Gemeente draagt langdurige hulpverlening minima over NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Nieuwe gemeentegids Gemeentehuis maandag en dinsdag gesloten woningwet - wet ruimtelijke ordening Start herinrichting Poststraat Vrij parkeren koopzondagen commissie vergaderingen Kapvergunning verleend voor bomen Grotestraat Gemeentehuis maandag en dinsdag gesloten Zilveren jubileum brandweerlieden Venray wet milieubeheer - wet milieubeheer Siï PEEL EN MAAS Donderdag 25 april 1996 - Pagii GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie: maandag t.m. vrijdag 08.30-17.30 uur. Voor zaken rond Gemeentewerken en Financiën kunt u voorlopig alleen in de ochtenduren van 09.00-13.00 uur terecht (op maandag tot 17.30 uur). In de oneven weken op vrijdag is het gemeentehuis tot 13.00 uur geopend. Vakbalies van Burgerzaken en Sociale zaken: maandag t.m. vrijdag van 09.00-13.00 uur (op maandag tot 17.30 uur). De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspra- kenspreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur. dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Zoals aangekondigd gaan we de komende weken op deze pagina nader in op veranderingen als gevolg van besluiten die de Venrayse gemeenteraad begin deze maand heeft genomen over KEERpunt. Deze week gaat het over de langdurige hulpverlening en de .schuldhulpverlening aan mini ma. Burgers met langdurige financiële problemen kunnen nu bij de gemeente terecht voor hulp en ondersteuning. In de toekomst zal dat veranderen. De gemeente zal burgers dan doorverwijzen naar instellingen van het maat schappelijk werk (CAD, Riagg, Synthese e.d.). Ook de schuldhulpverlening (hulpverlening aan minima met schulden) zal worden geprivatiseerd en overgedragen worden aan maatschappelijke hulpinstanties als de Volkskredietbank, het RIM en bewindvoerders. De gemeente stelt zich tot doel uitkeringsgerechtigden zo snel mogelijk weer zelfstandig te laten functioneren. Door bovengenoemde taken te pri vatiseren wil de afdeling Sociale zaken zich concentreren op haar kernta ken. Deze zijn: het verstrekken van uitkeringen en het zo snel mogelijk terugbrengen van uitkeringsgerechtigden in het arbeidsproces. Wel zal Sociale zaken een doorverwijsfunctie behouden voor cliënten die een beroep willen doen op langdurige hulpverlening of schuldphulp- V^verlening. De nieuwe gemeentegids van Venray is vorige week in de hele gemeente huis aan huis verspreid. Omdat de gids ook commerciële informatie bevat is hij niet bezorgd in brievenbussen die voorzien zijn van een "ja/nee"- of "nee/nee"-sti- cker. Als u geen gids hebt ontvan gen, dan kunt u deze gratis afhalen bij de Publieksbalie in het gemeen tehuis. De Gemeentegids 1996/1997 bevat ruime informatie over de gemeentelijke organisatie en dienst verlening, de andere overheidsinstellingen, het bedrijfs leven, de gezondheidszorg, het ver enigingsleven, het onderwijs, en vele andere voorzieningen in Venray. Ook is een bijgewerkt overzicht van de postcodes in de gemeente Venray opgenomen. Heeft u vragen of opmerkingen over informatie in de gids, dan kunt u bellen met de afdeling voorlich ting van de gemeente, tel. 523321. In verband met Koninginnedag is het gemeentehuis komende maan dag 29 en dinsdag 30 april gesloten. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week hij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. bouwen van een tuinhuisje aan het Kroonkruid 64 te Venray tnv M.M.H.A. Kellenaers. Kroonkruid 64: het tijdelijk plaatsen van een kan toor-unit aan de Ripseweg I te Vredepeel tnv van DGW&T. diensl- kring Volkel. Postbus 41 te Volkel: het bouwen van een pluimveestal aan de Horsterweg 27 te Castcnray tnv Maatschap Thielen. Horsterweg 27; ouwen van een speelkamer en gara ge aan de Marjolein 37 te Venray tnv J.G.M. Cox. Marjolein 37; het uitbreiden van de woning en de bouw van een garage aan de Marjolein 39 te Venray tnv C. Aretano. Marjolein 39: het uitbreiden van de woning aan de Hoenderstraat 28 te Venray tnv A.A. Poels. Hoenderstraat 28; het bouwen van een serre aan de Andantestraat 7 te Venray tnv J.G.M. Amsing. Andantestraat 7: het bouwen van een carport aan de Wederik 19 te Venray tnv G.M. Janssen. Wederik 19; het bouwen van een carport aan het Penningkruid 98 te Venray tnv J.M.H. van Vugl. Penningkruid 98: het bouwen van terrasoverkapping aan het Zilverschoon 41 ie Venray tnv J.W.H. Beerkens, Zilverschoon 41; het bouwen van een kantoor met bedrijfshal aan de Energieweg te Venray tnv Van Aerssen Metaalbewerking B.V., De Flammert 1414 te Bergen, Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een garage aan de Heuvelstraat 11 te Venray tnv P.M.M. Vermeulen. Heuvelstraat II: het bouwen van 15 patio-woningen aan de Dopheide I t/m 29 (oneven) te Ysselsteyn tnv Bouwbedrijf M.J. Teunissen, Lovinekplein 5: het bouwen van 15 woningen aan de Dopheide 4 t/m 26 (even) en' Veenmos 7. 9 en II te Ysselsteyn tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen V.Ö.F.. Jan Poelsweg la: het veranderen en vergroten van de woning aan de Randenrade 68 te Ooslrum tnv G.J.P.M. Aarts, Randenrade 68. het bouwen van een simulatorge bouw aan de Ripseweg I te Vredepeel tnv DGW&T. directie Brabant. De La Reyweg 120 te Breda; het bouwen van een carport aan de Sleutelbloem 48 te Venray tnv E.P.J. Veltrop, Sleutelbloem 48: het vergroten van de woning aan de Haag 12 te Merselo tnv P.J.B.M. Bouten. Zaagmolenweg 3 te Beek en Donk: het bouwen van een berging aan de Sleutelbloem 58 te Venray tnv J.T.M. Arts, Sleutelbloem 58; het veranderen en vergroten van de woning aan de Litsenbergweg 33 te Ysselsteyn tnv J.J. Wilmsen. Peelweg 4; het wijz.igen van de voorpui aan het Lamersveld 17 te Venray tnv G.M.A. Vennekens, Lamersveld 17; het bouwen van 14 woningen aan de Dopheide 2. 28 t/m 52 (even) te Ysselsteyn tnv Bouwbedrijf M.J.Teunissen. Lovinekplein 5: het bouwen van een zonneranda aan de Brennerlaan 13 te Venray tnv J.H.M. Lemmen, Brennerlaan 13. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikalie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouwtoestemming afge geven. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitge reikt. het bouwen van een tuinhuisje aan de Klaproos 2a te Venray tnv F. Bierens, Klaproos 2a. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikalie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. hei verbouwen van de panden aan het Henseniusplein 4 en Henseniusstraat 4 te Venray tnv I. en A. Poels. p/a Langstraat 164; het bouwen van een carport aan de Bershof 4 te Leunen tnv J.W.M. Rongen. Bershof 4: het bouwen van een serre aan de Aronskelk 69 te Venray tnv R.R.M. Decker. Aronskelk 69. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 26 april 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Procedurestart artikel I8a WRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vri jstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestem mingsplan ten behoeve van de volgende bouwmelding. het plaatsen van een informatie-unit tbvinterliner aan de Prins Bernhardstraat te Venray tnv Hermens Groep. Stationsplein 3 te Venlo. De op de bouwmelding betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 26 april 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen schrif telijk bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray. 25 april 1996 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer. De gemeente Venray maakt op 10 juni een begin met de uitvoering van de herinrichting van de Poststraat. Met het vervangen van de aanwezi ge verharding in de straat (het gedeelte langs het postkantoor) is een periode van drie weken gemoeid. Gedurende de werkzaamheden is de Patersstraat opengesteld voor bestemmingsverkeer uit beide rich tingen. De bevoorrading van de Grotestraat kan op de gebruikelijke wijze, vanuit de Patersstraat. plaats vinden. Van 10 tot en met 28 juni zijn er geen bijzondere activiteiten in het winkelgebied gepland die eventueel hinder van de werkzaamheden kun nen ondervinden. De gemeente wil eerst de werk zaamheden in de Poststraat afron den en niet wachten op een combi natie met de werkzaamheden in de Patersstraat. Eind vorig jaar bleek dat de bodem in de Patersstraat ver ontreinigd is. Het onderzoek naar deze verontreiniging is nog niet afgerond. Aangezien een definitief saneringsplan nu met kan worden gemaakt, is niet bekend wanneer de werkzaamheden in de Patersstraat kunnen worden hervat. De gemeente zal bewoners en bedrijven in de Poststraat/ Patersstraat informeren over de bereikbaarheid van hun pand of bedrijf gedurende de werkperiode. Afsluiting spoorwegovergang Op donderdag 2 mei a.s. zullen er enkele reparatiewerkzaamheden aan het asfalt worden verricht op de Witte Vennenweg en de Oirloseweg. Hiervoor is het noodzakelijk de spoorwegovergang voor 1 dag af te sluiten. De bedrijven Nestlé en Frans Maas blijven gewoon bereik baar. Het doorgaand vrachtverkeer wordt bij uitzondering via de Mgr. Hansscnstraat omgeleid. In Venray is het parkeren op 'koopzondagen' gratis. Meestal zijn dit zondagen of een tweede kerkelijke feestdag zoals Tweede Paas/Pinksterdag. Dit jaar zijn dinsdag 30 april (Koninginnedag) en donderdag 16 mei (Hemelvaartsdag) ook koop zondagen. Op die dagen hoeft er dus niet te worden betaald voor het par keren in het centrumgebied van Venray. s Vergadering commissie milieu De commissie milieu vergadert op donderdag 2 mei 1996 oni 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda ziet er als volgt uit 1. Opening 2. Spreekrecht 3. Gewestaangelegenheden 4a. Verslag vorige vergadering 4b. Verslag gecombineerde vergadering commissie openbare werken, com missie milieu en commissie volks huisvesting. ruimtelijke ordening en grondbedrijf 5. Stukken ter kennisname 6. Locatie en organisatie definitief milieustation 7. Intentieverklaring samenwerkings overeenkomst AVL/gemeente Venray 8. Rondvraag 9. Sluiting. Het college van burgemeester en wethouders heeft een kapvergun ning verleend voor het vellen van drie iepen in de Grotestraat. Het gaat om twee bomen bij Berden Mode en een boom bij het Ijshuisje. De drie bomen moeten weg omdat de wortels de riolering beschadigd hebben en de verharding extreem hoog hebben opgedrukt. Dit veroor zaakt blijvend overlast voor het win kelend publiek. Daarom heeft de gemeente besloten een kapvergun ning te verlenen voor het vellen van de bomen. Herplanting kan pas plaatsvinden als het groenplan voor de Grotestraat gereed is. Dit zal tegelij kertijd met de uitwerking van de plannen voor de pleinen ter hand genomen worden. Met het vellen van de bomen zal in de eerste week van mei een begin gemaakt worden. Voor meer informatie over het kappen van de bomen kunt u telefo nisch contact opnemen met de Publieksbalie. telefoon 523536. De Publieksbalie is elke dag bereikbaar van 9.00 tot 13.00 uur. Rookverbod Als gevolg v.an de aanhoudende droogte bestaal er gevaar voor bos-, heide- en veenbranden. Een brand kan rampzalige gevolgen hebben voor natuurgebieden. Daarom heb ben de gemeente Venray en andere gemeenten met onmiddellijke ingang een rookverbod, afgekon digd. Het is verboden te roken in bossen en op heide- en veengron den. Er mogen bovendien geen brandende of smeulende voorwer pen in de open lucht worden wegge gooid. Ook spelen met open vuur is verboden. Het rookverbod is tot nader order van kracht. Premieregeling seizoenarbeid Binnenkort gaat weer het asper ges- en aardbeienseizoen van start. Een goed verloop van de oogst is belangrijk voor de Noordlimburgse economie De gemeente Venray wil stimuleren dat er ook daadwerkelijk voldoende personeel voor de oogst ingezet kan worden. Daarom kun nen mensen die seizoenarbeid wil len verrichten in aanmerking komen voor een premie. Iedereen die bij de gemeente een (aanvullende) uilkering krijgt, komt voor de premie in aanmerking. Mensen voor wie dit geldt, hebben inmiddels van de gemeente Venray een brief over de regeling ontvan gen. Procedure Wanneer u asperges gaat steken en/of aardbeien gaat plukken, geeft u dit telefonisch of schriftelijk door aan de afdeling Sociale Zaken. U ontvangt dan een aanvraagformulier, dal u ondertekend terugstuurt. De premie (40 c/c van het looti dal u ont vangt met het seizoenwerk - met een maximum van f 600.- per maand) wordt vervolgens met uw maanduit- kering verrekend. In verband met Koninginnedag is het gemeentehuis komende maan dag 29 en dinsdag 30 april gesloten. Vier brandweerlieden hebben vrij dag 19 april jl. hun zilveren dienst- jubileum bij het Venrayse korps gevierd. Uit handen van wethouder Driessen ontvingen de jubilarissen als blijk van waardering diverse onderscheidingen. Het zilveren brandweerjubileum wordt niet elke dag gevierd. Maar nog opmerkelijker is het dat mensen uit één lichting tegelijke hun 25-jarig jubileum vierden. Claessen, Huub Clevers en Mat Lenssen zijn als vrijwilliger ver) den aan het brandweerkorps. Maoders is beroepskracht. Behal ve de vier jubilarissen ook Wim Ewals in het zonn gezel. Hij vierde na 24 jaar trot ia, dienst zijn afscheid. 'Wegens voelle durende toewijding gedurende wdi jaar brandweer dienst' werd E\ 07 benoemd als lid van verdienste. 10' De brandweerlieden hebben naast al hun andere verplichtii ingezet ter bescherming van n en dier. Ook kwamen ze te hulplAF brand en ongevallen in Venraj daarbuiten. Tevens verleender, bijstand aan de buurgemeenten dens het hoogwater. Alle jubilarissen ontvinl namens de Koninklijke Nederlat 'f3 Brandweervereniging (KNBVjEI"j de Nederlandse Vereniging Brandweercommandanten (NV het zilveren brandweerkruis et bij behorende onderscheiding ken. Namens Hare Majesteit Koningin ontvingen de drie vrijJPp ligers bovendien het jaarteken 25 jaren dienst als vrijwilliger. Hoi een We EF era 17 Vergunningaanv ragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wel Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wel milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray-maken bekend dat zij voornemens zijn vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: IMaatschap Schepers, Rouwkuilenweg 39. 5813 BH te Ysselsteyn voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het veranderen/uitbreiden van de inrichting en/of veranderen van de werking van de inrichting en het in werking hebben van de veranderin gen voor een varkenshouderij en paardenstoeterij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 39 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking heb bende stukken liggen ter inzage van 25 april 1996 tot hel einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tol 13.00 uur (publieksbalie). Tot 23 mei 1996 kunnen de stukken ook, na telefo nische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tol 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wet houders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tol liet ontwerp van liet besluit van gedach ten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot hel instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zi j in afwijking van de onlwerp-beschik- king vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: I. W. Luiten. Peelken 2. 5813 BE te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een var kensfokkerij gelegen aan Peelken 2 te Ysselsteyn. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 25 april lot 6 juni 1996 in hel gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tol 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478-523630). op elke donderdag van 16.30 uur tol 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van zes weken mei ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek lot het treffen van een voor lopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopi ge voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. C S keukens. De Hulst 5, 5807 EW te Oostrum voor het uitbreiden of wijzigen van een houtbewerkend bedrijf, dan wel het veranderen van de werking daarvan, gelegen aan De Hulst 5 te Oostrum; 2. Verpleeghuis Beukenrode. Beukenlaan I. 5802 CJ te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit woon- of kantoorgebou wen Milieubeheer op een reeds opgerichte inrichting ten behoeve van een woon- of kantoorgebouw, gelegen aan Beukenlaan I te Venray; 3. W.H.E.G. Friesen, Matthiasstraat II, 5811 AN te Castenray voor het oprichten van een akkerbouw- of tuinbouwbedrijf voor opengronds- teelt. gelegen aan de Matthiasstraat 11 te Castenray. De melding kan worden ingezien van 25 april tot 9 mei 1996 in hel gemeente huis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen gedurende deze weken ook. na telefonische afspraak (0478-523630). worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Verzoerk tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat hel bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dal zij in het belang van de bescherming van liet milieu de vergunning gedeeltelijk wensen in te trekken van: I. H. Strijbos. Deumeseweg 176. 5813 AC te Ysselsteyn voor de milieuvergunning nr. 68 voor een rundveehouderij en varkensmesterij, gelegen aan de Deumeseweg 176 te tco, TEI jde idb hee Git ziji Ysselsteyn. De intrekking geldt thai behoeve van de uitbreiding vai inrichtingen aan de Ysselsteynse 59, 61 en 70 te Ysselsteyn. Het ontwerp van het besluit en alle vante stukken c.q. gegevens liggei inzage van 25 april 1996 tot het ei lap' van de beroepstermijn in het gemee 121 huis. Raadhuisstraat I te Venray, 10 maandag van 09.00 uur tot 17.30 uii Stek op de overige werkdagen van 09.0(1 loy: tol 13.00 uur (publieksbalie). Tol 9 1996 kunnen de stukken ook, na te nische afspraak (0478-523630) o[ donderdag van 16.30 uyr tot 19.3 worden ingezien. ir, Gedurende een periode van ,iïL weken met ingang van de dag na del|> waarop het ontwerp van het besluit ,je] inzage is gelegd, kan een ieder scHri lijk gemotiveerde bedenkingen indiei^ bij het College van Burgemeester Wethouders bedenkingentermij[er Deze kan hierbij verzoeken zijn pete soonlijke gegevens niet bekend maken. Er bestaat geen mogelijkheid kt hel inbrengen van mondelinge bed irii kingen of een mondelinge gedacht wisseling. Alleen degenen die bedenkingen h ben ingebracht op de bovenomschre* wijze en degenen die aantonen daai redelijkerwijs niet in staat te geweest, zijn later tot het instellen beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van gemeente Venray maken bekend dat in belang van de bescherming van |Qn milieu de milieuvergunning gedeelte intrekken van: I. M H.M. Janssen. Lilsenbergwegi 5813 CE te Ysselsteyn voor milieuvergunning nr. 487 voori pluimveehouderij, gelegen aan Ericaweg ongenummerd te Oil De intrekking geldt ten behoeve de uitbreiding van de inrichting; de Peelweg 37/39 te Ysselsteyn. Het besluit en alle relevante stukken! gegevens liggen ter inzage van 25 a( 1996 tot 6 juni 1996 in het gemeen huis. Raadhuisstraat I te Venray, maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur op de overige werkdagen van 09.00i tot 1 3.00 uur (publieksbalie). De sli ken kunnen ook. na telefonist afspraak (0478-523630), op elke de Ion derdag van 16.30 uur tot 19.30 uur den ingezien. Gedurende een periode van zes wel met ingang van de dag na de dag van; terinzagelegging beroepstermijn)! bij de afdeling Bestuursrechtspraaki de Raad van State een beroepschi worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebbi ingebracht tegen het ontwerp vanl besluit; b. de adviseurs die gebruik hebb gemaakt van de gelegenheid ad« uit ie brengen over het ontwerp* (ad hel besluit: c. degenen die bedenkingen hebb 103 tegen wijzigingen die bij het neni van het besluit ten opzichte van! ontwerp daarvan zijn aangebracht d. belanghebbenden aan wie redel kerwijs niet kan worden verwet geen bedenkingen te hebben ins bracht tegen het ontwerp van besluit. Het beroepschrift moet (in tweevon worden gericht aan de Raad van Sus afdeling Bestuursrechtspraak, poslb 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn w ordt vergunning van kracht, tenzij vóór de datum beroep is ingesteld en een \t zoek tot het treffen van een voorlopi voorziening (waarondereen schorsing jjF, verzoek) is ingediend. Het verzoek' het treffen van een voorlopige voorzi ning moet worden gericht aan de voc zitter van de afdelijrif Bestuursrechtspraak van de Raad 1 State. Postbus 20019. 2500 EA Gravenhage. Het besluit wordt niet der van kracht dan nadat op dat ver/.i* is beslist. Venray, 25 april 1996 Burgemeester en wethouders noemd. namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. ht di dt ie IR] 41 te di 1: TE 3( fci.i

Peel en Maas | 1996 | | pagina 20