft om de repertoire keuze zo breed mogelijk te houden. Het repertoire bevat veel traditio nele volksmuziek, stimmungsmusiek, big-band en dansmuziek. Bij de volks muziek mag zeker niet onvermeld blij ven de tjechische vertolkingen hier van die de laatste jaren sterk in popu lariteit zijn toe genomen. Dat ze over weg kunnen met stimmungsmusiek mag geen verwondering opwekken gezien de geografische ligging van muziekstad Kerkrade in het feestende Limburg en de onmiddellijke nabij heid van het vrolijke Rijnland. Big band muziek of dansmuziek kan wor den gebracht door de flexibele bezet ting. Hout-groep en tenor-groep wor den dan "eenvoudigweg" vervangen door saxofoon-groep en een trombo ne-groep, terwijl ook de rithme-sectie wordt uitgebreid. Zodoende kan dan het hele repertoire worden gebracht van Glenn Miller tot het meer eigen tijdse James Last. Ziehier de juiste ingrediënten voor een avondje gezellig en muzikaal spektakel. Amatinka wat in het Tsjechisch staat voor vriendenkapel, werd opge richt in 1980 in het Gelderse Hedel, een dorpje ten noorden van Den Bosch. Het repertoire bestaat voorna melijk uit originele Tsjechische blaas muziek uit de Bohemen en Moarvië, maar ook andere blaasmuziek alsme de het populaire genre brengt de kapel met evenveel verve. Door de bewuste keuze voor de Tsjechische blaasmuziek is Amatinka een veelgevraagde gast tijdens festi vals en concoursen. Belangrijke resul taten waren het landskampioenschap in de Bergklasse in 1985 en tweemaal een dikke eerste prijs in de Topklasse bij de Zuidnederlandse kampioen schappen in 1993 en 1994. CHEM-DRY® ROYAL B.V. Tapijt- en meubelreiniging Snelle droging, meestal binnen een uur Speciale vlekverwijdering o.a. kauwgum - vet -verf - wijn - bloed - roest etc. Vuilafstotende be schermlaag Geen versnelde vervuiling Wij reinigen bij u aan huis of bedrijf Speciale behandeling Perzen en Berbers WONINGEN, WINKELS, KANTOREN EN HORECA Bel voor gratis demonstratie, folder of offerte Chem-Dry® Royal b.v. Regio Noord Limburg Regio Oostelijk Noord Brabant Tel. 0478-511990 Tel. 0485-520479 Helmond 0492-516250 PARFUMERIE PASSAGE 12 VENRAY Bezoek Tijdens de muziekfeesten het fijne terras van Café Grootdorp 40 Merselo Tel, 0478-546236 Tevens het adres voor: Feestjes Vergaderingen

Peel en Maas | 1996 | | pagina 30